Voor jaar: waar denk je dan aan? Lachuu 5 april KRAAMINFO 'de Knuffel' 10% KORTING aveK< 4 SI Van Burgsteden Gespecialiseerd in vruchtenhouten tafels Unieke collectie Engels antiek 18e-19e eeuw 072 533 77 56 Bloemetjes, lammetjes, paaseitjes, de paashaas, lol maken, buiten spelen en dat zelfs met-zonder-jas. Deze pagina is alleen voor jullie met spelletjes, moppen, ideetjes en knutseltips Kinderboeken Bovendien geeft De Knuffel deze dag ÉLAN SILVER EDITION ÉLAN, VOOR OPTIMAAL BEDCOMFORT I Babyspeciaalzaak De Knuffel en Parenta Zorg nodigen u uit voor de halfjaarlijkse kraaminfodag. hje Van Burgsteden antiek ook voor meubelrestauratie op h.et hele assortiment www.vanburgsteden.nl pagina Cm voorjaarsbijlage 2003 In 2002 verschenen er weer honder den kinderhoeken. De Nederlandse Kinderjury gaat op zoek naar de beste. A/laar wat zijn jouw favorie ten? Kijk op www.kinderjury.nl voor alle boeken die meedoen! De meteorologische rots Elke rots kan je iets vertellen over het weer. Is de rots nat, dan regent het. Is de rots koud, dan is de lucht koud. Is de rots warm, dan is de lucht warm. Is de rots verborgen onder een laag sneeuw, dan sneeuwt het of het heeft gesneeuwd. Waait de rots weg, dan kun je beter binnenblijven! De beloofde fiets "Papa, je had me toch een nieuwe fiets beloofd als ik over mocht naar groep 8?" "Ja, dat herinner ik me." "Nou, papa, ik heb goed nieuws voor je: je mag je centen houden!" Verder kan niet "zo ventje," zegt de dokter, "steek je tong eens uit. verder...nog verder!" "Kan niet, dokter", zegt de jongen. "Achteraan zit ie vast!" DOOf In een park zitten een oude man en een jongen tegeno ver elkaar. Plotseling buigt de oude man zieh naar voren en roept: "Het heeft geen zin om tegen me te praten! Ik ben doof!" \Naarop de jongen terugschreeuwt: "Ik praat te niet tegen u! Ik zit op mijn kauwgom te kauwen!" De ene waarzegster tegen de andere Twee waarzegsters komen elkaar tegen. Zegt de ene tegen de andere: "Je ziet er beter uit dan volgende week." Een vrouw gaat naar de dokter. Ze zegt:"Dokter, ik heb een bril nodig." "Ja mevrouw, dat denk ik ook. Want u staat namelijk in de schoenenwinkel." Nu de zon wat vaker schijnt en de jassen al bijna aan de kapstok kunnen blijven hangen, is het heer lijk om naar buiten te trekken. De natuur in.... fl/laarre...wat kun je daar dan beleven? vangen, kijken, loslaten Op elke wandeling kom je tal van diertjes tegen. Bijvoorbeeld insecten. Het loont de moeite ze even onder de loep te nemen. vangtechnieken Wil je kleine diertjes bestuderen, dan moetje ze eerst vangen. Daarvoor bestaan verschillende technieken. Paraplujacht Hang een paraplu aan een boom. Schudden aan de takken en de diertjes opvangen. Je kunt ook een oud laken gebruiken. Lokken met honing Smeer wat honing of suikerstroop op een boomstam. Zo lokje nachtvlinders. Appelslinger Strooi wat suiker op appelringen, rijg ze aan een touw en span de slinger tussen twee takken. Zo lok je alle insec ten die van zoetigheid houden. valkuil Graaf een jampotje tot de hals toe in en maak een afdakje tegen de regen. Leg in de val stukjes fruit of vlees. Zo vang je kruipende diertjes. Stro-val Bodemdiertjes kun je vangen door in de schaduw een hoopje stro te leggen dat je goed vochtig houdt. Scheppot Bevestig met ijzerdraad een jampotje aan een lange stok. Je kunt er water diertjes mee opscheppen. En omdat glas doorzichtig is, kun je ze meteen bekijken. Voor wie het nog niet wist Wees voorzichtig met alles wat leeft. Neem alleen iets mee naar.huis als je er goed voor kunt zorgen. Mee naar huis Soms wil je de diertjes mee naar huis nemen om ze daar wat langer te kun nen bekijken. Dat kan. Gebruik voor het vervoer potjes of doosjes. Maak wel eerst een aantal gaatjes in het deksel. Thuis kun je de diertjes in een aquarium (met water) of terrarium (met een zandbo dem) plaatsen. Nog een stuk gaas erover en ze kunnen niet meer ontsnappen. Dullewegi 1721 CT Broek op Langedijk Tel. 0226321353 Fax 0226 3137 08 U krijgt informatie over de zorg die Parenta u kan bieden tijdens uw zwangerschap, de bevalling en de kraamtijd. Tevens zijn er tal van organisaties aanwezig die informatie verstrekken over hun producten en diensten. (kinderkamers en aanbiedingen uitgezonderd) zien u graag op zaterdag 5 april tussen 9.30 en 17.00 uur AVEK introduceert de Élan Silver Edition: het veelzijdige Élan slaap- systeem uitgevoerd in de eigentijdse kleur aluminium. De aluminium- kleur zorgt voor een fraaie accentuering van de Élan techniek, en laat de bekroonde vormgeving van de bedbodem optimaal tot haar recht komen. Bijpassende accessoires, zoals poten en tafeltjes, completeren het bed. De Élan Silver Edition bezorgt u niet alleen een gezonde nachtrust, maar vormt tevens een uniek designmeubel in uw slaapkamer!. Door optimale lichaamsondersteuning en eindeloze verstelmogelijkheden biedt Élan u maximaal bedcomfort Slapen, ontbijten, lekker lui tv-kijken, of een goed boek lezen, u stelt het Élan slaap- systeem eenvoudig in op uw wensen. Élan biedt bovendien keuze uit vele versies: van de vlakke basisuitvoering tot een zeer luxe uitvoering met drie beveiligde motoren. UJesteruueg 261 1852 AG IG Heiloo K Tel. 072 - 532 17 38 Fox 072 - 532 16 86 iuuuui.rozing.nl Hl 1 O Het restaureren van antieke houten meubelen is gedegen ambachtelijk vakwerk. De restaurateurs van van Burgsteden Antiek aan de Kennemerstraatweg 536 verstaan dat vak als geen andermet een resultaat ^algezienmag torieB. Er staan niet alleen tafels, heel veel tafels, maar twee etages vol prachtige antieke houten meubelen, zoals schit terende vitrine- en hoekkasten, stijl volle salontafels en chique tilt-top tafeltjes, deze ademen een klassieke sfeer in een eigentijds jasje. Van Burgsteden Antiek heeft antieke strakke meubelen uit de achttiende en negentiende eeuw. Uit Engeland veetbeig- ruimte, de klepbureaus en de sfeervol le ladekasten. Daarnaast vind je er gepatmeeide Franse iweedeurskasten, maat ook Ünits antieke meubelen met een robuuste landelijke uitstraling. Van Burgsteden Antiek is gespeciali seerd in vruchtenhouten tafels welke met kennis en liefde worden gerestau reerd door vakkundig en ambachte lijke meubel restaurateurs in het eigen atelier. Hierna worden ze op kleur gebracht, en voorzien van een warme satijnzachte afwerking, deze dient tevens als beschermlaag tegen eventu ele klingen, waardoor het echte leefta- fels worden! En zo is de tafel voor jaren in goede conditie. Als u thuis nog een meubel heeft staan, waarvan u denkt dat het eigen lijk gerestaureerd zou moeten worden of waarvan de lak beschadigd is, dan staan onze vakkundige meubelrestau rateurs graag voor u klaar! Ruime parkeergelegenheid Eigen restauratieafdeling Wij restaureren ook in opdracht Openingstij den; Dinsdag t/m zaterdag van 10.00 tot 18.00 uur Vrijdag koopavond Kennemerstraatweg 536 1851 NH HEILOO De natuur in SIAAPSYSTEMEN CENTRUM BiJ KONiNKUJKE BESCHIKKING HOFLEVERANCIER: ■■*1 Antiek 9°°

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 23