:%m blijft &ifi§É i mmw Robert Bijl Reclameontwerpstudio UITKIJKPOST - 2 JANUARI 2003 - PAGINA 11 hun eigen Blind Date verrassingspakket mee. Voor kinderen én volwassenen waren er tenslotte de doorlopende tentoonstellingen in de kleuter- en de vol wassen afdeling. Schrijverij De Alkmaarse jeugdschrijfster Simone van der Vlugt kwam voorlezen en signeren bij Bock- en kantoorvakhandel. Zeilscouting gaat de lucht in in kader van JOTA Op zaterdag 19 en zondag 20 oktober hebben de scouts van zeilscouting Victorie weer internationaal contacten gelegd met andere scouts over de gehe le wereld in het kader van de JOTA (Jamboree On The Air), dat elk jaar door scouts over de hele wereld wordt gevierd. Feestweek Paulusschool in kader van 10-jarig bestaan In het kader van het 10-jarig bestaan van de Paulusschool hebben leerlingen, onderwijzend personeel en ouders van 7 tot 11 oktober feest gevierd. Er werd een knut- seldag gehouden, fancy fair en een sprookjesvossen jacht door de wijk Ypenstein. Als afsluiting mochten de kinderen van groep 1 t/m 6 naar het toneelstuk van Falkland in de Beun. Bewoners Vinkenbaan vs woningstichting en gemeente over huisartsenpost Nog steeds kijken de 22 Vinkenbaan-bewoners dage lijks vanuit hun flats uit op de tijdelijke huisartsen praktijk in hun binnentuin. Ondanks alle beloftes en toezeggingen die de laatste maanden door zowel het college als de woningstichting zijn gedaan om de mobiele units voor het eind van dit jaar te verplaat sen, is de definitieve verplaatsing van de units voorlo pig nog niet in zicht. In oktober vond een hoorzitting van de commissie voor bezwaarschriften plaats, waar in de bewonbers werden gelijkgesteld. De huisartsen post is echter nog steeds onderwerp van twist is tus sen vooral gemeente en woningstichting. Officiële opening jongerencentrum de Storey Club in Akersloot Het laatste weekend van oktober stond in Akersloot in het teken van de opening van jongerencentrum de Story Club, dat na een periode van ruim 1,5 jaar hard werken een splinternieuw onderkomen heeft. Derde editie van The Proms of Heiloo Zaterdag 26 oktober vond het grootschalige popgebeuren The Proms of Heiloo plaats in sporthal 't Vennewater. Het festival werd voor de derde maal gehou den en is een jaarlijks terugkerend gebeuren. Bands als CCR, André Valkering en Rob Hoeke Band, Toni Macaroni en The Swinging Devils, The 7 B's en Dat Koor zetten hun béste muzikale beentje voorzetten. November Afvalplan Heiloo drastisch gewijzigd Tijdens de raadsvergadering van 4 november bleef er weinig overeind van het oorspronkelijke afvalplan om tot afvalvermindering en betere scheiding te komen. Na uitvoerig overleg en een toelichting van portefeuillehouder R. Opdam, besloot het college van burgemeester en wethouders het oorspronke lijke afvalplan te reduceren tot de GIHA, oftewel: Gescheiden Inzameling Huishoudelijk Afval. Daardoor komen de geplande Ecohalte en de afvalchip te vervallen. Piet Paulusma deelt patat uit tijdens St. Maarten Elk jaar komen er ongeveer 400 kinderen een patatje halen bij The Cosy Corner, een terugkerend evenement met Sint Maarten. Maandag smaakte de patat extra lekker, omdat deze door weerman Piet Paulusma werd uitgereikt. De Limmer Uylenspieghels presenteren nieuwe raad op Prinsenbal In Gorteldonk in de Burgerij ging een nieuw carnavalsseizoen van start en presenteerde Prins Tyl de Xe zijn nieuwe gevolg aan de bewoners van Gorteidonk. De Prins nam afscheid van zijn adjudant Dennis Beentjes, secretares se Suzanne Zandbergen, penningmeester Ingrid van Est en raadslid Edwin Gaasenbeek. De laatste zien we gelukkig weer terug in de hoedanigheid van de nieuwe adjudant, Gitta Beentjes als secretaresse en Jan Glorie (huidig raadslid) heeft de taak als penningmeester op zich genomen. Beestenboetje verwelkomt 10.000ste bezoeker Woensdag 13 november was het feest in het Beestenboetje. Rond 15.00 uur stapte namelijk de 10.000ste bezoeker van dit jaar de hekken van het fraaie dierencomplex binnen. Wethouder Rob Opdam bood de 3-jarige Senna Jongkind een knuffelbeer aan. Eerste paal Radboudschool Vrijdag 22 november werd de eerste paal geslagen voor het nieuwe gebouw van de Radboudschool. Met deze feestelijke gebeurtenis is een einde gekomen aan een lange periode van getouwtrek tussen de school en de gemeente Heiloo. 4- mm December Pittige zesde editie Limmer Dictee Donderdag 12 december vond de zesde editie van het Limmer Dictee plaats Vredenburg te Limmen. Vanaf 20.30 uur werden de circa 20 deelnemers op hun Nederlandse spellingvaardigheid getoetst door het naschrijven van acht zinnen vol moeilijke woorden. Volgens de aanwezigen was deze editie behoorlijk pit tig. Winnaar van het Limmer Dictee was de heer J. de Vries, met maar 6 fou ten, op de tweede plaats eindigde Wim Kruise met 9 fout en derde was Corry Borst. Beslissing komst nieuw pand Rozing nog even uitgesteld De verhuizing van Rozing Heiloo van de Westcrweg, naar de zuidoosthoek van de Kennemerstraatweg en de Ypesteinerlaan, moet voorlopig nog even worden uitge steld. Dit werd maandagavond 2 december tijdens de raadsvergadering besloten. Hoewel de meeste raadsleden zich wél konden vinden in de komst van de firma Rozing naar de Ypesteinerlaan, vormde de verkoopprijs van het stuk grond het grootste struikelblok. Heiloo 2000, GroenLinks en het CDA wilden bovendien dat nogmaals met de bewoners van De Boog aan de Maria's Hoeve wordt gesproken, die de komst van Rozing met grote vrees tegemoet zien. Tienjarige held redt jongen uit een wak De 10-jarige Brian van Duivenvoorde bewee december een enorme held te zijn. Hij redde buurjongetje, de 5-jarige Liam, uit een wak 1» m Anguflor B.V. Secom Automatisering Loonbedrijf P. Baitus Biesterbos Groep B.V. Aannemingsbedrijf N. Commandeur B.V. Böhm Arch, en Milieutechniek B.V. Boon Dakbedekkingen B.V. Bouwbedrijf C. Bos B.V. Ecomel Schildersbedrijf RAJ. Dekker Bouwbedrijf Th.A. Dekker B.V. DDA Automation Services Dibo Installatie Techniek Driessen Beleggingen B.V. E. van Duin EBA Speelgoed- en Carnavalindustrie Aannemingsbedrijf FRAB B.V. Van Galen Antiek Glorie Heiwerken B.V. G.R Groot B.V. Hoveniersbedrijf Hollander Jak Loodg.- en sanitair instal. bedr. Aannemingsbedrijf Jonker B.V. Kart en Laser World Limmen B.V. S. Kerssens Dienstverlening Elektrotechnisch Installatieburo JJ. Koster B.V. Tandtechnisch Lab. Lens B.V. Autobedrijf Harry Levering Winder Limmen B.V. Limmendruk, Van den Boogaard Digital Printing De Hofsteede Commercieel en Juridisch Advies, bureau IViijnsbergen, Aannemingsbedrijf R. Min B.V. Gerard Min, architect Gebr. Min Hoveniersbedrijf Co Min Schoonmaakbedrijf Maarten Min Mach. Timmerbedrijf Molenaar B.V. Motaal Aluminium Constructiebedrijf Mous B.V. C.G. de IMijs Bouw B.V. Nuko Elektrotechniek Expeditiebedrijf JJ. Peeters Metselwerk R.C. Pronk B.V. KPS B.V. Rabobank West-Kennemerland Revers Ontwikkeiprocessen B.V. Rietveld Era Makelaars Architect E. Rodenhuis Assurantiekantoor W.M. Rotteveel CJ. Schermer Van Setten Advies Kleverlaan B.V. Garagebedrijf Dirk v.d. Steen Transportbedrijf J.A. v.d. Steen Transportbedrijf W.T. van der Steen Aannemingsbedrijf van Stralen Accountantsktr. Tummers Limmen B.V. Valkering De Graaf Accountants Valkering Beveiliging B.V. Aluminium Las- en Plaatwerk A. van der Velden B.V. Transportbedrijf Wempe Wester, Verhei] Meuimeester Advocaten Zandbergen Transport B.V. Zijlstra Collection Zomerdijk Keukens B.V. Autoschadespecialist P. Zonneveld B.V. Uniformkleermakerij Zwart Zn. B.V. Timmerbedrijf G. Broedersz Admiraal Valkering v.o.f. Tegelzetbedrijf en Tegelhandel T.P.S. de Graaf Albatros Team- Funbuilding v.o.f. Charo Bloemen Oliehandel Zonneveld, dhr. J.M. Schermer Hoveniersbedrijf W. Liefting Schildersbedrijf John Veldman Glazenwasserij Admiraal v.o.f. Groot Bloemen Siersmederij Hageman Van Haaster v.o.f. Ura B.V. Studio Weigraven Agrarisch Cultuurtechnisch Verhuurbedrijf Martin Baitus Baksteen Holland West Toine Totaaltechniek M.C.A. Alkmaar B.V. "1. V

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 11