Concert Limbonbarde en Camarata Musica in Limmen Makelaar Rietveld nog steeds thuis in Limmen Rabobank houdt (nader) kennismakingsdagen Limmers op het schildersdoek Jongerencentrum Conquista Snoeien met Jeanine Jonker tapijten^ gordijnen karpetten gelezen worden ngezo' brieven 072 505 1602^+« Plaatselijk nieuws uit Limmen en Akersloot gemeent Rijksweg 127 Limmen vrijdagavond geopend Adressen Limmen Open dag Rembrandtschool Carnavalsfoto's Uylenspieghels Limmen op Dusseldorperweg Poëzie in Yredeburg Activiteiten Limmen Storey Club Akersloot IF w "F 1111 Openbare verkoop in Limmen Tuinkeuringen Limmen- Nieuwe stijl dinsdag t/m zaterdag geopend Huisartsen Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Tandartsen Tijdens het weekeinde en in de avon duren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Vuurbaak 7a. Geopend van 08.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekeinde en in de avonduren de Regionale Spoedapo- theek, Van Ostadelaan 248, Alkmaar, tel. 5143060. U it vaart verzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, spreekuur: woensdag van 16.00 tot 17.00 uur in kamer 0.32 in het gemeentehuis (via achteringang), Zonnedauw 4. Tel. 5055363. Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten Heiloo. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Zorgcentrum De Cameren, Vredeburglaan 1, dinsdag en vrijdag tussen 08.00 en 08.30 uur. Prikpunt De Smetkliniek (Willibrord), Kennemerstraatweg 464, maandag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 09.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Gemeente Limmen Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen, tel. 5051456. Open van 08.30 tot 12.30 uur. Grof vuil Tel. 5413533. Indicatiecommissie Aanvragen voor thuiszorg, verzorgings- en verpleeghuiszorg bij Regiobureau Zorgindicatie, Postbus 9331, Alkmaar, tel. 072 5670050. Ouderenwerk SWOL Secretaris mw. E. van Wieringen-van Wees, Oranjezon 3, 1906 VC Limmen, tel. 5051670. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 en 19.00-20.30 woensdag 10.00-12.00 en 14.00-17.30 vrijdag 14.00-17.30 en 19.00-20.30 H. Corneliuskerk Pastor J. Oiling, tel. 5051275/ fax 5054503, spreekuur op dinsdag 08.30 tot 09.15 uur, donderdag 16.00 tot 17.00 uur in de pastorie. Voor afspraken bel len. Diensten zaterdag 19.00 en zondag 10.00 uur. Secretariaat open vrijdag van 14.00 tot 16.00 uur, tel. en fax 5053793. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 0900-8844, geopend maandag van 09.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0900-8844, geopend maandag van 14.00 tot 17.00 uur en donderdag van 09.00 tot 12.00 uur. AKERSLOOT - Op dinsdag 25 maart houdt de Openbare basisschool Rembrandt een open dag voor ieder een die eens een kijkje wil nemen hoe het er op deze school toegaat. Ouders van leerlingen, ouders/verzorgers die op zoek zijn naar een goede school voor hun kind en andere belangstellen den zijn welkom. Van 9.00 tot 15.00 uur staat de deur open. Tevens is er gele genheid om nieuwe leerlingen in te schrijven. De Rembrandtschool is gele gen aan de Mozartlaan 65 te Akersloot, tel. 0251-313623. LIMMEN - De foto's van het afge lopen carnavalsseizoen zijn te bezichti gen in de etalage van de bakkerij Bakker aan de Dusseldorperweg. Dit zijn foto's van de optocht, de zondag middag in de Burgerij, de senioren avond, groot carnaval en de boerenkie lenavond. In de Cameren zijn de foto's van Camerdonk en op de basisscholen de foto's van de kinderdag/playbacks- how. Als u de foto's wilt nabestellen, dan kunt u dit doen door op een enve lop uw naam en telefoonnummer en de nummers van de foto's te noteren. Vervolgens doet u gepast geld in de envelop en levert deze gesloten in bij bakkerij Bakker aan de Vuurbaak. Ongeveer na twee weken kunt u daar uw foto's ophalen. Voor info tel. 072- 5053688. LIMMEN - Voor 'Poëzie in Vredeburg' heeft zich een recordaantal van negen tien deelnemers aangemeld. Zij zullen vrijdagavond 21 maart in de bovenzaal van de boerderij Vredeburg te Limmen ruim 50 gedichten voordragen. De dichters komen uit de gehele regio van Heerhugowaard tot Bloemendaal. Het repertoire varieert van kwatrijn tot bal lade, met alle genres daar tussenin zoals sonnet, rondeel en het vrije vers. De onderwerpen tonen een rijke schake ring: liefde, dood, natuur, geweld, vreugde en verdriet. Ook het humo ristische 'light verse' is vertegenwoor digd en er wordt zelfs een smartlap ten gehore gebracht. De gedichten zijn samengebracht in een boekje. Dit evenement, dat door de Culturele Raad Limmen voor de zesde maal wordt georganiseerd begint om 20.00 uur. De toegangsprijs, inclu sief een kopje koffie bedraagt 2,30 euro. Ueniox Dorpshuis De Kern Expositie van quilts en schilderijen van Onk van der Horst-Hoed (Heiloo) 'haar broer Paul den Hoed (st. Pompon, Frankrijk) en haar zoon Jaap-Wim van der Horst (Castricum). Dorpshuis De Kern, Overtoom 15 te Castricum. De expositie is zaterdag 22 maart open van 13.00 tot 17.00 uur, en zondag 23 maart van 12.00 tot 17.00 uur. De toegang is gratis. Beide middagen is er bovendien live muziek. Johwin Slaapcomfort Tot 30 april exposeert Meinard Kloppenburg bij Johwin slaapkamer meubelen aan de Rijksweg 127. Hij toont hier werk in acryl en pastel Bibliotheek Akersloot In de bibliotheek van Akersloot is in februari een groepstentoonstelling te zien van leerlingen uit het atelier van Hetty Kruk. Voor deze tentoonstelling is er een keus gemaakt uit een aantal projecten van de afgelopen jaren. De deelnemers aan de expositie zijn: Ada Bakker, Hennie Kerssens, Riet Buur en Wilga Hoek. Beeldentuin galerie Akermare Wisselende exposities, de Uiterdijk 2 te Akersloot. Tineke's Atelier Wisselende kunstexposities van aqua rellen, olieverf en etsen. Te bezichtigen na telefonische afspraak, tel: 072- 5051825 Gemaal 1879 Het poldergemaal aan de Fielkerweg 4 te Akersloot. In de expositieruimte (voorheen de ketelruimte) worden ten toonstellingen gehouden van heden daagse kunst. Heden is dat de expositie van Trudy Keijzer en Henny Mazurel, expositie over water, zand en zee. Elke zondag geopend van 13.30 tot 16.30 uur. Elke eerste zondag van de maand is het gemaal (onder voorbehoud) in werking te bezichtigen. Serre Nella van Os Kunst in de serre en beeldentuin. Te bezichtigen aan de Westerweg 39 te Limmen, na telefonische afspraak: 072- 5051823. Raadhuis Castricum In de hal van het raadhuis staan zes poppentaferelen, van de hand van mevrouw Dijkstra-Lammers, uit de tijd van Ot en Sien. Bij elk tafereel heeft ze een bijpassend verhaaltje geschreven. De openingstijden van het raadhuis zijn op werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur. AKERSLOOT- Zondagmiddag 16 maart hield de Storey Club een play back show. Lisa Munro kreeg de eer ste prijs met haar vertolking van het nummer SkSerboi van Avril Lavigne. Nummer twee was Bona BoM die Ice queen van Within Temptation deed, op de derde plaats eindigden de mei den van K3 met het nummer Feest, geplaybackt door Lobke Sander, Mirre Wortel en Maxime Smit. Memphis Vrijdag 21 maart treed de formatie Memphis op in de Storey Club. Deze band, die haar sporen ruimschoots verdiend heeft in het Noord- Hollandse circuit, zal ook nu het dak eraf laten gaan in de Storey Club. De band speelt covers van onder meer the Rolling Stones, maar heeft eigen lijk geen introductie nodig. De Storey Club is open vanaf 21.00 uur en de entree is gratis. Meer info: www.store- yclubmb Achneeja Quiz Zaterdag 22 maart is er de Achneeja Quiz in de Storey Club. Het is een kennisquiz voor de kinderen uit groep 8 van de Akerslootse basisscho len. Wie zal als beste uit de bus komen? 19.00 uur worden de eerste vragen afgevuurd. Storey Club Jeugd Darttoernooi Op zondagmiddag 23 maart zal er voor het eerst het Storey Club Jeugd Darttoernooi gehouden worden. Het is voor jongeren van 8 tot en met 15 jaar. Er zijn mooie prijzen te winnen. Het dartfestijn begint om 13.00 uur. Winnaar ballonnenwedstrijd Met de opening van de nieuwe Storey Club was er een ballonnen wedstrijd. Deze is gewonnen door Lisa Arends. Zij wint E 100,-. LIMMEN - Op zondag 23 maart vindt voor de derde maal een één-uurscon cert plaats in de Ned-Herv. Kerk te Limmen. Dit concert wordt georgani seerd door de Stichting Culturele Raad Limmen in samenwerking met de Ned- Herv. Kerk. Deze middag zullen het muziekensemble Limbonbarde en het vocaalensemble Camerata Musica optreden. Limbonbarde bestaat sinds 1989 en trad in 1990 voor de eerste keer op tij dens het 1250-jarig bestaan van Limmen, vroeger Limbon geheten. Tijdens de>feestweek hebben de leden zich als barden gedragen en de naam Limbonbarde was een feit. Aanvankelijk richtte het ensemble zich op oude muziek en eenvoudige volks melodieën die met een scala aan instru menten werden gespeeld. Momenteel bestaat het repertoire uit minder bekende prachtige muziekstuk ken door de leden zelf uitgekozen. De arrangementen worden gemaakt door Bas Pollard. De bezetting bestaat uit: Harry Maréchal en Sjaak Groot, dwarsfluit, Nico Jan Kroone en Ingrid van der Wiel, klarinet, Marjolein Wielinga en Maartje van der Kluit, fagot en Arthur Nierop, sopraansaxofoon. Het ensem ble staat onder de enthousiaste leiding van Rieneke Weber. Solistische mede werking wordt verleend door de sopraan Geraldine Maréchal. Zij volg de zanglessen bij gerenommeerde zan gers als Jo Immink en Otto Ottens. Tegenwoordig maakt zij deel uit van het Toonkunstkoor Amsterdam. F - r- xV.^- I.. j; I'1 Camerata Musica bestaat uit vier muzikale vrienden LIMMEN -Nog bijna dagelijks komen mensen even langs bij makelaar Rietveld aan de Kerkweg 13 in Limmen. „Om een kop koffie te drinken, om het er even over te hebben. Dan wordt er wel eens een traantje weggepinkt, maar meer nog wordt er gelachen. Want Hans was een zeer vermakelijk mens." Aan het woord zijn Ronald, de broer van Hans Rietveld, en Hilde Westra, die samen met hem de zaak in Limmen runde. Begin dit jaar overleed Hans aan de complicaties die ontstonden bij de behandeling van zijn ziekte. Ronald: „Hans had een vorm van kan ker. Zelf was hij heel positief, waardoor wij dat ook allemaal waren, maar hij heeft het helaas niet gered." Hilde: „En toen was het even flink uithuilen, om vervolgens door te gaan. Met ons leven, èn met de makelaardij. Dat was moei lijk, want Hans was Makelaar Rietveld, net zoals zijn vader dat nog steeds is. Iedereen kende Hans, want zijn manier van met mensen omgaan was uniek." Er is dus heel veel veranderd de laatste maanden, maar aan de andere kant helemaal niets. Ronald: „Hans' plaats kan nooit worden ingevuld, maar de dienstverlening en werkwijze van Rietveld blijven precies hetzelfde. Nog steeds staat de service voorop, nog steeds is dit qua sfeer en laagdrempe ligheid een echte 'dorpswinkel'. Mensen zijn gewend om hier gewoon binnen te lopen, die komen niet op afspraak. Dat is best uniek, en daar moet je zuinig op zijn." Er was een gerucht dat de zaak ver kocht zou worden, maar dat is perti nent niet waar. Hilde: „We hebben juist sinds vorig jaar zomer twee nieuwe secretaresses, omdat het zo goed gaat met de zaak. We zitten prima in Limmen en hopen hier nog heel lang onze makelaardij te hebben." Makelaar ERA Rietveld, Kerkstraat 13, tel: 072-5051464, www.era.nl/riet- veld. U bent nog steeds meer dan welkom bij makelaar Rietveld, (foto UKP) Camerata Musica bestaat uit vier muzi kale vrienden die wekelijks bij elkaar komen om te zingen, te praten over muziek en te zoeken naar verantwoor de interpretaties. Het vocaalensemble bestaat uit de sopranen Judith Baars en Nicoline Sijpheer, de alt Miriam Scholte, de tenor Harry Maréchal en de bas Sjaak de Groot. Alle vier zijn liefhebbers van muziek en zang, kameraden in de muziek: Camerata Musica. Het repertoire bestaat voornamelijk, uit oude muziek, maar modern werk schuwen zij zeker niet. Hun eerste grote succes werd vorig jaar behaald tij dens het Concours voor Oude Muziek in Hoorn, toen een eerste prijs in de wacht werd gesleept. Op dit moment wordt hard gerepeteerd voor een koffieconcert in het hoofdpro gramma van het Purcell Festival in mei 2003. Harry Maréchal heeft zich ont wikkeld tot de 'natuurlijke leider' van Camerata Musica. Zangpedagoge José Jonkers ondersteunt het ensemble op professionele wijze. Het programma bestaat uit een aantal populaire klassieken zoals een aria uit de Mattheus Passion een moderne en een klassieke serenade voor blazers, delen uit Dido en Aeneas van Purcell en vrolijke voorjaarsliederen. Ook lief desliederen ontbreken niet op het pro gramma. De aanvang van het concert is 15.30 uur. Kaarten kunnen worden besteld a E 5,- bij Hanny Kracht, 072-5054019 en Ria Hooijboer, tel. 5052235. CAL - Veel mensen lopen rond met vragen over hun bankzaken maar heb ben een zetje nodig om eens even binnen te stappen. Dat zetje wil Rabobank West-Kennemerland hen graag geven. De bank nodigt klanten en belangstellenden in Akersloot en Limmen uit om (nader) kennis te maken op zaterdag 22 of 29 maart: Voor degenen die nog nooit bij de Rabobank binnen zijn geweest is het een goed moment om de daad bij het woord te voegen. De uitgebreide adviesteams van de kantoren in Akersloot en Limmen zullen belang stellenden graag antwoord geven op hun vragen. Persoonlijk, compleet en dichtbij Dat zijn belangrijke kenmerken van de Rabobank. Dat geldt zeker voor de vestigingen in Akersloot en Limmen. Persoonlijk advies staat voorop, want de Rabobank helpt mensen graag hun ambities en wensen te verwezenlijken. Daarom zijn de teams in Akersloot en Limmen uitgebreid. In Akersloot heeft financieel adviseur Janette van Anholt sinds kort haar werkplek op kantoor Akerhof. In Limmen is Bianca Bruin- Brakenhoff haar al eerder voorgegaan. Op afspraak komen ook andere specia listen van de bank graag naar Aker sloot of Limmen. Generatiehypotheek voorziet in groei ende behoefte De Rabobank werkt voortdurend aan vernieuwing en verbetering van bank diensten. Dat geldt bijvoorbeeld voor internetbankieren, maar zeker ook voor de nieuwe Generatiehypotheek. Een uitkomst als ouders hun kind of LIMMEN - Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst maar ook de zorg! Op dit moment heeft de v.v. Limmen 36 jeugd elftallen er dribbelen dus op een zater dag op de voetbalvelden van v.v. Limmen zo'n 200 jeugd voetballertjes rond. De opvang van deze voetballertjes dient goed georganiseerd te worden. Door veel vrijwillige inzet is het mogelijk een groot deel van de Limmer jeugd hun wekelijks partijtje voetbal te laten spe len. Daarnaast worden er veel andere activiteiten georganiseerd. Traditie getrouw vindt er elk jaar een goederen veiling plaats in de voetbalkantine van v.v. Limmen. De opbrengst komt geheel ten goede van deze vereniging. Van koe mest tot een slipcursus op Zandvoort, kaarten van de Rolling Stones en brun chen bij de Lantaarn, karten voor een jeugdteam tot het besturen van een vliegtuig. De veiling zal plaatsvinden onder leiding van erkende veiling meesters. De inbreng van c.a. 300 kavels (aanbiedingen) wordt voornamelijk verzorgd door de Limmenaren. Een deel wordt door het Limmense bedrijfsleven ter beschikking gesteld. De veiling zal plaatsvinden op vrijdag 21 maart om 21.00 uur. Het bestuur van Stichting Bloemendagen Limmen heeft besloten dit jaar de tuinen op een andere wijze te laten keuren en wel als volgt: Alle voortuinen worden eerst bekeken door groepjes van twee lekenkeurders. Op deze manier wordt per wijk een aantal (maximaal 12) tuinen geselec teerd. Hierna worden deze uitgezochte tuinen door een deskundige jury beoordeeld. Dit houdt in dat dit jaar niet volgens de bestaande deelnemers lijst gewerkt zal worden. Wij hopen op deze wijze een nieuwe impuls aan de tuinactiviteiten te geven. Helaas is deze mededeling niet opgenomen in het infobulletin dat vorige week in Limmen is verspreid. Namens het bestuur: H. Segerius Limmen Foto Esther van Tilburg voor het portret van een 'Limmer LIMMEN- Van 17 maart tot 5 juni exposeert Esther van Tilburg (1964), wonen de te Limmenin het gemeentehuis Limmen portretten van "echte" Limmers: inwoners van Limmen die iedereen kent en die kleurrijk of opvallend zijn. Als je goed kijktzie je hen dagelijks om je heen. Dankbare onderwerpen voor iemand die er oog voor heeft en die van karakteristieke koppen houdt "Portretten schilderen, dat is toch wel het allermooiste om te doen! Je kunt er je hele hebben en houwen in kwijt. De spanning van de gelijkenis, de kenmer kende gezichtsuitdrukking, de juiste houding, de compositie. Wat moet er allemaal op het doek, de sfeer die het uit moet stralen, en last but not least: welke kleuren ga je gebruiken? Je kunt je echt helemaal uitleven op het doek, vooral in kleur, maar ook in expressie, lijn en vlak. Ploeteren is het, maar als het dan uiteindelijk lukt en de uitstra ling is zoals je het bedoeld hebt, dan is het geweldig!" Daarnaast zijn er stillevens te zien. "Het feest begint al bij het bedenken: welke bloemen of potten gebruik ik, welke kleuren moeten het worden, kinderen een steuntje willen geven bij de aankoop van een woning. Om een indicatie te krijgen van het hypotheek plafond - het maximaal te lenen bedrag - kunnen belangstellenden gewoon even binnen lopen op 22 maart in Akersloot of 29 maart in Limmen. Huizen als kastelen De Engelsen zeggen- vrij vertaald- mijn huis is mijn kasteel. Ook wij Nederlanders zijn maar wat trots op onze woningen en sparen kosten nog moeite wat de inrichting betreft. Juist nu in het voorjaar maken velen weer plannen voor verbouwingen of herin richtingen. Wie ideeën wil opdoen kan kennismaken met Ingrid Zonneveld. Deze interieuradviseuse is als speciale gast aanwezig op de Rabobank KennismakingsDagen. Starterscoördinatoren helpen begin nende ondernemers uit de startblok ken Wie plannen heeft voor een eigen zaak moet bereid zijn om uitdagingen aan te gaan. De start van een eigen bedrijf is een belangrijke stap die een goede voorbereiding verdient. Dat is het halve werk nietwaar? Je stelt jezelf een aantal vragen over kansen en valkuilen. Maar dan De Rabobank heeft niet alleen een startersarrangement, maar ook specialisten in de personen van starterscoördinatoren Adri Buur en Anneloes Klis. Zij helpen startende ondernemers bij hun voorbereiding: met adviezen, brochures, belangrijke informatie en waardevolle tips. Want de Rabobank staat ook starters graag ter zijde bij het verwezenlijken van hun plannen voor een eigen onderneming. welke lappen gebruik ik erbij, etc. En dan het schilderen zelf: heerlijk, die prachtige kleuren olieverf op het lin nen. Met altijd, net als bij het portret, in gedachten: niet te veel! Het moet voor al sprankelend en spontaan blijven!" Deze expositie in het gemeentehuis is slechts een kleine keuze uit de totale tentoonstelling die in juni tijdens de jaarlijkse kunstfietsroute te zien zal zijn. Het thema Limmen en zijn "Limmers zal dan uitvoerig behandeld worden en te zien zijn in Galerie De Boerderij aan de Uitgeesterweg in Limmen. De toegang tot het voormalige gemeentehuis is vrij en gratis op werk dagen van 8.30 tot 12.30 en van 13.30 tot 16.00 uur, behalve op vrijdagmid dag LIMMEN - Afgelopen twee weken was Conquista dicht wegens omstan digheden. maar dit weekend zijn er weer volop leuke activiteiten: Kinderen 4 t/m 12 jaar Op zaterdagochtend 22 maart staat de kinderochtend heilemaal in het teken van het voorjaar. Er kunnen verschil lende dingen gemaakt worden die met de lente te maken hebben. De ochtend begint om 10.30 uur en is tot 12.00 uur- TUssendoor is er een pauze met een glaasje limonade. Entree 1 euro. Tieners 12 t/m 15 jaar Op zaterdag 22 maart is er voor de tie ners weer een heerlijk avondje disco. Ga lekker gezellig een avondje dan sen. genieten van de muziek en lekker bijkletsen met je vrienden en vriendin nen, De deur gaat open om 19-00 en sluit om 23.00 uur. De entree is gratis. Zondagmiddag 23 maart is Conquista voor iedereen geopend van 15.00 tof 19.00 uur. Gratis entree. Jongeren vanaf 16 jaar Het jongerencafé is vrijdag- en zater dagavond geopend van 20.30 tot 01.00 uur. De entree is gratis. LIMMEN - Afgelopen zaterdag was het zover. De eerste praktijkles is met veel enthousiasme gevolgd. Na de 5 voorafgaande theorielessen hadden de cursisten genoeg bagage om de uitda ging van de praktijk aan te gaan. Onder toeziend oog en begeleiding van docente Jeanine Jonker is er flink gesnoeid. Algemene tendens van de deelnemers is dat ze dit zelf zo niet aan gedurfd hadden. Voor alle belangstel lende die deze snoeicursus gemist heb ben: Workshops snoeien Het voorjaar is weer aangebroken. De tuin vraagt om een goede voorjaars beurt. Alle tuineigenaren gaan de komende weken weer druk aan de slag om hun tuin voorjaar klaar te maken. Voor alle mensen die toch wel wat aan wijzingen kunnen gebruiken organi- seerd Jeanine Jonker een unieke work shop snoeien. In 2 uur informeerd zij belangstellende op een praktische wijze over de foefjes van het snoeien. Volgens de cursisten die dit voorjaar de snoeicursus gevolgd hebben is het ogen openend hoe Jeanine Jonker de snoei- problematiek aanpakt. Het zijn van die handige en duidelijke aanwijzingen die ze enthousiast weet te brengen. Op woensdag avond 19 maart van 20.00 tot 22.00 uur kunt u kennismaken met de lesmethode van Jeanine Jonker. Voor 10 euro incl. consumptie en sylla bus beloofd het een leerzame avond te worden. De workshop wordt gegeven in Limmen. Voor opgave: 072- 5053646.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 12