frómemwit in Qg |)QUf| Verrassende winnaar voetvolleytoernooi de Foresters eg\° Dojo 't Loo bezoekt Dun Hong Nieuwjaarstoernooi It Vieretïbeschermi jfngezi brieven Jngezörtden^ j brieven mBüPVj ^|HTf HEILOO Raadhuisplein 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. Koopzondagen voor 2003 ededelingen Collectenrooster 2003 Snelschaken bij S.V. Vredeburg Literair Jazzcafé in het Open Huis Jan Vermeer Pannenkoeken Toernooi bij Double Stars Sans Atout Heilooër Bridge club Mare de Wilde en HSV samen verder Limmen-Heiloo tafeltennisjeugd kampioenschap Politieberichten Hoekstuk 'Troepstuk' UITKIJKPOST - 8 JANUARI 2003 - PAGINA 6 THEATER vervolg van pagina 4 jjP^ al verkregen hebben. Zoals nu bekend collec 08-06 t/m 14-06 vrije periode opnemen met de heer G. Tervoort van de afdeling f i teren de volgende instellingen, stichtingen of 15-06 t/m 21-06 Maag Lever Darm Bestuurszaken, telefoonnummer (072) 535 66 45. Een kiezer, die in het bezit is van een kiezerspas, organisaties in de volgende perioden. Stichting kan zich ter uitoefening van het kiesrecht aan 22-06 t/m 28-06 Nederlandse Rode Kruis melden bij een stembureau naar keuze in 01-01 t/m 08-02 vrije periode 29-06 t/m 30-08 vrije periode Nederland. 09-02 t/m 15-02 Amnesty International 31-08 t/m 06-09 Nederlandse 16-02 t/m 22-02 Hersenstichting Ned. Kankerbestrijding/ Het college van burgemeester en wethouders Meer informatie Nat. Fonds Geestelijke Koningin Wilhelmina heeft de volgendë twaalf data aangewezen als Voor meer informatie kunt u contact opnemen Volksgezondheid Fonds i koopzondagen in Heiloo voor 2003. met de afdeling Burgerzaken, telefoonnummer 23-02 t/m 08-03 Nationaal Jeugdfonds 07-09 t/m 13-09 Prinses Beatrix Fonds (072) 535 67 20. Jantje Beton 14-09 t/m 20-09 Nierstichting Nederland 05 januari Meubelbranche 09-03 t/m 15-03 Nationaal Reuma Fonds 21-09 t/m 27-09 Nationale Collecte 23 maart Winkelcentra 16-03 t/m 22-03 Simavi Verstandelijk 21 april Bouwmarkten, meubelbranche Het stembureau voor dé bewoners van het 23-03 t/m 29-03 ZOA-Vluchtelingenzorg Gehandicapten en tuincentra gebied tussen Kennemerstraatweg en de Ypes- 30-03 t/m 05-04 Nationaal Fonds Sport 28-09 t/m 04-10 Nederlandse Vereniging 29 mei Bouwmarkten en tuincentra teinerlaan is verplaatst van het WNK-gebouw Gehandicapten tot Bescherming van 09 juni Bouwmarkten en tuincentra aan het Industrieterrein Oosterzij naar de Pau- 06-04 t/m 12-04 Nederlandse Dieren 21 september Winkelcentra lusschool aan de Hucht (ingang noordzijde). Hartstichting 05-10 t/m 11-10 Nederlandse Brand 12 oktober Meubelbranche Let goed op de aanduiding op de oproepkaart. 13-04 t/m 19-04 vrije periode wonden Stichting 23 november Winkelcentra 20-04 t/m 26-04 Nationaal Fonds 12-10 t/m 25-10 vrije periode 07 december Tuincentra Kinderhulp 26-10 t/m 01-11 Diabetes Fonds 14 december Tuincentra 27-04 t/m 03-05 vrije periode Nederland 21 december Winkelcentra 04-05 11-05 t/m t/m 10-05 17-05 Nederlands Astma Fonds Prins Bemhard Cultuur 02-11 t/m 09-11 Stichting Alzheimer Nederland 26 december Meubelbranche 18-05 t/m 24-05 Fonds/Anjerfonds Nationaal Epilepsie 10-11 t/m 30-12 vrije periode Deze data komen overeen met de suggesties die de winkeliersverenigingen aan de gemeente Hieronder treft u het collectenrooster 2003 aan. Fonds/De Macht van Legitimatie hebben gedaan voor de diverse branches. Dit rooster bestaat uit landelijke collectenacties, het Kleine Collectanten moeten zich kunnen legitimeren en zoals het Nationaal Reuma Fonds of de Neder 25-05 t/m 31-05 vrije periode dienen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, Meer informatie landse Kankerbestrijding, maar ook uit vrije 01-06 t/m 07-06 Algemene Nederlandse waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met periodes waarin andere organisaties of instel Gehandicapten Voor vragen en/of informatie over het aanvragen de heer G. Tervoort van de afdeling Organisatieon lingen een vergunning kunnen aanvragen en/of Organisatie (ANGO) van een collectevergunning kunt u contact dersteuning, telefoonnummer (072) 535 66 45. Willibrordusweg 2,1851 HB Heiloo. tel/fax 072 5333156 HEILOO - Theater de Beun heeft deze maand weer diverse aantrekkelij- aaneenschakeling van diverse ekstijlen, scherpe tekstgrappen en Ie acrobatiek van het a-capella- tet Mezzo Macho, onder leiding a De muziekliefhebber komt op donder dag 16 januari volledig aan zijn of haar trekken met een optreden van de Dutch Swing College Band. Dit gezel schap mag zich gerust expert noemen op het gebied van traditionele jazzmu ziek, mede door de halve eeuw aan muzikale ervaring. De DSCB bestaat uit Bob Kaper - klarinet, altsax en zang, Bert de Kort - cornet en zang, George Katee op trombone, Frits Katee op kla rinet en baritonsax, Rob Agerbeek op piano, Adrie Braat - contrabas en Bob Dekker op drums. Door de jaren heen hebben deze rasmuzikanten een geheel eigen stijl aangemeten waarin eigen interpretaties en arrangementen/com posities alle ruimte krijgen. Donderdag 16 januari, aanvang 20.15 uur. Toegangsprijs E 20,- (CJP/65+ 18,85). HEILOO - Nadat het eerste vijf edities van het voetvolleytoernooi bij voetbal vereniging dé Foresters waren gedomi neerd "door het Dreamteam en HSV kreeg het dit jaar met "Zoals de waard is' een verrassende winnaar. Voor aanvang van het toernooi had de organisatie vier ploegen geplaatst als mogelijke titelkandidaten maar het team van aanvoerder Robert Jan de Waard behoorde daar niet bij. In voor gaande jaren was het dit team nog nooit gelukt ook maar tot de kwartfina les door te dringen. Groot was dan ook de verassing dat juist dit team er met de hoofdprijs vandoor ging. In de voorron dden werd al snel duidelijk dat de favo rieten voor de titel ook dit jaar weer lom de ereplaatsen zouden gaan strij den. TPL, de Brownies, 30+ en het Dreamteam wisten zich zonder enige moeite te plaatsen voor de kwartfina les. Met name TPL, met Theo Leering, Barry Aelbers en Ruud Baltus in de gelederen, maakte indruk door al de voorronde wedstrijden met speels gemak in winst om te zetten. In de kwartfinale werd er een mooie overwinning geboekt op de Brownies. In de halve finale, tegen het Dreamteam van Marc van Twuijver. Dennis Dijkhuis en Jeroen Haanstra, leek de weg naar de finale open te lig gen maar na een 11-1 voorsprong werd de set alsnog uit handen gegeven, 14- 16. Dit was de nekslag waarna het Dreamteam ook de tweede set naar zich toe trok, 15-8 In de andere helft van het schema vie len de prestaties van de 30+ -ers en "Zoals de waard is' op. Beide teams wonnen betrekkelijk eenvoudig hun kwartfinalewedstrijden en moesten onderling gaan uitvechten wie het in de finale tegen het favoriete Dreamteam mocht opnemen. Na een enerverende wedstrijd was het het team van Robert Jan de Waard, Coen Schreurs en Emiel Schindler dat aan het langste eind trok. Prachtige finale De finale was een en al reclame voor dit prachtige spel. Beide teams speel den op de toppen van hun kunnen en wisten het publiek van begin tot het eind te boeien. Rally's van enkele minuten waren meer regel dan uitzon dering wat ervoor zorgde dat de finale een uur en drie kwartier in beslag nam. In de eerste set waren het Dijkhuis en Haanstra, die na het sterk.opzetten van van Twuijver, de tegenstander onder druk zetten en zo de eerste set binnen sleepten, 15-8. In de tweede set waren de rollen omgedraaid. Robert Jan de Waard wist op aangeven van Coen Schreurs de ballen steeds dieper te plaatsen en waar in de eerste set nog wel eens een fout werd gemaakt bleek met name Emiel Schindler zo vast als een huis en wist alle ballen te retourne- LIMMEN - Schaakvereniging Vrede burg speelde vrijdag 3 januari het snel schaakkampioenschap. In de jeugd groep probeerde Vince Kaandorp steeds zo snel mogelijk met zijn dame aan te vallen en deze tactiek werkte goed, hij won al zijn korte partijtjes en kon de mooie beker in ontvangst nemen. Thijs Beentjes lette ook goed op en werd tweede, op korte afstand gevolgd door Menno Koot Uitslag: 1. Vince Kaandorp (47) 2. Thijs Beentjes (26) 3. Menno Koot (25) 4. Micha van Buuren (24) 5. Irene Klaver (15) 6. Djurre Bismeyer (8) 7. Laura Aafjes (3). In de A-groep werd het erg spannend met een aantal gerenommeerde snel schakers, die allen gebrand waren op de titel en wisten dat in 5 minuten tijd snelheid, voorzichtigheid en bluf succes of verlies kunnen betekenen. Na vijf ronden begon er tekening te komen in het veld van 24 spelers en werd een kopgroep duidelijk bestaande uit Bob Stolp, Robin Rommel, Koen Kramer en Jos Admiraal. Bob Stolp leek met grote voorsprong te gaan winnen maar verl oor in de voorlaatste ronde van Koen Kramer, zodat de laatste ronde de beslissing moest leveren. In een bloedstollende partij tussen Jos Admiraal en Bob Stolp hield Jos zijn hoofd het meest koel én wikkelde razendsnel af naar een gewonnen pion- neneindspel. Koen Kramer profiteerde hiervan door op zijn beurt alle valletjes van de supersnelle oud-kampioen Robin Rommel te omzeilen en op tijd te winnen. Hiermee mag Koen zijn naam laten bijgraveren in de oude maar zeer begeerde wisselbeker. Het is in ruim 20 jaar nog niemand gelukt om de beker definitief op zijn naam te brengen door hem drie keer achter elkaar of vijf maal in totaal te winnen. HEILOO - Op zondag 19 januari va:i 11.00 tot 13.00 uur zal voor de tweede maal van dit seizoen acte de presence worden gegeven door het Literair Jazzcafé. Ditmaal is Jenny Cornelissen uit Heiloo uitgenodigd om een lezing te oeven over de Yanomamö Indianen in Brazilië en Venezuela. In het kader van de reis-boekenbranche wordt dit een zeer boeiende lezing over het dagelijks leven van deze nog zeer dicht bij de natuur levende, maar woeste en oor logszuchtige Indianen. Alle aspecten van hun leven zullen aan de orde komen, waarbij tevens verwezen zal worden naar de nodige boeken over dit onderwerp. Algemene informatie: 072-5332879 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5090234 Honden en katten Akersloot: 0251- 310079 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord- Kennemerland: 072-5150173 (alarm) en 072-5150085 (informatie) Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Inspectie: 072-5337280 Vermist Zwarte gec. kater, mist 1 onderhoek tand, 11 jr. De Rietvink, Heiloo. Vrij donkere schildpadlapjespoes met iets wit, 17 jr. Haesac-kerlaan, Heiloo. Rode poes, wit onder de kin, witte buik en poten, 14 jr. Julianalaan, Akersloot. Aangelopen: Egaal rode kater, grote kop, ongec. De Klooster-hof, Heiloo. ren. Na een paar schitterende rally's was het "Zoals de waard is' dat met 15- 13 de tweede set naar zich toe trok. De derde en beslissende set werd via het rallypoint systeem gespeeld. De gehele set was het het team van Robert Jan de Waard dat een voorsprong had van één of twee punten. Toch was het het Dreamteam dat het eerste match point zou krijgen. Op 14-13 viel een mooi opgezette aanval echter net bui ten de lijnen en was de stand weer gelijk. Het eerste matchpunt van 'Zoals de waard is' leverde direct de titel op. Een niet goed verwerkte kopbal bete kende het beslissende punt en de over winning. Dames overtuigend gewonnen Bij de dames trokken de dames de op het veld ingezette lijn door door als eerste te eindigen. In de finale werden de winnaars overtuigend verslagen. De veteranentitel ging na een spannende maar zeker ook hoogstaande partij naar het team Klepel. Na afloop van het toernooi werd aan sluitend de nieuwjaarsreceptie gehou den onder muzikale begeleiding van het duo Bakerstreet en als klap op de vuurpijl een optreden van Dat Koor. Volgend jaar zal het toernooi wederom georganiseerd worden en is het aan de andere teams om het winnende team van 'Zoals de waard is' de titel te ont nemen. HEILOO - Door de jaren heen is het Jan Vermeer Pannenkoeken Toernooi van Double Stars Heiloo - georgani seerd in de laatste week van het jaar - altijd even populair gebleven en is qua opzet nauwelijks veranderd. Natuurlijk is het eten van Pannenkoeken in de pauze altijd een belangrijk onderdeel van het toernooi. Een lekkernij voor de jeugd die al die jaren door moeders van de ontvangende vereniging werden gebakken. HEILOO - De uitslagen van de bij de Sans Atout gespeelde wedstrijden op maandag 6 januari zijn: A-lijn: fam. Mak 66,7,2. Haafkens - J. Schipper 63,3. B-lijn: fam. Kaashoek 60,0, 2. Kuiper - Zijp 58,8. C-lijn: fam. Kemper 59,6, 2/3 Grootjen - Lute/Bakker-Fagel 55,0. D- lijn: fam. van der Vekten 57,5, 2. fam. Eeltink 56,7. E-lijn: ds. van Gans - Phaff 60,4, 2. ds. Doornbos - van Es 59,9. F- lijn: mw. Baars - Roerdinkholder 56,3, 2. fam. Giliam 54,2. HEILOO - De uitslagen van de bij de Heilooër bridge club gespeelde wed strijden op dinsdag 17 december zijn: A-lijn: Brokx - Giliam 55.00, Manshanden - Prosper 55.00. B-lijn: Bikker - Renzenaar 55.00. fam. Schoonhoven 54.90. Donderdag 2 januari: A-lijn: fam. Neefjes 60.00, de Bruycke-re - Stark 56.30. B-lijn: fam. Moscou 68.30, Haan - v. Loon 57.90. C-lijn: Leek - v.d. Steen 56.30, Haan - Koster 56.30. D-lijn: fam. v. Dijk 69.40, fam. Sprenkeling 67.40. Op zondag 12 januari presenteert Beun het stuk 'Marriage is murder' van de auteur Nick Hall, en gespeeld door het Sherry Theater. Het Sherry Theater bestaat uit een aan tal toneelspelers, die naast de jaarlijkse voorstellingen van hun eigen toneel vereniging, graag ook andere stukken willen spelen. Zo heeft het gezelschap in 1999 'Vroeger' van Harold Pinter gespeeld en werd in 2001 'Met gesloten deuren' van Jean Paul Sartre op uitste kende wijze vormgegeven. In dit blijspel spelen de twee acteurs Maryse de Lar en Pim de Smalen de sterren van de hemel. Zij spelen Polly Butler, de beroemde Hollywood scena rioschrijver en zijn ex-echtgenote, die samen auteur zijn van de reeks Charlotte Hayakawa mysteries. Een grote productiemaatschappij wil hun hoofdfiguur Miss Charlie verfilmen. Tijd dus voor èen nieuw scenario, en tijd dus voor een uitgebreide woordre- search. Terwijl het ex-echtpaar in hun voormalige appartement weer samen aan het werk is, wordt de scheidslijn tussen wat research is en wat echt is, steeds dunner... Volgens regisseuse Connie Keijsper is dit stuk een blijspel, maar absoluut geen klucht. Het stuk druipt van de zwarte humor en houdt de goede ver staander hier en daar een soms behoor lijk confronterende spiegel voor. vond dit plaats, waren: Petrels, zelf met Op maandag 30 december j.l. jaarlijks evenement weer Deelnemende vereniging Alcmaria Victrix, Flying Cromtigers en Double Stars twee teams. Helaas zegde een vereni gingeen avond van tevoren af en moest de organisatie een nieuw programma in elkaar draaien. Het toernooi werd geopend door de zoon en vriendin van Jan Vermeer. Mare en Gonny. Op de opgegooide bal van medeorganisator Mark Groothuis wist Mare Vermeer direct de bal het veld in te slaan. Gonny had er wat meer moeite mee en sloeg uiteindelijk tot groot vermaak van de jeugdige toe- schouwertjes vanaf het paaltje. Daarmee kon het toernooi van start gaan. Helaas bleek tijdens het toernooi ÏJat de onderlinge verhoudingen in de HEILOO - Met een delegatie van maar liefst 15 judoka's trotseerde Dojo 't Loo afgelopen zondag de besneeuwde wegen en nam deel aan het Dun Hong toernooi in Den Helder. Onder de judoka's een tweetal debutanten op het wedstrijdvlak; Maarten de Haan en Rick Klaver. Het spits werd afgebeten door Menno Tol (-XX kilo), ondanks zijn 7 jaar toch al een ervaren wedstrijdjudoka. Menno wist drie van zijn vijf partijen winnend af te sluiten. Twee door een houdgreep en één door een heupworp die meteen een ippon (=vol punt) opleverde. Merkwaardig genoeg was Menno inge deeld in een poule met o.a. een tegen stander die niet alleen 2 jaar ouder maar ook 6 kilo zwaarder was. Tegen deze tegenstand kon Menno niet op en hij ging dan ook niet onverdienstelijk met de tweede prijs naar huis. In de categorie - XX kilo werd deelge nomen door Rick Klaver en Kars Zoon. In de eerste wedstrijd moesten Rick en Kars tegen elkaar. De wed strijd werd relatief eenvoudig door de ervaren Kars gewonnen. Rick verloor helaas ook zijn tweede en derde partij met een houdgreep. In zijn vierde wed strijd gaf Rick knap partij, helaas moest hij het uiteindelijk afleggen tegen zijn veel ervarener tegenstander. Maar liefst 9 wedstrijden op de mat Kars Zoon moest maar liefst negen wedstrijden op de mat staan waarvan hij er uiteindelijk vijf met een ippon wist te winnen. Daarnaast won hij twee wedstrijden op een scheidsrechtelijke beslissing en een omdat de tegenstan der niet kwam opdagen. Zijn enige ver loren partij kwam voor rekening van de scheidsrechter die de punten abusieve lijk aan de tegenstander toekende en daar niet meer op terug kwam. Kars zijn tweede plaats was dan ook meer dan verdiend en er bestond grote twijfel of Kars met maar een verlies- partij niet feitelijk eerste was gewor den. Helaas is dit soort vragen achteraf moeilijk te toetsen. In de gewichtsklasse - 34 kilo maakten Thijs Lestérhuis, Jasper Henselmans en Maarten de Haan hun opwachting in een zware poule. Alhoewel Thijs vocht als een'tijger wist hij geen van zijn drie partijen winnend af te sluiten. Jasper won een van zijn drie partijen in een hele spannende pot met een yugo, en een koka voor zijn tegenstander. Als debutant stond Maarten goed te pnjs naar teams iets te ver uit elkaar lagen. Mede. ;ucj0gn j_jj; verloor weliswaar drie par- rlaorrlnnr mPPnHp. P.P.n Van de verem- urin daardoor meende een van de verem gingen de aftocht te moeten blazen net voor de prijsuitreiking kon plaats vin den. Dit leidde tot grote teleurstelling bij de achterblijvende teams en de organisatie, vooral omdat het toernooi toch al in afgeslankte vorm moest plaatsvinden. Voorzitter Paul van Langen verwees tijdens de prijsuitreiking naar de peri kelen tijdens het toernooi en noemde het jammer dat een deel van de spel vreugde teniet werd gedaan door het verloop van het toernooi. Desalniettemin vonden de vaantjes ter aandenken van het .toernooi gretig aftrek bij de jeugdige spelers en speler tjes. De beker - die voor het eerst geen wisselbeker meer was - ging naar het eerste team van Double Stars Heiloo. tijen, maar wist zijn vierde partij te win nen met een yugo. Zijn tegenstanders hadden zonder uitzondering allen mini maal een band hoger. Martin Brouwer kwam uit in de -xx kilo. Martin begon goed, hij won zijn eerste partij binnen 10 seconden met een mooie heupworp. De volgende zes partijen wist hij echter niet te winnen. Zijn offensieve judo werd door de veel ervarener tegenstanders helaas tegen Martin gebruikt. Kampioene houdt reputatie hoog Karen Stevenson _-XX kilo), de rege rend kampioen van Noord Holland, hield haar reputatie hoog. Zij was inge deeld in een poule van 4. Karen wist alle drie partijen binnen 30 seconden winnend af te sluiten met een ippon, zodat zij met de eerste Heiloo terugkeerde. Timo Lesterhuis, Richard Tol en Tom Zomerdijk (-Xxkilo)waren ingedeeld in een zware poule met veel groene banders. Tom viel na een verliespartij helaas ziek uit. Richard stond ondanks een knieblessure geconcentreerd te judoën. Helaas verloor Richard vier partijen waarvan twee op een scheids- rechtelijke beslissing. De vijfde partij won Richard met een houdgreep. Timo wist van zijn vijf partijen er vier te winnen. Twee keer winst met een mooie uchi mata, een met een overna me gevolgd door een houdgreep en een keer op een scheidsrechtelijke beslis sing. De verliespartij was ook op basis van een beslissing van de scheidsrech ter. Later bleek dat Timo ten gevolge van een telfout door de organisatie de kruisfinales had gemist. Timo kreeg later alsnog de derde prijs toegekend. Een schrale troost indien bedacht wordt dat een tweede of eerste plaats ook een reële mogelijkheid was geweest. 's Middags kwamen Rens de Jong, Jan Guit, Jasper Corts en Ivan Sindhunata namens Dojo 't Loo in actie. -Rens verloor zijn eerste partij tegen een bruine bander, de latere poule win naar, met een verwurging. De twee en derde partij won Rens knap. Maar doordat de vierde partij uiteindelijk op het laatste moment verloren werd zat een plaats in de kruisfinales er niet in. Jan Guit begon voortvarend in een wervelende partij, waarbij beiden ook een straf kregen toegekend, met een overwinning. Ook de tweede partij werd binnen 10 seconden gewonnen. Helaas had Jan daarna zijn kruit ver schoten. De volgende vier partijen tegen blauwe banders werden allen verloren. Jasper Corts en Ivan Sindhunata waren beiden ingedeeld in een poule van 4. Jasper wist twee partijen knap te win nen met een ippon. Zijn derde partij verloor hij helaas met een armworp waardoor hij de tweede podiumplaats mocht bestijgen. Ivan was oppermachtig in zijn poule. Alle drie partijen werden met een ippon gewonnen, zodat Ivan de eerste prijs in ontvangst mocht nemen. Leerzame en leuke dag Al met al een leuke en leerzame dag voor de wedstfijdjudoka's van Dojo 't Loo. De speciale wedstrijdtraining door Sander Groefsema, bijgestaan door Bernd Winckelbeiner, werpt duidelijk zijn vruchten af. De progressie is zicht baar. De volgende tegenstander is alvast gewaarschuwd. HEILOO - Selectietrainer Mare de Wilde heeft voor een jaar bijgetekend bij HSV. Beide partijen zijn zeer tevre den over de samenwerking tot nu toe. Halverwege het seizoen staat het eerste elftal op een mooie derde plek in de tweede klasse. De 32-jarige Alkmaarder maakte dit seizoen een nieuwe start bij HSV na een inactieve periode door een knieblessure. Eerder was hij trainer van AZ-jeugd en de zaterdagsenioren van AFC'34. Zondag 12 januari, aanvang 14.00 uur, toegangsprijs E 6,- inclusief consump tie. Op woensdag 15 januari komt cabare tier Bert Hermelink naar Heiloo met zijn voorstelling 'Niet van gisteren'. Hermelink gaat in zijn nieuwe voorstel ling onder andere op zoek naar de vrouw in hem en vertelt over de jaar lijkse levende kerststal bij hem in de tuin. Tussen neus en lippen presenteert hij een alternatieve begrafenis top-10 met 'Ik heb geen zin om op te staan' op nummer één. Woensdag 15 januari, aanvang 20.15 uur. Toegangsprijs E 12,50 (CJP/65+ E 11,35). Cabaretabonnement van toe passing! LIMMEN - Vrijdag 20 december werd er in Limmen gestreden om de tafel- tennistitel van Limmen-Heiloo jeugd kampioenschap. Zes-tien leden streden op een sportieve wijze om de titel. Het was dit jaar een bijzonder jaar omdat er nieuwe regels waren gekomen. Er wordt sinds dit jaar met een iets groter balletje gespeelt met een diameter van 40 mm. De sets zijn korter gemaakt er wordt nu gespeelt met een best of vijf setsysteem bij de jeugd. Dit betekent wanneer een speler drie sets wint heeft hij de wedstrijd gewonnen. De sets duren tot een speler elf punten heeft en meer dan twee punten verschil heeft met zijn tegenspeler. Er wordt nu ook om de twee punten geserveerd terwijl voorheen om de vijf punten werd geserveerd. Daarnaast kon er voor het eerst kam pioen worden van Limmen en Heiloo in de sporthal in Limmen. Dit in ver band van de fusie van t.t.v. Limmen en t.t.v. Rozing. Ze gaan samen door onder de naam van t.t.v. Limmen-Heiloo. Het toernooi was goed bezet met alle kans hebbers voor de titel. Er werd gespeelt in poules systeem waarbij de twee bovenste naar de twee winnaars poules gingen en de andere spelers naar een poules die streed om de 9de tot en met 16de plek. Hierop volgde weer een poule waar opnieuw de bovenste twee zich plaatste voor de kruisfinales. De vier winnaars die gingen strijden om de titel waren: Arjan Barendse, Yoran Kuyper, Rik Seignette en Daniel Mol. De andere spelers uit die poule streden om de vijfde tot en met achtste plek. Onder flinke publieke belangstelling werd er begonnen aan de kruisfinales. Arjan Barendse had in de vijfde set en een verlenging nodig om van Rik te winnen (14-12 11- 7 9-11 6-11 12-10). Ook Yoran Kuyper had een kluif aan Daniel Mol (11-6 12- 14 11-6 11-7). Arjan Barendse won in de finale (9-1111-7 5-1111-911 -6), wat een kraker van een wedstrijd was, van Yoran Kuyper en werd voor de tweede keer kampioen. Rik Seignette werd derde door Daniel Mol te verslaan in een spannende wedstrijd. De nieuwkomers deden het dit jaar goed, ze konden zich af en toe meten met de favorieten. Goede eindpositie waren er voor Remco Schoorl (5de) Thomas Duin (6de) Peter Seignette (7de) en Kevin Steper (8ste). Al met al een geslaagd toernooi. Voor de trainin gen van de jeugd is iedereen welkom elke vrijdag vanaf 18.30 uur in de gym zaal aan de Hogeweg 61. In de Uitkijkpost van 2 januari 2003 staat onder Politiebe-richten Heiloo: Een vrouw wordt betrapt op het stelen van een chocoladereep (waarde El,-). Schikkingsvoorstel van de politie E 140,-. Een andere vrouw wordt betrapt op het stelen van twee dienbladen, waarde E 43,10. Schikkingsvoorstel E 130,-. Natuurlijk dient diefstal te worden aan gepakt. Maar is hier niet een onbalans tussen de schikkingsvoorstellen en de waarde van de gestolen goederen? Hoe verklaart de politie dit? Of is de politie ook het zicht op 'normen en waarden' kwijt? B: Boulonois Heiloo De redactie behoudt zich het recht voor om inge zonden brieven niet te plaatsen. De Uitkijkpost is een neutrale krant en kiest geen partij, dus ook niet voor politieke partijen. De redactie hanteert een richtlijn van 350 woorden per ingezonden brief. De inhoud moet betrekking hebben op een actueel onderwerp in het verspreidingsgebied van deze krant. Anonieme brieven worden niet geplaatst. Jammer dat winkelcentrum Het Hoekstuk, niet vernieuwd wordt. Onbegrijpelijk genoeg wordt het ook niet opgeknapt of gemoderniseerd. Dat zou allemaal nog niet zo erg zijn, als het maar bij en rondom de supermarkt Cl(XX) niet zo'n ontzettende bende was. Zo erg dat het hele winkelcentrum en de omliggende huizen er een slechte naam door krijgen. Ik ken in de wijde omgeving geen winkelcentrum waar het zo'n bende is en maar blijft liggen. Wie is voor het schoonhouden verant woordelijk, de winkeliers of de gemeente? Laten we met z'n allen, ook de klanten, zorgen dat het daar schoon wordt en blijft, laat geen dozen en ander afval liggen, want vuil trekt nog meer vuil aan. De mensen die er vlakbij wonen kijken er de hele dag tegenaan. Ach, wat was het daar zondagochtend schoon toen alles met een laagje sneeuw bedekt was. M.L.Boots-Kemp Heiloo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 6