PAPIER i Behandeling voorjaarsnota leidt tot redelijke eensgezindheid gemeenteraad Omarm Qj Fontanel Kunstroute Heiloo BoevtetvtVfc 21,99 DIEREN DEUTEKOM UITKIJKPOST - 11 JUNI 2003 - PAGINA 2 Omarm door Blof CD van de week: oo Winkelhof H Loo 53 Tel 5335535 BESCHERMING Fontanel door Meir Shalev Boek van de week: Inschrijving Buk Buk Podium Contest gestart! MEDISCHE DIENSTEN A Trip Called Acid in Buk Buk 14 juni NEDERLANDSE KINDERJURY Uitslag Kinderjury Heiloo Agenda Sporthal Het Vennewater Schoolgym Schoolgym Schoolgym Het splinternieuwe album van Bl0f heet Omarm. Al voordat Omarm in de win kels lag is deze nieuwe cd bekroond met een 'gouden plaat'. Dinsdag 3 juni moch ten de leden van Bl0f die tijdens de eer ste avond van de cd-presentatie in ont vangst nemen. Omarm is niet alleen de titel van de nieuwe Bl0f-single, ook het nieuwe album draagt deze naam. Een schitterend 14 - tracks tellend album dat in vergelijking tot het vorige album Blauwe Ruis romantisch aan doet voelen. Luister zelf eens naar het gevoelige 'Barcelona', de prachtige openingstrack 'De mooiste verliezers', 'Onmogelijk rood' een heerlijke rockplaat, het sfeer volle 'Bougainville' en natuurlijk de hit single 'Omarm'. Bl0f is weer een band dat plezier heeft in het maken van muziek. Omarm is daarvan het krachtigste bewijs! En met uitbundige rocknummers, ballads en zwoele soulmuziek biedt het album bovendien voor ieder wat wils. De band uit Zeeland laat met Omarm zien dat ook van Nederlandse bodem veel 'schoons' kan komen! Omarm is te koop in 3 uitvoeringen: een cd met gratis DVD in normale verpak king, de cd met gratis DVD in luxe ver pakking en de nieuwe nummers ouder wets op vinyl! De DVD bevat opnames van Bl0f in Paradiso, met muzikale bij dragen van Cristina Branco, Fernando Lameirinhas en Conjunto Ibérico. De DVD bevat daarnaast de 5.1 surround mix van het album 'Omarm'. door Blof De schrijver Meir Shalev (194) woont en werkt in Jeruzalem. In Nederland ver schenen van zijn hand vijf romans, drie essaybundels, twee kinderboeken en een hommage aan Jeruzalem. Zijn nieuwste boek Fontanel gaat over Michael Joffe, 55 jaar oud, die luistert naar de koos naam Fontanel. Hij is vader van een tweelingzoon- en dochter en, naar zijn mening, de enige normale in de grote familie Joffe. Zijn bijnaam Fontanel heeft hij te danken aan het feit dat de fontanel bij hem nooit is dichtgegroeid. Dat ver leent hem een aantal bijzondere geeste lijke en zintuiglijke gaven. Fontanel is het verhaal van de liefde tus sen Michael en Anja, die ontluikt op Michael's vijfde verjaardag, wanneer Anja, een jonge vrouw van 21, hem redt uit een brandend veld. Vanaf dat moment ontwikkelt zich tussen hen een romance die begint met alternatief moederschap, vervolgt met de liefde tussen een jongen en een volwassen vrouw, en uitloopt op Anja's verstoting uit het dorp. Het is ook het verhaal van de grote fami lie Joffe, waarin mannen hun geheugen verliezen als ze zaad lozen of bloeden en de vrouwen als ze zogen of bloeden. Kortom...een boek over 'want zo gaat dat bij ons in de familie'. door Meir Shalev voor 25,00 Heerenweg 67-69,1851 Kt Heiloo naast Winkelhof 't too, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel o-mail: lnfo.doutokom@librls.nl Vermiste en gevonden dieren: 072-5616106 Knaagdieren: 072-5090234 Honden katten Akersloot: 0251-310079 Vakantieadvies: 072-5336180 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord Kennemerland: 072-5150173 (alarm), en 072-5150085 (informatie). Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Inspectie: 072-5337280 Vermist Kleine zwarte poes, wit snuitje en befje wit aan de pootjes. 1 jr. Het Achtkant, Limmen. HEILOO - Afgelopen donderdag werden tijdens een extra vergadering van de gemeenteraad van Heiloo amendementen en moties behandeld met betrekking tot het dekkingsplan in de voorjaarsnota. Opvallend genoeg waren de fracties van de raad redelijk eensgezind in hun opvattin gen. Zo waren de fracties het eens over de motie van de WD dat er nog eens goed gekeken moet worden of het aanstellen van een leerplichtamb tenaar wel noodzakelijk is. De VVD redeneerde dat de noodzaak hiervan niet was aangetoond. Ook het college zei vertrouwen te hebben in de uitvoe ring van de leerplichtwet en ze vond daar steun in bij de fracties van Heiloo2000, CDA, PvdA, GroenLinks en de NCPN. Ook bij de motie van de NCPN, waar bij het college werd opgeroepen in het licht van de bezuinigingsvoorstellen te letten op het inhuren van dure externe adviseurs, bleken de fracties en het college eensgezind te zijn. De NCPN redeneerde dat te makkelijk externe adviseurs werden aangetrokken ter wijl veel zaken ook intern onderzocht zouden kunnen worden, wat de nodige centjes bespaart. De raad kon zich hierin vinden. Een belangrijk punt waar de raad zich ook unaniem achter schaarde was de motie van de VVD met betrekking tot de gezondheids zorg in Heiloo. De VVD vindt het voor de burgers van Heiloo essentieel dat er voldoende voorzieningen op dit gebied zijn in zowel kwantitatief als kwalitatief opzicht. De VVD riep het college middels de motie dan ook op om in de toekomst bij het opstellen van bestem mingsplannen te kijken of een locatie zich voor dit doeleinde zou lenen. Het college nam de strekking van de motie over en ook de andere fracties in de raad konden zich in de motie vinden. Toch waren er ook nog enkele twist punten binnen de vergadering. Bij een motie van de VVD met betrekking tot het Trefpunt, dat nog steeds proble men veroorzaakt bij bewoners en gebruikers door geluidsoverlast, en het voorstel het Trefpunt te verhuizen naar een andere locatie kwamen er toch wat vragen los bij de andere frac ties. Hoewel het college zich in het voorstel kon vinden konden Heiloo2000, PvdA en GroenLinks niet positief oordelen over het voorstel. De PvdA en Groenlinks vonden een oplossing als deze te drastisch gezien de onkosten die eraan verbonden zijn en wilden eerst het geluidsonderzoek afwachten. Het CDA en de NCPN wil den best instemmen met de motie, maar dan wel onder voorwaarde dat de woningen die het Trefpunt zouden moeten vervangen, onder huurwonin gen zouden vallen en niet zoals de VVD voorstelde onder koopwonin gen. Het CDA vindt, gezien alle woningen om het Trefpunt heen huur woningen zijn, dat het onlogisch is om daar dan een paar koopwoningen tus sen te planten. Ook het college kwam met een voor- HEILOO - Gedurende de maand juni vindt een kunstroute plaats in Heiloo. Deze route wordt gevormd door een aantal etalages, beschikbaar gesteld door enkele winkeliers- vanaf het in Heiloo is het Witte Kerkje. Naast de kerk aan de overzijde van de Raadhuisweg vindt u tijdelijk drie 'galeries'. Annek Vreeker heeft twee schilderijen bij Inzet geplaatst met 'fragmenten' uit Heiloo. Bij Tally-Ho staan 'warme' doeken van R.Voerman. Puck Hart met tekeningen en Frans de Jager met foto's rusten tijdelijk uit bij Sporthuis Helling. 't Loo: Boekhandel Deutekom - H.Spruyt (schilderijen) Toerkoop Reisburo Zonvaart Waldemar Pohley (schilderijen) Mayflower (woon kadoshop) - Marjolein van de Pol (schilderijen) en De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 16.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij en advertentie-opgave moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm is E 0,42 (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. R Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk maandag 17.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadres seerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. Jannie Diepeveen Stationscentrum tot en met 't Loo. Mensen uit Heiloo die op welke wijze dan ook 'kunst' creëren tonen in deze kunstroute enkele werken, die worden getoond in de aangeboden ruimtes. De redactie probeert elke week enkele 'kunstenaars' er uit te lichten. Bij Van der Laken Lichtadvies hebben zich drie 'kunstenaars' in de spotlights geplaatst. Waaronder Elly de Lange-Rijs die zeer expressief schildert. Wim Hopman's werk karakteriseert zich door de 'archectonische' vormen die je ziet, ervaart. Margaret van Bronkhorst 'trekt uit klei' fantastische aanspreken de beelden. Once Again heeft twee sfeerrijke aqua rellen van Jannie Diepeveen opgeno men. Schuin tegenover bij Peek juwe lier hebben twee stralende beelden van Ditta Engel een passende plaats gekre gen. Brons verandert in goud. Eén van de karakteristiekste plaatsjes R. Voerman Lia Ruizeveld de Winter (beelden) Gall Gall - Martin Spierings en Herman J.Loggen (schilderijen) Tally Ho - R.Voerman (schilderijen) Inzet - Anneke Vreeker (schilderijen) Sporthuis Helling - Puck Hart (tekenin gen) en Frans de Jager (foto's) Bloembinderij Meerfleur - A.Quist Lodder (schilderijen). Wegens grote belang stelling voor de kunst route, kunnen niet alle werken worden ge toond in de diverse etalages. Ook in de Uitkijkpost is de ruimte beperkt, waardoor evenmin alle werken van de kunst route kunnen worden 'belicht'. Wel zullen alle foto's te zien op de website www.artberry.nl. r Voor meer informatie over de kunstroute, de locaties en de getoon de werken, kunt u terecht bij Berry, tel: 072-5339109. stel wat op nogal wat weerstand stuit te. In het plan om het voorzieningenni veau terug te brengen kon Heiloo2000 zich absoluut niet vinden. Het idee om verschillende verenigingen te minde ren in hun subsidie viel niet in goede aarde, zelfs niet voor één jaar. Heiloo2000 is van mening dat vrijwilli gers beschermd moeten worden tegen de nodige bezuinigingendrang van de politiek en dat organisaties als de muziekschool, de dansschool en de bibliotheek hier niet buiten kunnen. De VVD daarentegen was zelf de grondlegger van het voorstel en kreeg het hierdoor aan de stok met GroenLinks. GroenLinks is namelijk van mening dat de bezuinigingen het probleem moet zijn van de gemeente en niet van de verenigingen. Politiesurveillanten geschrapt In het voorstel werd ook gerept over de twee politiesurveillanten die ston den gepland voor de komende jaren, maar hun plaats moest toch kritisch bekeken worden. Heiloo2000 was het hiermee oneens en vindt wel degelijk dat Heiloo en zeker de burger gebaat is bij twee extra surveillanten. De VVD is wel bereidt de surveillanten te schrappen, zei het met 'Veel pijn'. De VVD stelde hieraan wel de voor waarde dat de surveillanten dan wor den opgevangen met de bestaande capaciteit. Het CDA vind de veiligheid een belangrijk punt voor de bewoners en vindt het dan ook merkwaardig naar de burgers overkomen indien de surveillanten worden geschrapt. Desalniettemin ging het CDA toch akkoord. De NCPN kon zich prima vinden in het besluit wat fractievoor zitter W. Gomes toelichtte met de woorden: „De enige keer dat ik de politie heb gezien, was hier in het gemeentehuis." Een heikel punt was het amendement waarin de VVD voorstelde niet akkoord te gaan met de forse verho ging van de Onroerend Zaak Belasting (OZB)De VVD was gezien de liberale achtergrond 'principieel tegen'. Het CDA vond het amende ment 'te onduidelijk', terwijl de Partij van de Arbeid gezien hun sociaal democratische achtergrond juist prin cipieel voor moesten zijn. Opvallend was dat het communistische NCPN het voorstel van de VVD 'wel sympathiek' vond. Toch trok de VVD het amende ment in omdat de NCPN de enige frac tie was die lichtelijk positief gestemd was over het voorstel. Heiloo2000 was in zijn opinie het meest negatief, want een amendement later stelde Heiloo2000 voor om de OZB nog for ser te verhogen. Dit voorstel kon ech ter bij niemand steun vinden. Sympathieke vergadering Een motie van GroenLinks en Heiloo2000 gezamenlijk stuitte op dis cussie. De beide fracties zijn van mening dat bij het woningaanbod er meer perspectief moet zijn voor bur gers met een minder goed gevulde beurs en welke ook bindingen hebben met het dorp. Het college was het vol ledig eens met het idee, doch wees de fracties erop dat woningen reglemen tair worden toegewezen voor de regio en dat het plan feitelijk niet uitvoer baar is. De VVD was het opvallend genoeg samen met de PvdA niet eens met de motie, hoewel de PvdA het 'een sympathieke gedachtegang' noemde. Het CDA en de NCPN kon den zich er wel in vinden en dat was genoeg om de motie toch aan te nemen. Het woord sympathiek leek het meest gebruikt tijdens de vergadering. De fracties leken allen positief gestemd over de voorjaarsnota en sympathieke opmerkingen werden zo links en rechts uitgedeeld, zo nu en dan met wat humor. Het is nu voor de raad te hopen dat ook de burger de voorstel len beoordeelt als sympathiek. Zaterdag Muziekvereniging Eensgezindheid, huis-aan-huisactie in het Blockhove- park en plan Oost. Dozen en/of bundels gereedzetten op de rolemmerverzamel- plaatsen vóór 09.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo, container op parkeerterrein achter de Ter Coulsterkerk, tussen 10.00 en 12.30 uur. Maandag t/m vrijdag Stichting Uitkeringsgerechtigden Hei loo, container bij Bergeonstraat 30 of bij de Westerzij. De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluijsweijdt 9/Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tussen 08.45 en 15.30 uur. De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens de schooluren, ook gebruikte kleding. Muziek Dansschool, Het veld 1, tus sen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks Willibrordschool, container staat naast de C 1000-supermarkt, hoek Wester- weg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sport park Bayershoffweg/De Omloop. Foresters, container op sportpark Het Vennewater, Vennnewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw De Bolder, hoek Kerkelaan- /Westerweg. Ook: container op de par keerplaats bij zwembad 't Baafje. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trai ningen en wedstrijden. Vogelvereniging Kleurenpracht, contai ner bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater. Halen op verzoek, tel. 5337339. Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Tennisvereniging Het Vennewater, con tainer bij de ingang van het tennispark aan Het Zevenhuizen. Hockeyvereniging De Terriërs, contai ner bij de Nic. Greeuwflat in Vrieswijk, tussen 08.00 en 20.00 uur. Tennis vereniging Het Vennewater, container bij de ingang van het tennispark aan Het Zevenhuizen. Anneke Vreeker Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds F.J. van der Wind Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: voorganger ds G.H.N. Germans, Sassenheim. Rooms-katholieke kerkdiensten GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: voorganger pastor Th. de Haan. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met dameskoor, voorganger: M. Molenaar. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met herenkoor, voorganger M. Strack van Schijndel. Kinderwoord dienst OL Vrouw ter Nood Vrijdag 08.30 uur: eucharistieviering. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering, 15.00 uur: aanbiddingslof. Woensdag 08.30 uur: eucharistieviering. Vrijdag 08.30 uur: eucharistieviering. Zaterdag van 09.00 tot 16.00 uur: rom melmarkt enz. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering, 15.00 uur aanbiddingslof. Woensdag 08.30 uur: eucharistieviering. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met spontaan koor, voorgegaan door pastor H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met gemengd koor, voorgegaan door pastor W. Bakker. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5333396. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Elke zon dag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Kerkdiensten Egmond H. Adelbertus Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur, zondag 10.30 uur. H. Marg. Maria Alacoque Egm. ad Hoef Zaterdag 19.00 uur. Zondag 09.00 uur: eucharistieviering met gemengd koor. Donderdag 09.30 uur. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. aan Zee Zondag 10.30 uur. Woensdag 09.30 uur. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. SOW gemeente Egmond Zondag: 10.00 uur, voorganger ds L. Rasser te Egmond aan Zee. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger D. de Haan. Engelse vertaling aanwezig, tevens zondagsschool voor de kinde ren. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 42, Alkmaar, 072-5324530/ www.ekvriendschap.nl. Hervormd/Gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Uitgeest: Zondag 10.00 uur: voorganger mw M. Eibers. r/fiMsCe Zaterdag 7 en vrijdag 13 juni Popkoor Highlow met Motown in de Buk Buk HEILOO - Stevie Wonder, Marvin Gay, The Jackson five, wie kent ze niet? De dames en enkele heren van het pop koor High Low inmiddels wel en dat willen ze dan ook graag laten horen. Wekenlang hebben ze onder begelei ding van Jasper Teule de nummers drie stemmig ingestudeerd. De uitvoering is op 13 juni om 22.00 uur in de Buk Buk. Wie na het optreden zin heeft om ook te komen zingen is natuurlijk ook wel kom. Opgave kan op één van deze avonden. Ook telefonisch, tel. 072- 5338576. Het volgende seizoen is het theme The Rolling Stones. Beide groe pen starten hiermee op woensdag 27 augustus, de eerste groep van 19.30 tot 20.45 uur en de tweede groep van 21.15 tot 22.30 uur. Voor 5 euro kun je deze talenten aanschouwen. De zaal gaat om 21.00 uur open. Van oktober 2003 t/m april 2004 zullen de voorrondes van de Buk Buk Podium Contest plaatsvinden. Deze wedstrijd is bedoeld voor ieder een die enige vorm van podiumkunst E Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel..5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel, 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur op werkdagen van 10.30 tot 11.30 uur en van 18.00 tot 19.00 uur, zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J. A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo. Spreekuur uit sluitend op afspraak. Het afhalen van voer en medicijnen kan op maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Op zaterdag uitsluitend volgens afspraak. Voor het maken van een afspraak kunt u bellen van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur op tel. 072-5340550. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Frederik Hendrik laan 3,1814 JM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Koorsteraat 33-35, 1811 GM Alkmaar, tel. 5143384. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 09.15 uur en De Smetkliniek (Willi- brord), Kennemerstraatweg 464, maan dag t/m vrijdag van 09.00 tot 09.30 uur. U itvaart verzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo, tel. 072- 5115238. Pastoor van Muijenweg 12.1852 EH Heiloo. tel 5321048 beoefent (individueel of in groepsver band) uit Nederland die minimaal 10 minuten en maximaal 30 minuten het publiek weet te vermaken vanaf het podium. In mei of juni 2004 zal de finale plaats vinden. Uit elke voorronde zal één win naar meedoen. Bij elke voorronde en bij de finale krijgt iedere bezoeker een stembiljet dat aan het eind van de avond ingevuld en ingeleverd kan wor den. De podiumkunstenaar(s) die de meeste stemmen heeft/hebben gekre gen is/zijn de winnaar(s) en wint/win nen vanzelfsprekend een finaleplaats. De hoofdprijs van de finale bedraagt 1000 euro!* Ook is er altijd een vakkundige, onaf hankelijke jury aanwezig die uit alle voorrondes de drie allerbeste optre dens zal kiezen. Deze drie groepen of personen zullen dan misschien vaker in Buk Buk mogen optreden en krijgen gratis professionele begeleiding bij het organiseren van optredens, het vinden van een oefenruimte enz. enz. Voor info en inschrijvingen: podi- um@bukbuk.nl *bij voldoende inschrijvingen Op zaterdag 14 juni is het weer de tijd voor de nostalgie. Lekkere Acid uit de jaren v90, v91, v92 en v93 zal weer eens uit de speakers knallen. Deze zeer dansbare muziek is nu vervangen door trance en dance maar leeft nog steeds in de harten van de echte fans. Dj Michel, DJ Matthieu en DJ Riecko zijn ook niet vergeten hoe het moet klinken en hebben nog veel op plaat staan. Onder het motto het is zonde om deze platen op zolder weg te laten rotten komen zij het vinyl laten spinnen hier in Heiloo. Trek dat oude T-shirt met de overbekende smiley nog eens aan en kom naar Buk Buk. Voor E6,- ben je vanaf 21.00 tot 2.00 welkom. Meer info www.bukbuk.nl. HEILOO - Van 1 februari tot en met 22 mei hebben de deelnemers aan de Heiloose Kinderjury meer dan 800 boeken gelezen. Uiteindelijk hebben 86 kinderen hun stemformulier bij de bibliotheek ingeleverd. De uitslag van de Kinderjury Heiloo is: Leeftijdscategorie 6-9 jaar 1. Henk Hokke-Meester Opa, 2. Vivian den Hollander-Pirouette, 3. Hanna Kraan-De boze heks geeft een feest, Jacqueline Wilson - Slaapfeestjes. Met vlag en wimpel: Rindert Kromhout - Juf Ellie en Juf Nellie, Paul van Loon - Griezelbus 5, Roswitha Wiedijk - Aangespoeld per computer, Marcel van Driel - Een elfje in de sneeuw, Tiny Fisscher - Loek, de blindengeleidehond, Mirjam Mous - Toverfanten, Vivian den Hollander- Kapitein Kroos, Bies van Ede - Circus oma, Jacques Vriens - Meester Jaap maakt er een puinhoop van. Leeftijdscategorie 10-12 jaar 1. Jacques Vriens - De school is weg, 2.- Anna Woltz - Alles kookt over, 3. Caja Cazemier - Naar de brugklas. Met vlag en wimpel: Nanda Roep - Marlis stinkt naar..., Corrie Hafkamp - Kilja en Winnie, Francine Oomen - Hoe overleef ik mezelf, Catherine MacPhail Geheimen, Klaas Bond - Groener gras, Suzanne Buis - Floortje in Engeland, Annika Thor - Op open water, J.H. Brennan - Het geheim van Janey Hyde, Marion van de Coolwijk - De omslag, Stasia Cramer - Zwanentranen, Debbie Hogewind - De val, Hans Kuyper - Douwe en de vreemde vogel, Rosie Rushton - Dagdromen. Of de landelijke kinderjury er net zo over denkt, is nog niet bekend. Op 19 juni aanstaande wordt de landelijke uitslag bekend gemaakt in een pro gramma van Z@ppelin op Nederland 3. Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Sporthal in Sportcentrum Het Vennewater, tel. (072) 5333152 Het Zevenhuizen 48,1852 JC Heiloo Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 -Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwin nen over de verhuur voor het seizoen 2003. Woensdag 11-06-2003 Donderdag 12-06-2003 Vrijdag 13-06-2003 Zaterdag 14-06-2003 Zondag 15-06-2003 Maandag 16-06-2003 Dinsdag 17-06-2003 Woensdag 18-06-2003 Dondefeg 19-06-2003 Vrijdag 20-06-2003 Zaterdag 21-06-2003 Zondag 22-06-2003 Maandag 23-06-2003 Dinsdag 24-06-2003 Woensdag 25-06-2003 Donderdag 26-06-2003 Vrijdag 27-06-2003 08.30-12.30 Schoolgym 08.45-15.30 08.30-15.30 08.30-12.30 08.45-15.30 08.30-15.30 08.30-12.30 Schoolgym Schoolgym Schoolgym De sporthal is gesloten vanaf vrijdag 27 juni t/m zondag 10 augustus 2003 Zwembad Het Baafje, tel. (072) 5333909 De Omloop 11,1852 RJ HEILOO iÉfevZ:; j - De openingstijden zijn: maandag, woensdag en vrijdag van 09.00 tot 19.30 uur, dinsdag en donderdag van 07.00 tot 19.30 uur en zaterdag en zondag van 10.00 tot 18.30 uur. - Vanaf woensdag 18 juni kunnen abonnementhouders zich opgeven voor een soort 'duikcur- sus'. Op een aantal woensdagmiddagen van 16.00 -18.00 uur is er een mogelijkheid om samen met een duikinstructeur "onder water te gaan". Meer informatie hierover kunt u bij de kassa van het zwembad vinden. Hieronder volgt het overzicht van de bezoekersaantallen 2003: Week Totaal 2003 2002 2001 2000 t/m zo. 11 mei 1.843 2.497 1.916 7.537 12.263 Vm zo. 18 mei 778 3.275 5.080 8.446 14.824 t/m zo. 25 mei 761 4.036 7.048 12.671 15.412 t/m zo. 1 juni 7.863 11.899 9.746 13.849 16.423 t/m zo. 8 juni X X 11.506 15.371 18.529 t/m zo. 15 juni X X 12.284 16.218 21.394 t/m zo. 22 juni X X 16.451 18.068 26.288

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 2