Van der Peet's vakhandel stopt met de winkel Countryfair van Ponyclub Heiloo belooft groot spektakel te worden Buitenzingmiddag van de Fiftysingers grandioos succes „Het is tijd om een stap terug te doen 3 DIEREN Lï P f L I T I E UITKIJKPOST - 6 AUGUSTUS 2003 - PAGINA 2 MEDISCHE DIENSTEN DIENSTEN BESCHERMING LV Creativiteits- en geologiefolders Nivon 1111 Inleveren kopij Uitmarkt Heiloo Zomeractiviteiten AVVH Cursus verhalen schrijven PAPIER HEILOO Inloopavond voor toekomstige majorettes BERICHTEN Vissen op de Wadden Agenda Sporthal Het Vennewater 4 E Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur op werkdagen van 10.30 tot 11.30 uur en van 18.00 tot 19.00 uur, zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo. Spreekuur uit sluitend op afspraak. Het afhalen van voer en medicijnen kan op maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Op zaterdag uitsluitend volgens afspraak. Voor het maken van een afspraak kunt u bellen van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur op tel. 072-5340550. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Frederik Hendrik laan 3,1814 JM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Koorsteraat 33-35, 1811 GM Alkmaar, tel. 5143384. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 09.15 uur en De Smetkliniek (Willi- brord), Kennemerstraatweg 464, maan dag t/m vrijdag van 09.00 tot 09.30 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo, tel. 072- 5115238. Vermiste en gevonden dieren: 072-5616106 Knaagdieren: 072-5090234 Honden katten Akersloot: 0251-310079 Vakantieadvies: 072-5336180 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord Kennemerland: 072-5150173 (alarm), en 072-5150085 (informatie). Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Inspectie: 072-5337280 Vermist Schuwe zwarte gec. kater, groene ogen, wit vlekje onder de kin, 12 jr. Pr. Irenelaan, Egmond aan den Hoef. Roodcyperse gec. kater, witte bef, borst, voetjes, rood bandje met halve koker, 3 jr. Ypesteinerlaan/Rondelaan, Heiloo. Forse zwartgrijs cyperse gec. kater, wit rond de neus, witte bef, voor witte voet jes en achter kousjes, omg. pont Akersloot. De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 16.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij en advertentie-opgave moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm is E 0,42 (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk maandag 17.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadres seerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. Sameil Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 09.30 uur: voorganger ds R.J. Blaauw. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: voorganger ds J.D. Kila uit Alkmaar. Rooms-katholieke kerkdiensten GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: voorganger pastor M. Braamse Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met Cantores, voorganger M. Strack van Schijndel. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met spontaan koor, voorgan ger W. van Schie. OL Vrouw ter Nood Vrijdag 08.30 uur: eucharistieviering. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering, 15.00 uur: aanbiddingslof. Woensdag 08.30 uur: eucharistieviering. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met gemengd koor, voorgegaan door pastor H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering zonder koor, voorgegaan door pastor M. Strack van Schijndel. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5333396. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Elke zon dag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Kerkdiensten Egmond H. Adelbertus Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur, zondag 10.30 uur. H. Marg. Maria Alacoque Egm. ad Hoef Zaterdag 19.00 uur. Zondag 09.00 uur: eucharistieviering met gemengd koor. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. aan Zee Zondag 10.30 uur. Woensdag 09.30 uur. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. SOW gemeente Egmond Zondag: 10.00 uur, voorganger ds R. Oldenboom te Egmond aan Zee. Koffie na dienst. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger D. de Haan. Engelse vertaling aanwezig, tevens zondagsschool voor de kinde ren. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 42, Alkmaar, 072-5324530/ www.ekvriendschap.nl. Hervormd/Gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Uitgeest. Zondag 10.00 uur: voorganger ds M.J. Luijck. HEILOO - Voor het nieuwe seizoen van het Nivon Heiloo kunt u in de Bibliotheek Heiloo aan het Male voort tijdens de openingstijden weer de gebruikelijke creativiteits- en geologiefolders verkrijgen. U kunt natuurlijk ook vooraf inlichtingen vragen: creativiteit Astrid Oudhoff tel 072-5336259 of Lineke Muller tel. 072-5334576 en voor geologie bij Piet Postma, tel.072-5330721. HEILOO - Niets doet vermoeden dat over een half jaar de winkel van van der Peet's Vakhandel aan de Stationsweg er niet meer zal zijn. Toch zal 's avonds op 31 december de win keldeur voorgoed in het slot vallen. Zo hebben Jaap (56) en Rie (54) van der Peet besloten. Na ruim 32 jaar vinden zij het nu tijd om wat meer vrije tijd te nemen en zich bezig te houden met hun hobby's. Unicum Een winkel waar je op zoek naar iets op gebied van verlichting niet gauw met lege handen de deur uitgaat. Ook het zogenaamde 'witgoed' kon de klant er vinden; wasmachines, drogers en vaat wassers. Op gebied van verlichting schat Jaap dat hij wel tussen de 500 en 1000 verschillende soorten gloeilampen achter de toonbank heeft liggen. Een unicum, zo'n winkel, in de wijde omtrek. De zaak is 72 jaar geleden gestart door van Tricht, 32 jaar geleden heeft het echtpaar van der Peet de zaak overgenomen. De familie van der Peet heeft nog con tact met mevrouw van Tricht die menig mooi plaatje uit de oude doos van de winkel heeft. Service Jaap vertelt: „Mijn ouders hadden een slagerij en ik herinner me dat ik altijd zei: ik wil later geen eigen zaak, daar gaat te veel tijd in zitten. Nou je ziet het, met heel veel plezier hebben we deze winkel gerund. Daarnaast heb ik een elektrotechnisch installatiebureau. Daar ga ik gewoon mee door. Dat zal ik dan zo'n 2 tot 3 dagen in de week doen, in mijn eentje. Dus hele grote klussen gaat niet meer. Klanten kunnen dan gewoon naar het vertrouwde telefoon nummer bellen en een afspraak maken. Ik vind het heel belangrijk dat de klan ten weten dat ik natuurlijk dezelfde service verleen als altijd. Ook voor goe deren die ze hier nog in die laatste maanden gekocht hebben. Ze kunnen gewoon op mijn service terugvallen." Dat beaamt Rie van der Peet, ook een dochter van ouders met een eigen zaak. „En onze dochter gaat straks in dit pand ook haar eigen zaak beginnen. Een bedrijf in cosmetica en make-up, die ze leveren aan schoonheid- en kap perssalons. Ze zal zich begin volgend jaar zelf wel bekend maken in de Uitkijkpost." Hard werken Een eigen winkel en installatiebedrijf betekent hard werken en steeds meer zorgen, zo vertellen Jaap en Ria. „Er komen steeds meer bedrijven die onze artikelen verkopen Wat de prijs betreft konden we nog wel mee, maar soms ook niet." De service die van der Peet bood was echter uniek te noemen. Ze repareerden alles zelf en sloten alles zelf aan. Dit laatste zal dus gelukkig blijven voortbestaan. „We gaan terug naar een eenmanszaak. Dat betekent installatiewerk op kleine schaal, storingen verhelpen. Onze klan ten hoeven dus niet bang te zijn dat we niet meer komen." Bang om zich te zullen vervelen zijn ze in het geheel niet. Jaap kan zich (bijna) volledig op de tuin werpen. Voor hem een zeer ontspannende bezigheid. Ria is creatief met schilderen en tekenen. Verder zullen ze heel wat uurtjes op de fiets doorbrengen. Opheffingsuitverkoop „Ómdat het best nog wel lang duurt houden wij onze 'hardlopers' in gloei lampen en tl-materialen nog wel op voorraad, zodat de klanten niet meteen mis grijpen. Toch zullen heel wat men sen ons wel gaan missen, want we ver kopen heel veel artikelen die je niet zomaar ergens anders kan kopen, voor al op verlichtingsgebied. We hebben een hele grote collectie, dus neem wat reservelampen is ons advies", zo besluit Ria van der Peet. Dat Jaap en Ria van der Peet tot het laatst toe zorg en service voor de klant hebben, mag wel duidelijk zijn. In december neemt het echtpaar pas offi cieel afscheid, maar van der Peet start vanaf nu met een opheffingsuitver koop. De kortingen zullen steeds meer oplopen, het is dus zaak de Uitkijkpost en de winkel goed in de gaten te hou den! Na ruim 32 jaar vinden Jaap en Rie van der Peet het nu tijd om wat meer vrije tijd te nemen en zich bezig te houden met hun hobby's, (fotoMSP) HEILOO - Ponyclub Heiloo, een samenvoeging van de ponyclub en de rijvereniging, gelegen aan de Zeeweg bezit een kleurrijke historie. Een vijfen zeventig jarige historie waarin zelfs een plaats is weggelegd voor landskampi oenen. Een unicum voor de vereniging en een unicum voor Heiloo als dorp. En de historie krijgt in de nabije toe komst een nieuwe glansrijke primeur. Op 17 augustus houdt Ponyclub Heiloo namelijk een countryfair. Een unieke gebeurtenis in de omgeving. Engelse landleven De countryfair is een happening waar bij bezoekers de stijl van het Engelse landleven kunnen proeven en een dag lang veel plezier kunnen beleven aan verschillende demonstraties en acti viteiten. Organisatrice Sylvia Korver bekent dat ze haar handen vol aan de organisatie had, maar er staat dan ook wel wat. Zo'n zestig kraampjes vanuit heel Nederland zijn aangetrokken om hun exclusieve producten te showen en verkopen. Geen alledaagse artikelen die in de winkel op de hoek te vinden zijn, maar „Producten met een ver haal," zo zegt Dave Nanne, voorzitter van de ponyclub. „De eigenaars van de kraampjes kunnen veel vertellen over hun spulletjes en veel is dan ook zelfge maakt." „Zo zijn er kraampjes met waxjassen, tuinlaarzen, zelfgemaakte sieraden, kunst, antiek en komt er een wijnhuis." vult Sylvia hem aan. „En er komt iemand die van brooddeeg levensechte taarten maakt, die er zo lekker uitzien dat je ze bijna zou willen opeten." 'Waar schijt de koe?' Ook komen er de gehele dag door demonsfraties welke veelal spektakel en plezier beloven. „Er komt een heuse paardenfluisteraar," zegt Sylvia enthousiast. „En een westernrijder, een vliegvisdemonstratie en een demon stratie van honden met gedrag en gehoorzaamheid. Ook wordt er een demonstratie van de vereniging zelf uit gegeven over het mennen van paarden." De veelzijdigheid duidt erop dat de countryfair niet alleen voor paarden liefhebbers is. Sylvia bevestigt dit: „Het is voor iedereen leuk. Het is absoluut niet alleen voor mensen die iets met paarden hebben. Voor iedereen zit er wel iets tussen. Denk maar aan de taar- tenbakwedstrijd, waarvoor twee pro fessionele koks komen om de zelfge maakte taarten te keuren. Of de loterij met de naam 'Waar schijt de koe?'. Bij deze loterij wordt een veld in vakken gedeeld en daar wordt een koe op los gelaten. Mensen kunnen inzetten op een vak en als de koe daar zijn klodder reukwaar neerplant heeft men gewon nen. Oude ambachten Voor de mensen die hopeloos het ver keerde vak hebben gekozen zijn er altijd nog de oude ambachten. Zo is er palingroken, schapen scheren en kant klossen. Ook aan de kleintjes is gedacht. Een heus springkussen is gere geld zodat de kleinere 'countryfairders' zich helemaal kunnen uitleven. Wanneer de inwendige mens verzorg moet worden is er bijvoorbeeld nog een kraampje met Schotse delicatessen. „Er zijn genoeg voorzieningen voor de4hon- gerende mens," zegt voorzitter van de rijvereniging, Arie Zwijnenburg. Ook voor hen die niet zo dol zijn op Schots zijn er wat bekendere hapjes geregeld. De organisatie heeft veel voeten in de aarde gehad, maar gelukkig kan het bestuur rekenen op veel vrijwillige hulp van leden en zelfs van buiten staanders die het hart op de goede plaats hebben zitten. Het belooft dan ook een heel spektakel te worden wat om tien uur 's morgens moet gaan los barsten. Mensen die wel in zijn voor spektakel en een heerlijk dagje uit weten de ponyclub dan ook op zondag 17 augustus te vinden. De entree bedraagt E3,- en voor kinderen tot 12 jaar is de entree zelfs gratis. De Uitmarkt Heiloo wordt dit jaar gehouden op zaterdag 6 september, van 11.00 tot 16.00 uur in en rond de Openbare Bibliotheek Heiloo en win kelcentrum 'Het Hoekstuk'. Op de negende editie van deze markt presenterende Heilooër ver enigingen, sportclubs en andere orga nisaties zich door middel van informa tiestands en diverse demonstraties. U kunt geheel vrijblijvend veel informa tie verzamelen over hetgeen u op het gebied van cultuur, educatie en sport tijdens het komend seizoen in en om Heiloo te wachten staat. In de Uitkijkpost wordt op woensdag 3 september uitgebreid aandacht besteed aan de Uitmarkt met onder andere een plattegrond en schema van de activiteiten. De deelnemende vere nigingen kunnen zich in deze editie van de Uitkijkpost alvast presenteren in de vorm van een redactioneel stuk je met desgewenst een foto. De uiterste inleverdatum voor deze kopij is vrijdag 22 augustus. U kunt uw tekst (maximaal 400 woor den) en foto opsturen naar: redactie Uitkijkpost, o.v.v. Uitmarkt, De Hoefsmid 5,1851 PZ Heiloo, of per e- mail: redactie@uitkijkpost.nl. HEILOO - Op woensdag 13 augustus organiseert de AVVH e.o. (Algemene Vrouwen Vereniging Heiloo) een eten tje bij Brasserie 'Wildschut' in Heiloo. Aanvang 18.00 uur, opgave en inlichtin gen bij Anneke Kager, tel: 072-5332935, tussen 19.00 en 20.00 uur. HEILOO - Voor wie met een hoofd vol verhalen loopt maar niet eerder de kans vond om ze op te schrijven, voor wie altijd al heeft willen schrijven maar tel kens vastliep, voor wie stapels papier heeft liggen, maar aarzelt over de kwa liteit van het werk starten dit seizoen in Heiloo cursussen verhalen schrijven. Maandag-avond 25 augustus start de basiscursus Verhalen schrijven. In tien avonden, eenmaal in de veertien dagen, wordt gewerkt aan de basistechnieken van een verhaal schrijven. Hoe werkt de mechaniek van een verhaal? Wat is de brandstof van de spanning? De levens adem van personages? Hoe geef je inhoud waarde? Maar ook wordt er gekeken naar ieders eigen stijl en moge lijkheden en wordt het geschrevene voorzien van deskundig commentaar. Maandavond 1 september start de cur sus Werken aan een meesterstuk voor mensen die een stuk van langere adem willen schrijven. Ook deze cursus wordt eenmaal in de veertien dagen gegeven van 20.15 tot 22.15 uur. In deze cursus gaat het vooral om het leren organiseren van een groter werk, het alert blijven op valkuil, het inspireren, stimuleren en becommentariëren. De genres kunnen uiteenlopen van poëzie tot proza, van kinderliteratuur tot levensverhalen. De groepjes zijn klein (maximaal 5 perso nen), zodat er veel aandacht is voor het gemaakte werk. De docente is Margreet Schouwenaar, professioneel schrijver en al jaren actief op het gebied van cursus sen en/of individueel begeleiding. Inlichtingen en/of opgave kunnen 's avonds na 20.00 uur verkregen worden, tel. 072-5332418. Op 17 augustus houdt Ponyclub Heiloo een gezellige countryfair. De organisa tie is mede in hariden van Roland Thier en Sylvia Korver. (foto: MSP) Dinsdag Zwem- en poloclub De Spetters, huis- aan-huisactie tussen Spoorlijn- Zeeweg- Pastoor van Muijenweg- Het Malevoort (ine. Harrelaers en De Rietvink)- De Omloop en Belieslaan. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmerverzamelplaatsen langs de weg vóór 19.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo, container op parkeerterrein achter de Ter Coulsterkerk, tussen 10.00 en 12.30 uur. Maandag t/m vrijdag Stichting Uitkeringsgerechtigden Hei loo, container bij Bergeonstraat 30 of bij de Westerzij. De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluijsweijdt 9/Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tus sen 08.45 en 15.30 uur. De Zuidwester, Boekenstein 43, tij dens de schooluren, ook gebruikte kle ding. Muziek Dansschool, Het Veld 1, tus sen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks Willibrordschool, container staat naast de C 1000-supermarkt, hoek Wester- weg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Foresters, container op sportpark Het Vennewater, Vennnewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw De Bolder, hoek Kerkelaan- /Westerweg. Ook: container op de par keerplaats bij zwembad het Baafje. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis 'op sportpark Het Vennewater, tijdens trainingen en wedstrijden. Vogelvereniging Kleurenpracht, con tainer bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater. Halen op verzoek, tel. 5337339. Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Tennisvereniging Het Vennewater, container bij de ingang van het tennis park aan Het Zevenhuizen. Hockeyvereniging De Terriërs, contai ner bij de Nic. Greeuwflat in Vrieswijk, tussen 08.00 en 20.00 uur. Tennisvereniging Het Vennewater, container bij de ingang van het tennis park aan Het Zevenhuizen. HEILOO - Maandag vond de jaarlijkse buitenzingmiddag van het koor De Fiftysingers plaats op het terrein van de GGZ, voorheen Willibrord. Activiteiten begeleider Jaap had alles uit de kast gehaald om er een geweldige middag van te maken. Ondanks de vakanties en de te verwachten warmte waren 60 koorleden van de 90 gekomen om te zingen. Het zangrepertoire bestond geheel uit meezin gers, die onder begeleiding van Jan, de accordeonman, en dirigente Lonneke samen met het aanwezige publiek uit volle borst werden gezongen. Ook de bewo ners lieten zich niet onbetuigd. Spontaan besloten zij om met de microfoon te gaan zingen. Volgend jaar zal het koor wederom op deze locatie zingen, (foto: UKP) Noord-Holland Noord 112 0900- 88 44 Vr «Noord-Holland Noord Op maandag 28 juli werd de inbraak ontdekt in een personenauto die geparkeerd stond aan het Jan Boltenhof. Een portier van de donker grijze Peugeot 205 werd opengebro ken. De inhoud van de auto werd door zocht. Uit het dashboardkastje werd bijna alles onvreemd. Ook werd de hoedenplank ontvreemd met daarop twee speakers. Later werd een groot gedeelte van de ontvreemde goederen op de Vijverlaan teruggevonden. Om 8.30 uur werd de inbraak ontdekt in een bedrijfspand aan de Schrijnwerker. Door het forceren van de roldeur wist men zich toegang tot het pand te verschaffen. Ontvreemd werd onder andere een tweetal laptop computers. Tussen zondag 27 juli en maandag 28 juli werd van Het Brugstuk een personenauto van het merk Opel, type Kadett, kleur rood voorzien van kenteken ZR-68-GT, ont vreemd. De auto werd later bescha digd in Limmen teruggevonden. Op dinsdag 29 juli werd aan gifte gedaan van het vernielen van een HEILOO - De majorettes van de Fanfare Showband Heiloo hebben een inloopavond gepland voor iedereen die meer wil weten over de sport majoret- ten. Tijdens deze inloopavond kunnen vragen worden gesteld over de majo rettes en is er gelegenheid om eens met de baton te draaien of met de pompoe nen te schudden. Ook worden er alle maal leuke pasjes geleerd en mag er natuurlijk ook gewoon gekeken wor den hoe de majorettes het doen. Op 11 augustus van 19.00 tot 20.00 uur in de gymzaal van het PCC aan De Dors. personenauto. De vernieling aan de blauwe Opel Corsa werd zondag 27 juli geconstateerd. De antenne van de auto werd vernield terwijl de auto stond geparkeerd op De Bosanemoon. In de nacht van dinsdag op woensdag 29-30 juli werd vanaf de Heerenweg een personenauto van het merk Opel, type Kadett, kleur rood voorzien van kenteken ZH-63-ZZ ont vreemd. De auto werd zaterdag 2 augustus beschadigd aangetroffen op de Oosterzijweg. Op donderdag 31 juli werd de inbraak ontdekt in een vrachtauto die op Het Hoekstuk stond gepar keerd. Het slot van de achterklep werd gefoceerd. Uit de laadruimte werd onder andere een palletwagen ont vreemd. De eigenaar van een Mazda 323 kwam vrijdag 1 augustus tot de ontdekking dat in zijn auto was gepro beerd in te breken. Het slot van het portier aan passagierszijde bleek geforceerd te zijn. De auto stond op het Maria's Hof geparkeerd. HEILOO - De stichting belangenbe hartiging uitkeringsgerechtigden orga niseert weer een vistocht op het wad. Deze tocht wordt gehouden op donder dag 28 augustus en duurt de hele dag. Vertrek om 6.00 uur vanaf de Bergeon, Bergeonstraat 30, om 17.00 uur weer terug in Heiloo. Hengels en aas worden gratis ter beschikking gesteld. De kosten bedragen E 8,- per persoon. Ook niet uitkeringsgerechtigden kun nen zich aanmelden, er zijn nog twee plaatsen open. Nadere informatie en aanmelden bij Ton Dijkman, tel. 072-5333215. Het Zevenhuizen 48 -1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel 5356681 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwinnen over de verhuur voor het seizoen 2003. Night of the Proms dit jaar op 18 of 25 oktober 2003. Rommelmarkten op 30 november 2003, zondag 25 januari 2004 en 29 februari 2003. De sporthal is gesloten vanaf vrijdag 27 juni t/m zondag 10 augustus 2003 Maandag 11 -08-2003 08.45 - 15.30 Dinsdag 12-08-2003 08.30 - 15.30 Woensdag 13-08-2003 Donderdag 14-08-2003 Vrijdag 15-08-2003 08.30 - 12.30 Zaterdag 16-08-2003 Zondag 17-08-2003 12.00 - 15.00 Maandag 18-08-2003 08.45- 15.30 Dinsdag 19-08-2003 08.30- 15.30 Woensdag 20-08-2003 Donderdag 21-08-2003 19.00- 21.00 Vrijdag 22-08-2003 08.30 -12.30 18.00-23.00 Zaterdag 23-08-2003 17.00-21.00 Zondag 24-08-2003 Schoolgym Schooigym Schoolgym Optie bij slecht weer Flashing Basketball Tour 2003 Schoolgym 17.00-22.30 Volleybal Schoolgym Basketball Schoolgym Zaalvoetbaltoernooi Zaalvoetbaltoernooi Zwembad Het Baafje, tel. (072) 5333909 De Omloop 11,1852 RJ HEILOO De openingstijden zijn: maandag, woensdag en vrijdag van 09.00 tot 19.30 uur, dinsdag en donderdag van 07.00 tot 19.30 uur en zaterdag en zondag van 10.00 tot 18.30 uur. Abonnementhouders kunnen zich opgeven voor een soort 'duikcursus'. Op een aantal woensdagmiddagen van 16.00 - 18.00 uur is er een mogelijkheid om samen met een duik- instructeur "onder water te gaan". Meer informatie hierover kunt u bij c|e kassa van het zwembad vinden. Zondag 10 augustus 2003 op de grote zonneweide een grasvolleybaltoernooi. Schrijf u (gratis in met een team (minimaal 6 spelers/speelsters) aan de kassa van het zwembad. Ook inschrijven mogelijk via Camping Klein Varnebroek en de volleybalvereniging Effect. Hieronder volgt het overzicht van de bezoekersaantallen 2003: Week Totaal 2003 2002 2001 2000 t/m zo. 06 juli 782 23.004 18.872 28.294 28.422 1/m zo. 13 juli 3.562 27.307 21.142 30.399 30.807 Schoolzwemmen 741 555 1.068 1.793 t/m zo. 20 juli 6.543 33.850 24.189 32.015 31.661 t/m zo. 27 juli 2.504 36.354 28.097 38.402 33.590 t/m zo. 03 aug. X X 34.477 42.579 37.042 t/m zo. 10 aug. X X 35.821 43.544 40.532 t/m zo. 17 aug. X X 45.632 47.623 42.938

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 2