HE i 'UP Feest voor de Vijfhoek Bezoekdienst voor weduwen en weduwnaars If Kunstveiling Noordergeestkerk voor Stichting Veldwerk BoeuefttiQ Impressed Hertje geboren in 't Beestenboetje! DEUTEKOM DIEREN MEDISCHE DIENSTEN i DIENSTEN Nieuwe dienstverlening van Ouderenwerk Heiloo Heilooer verdacht van ontucht met nichtje Deken Dirk Braakman overleden Inbraak in woning Jonge Jury kiest het beste boek van 2002 Lelieblank, scharlaken rood door Michel Faber Boek van de week: Lelieblank, scharlaken rood Impressed door Jim CD van de week: van 22,95 BESCHERMING oo Winkelhof 't Loo 53 Tel 5335535 Agenda Sporthal Het Vennewater UITKIJKPOST - 20 AUGUSTUS 2003 - PAGINA 2 Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur op werkdagen van 10.30 tot 11.30 uur en van 18.00 tot 19.00 uur, zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo. Spreekuur uit sluitend op afspraak. Het afhalen van voer en medicijnen kan op maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Op zaterdag uitsluitend volgens afspraak. Voor het maken van een afspraak kunt u bellen van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur op tel. 072-5340550. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Frederik Hendrik laan 3,1814 JM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Koorsteraat 33-35, 1811 GM Alkmaar, tel. 5143384. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 09.15 uur en De Smetkliniek (Willi- brord), Kennemerstraatweg 464, maan dag t/m vrijdag van 09.00 tot 09.30 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo, tel. 072- 5115238. Dokter WILLEBOORDSE en Dokter KRUIZE zijn AFWEZIG van 27 augustus t/m 5 september Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds R.J. Blaauw. Heilig avondmaal. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: voorganger ds H.J. de Bie uit Huizen Rooms-katholieke kerkdiensten GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: voorganger M. Braamse. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met herenkoor, voorganger J. Oiling. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met dameskoor, voorganger H. Helsloot. Kinderwoorddienst. OL Vrouw ter Nood Vrijdag 08.30 uur: eucharistieviering. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering, 15.00 uur: aanbiddingslof. Woensdag 08.30 uur: eucharistieviering. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met gemengd koor, voorge gaan door pastor B. van Schie. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met koor fam. Mooij, voorge gaan door pastor J. Oiling. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5333396. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Elke zon dag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Kerkdiensten Egmond H. Adelbertus Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur, zondag 10.30 uur. H. Marg. Maria Alacoque Egm. ad Hoef Zaterdag 19.00 uur. Zondag 09.00 uur: eucharistieviering met gemengd koor. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. aan Zee Zondag 10.30 uur. Woensdag 09.30 uur. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. SOW gemeente Egmond Zondag: 10.00 uur, voorganger ds C. Veenhuizen te Egmond aan Zee. Koffie na dienst. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger D. de Haan. Engelse vertaling aanwezig, tevens zondagsschool voor de kinderen. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 42, Alkmaar, 072-5324530/ www.ekvriendschap.nl. Hervormd/Gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Uitgeest. Zondag 10.00 uur: voorganger ds M.J. Luijk. HEILOO - Vrijdag moest Heilooer B.S. in Alkmaar voorkomen vanwege vermeende ontucht met zijn minderja rige nichtje. Tegen hem werd onder meer een voorwaardelijke celstraf van negen maanden geëist. Het nichtje, inmiddels 18 jaar, zou tussen 1996 en 2003 herhaaldelijk misbruikt zijn, tot zij februari dit jaar besloot het aan haar collega's te vertellen. Officier van justitie C. Zetsma eiste, naast een voorwaardelijke celstraf, een taakstraf van 200 uur, en een nader te bepalen schadevergoeding. De uit spraak is op 27 augustus. De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 16.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij en advertentie-opgave moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm is E 0,42 (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk maandag 17.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadres- seerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. ALKMAAR - Op zaterdag 16 augustus overleed na een korte ziek te, volkomen onverwacht, drs. Theodorus Maria Braakman, sinds 1980 pastoor van de Sint Laurentiusparochie te Oudorp/Sint Pancras en al een groot aantal jaren deken van Alkmaar. Dirk Braakman werd op 21 juli 1932 geboren te Bovenkarspel. Hij werd op 15 juni 1957 priester gewijd en vervolgens benoemd tot kapelaan in Spierdijk. Op het seminarie Hageveld had men behoefte aan een leraar Frans en Braakman kreeg de opdracht die taal te gaan studeren. Hij werd benoemd tot leraar op het instituut waar hij zelf zijn middelbare schoolopleiding had gevolgd. Na verloop van tijd werd hij de rector van deze school. Het was een functie die hij met veel toewij ding heeft vervuld, maar waarvan hij toch na verloop van tijd vond dat hij daarvoor geen priester was gewor den. Hij was weliswaar al veel pasto raal actief - assisteerde tijdens de weekeinden in een parochie en besteedde zijn vakantie grotendeels aan het vervangen van een pastoor in Parijs - maar hij wilde meer. Die kans kreeg hij in Oudorp/Sint Pancras waar hij op 1 november 1980 werd geïnstalleerd als opvolger van pastoor R. Geraets. In de loop van de jaren kreeg hij er steeds meer taken bij: deken van Alkmaar, lid van het kathedraal kapittel, lid van de selec tiecommissie van het bisdom en lid van de priesterraad. In de Lauren tiusparochie heeft men hem leren kennen als een bevlogen en uiterst toegewijd priester die, buiten de enkele weken vakantie per jaar, altijd - dat wil zeggen 24 uur per dag - beschikbaar was voor wie hem nodig had. Hij heeft in zijn parochie tal van activiteiten opgestart of gestimu leerd. Hij was echt pastor uit roeping, zoals hij leraar uit roeping was geweest. Dat leraarschap is hij ook nooit kwijtgeraakt; hij bleef onderwij zen. Bijvoorbeeld in zijn wekelijkse column met de titel 'Beste mensen', dat onlangs als boekvorm bij de Uitkijkpost is uitgegeven. Mede door- deze stukjes, die veelvuldig in allerlei parochiebladen werden overgeno men, verwierf hij zelfs landelijke bekendheid, iets waar hij overigens zelf absoluut niet naar streefde. Integendeel, hij vond het eigenlijk maar hinderlijk. De man was daar gewoon veel te bescheiden en veel te eenvoudig voor. Binnen parochie en dekenaat heerst een sfeer van ongeloof en verbijste ring. Men is aangeslagen, begrijpt niets van deze ogenschijnlijke onrechtvaardigheid. Zijn laatste woorden luidden echter: 'Het is goed zo'. Bij zijn parochianen, die hem 23 jaar lang mochten meemaken en hem vaak als een echte vriend hebben ervaren, blijft de herinnering: een priester en voorganger die er was voor zijn mensen; die ieder mens - ongeacht kleur, rang of stand - als een wonder beschouwde en zich daarover dan ook bleef verwonderen. Zijn bestuurlijke taken vervulde hij met grote plichtsbetrachting, maar allereerst was hij er voor zijn mensen. HEILOO - 'Je moet vooruit kijken, het leven gaat verder'. 'Als er eerst maar een jaar voorbij is, dan voel je je beter'. 'Ga maar wat leuke dingen doen, dat leidt af'. U kent ze wel, de opmerkingen die gemaakt worden als iemand is overleden. Ze zijn bedoeld om het verdriet te ver zachten, maar nabestaanden voelen zich hierdoor vaak niet begrepen. Ze zouden eigenlijk langer willen praten met iemand die begrip toont en tijd heeft om te luisteren. En niet één keer, maar meer dere keren. Dat is nu net wat de vrijwilli ger binnen het project 'bezoekdienst voor weduwen en weduwnaars' te bieden heeft. Een luisterend oor, begrip, herken ning omdat zij ook het verlies van een dierbare hebben doorgemaakt. Start bezoekdienst „Het streven is om per januari 2004 deze bezoekdienst te starten", aldus Margit Kooter, ouderenadviseur in Heiloo en coördinator van het project. We zijn druk met de voorbereidingsfase bezig en het werven van vrijwilligers staat op dit moment centraal." Het opzetten van deze bezoekdienst wordt in samenwerking met het Trimbos instituut gedaan. Dit landelijk kennisin stituut wil de komende jaren namelijk onderzoeken of een dergelijke bezoek dienst psychische klachten bij oudere weduwen en weduwnaars kan helpen voorkomen. „Dankzij deze samenwer king hoeven we hier in Heiloo het wiel niet uit te vinden. Daarnaast zijn we heel blij met de medewerking van de gemeen te Heiloo, die in het kader van het onder zoek bereid is adressen beschikbaar te stellen", aldus Margit Kooter. Uiteraard is niemand verplicht om gebruik te maken van de bezoekdienst en deel te nemen aan het onderzoek. Het is en blijft de verweduwde zelf die daar al of niet toestemming voor geeft. Vrijwilligerswerk „Voordeel van dit vrijwilligerswerk is dat het van beperkte duur is. Hoewel het onderwerp misschien wel triest is, kan het doel van dit werk de vrijwilliger juist veel voldoening geven. Het is de bedoe ling om vooruitgang te boeken met dege ne die je bezoekt. Als dit niet lukt, stop pen we met de bezoekdienst en kijken we of er doorverwezen moet worden naar andere instanties. De vrijwilligers die we zoeken moeten zelf ook verwe duwd (tenminste 2 jaar) én boven de 55 jaar zijn. De mensen worden niet zomaaf op pad gestuurd, maar krijgen eerst een cursus Tielpen bij rouwverwerking' aangebo den. Wanneer de werving voorspoedig verloopt, zouden we in oktober deze cur sus al kunnen laten plaatsvinden. Nadat er daadwerkelijk gestart is met de huisbezoeken ondervindt de vrijwilliger eveneens nog ondersteuning vanuit de Stichting Ouderenwerk Heiloo. De groep vrijwilligers komt ook dan nog met regelmaat bij elkaar. Er zal dan ruimte zijn voor deskundigheidsbevordering en het uitwisselen van ervaringen. HEILOO - In de nacht van vrijdag op zaterdag 16 augustus, tussen 01.30 en 08.30 uur werd er ingebroken in een woning aan de Vossenakkers te Heiloo. De daders kwamen de tussen woning binnen door aan de achterzij de een raam te forceren via de 'gaat jesmethode'. De hele benedenverdie- ping werd doorzocht terwijl de bewo ners boven lagen te slapen. Uit het pand werd een GSM en geld ont vreemd. Aanmelden Wie zich als vrijwillig(st)er zou willen inzetten voor dit project en interesse heeft om bezoekdiensten af te leggen, kan zich wenden tot de coördinator Margit Kooter. Zij is werkzaam in het Trefpunt in Heiloo, Abraham du Bois- hof 2, tel. 072-5331297. Maar ook met eventuele vragen kunt u bij haar terecht. Shock Your ParentsRead A Book HEILOO - Er zijn in 2002 weer heel wat mooie boeken voor jongeren uitge komen. In de bibliotheek staan ze vanaf 1 september voor je klaar in het Meeting Point. Als je tussen de 12 en 16 jaar oud bent, en je opgeeft voor de Jonge Jury in Bibliotheek Heiloo, krijg je het S.Y.P.R.A.P.-boekje cadeau. Hierin staan allerlei leuke boekentips voor jongeren, door jongeren. Stemmen op het beste boek voor jon geren kan tot 28 februari 2004. Denise zingt mee met de clown. Een van de werken die worden geveild op de kunstveiling op 7 september. HEILOO - Op 7 september wordt er in de Noordergeestkerk te Heiloo een kunstveiling gehouden, ten bate van Stichting Veldwerk. Vanaf 14.00 uur (de kerk gaat om 12.00 uur open) wordt deze veiling gehouden, maar daarvoor -• op donderdagavond 4 september van 19.00 tot 22.00 uur, vrijdag 5 september van 10.00 tot 22.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 22.00 uur - zijn er al kijkdagen in de Noordergeestkerk, Noordergeest straat 9. Tijdens deze kijkdagen kunt u zich inschrijven voor de veiling. Tevens kan een schriftelijk bod worden uitge bracht op de kunstwerken. De kunst werken worden door de veilingmeester ingezet op: pastels klein E 100,-, pastels groot E 200,-, tekeningen E 25,- tot E 50,-, schilderijen groot E 1000,- en schil derijen middel E 400,-. De inschrijving sluit zondag 7 september om 13.00 uur. De verkoop staat pnder toeziend oog van Notariskantoor Kuiper te Castricum. U wordt verzocht uw aan koop contant te betalen. Tevens dient u zelf zorg te dragen voor het vervoeren van uw aankoop. Heeft u vragen, dan kunt u bellen met: Secretariaat Stichting Veldwerk, tel. (Josanne de Graaf), tel. 072-5339585. aan 23 kinderen. Het doel van Stichting Veldwerk is om een eigen, groter pand te verwerven waar uiteindelijk 45 kinde ren een onderkomen zullen vinden. Secretariaat: Stichting Veldwerk, p/a Vennewatersweg 21-50, 1852 PT Heiloo, tel. 072-5339585. E-mail: veld werk@wlink.com.np. Internetadres:www.stichting- veldwerk.org. Wanneer u de Stichting op andere wijze financieel wilt steunen, dan kunt u uw bijdrage overmaken op: Gironummer: 8289522 of Bank: ABN/AMRO: 543703266, t.n.v. St. Veldwerk, te Egmond-Binnen. HEILOO - Op zaterdag 9 augustus was het weer zover! De ouders van Sven Bos en Debby Roozendaal, kinderen die overdag Orthopedagogisch Dagcentrum de Vijfhoek in Heiloo CHARLAKEN ROOD ItHC cA#£> twe WHJT») Londen, jaren zeventig van de negen tiende eeuw. Sugar, een intelligente negentienjarige prostituee in het bor deel van de hardvochtige Mrs Castaway, verlangt naar een beter leven. Dan komt William Rackham langs, een ambitieuze parfumfabrikant. Hij wil haar liefde exclusief en richt aan de rand van de stad een comfortabele woning voor haar in. Gaandeweg raakt haar leven verstrengeld met Rackham, wiens grote huis behalve veel bediendes een uiterst onstabiele echtgenote herbergt en een verborgen dochter. Terwijl Sugar op ongewone wijze de sociale ladder beklimt, passeert een stoet van beminnelijke, aandoenlijke, afstotende en gekmakende personages - gelovigen van alle soorten en hoeren voor alle smaken. Maar in het hart van deze panoramische, gelaagde vertelling staat die ene vrouw en haar fascineren de strijd om haar lichaam en ziel uit de goot te tillen. Hoewel Faber Sugar met historische precisie weet te belichten als een typi sche vrouw van haar tijd, is het dankzij zijn inlevingsvermogen ook een vrou wenportret geworden van universele geldigheid en aantrekkingskracht. Zelden hanteerden recensenten in hun lof zo vaak de overtreffende trap als bij de verschijning in oktober 2002 van Michel Fabers The Crimson Petal and the White, zijn bijna duizend bladzijden tellende historische roman over een moedige prostituee in het Londen van 1875. Inmiddels werden in Engeland en Amerika circa 50.000 exemplaren ver kocht. door Michel Faber voor 29,50 (gebonden) voor 25,00 (paperback) Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo naast Winkelhof 1 too. 0726331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mati: tnfo.deut©kom@Hbrls.nl Het Idols-avontuur voor de onlangs zestien jaar geworden Jim begon eind vorig jaar meteen goed. Hij kwam elke voorronde moeiteloos door en belandde uiteindelijk bij de laatste tien finalisten, waarna hij als tweede eindigde achter Jamai. Die tweede plaats blijkt tot nu toe niet verkeerd uit te pakken, want Jim kreeg na afloop van de talentenjacht meteen een platencontract bij BMG. Het nummer Tell her, dat hij tijdens de Idols-finale had gezongen, bleek zeer in de smaak te val len bij de fans. Hij moest even wachten op zijn beurt met het uitbrengen van een sin gle. Ten slotte moest winnaar Jamai eerst de kans krijgen om met zijn Step right up te scoren. Maar toen Jims nummer werd uitgebracht, stootte hij Jamai meteen van de eerste plaats in de Top 40. Zijn nieuw ste single, This Love is Real, kwam binnen twee weken op 1 in de vaderlandse hit lijst. De jonge zanger promoot zichzelf intus sen helemaal suf. Hij staat in alle kranten, op internet, in tijdschriften, is te horen in radioprogramma's en te zien op televisie. Daarnaast treedt hij in het hele land op. Maar Jim heeft het niet alleen druk met interviews, fotosessies en zingen; hij heeft oök bijna een dagtaak aan het uitdelen van handtekeningen aan zijn fans, vooral gillende tienermeisjes, die zelfs voor zijn huis in Egmond Binnen staan te wachten om een glimp van hun idool op te vangen. Nu is het voor Jim zaak om te bewijzen dat hij, naast zijn looks, ook een heleboel talent heeft. Zijn eerste cd Impressed, is wat dat betreft veelbelovend. Alhoewel de pre tentieloze ballads en zoete popliedjes overheersen is deze cd gewoon prima voor een jongen van 16, waar we in de toekomst ongetwijfeld nog veel meer van gaan horen. door Jim voor 16,95 bezoeken, hadden weer een fantastisch feest georganiseerd. De Vijfhoek is een dagcentrum voor kinderen met een verstandelijke handi cap of ontwikkelingsachterstand in de leeftijd van 0 tot 18 jaar. Dagelijks komen er zo'n 40 kinderen uit de hele regio Noord-Kennemerland met busjes naar de Vijfhoek. Sven en Debby komen hier al een aantal jaren. Hun ouders organiseren, dit jaar al weer voor de vierde keer, een fantastische kindermiddag voor de kinderen van de Vijfhoek en hun broertjes en zusjes. De ouders van Sven wonen op Hoeve Nijenburg aan de Kennemerstraatweg in Heiloo en hebben om hun huis een groot stuk grond waar alle festiviteiten plaatsvonden. Er was een clown die prachtige liedjes kon zingen met en voor de kinderen en hij presenteerde ook een kennisquiz, waarbij Oscar de eerste prijs won! Een groot aantal kinderen van de Vijfhoek heeft, naast hun verstande lijke, ook een lichamelijke handicap en maakt daarom gebruik van een rolstoel. Voor die kinderen was er een huifbed aanwezig, een soort matras dat tussen 2 paarden hangt. De kinderen worden op het matras gelegd en voelen tijdens het lopen de bewegingen van het paard. De meeste kinderen genieten hier zicht baar van, net als van allerlei lekkers te krijgen, zoals een ijsje en suikerspinnen. Wat voor veel kinderen ook een uitda ging was, was de grote brandweerwagen van de brandweer van Heiloo. De kin deren mochten allerlei spelletjes doen. De kindermiddag komt tot stand met de inzet van een grote groep vrijwilli gers en mét een financiële bijdrage van diverse sponsors. Maar het belangrijkst is wel dat dit gebeurt op initiatief van dè ouders van Sven en Debby, die elk jaar weer met groot enthousiasme de kin dermiddag organiseren. Stichting Veldwerk Stichting Veldwerk is in 1998 opgericht door René Veldt. Hij heeft zijn baan in de gezondheidszorg in Nederland opge zegd, zijn huis en boedel verkocht en is naar Nepal vertrokken. Hier biedt hij kleinschalige en directe hulp aan kans arme kinderen (straatkinderen, wees kinderen en gehandicapte kinderen). René Veldt is op diverse locaties in Nepal actief, tussen en met de locale bevolking, met behoud van hun eigen waarde en zelfrespect. Op dit moment huurt Stichting Veldwerk een pand in Kathmandu (Nepal) en biedt onderdak Donderdag De Duif, Mariënstein 180. Tussen 08.30 en 16.30 uur. Zaterdag Fanfare Showband Heiloo, huis-aan- huisactie in plan Ypestein (noord), incl. de Dompvloetlaan en Groenelaan, plan Zuid en West, tussen Ewisweg- Het Zevenhuizen- Het Malevoort (incl. De Ronge en Boswijk) en Pastoor van Muijenweg. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmerverzamel- plaatsen langs de weg vóór 09.00 uur. Maandag Meander/Paulusschool, De Hucht 2, huis-aan-huisactie, plan Ypestein, zuide lijke gedeelte. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmerverzamel- plaatsen langs de weg vóór 19.00 uur. Ook dan is brengen mogelijk tussen 18.00 en 19.00 uur naar de parkeerplaats bij school. Zie voor de volledige oud papier agenda www.uitkijkpost.nl HEILOO - In *t Beestenboetje eten ze beschuit met muisjes, want er is een jong hertje geboren. Het heeft alleen nog geen naam! Weet jij soms een leuke naam? Haal dan een wedstrijd formulier op het gemeentehuis van Heiloo aan het Raadhuisplein, en lever deze voor woensdag 30 septem ber weer in. Op 4 oktober maakt de gemeente bekend wie de beste naam heeft verzonnen en dus hoe het hertje gaat heten! *1 Vermiste en gevonden dieren: 072-5616106 Knaagdieren: 072-5090234 Honden katten Akersloot: 0251-310079 Vakantieadvies: 072-5336180 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord Kennemerland: 072-5150173 (alarm), en 072-5150085 (informatie). Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Inspectie: 072-5337280 Vermist Roodcyperse gec. kater, witte bef, borst en voetjes, rood bandje met halve koker, 3 jr. Ypesteinerlaan/Rondelaan, Heiloo. Forse zwartgrijs cyperse gec. kater, wit rond de neus, witte bef, voor witte voet jes en achter kousjes, omg. pont Akersloot. Zwart/wit/grijs cyperse gec. kater, wit befje en witte buik, zwarte vlooienband met koker, 2 jr. Heerenweg/Sandecamplaan, Heiloo. Donkergrijs cyperse poes, wit snoetje en witte onderkant, 4 jr. Oudburgerlaan, Heiloo. Rode gec. perzische kater met zwarte vlooienband, 5 jr. Slootenslaan, Heiloo. Gevonden Donkerrode gec. kater, wit vlekje op lip, wit befje, voor witte voetjes en ach ter sokjes, getatoeëerd. Dr. W. Beckmanlaan, Egmond aan Zee. Middelgroot konijn, iets langharig, staande oren, wit met gelig en bruin, Bergeonstraat, Heiloo. Lapjespoes met witte onderkant, Bosanemoon, Heiloo. Het Zevenhuizen 48 -1852 JC Heiloo - tei 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwinnen over de verhuur voor het seizoen 2003. Night of the Proms dit jaar op 18 of 25 oktober 2003. Rommelmarkten op 30 november 2003, zondag 25 januari 2004 en 29 februari 2003. Woensdag 20-08-2003 19.00-21.00 Donderdag 21-08-2003 Basketball Vrijdag 22-08-2003 08.30- 12.30 Schoolgym 18.00-23.00 Zaatvoetbaltoernooi Zaterdag 23-08-2003 17.00 - 21.00 Zaalvoetbaltoernooi Zondag 24-08-2003 Maandag 25-08-2003 08.45 - 15.30 Schoolgym Dinsdag 26-08-2003 08.30- 15.30 Schoolgym Woensdag 27-08-2003 Donderdag 28-08-2003 19.00-21.00 Basketball Vrijdag 29-08-2003 08.30-12.30 Schoolgym Zaterdag 30-08-2003 Zondag 31-08-2003 Maandag 01-09-2003 08.45-15.30 Schoolgym Dinsdag 02-09-2003 08.30-15.30 Schoolgym Woensdag 03-09-2003 19.15-23.00 Zaalvoetbal Donderdag 04-09-2003 14.00-15.30 Sporfmstuif Vrijdag 05-09-2003 08.30-12.30 Schoolgym Zaterdag 06-09-2003 17.00-22.00 Zaalvoetbal Zondag 07-09-2003 Maandag 08-09-2003 08.45-15.30 Schoolgym Dinsdag 09-09-2003 08.30-15.30 Schoolgym Woensdag 10-09-2003 18.00-19.00 19.15-23.00 17.00- 22.30 Volleybal 17.00-18.30 Basketball 17.00-22.30 Basketball 19.15-23.00 Zaalvoetbal 17.00-18.30 Basketball 19.15-23.00 Zaalvoetbal 17.00-22.30 Volleybal Zaalvoetbal Zwembad Het Baafje, tel. (072) 5333909 De Omloop 11,1852 RJ HEILOO De openingstijden t/m zondag 31 augustus 2003 zijn: maandag, woensdag en vrijdag van 09.00 tot 19.30 uur, dinsdag en donderdag van 07.00 tot 19.30 uur en zaterdag en zondag van 10.00 tot 18.30 uur. Van maandag 1 september t/m zondag 7 september elke dag geopend van 10.00 tot 18.30 uur. Zondag 10 augustus jl. heeft zwembad het Baafje te Heiloo de 50.000e bezoeker ontvangen. Tijdens deze feestelijke gebeurtenis heeft de gemeente Heiloo besloten - gelet op het fraaie zomerweer - het zwembad één week langer open te laten. Dit betekent dat Het Baafje dit jaar open blijft tot en met zondag 7 september 2003. Iedere bezoeker zonder abonnement betaalt vanaf maandag 1 september het actiebedrag van E 1,00 per bezoek. Het zwembad is in deze septemberweek iedere dag geopend van 10.00 tot 18.30 uur. Hieronder volgt het overzicht van de bezoekersaantallen 2003: t/m zo. 20 juli t/m zo. 27 juli t/m zo. 03 aug. t/m zo. 10 aug. t/m zo. 17 aug. t/m zo. 24 aug. t/m zo. 31 aug. Week Totaal 2003 2002 2001 2000 6.543 33.850 24.189 32.015 31.661 2.504 36.354 28.097 38.402 33.590 4.279 40.633 34.477 42.579 37.042 10.274 50.907 35.821 43.544 40.532 X X 45.632 47.623 42.938 X X 46.434 54.100 45.719 X X 47.744 55.238 46.913

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 2