Koninginnedag 2003: nat maar heel gezellig! Al 24 jaar Koninginnedag Baetenburg Boekenstein Koninginnedagspelletjes Ypestein geslaagd feest Foto's MSP en uitkijkpost UITKIJKPOST - 7 MEI 2002 - PAGINA 11 huiswaarts gekeerd. Het moet, na 2 jaar regen, volgend jaar toch beter gaan? In Akersloot werden de solexraces afge last, zo hard rijden met de dunne bandjes op het gladde wegdek leek de organisa toren niet verantwoord. Het feest speel de zich daarom voornamelijk binnen in de kroegen en in de feesttenten af. In Heiloo was het Oranjebal gelukkig overdekt, waardoor het daar druk en gezellig was. Vanaf 17.00 uur tzorgden bands als The Zamsonites, CCR Revival, Dainty Defiance en The Change er voor dat het zonnetje spreekwoordelijk weer ging schijnen, want het massaal toege stroomde publiek wist zich prima te ver maken in de grote feesttent. De foto's op deze pagina geven u een indruk van de feestvreugde op Koning innedag 2003: nat maar gezellig... REGIO - De oranjeverenigingen in onze regio zullen zich ongetwijfeld hebben afgevraagd waaraan zij het weer op 30 april verdiend hadden; de regen zorgde er voor dat veel volwassenen thuis bij de kachel bleven zitten. De kinderen lieten zich echter niet tegenhouden en deden vrolijk mee aan de talrijke spelletjes en evenementen die de plaatselijke oranje comités voor hen hadden georganiseerd. Toch was vooral in Limmen goed te mer ken dat de regen spelbreker was. Nadat eerst de (ingekorte) fietstocht verregen de, speelden even later op het (nu nog) groene Dorpspark de muzikanten voor de barkeepers en de barkeepers tapten voor de muzikanten. Toen het aan het eind van de middag wat opklaarde stond er toch nog een handjevol mensen. De huifkar was toen al onverrichter zake HEILOO - Het was heel gezellig op de speeltuin in Boekenstein. Al 24 jaar worden er op Koninginnedag activitei ten georganiseerd voor de kinderen. Ook dit jaar was er 's ochtends voor de kinderen een leuk spelletjesparcours uitgezet en konden er spulletjes wor den verkocht op de vrijmarkt. Nadat het fanfarekorps om 9.30 uur de twee wijken in de stemming had gebracht, gingen de spelletjes van start. Onder het genot van een bakje koffie en een custardcakeje genoten de ouders met volle teugen mee. De muziek werd dit jaar verzorgd door de twee jonge talentvolle dj's Hilco en Jordy. Ze deden het zo goed, dat ze meteen al werden vastgelegd voor vol gend jaar. Toen het feest ten einde liep begon het pas zachtjes te regenen. Het feest was extra geslaagd voor de negenjarige Mike Schong. Hij was de winnaar van 295 snoepjes. Alle kinde ren konden raden naar de hoeveelheid snoepjes in een koker. Mike zat er met 299 het dichtste bij. Voor de grotere kinderen was 's avonds de traditionele voetbalwedstrijd tussen de wijken Baetenburg en Boekenstein. .beker volgend jaar weer terugkomt. Na enkele jaren Baetenburg, kwam dit Het is volgend jaar de 25ste keer dat de jaar de wijk Boekenstein als winnaar wijken een Koninginnedagfeest organi- uit de onderlinge voetbalwedstrijd. seren. De organisatie komt binnenkort Een mooie 6-2 overwinning en de al bijeen om te zorgen dat dit jubileum wisselbeker werd terecht verdiend. De een extra feestelijk tintje krijgt. Houdt jongens en meisjes van de Baetenburg deze datum dus vrij. zullen veel trainen om te zorgen dat de was in modderworstelen, was niet veel animo meer. Alhoewel de kinderen nog wel door hadden willen gaan! Pas toen alle spelletjes netjes opgeruimd waren kwam er een mager zonnetje door. Ondanks het slechte weer kunnen alle kinderen, ouders, vrijwilligers en het comité terugkijken op een zeer geslaag de dag in Ypestein. Koninginnedag in Ypestein was dankzij gesjouwd en ging een groot gedeelte van de inzet en inventiviteit van de vrijwilli- het kinderfeest gewoon binnen door. gers, een geslaagde dag. Voor de kinderen bleek dit geen pro- Helaas hadden de weergoden op 30 bleem te zijn. Voor de spelletjes die bui- april een heel ander scenario voor ogen. ten doorgingen ontstonden zelfs nog Toen het rond half twaalf begon te mie- files, niet van auto's deze keer, maar van zeren, wat later zou ontaarden in een paraplu's. Voor het chipsvissen was aan heus waterballet, kwamen de vrijwilli- het einde van de spelletjes zelfs een gers in actie en zonder morren werden hele vijver beschikbaar. Alleen voor het de meeste spelletjes naar binnen touwtrekken, dat inmiddels omgedoopt IDERMOP^

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 11