Paasbtrüt)ch Pasen Creatieve expositie en paasmarkt Trefpunt een groot succes Maar natuurlijk wél beide paasdagen geopend! Uw ADRES voor: /e m 2e VaAtoUty 11 uwi 's avonds a la carte beide paasdagen geopend 'la Dolce Vita, de Italiaanse huiskamer van Heiino en omgeving' Keuzemenu van de maand 23,95 in beslag genomen konijnen krijgen onderdak Toeristische informatiegids Van Bewoners van de zee tot meer 2003 verschenen palmpaasstokken €32jtO p.p. Palmpaasfeest voor jong en oud Entingen voor de konijnen 't Loo 20 - 1851 HT Heiloo Telefoon 072 533 3352 ....op eerste paasdag! GELATO US €4 elke dag, dinsdag 0| w 9 t/m zondag Italiaanse catering (wam en koud) Kennemerstraatweg 107 1851 BC Heiloo tel. 072 5338080 fax 072 5323755 Maandag GESLOTEN www.ristoranteladolcevita.nl Feestavonden Kraatoj>art{/en Kinderfeestyes Bronchi Hi/hTea Buffetten Miers 1/oon. de <U»tdene*v famt de Ptott&aae Informatie op aanvraag, reserveren gewenst. Amberhof blij met HEILOO - Onverwacht heeft het Knaagdierencentrum Heiloo op woens dag 9 april dertien konijnen onderdak geboden. De dieren, die in beslag zijn genomen door de politie in Amsterdam, zijn merendeels afkomstig van een particulier die de dieren ver waarloosd heeft en sommigen zijn afkomstig van een wietplantage. Wanneer de konijnen door de dieren arts gezond zijn verklaard, gaat het Knaagdierencentrum op zoek naar nieuwe eigenaren voor de dieren. De leeftijd van de konijnen varieert van zes weken tot ongeveer één jaar. Vanaf van daag kunnen belangstellenden de konijntjes bezichtigen op de De Loet 3 te Heiloo, geopend van maandag tot en met vrijdag van 14.00 tot 16.30 uur en op zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur. REGIO - Voor de negende maal heeft de Stichting Recreatie en Toerisme Akersloot-Uitgeest een toeristische informatiegids uitgegeven. Het is een kleurrijk boekje van 60 pagina's dat sinds vorig jaar het licht ziet onder de titel "Van Zee tot Meer" omdat het gehele fraaie gebied van het Noordzeestrand van Castricum/ Bakkum in het westen tot en met het Alkmaarder/ Uitgeestermeer in het oosten wordt besschreven. Het bevat een katern met een gebiedsbeschrij- ving in drie talen en een gedeelte met voor de toerist essentiële informatie over datgene wat deze regio te bieden heeft. Omdat ook een uitgebreide even ementenkalender in de uitgave is opgenomen, is de gids tevens interes sant voor de lokale bevolking. Het boekje wordt dan ook in de week voor Pasen huis-aan-huis verspreid. Daarnaast vind distributie plaats via ruim 120 adressen zoals de VVV-kan- toren in midden Noord-Holland, jacht havens, strandpaviljoens, campings, horecabedrijven en andere plaatsen waar publieksconcentratie plaatsvindt zoals bij Bezoekerscentrum De Hoep in Bakkum en het Industrieel Erfgoedpark De Hoop in Uitgeest. Inwoners van de in het gebied liggende woonkernen die de gids niet in hun brievenbus hebben aangetroffen, kun nen het gratis afhalen bij de VVV Castricum aan de Dorpsstraat, Veldt's Toko aan de Akerhof in Akersloot, het Tourist Info-punt bij Boekhandel Schuyt aan de Middelweg te Uitgeest, bij de diverse bibliotheken en bij de balies van de gemeentehuizen. HEILOO - Op vrijdagmiddag 11 april werden de bewoners van de Amberhof door de Benedictusschool in het zonnetje gezet. Ze ontvingen een zelfgemaakte Palmpaasstok. De kinderen van de groepen 4 en 5 van de RK-Benedictusschool mochten hun zelfgemaakte palmpaasstokken brengen. Na ontvangst werden de kinderen in drie groepen verdeeld om op drie verschillende afdelingen hun zelfgemaakte attenties aan de bewoners te overhandigen. Niet alleen werden de attenties over handigd; er werden wat liedjes door de kinderen gezongen, er werden gesprekjes met de bewoners gevoerd en kinderen en bewoners dronken wat met elkaar. Tot slot kregen de kinderen nog een verrassing. Kinderen, bewoners van de Amberhof en leerkrachten kijken met een voldaan gevoel terug op dit samenzijn. HEILOO - Het voorjaar zit in de lucht, dus is het weer tijd voor de jaarlijkse konijnenentingen tegen myxomatose en VHD (Viral Haemorrhagic Syndrome). Beide ziekten komen in de natuur regelmatig voor, zodat de afge lopen jaren de konijnenpopulatie in de duinen weer is gedecimeerd. Het zijn namelijk dodelijk verlopende ziekten. Een behandeling is er niet, maar geluk kig kan er wel tegen worden ingeënt. Ook dit jaar houdt Dierenkliniek de Kattenberg in Heiloo weer de speciale ent-spreekuren voor konijnen. Deze zijn op woensdag 23 april, op zaterdag 26 april en op maandag 28 april. Hoewel er vorige jaren met een open spreekuur is gewerkt, is het nu de bedoeling dat men eerst een telefoni sche afspraak maakt, om lange wacht tijden te voorkomen. U kunt hiervoor contact opnemen met Dierenkliniek de Kattenberg, Westerweg 125, in Heiloo, tel. 072-5340550. Ook voor vra gen kunt u hier terecht. Huisgerookte zalm met groene asperges, scharrelei en bieslook of Dungesneden gemarineerde kalkoenborst, salade van truffelaardappel, avocado en katenspek Gegrilde Doradefilet met kalfsvleeskroketje en 'Hollandaise' of Gevogeltebouillon met won-ton van maiskip en kervel Lamsbout met grove Zaanse mosterd en asperges of Vogelnestje van kwartel, wilde spinazie met rozijnen, pijnboompitten en sherrysaus. Hollandse aardbeien met 'crème Anglaise', vanille-roomijs en drambuie of Assortiment van rauw-melkse kaas Beide paasdagen zijn wij geopend voor diner, naast onze a la carte kaart en natuurlijk ons weekmenu, serveren wij tevens het volgende keuzemenu van 4-gangen voor BRACIOLE di Vitello, gevulde kalfsoester of CARPACCIO del marinaio jttlÖK) dun gesneden verse tonijn of 'lütjÖY,) appetite II MINESTRONE ^ppgtlt© II Italiaanse groentesoep MEELUZZO alia Dolce Vita Kabeljauw Dolce Vita Foto MSP HEILOO - Vrijdag 11 april was het zover. De kleuters van de Willibrordschool hadden erg hun best gedaan op hun prachtige palmpaasstok ken, waarmee ze op bezoek mochten komen in huize Overkerck en de opa*s en oma's, hiermee verrasten. Nadat er allerlei liedjes gezongen waren werden de palmpaasstokken uitgedeeld en was Inloopmiddag gezelschapsbank in paassfeer HEILOO - Op donderdag 17 april wordt er van 14.00 tot 16.00 uur in het Trefpunt (Abraham du Bois-hof 2) een inloopmiddag gehouden. Bijna iedereen onder ons vindt het gezelliger om samen met een ander naar het theater te gaan, te wande len, thee of een borreltje te drinken. Maar hoe vind je nu iemand. Vanuit de Stichting Ouderenwerk Heiloo bestaat er voor mensen vanaf 55 jaar de mogelijkheid om een advertentie te plaatsen bij de gezelschapsbank 'Samen geniet je meer'. De bedoe ling van de gezelschapsbank is om mensen die gezelligheid zoeken en samen van een activiteiten willen genieten, met elkaar in contact te brengen. U kunt deze middag ook de reeds bestaande advertenties van de gezelschapsbank inzien. Behalve dat de thee en koffie voor u klaar staat kunt u uitstapjes opzoeken, eventu eel onder begeleiding, op internet. Tijdens deze gezellige middag kunt u ook gratis deelnemen aan diverse paasworkshops. Lijkt dit alles u wel wat? Loopt u dan gewoon even binnen op deze middag. Hier zijn geen kosten aan verbonden. Heeft u nog vragen, bel dan met het Trefpunt, tel. 072-5331297. HEILOO - Afgelopen zaterdag was er weer de jaarlijkse creatieve expositie en paasmarkt van Stichting Ouderenwerk Heiloo. Er werden kunstwerken geëx poseerd van de cursisten van het Trepunt. Op de paasmarkt konden jong en oud knutselen. Er werden paasbakjes gemaakt, paaskaarten, eie ren geverfd en natuurlijk was de paas haas erbij! Er waren rond de 400 bezoekers. Bij de creatieve expositie was een loterij waarbij er kunstwerken van de cursis ten gewonnen konden worden. Op de lotnummers 158 en 188 zijn nog prijzen gevallen. Deze prijzen kunnen afgehaald worden bij het Trefpunt. er limonade en iets lekkers. Een kleu ter wist te vertellen dat ze deze verras sing kwamen brengen om de mensen extra blij te maken. UITKIJKPOST - 16 APRIL 2003 - PAGINA 8 va; -. y mm www.forcisseriewilciScliut.iil TekJonoS 53?S°2 0pen: m" t/m ZO 12 00 t0t 2a UUr Dagelijks geopend van 1 7.00 tot 24.00 uur. Voldoende parkeergelegenheid. Reserveren? Bel 072 - 5092227 of mail: info@debonteboel.nl Restaurant 'de Bonte boel', Heereweg 284,1873 GC Groet/ Schoorl Telefoon: 072-5092227. Fax: 0226-344817 NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 10