Wedstrijd NK vliegvissen in Heiloo GGN Richting Parijs weer naar de Roparun Dimtronic Meervogels Artistuc Jeugd Bowling Toernooi succes Hockeyers van De Terriërs grijpen naast promotie 'e q\° Internationaal basketball toernooi in Heiloo Competitie-uitslagen van TV HSV Stratentoernooi bij Meervogels'31 Vliegvissen: de leukste manier om weinig vis te vangen 4* UITKIJKPOST - 21 MEI 2003 - PAGINA 10 Schaakexamens bij SV Vredeburg Nieuws van Bridge Club Sans Atout Goede vangsten HSV Kennemeriand Uitslagen Double Stars DVW nieuws Damclub Heiloo Theo van Rumste en Gerda Smit clubkampioenen AMAK Sjoelclub Heiloo Uitslagen competities Het Vennewater Uitslagen TV Heiloo HEILOO - Wie denkt dat vliegvissen alleen in stromende bergbeekjes of op grote meren wordt beoefend heeft het grondig mis. Op zondag 1 juni wordt de derde wedstrijd om het NK vliegvissen namelijk in Heiloo gehouden. Zwiepend met hun hengels en beschermd door hun lieslaarzen zullen talrijke liefhebbers heupdiep wadend door het water van de Hoevervaart trekken. Aan het haakje van hun hen gels geen wormpje of stukje brood, maar een kunstig in elkaar gedraaide 'vlieg', gemaakt van veertjes, wol, haren en bont. De vangsten? Over het alge meen matig. Maar dat maakt de uitda ging om een vis boven water te krijgen alleen maar groter! Vliegvissen is een uiterst actieve manier van hengelen en'lijkt totaal niet op de manier van vissen zoals wij die kennen: met een hengeltje aan de kant, turen naar een dobber of wachten tot dat de elektronische pieper waar schuwt voor een aan de haak geslagen vis. Bij het vliegvissen proberen de beoefenaars door middel van een kunstvlieg de vis te verleiden om een hap te nemen van het 'lekkere insect'. Steeds opnieuw wordt het aas in het water geworpen en langzaam naar de hengel teruggehaald. Een kunstvlieg wordt van diverse materialen samenge bonden. Elk water kent zijn eigen insecten, zodat de vliegvisser een behoorlijk arsenaal 'vliegen' tot zijn beschikking moet hebben. Het aas vari eert onder andere van garnalen tot muggenlarven, van bromvlieg tot waternimfen en kokerjuffers. Niet aan de haak „De kick voor de vliegvisser moet je zien in de spanning en het avontuur lijke van de sport", laat Aad Ruiter weten, lid van vliegvisvereniging de Natte Nimf in Heiloo. „Vliegvissen is namelijk de leukste manier om weinig vis te vangen. Het is wel een actieve manier van vissen, waarbij je steeds actief bezig bent. Je staat in het water én bent daardoor één met de natuur. Met een verrekijker of een goeie Polaroid zonnebril speur je het water af op zoek naar vis. Vervolgens is het de kunst om de lijn met de vlieg zo stil mogelijk naast de vis in het water te werpen. Gooi je te hard dan hoort de vis dat er iets niet aan de haak is en dan gaat hij er vandoor." Voor veel vliegvissers is het een zijn met de natuur de voornaamste reden van genot. Aad Ruiter staat soms uren in het water alvorens een vis eindelijk toe wil happen... Kieskeurig Het duurt soms uren voordat een vis toehapt. Hoewel de lijnen voor de vis niet zichtbaar zijn, moet het drijvende insect ook nog eens aantrekkelijk genoeg zijn om van 'te proeven'. „Vissen zien heel goed het verschil tus sen iets eetbaars en iets wat niet voor consumptie geschikt is", weet Aad Ruiter. „Bovendien vraagt elke vis soort om zijn eigen 'lekkernij'. Wanneer wij naar het buitenland gaan om te vissen vraag ik aan de plaatse lijke bevolking welke insecten er voor komen op het water. Dan hoefje name lijk niet met een insect aan te komen dat er normaal niet voorkomt." Informatie Wie meer wil weten over vliegvissen, of eens kennis wil maken met deze sport, kan zondag 1 juni vanaf 7.30 uur terecht bij de stenen brug (tussen Egmond en Heiloo) aan de Hoevervaart. De Heilooër vliegvisvere niging De Natte Nimf zal daar aanwe zig zijn en vanuit een stand de geïnte resseerden voorzien van de nodige informatie. Voor Heiloo nemen Mechiel Knopper, John Kempeners en HEILOO - Op woensdag 28 mei zal de hardloopgroep GGN Richting Parijs voor de vijfde keer van start gaan tij dens de Roparun. De Roparun is de hardloop estafette over 520 km van Rotterdam naar Parijs voor het goede doel. De stichting Roparun steunt hier mee doelen die te maken hebben met zorg en behandeling bij mensen met kanker. Dit jaar wordt de twaalfde editie gehouden van de Roparun en in al die jaren is er al voor meer dan 15 miljoen euro bijeen gelopen door de deelne mende ploegen. Dit jaar zullen er 170 ploegen vertrekken op de Coolsingel in Rotterdam. De afgelopen vijf jaar wist GGN Richting Parijs zich elke keer bij de eerste tien ploegen te plaatsen in het eindklassement. Het hoogtepunt was in 2001 toen er met een derde plaats een podiumplaats werd bereikt. Het team bestaat uit vrienden en kennissen die bijna allemaal uit de regio rond Alkmaar komen. Vier hiervan zijn afkomstig uit Heiloo, namelijk Peter Burger als loper, de begeleiders Edith Corts en Irna en Rob Kramer. Via allerlei acties en door het benade ren van sponsors probeert het team weer geld in te zamelen. De verwach ting is dat er dit jaar weer E 15.000,- overgemaakt kan worden naar de LIMMEN - Op woensdag 14 mei sloten 38 Limmer kinderen hun schaakoplei ding van het afgelopen seizoen af. Onder toezicht van de NHSB examina tor deden zij examen in Stap-1, Stap-2, Stap-3 of Stap-4. Het was een spannen de dag waarop iedereen zijn best deed om de opgaven zo goed mogelijk te maken. De instructeurs van Vredeburg te weten N. Pepping, M. Kos en R. Termes (Stap-1), D. Aafjes (Stap-2), J. Admiraal (Stap-3) en K. Kramer (Stap- 4) keken gespannen toe of hun lessen voldoende vruchten zouden afwerpen. Nadat alle examenformulieren waren nagekeken bleek dat alle 14 kinderen van Stap-1 waren geslaagd en trots naar huis konden gaan met hun eerste schaakdiploma op zak. Tien kinderen ontvingen hun Stap-2 diploma, vier kin deren het lastige Stap-3 en twee kinde ren het moeilijke Stap-4 diploma. Acht kinderen doen binnenkort een tweede poging. Hiermee is dan een eind gekomen aan de schaakactiviteiten van SV Vredeburg. In september begint het nieuwe seizoen en in oktober zullen de nieuwe opleidingen van start gaan. Iedereen krijgt hierover persoonlijk bericht. Nieuwe kinderen zullen via de scholen bericht ontvangen. Geslaagd zijn: Stap-1. Ben Lieferink, Liselotte van Balen, Thijs Beentjes, Tom Beentjes, Steven Boon, Shane Broeders, Jan Castricum, Lobke Min, Bart Pepping, Alex Termes, Karei Voorwalt, Allard de Vries, Dijlan de Vries, Tim Wokke. Stap-2. Luuk Rozema, Thomas Voorwalt, Bert Hollander, Jeffrey van der Wagen, Hidde Ebels, Yaelle Vleugel, Dion Mooij, Niels Krom, Jorinda Metzelaar, Thijs Beentjes. Stap-3. Nutte van Belzen, Matthijs Hendriks, Wouter Mijnsbergen en Christiaan Korving. Stap-4. Tim Castelein, Thijs Witkamp. Bert Schouten aan de wedstrijd deel. Op 8 juni vindt aan de noordzijde van recreatieterrein Geestmerambacht een regiodag plaats, georganiseerd door VW De Poldervlieg. Vanaf 15.00 uur zal daar tevens gevist worden. Voor meer informatie kunt u bellen met Marcel Gons, tel. 0251-657364, of met Handy Fish Hengelsport, Kenne- merstraatweg J27, tel. 5336961. HEILOO - Het competitieseizoen van Sans Atout werd afgesloten met een gezelligheidsdrive in het Open Huis, waarna diverse prijzen werden uitge reikt. Het echtpaar Wil en Tom van Diepen werden clubkampioen met 1632 punten, gevolgd door vader en zoon Schipper met 1546 punten. De Willem de Zwijgertrofee, een inter ne afvalcompetitie over zes avonden gedurende het hele jaar door 70 paren, werd gewonnen door het koppel Corlien en Hermiel Boersen, die inde finale het koppel Grootjen - Lute de baas bleven. Corlien en Hermiel steken echt in topvorm, want ook het punten- kampioenschap werd door hun vero- verd. Op 8 september start het nieuwe brid- geseizoen. Er is nog plaats voor enige paren om deel te nemen (ook voor mensen die niet over een partner beschikken zijn er mogelijkheden). U gelieve dan, het liefst nog voor de zomervakantie, contact op te nemen met de secretaris Coen Laan, tel. 072- 5338553 of met Paul van Toornburg, tel. 5330903. Nieuw is dat vanaf september gestart wordt met kofferbridge, voor alle brid- geliefhebbers uit de omgeving Heiloo. Bij kofferbridge speelt u thuis tegen een ander deelnemend paar met vaste spel len, waarbij de uitslag na afloop van een complete cyclus bekend wordt gemaakt. Daarbij worden prijsjes ter beschikking gesteld. Ook hiervoor kunt u zich aan melden bij bovengenoemde heren. Stichting Roparun. De Roparun is een uniek evenement, de langste non-stop estafette van de wereld, de sportieve prestatie maar vooral de saamhorig heid waarmee alle teams zich inzetten voor de zieke medemens maken het heel bijzonder HAARLEM - Hengelsportvereniging Kennemeriand heeft de derde wed strijd van de Zomercompetitie gevist in de Ringvaart van De Haarlemmermeer in Zwanenburg. Gelukkig kwamen de slechte weersverwachtingen niet uit en was sprake van prachtig visweer. De derde wedstrijd was een wedstrijd waarbij de vissers verplicht waren te vissen met de dobber. Over het geheel waren de vangsten matig. Het waren uiteindelijk Hendrik Delbrugge in de A-Klasse en Gert Lute in De B-Klasse die de meeste vis wisten te landen. Uitslag: A-Klasse 1. Hendrik Delbrugge 4.900 gram, 2. Teun' Kanon 4.650 gram, 3. Dirk Alders 4.250 gram. B-Klasse: 1. Gert Lute 4.650 gram (Vak B), 2. Nico Out 3.100 gram (Vak A), 3. Jack de Vries 4.400 gram (Vak B). Volgende wedstrijd is de vierde wed strijd van de Zomercompetitie op zon dag 8 juni. HEILOO - De uitslagen van de bij honk- en softbalclub Double Stars gespeelde wedstrijden zijn: Honkbal: AMVJ\US - Senl 10-22, Sen2 - Kinheim4 5-15, Sen3 - Alcmaria3 14-4, Jun2 - Sparks 8-9, Adsp - Kinheim2 19- 4 en 12-1, Pupl - Flying Petrels2 15-5, Ban Topal - Pup2 26-3, Pup3 - Flying Petrels4 23-22, Volewijkers2 - Pup3 15- 12. Softbal: Dames3 - Alcmaria4 8-9, Urbanus2 - Dames3 8-24, Beaglesl - Dames4 17-7, Adsp - Alcmaria 5-27, Pup - Alcmaria 4-10, Herenl - Heronsl 14-11, Koedijkl - Heren2 9-9, Heren3 - Flying Petrels2 4-17, Cromtigers - Peanuts 15-17 en 20-11. HEILOO - De witvissers van hengel sportvereniging De Vroegte Wint starten zondag 25 mei met hun gezamenlijke competitie met collega vissers uit Castricum, Limmen en Akersloot. Deze strijd wordt gestreden in de recreatievij ver bij het Maalwater. Verzamelen en loting om 7.30 uur bij het torentje. De wedstrijd duurt 2,5 uur. Na twee achter eenvolgende jaren op de laatste plaats geëindigd te zijn, is het natuurlijk voor DVW van het grootste belang om zich tijdens deze thuiswedstrijd van hun beste kant te laten zien. Tijdens deze wedstrijd is de hengelkeuze vrij en alle vis telt mee voor de eindklassering. Opgeven is mogelijk tot vrijdag 19.00 uur bij J. Walta, tel. 072-5063111. Uitslag jeugd viswedstrijd van 14 mei: 1. Boy Schut 13 stuks, 2. Ayala Nieuwland 12 stuks, 3. Alex Mors, 9 stuks. De volgende jeugdviswedstrijd is op 28 mei. AKERSLOOT - Dames senioren 1 van Dimtronic Meervogels speelden tegen Geel Zwart en verloren met 18-22. De laatste competitiewedstrijd thuis tegen Geel Zwart leverde de dames dus geen punten op. In de beginfase liepen de aanvallen stroef bij Meervogels. De gasten daarentegen gingen beter met de kansen om en namen een voor sprong 2-5. in de 20ste minuut. Tien minuten voor de rust was er een 7-11 achterstand die onder andere door Maaike Groneman werd verkleind tot een 19-11 ruststand. Na rust keek Meervogels in de tiende minuut tegen een flinke achterstand aan, Geel Zwart kon te gemakkelijk scoren 14-20. Meervogels ging nu col lectief beter spelen. Met schoten uit de tweede lijn en elkaar vrij spelen op de cirkel stond er bij het einde een accep tabele 18-22 stand op het scorebord. Heren Senioren 1 Dimtronic Meervogels - DSS 25-20 Het HeemskerkseJDSS op bezoek geeft vele supporters altijd een derbygevoel. Derby die meestal door Meervogels werden gewonnen, en vooral afgelopen zondag waren de heren extra gemoti veerd om te winnen. Het was voor de heren een afscheid van eerste klasse veldhandbal, het hoogste niveau in Nederland. De gasten namen de lei ding: 0-1. Meervogels kwam snel terug en na zes minuten was er gaatje van drie doelpunten;-4-1. De forse DSS spelers wisten gemakke lijk uit de tweede lijn te scoren en naderde DSS tot 10-9 in de 20ste minuut. Nu werd Cees Brandjes goed door Jeremy Duin aangèspeeld en hij scoorde op zijn bekende manier. Na twee treffers van Ron Out klonk bij 14- 11 het rustsignaal. Na rust een furieus aanvallend Meervogels met het resul taat een 20-11 stand in de tiende minuut na rust. In ondertal van Meervogels kon DSS wat terugdoen en tot 22-17 naderen. In de eindfase was het keeper Cees Wevers die met een schot uit de tweede lijn zijn collega keeper Paul Wormsbecher verraste; 25- 20 eindstand. Rest de heren nog de strijd om het Nederlands kampioenschap veldhand bal op 22 juni. De speelplaats is nog onbekend. Topscorers Jelle Putter, William Kerssens en Ron Out beiden 5x. Op de foto v.l.n.r. Brian Avondrood, Heiloo, Kevin Heyhoff, Hoorn, Marvin v.d. Linden, Zaandam, Patricia Groot, Heiloo, Daisy Duel, Den Helder, Martijn v.d. Linden, Zaandam, Mare Baars, Heiloo en Monique d'Ambrosio. HEILOO - Op 9 en 10 n^ei werd in Bowlingcenter Heiloo aan de Kennemerstraatweg voor de vijfde keer door de Heiloose vereniging een bowling jeugdtoernooi gehouden voor leden van de Nederlandse Bowling Federatie. De AB klasse was bestemd voor jongens en meisjes met een pasge middelde tot 155 en de CD klasse voor hen met een pasgemiddelde tot 120. Dat de jeugdige spelers sneller vorde ring maken dan de senioren bleek hier duidelijk uit de score van Brian Nap uit Heiloo, die in de CD klasse een game gooide van 218. De hoogste game inclu sief handicap was voor de winnares van de CD klasse Daisy Duell uit den Helder, die evenals de in haar klasse uitkomende Kevin Heyhof uit Hoorn een 243 game liet aantekenen. De AB klasse werd eveneens een vrou welijk succes. Ondanks een gelijke HEILOO - De eindstanden van de onderlinge competitie van de gehouden wedstrijden bij Damclub Heiloo zijn: groep 1: M. Out 14-27, A. Valkering 14- 20, C. v. Lieshout 14-15, M. Houtenbos 14-14. Groep 2: F. Schouten 14-13, J. Kraakman 14-12, P. Heyne 14-10, W. Solleveld 14-1. De aan de onderlinge competitie gekop pelde bekerronde werd gewonnen door M. Houtenbos met 16 punten uit 6 par tijen. In de competitie van de Kennemer Damkring behaalde D.C.H. de vierde plaats met slechts 5 punten uit zes wed strijden. Topscorers waren M. Out en F. Schouten met ieder 11 punten. AKERSLOOT - Tijdens het laatste clubkampioenschap van de AMAK, afgelopen zaterdag in Akersloot, werd ook de uitslag bekend van de clubkam pioenen bij de dames en heren 2002/2003. De wedstrijd over 7,8 kilo meter werd onder goede weersomstan digheden gehouden. Van de 16 deelne mers eindigde bij de mannen Cor Zoon als eerste in 31,30 min. en bij de dames Gerda Smit in 35.45 min. Overall club kampioen 2002/2003 werd bij de man nen Theo van Rumste en bij de dames Gerda Smit. De uitslagen: Cor Zoon 31,30, Nico Brantjes 32,10, Aris Lubbes 32,35, Theo van Rumste 33,23, Bert de Jong 33,55, Kees Vader 34,50, Jos van de Velden 36,18, Theo Pepping 36,50, Sjors Veldt 36,59, Harry Brondijk 37,00, Ron Vleeming 39,18, Kees Bakker 39,40 en Jan Vastenouw in 41,55. Uitslagen dames: Gerda Smit 35,45, Susanne van den Hooff 37,40 en Joke Hoogeboom 41,55. eindtotaal met Martijn de Graaf uit Mijdrecht mocht Patricia Groot uit Alkmaar zich met een hogere scratchs- core winnaar in deze klasse noemen. Uitslagen: Klasse AB: 1. Patricia Groot, Heiloo, 1260, 2. Martijn de Graaff, Mijdrecht, 1260, 3. Marvin v.d. Linden, Zaandam, 1224.4. Jeroen Bakker, Alkmaar, 1205, 5. Ramon Rutten, Alkmaar, 1169, 6. Martijn Kouwenberg, Alkmaar, 1135,7. Frits Buis, Egmond aan Zee, 1134, 8. Don Duell, Den Helder, 1134. Klase CD: 1. Daisy Duell, Den Helder, 1412, 2. Brian Avondrood, Zaandam, 1273,3. Mare Baars, Heiloo, 1273, 4. Marco Lammers, Zaandam, 1226.5. Kevin Heyhoff, Hoorn, 1198,6. Lars Cornelissen, Mijdrecht, 1159, 7. Brian Nap, Heiloo, 1142,8. Ramon van Goor, Mijdrecht, 1114. HEILOO - Heren 1 van hockeyvereni- ging De Terriërs heeft het niet gered om de eerste klasse te bereiken. De Heiloose hockeyploeg slaagde er afge lopen zondag niet in de noodzakelijke drie punten te halen. De uitwedstrijd tegen IJsseloever werd met 5-4 verlo ren. Op papier moest middenmotor IJsseloever uit IJsselstein geen pro bleem zijn en zo zag het er in het begin ook uit. Al snel stonden De Terriërs op een 0-2 voorsprong. Van rustig de wed strijd uitspelen kwam het echter niet. Gerommel in de defensie bezorgde de ploeg een 3-2 achterstand, waarna over en weer gescoord werd, maar IJsseloever aan het langste eind trok. HEILOO - Dit jaar organiseert basketballvereniging Flashing Heiloo voor Hemelvaartop 29 en 30 mei, alweer voor de 16de keer het Flashing Open International Tournament in sporthal het Vennewater te Heiloo. Tijdens dit twee daagse toernooi komen 24 teams uit Nederland, België, Spanje, Duitsland, Engeland en het Nederlandse antillen in actie, verdeeld over drie heren- en één damespoule. Met deelnemende teams die in eigen land uitkomen in landelijke competi ties is de organisatie er bij voorbaat al in geslaagd een kwalitatief hoog niveau te bieden. Waarbij, zoals Flashing Heiloo zich graag profileert als vereni ging, prestatiegericht basketball hand in hand zal gaan met gezelligheid en het uitwisselen van ervaringen met teams uit diverse landen. Vorig jaar werd Racing Beverwijk (uit komend in de eerste divisie, landelijke nationale competitie) nog verslagen in een spannende en aantrekkelijke finale door Sportzonen uit België. De wissel beker mocht dit team mee naar huis nemen en komen die dit jaar weer ver dedigen Op de voor velen vrije hemelvaartsdag is dit toernooi een ideale gelegenheid om eens kennis te komen maken met basketball in het algemeen en basket ball vereniging Flashing Heiloo in het bijzonder. Vooral vanwege de interna tionale uitstraling gecombineerd met een gezellige sfeer en attractief basket ball. Hoogtepunten van het toernooi zijn zowel voor de deelnemers als het publiek dit jaar onder andere een drie puntwedstrijd, 100 euro shot en de afsluitende All Star game. Aan het 100 euro shot, welke op beide dagen wordt gehouden, kan ook het publiek deelne men. Schiet je de bal vanaf de middel lijn door de basket, dan win je 100 euro. Tijdens de afsluitende All Star game op vrijdag 30 mei spelen de beste, meest spectaculaire spelers van het toernooi - geselecteerd door de organisatie - een wedstrijd tegen elkaar. De All Star game belooft een waar spektakel te worden, waarvoor het een eer is om geselecteerd te worden. Op donderdag avond is het party time van 21.00 tot 02.00 in de BukBuk, 3 minuten lopen van het treinstation. Dit feest is voor iedereen toegankelijk waarbij voor deelnemers aan het toer nooi een prijs is te winnen. De Party- pokal is voor diegene die tijdens dit feest laat zien een echt feestbeest te zijn en dit weet te combineren met geraffineerd basketball op de aanslui tende tweede toernooidag. Zowel het toernooi zelf als het feest op donderdagavond zijn altijd het hoogte punt en afsluiting van het seizoen voor basketball vereniging Flashing Heiloo. Graag verwelkomt Flashing Heiloo u als bezoeker op zowel het toernooi als op het feest. Het internationaal toer nooi wordt gehouden op donderdag 29 en vrijdag 30 mei vanaf 10.00 tot 16.30 uur in sporthal het Vennewater, met op vrijdag 30 mei de afsluitende all star wedstrijd om 16.30 uur en aansluitend de prijsuitreiking in het Sportcafé. Meer informatie over basketballvereni ging Flashing Heiloo en het internatio nale toernooi is te vinden op Internet via www.vijfljeppen.com/IT2 en www.flashingheiloo.nl. De deceptie bij De Terriërs was na afloop dan ook groot. Dames 1 maakt nog wel kans op pro motie naar de tweede klasse en had zelfs nog een theoretische kans op het kampioenschap. Voorwaarde voor dat laatste was dat de ploeg zou winnen van Hoorn en koploper Kraaien, waar van de Heiloose vrouwen vorige week zondag verloren en toen het kampioen schap verspeelden, niet zou winnen. Terriërs won inderdaad (0-2), maar Kraaien maakte geen fout en versloeg Noordwijk met 5-0. Het damesteam rest nu op Hemelvaartdag in Gouda een promotiecompetitie met twee tegenstrevers om alsnog volgend sei zoen in de tweede klasse te spelen. HEILOO - Komende week spelen de teams van TV HSV hun voorlaatste wed strijden. Zowel in de kring- als in de weekendcompetitie staan weer diverse interessante wedstrijden op het program ma. Bijna alle teams hebben nog belang bij een goed resultaat, in de strijd om het kampioenschap of tegen degradatie. Gaat u dus gerust eens kijken op de banen van het park aan de Bayershoffweg. De resultaten van de competitieteams in de afgelopen week luiden als volgt: Dames kring competitie: Alkmaar5- HSV1 2-2; Limmen5-HSV2 3-1 HSV3- St. Pancras5 3-1; Gemengd senioren zaterdag: HSV1- Westerkoggel 3-2; Heren zaterdag: HSVl-Heiloo2 1-5 Bakkum6-HSV2 3-3 Heren dubbel 35+: HSVl-Akerslootl 2-2; Heren 45+: Westzijderveldl-HSVl 4-2 Heren dubbel 50+: Uitgeestl-HSVl 4-0; Cromme Ball-HSV2 0-4; Pettenl-HSV3 4-0. HEILOO - Donderdag 15 mei werd het seizoen 2002-2003 feestelijk afgesloten bij Sjoelclub Heiloo. Dit werd deze keer soberder gedaan als andere jaren, omdat de club in oktober dit jaar 25 jaar bestaat en er dan feest gevierd wordt. Al 25 jaar beleven veel mensen plezier aan het sjoelen in clubverband. De prijzen die uitgereikt werden waren voor: Ere klasse 1. Mevr. Kaandorp 140,5, 2. Hr. Kaandorp 135,7. A-klasse: 1. Mevr. Nieuwenhuis 121,5,2. Mevr. Kraakman 120,9, 3. Mevr. Klop 120,3. B-klasse: 1. Mej. Claes 120,1,2. Mevr. Mol 115,3, 3. Leussink 114,6. C-klasse: 1. Mevr. Borst 108.5, 2. Hr. J. Bult 104,9, 3. Mevr. Veel 102.6. Het nieuwe seizoen begint op 18 september om 20.00 uur in het open huis. Heeft u zin een gezellig avond met spelelement, kom dan eens langs op donderdagavond en speel een maand gratis mee. Ook kunt u informatie krij gen, tel. 072-5337712 5337995. HEILOO - De weergoden zijn de ten nissers van Het Vennewater in de vijfde ronde van de vrijdag-, zaterdag- en de zondagcompetitie gunstig gezind geweest. Tussen een lekker zonnetje en een regenbuitje door konden alle wed strijden zonder problemen worden gespeeld. Dit zijn de uitslagen: vrijdag district heren 1 50+ - Julianadorp 3 2-2. Zaterdag district: heren 1 - Limmen 1 2-4; heren 2 - De Gouw 2 6-0; heren 4 - De Gouw 6 6-0; heren 8 - Bakkum 8 2-4; heren 1 45+ - Enkhuizen 2 4-2; Bakkum 1- heren 1 55+ 1-3; gemengd 1 - Drieban 1 4-1; gemengd 4 - Heiloo 5 5-0; gemengd 4 35+ - Warmenhuizen 2 0-4. Jeugd; gemengd t/m 14 - OGHE 1 3-3; meisjes 1 t/m 15 - Wognum 1 6-0; meisjes 2 t/m 15 - KZTV 2 4-2; HH'waard 1- jongens 1 t/m 15 3-3. Zondag district: dames 1- Bakkum 3 4- 1; heren 1- Overdan 3 4-2; De Kloek 1- heren 1 2-4; Ursum 3-heren 2 6-0. Zondag landelijk:gemengd 2- Warmenhuizen 2 3-5; jongens 1- Anonymus 2 0-6; heren 1- Hoog Op 1 2-4; heren 2-Boskoop 2 1-5. Dames zondag landelijk: HSVl-Koedijkl 4-2 Dames zondag: Poelstars 1-HSV 1 0-5; Bakkuml-HSV2 4-1; HSV3-Waarland2 2-3. Heren Zondag: HSVl-Langedijkl 5-1. NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN HEILOO - de uitslagen van de bij TV Heiloo gespeelde wedstrijden in de districts- en kringcompetitie zijn: dins dag dames 1 (le kl). Deuce 1 - Heiloo 1 3-3, Dames 2 (4e kl.) Hogedijk 2 - Heiloo 2 0-6, Dames 50+ 1 (2e kl.) Heiloo 1 - Limmen 1 1-3, Dames 50+ 2 (3e kl.) Heiloo 2 - Assumburg 2 2-2. Woensdag - Kring: Dames 1 Heiloo 1 3- 1, Dames 2 Heiloo 2 2-2. Vrijdag Heren 50+ 1 (2e kl.) Heiloo 1 - Wimmenum 1 4-0, Heren 50+ 4 (2e kl.) Alkmaar 3 - Heiloo 4 1-3, Heren 50+ 3 (3e kl.) Wings 1 - Heiloo 3 4-0. Zaterdag: Heren 35+ (4e kl.) Heiloo 1 - Heb Durf 2 3-1, Mix Jeugd t/m 12 (2e kl.) Hogedijk 2 - Heiloo 1 0-6, (staan nu 1), mix jeugd t/m 14 (2e kl.) Heiloo 1 - Westerhout 1 6-0, (staan nu 1), jongens t/m 15 (2e kl.) Ursem 1 - Heiloo 11-5 (staan nu 2). AKERSLOOT - Tijdens de pinksterd agen houdt Meervogels'31 alweer het derde Straten-Familietoernooi. Nadat het eerste toernooi in 2001 in het teken stond van het zeventig jarig bestaan van SV Meervogels '31 kreeg het toer nooi vorig jaar als thema de Olympische Spelen mee. Het is beide jaren een groot succes geweest en het organisatiecomité heeft dan ook beslo ten om in elk geval tot het 75-jarig bestaan van voetbalclub Meervogels door te gaan met de organisatie hier van. Afgelopen jaar was de grote publiekstrekker de kamelenrace. Vrijwel niemand verwachtte echte kamelen. Nog minder werd verwacht dat er daadwerkelijk plaatsgenomen zou worden op deze woestijnpaarden om de strijd met de concurrentie aan te binden. Hiernaast vond het toernooi geheel in het teken van de Olympische Spelen plaats. Er werd fel doch eerlijk gestreden en was er nog plaats voor dis cussie dan gaf de mening van keizer Peter I (Velzeboer) de doorslag. Groots waren ook weer de feestavonden, waar met medewerking van diverse entertai ners tot in de kleine uurtjes werd feest gevierd. Aardig was het om te kunnen constateren dat het dorpsgevoel binnen Akersloot ook na de gemeentelijke herindeling zo hecht is blijven bestaan. Het complex van de voetbalvereniging heeft onder impuls van het toernooi weer de jaarlijkse opknapbeurt gehad met medewerking van velen. Ook dit jaar is men er met de hulp van een groot aantal sponsoren en de medewerking van vele vrijwilligers in geslaagd een leuk toernooi samen te stellen. De deelnemers zullen elkaar bestrijden tijdens het voetbalspel, maar ook behendigheid, praktische kennis en sportiviteit zijn vereist. De mooiste uit dossingen worden extra beloond door de jury. Men hoopt natuurlijk op mooi weer wat echter niet direct betekent dat de deelnemers het dan droog zullen houden: de opening vindt op het water plaats. Het thema van het toernooi is dit jaar Strips en Sprookjes. De deelnemende teams zullen hun creativiteit weer gebruiken om zich overeenkomstig dit thema prachtig uit te dossen. De Daltons, Klepzeikers, Kuifjes en Flinstones zullen veel plezier beleven tijdens het pinkstertoernooi, maar toe schouwers zijn welkom om van het schouwspel te genieten. stratentoernooi activiteiten Een sfeerimpressie Meervogels in 2002.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 10