Zonnig 21ste Hogedijk Open toernooi gespeeld Een afspraak... is snel gemaakt F. J. BOT 7 Lex Art TAnNES 2003 3i TOO m2 exita 9®1® HET IS WEER KERMIS!!! KERMIS-SNIT MOSCOVISCHE TULBAND SPOUWERS 3,00 9 HSV Dl laat goede indruk achter in Italië vuesi CO 9 oo eerste U3 jpf JÉ en Zn. IPA BENELUX BV Vochtoroblemen? ^terömebertf Zageman 072 5051202 TV - VIDEO - AUDIO ShEDEfUJ in de Smederij Tel. 072-5323187 Geen voorrijkosten STUKADOORS mtArrva^iycAa^t/ yi&idy 3930 Lekkende kelders/optrekkend vocht/doorslaande muren Voor al uw sierhekwerk, toegangspoorten, schoorsteenkappen. Tevens verkoop van hekwerkonderdelen BOUWSERVICE DEFECT OF AAN VERVANGING TOE? WIJFFELS ELECTRONICA SERVICE ^^72-533350^^^^^00^^J METSELBEDRIJF Baetenburg 101,1852 TV Heiloo tel. 072 5337339 mobiel 06 53540062 (Uoo^. cd cua metielw&dz Rob Heldoorn F* Twintigste Open Dubbel toernooi TV HSV Uitslagen Double Stars i Kermis in Uitgeest, en dat vieren we óók in I Limmen en Akersloot met onze j Oudhollandse specialiteiten (marsepein 'n leuke decoratie) van 6,00 voor 5,00 van 8,25 voor 7,00 0,38 p.st. nu 10 voor ('n beschuitbolletje met anijs) i Wij wensen u veel plezier j en gezelligheid!! Aanbiedingen gelden t/m woensdag a.s. Khrltvt 'y djeMtditvilyn Golfclub Heiloo speelt op glooiend Groesbeek UITKIJKPOST - 2 JULI 2003 - PAGINA 9 EGMOND - Onder ideale weersom standigheden werd het 21ste open toer nooi van Tennisclub Hogedijk, het Hogedijk Open, van zaterdag 21 t/m zondag 29 juni gehouden. Niet alleen het prachtige zomerweer was verantwoor delijk voor het slagen van het toernooi. Ook het grote aantal inschrijvingen - 60 meer dan vorig jaar -de prima organi satie, de goede verzorging van de inwen dige mens en de vele spannende, attrac tieve en goede tennispartijen maakten het toernooi tot een succesvol evene ment. Voor de speelsterktecategorieën 3, 4, 5, 5/35+, 6,6/35+, 7,7/35+ en 8/17+ hadden zich 320 deelnemers ingeschreven. In de meeste categorieën werd volgens het afvalsysteem gespeeld. Enkele catego rieën moesten in verband met het kleine aantal inschrijvingen in poulevorm wor den afgewerkt. Op het gezellige, bomvolle terras vond na de laatste finalepartij de prijsuitrei king plaats. In de hoogste categorie, categorie 3 (voorheen BI), werd alleen door de heren in poulevorm gedubbeld. Met de laatste poulewedstrijd werd het toernooi afgesloten. In een leuke, span nende partij zegevierde het favoriete, ervaren Hogedijk-dubbel Daniël Meure/Erik van der Poel in drie sets over hun clubgenoten Robin Houtenbos en Leon Tervoort, die een gelegenheids- dubbel vormden. De winnaars van deze partij waren ook de uiteindelijke poule winnaars. In categorie 4 (voorheen B2) werd het heren enkel volgens het afvalsysteem en het dames enkel en dubbel in een poul- tje gespeeld. Daniël Meure won met 6-2, 7-5 van Don Ernsting. De jeugdige talentvolle Ernsting revancheerde zich voor dit verlies door de finale in catego rie 5 te winnen. Beste dame in categorie 4 was de Hogedijk-speelsfer Anne-Marie te Buck. Op de tweede plaats eindigde haar teamgenote Marleen Duijves. Het dames dubbel Susanne van der Poel en Marleen Duijves eindigde in de poule voor Linda Schenk en Louise Vonk. In verband met het 25-jarig bestaan van TC Hogedijk waren de prijzen wat royaler uitgevallen dan in voorgaande jaren. De prijswinnaars: Categorie 3: HD Ï.Erik van der Poel/Daniël Meure; 2.Dave Holman/Patrick Groen. Categorie 4: HE Ï.Daniël Meure; 2.Don Ernsting. DE 1.Anne-Marie te Buck; 2.Marleen Duijves. DD 1.Susanne van der Poel/Marleen Duijves; 2.Linda Schenk/Louise Vonk. Categorie 5: HE l.Don Ernsting; 2.Marcel Louter. DD Ï.Anouk van der Pol/Francis Wesseling; 2.Marijke ter Heerdt-Poelman/Lottie van Loosbroek. Categorie 5/35+: HD l.Jan Koopman/Sjaal Liefting; 2.Dick Norder/Eric Koch. GD 1.Greet de Boer/Gerrit de Ridder; 2. Annelene Balk/Bert de Boer. Categorie 6: HE l.Sebastiaan de Graaf; 2. John Burgmeijer. HD l.Marc Zagwijn/Dennis van Weelderen; 2.Rob de Boer/Ronald van Weélderen. DD l.Nelleke Pieterse/Petra Swart; 2José Kramer-Beentjes/Joke Beentjes. GD 1 José Visser/Vincent Noteboom; Petra Swart/Carlo Smit. Categorie 6/35+: HE l.Joep Koelman; 2.Sjaak Liefting. HD l.Sjaak Swart/Thomas Schoonhoven; 2.Ed Baltus/Charles Eijbergen. DD l.José Visser/Corrie Groot; 2.Trudy Bentley/Carla Wapstra. GD l.Carola Roosenburg/Nico Blank; 2.Nelleke en Piet Pieterse. Categorie 7: HE l.Koen van Zoonen; 2.Daan de Jong. DE 1. Natasja Schilder; 2. Majelle Laman. HD l.Bas van Raam/Daan de Jong; 2.Mark Stoop/Martin Harkmans. DD Ï.Irma Dekker/Elly Kuiper-Rokebrand; 2 Johanna de Boer/Patricia de Jong. GD 1 Jennice en Mare Zagwijn; 2.Wendy en Aad Admiraal. Categorie 7/35+: HE Ï.Jeroen Ferment; 2.Cor Duinmeijer. HD l.Jos van Dijk/Gert-Jan Apeldoorn; 2.Wim Huiberts/Erik Broersen. DD 1.Ellen Narvidge-Kuiper/Marlies de Vries; 2.Cunera Borst/Yvonne Settels. GD 1.Jessica Zwart-Neeter/Martin Zwart; 2.Lisanne Kraakman/Adrie Kaptein. Categorie 8: HE 1.Gerard Looyestein; 2.Hans Jansen. DE l.Lonneke van Velzen; 2.Daphne Kraakman. HD 1.Peter Groot/Ron de Waard; 2.Ron de Groot/Dave Koopman. DD 1.Marian Pepping/Amy Kool-Zuidema; 2 Jolanda Zentveld-Bakker/Liesbeth Liefting. GD 1. Hetty Anema/Ron de Groot; 2.Amy Kool-Zuidema/Sam Kool. Sandecamplaan 15 Heiloo - tel./fax 072 - 5340842 - IPA BENELUX De Hoefsmid I4a I85I PZ Heiloo VOORAL UW Molenlei 1i, 1921CX Akersloot 1 H N ii n i'ii n voor al uw binnen- en buitenwerk groot of klein vrijblijvende informatie of offerte Schoonmaakbedrijf Glazenwasserij T 072 532 03 91 Jan Boltenhof 24 1852 HG Heiloo F 072 532 09 71 De Waard 21,1851 RA Telefa* (072) 5325881' Heiloo Easnail: Telefoon (072) 5325880 0 fergvoorkwaIiteit#plafietnl 06 295 465 37* - Westerweg 106 I852 AL Heiloo V SCHILDERWERKEN Tel. 072-533 5 I 87 Mobiel 06-I20 56 375 HEILOO - In een tropische sfeer is afgelopen week Lex Art TAnNES 2003 gespeeld op tennispark Het Vennewater. Mooi weer, een heus strandterras, een super geslaagd tro pisch feest en uiteraard heel veel bloedstollende en sportieve tennis wedstrijden. Kortom, de vijftiende edi tie van TAnNES 2003 was een groot succes! Met maar liefst 27 deelnemers in de heren enkel 3 was het hoofdtoer nooi dit jaar sterker bezet dan ooit. Vanwege het derde lustrum was het dit jaar de eerste keer dat er voor het TAnNES een toernooi voor 60-plus- sers werd georganiseerd. De 60-plus- sers lieten goed van zich spreken. Door het grote enthousiasme van de 60-plussers was dit een geslaagd initia tief. De toeschouwers konden vanaf het strandterras tot 's avonds laat genieten van de tenniswedstrijden. Nadat zater dag bijna alle kwart en halve finales waren gespeeld, was het zondag de grote finale dag. De grote kampioen werd Perry Meijer. Hij versloeg Erik Dijkman Dulkes in HEILOO - Van zaterdag 5 tot en met zondag 13 juli houdt tennisvereniging HSV te Heiloo voor de twintigste keer haar Open Dubbel toernooi op het gezellige tennispark aan de Bayershoffweg. Ruim 400 speelsters en spelers zullen de krachten meten in de klassen 3 t m 8 en in de Heren- en Gemengd dubbelklasse 7 45+. In de Herendubbel 3 komen vier ster ke regionale koppels aan de start* waaronder de verliezend finalisten van vorig jaar Meure van der Poel, die ongetwijfeld revanche zullen willen nemen. Of dat lukt kunt u zien op zon dag 13 juli, wanneer alle finales wor den gespeeld. Woensdagavond is er live muziek en zaterdag 12 juli staat de feestavond verloting op het pro gramma (ook met live muziek). Kortom, als de weergoden een beetje meewerken belooft het weer een erg gezellige week te worden! HEILOO - Honk- en Softbalver- eniging Double Stars heeft afgelopen weekeinde als volgt gespeeld: Honkbal: Herons2-Senl 6-2, Sen2- Terrasvogels2 gestaakt, TIW-Junl 5-21, Jun2-Urbanusl 7-13, Urbanusl -Jun2 6-13, Odiz-Pupl 5-13. Softbal: Spaarnwoudel-Damesl 8-7, FlyingPetrels2-Dames3 27-7, Alcmaria4-Dames4 26-7, Flying Petrels 2-Dames4 24-1, Heronsl- Herenl 4-19, Heren2-Beaglesl 13-8, FlyingPetrels3 - Heren2 13-1, Rangersl-Heren3 4-8. 5 t/m 9 juli Limtnen Hogeweg 159 072-5051562 f Akersloot, Juüanaweg 17 Uitgeest, Langebuurt 55, tel. 0251-312342 I twee sets (6-3,6-2). Hij voltooide hier mee een trilogie: voor de derde maal op rij won hij dit toernooi. De heren dubbel 3 finale werd gewon nen door de Heilooënaren Marc van Tuin en Paul Duijvestijn. In een span nende driesetter wisten zij Nils Swidde/Matte Fausto (een voormalig A2 koppel) té verslaan (7-5,2-6,6-1). Bij de dames enkel 3 ging de eerste plaats naar Marinka Blom. De TAnNES titel voor de dames dubbel 3 Werd weggekaapt door het spontane duo Reina Forakis en ArianeTimme die Mara Yong/Carien Loeffen ver sloegen. Tegen de verwachting in won nen Reina en Ariane in drie sets (6-4, 1-6 en 7-5). Naast het enkel- en het dubbelgeweld, heeft het koppel Jarne Postmus/Reina Forakis de gemengd dubbel titel gewonnen in de gemengd dubbel 3. In twee sets (6-4, 6-2) ver sloegen zij Esther van de Berg/Ruud van Toornburg. HEILOO - Zondag 29 juni speelde de Golf en Countryclub Heiloo een 18 holes wedstrijd op de golfbaan Het Rijk van Nijmegen. Het golvende land schap deed nogal onNederlands aan. Het golfcomplex bestond uit 36 holes! De Heilooër golfers konden echter uit sluitend terecht op de Nijmeegse baan, die met 6.010 meter (van de gele tees) bijna 300 meter langer is dan de Groesbeekse baan, die 5.717 meter meet. Sommigen leden hadden een dag eerder aan course-management (hoe loopt de baan en waar moet ik reke ning mee houden) gedaan op de Groesbeekse, dit omdat ze de wed strijd op de Groesbeekse zouden spe len, maar helaas voor hen werd het dus de 18 holes op de Nijmeegse baan. De deelnemers speelden in elk geval op een z.g. qualifying baan (goedgekeurde baan voor een officiële wedstrijd). Er werd gestreden om de Bolletjestrui. Mooi weer, een fantastische baan, kortom alle ingrediënten voor een prachtige golfdag. En dat werd het. De eerste flight (4 deelnemers met dezelf de starttijd vertrok om 10.30 uur en de laatste kwamen binnen rond 17.00 uur met goede scores, een natte rug en (bruin)verbrande koppen. De neary (in één slag op de green, het dichts bij de hole) bij de dames werd geslagen door Jeanne Lute en bij de heren door Kees Burger. De verste (af)slag (longest drive) bij de heren was voor Jeroen van der Ham en bij de dames was Elisabeth Kollen de geluk kige. Tenslotte waren het Henk en Jeroen van der Ham? Yannick Laan die de drie birdies (één slag onder het aan tal slagen van 'de hole) van de dag scoorde. Door de sponsors van deze dag werden de prachtige prijzen uitge reikt. Uitslag: 1. Dennis Min hcp. 28.6 42 pnt., 2. Herma van Galen hcp. 23.5 37 pnt., 3. Loek Zoon hcp. 26.0 36 pnt. Op 7 juli wordt de vijfde editie van de zomeravondcompetitie gespeeld op Spaarnwoude. HEILOO - Afgelopen vrijdag zijn de spelers en begeleiders van HSV Dl op weg gegaan naar Italië om een interna tionaal toernooi te gaan spelen in Celina, een klein plaatsje aan het Lago Maggiore. Na een voorspoedige reis kwamen de mannen van de beide coa ches Ben en Johan in alle vroegte aan bij de jeugdherberg in Verbania. Het was zaterdagmorgen 8.00 uur en de meeste spelers zowel als begeleiders hadden niet bepaald een vlekkeloze nachtrust gehad. Er was gelukkig nog wat tijd om te rusten omdat pas om 17.00 uur de eerste wedstrijd gespeeld moest worden. Na wat heen en weer gebel met de organisatie om precies te zijn waar er gespeeld moest worden werd er beslo ten om naar Celina te gaan. Er moest nog wel even met de boot het Lago Maggiore overgestoken worden maar dat was ook al een leuke ervaring. Bij Laveno werden de drie busjes van HSV opgewacht door Lars de Zeeuw, een van de contactpersonen en mede organisatoren, waarnaar snel koers gezet werd naar Celina. Na een warm onthaal van de voorzitter en het gebruikelijke handenschudden met iedereen kon er worden aangevangen met de wedstrijden. Het eerste RossoBlu toernooi kon na maanden voorbereiding eindelijk beginnen voor HSV. De eerste wed strijd moest er worden aangetreden tegen de AS Brebbia. HSV startte wat behoudend maar had weinig te duch ten van de matige Italiaanse ploeg. Leuk verzorgd spelend en met een paar snelle uitbraken werd er vrij mak kelijk gewonnen met 4-0. De tweede wedstrijd was gastheer AS Lesa de tegenstander. Verleden jaar had AS Lesa al twee keer verloren in Heiloo van HSV en aan alles was te merken dat ze dit graag recht wilden zetten. As Lesa startte furieus en kwam al snel op een 1-0 voorsprong, nota bene door een goal van ex-Heilooër Sven de Zeeuw. Er was goed te merken dat HSV een hele lange nacht en dag ach ter de rug hadden maar toch verweer den de mannen zich kranig. Uiteindelijk werd er met 2-1 verloren maar veel gevolgen had dit niet want HSV had zich al geplaatst voor de kwartfinale. Gelukkig was die kwartfinale pas zon dag dus was er tijd om eens even goed uit te rusten en de volgende dag weer scherp voor de dag te komen. In de kwartfinale moest er gespeeld worden tegen Ispra. Een leuke wedstrijd, met daarin twee redelijk aan elkaar gewaagde teams, maar een zeer pro ductieve voorhoede van HSV maakte het verschil. Met twee goals van spits Jack Spacy werd er uiteindelijk met 3-0 gewonnen, de halve finale was bereikt. In de halve finale was Caravate de tegenstander, een typische Italiaanse ploeg met een solide verdediging en twee snelle spitsen. HSV had het deze wedstrijd niet gemakkelijk, kwam in de eerste helft op een 1-0 achterstand en liep zich stuk op de robuuste verdedi ging. Toch kwamen de roodgele leeu wen in de tweede helft nog op gelijke hoogte en na een nerveuze slotfase bleef het 1-1. Penalty's moesten de beslissing brengen en als Nederlandse ploeg (denk aan het Nederlands elftal) heb je vaak niet veel kans tegen Italianen. Niets was echter minder waar, na vier feilloos benutte straf schoppen en twee missers,., van Italiaanse zijde was de finale een feit. Het toernooi kreeg de finale die ze van tevoren het liefst had gezien, HSV Olanda tegen de organiserende vereni ging AS Lesa. De finale werd een boei ende partij, al was het in de eerste helft wat mat. De tweede helft drong Lesa sterk aan maar na een blunder van kee per Cristian Apolo kon spits Jack Spacy de 1-0 intikken. Lesa was van de kook en HSV bleef goed combineren. Toch was het het fysiek sterkere Lesa dat vijf minuten voor tijd op gelijke hoogte kwam. Een schot van Johny Conti werd te laat gezien door de kee per van HSV en de 1-1 stond op het bord. Lesa rook de overwinning en voerde de druk nog meer op. Keeper Thomas hield zijn doel schoon met een paar prachtige reddingen maar ook hij moest buig voor een mooie bekeken lob van spits Matteo Lazzarini; 2-1 voor Lesa en HSV was niet meer bij machte om iets terug te doen. Toch mogen de spelers en trainers zeer trots zijn op dit behaalde resultaat. HSV heeft zich van zijn goede kant laten zien en kan terugkijken op een prachtig toernooi. AS Lesa trainer Marco Conti roemde de ploeg van HSV om zijn verzorgde spel en erken de dat de fysieke kracht van zijn ploeg in de finale de doorslag had gegeven. De vele toeschouwers hadden evenwel genoten van een prachtige dag voetbal en bij de prijsuitreiking was het meeste applaus dan ook voor de ploeg uit Heiloo. AS Lesa mocht nog een prachtig geschenk ontvangen van HSV, een ingelijst shirt van HSV met de foto's van alle spelers van de Dl. Ook HSV gaat niet met lege 'handen naar huis, een mooie beker voor de tweede plaats, de trofee van topscorer van het toernooi voor Jack Spacy en nog een hele grote bokaal om de vriendschap pelijke band tussen de twee verenigin gen nog maar eens te benadrukken. Al met al een heel goed verlopen week end en na een heerlijke avond met de Italiaanse vrienden, pasta,wijn, bier etc. was het weer tijd om de laatste boot te gaan halen. Vanavond 2 juli word er nog gespeeld tegen een selectie van AS Lesa aange vuld met wat lokale krachten maar daar kunt u meer over lezen in een van de volgende Uitkijkposten. 1 De voetballers van HSV hebben nog wel even tijd om te poseren voor het thuisfront. Zij bereikten in Celina de finale, die helaas verloren werd.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 9