Double Stars voorziet in recreatieve behoefte Thuiswedstrijd voor Tiosturnsters Prima resultaten judoka's Dojo t Loo Nog steeds de kans om te figureren bij Het Vennewater! Unieke badmintonsfeer bij Badmintonvereniging Het Vennewater Linda Everts derde op bodybuilding en fitnessevenement UITKIJKPOST -9 APRIL 2003 - PAGINA 10 Heilooër bridgeclub HSV-erelid Piet Apeldoorn overleden Limmen zet puntenreeks overtuigend voort tegen Always Forward SY Vredeburg verplettert Bakkum Geels tweede op NK freestyle Dimtronic Meervogels Bridgeclub Limmen Oppositie De Vroegte Wint Zeevissen EHK klaverjasclub Dimtronic Meervogels HEILOO - In 1981 heeft de vereniging Het Vennewater Badminton kans gezien een eigen hal te bouwen, die tot de mooiste van Nederland kan worden gerekend. Er is uitsluitend plaats voor badminton, waardoor de belijning van de vloer simpel en eenduidig is, de vloer is van een halfharde, licht verende kwaliteit en last but not least, de Vereniging 't Vennewater is de enige bespeler, waardoor in de zaal, de kleed kamers en de kantine uitsluitend bad mintonners verblijven. Er is een unieke badmintonsfeer ontstaan. HEILOO - De uitslagen van dinsdag 1 april zijn: A-lijn: Kloots - Kramer 56.30, Oosterwijk - Warmenhoven 55.80. B- lijn: Laan - Klop 54.20, Bikker - Cavalini 52.80. Donderdag 3 april: A-lijn: de Bruyckere - Stark 61.30, Haan - v. Loon 60.00. B-lijn: Smit -Tiel 66.10, Berkman - v.d. Vlies 55.20. C-lijn: Rohn - Zuurbier 56.90, Bennink - v.d. Vlies 56.30. D-lijn: Sprenkeling 59.70, Visser - Pin 54.90. Gemeente Heiloo Algemeen: tel. 5356666, fax 5356788. PWN Waterleidingbedrijf Noord- Holland Voor storingen in de waterlevering: 0800-0232355 (dag en nacht) Voor alle overige informatie: 0800-2025 (op werkdagen van 08.00 tot 17.00 uur) RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, Slimpad 16, tel. 5330984. Spreekuur op maandag, woensdag en vrijdag van 09.00 tot 10.00 uur. Terminale Thuiszorg Vrijwilligersorganisatie, die belange loos de helpende hand wil bieden. Info: tel. 5334383,5334828 of 5338850. Telefonische Hulpdienst Voor een gesprek van mens tot mens, dag en nacht bereikbaar: tel. 0900-0767. Unie van Vrijwilligers Heiloo Info: J.H.J. Overmeer, Oudburgerlaan 40,1852 KP in Heiloo, tel: 5331654. Rode Kruis Heiloo Rode Kruisgebouw: Slimpad 16c, 1851 LB Heiloo, tel. 5333399. Secretariaat: T. Bakker-Bos, Het Zandstuk 50, 1851 nRS Heiloo, tel. 5338883. De Zonnebloem Vereniging tot bevordering van het welzijn der zieken van alle gezindten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of ver pleeghuis. Secr. A. Hoedjes, Holleweg 119, Heiloo, tel. 5335268. Rolstoelbus Heiloo Dagelijks beschikbaar, inlichtingen en afspraken: tel. 5333695. O.V. (openbaar vervoer) taxi Noord- Kennemerland Elke dag beschikbaar van 06.00 tot 24.00 uur. Rijdt in alle gemeenten van Noord-Kennemerland. Iedereen kan van de taxi gebruik maken, in het bij zonder ouderen en gehandicapten. Minimaal een uur van tevoren bestel len, tel. 0900-8878. Stichting Uitkeringsgerechtigden Bergeonstraat 30, tel. 5339885, open maandag de hele dag, dinsdag tot en met vrijdag 13.30 tot 17.00 uur. Stichting Ouderenwerk Heiloo Activiteiten en voorzieningen voor 55- plussers. Abraham du Bois-hof 2, 1852 EZ Heiloo, tel. 5331297. ANBO Belangenbehartiging en sociaal-cultu rele activiteiten voor 50 plussers. Inlichtingen: secretariaat C.M.W. van Aalst-Ruiters, Vrieswijk 11, 1852 VA Heiloo, tel. 5331451. KBO Belangenbehartiging voor ouderen. Inlichtingen: mw. J. Kleene Verbeek (secr.), Boekenstein 29, 1852 WS Heiloo, tel. 5340097 of 5331458 toestel 13. Woningstichting Heiloo Kennemerstraatweg 380, 1851 BK Heiloo, tel. 5338536. Technische dienst: tel. 5330430. Bereikbaar op werkdagen van 9.00 tot 11.00 uur. Openbare Bibliotheek Heiloo Het Malevoort 13,1852 KZ te Heiloo, tel. 5330670. Openingstijden: Dinsdag 10.00-12.00 en 14.00-20.30 Woensdag 14.00-16.00 Donderdag 10.00-12.00 en 14.00-20.30 Vrijdag 10.00-12.00 en 14.00-20.30 Uitleenpost Ypestein (tot 12 jr) woens dag open van 14.00 tot 16.30 uur Uitleenposten De Loet en Overkerck, ook bestemd voor oudere bewoners uit de omgeving, geopend op dinsdag en vrijdag van 09.30 tot 11.30 uur. Politiebureau Heiloo Tel. 0900-8844, maandag t/m zaterdag geopend van 09.00 tot 17.00 uur. Zondags is het bureau gesloten. Voor spoedeisende meldingen: 112. Politiebureau Limmen tel. 0900-8844, geopend maandag van 09.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Voor spoedeisende meldingen: 112. Politiebureau Akersloot tel. 0900-8844, geopend maandag van 14.00 tot 17.00 uur en donderdag van 09.00 tot 12.00 uur. Voor spoedeisende meldingen: 112 Maar, Johan Cruyf heeft het al gezegd: 'elk voordeel heb zijn nadeel'. De vaste kosten van zo'n hal moeten door de leden zelf worden opgebracht. Dat houdt in, dat er een minimumaantal leden noodzakelijk is om de boel finan cieel te laten ronddraaien. Dat is in de periode 1981-2003 steeds gelukt, maar de laatste jaren is het ledental in de kri tische zone terechtgekomen. Het bestuur van 't Vennewater Badminton heeft daarom besloten een grote ledenwerfactie op touw te zetten. In een advertentie elders in dit blad treft u daarover alle informatie aan. En mocht u meer over de vereniging willen weten, kijk dan op: www.bad- mintonvennewater.nl. HEILOO - Vrijdag 4 april is plot seling HSV-erelid Piet Apeldoorn overleden. Piet Apeldoorn was al meer dan 60 jaar lid van HSV en heeft zich op vele manieren inge zet voor de vereniging. Na een actieve loopbaan als voetballer, waarvan jarenlang in het eerste elftal, coachte hij de veteranen en sinds enkele jaren was hij trainer van het G-team. Daarnaast was hij elke maandagavond en zater dagmorgen gastheer in de kantine aan de Bayershoffweg en verzette hij als vrijwilliger bergen werk achter de schermen. Piet Apeldoorn is 76 jaar geworden. LIMMEN - Met 10 punten uit de laat ste vier wedstrijden is Limmen bezig met een opmerkelijke inhaalrace na de winterstop. Waar de oranje-wit hemden in de eerste helft van de competitie veel moeite hadden met scoren lijkt nu het ijs gebroken. Afgelopen zondag onder streepte de formatie van Jan Oldenhove dat nog eens met een ver diende 4-2 overwinning op degradatie kandidaat Always Forward uit Hoorn. En zo blijft het ongemeen spannend in de derde klasse A waarin het hele lin ker rijtje onderling moet uitmaken wie er degradeert of verbannen wordt tot het spelen van prohiotie/degradatie wedstrijden. Ook het kampioenschap staat nog zeker niet vast. Kortom, span ning overheerst in de derde klasse A. Limmen had zondag geen last van deze spanning; het speelde geconcentreerd en overtuigend. Geteisterd door een groot aantal afwezigen begon Limmen aan de belangrijke wedstrijd tegen Always Forward. Al na 5 minuten zorg de de attente Remco de Wit voor de openingstreffer. Het schot van Ron Hof werd slecht verwerkt door Always Forward keeper Ruijter waardoor De Wit simpel kon intikken. Vlak daarna tekende Ivo Reijnders voor de 1-1. De uitblinker aan Always Forward zijde nam de bal in ene op de pantoffel na aangeven van teamgenoot Schouten. De bal belandde in een prachtige curve over de iets voor zijn goal staande Marcel Zuurbier in de uiterste rechterhoek. Limmen liet zich hierdoor niet van de wijs brengen en toonde veerkracht. De druk voorin kwam met name van Ron Hof en Jeroen Veldt, die beiden een prima wedstrijd speelden. Na een half uur zorgde laatstgenoemde, na klungelig uitverdedigen van Always Forward, voor de welverdiende 2-1. Keeper Ruijter was niet bij machte de Limmer overmacht het hoofd te bie den. Always Forward zette daar weinig concreets tegenover. In aanvallend opzicht was alleen Jeroen van Giersbergen de meest gevaarlijke man maar hij kwam niet tot scoren. In de tweede helft maakte Always Forward toch bijna gelijk. De inzet van Jack Schouten werd echter geruimd door Jan Bonne. De achterhoede van Limmen was hecht afgelopen zondag. Met name Chris Zomerdijk leek, zoals Van de Kerkhof in zijn beste dagen, een ware stofzuiger. Voorin zorgde Koen Nijman voor scherpe voorzetten. De man in vorm werd veelvuldig aange speeld en is nu definitief terug van weg geweest. De 3-1 was een plaatje: slalommend door de Forward defensie kwam Ron Hof oog in oog met keeper Ruijter. Hij ronde koel en fraai af zodat de wed strijd gespeeld leek. Ivo Reijnders gooi de nog even roet in het eten bij Limmen; met een fraaie lob verschalk te hij Limmer keeper Zuurbier voor de tweede keer. Zo leek het nog een span nend kwartiertje te worden op Dampegheest maar Jeroen Veldt nam vlak daarop alle twijfels weg bij het toe schouwend publiek. De vrije trap van Remco de Wit belandde bij de midden velder die niet aarzelde en uithaalde voor de verdiende winst voor Limmen. Tenslotte was de invalbeurt bij Limmen van spelend elftalleider Johan Baltus het toetje toe van deze wedstrijd. Een toetje dat naar meer smaakt... LIMMEN - Schaakvereniging Vrede burg speelde vrijdag 4 april ronde 25 van de interne competitie en ook de laatste bondswedstrijd tegen het al kampioen geworden Bakkum-1. Het sterke Vredeburg achttal was nog onge slagen maar kon Bakkum niet meer inhalen en had als enige doel om Bakkum een flinke les te leren. Deze instelling inspireerde de thuisclub tot grote hoogte en het werd dan ook een ongekende winst van maar liefst 6,5-1,5 door overwinningen van K. Kramer, E. Stolp, B. Stolp, M. Weigraven, G. Hafkamp, J. Limmen en remise van H. Ebels. Alleen J. Admiraal moest aan bord-1 de eer laten aan Bakkum. Hiermee heeft K. Kramer zich tevens aan de kop van de interne ranglijst geplaatst en zal de kampioensbeslissing in de laatste ronde op 25 april vallen. In groep-A uitte K. Aafjes optimisti sche geluiden toen hij zijn indeling tegen M. Sturk hoorde. De geraffineer de Sturk bewees hoe een mens zich kan vergissen en nam na een foute beslis sing van Aafjes het roer over om regel recht op winst af te stevenen. E. van Duin vond dat hij wel erg snel klaar was tegen N. Pepping en bood een andere zet aan. Pepping vond dit zijn eer te na en accepteerde sportief zijn verlies. Komende vrijdag is het paastoernooi en de vrijdag daarna geen schaken wegens goede vrijdag zodat de volgende en laatste ronde is op 25 april. Uitslagen: Groep A: R. Rommel-G. de Graaf 0-1, B. van Diermen-P vd Heijdt 0-1, J. Levering-J. de Graaf remise, M. Sturk-K. Aafjes 1-0, T. Al-R. Termes 0- 1, D. Aafjes-H. Levering 1-0, B. Kerkhof-K. Keijzer 0-1, M. Kos-T. Castelein 1-0, B. Blekemolen-T. Witkamp 1-0, E. van Duin-N. Pepping 1-0, J. Tebbens-M. van Rees 0-1, S. Sofan-M. Voorwalt 0-1. Groep B: Thijs Beentjes-Mike Krom 0- 1, Floris Jan van Zanten-Vince Kaandorp 0-1, Alex Zwart-Menno Koot 0-1, Christiaan Korving-Mathijs Hendriks 1-0, Micha van Buuren-Irene klaver 1-0, Djurre Bismeyer-Nutte van Belzen 0-1, Jorinda Metselaar-Fabienne Mijnsbergen 0-1. De Nederlandse kampioenschappen single en dual mogul skiën hadden plaats in Oberstdorf het afgelopen weekend. De sneeuwcondities aldaar bleken de tegenovergestelde te zijn van die in Andorra. Hier was er al sinds februari geen sneeuw meer gevallen en de sneeuw was erg papperig. Hier en daar kwamen er zelfs al bruine, sneeuwloze plekken te voorschijn in de piste. De organisatie was echter goed en wist ondanks deze condities een prima piste neer te leggen. Na een goede kwalificatierun moest Geels het in de finales tegen de titelverdediger Bignell en derde finalist André opne men. In de finale zette Geels een goede run neer die hem uiteindelijk het zilver opleverde. Het goud ging naar titelver dediger Bignell en André werd derde. In het overall klassement samen met de Duitsers (die ook hun nationale titel strijd hielden) deden Bignell en Geels het goed, zij eindigden hier respectieve lijk als vijfde en zesde. In de duals de volgende dag bleek de strijd wederom tussen Geels en Bignell te gaan. Bignell die ook op dit onder deel de titel moest verdedigen zag zich genoodzaakt alle zeilen bij te zetten om Geels voor te kunnen blijven. Beide skiërs maakten enkele foutjes tijdens hun run en finishten kort na elkaar. De jury sprak uiteindelijk haar voordeel uit voor Bignell als de winnaar, waar mee hij ook op dit onderdeel zijn titel prolongeerde. Geels haalde hiermee een heel verdienstelijke tweede plaats. AKERSLOOT - Zondag 13 april wordt alweer de laatste Rabopoldertrimloop gelopen van het seizoen 2002/2003. Deze serie van trimlopen trok ook dit seizoen weer vele deelnemers. Het par cours loopt als vanouds door en langs het dorp Akersloot. De afstanden zijn de 4 kilometer- spe ciaal voor de jeugdigen, en de 8 en 14 kilometer voor de volwassenen en veteranen. De inschrijving is vanaf 9.00 uur in de kantine van de handbalvereniging aan de Boschweg waar om 10.30 uur de start is. Kleed- en douchegelegen heid is aanwezig. Deze lopen gei den nog steeds voor het trimloop- boekje van de KNAU. Inschrijfgeld 2 euro. Met aandenken wordt dit met 0,50 euro verhoogd. LIMMEN - De Bridgeclub Limmen heeft op 2 april als volgt gespeeld: A-Lijn: 1. Keyzer-Keyzer 66.41, 2. v.Buytenen- Kuiper 55.80,3. Alderlieste- de Groot 55.36, B-Lijn: l.Bom- Kruyswijk 62.95, 2. Fam. Hoogland 61.16, 3. Min-Valkering 54.80, C-Lijn: 1. Fam.Nierop- Groot 64.64, 2. Fam van der Molen 59.64,3. Fam. van Wijk 56.79, D-Lijn: 1.Goedhart-de Wit 72.50, 2. de Bloois- de Jong 55.71,3. Fam. v.d.Storm 55.36, E-Lijn: l.Andriessen- Wouda 63.39, 2. Fam. Duykersloot 62.58, 3. Groenhof-Mooij 54.69. HEILOO - Afgelopen seizoen zijn de Double Stars mixed softbaltoernooi- en wederom een groot succes geweest. Grote deelname, relaxed sporten en veel gezelligheid. Van veel kanten was te horen, dat er grote interesse was om vaker recreatief te kunnen softballen. Daar heeft de club serieus op ingespeeld. Voor het nieuwe seizoen heeft dat maar liefst drie nieuwe senioren soft- balteams opgeleverd. Ten eerste het vierde dames seniorenteam, dat op beginnerniveau competitie gaat spe len. In de winter heeft dit team in de zaal nader kennis gemaakt met het spel. Tevens is er onlangs een derde heren softbaltcam van de grond gekomen dat ook op beginnerniveau de competitie in gaat. Tenslotte is er het mixed senioren softbal als officiële aparte tak bij de Double Stars van de grond gekomen. In de achter ons liggende winter is onder leiding van Gert-Paul van der Horst al met een groep van negen ouders van de softbalpupillen van de vereniging getraind in een zaai in Alkmaar. Sinds begin april is de don derdagavond de vaste avond voor de mixed softballers geworden om op het softbalveld te trainen en een par tijtje te spelen. Daarnaast worden er ook wedstrijdjes tegen andere mixed softbalteams georganiseerd. Niet alleen vanuit de eigen club, maar ook van andere verenigingen. Om aan het mixed softbal op de don derdagavond mee te doen moet men wei officieel softbal lid van de Double Stars worden. Ook doet de mixed softbal groep gewoon mee aan alle taken die binnen een club nu eenmaal verricht moeten worden om diezelfde club draaiende te houden. Als officieel lid is bovendien de mogelijkheid aanwezig om af en toe eens mee te doen in een competitie wedstrijd van de lagere softbal senio ren teams. De club stelt het softbalveld op don derdagavond ter beschikking, ver zorgt een gevulde materiaaltas en regelt de winter zaaltraining. Officiële clubkleding is niet nodig, maar een eigen handschoen wel wen selijk. Voor beginners en kat-uit-de- boom-kijkers zijn er wel wat leen- handschoenen beschikbaar en natuurlijk kan men eerst eens even op proef meedraaien. Al met al blijkt dat de vereniging met deze nieuwe recreatie teams in de behoefte voorziet en biedt zij met de mixed softbal tak een prima gelegen heid om nader kennis te maken met het honk- of softbal. Heb je belang stelling of wil je met een mixed soft- balteam eens een wedstrijdje spelen tegen nieuwe tak binnen Double Stars Heiloo, neem dat contact op met Gert-Paul van der Horst, tel. 072- 5337614 of kom gewoon langs op de donderdagavond om 19:30 uur. Naast het spelen op recreatief niveau wordt uiteraard ook op prestatie!" niveau gebald. Komend weekend zul len de eerste thuiswedstrijden van de eerste team plaatsvinden op de vel den aan Het Vennewater. Zaterdag 12-apri 16.00 uur Honkbal Junioren 1 - Ban Topa, zondag 13-april 14.00 uur Softbal Senioren 1 - Terrasvogels 3, zondag 13-april 14.30 uur Honkbal Senioren 1 - Cromtigers. Het eerste Softbal Heren-team speelt pas ik het weekend van begin mei haar eerste thuiswedstrijd in de competitie. Wie ook eens voor de camera wil staan, moet morgen en vrijdag een kijkje nemen bij TV het Vennewater(foto MSP) HEILOO - Vorige week berichtte de Uitkijkpost over de filmopnames bij Het Vennewater door Hidden Pictures. Deze groep, bestaande uit vijf studen ten van de afdeling Film Televisie Wetenschappen aan de Universiteit van Amsterdam, was daar bezig met de opnames voor een korte speelfilm over vier tennisspelers en de spanning die tijdens een aantal toernooien tussen de spelers ontstaat. Deze spanning leidt zelfs tot een aantal mysterieuze moor den die, zoals dat hoort, tot op het eind van de film onopgelost blijven. De film wordt voor het grootste deel in Heiloo opgenomen. Volgens de plan ning van de vijf studenten zouden de opnames binnen een week zijn afge rond. Dit is echter niet gelukt. Het daadwerkelijk klaarzetten en opnemen van de scènes heeft meer tijd in beslag genomen dan ze dachten. Dat houdt in dat de studenten voorlopig nog wel HEILOO - De zeevissers van DVW hebben op zaterdag 5 april de eerste Waddenzeewedstrijd gevist op de Rival vanuit Den Helder. Door de gure en forse noordenwind waren de isolatie- pakken geen overbodige luxe, maar toch wisten 18 heren en 2 damnes leuk te vangen. Bijna alle vis was onderder- maatse bot, enkele scharretjes en een zeedonderpad waren vreemde eenden in de bijt. Winnaar was Emil Wijckelsma, voor Arie Dekker en Gerrit Ijnsen die de tweede plaats moesten delen. Dat er van de 106 vis sen maar 43 zijn gewogen, geeft aan dat de vangsten niet zwaar waren. DVW gaat het op zaterdag 26 april weer proberen op de Noordpier in Wijk aan Zee, en daarna op 24 mei op het strand van Egmond aan Zee. Ook als niet-lid kunt u, als er plek is, een keer mee vissen. Voor opgave of informatie: E. Wijckelsma, tel: 072-5337330 of e- mail: emil.wijckelsma@hccnet.nl/ R. Blok, tel: 072-5336108. HEILOO - In de 25ste ronde van de interne competitie ontbraken de top pers uit het eerste achttal die het moch ten opnemen tegen een team van Lange Rochade. In deze enerverende wedstrijd werd Limmen in een voor hem gewonnen stand, waarin mat in twee kon worden gegeven, volkomen verrast door eeuwig schaak. Manni won in de voor hem zo karakteriserende vlotte stijl snel een punt en Maas durf de niet aan de achterkant van zijn stel ling kijken om een gelijkspel uit het vuur te slepen. Het werd derhalve een nipte nederlaag. Bosma deed het met zwart rustig aan tegen Huffnagel die dit seizoen goed op dreef is en Hassing herstelde zich enigszins door de zwarte stukken kundig de remisehaven binnen te loodsen. Langereis probeerde met snel spel vd Wal, de trotse koploper, uit zijn spel te halen. Deze psychologische truc ont lokte bij de omstanders een ingetogen glimlach doch vd Wal maakte het alle maal niets uit, speelde zoals het moet en hield de partij met simpele middelen in evenwicht om zodoende zijn krach ten voor de finale te sparen. Van Ham zette direct in de opening grove midde len in om Jongerius het schaakleven zuur te maken en joeg zijn monarch naar het centrum van het bord waar hij niet echt lekker stond. De stelling werd echter dichtgeschoven en vHam zag geen kans zijn verrassingsaanval een vervolg te geven. Hij raakte zelfs wat pionnen en een open lijn achter en moest erkennen dat zijn strategische aanpak had gefaald. De uitslagen: Langereis-vdWal rem; Huffnagel-Bosma rem; Jongerius- vHam 1-0; Ebregt-vdBrink 0-1; Rump- Woudstra 0-1; Koenders-Kracht 0-1; deJong-Hassing rem; déLange-Blom 0- 1; Roodbol-Kraayenbrink 1-0. LIMMEN - Afgelopen zaterdag deden elf turnsters van TIOS uit Limmen mee met de tweede LOS B wedstrijd van dit seizoen. De wedstrijd werd in de eigen sporthal d'Enterij gehouden. Op twee banen werden gelijktijdig twee wed strijden gehouden waardoor er veel turnen te zien was. In de eerste wed strijd kwamen Sascha Weijers, Debbie van de Peet, Dorien Lap, Lisa Deijlen, Ilse Koot, Sanne Pepping en Sabine Karsten aan bod. Er was hard gewerkt tijdens de trainin gen en bijna alle meisjes scoorden ook hogere punten dan de eerste wedstrijd. Sascha liet een hele mooie overslag zien over de kast (8.90) en draaide ook een zeer fraaie brugoefening (9.15). Op vijfhonderdste van een punt eindigde zij op de vierde plaats, helaas net naast het erepodium. Debbie scoorde het hoogste op de brug (9.35) en eindigde vlak achter Sascha, samen met Dorien die ook een hele mooie brugoefening had vertoond (9.20). Lisa had pech met haar brug en zakte daardoor een aantal plaatsen. Ilse behaalde ruim twee pun ten meer dan haar eerste wedstrijd, mede door een uitstekende brugoefe ning^^). Toch moest zij genoegen nemen met de zevende plaats. Sanne en Sabine starten met de balk en dat is altijd een moeilijke start. Sanne bleef keurig met de koprol erop en werd beloond met een 7.50. Sabine behaalde op de balk niet zo'h hoog cijfer, maar maakte wel een hele mooie overslag over het paard (8.70). Ook op de brug was zij één van de beste (9.00). Jammer genoeg lieten de meisjes de punten op de vloer liggen waardoor Sanne 9de werd en Sabine 13de. In de tweede wedstrijd kwamen de jeugdmeisjes op het toneel. Voor TIOS waren dat Eileen Groenland en Cindy Groot. Cindy scoorde hoog op de vloer door een prachtige arabier flikflak te springen(9.30). Eileen haalde haar hoogste punten bij de sprong door met de reutherplank een mooie overslag over de kast te springen (9.40). De tegenstand was echter groot bij de jeugd, dus belandden de meisjes op de 7de (Cindy) en op de 9e(Eileen) plaats. Als laatste waren de jongste meisjes aan de beurt. Melanie van Diepen en Denise Kroon kwamen uit voor TIOS. Melanie behaalden hele mooie cijfers, vooral bij brug(9.15) en bij balk (9.30). Zij eindigde net naast het eremetaal en werd vierde. Denise haar balkoefening lukte niet helemaal en zij werd daardoor zevende. Over twee weken doen deze meisjes aan de laatste LOS B wedstrijd mee en deze vindt plaats in Winkel. bezig zijn met opnames, en wederom voornamelijk in Heiloo. Vervelend voor hen, maar niet voor u! Hidden Pictures geeft u namelijk nog maals de kans om de opnames van dichtbij mee te maken èn om te figure ren. Voor iedereen die zijn kans de vorige keer heeft gemist of voor ieder een die zijn vijftien seconden van faam wil verzekeren is er dus de mogelijk heid om weer langs te komen bij TV het Vennewater, en wel op donderdag 10 en vrijdag 11 april. Op deze dagen worden er wedstrijden gefilmd en een prijsuitreiking. Men kan als publiek of als speler figureren. Door een mailtje te sturen naar info@hiddenpictures.nl kan men meer details hierover krijgen. De speelfilm zal worden vertoond tij dens verschillende festiviteiten van de Universiteit van Amsterdam, bij ver scheidene filmfestivals en via verschil lende lokale zenders. HEILOO - Afgelopen zondag is Linda Everts derde geworden op de Hardcore Classics te Uden. Dit bodybuilding- en fitnessevenement is vergelijkbaar met de Nederlandse kampioenschappen en kent deelneem sters van zeer hoog niveau uit Nederland en België. Na een voorbereiding van veel trainen bij Trainingscentrum Heiloo en diëten was Linda klaar voor de wedstrijd. De wedstrijd bestond uit de drie onderde len avondkleding, routine op muziek en poseren. In november doet Linda mee aan de Nederlandse Kampioenschappen. HEILOO - Op 14 april houdt de EHK weer een open drive. Aanvang 20.00 uur, tot plus minus 23.00 uur. Inlichtingen bij de heer D. Leurink, tel. 072-5334366 of bij de heer K. Knegt, tel. 072-5334056. ;i HEILOO - Afgelopen zondag werd bij sportschool Tom van de Kolk in Alkmaar het Witte en Gele banden toernooi gehouden. Dojo 't Loo deed mee met 12 judoka's, in de morgen uren moest Tiffany Vlaar aantreden. Tiffany doet sinds twee weken mee aan wedstrijden, helaas waren haar tegen standers iets te sterk voor haar en won zij geen prijs. Menno Tol moest hierna de mat op, zijn eerste partij was binnen tien seconden afgelopen doordat Menno zijn tegenstander vloerde en een ippon scoorde. Zijn twee volgende partijen waren ook binnen tien secon den afgelopen, hiermee plaatse hij zich voor de finalepoule. Zijn eerste tegen stander was een stuk moeilijker maar Menno won met een houdgreep, zijn volgende tegenstander was een stuk sterker. Menno scoorde een Yuko en een Wza ari en nam zijn tegenstander ook nog even in een houdgreep en werd door dit resultaat eerste. Hierna was Thijs Lesterhuis aan de beurt, zijn eerste partij won Thijs met een ippon. Helaas verloor Thijs zijn tweede partij door een beslissing van de scheidsrechter en ook zijn laatste partij verloor hij zodat hij was uitge schakeld voor de prijzen. Milan de Moor had schijnbaar zijn dag niet en verloor vijf wedstrijden op rij, maar wist toch zijn laatste wedstrijd te win nen. Karen Guit verloor haar twee wedstrijden met een Yuko en ook haar laatste wedstrijd verloor zij helaas, door dit resultaat werd zij vierde. Maarten de Haan wist twee partijen te winnen en verloor er ook twee, door dit resul taat kwam hij net buiten de prijzen te vallen. Jasper Henselmans zat in een zware poule, hij won in totaal drie wedstrijden en verloor er maar een, hierdoor kon hij zich niet plaatsen voor de finaleron de. In dezelfde poule als Jasper zat ook Karin Stevenson, zij won al haar wed strijden in haar poule en plaatste zich voor de finaleronde. Door in de finale te verliezen van de latere winnaar werd zij knap tweede. Martin Brouwer won in het totaal zeven wedstrijden waarvan maar liefst zes met Ippon en een maal met een koka. Martin won in de finale van zijn club genoot Karin Stevenson en dat was een enorme prestatie, hierdoor een welver diende eerste plaats. Kars Zoon werd voor de wedstrijden in een zwaardere poule ingedeeld, maar dat maakte Kars niets uit en won zijn eerste wedstrijd met een Ippon. Zijn tweede wedstrijd was tegen een behoorlijk sterke tegen stander, toch wist Kars ook deze te win nen met een Yuko. Zijn derde wedstrijd won Kars met een yuko van alweer een zware tegenstander, zijn laatste wed strijd won Kars met een houdgreep en werd zodoende eerste. Shanon Vlaar is ook pas begonnen met wedstrijden, haar eerste tegenstander was iets te sterk voor haar. De tweede partij wist Shanon te winnen, maar helaas verloor zij hierna haar derde en vierde partij. Toch werd zij door haar winst van de tweede partij derde. Lindsey Vlaar wist helaas geen wed strijd te winnen en verloor al haar wed strijden. Vorige week zondag werd Richard Tol in Beverwijk knap eerste op het Ippontoernooi. Richard won zijn eerste partij door zijn tegenstander pootje te haken met Ippon, zijn tweede wedstrijd won hij met o goshi wazari. Zijn derde wedstrijd won hij op beslissing van de scheidsrechter omdat zijn tegenstander geen aanvallende acties ondernam en ook zijn vierde wedstrijd werd in winst omgezet. Zijn vijfde partij won hij met een ippon door hari goshi een prachtige eerste plaats. AKERSLOOT - De heren 1 van Dimtronic Meervogels speelden dit weekend tegen Vriendschap en won nen met 24-19. Voor Meervogels was het van belang deze wedstrijd te win nen van het Amsterdamse Vriendschap, dat tweede staat in de eerste klasse. De eerste 15 minuten waren de teams gelijkwaardig en werd om en om gescoord. Daarna scoorde Jelle Putter een hattrick en bracht Meervogels op 11-7. Na enige missers had Meervogels in de rust een 13-9 voorsprong. Na rust werd het spel'agressiever, doch het arbitersduo Dekker-Verdonk had het spel goed in handen. Vriendschap veroorzaakte veel strafworpen die allen door Ed Krom werden verzilverd. In de 20ste minuut had meervogels een comfortabele 21-16 voorsprong. Deze marge werd tot het eindsignaal behou den zodat Meervogels nog steviger aan kop staat. Scores: Ed Krom 7, William Kerssens 5, Jelle Putter, Ruud Out 4, Peter Schagen 2, Dennis Weel en Jeremy Duin 1. Klaverjassen Vrijdag 11 april is de laatste klaverjas- drive van dit seizoen in de handbalkan-: tine aan de Bosweg te Akersloot. Om 19.30 uur is de kantine open en kan men zich voor deelname opgeven! Eerder kan men zich opgeven bij Tineke Krom, tel. 0251-311355. Na deze laatste drive worden de prijswinnaars van dit seizoen bekend gemaakt. Iedereen is welkom.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 10