Open dag Meander i Schetsontwerp Groei en Bloei 250ste abonnee WonenPlus Heiloo ontvangt dinerbon ngezo brieven Voorjaarsworkshop Huis Tuindecoraties Opening nieuw seizoen de Noorder Geest UITKIJKPOST -19 MAART 2003 - PAGINA 6 <j> HEILOO Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. Conceptverordening cliënten- participatie gehandicaptenbeleid ter inzage Vorm van cliëntenparticipatie Voorkeur Eigen rol 82,5% Niet gevraagd 2» Vaste vertegenwoordiging 63,3% 8,7% wil vertegenwoordiger zijn. 3. Inspraakavonden 54,7% 23,4% komt 4, Penei 44,1% 7,3% wil zitting nemen in panel. Wanneer Wat Wie 20/5/2003 Cöllegebesluit verordening cliëntenparticipatie gehandicaptenbeleid Heiloo College B&W 12/6/2003 Advies commissie Maatschappelijke zaken Commissie Maatschappelijke zaken 30/6/2003 Vaststellen Verordening cliëntenparticipatie gehandicaptenbeleid Heiloo Gemeenteraad 1/9/2003 Verordening treedt zes weken na het raadsbesluit in werking, indien geen referendum wordt gehouden. Streekradio Excellence mmmm De redactie behoudt zich het recht voor om ingezonden brieven niet te plaatsen. De Uitkijkpost is een neutrale krant en kiest geen partij, dus ook niet voor politieke partijen. De redactie hanteert een richtlijn van 350 woorden per ingezonden brief. De inhoud moet betrekking hebben op een actueel onderwerp in het verspreidingsgebied van deze krant Anonieme brieven worden niet geplaatst. Fancy Fair op CBS De Duif Ouderenwerk Heiloo schenkt computers aan azc Egmond aan Zee Wie heeft hier nou de lol van? d-papier acties in Heiloo Heiloo contact vérvoigvah pagina 4 a. Vergoeding gemeentelijke heffingen Hier vallen Onroerende zaakbelastingen, afvalstoffenhefiing, rioolrecht en honden belasting onder. U kunt 99 van deze hefiingen vergoed krijgen. h. Vergoeding maatschappelijke participatie De vergoeding voor maatschappelijke partici patie is sedert 2001 samengevoegd met de vergoedingen voor lidmaatschap van vereni gingen, zwemabonnement voor Het Baaffe en muzieklessen. Voor de laatste drie onder delen kan geen afzonderlijke aanvraag meer worden ingediend. De vergoeding bedraagt per jaar 91,00 voor volwassenen en 68,00 voor elk thuiswonend kind tot en met 17 jaar (peildatum is 1 januari 2003). c. Vergoeding schootgaande kinderen (bijzondere bijstand Ouders van leerplichtige kinderen van 5 tot en met 17 jaar kunnen een aanvraag doen voor een vergoeding als tegemoetkoming in de te maken kosten. De vergoeding bedraagt 68,00 per kind per jaar. Peildatum is ook hier 1 januari 2003. d. Eindejaarsuitkering Hik jaar zal, in het vierde kwartaal, een vergoeding gegeven worden als tegemoet koming in de kosten die de feestdagen in de maand december met zich meebrengen. Het bedrag is 91,00 voor meerpersoons- huishoudens en 45,00 voor eenpersoons huishoudens. Iedereen die een toekenning heelt gehad in het kader van het Minimabe leid, krijgt dit bedrag in december automatisch gestort. Hiervoor is voor hen geen aparte aanvraag noodzakelijk. e. Tegemoetkoming aanschaf/vervanging duurzame gebruiksgoederen (bijzondere bijstand) Personen die drie kalenderjaren of langer een uitkering hebben in het kader van de Abw, AOW, een andere uitkering of inkomsten uit arbeid met een (gezins) inkomen op minimumniveau, kunnen een jaarlijkse vergoeding aanvragen voor aanschaf of ver vanging van duurzame gebruiksgoederen. De vergoeding bedraagt voor een meerper- soonshuishouden 340,00 en voor een eenpersoonshuishouden 227,00. Ook hier vindt achteraf geen controle plaats. Deze jaarlijkse vergoeding heelt wel tot gevolg dat daarnaast nog slechts in bijzondere gevallen extra leenbij stand kan worden verstrekt voor aanschaf of vervanging van duurzame gebruiksgoederen. Die aanvragen zullen per situatie worden bekeken. Aanvragers met een inkomen anders dan een Abw-uitkering moeten wel door middel van een IB-60 formulier over de laatste drie kalenderjaren (aan te vragen bij de belastingdienst) aantonen daizij.gedurende die drie jaren een minimumin komen hebben gehad. Indien u vorig jaar ook deze bijdrage heeft ontvangen dan hoeft u nu nog alleen een IB-60 formulier over 2002 in te leveren. f, Verhuiskostenvergoeding (bijzondere bijstand) Inwoners van Heiloo met een minimumin komen die goedkoper willen gaan wonen in Heiloo, kunnen een vergoeding voor verhuis kosten aanvragen. De vergoeding bedraagt eenmalig IBIS,00. Vermogenstoets Mensen met een eigen vermogen (in roerende en f of onroerende goederen) van boven de 9.950,00 (meerpersoonshuishouden) of 4.975,00 (eenpersoonshuishouden) komen vanaf2002 niet meer in aanmerking voor het Minimabeleid. Aanvraagformulier Mensen die in 2002 een bijdrage in het kader van het gemeentelijk minimabeleid hebben ontvangen, krijgen ook dit jaar het aanvraag formulier thuis gestuurd. Indien u niet tot die groep behoort maar denkt wel in aanmerking te komen voor een bijdrage, dan kunt u een formulier afhalen bij de publieksbalie welzijn in het gemeentehuis. De openingstijden zijn: van maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 1230 uur en iedere maandagavond van 13.00 tot 20.00 uur. Bij het indienen van een aanvraag vragen wij u een kopie in te leveren van: 4 De gemeeiïtejijke hefhngen over het jaar 2003 Het netto inkomen over drie voorgaande maanden Een geldig identiteitsbewijs (geen rijbewijs) Belangrijk Niet volledig ingevulde formulieren worden teruggestuurd hetgeen de afhandeling van uw aanvraag aanmerkelijk zal vertragen Het afhandelen van aanvragen in het kader van gemeentelijk minimabeleid i$ niet gebonden aan een vastgestelde termijn De aanvragen worden op volgorde van bin nenkomst, zo veel mogelijk tussen april 2003 en januari 2004, afgehandeld. De Conceptverordening cMëntenparücipatie gehandicaptenbeleid ligt vanaf donderdag 20 maart tot en met 23 april 2003 ter inzage. De belangrijkste aanleiding voor het college een conceptverordening op te stellen is dat op 1 april 2000 van rijkswege de Wet voorziening gehandi capten (Wvg) is aangepast. Zo zijn gemeenten met ingang van die datum wettelijk verplicht bij verordening regels va$t te stellen voor de vormgeving van diëntenparöcipatie voor het integrale gemeentelijke gehandicaptenbeleid. Er is door de gemeente Heiloo nog geen verordening vastgesteld voor de vormgeving van cliëntenparticipatie. Het college heeft ervoor gekozen eerst een onderzoek uit te voeren. ïn het najaar van 2001 heelt de Hogeschool Alkmaar een onderzoek uitgevoerd over de toe gankelijkheid voor gehandicapten van openbare gebouwen, voorzieningen en ruimten in de gemeente Heiloo. Voor dit onderzoek zijn alle Wvg-cliënten aangeschreven. Van de gelegen heid is gebruik gemaakt om, naast vragen over toegankelijkheid, ook te inventariseren welke vorm van cliëntenparricipatie de voorkeur geniet onder de Wvg-cöëatem Resultaten onderzoek onder Wvg-cliënten In het totaal zijn er 786 Wvg-cliënten aange schreven. Hr hebben 330 personen gereageerd (respons van 42%). Van zestien personen kon de vragenlijst niet worden verwerkt, in totaal zijn er dus 314 vragenlijsten verwerkt Aan do geënquêteerden zijn vier vormen van cliënten participatie voorgelegd. In onderstaand overzicht treft u de resultaten aan. Deze Heilooër conceptverordening is tot stand gekomen in overleg met vertegenwoordigers van de volgende ouderen- en gehandicaptenorganisaties: b Bélangeabehartiög onderling sterk, Noord-Holland-Noord; - Regionaal Patiënten/Consumenten Platform, Noord-Holland-Noord; - WVCrPlariorm Heiloo; - ANBO, de bond voor vijftig-plussers, afdelingHeiloo; - Katholieke Bond van Ouderen, afdeling Heiloo; - Nederlandse Vereniging van Blinden en Slechtzienden, Noord-Hoiland-Noord; - Woonvoorziening De Stolp; Jong gehandicapten; - Algemene Nederlandse Gehandicapten Organisatie (ANGO). Wilt u hier meer over weten dan kunt u contact opnemen met mevrouw Y.B.M. Kersten, telefoonnummer (072) 535 66 85. Ter inzage De conceptverordening ligt vanaf donderdag 20 maart 2003 gedurende vijf weken tot en met 23 april 2003 voor een ieder ter inzage in het informatiecentrum van het gemeentebuis. Uit dit overzicht blijkt dat enquêteren het hoogste scoort, een panel scoort het laagste onder de Wvg-cliënten. De wetgever gaat er echter vanuit dat de cliëntenparticipatie plaats vindt via de lokale platforms. Enquêteren en het houden van inspraakavonden vindt de wetgever te vrijblijvend. Gezien de wetgeving en de wensen van de cliënten zelf is volgens het college een vaste ver tegenwoordiging de meest passende vorm van cliëntenparticipatie voor de gemeente Heiloo. Zoals wij hierboven ai schreven, is de gemeente verplicht afspraken met een vaste vertegenwoor diging vast te leggen in een verordening. Totstandkoming conceptverordening De conceptverordening die nu ter inzage ligt is gebaseerd op de modelverordening van de Chro nisch zieken en gehandicapten raad (Cg-raad). Openingstijden zijn van maandag tot en mat vrijdag van tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na telefonische afspraak met mevrouw Y.B.M. Kersten, telefoonnummer (072)535 66 85. indienen van bedenkingen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder schriftelijk en gemotiveerd bedenkingen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Overzicht besluitvorming In onderstaand overzicht kunt u zien wanneer de conceptverordening wordt besproken in het college, de commissie Maatschappelijke Zaken en de gemeenteraad. HEILOO - Het echtpaar Muijlwijk werd afgelopen maandag 17 maart aan genaam verrast. Zij bleken de 250ste abonnee van WonenPlus Heiloo. En zoals beloofd: dit zou niet ongemerkt voorbij gaan. Mevrouw Terol, voorzitter van de Stichting Ouderenwerk Heiloo en stuurgroeplid van WonenPlus, mocht haar namens de WonenPlus organisatie een bloementje én een dinerbon van zestig euro aanbieden. In het WonenPlus project werken de Woningstichting Heiloo, de Stichting Ouderenwerk Heiloo, het Woon- en Zorgcentrum Heiloo, de UW en de ouderenbonden samen. Het echtpaar, vijfenzeventig en tachtig jaar oud, had een artikel over WonenPlus in de Uitkijkpost gelezen en besloot zich aan te melden. „We redden ons nog goed zelf hoor", aldus mevrouw Muijlwijk, „maar voor het geval datis het pret tig om een organisatie te hebben waar je op terug kunt vallen". Dat 'vangnet- gevoel' blijkt in de praktijk veel zelf standig wonende ouderen aan te spre ken. Het gemak van één telefoonnum mer waar je met al je vragen op het gebied van wonen, zorg en welzijn terecht kunt is heel klantgericht. Vervolgens bemiddelt WonenPlus naar een geschikte dienstverlener of speelt de vraag door aan de ouderenadviseur. Er wordt altijd een inspanning geleverd om met de vraag van de klant aan de slag te gaan. Drie keer per jaar zal dit echtpaar de nieuwsbrief WonenPlus ontvangen waar nieuwe diensten en interessante wetenswaardigheden in vermeld worden. Mocht u meer infor matie willen over WonenPlus dan kunt u bellen met het meldpunt, tel: 072- 5331297 of binnenlopen in het Trefpunt, waar het meldpunt is gevestigd. HEILOO - Op 14 april starten Mary Ooms en Diana Sprenkeling weer met een reeks voorjaarsworkshops met onder andere paasworkshops. De workshops zullen wederom gege ven worden in wijkvereniginggebouw De Ypesalon in Ypestein. Op 14 april wordt er een paastafelschikking gemaakt, dit van voornamelijk verse materialen, zoals bolgewasjes en bloe semtakken. Tijdens de workshop van 15 april wordt een paasnestschikking gemaakt van stro, krulwilg en veertjes, waarin een paashaas rust van een meta len frame, berkentakken en mos. Op 2 en 3 mei wordt er een speciale kids- workshop gegeven met het oog op moederdag.Tijdens deze workshops maken de kids een echt sieraad voor de liefste mama, dit sieraad wordt uiteraard feestelijk verpakt. Heeft u al voorjaarskriebels of wilt u een folder aanvragen neem dan contact op met Diana Sprenkeling, tel. 072-5064637. HEILOO - Op 25 maart van 20.00 tot 21.00 uur zendt Streekradio Excellence, het seniorenprogramma 50-plus, deel 4 uit de serie muziekpro gramma's gewijd aan de legendari sche New Orleans jazz uit. Ditmaal met opnames van beroemde jazzor kesten uit de periode 1938-1946, samengesteld door Alfred Cahn en gepresenteerd door Dini van Sluis. Te ontvangen op FM band 106.3 en op de kabel 96.5. ^:wm HEILOO - Woensdag 26 maart houdt de openbare basisschool Meander aan De Hucht 2 in de wijk Ypestein een open dag. Van 9.00 tot 11.00 uur kunt u een kijkje nemen bij de verschillende groepen en zo de werksfeer proeven, 's Avonds is er vanaf 20.00 uur speciaal voor de ouders een informatieavond waarin te horen en te zien is hoe op de school gewerkt wordt. Bent u niet in de gelegenheid te komen, dan kunt u altijd een afspraak maken, tel. 072-5339935. Het team van leraren van OBS de Meander HEILOO - Op vrijdag 21 maart wordt op CBS De Duif weer de jaarlijkse fancy fair gehouden. Zoals elk jaar, gaat ook deze keer weer de opbrengst naar een goed doel. Het goede doel dit jaar is René Veld met zijn veldwerk in Nepal. Stichting Veldwerk zet zich in voor de lokale arme bevolking van Nepal. Ze is actief in diverse kleinschalige projecten zoals het testen en bevorderen van het koken op zonne-energietoestellen, het aanleggen van een schoon drinkwater project en een nieuwbouwschool. De stichting bemiddelt ook bij het tewerk stellen van vrijwilligers op. diverse plaat sen in Nepal. Deze vrijwilligers helpen bijvoorbeeld bij het verzorgen van gehandicapte mensen in de tehuizen van Moeder Theresa en ze geven Engelse les aan kinderen (en leerkrachten) op scho len. Ze helpen ook bij de opvang van straatkinderen. Iedereen is al druk bezig om ook dit jaar van de Fancy Fair weer een groot succes te maken. Er zal van alles te doen zijn en er wordt heerlijk 'Oosters' eten geser veerd. De festiviteiten beginnen om 17.00 uur. HEILOO - Enige tijd geleden ontving de Stichting Ouderenwerk van het Oranjefonds en van de gemeente Heiloo een subsidie voor de vervanging van haar verouderde computers door een computernetwerk. De nieuwe com puters zijn inmiddels geïnstalleerd. De oude werden vorige week dinsdag door de voorzitter van de Stichting Ouderenwerk, mevrouw Terol en initia tiefneemster mevrouw Swart aangebo den aan het asielzoekerscentrum: Het asielzoekerscentrum gaat ze uitlenen aan individuele bewoners om te oefe nen met de Nederlandse taal. Zaterdagavond 15 maart. Het is exact vijf minuten voor één uur 's nachts. Dochter aan de lijn. Huilend en stotte rend komt het er uit: "Ze hebben mijn fiets in elkaar getrapt. Kun je mij komen ophalen?". Ik schrik mij kapot. Direct de auto in en in vliegende vaart naar Heiloo. Dochterlief, vijftien jaar, staat huilend langs de kant van de weg. Huilend vertelt zij het verhaal. Ze ging weg bij Ranzijn, leuke avond gehad. Kwam bij haar fiets die helemaal in elkaar getrapt is. Onderweg naar Ranzijn begint het bij mij te koken. Wij stappen samen uit de auto en lopen naar de fiets toe. Nou ja fiets: inmiddels is de Gazelle fiets van 500 euro gereduceerd tot schroot. De voorvork is met geweld krom getrapt. Beide wielen zijn ontzet en de achterdrager is ook even met geweld behandeld. Inmiddels ben ik van het kookpunt op het razernij punt gearriveerd. Wat is dit voor zinloze ver nielzucht? Wie heeft hier in hemels naam lol van? De eerste opwelling is Ranzijn in te gaan. Via een daar rondlopend meisje kom ik bij de uitbater van de horeca gelegenheid: de heer Ranzijn. Ik ga onmiddelijk in de aanval. Woedend bijt ik hem toe of die fietsen buiten niet tot zijn verantwoordelijkheid behoren? Het is duidelijk te merken dat de man dit verhaal niet voor de eerste keer hoort. De woorden van de heer Ranzijn: „Ik ben niet verantwoordelijk. Dat is de politie. Die kan ik bellen maar ze komen niet eens. Ik vind het net zo vervelend als u." Kortom een: 'het is wel mijn zorg maar niet mijn pakkie an' verhaal. Daar kun je het dus als woe dende vader mee doen. De volgende dag haal ik de restanten van de fiets op. Ik rij er mee naar huis. Bij het uitladen ontmoet ik mijn buurman ben Dirkson. Hij vertelt een zelfde verhaal. Twee weken geleden is de fiets van de zoon van een collega van hem geruï neerd. Ook bij Ranzijn voor de deur. Dezelfde middag ontmoet ik -gezellig bierend in de bar van manege De Passage- Arie Zwijnenberg: politieman Ik confronteer hem met de uitspraken van de heer Ranzijn. Tot mijn verbazing vertelt hij dat dit soort zaken schering en inslag zijn bij Ranzijn. De hele buurt wordt bij tijd en wijle geterroriseerd door 'stoere jeugd' die 's nachts op weg naar huis even de spiegels van alle auto's in de straat er afrukt. Zo heeft de heer Zwijnenberg nog een paar voor beelden. De politie blijkt overigens wel degelijk een oogje in het zeil te houden. Dezelfde dag hoort mijn dochter dat een vertrekkende jongen bij Ranzijn rond elf uur vier jongens van rond twin tig jaar bezig heeft gezien met het slopen van fietsen. Ik besluit na het horen van deze verhalen dat er iets moet gebeuren. Ik zou ouders van (oudere) pubers wil len vragen om hun kinderen eens te vragen wat zij op zaterdagavond eige- lijk precies uitspoken. Ik kan mij niet voorstellen dat deze 'fietsenrammers' niet prat gaan op hun 'heldendaden'. Er moeten dus ouders of vrienden of kroeggenoten zijn die weten wie deze schoffies zijn. Ik loof E 200 uit voor de tip die leidt tot de bekendmaking van deze snotneu zen. Verder ga ik zelf- en ik hoop dat er nog een paar verontruste vaders zich melden- onverwacht eens een keer posten. Dus heldhaftige 'fietsenram mers' jullie zijn gewaarschuwd! Een pisnijdige vader: Leo van Schoonhoven Heiloo Zaterdag Fanfare Showband Heiloo, huis-aan- huis-acti, in plan Ypestein (noord), incl. de Dompvloetlaan en Groene- laan, plan Zuid en West tussen Ewis- weg, Het Zevenhuizen, Het Malevoort (incl. De Ronge en Boswijk) en Past. van Muijenweg. Dozen en bundels gereed zetten op de rolemmerverza- melplaatsen voor 09.00 uur. Maandag Meander/Paulusschool, De Hucht 2, huis-aan-huisactie, plan Ypestein zuid. Dozen en bundels gereed zetten op de rolemmerverzamelplaatsen voor 09.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo, container op parkeerterrein achter de Ter Coulsterkerk, tussen 10.00 en 12.30 uur. Maandag t/m vrijdag Stichting Uitkeringsgerechtigden Hei loo, container bij Bergeonstraat 30 of bij de Westerzij. De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluijsweijdt 9/Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tus sen 08.45 en 15.30 uur. De Zuidwester, Boekenstein 43, tij dens de schooluren, ook gebruikte kle ding. Muziek Dansschool, Het veld 1, tus sen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Donderdag De Duif, Marienstein 180, tussen 08.30 en 16.30 uur. Dagelijks Willibrordschool, container staat naast de C 1000-supermarkt, hoek Wester- weg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Foresters, container op sportpark Het Vennewater, Vennnewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw De Bolder, hoek Kerkelaan- /Westerweg. Ook: container op de par keerplaats bij zwembad 't Baafje. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trainingen en wedstrijden. Vogelvereniging Kleurenpracht, con tainer bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater. Halen op verzoek, tel. 5337339. Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Tennisvereniging Het Vennewater, container bij de ingang van het tenni spark aan Het Zevenhuizen. Hockeyvereniging De Terriërs, contai ner bij de Nic. Greeuwflat in Vrieswijk, tussen 08.00 en 20.00 uur. Tennisvereniging Het Vennewater, container bij de ingang van het tenni spark aan Het Zevenhuizen. Pastoor van Mi enweg 12. 1852 EH Heiloo. tel 5321048 Strategy: The Neighbourhood Watch. Deze keer komen ze van ver, en is het van ver dan is het goed. Dj Jason Brunton, Dj Arne Weinberg en Dj Koert Notario, respectievelijk uit Glasgow, Frankfurt en Alkmaar, komen op vrijdag 21 maart naar Heiloo. Dit neusje van de zalm uit de dancewe- reld zal ondersteund worden door de waanzinnige videoart van Videonix. Al een aantal malen is dit spektakel in Heiloo georganiseerd en met veel suc ces. Na het debuut is er een knallend vervolg geweest zodat er ook deze keer, zij het net iets beter, weer dezelf de formule gehanteerd zal worden. Het pand ondergaat een volledige transformatie wat zeer ten goede komt aan de sfeer. Vanaf 21.00 is de zaal open, entree is E 7,-. Voor meer info zie www.buk- buk.nl. HEILOO - Een wel heel bijzondere tuincursus wordt dit jaar georganiseerd door de afdeling Heiloo en omstreken van Groei en Bloei in de vorm van een schetsontwerpdag. Dankzij de creatieve ideeën van René Huiberts' en de medewerking van Geert Meijer heeft deze cursus een zeer persoonlijk karakter. U maakt een afspraak voor een half uur privé-les. Foto's van uw tuin, een schetsje of alleen maar de afmetingen brengt u mee aan de hand daarvan zal de heer Huiberts allerlei ideeën voor u uitwerken. De schetsontwerpdag vindt plaats op zaterdag 12 april bij Boomkwekerij Meijer in het Heilooërbos. Kosten voor leden E 27,50 niet-leden betalen E 32,50. Opgeven uiterlijk 4 april bij Anneke Kempers, tel. 072-5337747. HEILOO - In de voormalige gerefor meerde kerk, waarin het afgelopen jaar met veel succes een divers aantal ten toonstellingen werd georganiseerd, opent Peter Huijzer het nieuwe seizoen nu op zijn beurt met een solo. Een expo sitie waarin hij nieuw werk laat zien, lyrische landschapsschilderijen met de nadruk op het zintuigelijke, op de van zelfsprekendheid van de fysieke erva ring. In april volgt een herhaling van het amateur-weekend, in juni een expositie die een deel is van een manifestatie georganiseerd door Myrthe Schuring. De expositie van Peter Huijzer is geo pend op zaterdag en zondag 15 en 16 en zaterdag en zondag 22 en 23 maart van 12.00 tot 17.00 uur. De Noorder Geest bevindt zich aan de Noordergeeststraat in Heiloo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 6