Open Kolonisten van de CAL-toernooi \<vd© g\° Biljartclub 't Treffertje Beginnerscursussen floret Veertiende editie van de Henk Kaandorp Cup Flashing Basketball Tour succesvol. Spectaculaire ontknopingen bij HSV Limmen Karate, een sport voor jong en oud Kennemerstraatweg weer open Keiharde klappen op de golfbaan Instuif bij Tafeltennis vereniging Limmen-Heiloo Uitslagen Double Stars "-ROCKT UITKIJKPOST -20 AUGUSTUS 2003 - PAGINA 8 Politie op zoek naar identiteit overleden vrouw Soep: een echt Nederlands gerecht Gymnastiekvereniging Aktief Uitslag zomercompetitie HSV Kennemerland De hobbyfarm gaat weer van start Voorbereiding Halve Marathon van Egmond EHK Klaverj ascompetitie HSY-Zomertoernooi 2003 CAL - Zondag 7 september wordt het eerste Open Kolonisten van de CAL- toernooi gehouden. Het toernooi is gebaseerd op het populaire spel Kolonisten van Catan. De beste speler van het töernooi zal met de titel 'Eerste Kolonist van de CAL' en een bordspel van 999-games aan de haal gaan. Het toernooi wordt georganiseerd door een groep van enthousiaste Kolonisten van Catan-spelers, die tijdens één van de avondvullende spelletjes op het idee kwamen om er een wedstrijd van te maken. Het toernooi wordt gehouden in café de Lantaarn te Limmen en er zijn leuke prijzen te winnen! Deelname voor de hele dag kost E 4,50 inclusief twee gratis consumpties. Geïnteresseerden kunnen op de websi te http://www.catantoernooi.tk meer informatie vinden en zich inschrijven voor het toernooi. Inschrijven is ook mogelijk bij boekhandel Laan op don derdagavond 28 augustus en zaterdag 30 augustus. i «TI ALKMAAR - Maandagavond 11 augustus omstreeks 21.40 uur is een tot nu toe onbekende vrouw door een trein overreden en daarbij om het leven gekomen. Dit gebeurde op het treinvak tussen de overgang met de Kalkovensweg en het spoorwegviaduct over de Heilooer Tolweg. Tot op heden is het de politie niet gelukt om de iden titeit van de vrouw vast te stellen. Zij voldoet aan het volgende signalement: Tbssen 40 en 50 jaar oud en ongeveer 1.65 m. lang. Ze heeft bruine ogen en kort bruin haar tot in haar nek. Ze droeg een driekwart beige/bruine broek en een blauw/groen/wit gestreept shirt. Zij had een wit/créme gehaakt vestje bij zich. De schoenen die zij aan had zijn maat 4,5 (38) open gevlochten en wit/beige van kleur. Iedereen die meent de vrouw te her kennen of die iemand mist uit zijn of haar omgeving en die voldoet aan het opgegeven signalement wordt ver zocht contact op te nemen met de poli tie in Alkmaar Noord, telefoon 0900- 8844 HEILOO - Dinsdag 12 augustus is de Kennemerstraatweg weer opengesteld voor het verkeer De reconstructiewerkzaamheden aan een gedeelte tussen de Van Foreestlaan en de Laan van Zeeman zijn afgerond. Door het mooie weer zijn de werkzaamheden voorspoedig verlopen. Ballast Nedam Infra Noord West was daardoor ook in staat om de weg vier dagen eerder open te stellen dan was gepland. Sindsdien wordt de Kennemerstraatweg weer intensief gebruikt, (foto: MSP) Nederlanders zijn behoorlijke soep eters. Je denkt dan natuurlijk aller eerst aan snert. Maar ook bijvoor beeld tomatensoep, champignonsoep en groentesoep worden veel gegeten en staan op de meeste menukaarten van de eetcafés en restaurants. Dus waarom in deze rubriek ook niet eens een recept voor soep. Mevr. Bep Kors uit Akersloot heeft ons een recept gestuurd voor bleekselderijsoep onder het motto: uit eigen keuken en niet moeilijk klaar te maken. En dat laatste past ons wel in deze heerlijke zomer. Benodigd: 2 worteltjes, 1 kleine (dunne) prei, 2 stengels bleekselderij, 1 potje bouillon (340 gram) met rund vlees (AH), 1 eetlepel boter of marga rine, 1 bouillontablet, 1 theelepel paprikapoeder, 2 eetlepels sherry, zout en peper. Voorbereiding: worteltjes wassen en in plakjes snijden. Prei en bleekselde rij wassen en in ringen snijden. Het vlees uit het bouillonpotje klein snij den; de bouillon voor later bewaren. Bereiding: boter in een pan verhitten en de groenten er ca. 2 minuten in laten bakken. Daarna 1 liter water toevoegen, alsmede het vlees, de bou illon, bouillontablet en de paprika poeder. Met het deksel op de pan in 15 h 20 minuten gaarkoken. Op smaak brengen met sherry, zout en peper. Tip voor vegetariërs: neem in plaats van rundvlees in bouillon bijvoor beeld vegetarische worstjes in bouil lon. Zo wordt de soep een '(vegeta risch) spekkie voor ieder bekkie'. Uiteraard is het heerlijk om een stuk je stokbrood bij de soep te serveren. Pannenkoek met warme kersen en ijs Een nagerecht treffen we ook niet zo vaak aan in deze rubriek. Daarom dan nu het navolgende recept, dat even eens niet zo moeilijk is klaar te maken: 'Pannenkoek met warme ker sen en ijs'. Benodigd per persoon: 1 pannenkoek (niet te groot). Is kant en klaar in de winkel (bijvoorbeeld AH) verkrijg baar. Neem wel 'naturel'. Verder 9 kersen, klontje boter, wat likeur (bij voorbeeld Cointreau of een andere sinaasappelenlikeur), wat witte wijn (liefst zoet), een beetje honing, een scheutje crème fraiche wat bindmid del (allesbinder) en natuurlijk een lekker bolletje ijs (bij voorkeur sorbe tijs). Voor de liefhebbers hoort er ook nog de spuitbus slagroom bij. Pannenkoek op bordje leggen en besprenkelen met wat likeur. In een koekenpan de boter smelten, kersen toevoegen, alsmede vervolgens de witte wijn, nog wat likeur, de honing en een scheutje crème fraiche. Even laten doorkoken en vervolgens bin den tot een dikke saus. De kersen (9 stuks per persoon) op ongeveer gelij ke afstand aan de rand van de pan nenkoek draperen. De saus lichtjes over de pannenkoek verdelen. Met de spuitbus slagroom mooie 'roosjes' spuiten tussen de kersen en vervol gens een bol (sorbet-)ijs in het midden plaatsen. Voor wat betreft de ingrediënten wordt het aan de fantasie en de smaak van de kok overgelaten welke hoe veelheden er in dit nagerecht worden verwerkt, maar u zult ontdekken dat dit niet zo moeilijk is. Wijntip: bij soep wordt doorgaans geen wijn gedronken, dus neem voor af een lekkere aperitief in de vorm van een glas lichte frisse fruitige wijn (bijvoorbeeld van de sauvignondruif). Bij het nagerecht past een (licht) zoete wijn. EGMOND - Het nieuwe seizoen is weer begonnen voor Gymnastiekvereniging Aktief te Egmond Binnen, waarbij voor elk wat wils wordt geboden: Kleutergymnastiek Vanaf een jaar of drie. Onder leiding van Marjan Welp. Iedere zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur. Jeugdgymnastiek Iedere zaterdag van 10.00 tot 11.00 uur (6 tot 8 jaar) of 12.00 tot 13.00 uur (9 jaar en ouder). Eveneens onder leiding van Marjan Welp. Keurploeg (selectie) Iedere zaterdag van 8.30 tot 10.00 uur. Onder leiding van Mariska Warmer. Dames- en Herengymnastiek Iedere dinsdagavond van 19.00 tot 20.00 uur voor de dames en 20.00 tot 21.00 uur voor de heren. Onder leiding van Regina Hazeleger. Vanzelfsprekend kunt u of uw kind eerst eens een keer of twee kosteloos mee doen om kennis te maken. Pas daarna beslist u of u lid wilt worden. Alle acti viteiten vinden plaats in de gymzaal van dorpshuis De Schulp. Voor meer infor matie; Rob Slotemaker, 072 5070600 REGIO - Hengelsportvereniging Kennemerland heeft de 7e wedstrijd van de Zomercompetitie gevist in het Noordhollandskanaal te Heiloo. Onder zomerse omstandigheden werd de zevende wedstrijd gevist. De laatste weken werd er goed gevangen in het Noordhollandskanaal, dus de verwach tingen waren hoog. Vooral het eerste uur werd er door een ieder flink vis gevangen, daarna deed de vis het wat rustiger aan. Over het algemeen was de vangst goed, zeker gezien de warme temperatuur van het viswater. De win naar Dof Rijs wist meer dan 17 kilo vis te vangen. Zijn vangst bestond hoofdza kelijk uit brasems. Uitslag: Vak A: 1. Hendrik Delbrugge 10.000 gram, 2. Nico Schouws 9.525 gram, 3. Nico Out 9.400 gram Vak B: i. Dolf Rijs 17.750 gram, 2. Willem Doove 9.600 gram, 3. Jan Jasperse 7.850 gram De volgende wedstrijd is de achtste wedstrijd van de zomercompetitie op zondag 31 augustus. HEILOO - De stichting Hobbyfarm gaat in september weer van start met verschillende activiteiten. De jeugd groepen beginnen op woensdag 3 sep tember van 13.30 tot 15.00 uur en 15.00 uur tot 16.30 uur, vrijdag 5 september van 19.00 tot 20.30 uur en zaterdag 6 september van 9.30 tot 11.00 uur. Bijna alle groepen zitten vol, alleen zijn er nog enkele plaatsen vrij op woensdag van 15.00 tot 16.30 uur. Tevens worden voor deze groep nog enthousiaste vrijwilli gers gezocht. Op enkele dagdelen zijn de lokalen nog te huur, onder andere de dinsdag- en vrijdagmiddag. Ook de werkgroepen houtbewerking voor ouderen, Gered Gereedschap, Schilderclub ABC en Samen Doorgaan, Schilderen/tekenen en Beeldhouwen van Trudy Keijzer en de cursussen van Anneke Hemelrijk gaan weer van start. Voor meer informatie, kunt u bellen met Antoinette Bontje, tel. 072-5338968 of Caroline Groenland, tel. 072-5334890. Ook kunt u langskomen bij het gebouw de Hofdijk, Mariënstein 178a. Teken- schilder- en beeldhouwgroep Bij de teken- en schildercursus wordt gekeken hoe je iets tekent en schildert naar de werkelijkheid en naar voorbeel den van schilders, zodat je ook iets leert over de stijlen en manieren van schilde ren van kunstenaars. Er kan ook zelf verf worden gemaakt zoals dat vroeger werd gedaan. Ook is er de mogelijkheid om ruimtelijk te werken, in klei of zach te steen. Er zijn verschillende steensoor ten, zoals marmer, albast of graniet. Voor beginners bestaat er een zachte en eenvoudig te bewerken steensoort: speksteen. De opdrachten kunnen zowel vrij als naar de natuur zijn. Het is wenselijk om eigen materialen mee te brengen. Als het weer het toelaat kan er ook een keer buiten worden getekend. In de periode van 18 september tot en met december worden er 12 lessen gege ven. Deze groep is actief op: donderdag en vrijdag van 13.15 tot 15.45 uur. Voor informatie: Anneke Hemelrijk (kunste nares en bevoegd tekenares), tel: 072- 5094308 of 06-15023543. Kunstenaarscursus voor kinderen Deze cursus is bedoeld voor kinderen van 6 totl2 jaar. Een mooi vel papier, verf, kwasten en penselen, hout, een figuurzaag, klei en speksteen; allemaal materialen waar ze fantastische dingen mee kunnen doen. De kinderen leren als een echte kunstenaar te kijken en te werken en er worden ook zelf materia len gemaakt, zoals verf en een ezeltje of palet. Ook kunnen de kinderen zelf met ideeën komen, zoals een mooi beeldje wat ze ergens hebben gezien. Deze groep is actief op: donderdag van 16.00 tot 17.45 uur. Op vrijdag is er ook een knutsel- en beeldhouwgroep (eventueel ook siera den maken) van 15.30 tot 17.15 uur. Voor informatie: Anneke Hemelrijk (kunstenares en bevoegd tekenares), tel: 072- 5094308 of 06-15023543. Cursussen worden gegeven op adres: Mariënstein 178-A, 1852 SN, Heiloo EGMOND - Evenals voorgaande jaren zal bij atletiekvereniging Trias te Heiloo gedurende de maanden septem ber, oktober, november en december een loopscholing en -training worden verzorgd, speciaal gericht op de voor bereiding op de halve marathon van Egmond. Onder deskundige en gedi plomeerde leiding kan er gedurende die vier maanden 2 x per week, op dins dag en donderdagavond, getraind wor den met het doel de halve marathon ontspannen en vooral blessurevrij te voltooien. De trainingen vinden plaats binnen een aparte groep en zijn een 'must' voor iedereen die straks goed voor de dag willen komen in Egmond, zowel de beginner als de gevorderde loper. De trainingen worden gehouden op en nabij de atletiekbaan aan het Maalwater te Heiloo. De eerste training vindt plaats op dins dagavond 26 augustus en begint om 18.45 uur. Aanmelding bij atletiekbaan Trias aan het Maalwater op de intro ductieavond (dinsdag 26 augustus) of tijdens de volgende trainingsavonden. Nadere informatie bij Gerben vd Meulen, tel. 072-5336843 tussen 17.00 en 18.30 uur of Nick van Baar, tel. 072-5126254. jmÊÊÊÊÈM* d>!®£ HEILOO - Maandag 25 augustus begint bij EHK de klaveij ascompeti tie. Diegenen die interesse hebben om op een gezellige manier de maandagavond door te brengen, worden uitgenodigd het Open Huis binnen te lopen: Vanaf 19.30 uur is het geopend; aanvang klaverjassen is om *20.00 uur. Voor inlichtingen: de heer D. Leurink, tel. 072-5334366, of de heer K. Knegt, tel. 5334056. HEILOO - De grote animo voor het biljarten heefty er toe geleid dat er een cursus wordt gegeven in het leren van goed biljarten. De biljartlessen worden gegeven door twee ervaren en zeer bekwame biljarters in de biljartzaal van het Trefpunt, Abraham du Boishof 2 in Heiloo. De cursus bestaat uit tien les sen en begint op woensdag 1 oktober, van 10.00 tot 12.00 uur. Kosten zijn 2 euro per les, dus in totaal E 20,-. Opgave bij dhr. T. kaandorp, Zeeweg 2, 1852 CR in Heiloo, tel: 072-5332086. Jaarvergadering Op maandag 25 augustus wordt de jaar vergadering gehouden in het Trefpunt. Aanvang 10.00 uur. Het is van belang dat alle leden aanwezig zijn, vooral omdat op maandag 1 september, dins dag 2 en donderdag 4 september de competitie weer gaat beginnen. Mochten er mensen zijn die willen bil jarten bij 't Treffertje, dan kunnen die zich aanmelden als lid bij het secretari aat, Pastoor van Muijenweg 23, tel. 072- 5338168. ALKMAAR - Binnenkort starten er weer cursussen floretschermen voor vol wassenen. De floret is het eerste sport- wapen dat in gebruik raakte als instru ment bij de beoefening van de academi sche schermkunst in de 18e en 19e eeuw. Nu is floretschermen een zeer dynami sche Olympische sport dat ook wel de koningsdiscipline wordt genoemd van wege het allround karakter binnen de schermsport. In de zes lessen voor beginners leren de cursisten behalve basistechnieken, van vroeger en nu, meteen al speltactieken die het schaakspel blootleggen dat schermen zo boeiend maakt. De begin- nerslessen vinden plaats tijdens de regu liere trainingen voor volwassenen van de Alkmaarse Schermvereniging. Iedere training begint met een warming-up die de cursisten mentaal en lichamelijke gereed maakt op het schermen en ook de algemene conditie en coördinatie verbetert. Hierbij wordt vaak gebruikt gemaakt van muziek. De beginnerslessen en trainingen voor volwassenen kunnen op woensdag- en donderdagavond van 20.00 tot 21.45 uur en op vrijdagochtenden van 9.30 tot 11.00 uur worden gevolgd, op sportcom plex de Meent aan de Terborchlaan, naast de ijsbaan. De eerste cursuslessen zijn in week 36 op 3, 4, of 5 september en de laatste in week 41 op 8,9, of 10 oktober. De gehe le cursus kost E 40,- die de 2e les betaald worden. Als kleding hebben de deelne mers aan de lessen nodig: een lange sportbroek, t-shirt en zaalsportschoe nen. Het schermmateriaal leent men van de schermvereniging. Voor opgave of meer informatie: jeroendivendal@wan- adoo.nl/ 06-51783516 of kijkt op de site www.schermvereniging-alkmaar.nl LIMMEN - Op zaterdag 23 augustus houdt tafeltennisvereniging Limmen/Heiloo een tafeltennis- ken nismakingsmiddag. Iedereen tussen de 9 en 17 jaar oud kan om 12.00 uur langskomen aan de Hogeweg 61 te Limmen. Allereerst zal er een tafelten- nisdemonstratie zijn. Hierna kan ieder een op een creatieve manier deelne men aan het tafeltennissen en is er gelegenheid voor eventuele vragen. Jubileum Tafeltennisvereniging Limmen viert dit jaar haar 30-jarig jubileum. Al jaren oefenen enthousiaste jeugdleden op de vrijdagavond onder leiding van trai ners. De beginnende jeugdleden trai nen van 18.30 tot 19.30 uur. De gevor derde tafeltennisjeugd speelt van 19.30 tot 20.30. Voor de nieuwe jeugdleden is een programma opgezet waarin de jeugd binnen een half jaar een vol waardig tafeltennisdiploma kan halen. Voor dit diploma worden de slagen op speelse wijze aangeleerd. Na het beha len van dit diploma kan de jeugd op zaterdag meedraaien met leeftijdsge noten in de regionale competitie. Een competitieteam bestaat uit drie of vier jeugdleden, dat op een eigen niveau uitkomt in de competitie. De trainingen beginnen voor de nieuw komers op 29 augustus. De eerste drie trainingen zijn gratis. HEILOO - Zaterdag 23 augustus speelt de Condor Golf Club uit Heiloo voor de veertiende keer om de Henk Kaandorp Cup. Dit invitatietoernooi, dat overloopt van de tradities, wordt gespeeld op Golfbaan Spaarnwoude. Ieder jaar staat het toernooi, een wed strijd over tweemaal negen holes, in het teken van een ander thema. Dit keer is de in de jaren '80 en '90 beroemde boksheld Rocky Balboa (door Silvester Stallone gespeeld in 5 speelfilms) de grote inspiratiebron. Het boksen en de heroïek van Rocky komen de spelers tijdens de wedstrijd overal tegen. De wedstrijdpolo, de muziek en zelfs de lunch ademen de sfeer uit van de underdog uit de achter wijk. Het draait echter allemaal om het golfen en daar wordt dan ook hard voor getraind. De uiteindelijke kampi oen van de dag krijgt zijn naam, in handgeschilderde letters, op het win naarsbod in het clubhuis. Hier staan inmiddels 11 spelers op (in de afge lopen 13 jaar hebben Mark de Boer en Fons van Haastrecht de cup beiden tweemaal gewonnen). Ook dit jaar zijn er een aantal duide lijke kanshebbers voor de titel. Charley Haapraads, Robin Bakker en Fred Admiraal hebben de laatste weken een sterk visitekaartje afgegeven. Ook Thomas Magermans en Rogier Nolta zijn in een uitstekende vorm. Met name de laatste wordt gezien als een tove naar rond de green. De absolute favo riet is echter Marco de Laat. Vorig jaar stond hij na de ochtendronde 2 slagen los van het hele veld om 's middags maar net te verliezen van de uiteinde lijke winnaar Frank Gorter. Hij heeft het afgelopen seizoen bewezen een echte toernooispeler te zijn en zijn put ter is 'heet'. Het zal een spannende dag worden. De bus met spelers vertrekt om 07.15 uur uit Heiloo naar Spaarnwoude waar de ontknoping rond 16.00 uur plaats zal DtidjïttiPkbïitèQiixkasfl&t&iS volkom éa NvhteKmgiiVgpitïhip het boksen en de heroïek van Rocky overal tegen. HEILOO - Zondag 17 augustus werd dankzij een samenwerkingsverband tussen sportconsult BV, gemeente Heiloo en basketballvereniging Flashing Heiloo de Flashing Basketball Tour georganiseerd. Op het parkeerter rein van sportcomplex het Vennewater zorgde de muziek en show voor veel bekijks van de omringende sportvere nigingen. Er is vooraf veel inspanning verricht om alles glad te laten verlopen waarbij o.a. veel aandacht is besteed aan de uitstraling en de vooraankondi ging. De vooraankondigingen zijn ver spreid dankzij de medewerking van de middenstand uit Heiloo, waarbij posters mochten worden opgehangen. Daarnaast zijn er tal van posters en fly ers verspreid om aandacht te schenken aan dit sportevenement. De uitstraling was met dit warme weer goed voor elkaar door het aanbod van versnape ring en veel drinken. Op de dag zelf LIMMEN - De laatste witviswedstrijd van 2003 heeft gezorgd voor een ommekeer in het klassement. Het waren Peter van der Heijdt en Cees Dekker die redelijk veilig op de le plaats van de A- resp. B-klasse stonden. In de A-klasse was het enkel Rob Jak die van der Heijdt van de kroon kon stoten. Hiervoor moest de laatste wed strijd gehouden aan de ringvaart te Heerhugowaard worden gewonnen. Jak koos voor de feederhengel en deponeerde het aas aan de overkant nabij de rietkraag. Lang leek het erop dat dit een foute keus was: de concurrentie ving gestaag zijn visje. Het laatste uur kreeg Jak de brasem op zijn stek en wist er enkelen te vangen. Met een totaalgewicht van 4200 gram pakte hij de dagzege en de kampioenstitel voor 2003. In de B-klas se was het nog spannender. Het was Cees Levering die met 47 vissen een le plek viste. Deze le plek bracht hem op een gelijk puntenaantal met Cees Dekker in het eindklassement. In zo'n geval wordt er gekeken naar het aantal gevangen vis sen in de 3 beste wedstrijden. Hierbij komt Cees Dekker op 115 stuks en Cees Levering op 122. Het moge duide lijk zijn: Na jarenlang de wisselbeker te hebben bemachtigd is Dekker van de troon gestoten. De fantastische vangst van Levering levert hem naast de dag zege ook nog eens de kampioenstitel op. De nummers 3 van het eindklassement houderf we nog even geheim. Dit wordt bekend gemaakt tijdens de jaarlijkse prijsuitreiking. Overige uitslag van de wedstrijd: A-klasse 2 Co Bakker 2400 gr, 3 Ron Droog 2300 gr. B-klasse 2 Rene Levering 32 st, 3 Cees Dekker 27 st. Limmerpoldercup Zondag 24 augustus wordt er een vrije wedstrijd gevist in het kader van de Limmerpoldercup. Deze wedstrijd valt niet onder de competitie, maar is een gewichtswedstrijd op het Noord- Hollands kanaal bij Ranzijn. Inleg is E 3,-. Verzamelen uiterlijk 7.30 uur bij het viswater. Opgeven doet u voor vrijdag avond 20.00 uur bij Peter v/d Heijdt op tel. 06-13540803 (voicemail inspreken). Samen Beet Zaterdagavond 23 augustus wordt de laatste jeugdwedstrijd gevist. De jeugd zich dient te verzamelen om 18:30 op het parkeerterrein bij het voetbalveld. hebben een aantal vrijwilligers van Flashing Heiloo er voor gezorgd dat alles netjes verliep. Een professionele DJ zorgde voor muziek met een lekke re beat. De street dance zorgde ervoor dat alle aanwezigen zich konden bewe gen op hiphop/ r&b. Tot slot zorgde de basketballer er voor dat er veel show en spektakel te zien was waarbij de jeugd probeerde om de trucs te imite ren. Er werd gericht op de jeugd tussen de 8 en 16 jaar, diee dan ook allemaal aan wezig waren. Ze hebben geleerd om te dansen op de beat, de bal over nek en armen te laten rollen, door de benen te spelen en nog veel meer. Tijdens de partijtjes speelden alle leeftijden in een team en viel op dat ze van 8 tot 16 jaar heel goed kunnen samenspelen! Het aantal bleef in de tientallen deelne mers. Zowel man/vrouw stond sterk op het veld, en vele ouders en bekende rondom, wat het een gezellige middag maakte. Van 13.00 tot 17.00 bleef ieder een zich inzetten en juist toen het licht begon te regenen was alles weer inge pakt. Er zijn vele positieve reacties binnengekomen wat wij als organisa tie zeer hebben gewaardeerd. Voor wie graag kennis wil maken met basketball, tel: 072-5340001 (Frank Knegt). HEILOO - Vrijdag 22 en zondag 24 augustus zal het HSV- Zömertoernooi worden gespeeld op het sportcomplex aan de Bayershoffweg. Ook dit jaar wordt er alles aan gedaan om dit toer nooi, dat sinds 1987 elk jaar wordt gehouden, weer tot een geslaagde happe ning te maken. Op vrijdagavond starten om 19.00 uur de volgende wedstrijden: de Foresters - SVW '27, HSV - FC Uitgeest, de Foresters 2 - SVW '27 2, HSV 2 - FC Uitgeest 2. Op zondag om 11.00 uur zullen de tweede elftallen strijden in de verlie zers- en winnaarsronde en 's middags om 14.00 uur geldt hetzelfde voor de eerste elftallen. De toegang is gratis. HEILOO - Uitslagen Honk- Softbalvereniging Double Stars: Honkbal: Senl-AMVJ/US 3-5 Sen2-DSS2 1 -12 Junl-Birdsl 9 -13 Jun2-FlyingPetrels2 20 - 7 Adsp-Almere2 10 - 2 en 5 - 4 Sparks2-Pupl 5-0 DSS2-Pup2 9-3 Pup2-DSS2 3 -14 Vole wij kers-Pup3 16-11 Pup3-Volewijkers 3-16 en Softbal: Damesl-Thamenl 5-9 Dames2-DSS2 1 -19 Dames3-FlyingPetrels2 23 - 2 Koedijk2-Dames4 19 - 3 Beaglesl-Dames4 4 -14 Alcmarial-Adsp 14 - 4 Adsp-Alcmarial 9 - 8 DSC74-Pup 14-5 Herenl-Koedijkl 16 - 0 Heren2-Urbanusl 12 -19 FlyingPetrels2-Heren3 31-15 Cromtigers2-Heren3 11-25 Peanuts-Cromtigers 19 -16 en 20 - 22 HEILOO - Karate is een sport voor jong en oud (de oudste beoefenaar bij de vereniging Funakoshi is 72 jaar geworden, de jongste 6). Met karate wordt het hele lichaam gebruikt en door het beoefenen van karate verbe tert de conditie* lenigheid en moto riek. Funakoshi is een vereniging die al bijna 30 jaar bestaat en is met 300 leden een van de grotere karate vere nigingen in Nederland. Het is een ver eniging waarin iedereen op zijn/haar niveau aan karate kan doen. Funakoshi heeft afdelingen in Heiloo, Alkmaar en Schagen. Eenmaal lid. mag men bij alle afdelingen trainen tegen dezelfde (lage) contributie. Voor wie zelf een keer wil ervaren hoe leuk en inspannend karate is, kan een keer mee komen trainen. De eerste training is gratis en een karatepak is niet noodzakelijk. Wilt u alleen komen kijken, dan is dat uiteraard ook moge- Er wordt lesgegeven op zaterdag in de gymzaal aan de Kerkakkers te Heiloo van 9.30 tot 10.30. De lessen starten vanaf 23 augustus. Voor meer informatie: Fons Kraakman 072-5618093; lesgever Heiloo, Johan Doesburg (072-5616979) hoofdtrainer Funakoshi.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 8