Kinderjurylid van de week: Sanne Wesselink Leerlingen Springschans maken Kinder Uitkijkpost Boeuetitv» k 24,95 Clean Up AFWEZIG De stelling van Amsterdam DEUTEKOM Medische diensten F.A. Poelakker GroenLinks bijeenkomst Heiloo aan Zee? Strategy The Neighborhoodwatch De stelling van Amsterdam door uitgeverij Matrijs Clean Up door Ilse De Lange Boek van de week: CD van de week: van 22,95 Winkelhof 7 Loo 53 Tel5335535 Ypsalon presenteert: psychometrie Kids-Workshop voor moederdag f[ Agenda Sporthal Het Vennewater Het Baafje r UITKIJKPOST - 23 APRIL 2003 - PAGINA 2 Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuurop werkdagen van 10.30 tot 11.30 uur en van 18.00 tot 19.00 uur, zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Wester- weg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur op werkdagen van 13.30 tot 14.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 11.00 uur en vol gens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Frederik Hendrik laan 3,1814 JM Allernaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Koorsteraat 33-35, 1811 GM Alkmaar, tel. 5143384. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 09.15 uur en De Smetkliniek (Willi- brord), Kennemerstraatweg 464, maan dag t/m vrijdag van 09.00 tot 09.30 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo, tel. 072- 5115238. Vervolg van voorpagina De praktijk van dokter is van 28 april t/m 2 mei i.v.m. vakantie GESLOTEN Waarneming: Dr. F. de Haan de Krommert 20 072 5322526 H.H. DEN ENGELSEN, huisarts 28 april t/m 2 mei Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds R.J. Blaauw. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: W. Poldervaart, Huizen. Rooms-katholieke kerkdiensten GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: voorganger pastor M.Braamse. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met dameskoor, voorganger M. Molenaar. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met Byzantijnse gezangen door mannenkoor Orpheus, voorganger H. Helsloot. OL Vrouw ter Nood Vrijdag 8.30 uur eucharistieviering. Zondag landelijke bedevaart- en gebeds dag. 10.30 uur eucharistieviering, 12.00 uur rozenkrans (hele dag biechtgelegen heid), 12.30 uur plechtige H. Mis, cele brant mgr.dr. J.M.Punt, 15.00 uur Lof, inl. 072-5053101 (na 19.00 uur). Dinsdag 14.00 uur: bedevaart KBO Pius X Amsterdam. Woensdag 08.30 uur: eucha ristieviering. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met spontaan koor, voorgan ger M. Strack v. Schijndel. Zondag 10.00 uur: woord- en communie viering met gemengd koor, voorgganger B. van Schie.. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking serv ice every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5333396. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Elke zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Kerkdiensten Egmond H. Adelbertus Egmond-Binnen Geen opgave ontvangen. H. Marg. Maria Alacoque Egm. ad Hoef Geen opgave ontvangen. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. aan Zee Geen opgave ontvangen. H.Agnes Egmond aan Zee Geen opgave ontvangen. SOW gemeente Egmond Zondag 10.00 uur in Egmond aan Zee, voorganger ds. H. Appers. Evangelische Kringgemeente Vriend schap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger D. de Haan. Engelse vertaling aanwezig, tevens zondagsschool voor de kinderen. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 42, Alkmaar, 072-5324530/ www.ekvriendschap.nl. Hervormd/Gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Zondag 10.00 uur te Uitgeest: voorgan ger ds M.J. Luijk. Vermiste en gevonden dieren: 072-5616106 Knaagdieren: 072-5090234 Honden katten Akersloot: 0251-310079 Vakantieadvies: 072-5336180 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord Kennemerland: 072-5150173 (alarm), en 072-5150085 (informatie). Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Inspectie: 072-5337280 Dierenbescherming! Vermist Donkercyperse ongec. kater, wit op de neus, witte bovenlip, hals en bef, voor witte voetjes en achter kniekousen, 9 maanden, Mariënstein, Heiloo. Zwart/witte gevlekte ongec. kater, 7 maanden, De Kloosterhof, Heiloo. Klein zwart poesje, erg schuw, 6 jr. Slimpad, Heiloo. Kleine zwarte gec. kater, met een paar witte haren op de bef, 7 jr. Zeven- huizerlaan, Heiloo. Zwart/wit hangoorkonijn. Schuine Hondsbosschelaan, Heiloo. Grijs/zwarte cyperse kater, 12 jr., gec. Vennewatersweg, Heiloo Gevonden Roodcyperse ongec. kater met wit, Zeeweg, Heiloo. Grijsbruin poesje met rode vlekjes, vanaf neus wit naar hals en bef, wit aan de poot jes, Westerweg/ Vennewatersweg Heiloo. Zwarte gec. kater, spitse snuit, een paar witte haren tussen de voorpoten en wit vlekje tussen de achterpoten, Randweg, Egmond Binnen. NIEUWSBLAD VOOR HEILOO FM OMSTREKI HEILOO - De GroenLinks gemeen teraadsleden nodigen u uit op de fractievergadering op maandag 24 april om 20.00 uur in het gemeente huis. U kunt onderwerpen inbrengen die u ter harte gaan. U kunt GroenLinks ook op andere tijdstip pen bereiken per telefoon 072- 5320018 of e-mail heiloo^groen- links.nl. Pastoor van Mijenweg 12,1852 EH Heiloo. tel 5321048 HEILOO - De polders in het westen van Heiloo waren 3500 jaar geleden een lagune van de Noordzee, waar wei eens een walvis kon stranden. Dat was een groot feest voor de toenmalige Heilooërs, die dan weer voor geruime tijd te eten hadden. Waar eens het strand was, ligt nu land bouwgrond. Zullen oude tijden ooit weerkeren? Over deze en andere vragen uit de geschiedenis van de waterstaat van Heiloo en Kennemerland spreekt Chris Streefkerk, kandidaat voor het Algemeen Bestuur van Hoog heemraadschap Hollands Noorder kwartier op dinsdag 29 april in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, Heiloo. Belangstellenden zijn welkom, aanvang 20.00 uur. De toegang is gratis. Bergen Alkmaar frïiou Ahd>) I 't Zand "Pahts m Za ndd)jk Zal Heiloo ooit weer aan zee grenzen? Op de lezing van Chris Streefkerk hoort u het antwoord! Vakantie-activiteiten en Base Dance HEILOO - In de meivakantie wordt het heel gezellig in Tendenz, door de vele activiteiten. Op dinsdag 29 april kun je sumowor- stelen. Jij en je tegenstander worden in dikke-mannenpakken gehezen en jullie moeten elkaar dan van de mat probe ren te duwen. Door de pakken heeft iedereen gelijke kansen, dus is het zowel voor jongens en meisjes leuk om mee te doen. Het is van 14.00 tot 17.00 uur en de entree is E 2,50. Op woensdag 30 april is Tendenz geslo ten. Op donderdag 1 mei is er Movie- Lounge er wordt een knalgoeie film op groot scherm gedraaid, aanvang 15.00 uur en de entree is E 1,-. Op vrijdag 2 mei staan de deuren wijd open voor T-Lounge. Kom van 14.30 tot 16.30 uur lekker loungen, internetten, darten, tafelvoetballen en tv-kijken, muziek luisteren, hitkranten lezen, of net waar je zin in hebt. Gratis toegang. Op zaterdag 26 april is er weer Base Dance, de supergoeie disco voor alle groepen 8 uit Heiloo. De dj 's voldoen weer aan al jullie wensen en de dans vloer mag vol! Het duurt van 19.30 uur tot 22.00 uur en de entreee is gratis. Wil je meer informatie over Tendenz? Kijk op www. tendenz* nu. Tendenz is alcohol vrij en in de zaal mag niet gerookt worden. Het onderzoek had als doel om het vrij willigerswerk in Heiloo in kaart te brengen, de behoefte van vrijwilligers organisaties aan ondersteuning door de gemeente onder de loep te nemen en naar aanleiding van de resultaten nieu we initiatieven te ontwikkelen ter ver sterking van het vrijwilligerswerk. Uit dit onderzoek bleek dat de gemeente wat onzichtbaar is voor sommige orga nisaties. Het onderzoek werd afgerond met een debat, waarbij zowel Vertegen woordigers van de gemeente als ver tegenwoordigers van verschillende vrij willigersorganisaties aanwezig waren. Tijdens dit debat zijn de resultaten van het onderzoek gepresenteerd en is samen met de aanwezige vrijwilligers gebrainstormd over mogelijke oplos singen voor de geconstateerde knel punten. De organisaties gaven aan informatie en advies te kunnen gebruiken over concrete zaken zoals bijvoorbeeld wer ving, beloningsstructuren, fondsenwer ving, deskundigheidsbevordering en collectieve verzekeringen. Ook wilden de organisaties graag zien dat de gemeente zich in zou zetten om het vrijwilligerswerk in Heiloo meer bekendheid te geven. Ouderenbeleid even in de 'wacht' Nadeel van deze impuls richting het vrijwilligersbeleid, is dat andere onder werpen van zijn portefeuille de komen de tijd iets minder aandacht zullen krij gen. Zoals het ouderenbeleid. De wet houder zei hierover dat de komende twee jaar minder tijd beschikbaar zal zijn voor het ouderenbeleid, maar dat knelpunten altijd kunnen worden aan gegeven. Dat er minder tijd is, wil vol gens hem niet zeggen dat de ouderen worden vergeten. „Een centrum als Het Trefpunt is een uitstekend voor beeld van goed ouderenbeleid. Pro jecten die daar, in samenwerking tussen de Stichting Ouderenwerk Heiloo en de twee ouderenbonden, worden geor ganiseerd, vind ik fantastisch. Bij voorbeeld het intergenerationeel pro ject, waarbij ouderen in contact worden gebracht met kinderen, zodat twee ver schillende generaties dichterbij elkaar komen en zo weer van elkaar kunnen leren. Dat vind ik echt fantastisch." Huisvesting De wethouder is daarnaast van mening dat vooral de huisvesting van de oude ren in Heiloo een belangrijk item is. Hij vindt dat deze ouderen goed in Heiloo moeten kunnen blijven wonen, en op deze manier 'echt' oud moeten kunnen worden in hun eigen dorp, ondanks de beperkte middelen en ruimte. Dat daardoor vooral de Heilooër jongeren gedwongen worden om Heiloo te ver ruilen voor een andere woonplaats, ziet de wethouder niet als een verschrikke lijk probleem. „Volgens mij is het voor jongeren niet zo heel erg om tijdelijk naar plaatsen als Alkmaar of Heer- hugowaard te verhuizen, waar nog wel sociale woningbouw wordt gereali seerd. Vervolgens komen ze een paar jaar later gewoon weer terug naar Heiloo. Maar misschien zie ik dat te eenvoudig. In dat geval zou ik graag met deze jongeren in gesprek komen." Zoals hij met iedereen een gesprek wil aangaan. „Dat hoort bij mijn werk en dat vind ik ook een van de wekere kan aal De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. ■I Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk dinsdagochtend 10.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf •geadresseerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. WÊ In Limmen De kopij uit Limmen kan bezorgd worden bij N. Admiraal, Bloemenhof 5 in Limmen. Kopij ingeleverd voor ma. 12.00 uur kan nog voor de eerstvolgende editie worden verwerkt. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68,1850 AB Heiloo. HEILOO - Om alle kinderjuryleden goed te kunnen helpenis er in de bibli otheek van Heiloo een Kinderjury Promotieteam actief. Vijftien enthousiaste kinderjury fans uit groep 7 en 8 houden spreekuur in de bibliotheek. Tijdens de Kinderjury staat er iedere week één lid van het Kinderjury Promotieteam extra in de belangstelling. Deze week is dat Sanne Wesselink. School: Groep 8 van de Zuidwester Lievelingsboek: Harry Potter en de Vuurbeker Favoriete schrijven J.K. Rowling Houdt vooral van: Griezelboeken waarbij de spanning nooit ophoudt. "Dat de bibliotheek Nanda Roep heeft uitgenodigd, vi,nd ik heel leuk. Ze schrijft goed en haar boeken zijn leuk voor kleine en grote kinderen. Ze schrijft verschillende boeken, bij voorbeeld over liefde maar ook span nende verhalen. Maar ik denk niet dat ze de Kinderjury van 2002 gaat win nen. Haar boek Marlis stinkt naar is daarvoor niet stoer en spannend genoeg. Ik ga nog door met het lezen van kinderjuryboeken tot ik alle span nende boeken heb gehad." ten. Ik wil juist graag valp Heilooërs weten wat hun visie is op bepaalde zaken en hoe ik mijn werk beter kan doen. Natuurlijk kan ik niet iedereen helpen. En er zullen altijd mensen zijn die ontevreden zijn met bepaalde beslissingen, of die vinden dat bepaalde zaken te lang duren. Ook dat hoort bij een functie zoals die van mij. Maar ik ga er altijd van uit dat ik er ben om mensen te helpen, om ervoor te zorgen dat iedereen prettig woont in ons dorp. Toen ik nog maar net wethouder was, heb ik wel eens de fout gemaakt, om elk gesprek aan te gaan en zo voor iedereen een oplossing te willen zoe ken. Terwijl later bleek dat mensen in hun eigen straatje praatten, en zo bepaalde belangrijke details achterhiel den. Ik wil het niet gepokt en gemazeld noemen, dat heeft een negatieve bij klank, maar laat ik zeggen dat ik nu precies weet wat op mijn bureau thuis hoort, en wat mensen beter onderling kunnen oplossen." Geld Natuurlijk werd er in deze uitzending ook gepraat over geld, en dan met name over vragen vanuit de Heilooër bevolking over de verdeling van rijks subsidies. Waarom keert de gedeelte bijvoorbeeld slechts een gedeelte van deze subsidies uit, terwijl de rest wordt gereserveerd? En waarvoor wordt dat andere deel dan gereserveerd? Wet houder Bos legde uit dat het Rijk haar subsidies verstrekt met een bestedings suggestie. Dat betekent dat de subsidie niet in het geheel naar dat voorgestelde doel hoeft te gaan, maar wel voor een belangrijk deel. De wethouder is van mening dat dat ook altijd gebeurt, maar dat het niet altijd meteen zichtbaar is. Sommige zaken hebben meer tijd nodig en andere problemen zijn niet onmiddellijk opgelost met een financi ële injectie. Die moeten structureel worden aangepakt, waarvoor meer nodig is dan alleen maar een zak geld. En daarnaast gaat het gereserveerde geld naar zaken als straatverlichting en onderhoud van stoepen en fietspaden. In het bijzonder om Heiloo toeganke lijk te houden voor gehandicapten, ook een onderwerp uit de portefeuille van de heer Bos. „Ook voor gehandicapten beleid is een inspraakplatform in het leven geroepen, omdat lyet voor ons als gemeente belangrijk is om van de men sen die er dagelijks mee te maken heb ben, te horen wat dè problemen zijn. Daardoor worden deze mensen betrok ken bij het beleid, zodat ook de knel punten, waar wij als niet-gehandicapten nooit bij stil staan, worden aangepakt." Sluitende begroting De gemeente is net een echt bedrijf, wat betekent dat ook zij last heeft van de slechte economische omstandighe den. „Concreet betekent dit dat ook wij onze investeringen moeten beperken, om in 2006 een sluitende begroting te kunnen realiseren. Lukt dit niet, dan kan de gemeente onder curatele wor den geplaatst. Dat komt voor en dat is natuurlijk het ergste scenario voor een gemeente, maar zo ver is het gelukkig nog lang niet. Toch vind ik het belang rijk dat men zich realiseert dat ook wij afhankelijk zijn van bepaalde inkom sten, die maar een keer kunnen worden uitgegeven. Zo zullen we de komende tijd fors moeten investeren in het zoge heten C2000 project, wat inhoudt dat nooddiensten aan alle moderne eisen moeten voldoen. Dat zorgt ervoor dat we momenteel behoorlijk tegen de voorjaarsnota aan zitten te hikken..." De eerstvolgende uitzending van het 50+-programma van Streekradio Excellence is op 6 mei, aanvang 20.00 uur. Gast is dierenarts Schaap, die komt praten over de waarde van huis dieren voor ouderen, en waarom hij vindt dat huisdieren moeten worden toegestaan in bejaardencentra. De uitzendingen van Streekradio Excellence zijn te ontvangen op FM 106.3. HEILOO - Op 25 april wordt er weer plek gemaakt voor top djvs in de BukBuk. Deze keer laten twee top vrouwen het vinyl ronddraaien. Kwaliteit komt soms van ver, en de Buk-scout heeft deze djvs uit Amerika gehaald om een knallende avond te verzorgen. Dj Coin Op komt uit the 'city that never sleeps' en is de huis-dj Geduchte concurrentie: de redactie van de Kinder uitkijkpost Oe 5teüing var» Amsterdam Harnas voorde hoofdstad De sedert 1996 op de lijst van het Werelderfgoed van de UNESCO voorko mende Stelling van Amsterdam, is een 19de eeuws militair verdedigingsmiddel dat voortbouwt op een eeuwenoude Hollandse traditie: bescherming door middel van water. Aldus ontstond een systeem van inundatiepolders, accessen, forten, batterijen, sluizen en verboden- kringen-woningen dat decennialang 'geheim' was en in de loop der tijd ver groeide met het omringende landschap. Sinds de jaren 50 van de vorige eeuw heeft de stelling successievelijk zijn mili taire functie verloren en is teruggekeerd naar de burgermaatschappij. Met dit boek wordt een deel van het mysterie van de stelling ontsluierd. In zes hoofdstukken worden de vele gezichten van de stelling getoond. Ook wordt inge gaan op de verrassende natuurkwaliteit van onder andere de fortterreinen, en de grote diversiteit aan stellinggebouwen die her en der in en rondom Amsterdam ver spreid liggen. Landschap vormt de rode draad door het boek: het oorspronkelijke landschap en de militaire aanpassing daaraan, de stelling als zelfstandig militair landschap en de plek van de stelling in het hedendaagse landschap. De uitgave wordt afgesloten met een catalogusdeel waarbij tientallen objecten kort in hun historische en hedendaagse context wor den neergezet. Meer dan 300 foto's, histo rische plattegronden en tekeningen, topo grafische kaarten illustreren de diversiteit van de stelling. Het nieuwe album van Ilse de Lange Clean Up is uit. Er zijn twee verschillen de versies te koop: een gewone cd met een te downloaden extra song en een Limited Edition versie. Bij de Limited Edition is naast de cd met de te downlo aden song tevens een dvd bijgevoegd, waarop The making off Clean Up staat, alsmede de opname van het nummer Before You Let Me Go, dat Ilse heeft gezongen met Kane in Ahoy. Ilse DeLange geeft tussen 23 mei en 23 juni dit jaar dertien concerten tijdens de Clean Up tournee door Nederland. Naast deze uitgebreide tournee, staat Ilse ook op het grote Pinkpop-podium, zo werd onlangs bekend gemaakt. Met haar nieuwe album kiest Ilse voor een 'koers wijziging: meer pop en minder country. Maar natuurlijk speelt ze tijdens de con certen ook alle favorieten. Ilse DeLange kwam in één klap op platina niveau met haar debuutalbum World of Hurt in 1998. Sindsdien is ze een van de meest succes volle artiesten van ons land. Clean Up is het derde studioalbum van Ilse DeLange. Haar eerste album, World of Hurt, werd eerder al tot nummer 5 op de ranglijst van beste Nederlandse albums verkozen door het Album Hitdossier. Op 17 april werd World Of Hurt in een poll van het Algemeen Dagblad, Radio 2 en het Nationaal Popinstituut verkozen tot 'het beste Nederlandse album ooit gemaakt'. Hiervoor heeft Ilse tijdens een speciale uitzending bij Schiffers FM bij Radio 2 een gouden LP in ontvangst genomen. Ilse verklaarde zeer vereerd te zijn met de onderscheiding. Of haar nieuwe album ook zulke ogen zal gooien is even afwachten. Maar het resultaat is zeker hoopgevend! door Uitgeverij Matrijs voor Heeremveg 67-69.1651 Kt Heiloo naast Winkefoof 't too, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@Hbris.nl door Ilse de Lange voor 17,00 OO Pastoor van Mijenweg 12.1852 EH Heiloo. tel 5321068 in een aantal clubs aldaar. Zij komt samen met dj Jan D die in Detroit veel naam heeft gemaakt met haar bijzon dere deep electro sets. Deze NY/Detroit combo wordt onder steund door het beste uit de regio bestaande uit dj Koert Notario en image wizzard Videonix. De kosten zijn E 7,- en vanaf 21.00 gaan de deuren open. Voor meer info zie www.bukbuk.nl of www.courthouse.com. HEILOO - Op donderdagavond 24 april zal het medium Gerrit Meun hel derziende waarnemingen doen aan de hand van de door het publiek meege brachte voorwerpen. Iedereen wordt in de gelegenheid gesteld een voorwerp neer te leggen. U kunt natuurlijk ook alleen komen luisteren en ervaren hoe verhelderend sommige waarnemingen voor een ieder kunnen zijn. Aanvang 20.00 uur (zaal open vanaf 19.30 uur), entrée E 5,50. Helaas komt op 1 mei de klankschalen- healing/didgeridoo te vervallen. HEILOO - Op 2 en 3 mei houden Mary Ooms en Diana Sprenkeling een kin derworkshop voor moederdag. De kin deren maken een echt sieraad voor de liefste mama in samenwerking met Het Sieraadje uit Egmond aan Zee. Mary en Diana zullen er voor zorgen dat het de kids aan niets ontbreekt. Zo krijgen ze natuurlijk limonade met lekkers en hun cadeau wordt superfeestelijk verpakt. De kidsworkshops worden gegeven van 10.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 15.00 uur. De workshops zullen gehou den worden in wijkgebouw De Ypsalon in Ypestein. Voor meer informatie omtrent deze kidsworkshops kun je contact opnemen met Mary Ooms, tel. 072-5336159 of Diana, 5064637, (deel name leeftijd vanaf 7 jaar). 111 «üi i Let op: De kinderjury is nog niet afgelopen. Je kunt je stemformulier inleveren tot uiterlijk 21 mei. Er is dus nog tijd genoeg om kinderjuryboeken te lezen! HEILOO - Op de Springschans wordt sinds kort een Uitkijkpost voor kinde ren uitgegeven. De kinderen in groep 7 en 8 ontvingen van 'directeur' Dirk de Vries van de Uitkijkpost een brief, waarin hij liet weten dat uit een onder zoek naar voren gekomen is dat 'zijn' krant voornamelijk gelezen wordt door volwassenen. Hij is echter van mening dat deze krant het familieblad voor Heiloo moet zijn, dus ook voor de jeugd... De jeugd mocht daarop zelf voorstellen doen om de krant aantrek kelijker te maken. De kinderen van groep 7 en 8 van de Springschans beslo ten een eigen Uitkijkpost in elkaar te f l plakken en het resultaat mag er zijn. De redactieleden ontvingen vorige week een schitterend exemplaar van NieuwsZicht, waarin te lezen viel dat Pienaar zijn contract heeft verlengd, een interview met een 'brugpieper', en dat er gezocht wordt naar een poes. Uiteraard was er ruimte voor een groot aantal moppen in de krant, evenals een flink aantal puzzels en een rebus. Tja jongens en meisjes van de Springschans, vandaag zullen jullie het weer met die 'volwassenen-Uitkijkpost' moeten doen, maar jullie hebben toch maar mooi de 'echte' krant gehaald met jullie project! Het Zevenhuizen 48 -1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwinnen over de verhuur voor het seizoen 2003. Woensdag 23-04-2003 Donderdag 24-04-2003 Vrijdag 25-04-2003 Zaterdag 26-04-2003 Zondag 27-04-2003 Maandag 28-04-2003 Dinsdag 29-04-2003 Woensdag 30-04-2003 Donderdag 01-05-2003 Vrijdag 02-05-2003 Zaterdag 03-05-2003 Zondag 04-05-2003 Maandag 05-05-2003 Dinsdag 06-05-2003 Woensdag 07-05-2003 Donderdag 08-05-2003 Vrijdag 09-05-2003 Zaterdag 10-05-2003 Zondag 11-05-2003 Maandag 12-05-2003 Dinsdag 13-05-2003 Woensdag 14-05-2003 gesloten 14.00-15.30 08.30-12.30 16.00-17.30 19.00-23.00 19.15-23.00 08.45-15.30 08.30-15.30 Sportinstutf Schooigym Basketball Koninginnedag Volleybal Zaalvoetbal Schooigym Schooigym 17.00-18.30 Basketball 17.00-22.30 Volleybal De Omloop 11 -1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 Bezoekersoverzicht 2001 met vergelijking met voorgaande jaren: Zaterdag 3 mei 2003 opent zwembad Het Baafje om 10.00 uur haar deuren. Als speciale openingsaanbieding kunt u vrijdag 2 mei 2003 tussen 15.00 en 17.00 uur gratis zwemmen. Het seizoen wordt die dag om 15.00 uur officieel geopend door wethouder Rob Opdam. Onder leiding van een ervaren duikinstructeur zal hij in een professionele duikoutfit gaan duiken.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 2