Exploitatieovereenkomst sportcentrum 'De Watertoren De Eg monden Zesde editie Egmondweek Nieuwe expositie galerie Conny van Kasteel Voor 30 euro uit en thuis bij Creighton's restaurant 3^ Feest van St. Adelbert ,4a 0 1 0 0 A i KIJKEN MAG...AANKOMEN NIET!! VADERDAG ■SNIT \j Flessenpost HERENKAPSALON STUIFBERGEN is met VAKANTIE van 20 juni tot 1 juli 2003 DRAADJESVLEES BIJ SNEL VOOR EEN LEKKERE JUS! Runderstoof- ^25 lapjes Verse kipfilet Satévlees naturel - gemarineerd 500 gram SPECIAAL AANBEVOLEN Kalfsschnitzels VOOR DE BOTERHAM Gegrild spek Wijncervelaat Palingworst Beenhamsalade 100 gram 65 35 75 85 en bericht van René Veldt vanuit Nepal nu j Uw Echte Bakkerij Putter houdt van verrassingen UITKIJKPOST -11 JUNI 2003 - PAGINA 8 Ingezonden mededeling I Kerkweg 42 te Limmen 072 5051242 l GRATIS ZAK BRIKETTEN super mals Kwaliteit en Vakmanschap Keurslagerij Snel Kerkweg 18, 1906 AW Limmen Tel. nr. 072-5051263 Hier houden vaders van... Laat hem voor één keertje lekker uitslapen, maak 'n stevig ontbijt, en toon hem dan die spannende foto maar j pas op, want... kijken mag, aankomen niet en 'n hele mooie foto... voor hem alleen II met slagroom Met zoveel lekkers kan z'n dag niet meer stuk... Aanbieding geldt alleen op vrijdag en zaterdag a.s. Limmen Hogeweg 159 j 072-5051562 fj Akersloot, Julianaweg 17 2 l Uitgeest, Langebnurt 55, tel. 0251-312342 JUfat/l»* 3 rj/ïa/c/ietff £0 j EGMOND/BERGEN - Op woensdag middag 28 mei om 16.00 uur heeft de gemeente Bergen en Sportfondsen Nederland NV een overeenkomst gesloten over de exploitatie van het Sportcentrum 'De Watertoren'. De overeenkomst heeft een looptijd van 13 jaar. Hiermee wordt uitvoering gegeven aan het besluit van de gemeen teraad van Bergen op 22 april 2003 met betrekking tot de overname van de exploitatie door een risicodragende marktpartij van het sportcentrum. De gemeente Bergen wordt eigenaar van deze sportvoorziening. Sportfondsen Nederland NV gaat nu gedurende 13 jaar het sportcentrum van de gemeente huren en neemt de exploitatie over van de Stichting Sporthal Egmond. w De heer Van der Lee, algemeen directeur Sportfondsen Nederland NV en de heer De Winter, burgemeester van Bergen ondertekenden de overeenkomst. EGMOND - Zaterdag 7 juni werd in galerie Conny van Kasteel een nieuwe expositie geopend, met werken van de Nederlandse beeldhouwer Tjeerd Alkema samen met de Zwitserse schil der Rolf Forster. In de Noorderstraat nr.5 is grafiek en kleinplastiek van de Duitse kunstenaar Hans Günter Dienst te zien. Tjeerd Alkema Tjeerd Alkema, geboren in 1942 te Harlingen woont en werkt in Frankrijk. Zijn werken laten de veranderlijkheid van het perspectief zien als een resul tante van de beweging. De kunstenaar (broer van de componist Henk Alkema) laat in zijn werk de frictie zien tussen een constructie en de waarne ming daarvan, vanuit wisselende gezichtspunten. Wie langs zijn beelden loopt ziet de vorm stilaan veranderen en opeens een vertrouwde gedaante aannemen die je niet voor mogelijk had gehouden. Hij gebruikt hout, polyester en verf als materiaal voor zijn beelden. Hij neemt deel aan vele internationale exposities en zijn werk is in meerdere collecties en musea aanwezig. Rolf Forster Rolf Forster, geboren in 1938 te Dussnang, woont en werkt in Hemishofen, Zwitserland. Zijn werk heeft met licht, ruimte en transparantie te maken. Hij werkt met acrylverf op hout, wit of zwart wordt de ondergrond. Vervolgens brengt hij een minimaal lij- Werk van Rolf Foster. Werk van Hans Gunt er. nenspel in reliëf aan en een groter lij nenspel als vlakverdeling. De ervaring van rust en stilte wordt door het ritmi sche lijnenspel bepaald. Na gelang licht en schaduw op het werk vallen en ook vanuit welke hoek het werk bekeken wordt voldoet zich ook hier een veran dering. Eind jaren 70 tot ongeveer 1985 werkte hij veel met kleurstroken spiegel en glas. Nu met verf op hout, maar de transparantie, licht en beweging zijn behouden gebleven. Hans Günter Dienst Hans Günter Dienst, geboren in 1933 te Stettin, woont en werkt in Duitsland. Hij laat papierwerk en kleinplastiek zien. Ook zijn werk heeft met licht en ruimte en vorm te maken. Vanuit geometrische vormen worden zijn wer ken opgebouwd. Vormen, elementen, getallen, hij speelt er als het ware mee. Zijn geometrische werken gaan naar het minimalistische over. Zijn werken zijn in vele musea, collecties en ten toonstellingen te zien. Hij exposeert zijn werk in de Noorderstraat nr. 5. Rolf Forster en Hans Günter Dienst namen deel aan het project 'Hommage aan Mondriaan', waarin zij ieder een kruk hebben gemaakt. De krukken zijn te zien tijdens de tentoonstelling en kunnen tot een oplage van 25 ex. besteld worden. De expositie is tot en met 13 juli te zien in Galerie Conny van Kasteel, Noorder straat 4+5, Egmond aan Zee. Openingstijden: donderdag tot en met zondag tussen 15.00-19.00 uur. Of vol gens afspraak Tel. 072-5067151. Van 13 tot en met 22 juni wordt in de Egmonden voor de zesde keer de Egmondweek gehouden. Kunst en cul tuur, poëzie, historie en natuurlijk veel gezelligheid zullen deze week de boven toon voeren. Thema van deze week is dit jaar 'Dichter bij Egmond', Egmond in woord en beeld. Op verschillende manie ren wordt uiting gegeven aan dit thema, onder andere in een poëzieroute door de Egmonden en een gedichtenwedstrijd. Het programma: Donderdag 12 juni Exposities van gedichten, gemaakt door kinderen van de basisscholen, in de Egmondse bibliotheken. Opening door kinderboekenschrijver Theo Olthuis, om 15.30 vuur in bibliotheek Egmond Binnen, om 16.30 uur in bibliotheek Egmond aan Zee en om 18.30 uur in bibliotheek Egmond aan den Hoef. Vrijdag 13 juni In Egmond aan den Hoef - uitreiking Egmondse Cultuurprijs 2003, deze wordt verzorgt door de werkgroep Kunst en Cultuur Egmond (KCE) en geopend door Jos Apeldoorn om 20.00 uur in de Slotkapel. Tevens is dit de opening van de Egmond Week. Zaterdag 14 juni Egmond aan den Hoef: In het kader van de Egmondweek wordt op zaterdag 14 juni een grote kunstmarkt gehouden, van 16.00 tot 21.00 uur. Veertig kramen met een groot divers aanbod van kunst worden opgesteld op de fraaie locatie Slotweg rondom de Slotkapel. Schilderijen, aquarellen, teke ningen, grafiek, keramiek, glaskunst en beelden worden door kunstenaars vanuit het hele land uitgestald en zijn voor het publiek gratis te bezichtigen. Ook voor de kopers van kunst is er weer veel te ontdekken. Wie graag een portret wil laten maken van familieleden of zichzelf kan bij een aantal portrettekenaars terecht, die ter plekke een portret maken. Tijdens de markt zijn Galerie De Kapberg, de Slotkapel en Hoeve Overslot met exposities open voor het publiek. In de Slotkapel wordt door kin deren hun eigen gemaakte gedicht voor gedragen, dit in het kader van het thema 'Dichter bij Egmond': het thema van de Egmondweek 2003. Ook zullen voor de gezelligheid levende muziek en een gezellig terras niet ontbreken. Op de Kunstmarkt te Egmond aan den Hoef, presenteren de Egmondse kunste naars Max Hofer en Frans Rol het pro ject 'Stof tot Nadenken'. Dit maakt deel uit van de horo-projec- ten. 'Stof tot nadenken' is een speciale uitgave van elf verschillende objecten, met als onderwerp een broekklem die steeds anders op de gevoelige plaat is vast gelegd. Elke zwart-wit afdruk is voorzien van een korte speelse tekst of titel. Tevens is op de kraam het project 'Carona aan Zee' te zien. Het Zwitserse dorp Carona ligt vlakbij de grens met Italië op 630 meter hoogte. Een karakte ristiek dorp met smalle straatjes en steeg jes, die met elkaar verbonden zijn met trappetjes en poortjes. Dit dorp is vast gelegd in een zomerse impressie in het fotoproject 'Carona in de vorige Eeuw'. De presentatie van de verschillende horo projecten is op zaterdag 14 juni van 16.00 tot 21.00 uur op de kunstmarkt te Egmond aan den Hoef. Egmond Binnen: Rommelmarkt op het Kerkplein, van 09.00 tot 15.30 uur. Georganiseerd door Eensgezindheid. Muziekvereniging Zondag 15 juni Hoever dorpsfeest in het dorpscentrum Egmond aan den Hoef, met een grote vrijmarkt van 10.00 tot 17.00 uur waarop zo'n 130 kramen te vinden zijn. Ook zijn er diverse attracties voor de kinderen, waaronder springkussen, autoscooter tjes, draaimolen, schminken, bijl- stokhangen en activiteiten bij het over slot met Jolanda Niekerk. Kinder boekenschrijfster Betty Sluyzer komt in de Slotkapel dichten met de kinderen, aan de hand van knuffels en andere attri buten. Zij doet dit twee keer; van 11.00 tot 11.30 uur en van 14.00 tot 14.30 uur. De toegang is gratis, maar vol is vol! Ook mogen de kinderen rondom Hanswijk gratis hun spulletjes verkopen op hun eigen kleedjes. Ook is er een podium-programma met om playback-acts, een rad van fortuin, een dansgroep, de Horizon treedt op, jeugddichters lezen voor en vanaf 15.30 uur draait dj Henne Dekker de beste muziek. Maandag 16 juni Deze dag wordt een literaire midzomer nachtwandeling gehouden. De wande ling voert langs het strand en door de duinen bij Egmond aan Zee. Aangekomen in een beschutte duinvallei krijgen de deelnemers een bijzonder pro gramma aangeboden. Er vindt een dich terlijke zomeravondlezing plaats met speciale aandacht voor het landschap en voor de tijd van het,jaar. Gedichten over liefde, zomer, zee, strand en duinen staan in het middelpunt. Het programma wordt muzikaal omlijst door een duin muzikant. Het aantal deelnemers is beperkt (35). De kosten bedragen E 9,50 p.p. Bij de prijs zijn diverse consumpties inbegrepen. Voor nadere informatie en reserveringen tel. 072-5061516. Kaartverkoop: Tijdens het Hoever Dorpsfeest op zondag 15 juni van 12 tot 16 uur aan de Slotkapel of per telefoni sche reservering. Dinsdag 17 juni Literaire avond in de Slotkapel te Egmond aan den Hoef, met als thema 'Dichters aan Zee', aanvang 20.00 uur. Muzikale omlijsting door Elena Skoroborotova op vleugel. Woensdag 18 juni Wandel- en fietstocht door de Egmonden, onder leiding van gidsen van de Stichting Historisch Egmond. Beide tochten vertrekken vanaf het Bezoe kerscentrum aan de Slotweg 46 in Egmond aan den Hoef. Start wandeling is om 11.00 uur, start fietstocht om 13.00 uur. Reserveren (noodzakelijk) via mevrouw Wolf, tel: 072-5062344. Kosten wandeling: E 1,35/ kind E 0,45, kosten fietstocht: E 4,35/ kind: E2,27. Egmond aan Zee: Braderie aan de Voorstraat, van 18.00 tot 22.00 uur. Donderdag 19 juni Concert van de bekende Beatles-cover- band Strawberry Lane. Kaarten a E 9,- verkrijgbaar bij de Slotkapel. Vrijdag 20 juni Herdenkingsdienst in de oud Katholieke Kerk in Egmond aan Zee, voor de op zee achtergebleven vissers. Daar wordt ook de foto-expositie Egmonders en het Reddingswerk geopend. Aanvang 19.30 uur aan de Voorstraat 110-112. EGMOND - Creighton's restaurant heeft haar menukaart aangepast. Voor E 30,- heeft u al een mooi ver zorgd voor-, hoofd-, nagerecht en nog 2 glazen huiswijn (of frisdrank of bier naar keuze). Dus voor dit bedrag kunt u Uit en Thuis zijn. Keuze is er voldoende u kunt voor dit menu kie zen uit alle gerechten op de menu kaart. Mocht u een heel menu te veel vinden dan heeft u ruime keuze uit onze voorgerechten, schappelijk geprijsd op E 6,50. U vindt vast wel iets van uw gading uit de hoofdge rechten voor E 18,50 en de nagerech ten hebben een feestelijk prijsje van E 4,75. Richard Creighton zorgt in zijn keu ken voor eigentijdse wereldse gerech ten, bereid met verse, seizoengebon den ingrediënten. De sfeer in het restaurant is warm en ongedwongen, de bediening vriendelijk en verzorgd. Bij mooi weer serveren wij uiteraard ook op ons uniek en zonnig terras en natuurlijk kunt u nog iedere vrijdag avond genieten van Live muziek ver zorgd door het Sea Side trio. Creighton's restaurant, Herenweg 109, PB Egmond aan den Hoef, tel. 072-5070009/ www.creightonsrestan- rant.nl. Openingstijden: dinsdag en zaterdag vanaf 16.00 uur (high tea en lunch in overleg), woensdag tot en met vrijdag en zondag vanaf 12.00 uur. Maandag gesloten. 500 gram _500 gram EGMOND - Zondag 22 juni viert Egmond het feest van de H. Adelbert. Deze heilige heeft in de achtste eeuw het evangelie van Jezus Christus in onze streken gebracht en hij verbleef graag op de plek die 'Hallem' genoemd werd en tegenwoordig samen valt met Egmond-Binnen. Na zijn dood is hij daar dan ook begraven en ontstond er een bedevaartsoord met kapel. Dankzij de graven van Holland: Dirk I en Dirk II die in Egmond aan den Hoef woonden groeide de vereniging van St. Adelbert en werd zijn gebeente opge graven en bewaard in een daarvoor opgericht klooster. Op de plaats van dat klooster staat nu de beroemde Abdij van Egmond. St. Adelbert is gestorven op 25 juni en het is een traditie om op de zondag dichtbij deze dag een bedevaart te hou den naar de Adelbertakker. Dit is de plek waar het graf Adelbert heeft gele gen. De bedevaart heeft als doel onze dankbaarheid en waardering te laten zien voor zijn inzet om het Christelijk geloof ook hier te laten groeien. Het feest zal worden gevierd met twee eucharistievieringen die dag om 7.00 uur, voorganger pater C. Verburg oso waarna u de relike van St. Adelbert kunt vereren en om 10.00 uur met voor ganger deken J. Stam van Amsterdam, met medevoorgangers Abt G. Mathijsen en pastoor N. Knol met assistentie van lectoren uit de drie Egmondse parochies. In deze viering zingt het parochieel koor Jubilate onder leiding van L. Seeboldt met de broeders van de Abdij. Fanfare Eensgezindheid zal de viering muzikaal ondersteunen. De vieringen gaan ongeacht de weers gesteldheid door. Maar als het slecht weer is, wordt u geadviseerd om regen kleding mee (handdoek of plastic tas zijn ook handig) te nemen. Na de viering van 10.00 uur is er een koffieconcert in de tuin van de Abdij met medewerking van Fanfare Eens gezindheid. De Abdij als de parochie kerken zijn die dag gesloten om ieder een de kans te geven naar de akker te gaan om mee te vieren. De zaterdag avondvieringen gaan gewoon door. 100 gram .100 gram .100 gram .100 gram 50 jaar Mnt. Everest En ondertussen is het hier in de stad ook enorm druk, dit vanwege de beklimming van de Mount Everest, de hoogste berg ter wereld. 50 jarig geleden waren sir Edmond Hillaray samen met Tenzing Sherpa de eerste bergbeklimmer's die deze kluit ste nen en ijs hadden bedwongen. Na hen zijn er nog velen gevolgd maar ook heel veel klimmers hebben hier bij hun leven gelaten. Vanwege dit jubileum waren er tientallen ploegen aan het klimmen en deze week was het groot feest in de stad. En uiteraard veel dikke drukte, hoge Pieten in veel te dure auto's met cor dons politie ervoor en er achter. Zelfs de koning nam deel aan het geheel in zijn dure Jaguar. Maar als hij er aankomt wordt iedereen van de straat gejaagd. Dus de koning ziet zijn volk eigelijk niet, want er is geen défilé of erehaag. Een lege straat (met veel politie) is zijn domein. Dat lijkt me nou fijn, om Koning in een Jaguar te zijn! Eindelijk verhuist. Ik zelf had niet zo'n erg in al deze drukte, ik had belangrijker zaken aan mijn hoofd. Want ons kinderhuis Hamro Niwas is namelijk per 1 mei j.l. verhuisd uit het benauwde huisje en het drukke Thamel naar een gro ter huis in een wat rustiger buurt. De belangrijke winstpunten zijn dan ook dat er een flinke speelruimte omheen ligt, het is er ruim en licht, 'en een stuk groter waardoor wij nu door kunnen gaan met het opnemen van kinderen in nood. Onze doelstel ling is in 3 jaar tijd 45 kinderen op te nemen, dus elk jaar 15 kinderen. Wij had den er 16 en daar zijn er nu inmiddels 8 bij gekomen. Er staan op dit moment nog 6 kinderen op de wachtlijst, deze zul len in de loop van volgende week binnenkomen. Wij hebben wel meer ruimte nu, maar nog een tekort aan sta pelbedden, er slapen nu al te veel kinderen op de vloer. Eerst moeten de nieuwe bedden er zijn voor dat die kinderen kun nen komen. De ver huizing is feitelijk in grote haaSt verlopen. Onze kinderen had den hun eerste schooljaar in Thamel erop zitten en er is in Nepal geen grote vakantie tussen de verschillende schooljaren. Zij moesten dus spoedig opnieuw aan gemeld worden. Maar na aanmel ding (en betaling) is het in Nepal erg moeilijk om de kinderen naar en andere school over te plaatsen. Ik was hard op zoek naar het nieuwe koophuis,, want de kinderen zouden daar dan direct naar hun nieuwe school gaan. Maar dat lukte dus gewoonweg niet. Veel te dure huizen en dan ook nog van een slechte kwa liteit. Dus op de valreep besloten wij om het kopen te staken en dan toch maar een geschikter- en groter huis te huren in een rustiger wijk dan het woelige Thamel. Ondertussen was het nieuwe schooljaar echter al wel begonnen. In Nepal heb je veel "vrienden", en ze beloven allemaal mee te helpen om dat ene specifieke huis te zoeken. Achteraf komt daar dus niets van terecht. Ik heb dus wederom de makelaar ingeschakeld en binnen een week vond ik dit nieuwe huurhuis. De sleutel werd direct over gedragen na een aanbetaling en we hebben de kinderen toen direct op de dichtstbijzijnde school aangemeld. Na een kleine w.eek schoonmaken en voorbereiden zetten we de verhuizing in gang, wat ook goed uitkwam met het huurcontract van het oude huis, dat juist verlopen was. Het verhuizen ging op zijn Nepalees. Ik sprak een vracht wagen af voor donderdag. Op woens dag zou ik alle stapelbedden en de ver schillende onderdelen daarvan een nummer geven en daarbij iets van boven, onder, voor -achter, etc. Dan kon het zo weer in elkaar gezet wor den. Nou dat kon ik dus wel schudden! Toen ik woensdagmorgen kwam aan rijden had de staf alvast alles uit elkaar getrokken en buiten op de grote hoop klaar gezet. "Didi, we gaan toch mor gen verhuizen?" riep ik onthutst uit! "Ja," zegt de Didi, "maar ik dacht laten we vast beginnen en we kunnen van daag toch wel wat weg brengen!" "En die bedden zijn allemaal het zelfde hoor!" "Ik heb de verhuisauto voor morgen geregeld Didi, dat wist je toch..? Er komt vandaag géén auto! En die bed den passen niet meer in elkaar ben ik bang voor!" Nou, dat heeft me dus vele uren (en zweetdruppels) gekost om die ijzeren stapelbedden zo goed mogelijk weer in elkaar te rammen, want er paste uiteraard geen onderdeel meer. Echt Nepalees handwerk, niet uitwisselbaar. Sorry sir, sorry sir, jammerde de Didi achter mij die volgende dag. "Ja Didi, het is goed zo, klaar!" Donderdag aan het einde van de middag gingen we over en sliepen de kinderen voor het eerst in hun mooie nieuwe huis. Op vrijdag hadden we een klein inwij dingsfeestje, Barbecue met Cola! En op zaterdag kwamen de eerste nieuwe kinderen al binnen. Ik ben op vrijdag voor de oude groep kinderen gaan staan met een kussen onder mijn blou se en ik vertelde hen dat ik in blijde verwachting was en dat wij een dezer dagen nieuwe kindertjes konden verwachten. Nou dat was dikke pret voor hen! De volgende dag kwam ik op de motor aan met 2 kleine kop pies achterop, 2 zusjes, een beetje bang en ernstig kijkend. Maar het ijs was gauw gebroken en zij wendde snel tussen de andere kinderen. Nieuwe kinderen Er zijn er inmiddels 8 kinderen bij gekomen maar één meisje wil niet erg aarden. Samichha, zij is 2 jaar oud en heeft geen ouders meer, daarbij heeft zij al diverse gastgezin nen gehad. Ze wilde kennelijk niet meer verhuizen en afstand doen van de voor haar bekende verzorgers. Ze begon direct om'haar moeder te brullen. Huilen, grote uithalen, zon der te stoppen, meppen én helemaal als ik in de buurt kwam. Ze kan zo vuil uit haar ogen kijken als ze mij ziet, ik ben in deze echt de boosdoe- ner! Ze kwam in haar eigen kleding binnen, maar die wilde ze niet uit doen en verruilen voor schone kin derkleding uit onze voorraad. Niet wassen, niet onder de douche, bijna niets eten, wat een drama! Maar, nu 3 weken later, begint ze gelukkig wat bij te draaien. Ze huilt veel minder en zij speelt wat met de andere kleine kinde ren. Ze heeft nu ook af en toe andere scho ne kleding aan, ze wordt elke dag gewas sen en zelfs ik kan nu in de buurt komen zonder dat ze in brul len uitbarst en op de vlucht slaat. Een kind met karakter dus, lof voor onze kinderen die haar proberen te troosten én onze Didi's die dit zo goed aan pakken! Remedial teaching. We hebben ook een lerares in dienst geno men die onze 2 kinde ren met een verstan delijke achterstand bij ons in huis les geeft, een vorm van remedi al teaching. Deze kin deren kwamen op school helemaal niet mee en leerden daar dus niets. Nu krijgen ze een goede basis met veel speelruimte ertussen omdat hun concentratie vermogen erg laag ligt. Maar op deze wijze leren zij in elk geval een beetje lezen, schrijven en rekenen. De lerares in kwestie verkeerde in zeer moeilijke omstandigheden. Zij was vanwege haar "love mariage" door haar familie uitgestoten, zij heeft 2 heel kleine kinderen en had geen inkomen meer nadat haar man overleed. Nou, "gered bij de bel" en iedereen blij, toch? Reacties; veldwerk@wlink.com.up Gironummer: 8289522 of Bank: ABN-Amro 543703266 t.a.v. Stichting Veldwerk, p/a Egmond Binnen Volgende week leest u deel 2 van het verslag van Rene Veldt VERVOLG PROGRAMMA Zaterdag 21 juni De jaarlijkse visserijdag in de Voorstraat en op en rond het Pompplein, van 10.30 tot 20.00 uur. Met vaste elementen als de nauti sche markt, diverse optredens van Shantykoren en openstelling van de vuurto ren en het botenhuis. Bij de Prins Hendrik Stichting is een speciale expositie. De dag wordt afgesloten met een vismaaltijd.Tijdens de visserijdag presenteren de Egmonders Max Hofer en Arjen Zwart een bijzondere verjaardagskalender met zwart/wit foto's van Egmond en Egmonders. Max Hofer ver zorgde de vormgeving en de foto's zijn van fotograaf Arjen Zwart. De uitgave van de kalender wordt in eigen beheer uitgebracht. Na de visserijdag is de kalender te koop bij Foto Jonker in Egmond aan Zee. Belangstellenden kunnen ook contact opne men via het E-mail adres: jazzamono@zon- net.nl of tel: 072-5064931. Zondag 22 juni Boeren- en Bollendag in Egmond Binnen, van 13.00 tot 19.00 uur op en rond het Kerkplein. Met demonstraties, een bollen- pelwedstrijd en verscheidene attracties. Tevens is er een expositie van oude tractoren en antiek gereedschap. Kunstenares Aaltje van Wieringen stelt haar atelier 't Stekkie van 13.00 tot 17.00 uur open voor de kinderen van 6 tot 12 jaar. In Hoeve Overslot te Egmond aan den Hoef wordt vanaf 19.00 uur een jazzconcert gehouden, toegang gra tis. Het volledige programma is terug te vin den op de placemats, die jaarlijks worden aangeboden aan de plaatselijke horeca. E

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 8