MM I i Kersttentoonstelling geopend Bezoekerscentrum De Hoep voorlopig dicht Een schoon en veilig 2003: wat kunt u doen? Perspectief geeft het startsein voor de Winterroute i De Egmonden Si- Toch faillissement voor de oude stompen Bai Watertoren aangevraagd en Akersh Activiteiten Egmond UITKIJKPOST - 2 JANUARI 2003 - PAGINA 12 WsmmMM mmmmemmmEiÈ.i WM Jongerencentrum Conquista Opstapcursussen bij Perspectief Bosloop test voor halve marathon Egmond Nieuw in Limmen: theatercursus voor jongeren Carnavalsvereniging De Uylenspieghels organiseert Leer tekenen en schilde ren bij Toonbeeld Berger Bos wandeling met natuurgids IYN Videorecorder weg uit woning Nieuwe Geestgronden, Egmonds historisch tijdschrift is uit Zieke vogels dubbel ziek Bestuurders van terreinwagens aangehouden Goede generale voor de Halve Marathon van Egmond Burgemeester Emmens-Knol opende in het gebouw van Toonbeeld de kersttentoonstelling. CASTRICUM - Op eerste kerstdag heeft de burgemeester Emmens-Knol om 14.00 in het gebouw van Toonbeeld de kersttentoonstelling geopend. Mevrouw Emmens sprak haar waarde ring uit voor het werk van de exposan ten en ook voor al het werk dat ieder jaar opnieuw voor de totstandkoming van de tentoonstelling wordt verricht. Daarna verwijderde zij een doek van de spiegel, waarin het gedicht is te lezen dat dit jaar werd gebruikt als thema van het werk van een aantal kunstenaars. Het gedicht werd gemaakt door de elfjarige Camille Dekeuninck uit België. Zij won hiermee de Gouden Flits 2001. In dit gedicht kijkt de schrijfster in de spiegel en is niet bepaald tevreden met haar uiterlijk en ook niet met haar prestaties, maar voelt zich later op de rug van haar paardje weer stukken beter. Daarom eindigt ze haar gedicht LIMMEN - Het programma voor het weekend van 3,4 en 5 januari bij jonge rencentrum Conquista is: Kinderen 4 t/m 12 jaar Bij de kinderwerkgroep beginnen ze het nieuwe jaar met winterknutselen. Er zijn vier verschillende dingen waar uit je kunt kiezen om te maken. De ochtend begint om 10.30 en duurt tot 12.00 uur. Entree 1 euro. Tieners 12 t/m 15 jaar Op zaterdag 4 januari kun je bij Conquista weer lekker uitje bol gaan. Speciaal voor jou wordt er de nieuwste muziek gedraaid. Uiteraard kun je ook altijd je favoriete nummer aanvragen. De deur gaat open om 19.00 en sluit om 23.00 uur. Zondagmiddag 5 januari is Conquista voor iedereen geopend van 15.00 tot 19.00 uur. Gratis entree. Jongeren vanaf 16 jaar Het jongerencafé is elke vrijdag en zaterdag geopend van 20.30 tot 01.00 uur. Dus heb je zin in een gezellige avond? Kom dan bij Conquista langs. CASTRICUM - In februari beginnen weer twee nieuwe opstapcursussen tekenen en schilderen bij de amateur- kunstenaarsvereniging Perspectief De lessen worden gegeven op maandag avond en dinsdagmorgen. De start is respectievelijk op 3 en 4 februari. In zeven lessen tekenen en daarna zeven lessen schilderen wordt de basis van deze technieken door ervaren docen ten geleerd. De cursus geeft een houvast om verder te gaan en verlaagt de drempel om de creativiteit verder te ontplooien. Beginners, maar ook degenen die een oude hobby weer willen oppakken, zijn welkom. Wie zich aangemeld, krijgt te horen welke materialen voor de cursus moeten worden aangeschaft. De cur sussen worden gegeven in de ateliers van Perspectief aan de Van Oldenbarneveldtweg 37 in Bakkum. Inlichtingen: Annemarie Boonstra, tel. 0251-253421, Jan Spaaks, tel. 671888, of Nettie Oppenheimer, tel. 654327. CASTRICUM - Op 31 december ging bezoekerscentrum de Hoep te Castricum voor ongeveer 3 maanden dicht. Na acht jaar trouwe dienst en ruim 700.000 kleine en grote bezoekers is het tijd voor een opknapbeurt. De gemeente Castricum heeft hiervoor de bouwvergunning afgegeven. Op dit moment wordt de grote tentoonstelling al beetje bij beetje ontmanteld. Vóór het centrum komen tijdelijk een paar directieketen te staan van waaruit de medewerkers van de Hoep informa tie geven en waar ook de duinkaarten gewoon te koop zijn. De vernieuwde Hoep, waar straks van allerlei nieuws is te beleven, opent dit voorjaar weer zijn deuren voor bezoekers. Zaken die worden aangepakt zijn: een grotere ingang, een aangepaste recep tiebalie met daarachter een ruime informatiehoek met bibliotheek, een goed uitgeruste film- annex congres zaal met vloerbedekking en vaste bekleding op de stoelen en een bordes langs de filmzaal voor kleine wisselex posities. De bestaande presentatieruimtes voor kleine groepen krijgen een nieuwe aan kleding. Tevens komt er (inpandig) een nieuwe ruimte bij, grenzend aan de tuin. Deze ruimtes kunnen door derden worden gehuurd voor bijeenkomsten. De kantoren krijgen ook een opfrisser- tje en in het hele centrum komt tenslot te een nieuwe vloer. met te zeggen dat alles mag zijn, wat tevens de titel van het gedicht is. De kersttentoonstelling voor amateur kunstenaars werd dit jaar voor de 18de keer gehouden en was georganiseerd door de tentoonstellingscommissie van Toonbeeld i.s.m. de Fotoclub Castricum. Ook dit jaar was het werk van de deelnemers weer te zien in het gebouw van Toonbeeld aan de Jan van Nassaustraat te Castricum. Het geheel kreeg nog iets extra's, doordat diverse muzikanten tijdens de expositie hun steentje bijdroegen. Bovendien werden er enige gedichten van en door Bert de Geest voorgedragen. De kersttentoonstelling maakte deel uit van de Winterroute evenals de ten toonstellingen van Perspectief in Bakkum en Tintoretto in Heiloo. Bij Toonbeeld werd, voor verschillende categorieën, de publieksprijs uitgereikt op 1 januari. CASTRICUM - Op de eerste zondag van januari daagt de Rabobank Bosloop van AV Castricum de lopers weer uit. Zo vlak na de feestdagen en vlak voor de halve marathon van Egmond is het voor velen weer span nend om de vorm te testen. Die moge lijkheid biedt vooral het parcours van 16,1 km over bospaden en door het duin. Voor de iets minder ambitieuze lopers zijn er op 5 januari ook afstanden van 10,7 en 4 km uitgezet. Alle afstanden lopen door het mooie Noord-Hollands duinreservaat, over goed beloopbare bospaden en enkele stukken verharde weg. Op alle afstanden worden er bij de mannen en de vrouwen dagklassemen ten met de nummers één, twee en drie opgemaakt. De twee jongste jeugdcategorieën kun nen op de afstand van 2,3 km punten verdienen voor de minicup en de pupil- lencup, die worden opgemaakt over ieders drie beste boslopen uit de serie van vijf. Voor de juniorencup wordt de afstand van 4 km gelopen. De minicup geldt voor lopertjes die in 1995 en later zijn geboren, de pupillencup voor de geboortejaren 1992 t/m 1994 en de juni orencup voor de geboortejaren 1988 t/m 1991. De dagklassementen worden voor dezelfde categorieën opgemaakt. De start en finish van alle afstanden zijn op sportpark De Duinloper van AVC. De deelnemers aan de 2,3 km en de 4 km starten om 10,15 uur. Om 10.45 uur vertrekken de lopers voor de 10 km en de 16,1 km. Vanaf 9.15 uur kan op De Duinloper worden ingeschreven. Voorinschrijving is mogelijk door het inschrijfgeld onder vermelding van de naam van de lopers(s) en de betreffen de afstand(en) over te maken op reke ning nr 3364.76.205 ten name van de Bosloopcommissie AVC. Het inschrijfgeld inclusief herinnering bedraagt voor de 16,1 km E 6,- (of E 4,50 zonder herinnering), voor de 10,7 km E 5,50 (E 4,- zonder) en voor de 4 km voor volwassenen E 4,50 (E 3,- zon der). De deelnemers aan de jeugdlopen betalen E 3,- en krijgen allemaal een herinnering. Parkeergelegenheid is er op het terrein van camping Bakkum, 400 meter voor bij het sportpark aan de rechterkant van de Zeeweg. Voor verdere inlichtin gen Ruud Geutskens, tel. 0251-650575 of bosloop@avcastricum.nl. CASTRICUM - Na de viering van kerst en nieuwjaar start het nieuwe jaar voor veel mensen meestal met extra afval: vuurwerk op straat, frituurvet- en olie van de oliebollen, extra glas in de glasbak en natuurlijk de kerstboom. Voor uw veiligheid en voor een schone omgeving wil de gemeente zich graag inzetten. Uiteraard lukt dat alleen met uw medewerking. Vuurwerk opruimen Jongeren rapen op 1 januari zwerfvuur- werk - zogenaamde weigeraars met beschadigde lontjes - op van straat en steken dit opnieuw af, met alle gevol gen van dien. Het percentage vuurwer- kongevallen op Nieuwjaarsdag is tij dens de laatste jaarwisseling gestegen naar 21%. Dit betekent dat ruim 200 kinderen hun nieuwe jaar zijn begon nen in het ziekenhuis. De oplossing ligt voor de hand: als de straten op 1 janu ari in de ochtend vuurwerkvrij en schoon zijn, vinden jongeren geen zwerfvuurwerk meer om af te steken. Wat kunt u doen? Als u vuurwerk afsteekt kunt u natuur lijk uw eigen vuurwerkafval opruimen. U kunt vuurwerk dat nog niet is afge gaan onschadelijk maken door het onder te dompelen in water. Glas in de glasbak De periode na de feestdagen staat garant voor extra drukte bij de glasbak. Soms is het zelfs zo druk dat het glas niet meer in de glasbak gedeponeerd kan worden. Om dit te voorkomen kunt u even wachten met het wegbren gen van uw oude glas. Na drie dagen is de ergste drukte vaak weer achter de rug. Als de glasbak vol is, kunt u bellen naar de klantenservice, tel. 0251 - 661337. Frituurolie- en vet Na de feestdagen is er vaak frituurvet of -olie over. Dit vet kunt u inleveren bij het afvalbrengdepot. Het depot is geopend op werkdagen van 8.00 tot 11.45 uur en van 13.00 tot 15.45 uur. Op zaterdag kunt u bij het depot terecht van 9.00 tot 13.00 uur. Kerstbomen inleveren Voor het inleveren van uw oude kerst boom, kunt u terecht in de kernen Akersloot, Limmen en Castricum. In Akersloot en Limmen worden de bomen versnipperd. In Castricum zul len ze in vuilniswagens worden afge voerd. U kunt ze op de volgende loca ties inleveren: Akersloot: woensdag 8 januari. Gemeentewerk Buurtweg 51van 13.15 tot 16.00 uur. Limmen: woensdag 8 januari, parkeer plaats sportpark Damphegeest, van 13.15 tot 14.30 uur en op de Gemeentewerk Hogeweg, van 15.00 tot 16.00 uur. Castricum: dinsdag 7 januari, parkeer terrein De Brink en parkeerterrein De Bloemen, van 15.00 tot 17.00 uur. Bij het inleveren van een kerstboom krij gen de kinderen een kleine traktatie. LIMMEN - Nieuw in Limmen en geor ganiseerd door jongerencentrum Conquista, is een theatercursus voor jongeren. Ben je ook zo gek op theater en lijkt het je leuk om daar zelf een rol in te kunnen spelen? Dan ben je de juiste persoon voor deze nieuwe theatergroep. Er wordt in de cursus veel aandacht besteed aan improvisa tie. Improvisatie gaat over reageren (actie- reactie), jezelf durven laten zien, op elkaar inspelen en vooral ontzet tend veel lol. Verleg je grenzen en kijk hoe je reageert in bepaalde situaties. Improviseren is veel meer dan alleen maar toneelspelen. De cursus wordt gegeven door Jeroen Huizing uit Amsterdam. Hij heeft reeds jarenlange ervaring met het geven van theatercur sussen en is een expert op het gebied van improvisatie en dans. De cursus begint op donderdag 16 januari, van 16.30 tot 17.30 uur. Het zijn in totaal 15 lessen en kosten zijn E 35,- Voor meer informatie en opgave kun je bellen naar de jongerenwerker/ coör dinator van Conquista; Esther Schaap, tel. 0725Ö53095 of langskomen op 16 januari bij Jongerencentrum Conquista, Kerkweg 50 in Limmen. (Boven de Burgerij). Als je zeker wilt zijn van deelname, geef je dan nu op! CASTRICUM - Onder grote belang stelling opende afgelopen zondag wet houder P. Könst van de gemeente Castricum de tentoonstelling van werk van de kunstenaar/docent Jaap Dekker in het atelier van Perspectief in Bakkum. Dit is de eerste van een serie exposities die samen de Winterroute vormen. Behalve Perspectief doen ook Toonbeeld uit Castricum en Tintoretto uil Heiloo hieraan mee. De tentoon stelling bij Perspectief is nog geopend t/m 5 januari. De openingstijden zijn van 13.00 tot 17.00 uur. Maandags gesloten. Ateliers De Duinrand, Van Oldenbarneveldtweg 37, Bakkum/- Castricum. m Wethouder P. K nst opende afgelopen zondag de tentoonstelling van werk van de kunstenaar/docent Jaap Dekker. LIMMEN - Het is al weer 4 jaar gele den dat carnavalsvereniging De Uylenspieghels haar laatste Oude Stompen Bal heeft gevierd. Destijds was de aanleiding het 33-jarig bestaan van de vereniging. Het werd een onver getelijke avond met een goede band, zang, dans en cabaret. En nu is het onderhand hoog tijd voor een weerzien met de 'Oud Gedienden'. Inmiddels hebben de mensen die in aanmerking komen voor dit gala een persoonlijke uitnodiging ontvangen. Velen van hen hebben zich reeds aan gemeld. De Uylenspieghels kunnen zich echter voorstellen dat er mensen zijn dit, als gevolg van de feestdagen, vergeten zijn, Deze mensen kunnen zich nog tot het eind van deze week aanmelden en wel op de volgende wijze: leden van de Club van 111 tele fonisch bij Peter Bakker: 072-5053965 en bij Martien Baars, tel. 0251-659786. De overige genodigden door hun inschrijfstrookje in te leveren en te betalen in de winkel van Bakkerij Bakker aan de Vuurbaak in Limmen. De leden van de Club van 111 hebben gratis toegang en de andere gasten betalen E 25,- per persoon. Zoals u dat van De Uylenspieghels gewend bent zullen zij, in samenwer king met de familie Denekamp, er voor zorgen dat het u aan niets zal ontbre ken en dat u voldaan huiswaarts zult keren. Behalve vrij drinken kunnen de feestgangers genieten van een grandi oos koud/warm buffet. Ook dit keer wordt het een festijn waar nog lang over na gesproken zal worden. Om mee te kunnen praten is er maar één oplossing: meldt u vandaag nog aan en wees er bij op zondag-12 januari vanaf 16.30 uur in de Leutbunker (De Burgerij). CASTRICUM - Op woensdagochtend 15 januari start een korte basiscursus tekenen en schilderen bij Toonbeeld. Deze zesdelige cursus geeft een inlei ding op het tekenen en schilderen zoals dat bij Toonbeeld in diverse cursussen wordt aangeboden. De cursus is bedoeld voor mensen die weinig erva ring hebben. Elke les heeft een vast programma waarin één aspect van het tekenen of schilderen wordt behan deld. De cursus wordt door twee ver schillende docenten gegeven. De cursus start op woensdag 15 januari van 09.00 tot 11.30 uur. Vanaf 6 januari kunt u voor vragen of opgave zich wenden tot Toonbeeld, Jan van Nassaustraat 6. Castricum, tel. 0251-659012, e-mail toonbeeld@xs4all.nl en www.toon- beeld.tv. Atelier De Hoop Geopend op vrijdag, zaterdag en zon dag van 14.00 tot 17.00 uur, Julianaweg 23 Egmond aan den Hoef. Wisselende exposities. Abdijkaarsen Kerstgroepenexpositie t/m 6 januari aan de Vennewatersweg te Egmond- Binnen. Geopend maandag t/m zater- dagn van 10.30 tot 16.30 uur. Tweede kerstdag en 29 december van 13.00 tot 16.00 uur geopend. Galerie Conny van Kasteel Overzichtsexpositie 2002-2003 aan de Noorderstraat 4 in Egmond aan Zee. Openingstijden: donderdag t/m zondag tussen 15.00 en 19.00 uur en volgens afspraak, tel: 072-5067151. Ateliers Hallein Expositie van Huug Zenlveld aan de Peperstraat 32, Jos Apeldoorn aan de Visweg 12 en Erik Baart aan de Noordvelderweg, allen te Egmond- Binnen. BERGEN - Zondag 5 januari is er een wandeling met een I.V.N. natuurgids door het Berger Bos en door het eiken- bosgebied in de duinen. In het winterse bos zijn de bomen goed herkenbaar aan hun stammen en hun kale takken, aan de takken zij heel hoopvol de bla deren knoppen voor het volgende voorjaar zichtbaar aanwezig. Die knop pen worden goed beschermd tegen kou en vraatzuchtige kevers en schimmels. Door de vochtige winterlucht zijn de mossen helder groen aanwezig. In de vorming van het landschap heeft de mens door de eeuwen heen zijn sporen achter gelaten, die 'nog duidelijk te zien zijn. Zo is er veel te ontdekken in oude Bergerbos, waar de gids U op zal wij zen, in een wandeling van 2 uur. De wandeling start bij het A. Ronald Holst beeldje achter de Ruïnekerk in Bergen, aanvang 10.00 uur. Er wordt een bijdra ge gevraagd van E 1.50 en voor kinde ren E 1.-. Voor informatie tel. 072- 5813763. EGMOND - De raad van de gemeente Bergen heeft op 18 december vastge steld dat het niet is gelukt om binnen het door de raad op 26 november 2002 vastgestelde kader van E 590.000,00 en de inschakeling van een risicodragende marktpartij tot overeenstemming te komen met de Stichting Sporthal Egmond. Op grond daarvan wordt besloten over te gaan tot het aanvragen van een faillissement van de Stichting Sporthal Egmond. Om het college deze aanvraag te kun nen laten uitvoeren zijn enkele maatre gelen getroffen die gericht zijn op de doorstart van de exploitatie van de voorziening voor een periode van 13 jaar, dit door een risicodragende marktpartij waarbij de grond en opstal len eigendom worden van de gemeente. Deze maatregelen bestaan uit het voor de interim-periode inhuren van een externe manager die bereid is geduren de de faillissementperiode en de perio de die nodig is voor de overdracht van de exploitatie aan een risicodragende marktpartij de voorziening te exploite ren; het afgeven van een garantstelling verklaring aan de curator waarin wordt verklaard dat de gemeente er garant voor staat dat het openhouden van de voorziening niet leidt tot een toename van de schulden; het uitvoeren van het door het college opgestelde stappen plan, gericht op een definitieve over- EGMOND - Zondag 22 december deed een bewoner van een huis aan de Picardushofstee te Egmond-Binnen aangifte van diefstal van een videore corder en enkele paparassen uit zijn woning. De inbraak had zaterdag plaatsgevonden tussen 15.30 en 21.30 uur. De daders kwamen de woning bin nen na het afbreken van twee cilinder- sloten en het boren van een gat in een klapraam. EGMOND - Het tijdschrift Geest gronden is een uitgave van de Stichting Historisch Egmond (SHE) en wordt drie maal per jaar verspreid. Geestgronden heeft tot doel het vast leggen en verspreiden van informatie en kennis over het Egmondse verleden van prehistorie tot heden. Dit nummer van Geestgronden opent met het artikel Egmond en de Verenigde Oost-Indische Compagnie. De herdenking van de oprichting in 1602 van de VOC was voor Rob Leijen en Piet Groen aanleiding op zoek te gaan naar relaties tussen de VOC en Egmond. Er wordt onder andere aan dacht besteed aan Isaac Le Maire, de vernoeming van enkele schepen en de stranding van het VOC-schip 'Overhout' in 1777 bij Egmond aan Zee. C. Joh. Kieviet (1858-1931) is een van Nederlands bekendste kinderboeken schrijvers. Hij schreef bijna vijftig jeugdromans en verhalenbundels. Een drietal van deze boeken speelt in en rond Egmond; Het Slot op den Hoef, Het badreisje van Cor Slung en Jaepie- Jaepie. Wat voor beeld wordt in deze boeken van Egmond en zijn bewoners geschetst? En wat was eigenlijk Kieviets persoonlijke band met de bad plaats? Voor Geestgronden onderzocht Albert van der Zeijden (historicus en werk zaam bij het Nederlands Centrum voor Volkscultuur in Utrecht) de relatie tus sen Kieviet en Egmond. Op 15 juni werd in de Sint Adelbertabdij het vijfde Egmondsymposium gehouden. Jurjen Vis, de drijvende kracht achter de bij eenkomst, hield daar een humoristisch getint verhaal over Pieter van Foreest en de genezing van een waanzinnige Egmondse monnik in 1552. Een bewer king van de voordracht is opgenomen in Geestgronden. Het artikel geeft onder andere inzicht in de medische stand van zaken rond 1550. Kees Blaauboer verhaalt in Strenge winters over de winters, van 1946-1947 en 1962-1963. Sinds de tweede wereld oorlog tot nu toe heeft het slechts twee maal dusdanig gevroren, dat het strand met sneeuw en ijsbergen bedekt raakte. Dé schrijver van het artikel herinnert zich beide winters nog goed. Deze gevarieerde uitgave van Geestgronden sluit af met Vraag en aanbod. Kort Nieuws en Register 2002. Nadere informatie over Geestgronden kunt u krijgen bij Hannie de Vries, tel. 072-5061817. Losse exemplaren van Geestgronden jrg. 9 nr. 4 zijn te verkrij gen bij Foto Jonker en boekhandel Dekker en Dekker te Egmond aan Zee. dracht van de exploitatie van de voor-; ziening aan een risicodragende markt partij. Tevens moet men bereid zijn om de eventuele financiële ruimte onder het. bedrag van de maximale jaarlijkse gemeentelijke bijdrage van E 590.000,00 aan te wenden voor: de noodzakelijke kosten voor de afron ding van de renovatie volgens PRC Bouwcentrum; de boetekosten lenin gen; overige nog te betalen kosten in relatie tot de overdracht van de exploi tatie aan een risicodragende marktpar tij- Onafwendbaar Zoals de raad reeds in een brief op 10 december aan het stichtingsbestuur heeft meegedeeld, zijn de raadsleden van oordeel dat bij niet ondertekening van de verklaring door het stichtings bestuur een faillissement onafwend baar is en dat zij het voorstel om over te gaan tot het aanvragen van een fail lissement niet langer konden uitstellen. Zij stelden op 18 december vast dat de in onderling overleg overeengekomen verklaring niet getekend is door het stichtingsbestuur en vroegen in ver band daarmee de raad om een faillisse ment aan te vragen voor de Stichting Sporthal Egmond, gericht op een door start met een risicodragende marktpar tij. BERGEN - Het nieuwe jaar zal voor zieke en gewonde vogels in onze regio een moeilijke tijd worden. In december 2002 heeft stichting Damland te Bergen, natuur en milieueducatie, vogel-, egel- en vleermuisopvang. namelijk besloten om helaas geen vogels meer aan te nemen. Het gebouw waarin dit plaatsvindt is in zodanige staat dat de medewerkers de optimale zorg die nodig is voor herstel van vogels niet meer kunnen garanderen. Ook voor deze medewerkers is er onderhand een onwerkbare situatie ontstaan. Zij hopen dat er snel een oplossing komt en dat de vogels weeri op hun steun kunnen gaan rekenen. w Omdat ér voor egels en vleermuizen wel beschikt wordt over een goede - opvangmogelijkheid, kunnen deze die- ren altijd worden gebracht. Vindt u een vogel die hulp nodig heeft, dan kunt u terecht bij andere vogelop vangcentra in de provincie: de Bonte Piet. Midwoud 0229-591856, Krom menie 075-6213737. Vogelhospitaal, Haarlem 023-5255302, de Paddestoel, Den Helder 0223-620586. EGMOND - Dinsdag 24 december werden twee mannen van 23 en 29 jaar. beiden afkomstig uit Heiloo, aangehou den bij de strandafslag Noord. Kort daarvoor hadden getuigen gezien dat beiden, elk rijdend in een terreinwa gen, over het strand hadden gereden en verschillende keren hadden gepro beerd via een strandafslag naar boven te rijden. Toen de politie ter plaatse kwam hadden de mannen het strand net verlaten. Even verderop konden zij staande worden gehouden. Zij kregen beiden een proces-verbaal voor het rij den op het strand, het aanbrengen van vernielingen aan de strandafslag en het feit dat de auto's niet waren gekeurd. EGMOND - Een lekkere opwarmer voor de halve marathoh of gezellig met het hele gezin aan eep trimloop mee doen Het kan op zondag 5 januari tij dens de snertloop van voetbalvereni ging Zeevogels. Het parcours loopt door de mooie Egmondse polders en u kunt kiezen uit drie afstanden t.w. 4.2, 8.4 of 12.6 kilometer. U kunt gebruik - maken van de ruime parkeer-, kleed- en douchegelegenheden van v.v. Zeevogels. Meedoen is belangrijker dan winnen maar desondanks zijn er leuke prijzen te winnen. Inschrijven is mogelijk in de kantine en na afloop is er snert voor alle deelnemers. Sportpark Hogedijk, de thuishaven van de Hoevers, vindt u aan de Hogedijk en dat is een zijweg van de Heiloo-er Zeeweg. Het startschot zal om 11.00 uur gegeven worden. Begin het nieuwe jaar sportief met de start van de tiende snertloop van v.v. Zeevogels. Voor meer info 072-5067904.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 12