Actie Zorg kent geen wachtlijsten Boewnt\n 4 MiiieHlt 't Hoekstuk verliest trouwe ondernemer Sf 'S gelezen Deskundigheid gecombineerd in Extramurale Zorg Heiloo leven om te vertellen 24,50 Grandmix 2002 17,00 Ton Keijser sluit de deuren van zijn wijn- en delicatessenzaak DEUTEKOM Voorjaar in huis Leven om het te vertellen door Gabriel Garcia Marquez Boek van de week: Grandmix 2002 door radio 538/ Ben Liebrand CD van de week: van 20,95 Weer internetcursussen in de bibliotheek Heiloo Gezocht: digi-kids Agenda Sporthal Het Vennewater Het Zevenhulzen 48 -1852 JC Heiloo - tel 5333152 iiiiiiiii UITKIJKPOST - 22 JANUARI 2003 - PAGINA 2 Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds. FJ. Blaauw (12+), H.avondmaal. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: voorganger ds FJ. van der Wind. Rooms-katholieke kerkdiensten GGZ WillibrorduSkapel Zondag 10.00 uur: geen opgave ont vangen. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met Mogojoko, voorganger M. Strack van Schijndel. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met Cantores, voorganger H. Helsloot. Kinderwoorddienst. OL Vrouw ter Nood Vrijdag 08.30 uur: eucharistieviering. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering, 15.00 uur: aanbiddingslof. Woensdag 8.30 uur eucharistieviering. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met gemengd koor, voorgegaan door pastor H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: presentatie eerste H. Communieviering. Woord- en com munieviering met kinderkoor, voor ganger pastor J. Oiling. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Elke zon dag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Kerkdiensten Egmond H. Adelbertus Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur, zondag 10.30 uur. H. Marg. Maria Alacoque Egmond aan den Hoef Zaterdag 19.00 uur, zondag 10.30 uur, woensdag 09.30 uur. OLV Onbevl. Ontvangen Egmond aan Zee Zondag 09.00 uur, woensdag 09.30 uur. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed, zater dag 19.00 uur: mis, zondag 10.00 uur: hoogmis SOW gemeente Egmond Zondag 10.00 uur: OK, gebed voor de eenheid, voorgegaan door ds G. van Aller in Egmond aan Zee. Hervormd/gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Zondag 10.00 uur, voorganger ds M.J. Luik, m.m.v. Cantorij in Akersloot. Evangelische Kringgemeente Vriend schap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger D. de Haan. Engelse vertaling aanwezig, tevens zondagsschool voor de kinde ren. Gebouw Wijkwaard, Muiderwaard 242, Alkmaar, 072-5324530/ www.ekvriendschap.nl. HEILOO - Na de gezellige feestdagen ziet de woonkamer er in januari een beetje kaal uit. De mooi versierde kerstboom is weggehaald en alle kerst spullen zijn ingepakt. Maar de leegte die is achtergelaten, is snel opgevuld met vrolijk bloeiende bloembollen, speciaal gekweekt voor binnenshuis. De bollen die in de tuin zijn geplant, laten hun kopjes nog niet zien, maar met de 'bollen-voor-binnen' haal je het voorjaar vast in huis. Hyacinten, nar cissen en blauwe druifjes brengen weer kleur en geur in het interieur. In januari besteedt Intratuin Heiloo bovendien veel aandacht aan de binnenplant. Grote sierlijke kamer planten die de lege plek van de kerst boom opvullen, zijn in de aanbieding. En met potten in talrijke materialen, kleuren en vormen kan de perfecte combinatie worden gemaakt in de stijl van het interieur. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. ■I Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. ■I Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk dinsdagochtend 10.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. M In Limmen De kopij uit Limmen kan bezorgd worden bij N. Admiraal, Bloemenhof 5 in Limmen. Kopij ingeleverd voor ma. 12.00 uur kan nog voor de eerstvolgende editie worden verwerkt. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68,1850 AB Heiloo, Centrale huisartsenpost Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuurop werkdagen van 10.30 tot 11.30 uur en van 18.00 tot 19.00 uur, zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur op werkdagen van 13.30 tot 14.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 11.00 uur en volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Frederik Hendrik laan 3,1814 JM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Koorsteraat 33-35, 1811 GM Alkmaar, tel. 5143384. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 09.15 uur en De Smetkliniek (Willibrord), Kennemerstraatweg 464, maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 09.30 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo, tel. 072- 5115238. Gabriel Garcia Marquez (Colombia, 1927) ontving in 1982 de Nobelprijs voor de Literatuur. Hij schreef meer dan 25 boeken, waaronder de beroemde romans 'Honderd jaar eenzaamheid', 'De kolonel krijgt nooit post', 'De herfst van de patri- arch'en 'Liefde in tijden van cholera'. In 'Leven om het te vertellen' van Gabriel Garcia Marquez verslag van zijn eigen leven. De meesterverteller, die onvergetelijke romanfiguren schiep als José Arcadio Buendfa in 'Honderd jaar eenzaamheid' en Florentino Ariza in 'Liefde in tijden van cholera', vertelt over zijn familie, zijn jeugd en over zijn jaren als journa list. Alsof hij een van de bekende kronieken schrijft, zo vervlecht Gabriel Garcia Marquez de portretten van de kleurrijke dorpsbewoners en de verhalen over zijn grootvader en zijn tantes met de bewo gen geschiedenis van Colombia en de ontwikkeling van zijn eigen schrijver schap. Met passie en humor beschrijft hij de gebeurtenissen die hem vormden. 'Leven om het te vertellen' is een fan tastisch zelfportret van Garcia Marquez en de intrigerende ontstaansgeschiede nis van zovele meesterwerken - een schitterend document en een feest voor de liefhebber van het werk van Garcia Marquez, dat zowel de schrijver als zijn werk in een nieuw perspectief plaatst. door Gabriel Carci'a Marquez voor Keerenweg 67+9,1851 KL Heiloo ÓSSSt WiiKtólhOf n L00, 072 5381493 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel HEILOO - Onlangs hebben het bestuur van de Stichting Woon- en Zorgcentrum Heiloo (verantwoorde lijk voor de locaties Overkerck en de Loet) en de directie van thuiszorgorga nisatie Actie Zorg b.v. een intentiever klaring getekend voor het samenwer ken aan het project Extramurale Zorg Heiloo, waarin zorg wordt aangeboden aan zelfstandig wonende ouderen in de thuissituatie. Zo kan men (thuis-)zorg leveren aan zelfstandig wonende ouderen (vanaf 65 jaar). Alle vormen van (thuis-)zorg kunnen worden geleverd, namelijk: huishoudelijke verzorging, verzorging, begeleiding tot verple-ging en combi naties daarvan. Gecombineerde deskundigheid In dit project worden de verschillende deskundigheden van beide organisa ties gecombineerd. Op deze wijze kun nen nieuwe wegen worden gezocht om ouderen zo lang mogelijk in de eigen thuissituatie te laten wonen. De klan ten kunnen zo profiteren van deskun digheid op het terrein van de zorg voor ouderen in combinatie met thuiszorg. Actie Zorg is een middelgrote thuis zorgorganisatie die dit jaar 10 jaar bestaat. Het bureau werd opgericht door Tineke Ackerman, die sinds de start haar initiatief zag uitgroeien tot een organisatie met zo'n 340 zorgme- dewerkers en zeven zorgcoördinato- ren. Deze zorgcoördinatoren onder houden de contacten met de cliënten en medewerkers en brengen zorgvra ger en -verlener bij elkaar. AWBZ-zorg In 2001 heeft het zorgkantoor Actie Zorg, dat opereert in de regio Noord- Kennemerland (Alkmaar, Heiloo, Bergen, Egmond, Schoorl, Akersloot en Limmen e.o., een AWBZ-erkenning Ben Liebrand begon als discjockey en werd bekend met talloze zeer succesvol le mixen en remixen van hits. Liebrand laat in 1976 voor het eerst van zich horen als DJ met zijn mobiele roadshow The B Liebrand Audio Studio waarin hij voor namelijk disco en later techno draait. Nadat Liebrand al eerder tot de ontdek king is gekomen dat enig knip- en plak werk sommige platen beter geschikt voor de dansvloer maken, begint hij nu ook zelf geluidseffecten aan nummers toe te voegen. Deze ontwikkeling zal uit eindelijk leiden tot volstrekt eigen ver sies van hits. Via een Nijmeegse club waar hij zijn eigen versies van hits van dat moment draait komt hij in contact met de groep The Limit, die hem vraagt haar nummer She's So Divine te remixen. Deze remix belandt in de Amerikaanse dance-charts op nummer 10. Hierdoor komt Liebrand in contact met muziekuitgeverij The Company, die zijn mix van The Hues Corporation's Rock The Boat laten coveren door Forrest. Het resultaat is een nummer 4 hit in Engeland en zijn naam is gevestigd. Hierna volgen succes sen als Holiday Rap van Mc Miker G DJ Sven, waarvoor hij de muziek ver zorgt en remix-krakers van groepen zoals Hot Chocolate die hun hits You Sexy Thing en Everyone's A Winner voor de tweede keer tot een succes zien uitgroeien. In 1983 gaat de dj werken voor Veronica. Zijn programma In The Mix bevat een uur lang nonstop disco-mixen. Hieruit ontstaat de The Grandmix, een 60 minuten durende mix die aan het eind van het jaar wordt uitgezonden en alle grote hits van dat jaar bevat. Bij Radio 538 wordt elke maand één van Liebrand's Grand Mixes uitgezonden. Daarnaast brengt hij een drietal albums uit getiteld Ben Liebrand Collectors Editions, met daarop niet eerder uitge brachte remixes, mini-mixes, geluidsef fecten, animaties en videoclips. De Grandmix 2002 is zijn meest recente (commerciële) mix-project. Deze 3cd- box is een aaneenschakeüng van 30 grote trance-, maar ook top50-hits, met samp les uit nummers als: Galleon- So I Begin, Gare du Nord- Boogie All Night Long, J.C.A- I Begin To Wonder, Alcazar- Sexual Guarantee, Robin S - Show Me Love 2002, Mad'House- Holiday, D- NOTE- Shed My Skin, Karaja- She Moves, Missy Elliott- 4 My People en Tim Deluxe- It Just Won't Do. mixed by Ben Liebrand voor c.\ If inkelhuf 't Loo 53 00 Tel. 5335535 gegeven. Dit betekent dat wanneer uw aanvraag via het Regionale Indicatie Orgaan (RIO) is aangevraagd en deze is toegekend u in aanmerking komt voor AWBZ-zorg. De kosten van deze zorg zijn inkomensafhankelijk. U kunt zorg vragen op huishoudelijk gebied, maar ook lichamelijke verzorging en verpleging. Iedereen die een indicatie heeft, kan de keus maken voor een zorgaanbieder. Particuliere zorg Actie Zorg kan ook particuliere zorg leveren. Deze kan rechtstreeks bij het bureau worden aangevraagd. De zorg- coördinator bespreekt bij u thuis welke taken uitgevoerd moeten wor den. Deze kosten zijn 'geheel voor eigen rekening. Ook bestaat de moge lijkheid om een bestaande AWBZ- zorg aan te vullen met particuliere zorg. Wanneer bijvoorbeeld iemand recht heeft op drie uur huishoudelijke hulp per week, maar er prijs op stelt dat dit zes uur per week gebeurt, kan de aanvrager de andere drie uur 'bij- kopen'. Het is op particuliere basis zelfs mogelijk om iemand 24 uur per dag, zeven dagen per week te verzor gen. Persoons Gebonden Budget De derde mogelijkheid die Actie Zorg biedt om zorg te leveren is via het Persoons Gebonden Budget (PGB). Via het RIO kunt u een PGB-indicatie aanvragen. Wanneer deze is afgegeven kunt u bij de thuiszorgorganisatie de gewenste zorg inkopen. U bepaalt zelf welke zorg u met het vastgestelde bedrag 'koopt', of dit nu op huishoude lijk of lichamelijk gebied is, er begelei ding of terminale zorg nodig is, in samenspraak met het bureau worden de wensen zoveel mogelijk gehono reerd. Dankzij de directe communicatie is er veel mogelijk. Directeur Zorg Nel Rietbroek-Bijl: „De klant is wat dat betreft koning bij Actie Zorg. Doordat de mensen direct een van de zorgcoör dinatoren aan de telefoon krijgen kun nen vragen direct worden gesteld en loopt dit niet via allerlei kanalen. Bovendien hechten wij veel waarde aan continuïteit, onze cliënten zien zo mogelijk steeds dezelfde medewerker." Geen wachtlijsten De zorgcoördinator voor het Project Extramurale Zorg Heiloo is Gerdy Oldenburg. Zij vertelt: „Het Project Extramurale Zorg Heiloo is in eerste instantie bedoeld voor mensen van 65 jaar en ouder. Het gaat hier om AWBZ-gefinancierde zorg, waarvoor een gebruikelijke eigen bijdrage geldt. Van wachtlijsten hebben wij hier bij Actie Zorg nog nooit gehoord. Wanneer iemand twee dagen moet wachten dan is het veel. Wij zijn afge lopen zomer gebeld door de directeur van Woon en Zorgcentrum Heiloo of wij extramurale zorg konden leveren. Voornaamste reden voor deze vraag is dat de wachtlijsten, voor een verzor gingstehuis behoorlijk lang zijn maar de nood thuis vaak al heel hoog is. Door ouderen langer in staat te stellen om thuis te wonen, maar dan met een stukje extra zorg, kunnen wij een belangrijke bijdrage leveren aan dit probleem. Zodat mensen toch de nodi ge zorg kunnen krijgen." Indien u meer informatie over het Project Extramurale Zorg Heiloo wilt, ofzelf zorg via dit project wilt ontvangen, dan kunt u contact opnemen met mevrouw Oldenburg. Zij is bereikbaar via de Loet, tel. 072-5330744 of via Actie Zorg, tel. 072-5400400. Ook als u al geïndiceerd bent door het RIO of het SKWO en u nog geen thuiszorg heeft, willen de medewerkers u graag informeren over de mogelijkheden om zorg vanuit dit project te ontvangen. U vindt Actie Zorg aan het Ritsevoort 27 te Alkmaar. Kijk voor meer informatie op www.actiezorg.nl of e-mail info@actie- zorg.nl. HEILOO - Gedurende de maanden maart, april en mei geeft de Openbare Bibliotheek Heiloo weer een aantal internetcursussen. Het programma voor volwassenen bestaat uit drie ver schillende cursussen voor beginners en gevorderden. In de 'Workshop Internet voor mensen met PC-ervaring' wordt na een inlei ding over internet veel geoefend met www-adressen, zoekmachines en inter netgidsen. Dit alles uiteraard onder deskundige leiding. Duur: 2 uur, deel namekosten voor leden: E 12,50 (niet- leden: E 15,-). De cursus 'Internet compleet' bestaat uit drie bijeenkomsten, waarin de beginselen van Internet worden geleerd. De eerste bijeenkomst bestaat uit een demonstratie van de mogelijk heden, die internet biedt. Tijdens de tweede bijeenkomst wordt zelf, aan de hand van opdrachten, het internet ver kend. De derde bijeenkomst biedt ruimte voor wensen en vragen. Duur: 3 maal 1,5 uur, deelnamekosten voor leden: E 25,- (niet-leden: E 30,-). Voor hen die al wel gebruik maken van internet, maar nog niet alles weten te vinden is de cursus 'Zoeken op inter net' wellicht interessant. Hierbij wordt geleerd een zoekactie op internet op een succesvolle manier uit te voeren. Ook bij deze cursus veel praktische opdrachten. Duur: 2,5 uur. Deelnamekosten voor leden: E 15,- (niet-leden: E 17,50). Voor opgave of meer informatie kunt u zich - tijdens de openingsuren - rich ten tot de klantenservice van de open bare bibliotheek Heiloo (072- 5330670). De Openbare Bibliotheek Heiloo is daarnaast 24 uur per dag bereikbaar via haar internetsite (www.biblio- theekheiloo.nl) en haar e-mail (biblio- theek@bibliotheekheyoo.nl). 80 s in de Buk Buk Op zaterdag 25 januari is er in dc Buk Buk een 80vs party waar alle hits uit de jaren tachtig en een paar hele goede hits uit de jaren 70 nemen je mee terug in de tijd. D.J. Tjitso zal met zijn afwisselende stijl van draaien ook deze avond tot een van de beste maken. Aanvang 21.00 uur, vrij entree. Inschrijving Big Buk Buk Band Battle De oudste bandcontest uit de regio Alkmaar gaat weer van start. Onder de veelzeggende naam Big Buk Buk Band Battle is de Buk alweer 10 jaar geleden begonnen met een 'wedstrijd' voor r/firtrr' f/iest/ct/ Pastoor van Mijenweg 12.1852 EH Heiloo. tel 5321048 beginnende bands, en na het succes van vorig jaar leek het onontkoombaar om ook dit jaar de Buk Buk weer op zijn grondvesten te laten schudden. De voorrondes van de Battle vinden begin maart plaats, afhankelijk van het aantal aanmeldingen. De winnaar krijgt niet alleen de felbegeerde Big Buk Buk Band Battle Bokaal, maar doet ook mee aan de finale van de gerenommeerde bandwedstrijd Noord - Hollands Glorie. De winnaar daarvan dingt zelfs mee naar de hoofdprijs in De Grote Prijs van Nederland. Inschrijfformulieren zijn te krijgen bij de Buk Buk zelf, of stuur een mailtje naar vijf_keer_b @hotmail.com. De aanmeldingstermijn loopt tot 21 februari maar wees er wel snel bij, want er kunnen maximaal 20 bands meedoen. Electro in de Buk Buk Eindelijk is het dan zover, de langver wachte evenementen van UC-072 gaan van start. Onder de naam Strategy The Neighbourhood Watch zullen de 072 DTs er een onvergetelijke avond van maken. Als klap op de vuurpijl zal de nieuwe David Rottmeyer remixes 12 inch gelanceerd worden. De DJvs: II Disco, Jason Brunton, Electronome en Koert Notario worden ondersteund door de wonderbaarlijke video-art van Videonix. Aanvang: 21.00 uur, 7. Meer info www.bukbuk.nl. HEILOO - Na ruim 14 jaar in winkelcentrum 't Hoekstuk te hebben vertoefd, sluiten Ton Keijser, zijn vrouw Wilma en dochter Sharon op 25 januari voor de laatste maal de deuren van hun wijn- en delicatessenzaak aan 't Hoekstuk 3. De leveranciers van binnen- en buitenlandse kazen, wijn, versgebrande noten, eieren, olijven, vleeswaren, oliën en andere deli catessen zien zich genoodzaakt hun activiteiten te beëindigen, nu de gewijzigde plannen met betrekking tot de verbouw van het winkelcentrum duidelijk zijn geworden. Eigenlijk was de familie Keijser drie jaar geleden al voornemens te stop pen, maar werd zij verzocht te blijven totdat 't Hoekstuk zou worden verbouwd. Nu deze plannen voorlopig in de ijskast zijn gezet vindt Ton Keijser het welletjes, en gaat hij aan de slag bij Nederlands grootste grootgrutter in Amsterdam. Gedegen opleiding „In Amsterdam is het voor mij ook allemaal begonnen", laat de eigenaar weten. „Mijn vader startte daar zijn eigen zaak in kaas en vleeswaren in 1939. In 1979, toen hij overleed, heb ik de zaak overgenomen. Mijn opleiding heb ik bij Eicholtz in Amsterdam geno ten, destijds de top onder de delicates senzaken in Nederland. In de loop der tijd kreeg ik ook interesse in wijn en ben ik daarmee verder gegaan. In 1988 begon ik de wijn- en delicatessenzaak in 't Hoekstuk. De zaak in Amsterdam heb ik nadien van de hand gedaan." Ontlasting voor gezin Hoewel het naderend afscheid van zijn trouwe klanten Ton Keijser aan het hart gaat, ziet hij ook de voordelen van dit besluit. „Mijn vrouw heeft hier voornamelijk samen met mijn dochter in de winkel gestaan. Dat viel niet altijd mee. Omdat ik al een andere baan heb, en mijn vrouw weer in de Thuiszorg gaat werken, komen wij niet in een gat te vallen. Mijn dochter (25 jaar) studeert MER (Management, Economie en Recht) aan de HES in Amsterdam. De afgelopen periode heeft zij veel in de winkel geholpen, waardoor de tijd voor de studie wat minder was. Ik hoop dat dat nu ook beter wordt. Ik zie het sluiten van de zaak daarom ook als een ontlasting voor ons hele gezin." Afscheid nemen Op het naderende vertrek heeft Ton Keijser al vele reacties gehad. „Je bouwt nu eenmaal toch een relatie op met je klanten", is hij van mening. „De komende week hebben wij interessan te aanbiedingen, dus ik verwacht nog wel meer aanloop. Zaterdag 25 januari staan wij hier trouwens met het hele team achter de toonbank, zodat ieder een de kans krijgt om ons gedag te zeg gen." Toekomstplannen Op de vraag of Keijser nog speciale plannen voor de toekomst heeft, ver schijnt een glimlach om zijn mondhoe ken. „Doorwerken tot mijn 65ste, en dan lekker genieten van de vrijheid. We zullen af en toe naar Australië rei zen, het geboorteland van mijn vrouw. En ik durf het nauwelijks te zeggen, maar straks heb ik 2,5 maand vakantie per jaar! Deze luxe is voor mij onge kend. Ik ga daarom eerst maar eens naar Denemarken om een hengeltje uit te werpen, ik ben namelijk gek op vissen. Daar krijg ik nu gelukkig ook meer tijd voor!" Op de hoogte blijven De uitverkoop aan 't Hoekstuk 3 gaat deze week onverminderd voort. Met name de noten en de wijn zijn extra scherp geprijsd. De sluiting van de zaak hoeft echter niet het definitieve einde van de relatie met Keijser Wijn en Delicatessen te betekenen. De komende tijd kunt u wijnen bestel len via de website www.tonkeijser.nl. Snelle levering is daarbij geen pro bleem, want de familie zal Heiloo zeer regelmatig blijven bezoeken. Andere mogelijkheden om contact te leggen zijn via e-mail info@tonkeijser.nl of telefonisch via 020-6175529. Wanneer u uw eigen e-mailadres achterlaat dan wordt u bovendien regelmatig op de hoogte gehouden van boeiende wijnaanbiedingen. Zaterdag Fanfare Showband Heiloo, huis-aan- huisactie in Ypestein (Noord), ine. de Domplvloetlaan en Groenelaan, plan Zuid en plan West tussen Ewisweg- Het Zevenhuizen- Het Malevoort (ine. de Ronge en Boswijk) en Pastoor van Muijenweg. Dozen en/of bundels gereedzetten op de rolemmer-verza- melplaatsen langs de weg vóór 09.00 uur. Maandag Meander/Paulusschool, De Hucht 2, huis-aan-huisactie, plan Ypestein Zuid. Dozen en/of bundels gereedzetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg vóór 19.00 uur. Ook is dan brengen mogelijk tussen 18.00 en 19.00 uur naar de parkeerplaats bij school. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo, container op parkeerterrein achter de Ter Coulsterkerk, tussen 10.00 en 12.30 uur. Maandag t/m vrijdag Stichting Uitkeringsgerechtigden Hei loo, container bij Bergeonstraat 30 of bij de Westerzij. De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluijsweijdt 9/Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tus sen 08.45 en 15.30 uur. De Zuidwester, Boekenstein 43, tij dens de schooluren, ook gebruikte kle ding. Muezien Dansschool, Het veld 1, tussen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Donderdag De Duif, Marienstein 180, tussen 08.30 en 16.30 uur. Dagelijks Willibrordschool, container staat naast de C 1000-supermarkt, hoek Wester- weg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Foresters, container op sportpark Het Vennewater, Vennnewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw De Bolder, hoek Kerkelaan- /Westerweg. Ook: container op de par keerplaats bij zwembad 't Baafje. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trainingen en wedstrijden. Vogelvereniging Kleurenpracht, con tainer bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater. Halen op verzoek, tel. 5337339. Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Tennisvereniging Het Vennewater, container bij de ingang van het tenni spark aan Het Zevenhuizen. Hockeyvereniging De Terriërs, contai ner bij de Nic. Greeuwflat in Vrieswijk, tussen 08.00 en 20.00 uur. Tennisvereniging Het Vennewater, container bij de ingang van het tenni spark aan Het Zevenhuizen. HEILOO - Ben jij tussen de 9 en 12 jaar en vind je het leuk om met een groep van 8 leeftijdsgenootjes serieus te kijken naar de voor de Gouden Apenstaart genomineerde internetsi tes (voor kinderen)? Kom dan snel naar de bibliotheek van Heiloo en geef je op. De jurering vindt plaats op zaterdag 15 februari, van 13.00 tot 16.00 uur, uiteraard in de bibliotheek van Heiloo. Ton Keijser (l) adviseert een klant bij het kiezen van wijn. (foto UKP) Sporthal in Sportcentrum Het Vennewater, tel. (072) 5333152 Het Zevenhuizen 48,1852 JC Heiloo Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum Öe Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Weizijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de Heiloo, tel. 5356681 of tel 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook i inwinnen over de verhuur voor het seizoen 2003/2004. Woensdag 22-01-2003 14.00-17.00 Zaalvoetbal 19.15-23*00 Zaalvoetbal Donderdag 23-01-2003 14.00-15.30 Sportinstuif 19 <15-23.00 Zaalvoetbal Vrijdag 24-81-2003 08.30-12.30 Schooigym 17.00-18*30 Basketball 19.15-23.00 Zaalvoetbal Zaterdag Zondag 2543V2ÖÖ3 08.45-12.00 Volleybal 13.30-14.30 Zaalvoetbal 26*01*2003 11.00J6.00 Handbal 15.00-20.00 Basketball Maandag 27-01-2003 08.45-15.30 Schooigym 17.00-22.30 Volleybal Dinsdag 28*01-2003 08.30-15.30 Schooigym Zaalvoetbal 19.00-23.00 Volleybal Woensdag 29-01-2003 14.00-17.00 19.15-23.00 Zaalvoetbal Donderdag 30-01-2003 14.00-15.30 Sportinstuif 19.15-23.00 Zaalvoetbal Vrijdag 31-01-2003 08.30-12.30 Schooigym 17.00-18.30 Basketball 19.15-23.00 Zaalvoetbal Zaterdag 01-02-2003 1L00J130 Handbal 13.00-16.00 Zaalvoetbal Zondag 13.00-18.00 Volleybal Maandag 03-02-2003 08.45-15.30 Schooigym 17.00-22.30 Volleybal Dinsdag 04-02-2003 08.30-15.30 Schooigym 19.00-23*00 Volleybal Woensdag Donderdag 05-02-2003 14.00-17.00 Zaalvoetbal 19.15-23.00 Zaalvoetbal 06-02-2003 14.00-15.30 Sportinstuif 19.15-23.00 Zaalvoetbal Vrijdag Zaterdag 07-02-2003 08.30-12.30 Schooigym 17.00-18.30 Basketball 08-02-2003 15.00-20.00 Basketball 19.15-23.00 Zaalvoetbal Zondag 09-02-2003 Maandag 10-02-2003 08.45-15.30 Schooigym 17.00-22.30 Volleybal Dinsdag 11-02-2003 08.30-15.30 Schooigym 19.00-23.00 Volleybal Woensdag 12-02-2003 14.00-17.00 Zaalvoetbal 1915-23.00 Zaalvoetbal 'f

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 2