DeEgmonden Bcr«er lios Programma Egmond op z'n Kop 1,2 en 3 augustus wederom vol verrassingen Circus Berlin blijft nog even staan in Egmond Rechter wijst kort geding tegen sloop kapberg af Eastpak Summertour ■■ei I met natuurgids IVN Weer feest in Egmond Binnen UITKIJKPOST - 30 JULI 2003 - PAGINA 6 Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. HEILOO if| ctiviteiten Vergunning voor het jeugdfestijn Timmerdorp 2003 Toestemming kamperen tennisvereniging HSV Toestemming voor koor De Fiftysingers 'Vreemde Vogels en Rare Snuiters' in Hoeve Overslot IVN wandeling in de Wimmenummerduinen INGEZONDEN M Zomerbietjes Fietspad van Egmond-Bergen Zomerdrive bij Bridgeclub De Branding Gratis informatiepakketten Heiloo contact - ,3r vervolg van pagina 4 melden bijvoorbeeld een onveilige situatie op? Als uw melding niet spoedeisend is, bel dan de eerstvolgende werkdag naar telefoonnummer (072) 535 68 68. Storingnummer openbare verlichting Bij storing van een lichtmast kunt u contact opnemen met de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer (072) 535 68 68. Bij het melden van de storing wordt u gevraagd de straatnaam en het nummer wat op de lichtmast staat te vermelden. Belangrijke nummers voor andere meldingen De gemeente is niet voor alle zaken verantwoor delijk. Hieronder volgt een lijstje met belangrijke telefoonnummers bij zaken waar de gemeente geen verantwoordelijkheid voor draagt. Als elke seconde telt alarmnummer 112 Politie Noord-Holland Noord: voor niet-spoedeisende zaken: 0900 - 8844 (lokaal tarief) NUON, als het gaat om gas of elektra: voor storingen 0800 -1499 (dag en nacht, gratis) voor nieuwe aansluitingen/klantenservice: 0900 -1499 (10 eurocent min) PWN, als het gaat om de waterleiding en drinkwater: 0800 - 2025 (gratis) Multikabel voor uw kabelaansluiting radio en TV: (072) 518 69 00 Dierenambulance: (072) 515 00 85, bij spoed 06-249 52 96 Brandweer: bij spoed 112 of anders: (072) 564 44 44 Waterschap Hollands Noorderkwartier, voor het beheer van openbaar water: (072) 541 02 02 Openingstijden Ajvalbrengplaats De Afvalbrengplaats aan het Rosendaal 2 is geopend van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur en iedere zaterdag tussen 09.00 en 12.00 uur. Legitimatie De Afvalbrengplaats aan het Rosendaal is alleen bedoeld voor inwoners van Heiloo. Medewerkers kunnen daarom om uw legitimatie (lees: pas poort, rijbewijs of identiteitskaart) vragen. Wat kunt u NIET bij de Afvalbrengplaats kwijt? Niet alle materialen kunt u bij de Afvalbreng plaats aan het Rosendaal kwijt. Voor bijvoorbeeld bielzen, autobanden en bouw- en sloopafval kunt u terecht bij de stortplaats van G.P. Groot, Boekelerdijk 13A te Alkmaar. Deze stortplaats is iedere eerste zaterdag van de maand tussen 08.30 en 12.30 uur geopend en maandag tot en met vrijdag tussen 07.00 en 16.00 uur. Grofhuisafval Voor meldingen van grofhuisafval kunt u van maandag tot en met woensdag tussen 08.00 en 12.00 uur bellen naar telefoonnummer (072) 535 68 88. Meer informatie Voor meer informatie of algemene vragen over klein onderhoud van het dorp kunt u contact opnemen met de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer (072) 535 68 68. De burgemeester van Heiloo verleent toestem ming voor het organiseren van het jeugdfestijn Timmerdorp. Dit op grond van artikel 2.2.2 van de Algemene Plaatselijke Verordening 2000. Timmerdorp vindt plaats op het voorste veld van het evenemententerrein Noorderneg in de week van vrijdag 1 tót en met vrijdag 8 augustus a.s. De burgemeester en wethouders van Heiloo ver lenen tennisvereniging HSV toestemming voor het plaatsen van tenten buiten een officieel kam peerterrein op de achter het hek van de het terrein van voetbalvereniging HSV aan de Bayershoffweg. Dit geldt voor de nacht van zaterdag 2 op zondag 3 augustus a.s. Dit gebeurt op grond van artikel 13 van de Wet op de open luchtrecreatie. Het gaat om tiental tenten voor ongeveer 30 kinderen van 8 tot 14 jaar. De burgemeester en wethouders van Heiloo ver lenen Zangkoor De Fiftysingers toestemming om op maandag 4 augustus a.s. van 13.00 tot 15.00 uur zang ten gehore te brengen op het grasveld van Het Beestenboetje in het Gemeentêbos. Dit gebeurt op grond van artikel 2.1.4.1 van de Alge mene Plaatselijke Verordening 2000. Meer informatie Voor meer informatie over deze activiteiten kunt u contact opnemen met de heer G.J.N.A. Tervoort van de afdeling Organisatieondersteuning, tele foonnummer (072) 535 66 45. EGMOND - In de historische hoeve Overslot te Egmond aan den Hoef is vanaf zondag 3 augustus werk te zien van Ans Post en Harry Draaisma. Ans Post komt met veel nieuw werk waarbij zij wederom met nieuwe technieken geëxperimenteerd heeft en waarbij met name vogels centraal staan, maar wel hele vreemde vogels. Daarnaast toont zij haar keramische beelden van mens figuren en zal zij voor het eerst in Hoeve Overslot haar schilderijen tonen. Meubelmaker/kunstenaar Harry Draaisma zal vooral abstract werk tonen in de vorm van sculpturen en schilderijen. Vreemde Vogels en Rare Snuiters is te zien vanaf zondag 3 augustus in Hoeve Overslot, Slotweg 42 te Egmond aan den Hoef. De ope ningstijden zijn zaterdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur en de entrée is vrij. EGMOND - Zondag 3 augustus staan om 10.00 uur de natuurgidsen van het IVN weer klaar om u rond te leiden door het Zeedorpenlandschap in de Wimmenummerduinen. Het vertrek punt is de parkeerplaats bij het sport centrum (zwembad) in Egmond aan Zee. De gidsen gaan met u op stap door een uniek landschap. Het is hoog- zomer en de planten zijn zich al aan het voorbereiden op de komende herfst en winter. Vogels worden er niet meer zo veel gehoord, ze zitten volop in de rui en ook is de trek al aarzelend begonnen. Toch is er nog veel te zien en te ervaren. De gidsen vertellen over het ontstaan en gebruik van de duin- landjes en de wilde flora die daardoor juist op deze plekken groeit. De wandeling duurt ongeveer 2 uur. Een vrijwillige bijdrage bedraagt E 1.50 per volwassene en E 1.- per kind. De wandeling gaat door PWN gebied, een duinkaart is verplicht. Voor infor matie: 072-5071885. Rode biet heb je het hele jaar door, maar'zomerbietjes heb je alleen in de zomer en dien je dan ook in de zomer te eten. Er zijn mensen die hun neus optrekken voor een gerecht met rode biet, maar die hebben waarschijnlijk nog nooit een lekker bietengerecht gegeten. Mevrouw Bep Kors uit Akersloot heeft zo'n recept voor u en dat wil ik u graag doorgeven. Maar we beginnen eerst met het voorgerecht: Avocadopaté met stokbrood Voorgerecht: Avocadopaté met stok brood (ca. 2-3 personen) Ingrediënten: 1 avocado (lekker rijp en zacht, maar niet overrijp), 100-150 gr kwark, 1-2 teentjes knoflook, 2 eet lepels fijngehakte peterselie, citroen of tot 1 limoen (afhankelijk van de grootte), zout en vers knapperig stok brood. De avocado ontdoen van schil en pit, in stukjes snijden en prakken of mixen. Vervolgens vermengen met kwark, knoflook (uitgeperst), peterse lie, citroen- of limoensap en snufje zout. U kunt ook, behalve de peterse lie) alles in de mixerkom doen en alles goed door elkaar mixen en daarna de peterselie toevoegen. Het mengsel in de koelkast plaatsen (in schaal of klei ne schaaltjes) en laten opstijven. Versier het bord bij het opdienen met wat blaadjes (rucola-)sla of dunne schijfjes tomaat en plaats de paté in het midden. Serveer knapperig stok brood hierbij. Bietenschotel Dan nu de bietenschotel (2 personen). Ingrediënten: 1,5 pond aardappelen, 4 ons bietjes, 1 grote uit en 2 ons gesne den ontbijtspek. Verder nog wat sui ker azijn, peper en zout. Bereiding: kook de aardappelen en maak er puree van. Rasp de gekookte bietjes. Snij de ui klein en bak deze in wat spekvet of een beetje boter. Gebakken ui door de bietjes roeren met nog 1 2 theelepeltjes suiker, In de Uitkijkpost van 23 juli stond een artikel 'Toeristen willen door duinen van Egmond naar Bergen aan Zee'. Daarin wordt een door de VVV's geui te wens toegelicht om een 'Openbaar fiets- en wandelpad' door de duinen te laten aanleggen. Als natuurgidsen die o.a. in dit gebied werkzaam zijn willen wij enkele kanttekeningen bij dit voor stel plaatsen. Wij zijn het er zonder meer mee eens dat de huidige situatie voor fietsers tussen Egmond aan den Hoef en Het Woud gevaarlijk is: de fietsstroken zijn smal en het auto- en motorverkeer rijdt vaak (te) hard. Maar het VVV-voorstel is wel erg rigoureus en wordt nogal eenzijdig toegelicht. Zo is het niet waar dat men niet door de duinen van Egmond naar Bergen aan Zee zou kunnen wandelen. Er zijn twee onverharde routes waarlangs dat wel kan, één vanuit Egmond aan Zee via de Tandjes' en één langs de binnenduin- rand. Maar fietsers moeten inderdaad omrijden langs die onveilige route. Het lijkt ons echter niet onmogelijk die route veiliger te maken. Men zou een vrijliggend fietspad kunnen aanleggen, langs de Herenweg of door het land bouwgebied. Dat is een taak van Gemeente en/of Provincie, niet van PWN. Die heeft tot taak het Noord- Hollands Duinreservaat te beheren en daarbij de belangen van recreatie en het bevorderen van natuurwaarden te combineren. Het gebied waardoor de VVV's een pad willen laten aanleggen is een kwets baar natuurgebied. Laat daar de natuur nu maar eens prevaleren en reserveer dat voor rustige wandelrecreatie. Fietsers kunnen van Wijk aan Zee tot Egmond, en van Het Woud tot Callantsoog al door de duinen fietsen, dus een klein ommetje langs de Egmondse bollen hoeft niet zo erg te zijn, mits de veiligheid wordt verhoogd: maak er een 60 km weg van, en maak een vrijliggend fietspad. Daar profite ren dan ook diegenen van die recht streeks van Egmond naar Bergen willen fietsen. Immelien Kramer en Paul ten Have, Heiloo BERGEN - Zondag 3 augustus is er een wandeling met een IVN natuur gids door het Berger Bos en door het eikenbosgebied in de duinen. De zomer is begonnen en dat geeft de natuur op zijn eigen manier te kennen. De natuur is nu een explosie van groei en bloei, bloemen zoals Slangenkruid, Sintjanskruid en Duinviooltjes staan in volle bloei. En daar profiteren de vlin ders, zoals Duinparelmoer en Landkaartje dan volop van. In de vor ming van het landschap heeft de mens door de eeuwen heen zijn sporen ach ter gelaten, die nog duidelijk te zien zijn. Zo is er veel te ontdekken in oude Bergerbos, waar de gids u op zal wijzen, in een wandeling van 2 uur. De wandeling start bij het A. Ronald Holst beeldje achter de Ruïne kerk in Bergen, aanvang 10.00 uur. Er wordt een vrijwillige bijdrage gevraagd van E 1.50 en voor kinderen E 1.-. Voor informatie tel. 072-5813763. klein scheutje azijn en wat zout en peper. Ovenschaal invetten en met laagje puree bekleden. Vervolgens een laag je bieten en afsluiten met de rest van de puree. Daarop reepjes ontbijtspek garneren. Schaal in het midden van de oven zetten en nog gedurende 35 minuten op stand 4 5 of 200 graden in de oven laten 'klaarstomen'. Wijntip Wijntip: avocado geeft nog wel eens een licht bittertje aan de smaak van wijn. Schenk daarom een niet te zware Chardonnay (vin de pays d'OC) en bij de bietjes een lekkere wat fruitige maar ook niet te zware wijn (bijvoor beeld Beaujolais of een wijn van de Gamaydruif). Uw recepten zijn uiteraard altijd zeer welkom. U kunt ze insturen per post: redactie Uitkijkpost, postbus 68, 1850 AB Heiloo of per e-mail: redactie@uitkijkpost. n l. EGMOND - De artiesten van Circus Renz Berlin blijven nog een weekje in Egmond aan den Hoef aan de Mosselaan. Hoewel het circus vorige week al neerstreek op het industrieterrein van Egmond en er diverse voorstellingen gaf, bleek er voldoende tijd en animo om er nog een weekje 'aan vast te plak ken In het circus werken veel jonge artiesten, die diverse nummers voor hun rekening nemen. Het is daarom niet verwonderlijk dat u in de clown tevens een acrobaat herkent. Hier probeert één van de clowns het publiek met zijn grappen en grollen op zijn hand te krijgen. Hetgeen hem met name bij de jeugdige bezoekers uiteraard goed afging.(foto MSP) EGMOND - Voor de 29ste keer zal Egmond Binnen in het laatste week end van de Bouwvak traditioneel in het teken staan van Egmond op z'n Kop. Dit jaarlijks terugkerend feest staat bol van veel vertier, vermaak en vooral gezelligheid. Na een jaar afwe zigheid is dit keer het rode draadspel Alles of Nix weer opgenomen in heU programma. Zes teams zullen elkaar op diverse onderdelen bestrijden tij dens een spannende competitie. Daarnaast zijn er natuurlijk weer diverse onderdelen waar u zelf aan kunt deelnemen. Zorg dus dat geen onderdeel uw aandacht mist. Na de grijze markt en een spetterend spektakelstuk op de vrijdagavond (eerste Egmondse Grand Prix), wordt zaterdag een zéér speciale dag. Speciaal voor alle kinderen wordt het strand naar het dorp toegehaald Op het kerkplein gaan de kinderen genie ten van een lekker middagje ravotten in het zand en wordt afgesloten met een lachfestijn. Op veler verzoek staat het hilarische 'eierengooien' dit jaar weer op het programma. Verder houdt postduivenvereniging de Tóekomst een speciale Egmond op z'n Kop wedstrijdvlucht. De prijsuitrei king hiervan vindt 's middags plaats in Café 't Haasje'. De avond wordt onver getelijk, Egmond goes Caribean! Onder de klanken van een heuse salsa band en heupwiegende danseressen zullen de Alles of Nix-teams elkaar bestrijden op allerlei strandonderde len, gezelligheid troef! Graag wijst de organisatie van Egmond op z'n Kop 2003 u op de fiets- variant van de dorpspicknick op zon dag. Bij de Fietsummerrondtocht ligt de nadruk naast versnaperingen, voor al op vermaak. Al fietsend schotelt men u in en rond Egmond-Binnen diverse demonstraties en bezichtigin gen voor. Uit in eigen dorp, laat u ver rassen door de gezelligheid en schoon heid van onze eigen omgeving. Zorg dus dat u snel een deelnamebe wijs bemachtigt (bijna uitverkocht) bij de Alles of Nix teams of de winkeliers. Het evenement eindigt met een muziekspektakel. Als jij denkt een toe komstig Idol te zijn, meld je dan bij het podium en grijp je kans op eeuwige roem. Eén dorpsgenoot ging slaagde hier reeds in... Het programma en de onderdelen: Vrijdag 1 augustus 9.00-15.00 uur Grijze markt Traditioneel gaat Egmond op z'n Kop van start met de grijze markt, waar in meer dan 175 marktkramen werkelijk van alles te koop is. Marktbezoekers en marktkramers vanuit het hele land zor gen voor een heerlijke Sfeer die muzi kaal wordt opgeluisterd door de gezel lige klanken van Radio 80. Ook de kin deren zullen zich prima vermaken, ter wijl ouders ondertussen heerlijk strui nen naar speciale koopjes. Zorg dat u er op tijd bij bent, ook dit jaar zullen de beste koopjes al vroeg in de ochtend van eigenaar wisselen. 19.00-21.15 uur Eerste Egmondse Grand Prix (Centrum) Deze avond ziet u in het centrum een waar autosportspektakel. Een span nende race tussen de Alles of Nix teams vormt de aftrap van deze span nende teamcompetitie. In samenwer king met Kartworld Limmen wordt een ware strijd geleverd, waarbij u als toeschouwer zich in de Pitbox zult wanen van een echte Grand Prix. Wie heeft de beste conditie, welke team is het meest op elkaar ingespeeld, zijn vrouwen tóch beter dan mannen als het op autorijden aankomt... Laat u verrassen! Zaterdag 2 augustus 13.30-15.30 uur Praxis Kindermiddag (Start Kerkplein) Als de weergoden de deelnemers enigszins goed gestemd zijn, gaan zij historie schrijven in Egmond. Een heus zandstrand zal het Kerkplein opsieren, alwaar de kinderen een middagje kun nen ravotten in het zand. Zandkastelen bouwen en schatgraven, plezier voor tien! Vergeet niet aan je ouders te vra gen om je schepje en emmertje mee te nemen, die heb je vast en zeker nodig. Na al dit vertier wordt je op chips en drinken bij de muziektent getrakteerd. Vervolgens worden de lachspieren getest bij het optreden van Billy de Clown. Om teleurstellingen te voorko men, doe mee en zorg dat je tijdig inschrijft bij de organisatiewagen in de Abdij laan (uiterlijk vrijdag, op de dag zelf niet meer mogelijk). Vaders en moeders doen er verstandig aan, de kids 'gepast' te kleden. 15.45-18.00 uur Egmondse kampioen schappen eierengooien (Centrum) Terug op de kalender, het wereldbe roemde eierengooien. Hierbij gaat het erom, een zo groot mogelijke afstand te overbruggen met een (niet voor con sumptie geschikt) ei, waarbij deze héél gevangen moet worden. Naast de Alles of Nix teams en de klasse 'open inschrijving', zal worden afgesloten met de vedetten van weleer. Egmond Binnen kent eën echte tradi tie op dit onderdeel en de cracks van 'vroeger' zullen proberen om het récord van ruim 60 meter proberen te verbeteren. Inschrijving voor de open klasse kan deze middag tot het maxi mum aantal deelnemers is bereikt. De presentatie is deze middag in handen van een spreekvaardige sportfreak. Doe een poging óf geniet van het gestuntel van een ander, 's Avonds tij dens het avondprogramma zullen de winnaars worden gehuldigd. 19.00 uur Egmond goes Caribean (Centrum) Wie kent niet de gezelligheid van tro pische klanken van de Caribean. Deze avond vormt de Copa Cabana het decor voor een avond salsa, zandstrand en presteren op hoog niveau. Een heus zandstrand in het centrum, dat moet u zien! Kom kijken en geniet van de show van een super gezellige salsaband die de straten van de playa del Egmond zal opvrolijken. Dit natuurlijk ter ondersteuning van de prestaties die de Alles of Nix teams zullen moeten leveren. Ieder team zal bovendien zijn eigen tropisch geklede supportersschare meebrengen. Al met al een warme sfeer die nog lang zal naweeën in de het gezellige centrum. Bovendien maakt u zo origineel moge lijk uitgedost, via een lot kans op een leuke prijs, dus doe uw tiest! Zondag 3 augustus 10.30-11.30 uur Start Fietsum merrondtocht (start Schulp-finish Centrum) De afgelopen jaren was de dorpspick nick één van de hoogtepunten van Egmond op z'n Kop. Dit jaar wordt u uitgenodigd voor de fietsvariant, de Fietsummerrondtocht. Deze ochtend zullen ruim 600 mensen genieten van een fietsroute aangekleed met allerlei bijzondere demonstraties en bezichti gingen. Ook de inntrlijke mens wordt niet ver geten, er staan ook dit jaar weer heer lijke versnaperingen voor u klaar. Wat u zeker niet mag missen is een demon stratie van drie valkeniers. Zij zullen u met acht roofvogels spelenderwijs demonstreren wat een schoonheid en sensatie de natuur te bieden heeft. Deelnamebewijs Uit in eigen dorp, laat u verrassen door de schoonheid van ons gezellige dorp je. Zorg dus dat u snel een deelname bewijs bemachtigd bij de Alles of Nix teams of de winkeliers (bijna uitver kocht). De deelnamebewijzen zijn op de dag zélf niet meer verkrijgbaar (op=op). Bij de finish zult u worden onthaald door klanken van de Egmonder Muzikanten. Volgt u de aanwijzingen van de organisatie goed op zodat iedereen er veel plezier aan zal beleven. De fietsrit is ook voor kin deren goed te doen en is qua afstand een peulenschil... 14.00-17.00 uur Ydols op z'n kop 2003 (Centrum) Direct na de Fietsummerrondtocht zal de middag zal in het teken staan van muziektalent uit Egmond. Vind jij dat jou muzikale kunde niet verborgen mag blijven en je wilt je kunsten graag etaleren, meld je dan aan bij het podi um. Een speciale presentator zal de optredens aan elkaar praten en zelf ook in het feestgedruis meedoen. Speciale aandacht voor de Finale van Alles of Nix. Welke verrassingsopdracht dit wordt is voor u én de teams zelf nog een groot geheim. Tevens volgt dan de prijsuitrei king van het logo- en fotospel, wat u tij dens de Fietsummerrondtocht zult meespelen. Kans dus om met een mooie prijs naar huis te gaan. 17.00 uur Afsluiting Egmond op z'n Kop 2003 (het feestgedruis echter nog lang niet...) Voor meer info zie www.egmondopznkop.nl. BERGEN - De Voorzieningen- rechter van de Arrondissements rechtbank in Alkmaar heeft donder dag 24 juli het kort geding afgewezen, dat was aangespannen tegen de gemeente Bergen in verband met de voorgenomen gedeeltelijke sloop van de kapberg op het perceel Egmondermeer 18. Naar aanleiding van deze uitspraak heeft het college van burgemeester en wethouders van Bergen besloten op dinsdag 29 juli vanaf 09.30 uur de voorgenomen gedeeltelijke sloop van de kapberg door een erkend bouwbedrijf uit te laten voeren. De eigenaresse van de kapberg had dit kort geding aangespannen om te voorkomen dat de gemeente Bergen zou overgaan tot gedeeltelijke sloop van haar kapberg. Het betreft hier het besluit van de gemeente Bergen óm de kapberg terug te brengen naar een kapberg met enkel vier poten en een Het kort geding werd op vrijdag 18 juli behandeld voor de Voor- zieningenrechter van de Arron dissementsrechtbank in Alkmaar. In afwachting van de uitspraak van de rechter had de gemeente Bergen besloten de uitvoering van haar besluit tot gedeeltelijke sloop van het pand tijdelijk op te schorten. EGMOND - Dit jaar gaat in augustus voor de eerste keer de Eastpak Summertour van start. Op de grotere locaties van Sportfondsen Nederland kun je een evenement verwachten dat zich het beste laat omschrijven als een American Streetstyle Open Air Event, oftewel puur spektakel. Het wordt een echte tour; in één maand doorkruist het evenement Nederland en doet 15 plaatsen aan. Op zondag 6 augustus is het de beurt aan De Watertoren in Egmond aan Zee. De formule is over gewaaid uit Amerika en is daar immens populair. Het leukste van dit alles is datje niet alleen demonstraties te zien krijgt, maar dat je ook zelf mag meedoen. Er wordt gekeken wie echt een talent heeft voor de- vele dingen die je kunt doen. Aan het einde van de tour worden deze talenten allemaal uitgenodigd voor een fantastisch slot- evenement op een speciale plaats, Wat je kunt vinden op de Eastpak Zummertour? Bands, dj's, breakdan- cers, basketballers, en skateboarders die jou alles kunnen leren wat je altijd al wilde leren. Iedereen mag meedoen; of je nou pas begint of al een doorge winterde streetstyler bent, het maakt echt niets uit! De bands gaan strijden om de Eastpak Award, oftewel de hoogste eer voor de betere hardcore- en skatebands van Nederland. Hiervoor kunnen bands zich nog inschrijven via internet: (www.youngego.nl) en er bestaat een grote kans dat je mee mag op de Eastpak SummerTour. In totaal kunne 24 bands zich plaatsen, dus wie het eer ste komt, wie het eerste maalt! Als jij talent hebt voor het mixen van cd's of platen, ook dan ben je bij dit evenement aan het juiste adres. Je hoeft alleen maar je cd's of platen meo te nemen want de spullen om je op uit te leven staan voor je klaar. Voor de breakdancers geldt eigenlijk hetzelfde als voor de dj's. De break- dance-experts van de Eastpak SummerTour geven demo's en leren je allerlei spectaculaire bewegingen. Je bepaalt zelf of je meedoet of dat je alleen bewonderaar blijft. Als je talent meer richting basketball gaat, dan is er ook goed nieuws. Enkele spelers uit de hoogste klasse van de nationale competitie zijn pre sent die je de fijne kneepjes van het werpen, slammen en dunken willen leren. Mocht je aanleg hebben (of gewoon goed zijn), dan kun je ook nog fantastische prijzen winnen met de 1 tegen 1 die je kunt spelen tegen deze echte sterren. Scoor je, dan ben je een echte winnaar...! De meest actuele informatie over de Summertour vindt je op www.youngego.nl. EGMOND - Op vrijdagavond wordt vanaf 1 t/m 29 augustus een bridgez- omerdrive gehouden. Locatie: O.K. Verenigingsgebouw Julianastraat 5 te Egmond aan Zee. U kunt zich aanmel den tot 19.30 uur aan de zaal, het inschrijfgeld voor leden is 2,- euro; niet-leden betalen 2^50 euro. Info: S. Visser, tel. 072-5061182 of B Jonkers tel: 06-24587440. Ook kunnen nieuwe leden zich aanmelden op bovenstaan de telefoonnummers. REGIO - De gezondheidswijzer Alkmaar stelt diverse informatiepak ketten gratis beschikbaar, waaronder: Stoppen met roken, Snurken en slaap- apneu, Gezond op vakantie, Afvallen gezonde voeding.Wie is geïnteresseerd in een van de informatiepakketten of andere vragen op het gebied van gezondheid heeft, kan contact opne men met de Gezondheidswijzer, tel: 072-5143384 of e-mail: gezondheidswij- zer@communicationpark.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 6