Razendsnel NK promotie voor fietscross 'HSY Chicks Champions!' Zeevogels - West Frisia voorlopig onbeslist Aeg\° Dennis Koppes gehuldigd Damclub De Broeikas Beslissende wedstrijden bij hockeyclub De Terriërs HSY Cl kampioen gelezen worden gelezen worden Nacompetitie voor de Foresters Dimtronic Meervogels Open dart toernooi Rob Levering ongeslagen kampioen Ploegen treffen elkaar zondag weer in Egmond Oppositie ro Double Stars Kennismaken met hockey bij Terriërs 'en HSY Limmen nieuws Competitie uitslagen TV HSY Het hek klapt om en weg zijn de fietscrossers. Op de baan van FCC de Boscrossers werd zondag het NK verreden, (foto MSP) HEILOO - Topsport moet een aantal ingrediënten hebben om ook interes sant te zijn. Strijd, spektakel en snel heid zijn zulke elementen. Deze waren volop aanwezig bij de tweede wedstrijd om het Nederlands kampioen,dat zon dag verreden werd op de baan van FCC de Boscrossers. Maar liefst 424 inschrij vingen in 27 categorieën gaven al aan dat het een hectisch dagje beloofde te worden, en niet alleen voor de rijders. De Boscrossers hadden vorig jaar, de snelst verreden NK wedstrijd ooit, georganiseerd. En om deze reputatie hoog te houden, waren er maar liefst 84 medewerkers in stelling gebracht om rijders en publiek in een adembene mend tempo een wedstrijd voor te schotelen. Fietscross is een sport die staat of valt bij snelheid! Dit geld uiteraard voor de sporters, die binnen een minuut hun rit verreden hebben, maar zeker ook voor de organisatie die een enorm aantal rit ten moet laten starten en de puntjes steeds aan de juiste rijders moet toe kennen. In een spectaculair tempo van 80 manches per uur vlogen de rijders letterlijk en figuurlijk aan het publiek voorbij in een boeiende wedstrijd. Op het moment dat de rijders nog over finish moesten gaan, ging de volgende manche alweer van start. Waar de jon- HEILOO - Zondag 11 mei mag de Foresters voor het eerst in zijn bestaan een gooi gaan doen naar een plek in de eerste klasse. Na een geweldig verlopen eerste seizoen in de tweede klasse start het team van trainer Edwin Veenstra zondag om 14.00 uur met een thuiswed strijd tegen RKDES uit Kudelstaart. De daaropvolgende donderdag zal er uit gespeeld worden. Voor de meeste supporters zal deze naam niet zoveel zeggen maar de rood witten hebben het afgelopen jaar al in de bekerstrijd tegen de komende tegenstan der gespeeld. In een spannende wedstrijd werd er toen met 2-1 gewonnen. De Foresters zal alles in het werk stellen om deze eerste twee wedstrijden, in een reeks van vijf, in een positief resultaat om te zetten en rekent daarbij op de steun van een groot aantal supporters. Afgelopen zondag werd de laatste wed strijd in de competitie gespeeld tegen KGB uit Bovenkarspel. In een saaie wed strijd waarin weinig op het spel stond bleef het van begin tot het eind 0-0. Veel kansen waren er niet te noteren alleen Jan Baltus vergat na een half uur de score te openen. Na een fraaie actie van Dennis Karte had hij diens voorzet voor het inkoppen maar zijn inzet belandde via de onderkant van de lat weer in het veld. In het verdere verloop van de wedstrijd waren er geen uitgespeelde kansen te noteren en moest keeper Nick van Aart alleen handelend optreden bij afstands schoten. Het tweede elftal vergooide zijn kansen op de nacompetitie door met 6-0 te ver liezen van Limmen. De scheidsrechter drukte met twee rode kaarten een zeer negatieve stempel op deze wedstrijd waardoor de Foresters al na twintig minuten een verloren partij speelde. Voor het elftal van de vertrekkende trainer Leo van Mene kwam er zo een vervelend einde aan een goed verlopen seizoen. AKERSLOOT - De kampioenskandi daat Quick heeft tegen Meervogels dames 1 niet kunnen overtuigen recht op de titel te hebben. Vooral de eerste helft bleef Meervogels in het spoor van Quick en was er met de rust een terechte 7-7 stand. De halve Meer- vogelsselectie kampte met blessures en keepster Laura Groenveld had stu dieverplichtingen. Zij werd vervangen door Jose Hart, die liet zien dat zij nog best in de selectie past. Na de rust ging het tot 8-9 gelijk op, waarna Quick, die over meer ervaring beschikte in de eindfase met de eer ging strijken. Eindstand 9-13 Heren 1 Dimtronic Meervogels - Aristos 19-20 Aristos heeft de laatste strohalm om degradatie te voorkomen aangepakt en won terecht van de gedoodverfde kampioen Meervogels. Het werd een spannende pot handbal die de rust stand 11-10 opleverde. Na de rust werd deze geringe voorsprong met moeite behouden. AKERSLOOT - Op zaterdag 24 mei wordt het Vriendschap - Open dart toernooi gehouden door Darteam De Vriendschap. Het wordt een try-out toernooi met maximaal 32 spelers, de minimum leeftijd voor dit toernooi is 16 jaar. Als prijzen zijn er behalve de bekende geldprijzen ook een draagba re radio-cd speler te winnen en het inschrijfgeld is E 3.50 p.p. Er kan wor den ingeschreven in de bar van café De Vriendschap of via tel. 0251-312866. HEILOO - Afgelopen zondag kon na HSV Cl het volgende elftal kampioen worden en ditmaal betrof het HSV Meisjes 1. En HSV Meisjes 1 liet er geen mis verstand over bestaanmet een 7-1 overwinning op ZAP werd even duidelijk gemaakt dat de kampioensbeker bij de dames in Heiloo thuishoort. kies van 7 jaar soms bewondering afdwongen door te laten zien al te kun nen springen, lieten de grote mannen zien waar dat toe kan leiden. Adembenemende sprongen met meer dere tegelijk, die meestal vlekkeloos verliepen werden een enkele keer afge wisseld door een valpartij. Dit betrof soms een simpele uitglijder of stuur fout, soms ook een stuiter waarbij je je verbaasd afvraagt hoe mens en materi aal heel blijven! De grootste schade was een arm uit de kom, dit ondanks een gering aantal val partijen. Behalve de normale pauzes, om te tellen en de nieuwe startlijsten te presenteren, was het enige oponthoud een storing in de computer van KNWU. Wedstrijdorganisator en oud wereld kampioen Ronald de Visser kon dan ook meer dan tevreden zijn. In het zon overgoten domein van FCC de Boscrossers kon iedereen genieten van een wedstrijd op top niveau. Met name de crosser die deze wedstrijd benutte om op de thuisbaan eens een NK erva ring op te doen, werd geïmponeerd door het hoge niveau. Toch werden meerdere A finales gewonnen door Boscrossers. Waarmee in ieder geval gesteld kan worden dat deze Heilooer Vereniging zowel sportief als organisa torisch meetelt op nationaal niveau. AKERSLOOT - Voor de derde keer is Rob Levering er in geslaagd driebanden kampioen van Akersloot te worden. In een zinderende finale wist hij ongeslagen het kampioenschap te behalen. Hij moest alleen een remise toestaan in zijn partij tegen Piet Weber, die in de eind stand op de derde plaats eindigde. In een rechtstreeks duel om het kampioen schap verpletterde hij in de finale partij zijn naaste concurrent Gerard Oud en won deze partij in 24 beurten hetgeen een gemiddelde betekende van 1.400. Rob Levering behaalde tevens de hoog ste serie, een serie van 8 caramboles en behaalde hij ook het hoogste moyenne van 0.921. De kampioen van vorig jaar Gerard Oud moest dit jaar genoegen nemen met de tweede plaats met een algemeen moyenne van 0.629. De eindstand: 1. R.Levering, 13 punten, 0.921, 2. G.Oud, 10, 0.629, 3. P.Weber, 9, 0.394,4. Th.Oud, 8,0.605,5. A.Roemeling, 8,0.420,6. H. Verduin, 6,0.264,7. S.Schoon, 2,0.317,8. A.Mossinkoff, 0,0.222. Al na 1 minuut schoot Dorien de Haan het eerste HSV doelpunt binnen en lie ten de meiden zien wel zin in een feest je te hebben. De wedstrijd tegen ZAP zou nooit een wedstrijd worden, maar een demonstratiepartij van een kampi oenselftal met speelsters die dat ook uitstraalden. Zap kwam er niet aan te pas, terwijl HSV aanval na aanval opzette en dit resulteerde in een flink aantal kansen. Terwijl de supporters om het veld met spandoeken rondbanjerden legde Nicole Nuijens in de achtste minuut aan voor een vrije trap. Een best schot volg de en het koste de ZAP keepster grote moeite om de vrije trap tot hoekschop te degraderen. En zo gingen de meiden van HSV door. Bijna nonchalant leek het hoe voorin de flanken werden bespeeld door Dorien de Haan en Anjulie van de Berg. De tegenstanders van beide dames hadden voortdurend het nakijken en Saskia de Vries, die een goede rol vervulde cen traal voorin, gaf het centrale verdedi gingsduo van ZAP meer werk dan hen lief was. Terwijl de aanvoer van ballen vanaf het middenveld door Sannie de Haas en de zeer technisch bekwame Chantal Groot de druk op het ZAP doel vergrote, was Leonie van Kuilenburg, die het doel van HSV ver dedigde, al bijna aan haar tweede boek toe, want op een enkele terugspeelbal na, had ze tot dan waarschijnlijk de saaiste kampioenswedstrijd ooit. Het duurde namelijk tot de 27ste minuut tot ZAP eindelijk aanvallend iets kon brengen, maar de hoekschop die zij mochten nemen was amper noe menswaardig. Daarvoor had Anjulie van de Berg nog wel gescoord voor HSV, maar het doelpunt werd afge keurd omdat de voorafgaande doeltrap het zestien meter gebied niet had verla ten. Uiteindelijk in de 29ste minuut gaf middenveldster Lieke Veldt een cross pas af op Chantal Groot die twee tegen standers uitkapte en koel de 2-0 binnen schoof. Niet veel later waren er twee minuten die Dorien de Haan en Anjulie van de Berg voor zich opeisten. In de 32ste minuut kon Dorien de Haan aan leggen voor een hoekschop en ze legde de bal met een schitterende krul op de slof van Anjulie van de Berg, die met een volley de 3-0 binnenschoot. Het bleek geen gelukstreffer want twee minuten later nam Dorien de Haan een identieke hoekschop en volleerde Anjulie van de Berg wederom binnen; 4-0. Tweede helft Voor de rust zou niet meer gescoord worden en de supporters, in grote geta le aanwezig, waren al overtuigd van het binnenhalen van het kampioenschap. De tweede helft gaf een niet veel ander beeld. Alleen Nicole Nuijens had de keeperhandschoenen van Leonie van Kuilenburg overgenomen. HSV had in de tweede helft meteen de touwtjes in handen en binnen een minuut was de eerste kans een feit. Een vijfde doelpunt liet iets langer op zich wachten. Pas in de 65ste minuut was het wederom Chantal Groot die met een klassieke schuiver het net deed bollen en 5-0 op het scorebord bracht. Zeven minuten later liet Leonie van Kuilenburg, inmiddels haar talent als veldspeelster goed benuttend, een bal van dertig meter afstand op de lat terechtkomen, maar helaas werd het geen doelpunt. Het was een briljante geweest. Trainer Cees de Waard stond in al die tijd te genieten langs de lijn en sprong weer eens een gat in de lucht toen Jeanine Oudhoff, tot haar eigen grote verbazing, de 6-0 binnen ramde. De meiden van HSV waren er nu ook van overtuigd dat Ze kampioen waren geworden en leken iets gas terug te nemen, waardoor Nicole Nuijens, tot ieders verbazing, als keepster toch aan het werk moest. Maar op een schot van een ZAP speelster bracht ze goed red ding. In de 82ste minuut poeierde Sannie de Haas nog even de 7-0 binnen van behoorlijke afstand, maar toch kwam er nog een kleine opleving van ZAP. Twee minuten voor tijd ontsnapte een ZAP aanvalster even aan het waakzame oog van de HSV defensie onder leiding van Els Schouten en wist de bal binnen te schieten. Het deerde geen van de HSV meiden. Twee minuten later werd er gefloten voor het einde en werd er op de middenstip een hoopje feestende mei den gevormd, die op overtuigende wijze kampioen waren geworden. HSV voor zitter Fred Beekhuis bracht de meiden en Cees de Waard de bloemen en een ererondje werd ingezet en beantwoord met applaus. De meiden hadden zelf shirts laten maken, waar met grote let ters 'HSV Chicks Champions' opstond. En i dat dei 'chicks' van HSV kampioe nen zijn, dat is één ding wat zeker is. Kampioen - en dat willen de meiden weten ook! Met 7-1 werd de laatste tegen stander opzij gezet... (foto MSP) EGMOND - De wedstrijd Zeevogels - West Frisia was een ontmoeting met een speciaal tintje. De strijd ging puur en alleen om de eer. Beide ploegen waren vooraf al verzekerd van deelna me aan de nacompetitie met de weten schap dat na zeven nachtjes slapen exact dezelfde wedstrijd op het pro gramma zou staan. Deze promotiewed strijd op zondag 11 mei is van veel meer belang maar toch moest ook het treffen op zondag 4 mei nog tot een goed einde worden gebracht. Dit ging niet zonder slag of stoot. Trainer Johan van Heel van Zeevogels gaf van tevoren aan graag de wedstrijd tegen West Frisia te willen winnen. Zijn ploeg steekt niet in grootse vorm en een overwinning zou het zelfvertrou wen enigszins doen toenemen en de tweede plaats in de eindstand van de competitie betekenen. Alle goede bedoelingen ten spijt keek de thuisclub na een paar minuten al tegen een achterstand aan. Doelman Walta verkeek zich op een afstand schot, 0-1. Toen Walta in de twintigste minuut opnieuw geen antwoord had op een schot van 25 meter leek deze ont moeting voor de withemden op een fiasco uit te lopen, 0-2. De thuisploeg wist toch nog iets terug te doen voor het rustsignaal. Nadat Niels Eijlander een goede mogelijkheid had verprutst was het Dave Holman die scoorde met het hoofd, 1-2. Late gelijkmaker In de tweede helft ging Zeevogels vol overgave op jacht naar de gelijkmaker. West Frisia was de thuisclub veelal fysiek de baas en de bezoekers waren aan de bal ook vaardiger. Keeper Walta herstelde zich in de tweede helft goed en voorkwam dat de gasten de score verder uit konden bouwen. Eenmaal moest Gijs de Waal redding brengen op de doellijn en hij kreeg even later ook nog de kans om zelf te scoren. Vlak voor tijd bracht Dave Holman beide ploegen op gelijke hoogte. Zijn fraaie vrije trap boog om de muur heen, in de korte hoek, buiten bereik van de doelman, 2-2. Programma Zondag ontmoeten Zeevogels en West Frisia elkaar opnieuw op sportpark Hogedijk. Zeevogels zal zeker zonder de geschorste Henk Dekker moeten aantreden. Vraagtekens vormen de vele geblesseerden; Didier Campos, Arne van Wielink, Jeroen Koel, Hans en Daan van der Werf en Paul Gerrits. De weg naar promotie is kort (West Frisia en Andijk) maar voor Zeevogels wel een hele lastige.... QJ> JO fO HEILOO - In de 29ste (en laatste) ronde van de interne competitie kreeg vdWerff nog een onverwachte moge lijkheid kampioen te worden wegens afwezigheid van vdWal! Hij moest dan wel winnen en hopen dat de her waardering gunstig voor hem zou uit vallen. Het liep echter allemaal anders want in zijn partij tegen Jongkind kwam een Grünfeld Indische opening op het bord waarvan hij, in tegenstel ling tot zijn opponent, de finesses niet kende. Al snel had zijn tegenstander een betere stelling en met louter gezon de zetten werd het centrum gecontro leerd van waaruit de inmiddels ver zwakte koningsstelling van vdWerff op de korrel genomen werd. Deze pro beerde nog met een vertwijfelde paardzet de aanval te ontregelen maar tevergeefs. De koning werd in een mat- net gevangen en vdWerff zag zijn hoop om op de valreep het kampioenschap voor de neus van vdWal "weg te kapen in rook opgaan. Bosma stond in zijn partij tegen Limmen positioneel, strategisch en emotioneel (somber gezicht) flink ach ter. Er was weinig hoop meer totdat plotseling met één simpel pionzetje (C6) de bordjes drastisch werden ver hangen en wel zodanig dat Limmen tot beider verbazing kon opgeven. Van de overige partijen viel alleen nog de par tij tussen vEtten en Woudstra op. Met passie probeerde Woudstra een lastig paardeneindspel met uiteindelijk één pion meer winnend af te sluiten maar het lukte hem niet het promotieveld in handen te krijgen. De uitslagen: vdWerff-Jongkind Ö-l; Limmen-Bosma 0-1; vEtten-Woudstra rem; de Jager-vHam rem; Maas- Langereis 1-0; Kracht-Sauer rem; Hassing-Kraayenbrink 1-0; Blom- Koenders 0-1; Horninge-Roodbol rem. ^ÊÊÊÊÈ*L zdÊÊÊÈËm^ ,r(~„ De uitslagen van de in week 18 gespeel de wedstrijden bij Double Stars zijn: Honkbal: Flying Petrels 2-Sen ,1 8-11, Sen 2-Vennep Flyers 9-16, Sen 3-Beagles2 25-10, Quick-Sen 4 19-1, Jun 1-TIW 1-12, Cromtigers-Jun ;2 5-16, Hoofddorp Pioniers-Adsp 4-8 en 1-6, DVH-Pup 3 15-14. Softbal: Kinheim-Dames 1 0-5, Flying Petrels 1-Dames 2 15-6, Dames 3- Dames 4 23-7, Pup-RCH 8-5, Seagulls- Heren 3 20-3. HEILOO - Bij hockeyclub De Terriërs kunnen kinderen op twee woensdag middagen kennismaken met hockey. Met eenvoudige - maar leuke - oefenin gen worden kinderen vanaf zes tot en met twaalf jaar de eerste handigheidjes bijgebracht. De 'Inlooptrainingen' wor den verzorgd door (gediplomeerde) jeugdtrainers en trainsters met behulp van enkele jeugdleden. Kom een keer tje kijken en oefenen op woensdag 14 en 21 mei (twee keer mag natuurlijk) vanaf 13.30 tot 15.00 uur aan het Zevenhuizen achter de sporthal. De club leent je een hockeystick, maar zorg wel voor sportieve kleding en sportschoenen. Als je door de Inlooptraining enthousiast bent gewor den voor hockey en je je voor 15 juni aanmeldt als lid van de hockeyclub krijg je een korting van E 13,- op het entreegeld. Uiteraard is tijdens de Inlooptraining aanvullende informatie te krijgen, waar trouwens ook oudere sportievelingen, niet alleen voor com- petitiehockey maar ook voor recreatie- hockey welkom zijn. Inlichtingen Pien van Nas, tel. 072-5330681. LIMMEN - Zondag 4 mei werd de eer ste witviswedstrijd van de competitie 2003 gevist. Veertien deelnemers in twee gelijke poules vonden hun stek aan de Oostertocht in Heerhugowaard. De A-groep viste hierbij op gewicht en de B-groep op aantal. In de A-groep werd vooral ingezet op de soms mas saal aanwezige grove brasems, de B-vis sers kozen voor het vissen onder de kant op kleinere vis. Op stek A 2 zat Peter van der Heijdt, die ervoor koos eerst een hoeveelheid klein spul te van gen en pas op het eind zijn tweede voerstek aan te spreken. Hoe verder de wedstrijd vorderde hoe meer deze keuze de juiste bleek, want de brasems gaven niet thuis, en met een kilo kleine vis was er al een aardige basis. Toen er dan toch nog een brasem aan de haak kwam was de winst binnen. Co Bakker koos voor een zware aanval op de brasem en zag dit 10 minuten voor het eind beloond met een rede lijke vis, goed voor de tweede plaats. Nico Schouws kon dankzij de keus om dan ook maar wat kleine vis te vangen nog de derde plek bemachtigen. In de B-groep werd er behoorlijk begonnen. Overal was er kleine vis te vangen, alleen was het vaak na een paar vissen al gedaan. Anton Kroon kende een goede start maar ving halverwege niks meer en werd derde. Kees Dekker moest sinds lange tijd weer eens een meerdere erkennen, want Rene Levering had een goed eindschot en bleef alle concurrenten voor. De uitslag: A - groep: 1. Peter v/d Heijdt 1600 gram, 2. Co Bakker 450 gram, 3. Nico Schouws 350gram, 4. Meinderd Bakkum 150 gram, Totale gewicht was 2850 gram.. B-groep: 1. Rene Levering 30 stuks, 2. C. Dekker 17 stuks, 3. A. Kroon 11 stuks, 4. Jan Leurs en Piet Levering, ieder 8. Totale vangst was hier 80 stuks. Zaterdag 10 mei zal een aantal vissers meedoen aan de selectie voor het NK witvis. Zondag 18 mei wordt er weer voor de witviscompetitie gevist, ditmaal in de Ringvaart van Heerhugowaard. Ook tijdens deze wedstrijd is het gebruik van wormen nog verboden. U kunt zich weer opgeven bij Co Bakker, 06-10357451 tot vrijdagavond. Vertrek om 7.00 uur bij garage Schilder. Leden van jeugdvisclub Samen Beet die 12 jaar of ouder zijn, kunnen ook aan deze wedstrijd deelnemen. Inleg voor de wedstrijden is E 3,- per keer. HEILOO Afgelopen zondag werd voorafgaand aan de wedstrijd HSV Beverwijk Dennis Koppes gehuldigd voor zijn 250ste officiële en tevens laatste wedstrijd in het rood-gele shirt van HSV. In de 250 wedstrijden die hij in de Heiloose hoofdmacht speelde wist hij 95 maal doel te treffen. Voorzitter Fred Beekhuis beloonde Koppes'prestatie met een bloemetje en ook Wouter Zorg, die vanwege een studie in Maastricht HSV vaarwel zegt, kreeg een afscheids- boeket. Dennis Koppes, een speler uit de eigen jeugd en sinds het seizoen 91 '- 92 'spelend voor HSV 1 bekroonde zijn eigen jubileum met zijn 95 ste doelpunt. Hij schoot een penalty snoeihard binnen en had ook in zijn laatste wedstrijd een belangrijk aandeel in het behaalde punt. De wedstrijd tegen Beverwijk ein digde in 1-1. (foto: MSP) AKERSLOOT - Het team van de Broeikas heeft het kampioenschap van de Kennemer Damkring in het afge lopen seizoen geprolongeerd. Maar nu met een ruime voorsprong. De eindstand luidt: De Broeikas Akersloot 6-13, DDD 2 Alkmaar 6-8, DOS St. Pancras 6-6, DCH Heiloo 6-5. Topscorers waren Rien Veenstra en Gert Jan Zonneveld met ieder 13 pun ten. Cor Broersen-trofee Evenals vorig jaar is de beker na een goede finale tegen Kees de Wit gewon nen door Rien Veenstra, die daarmee zijn prestatie van vorig jaar herhaalde. Sterker nog, hij behaalde voor de twee de achtereenvolgende keer de dubbel (beker en interne competitie). Interne competitie Eindstanden: Team 1: Rien Veenstra 18-50, G. Oud 18-39, G.J. Zonneveld 18-36, W. Broersen 18-23, M. Twaalfhoven 18-21, L. Ridder 18-17, C. de Wit 18-16, A. Roemeling 18-14, F. Zonneveld 10-11, R. Boelens 10-11, A. Broersen 18-8 (degradeert). Team 2: R. van Bohemen 22-41 (kampi oen), P. van Diepen 22-41 (promover- ert), M. Kerssens 22-40, G. Berkhout 22-37, W. Laan 22-35, C. van Diepen 22- 33, J. van Dijk 22-32,0. Wever 22-26, B. Pragt 22-23, J. Broersen 22-22, B. Boots 22-20, J. Stam 22-18. HEILOO - Bijzonder is het: aanstaande zondag staan bij hockeyvereniging De Terriërs twee uiterst belangrijke wed strijden op het programma, die beslis send kunnen zijn voor promotie of mis schien zelfs het kampioenschap van de twee hoogste teams, Dames 1 en Heren 1. Dames 1 voert de ranglijst van de 3e klasse aan met een punt voorsprong op nr 2 Kraaien uit Zaandam dat langs komt bij het Zevenhuizen. De Heiloose meiden hebben weliswaar ook een riant beter doelsaldo dan Kraaien (55 tegen 29) en kunnen zich een gelijkspel per mitteren, maar dan moet de week later in de laatste competitiewedstrijd Hoorn wel verslagen worden. Trainer Hans Kroon over de kansen: „Op die laatste wedstrijd moesten we het maar niet laten aan komen. Vorig jaar speelden we ook tegen Hoorn de laatste wedstrijd en was gelijk spelen voldoende om de promotieronde te halen. Pas een kwartier voor tijd maak ten we de gelijkmaker. Dat wil ik niet meer mee maken. Die promotieronde is me trouwens ook slecht bevallen, want toen werden we uitgeschakeld. Dus, om dat te voorkomen moeten we gewoon kampioen worden, Kraaien en Hoorn verslaan en dat kan. Tegen Kraaien gaan we voor de volle winst. Gokken op een gelijkspel is in hockey altijd riskant, omdat je makkelijk een overtreding maakt, waaruit soms een dodelijke strafcorner volgt. Ik heb er alle vertrou wen in, hoewel Kraaien een gevaarlijke ploeg is. Als we gelijk spelen zij wij er nog niet, maar voor Kraaien is het dan helemaal voorbij. Zij moeten winnen, zullen dus aanvallen en zo'n open spel is door onze aanvallende snelheid in ons voordeel. Wij creëren veel kansen. HEILOO - De Cl junioren van HSV werden zaterdag 26 april kampioen in de uitwedstrijd tegen de enige andere kanshebber: Limmen. Het werd een 'derby op en top'. Kort voor rust was het Nils Pronk die het eerste doelpunt maakte. En vlak voor het eindsignaal maakte Rogier Kaatee een einde aan alle spanning door 0-2 te scoren. Het is het tweede achtereenvolgende jaar dat de Cl van HSV onder trainer Tristan Ooms en leider' Dirk Dirkson kampi oen wordt. Volgend jaar zullen zij uit komen in de Hoofdklasse. Staand(van links naar rechts): Tristan Ooms (trainer), Nils Pronk, Mats de Vries, Tim Erkamp, Bart Wamelink, Tom Bijpost, Maarten Tervoort, Thomas de Vries, Dirk Dirkson (leider). Gehurkt (van links naar rechts): Ritchie van Haaren, David Handgraaf, Marco Tromp, Lucas Bugter, Mike Dekker, Rogier Kaatee. De laatste weken gaat het scoren van de jonge ploeg misschien wat moeizaam,', zoals afgelopen weekend tegen Noordwijk (2-0), maar dat komt omdat veel teams tegen ons als koploper alleen maar verdedigen. We zitten toch op een gemiddelde van drie doelpunten per wedstrijd. En verder hebben we een hechte verdediging met maar veertien tegendoelpunten in twintig wedstrij den." Kraaien moet niet alleen per se winnen om kans te houden o'p het kampioen schap, maar ook omdat de tweede plek, die recht geeft op een promotieronde voor een plaatsje in de 2e klasse, bedreigd wordt door Catwijck. Om 12.45 uur start de titanenstrijd. Heren 1 maakt dit jaar een verrassend debuut in de 2e klasse, na het kampi oenschap van de 3e klasse vorig jaar. Overigens, nog nooit speelde een man- nenteam van de club op dit niveau. Het zou bijzonder zijn wanneer de ploeg dit jaar direct weer een stapje hoger zou komen. Het was in het begin wennen aan het snellere en fysiek zwaardere spel, maar in de loop van het seizoen werden de prestaties beter. In deze klas se gaan de bovenste twee clubs direct naar de le klasse en met een derde plek is het team allerminst kansloos. Afgelopen weekend deed Heren 1 goede zaken door mede-kanshebber USHC in Utrecht met 4-2 te verslaan. Het toeval wil dat zondag (14.30 uur) ook de mannen van Kraaien op het pro gramma staan. Weliswaar uitgeschakeld voor promotie, maar een zeer sterke ploeg. De relaties tussen de teams zijn altijd plezierig - evenals de 'derde helft' - maar juist daarom wordt op het veld op het scherpst van de snede gestreden. (Bij hockey is de toegang gratis). HEILOO - Ondanks de eerste regendruppels werden er afgelopen week slechts twee wedstrijden afge broken. De uitslagen uit de derde competitieronde van de teams van Tennisverening H.S.V zijn als volgt: Dames kring competitie: Sint Pancras4-HSVl 3-1; HSV2- Heerhugowaard4 3-1; Daalmeer2- HSV3 2-2. Gemengd jeugd (t/m 14 jaar): Schagenl-HSVl 0-6. Gemengd senioren zaterdag: HSV1- Driebanl 2-3. I Heren Zaterdag: HSVl-Zaandam3 0-1 gest. HSV2-Limmen7 3-3. Heren dubbel 35+: Hulstenaar 1- HSV1 1-0 gest. Heren 45+: HSV1-DOG1 1-5. Heren dubbel 50+: DEM1-HSV1 1-3; Bakkuml-HSV2 0-4; HSV3-Spatter2 1-3. Dames Zondag landelijk: HSV1- Hippol 2-4. Dames Zondag: HSVl-De Gouwl 5- 0; HSV2-Limmen3 4-1; Zeswielen2- HSV3 0-5. Heren Zondag: Commandeurs3- HSV1 0-6.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 12