1 UITMARKT 2003 Vul de knipbon in en profiteer uan de AANBIEDINGEN salon w hans de baar Grandioze opruiming tijdens de 'UITMARKT' 6 SEPTEMBER BIJ ET0S van Holland NBvP Vrouwen van Nu Tabaks- en Cadeauwinkel 't Hoekje UITKIJKPOST - UITMARKTBIJLAGE - PAGINA 13 Stichting Belangen behartiging Uitkerings gerechtigden Heiloo actief in Heiloo Doe 's mee met HOV Ook galakleding en verkleedkleren bij Modevakschool De Stolp Slaan en stelen mag bij Double Stars Heiloo! Muziek maken als droom? Franse conversatielessen HONDERDEN ARTIKELEN DIE NORMAAL EURO'S DUURDER ZIJN WORDEN NU VERKOCHT VOOR 0,50 - 1,00 - 1,50 - 2,00 etc SLA UW SLAG, WANT OP=OP Speciale aanbieding: Alleen tijdens de Uitmarkt op al ons houten speelgoed een Kgrtlllfl van 4Q%. Weet u dat wij thans ook een stomerij-depot hebben. Ook voor al uw alternatieve printercartridges kunt u bij ons terecht. Kiala afhaalpunt voor diverse postorderbesteliingen via internet. CADEAUTIP: TELECOIVIBON VAN 5 OF 10 En als u dan toch de Uitmarkt bezoekt kom dan ook eens kijken naar onze uitgebreide wenskaartcollectie en overige artikelen welke wij aan te bieden hebben. Tevens uw bekend adres voor Lotlo-Toto-Krasloten-Staatsloterii en Davzers IK profiteer van de volgende aanbiedingen: ■KT n Smolke kattenvoeding 1 kg: nu met gratis longdrink glas! Smolke hondenvoeding 1,5 kg: 50% korting Smolke hondenvoeding 5 kg: EUR 5,00 kortinq Levenslang topvoeding voor hond en kat Naam: Adres: Postcode:Woonplaats: Hoekstuk 3,1852 KX Heiloo, tel. 072-532 37 40 Voor moderne haarverzorging Winkelcentrum 'T Hoekstuk Heiloo Tel, 072 5330877 Ruime parkeer gelegenheid Behandeling volgens afspraak Tot ziens bij: Winkelcentrum 't Hoekstuk, telefoon: 072-5331254 Voor al uw verse vis, warm gebakken vis Visschotels voor feesten en partijen Het Hoekstuk 9 Tel. 072 5341014 Altijd al eens in de huid van een ander willen kruipen? Je in de middeleeuwen wanen of het bruisende Parijs van 1850 willen proeven? Bij onze vereniging is alles mogelijk! Van zeerover tot prinses, van bedelaar tot zigeunerin, ja, zelfs kamelen en duiven behoren tot de rol verdeling. Drie uur lang op de planken in een totaal andere wereld. Zang, dans en toneel maken deel uit van onze vele uitvoeringen. Zowel koor- als solopartij en komen hierbij flink aanbod. De Heilooër Operette Vereniging is een gemêleerd gezelschap van ongeveer 50 leden waarin de leeftijden variëren van 14 tot 80 jaar. Voor elke leeftijd is er wel een rol weggelegd. Niks moet, alles mag. Houd je van koorpartijen, zing je lekker mee in het koor. Ben je iemand die veel durft? Dan word je meer op de voorgrond gezet. Zingen is leuk en maakt blij. Maar zingen en toneel maken je een totaal ander mens. Dus wordt lid. Bij onze Uitmarktkraamkun ie de muziek horen en de foto's bekijken van onze talloze uitvoe ringen. Per jaar doen we een operette van Engelse, Duitse of Franse makelij. Na een jaar van instuderen voeren ye de operette vier keer op in theater De Beun en twee keer in theater De Clinghe in Castricum. Dit alles onder begeleiding van het groot Zaans opera en operette orkest. In februari 2004 voeren we de operette Ruddigore op. Bij onze kraam verloten we twee gratis kaarten voor degene die de prijsvraag goed heeft beantwoord. In plaats van lid te wor den kunt u ook als donateur onze vereni ging steunen en krijgt u leuke kortingen en voorrang op de kaartverkoop. Nog even een oproep speciaal voor de mannen: grijp uw kans om lid te worden want we hebben veel mooie alten en sopranen. Zelfs een keertje vreemdgaan op het toneel is bij ons aan de orde van de dag: Cosi fan Tutte. Auditie hoef je niet te doen, maar als je wilt, kun je bij ons kraampje altijd even onder de douche stappen om je prachtige zangtalenten ten gehore te brengen. 'Does mee met H.O.V.' Zowel overdag als 's avonds worden bij Modevakschool De Stolp cursussen gege ven door Ineke van Steenis, gediplomeerde ENS AID lerares. Op haar eigen modevak school verzorgt zij opleidingen tot coupeu se volgens het ENSAID systeem. Binnen dit systeem worden vakkennis en vaardig heden stapsgewijs opgebouwd, waarbij elk van de verschillende fasen twee maal per jaar kan worden afgerond met een lande lijk examen en het bijbehorende diploma. Ook geeft zij les in het tekenen en vervaar digen van patronen en kleding op de eigen maten. Daarnaast geeft zij begeleiding bij het maken van kleding, uitgaande van bestaande patronen met naaibeschrijving. Vorig jaar is bij De Stolp gestart met cur sussen verkleedkleren maken. Gewerkt wordt aan de hand van enkele basispatro nen. Omdat de gebruikte patronen vrij een voudig zijn is deze cursus heel geschikt voor beginnende naaisters. De patronen kunnen echter naar wens worden aange past en voorzien van extra accenten, zodat ook ervaren naaisters hierin een uitdaging vinden. In september starten enkele cursussen galakleding maken. Gedurende deze cur sussen ontwerpt elke leerling het door haar/hem gewenste model. Daarbij komt het opnemen van de maten, het tekenen en gebruiksklaar maken van het patroon en het vervaardigen van de zelf ontworpen galakleding. Kinderen (vanaf 10 jaar) en jongeren kunnen aparte lessen volgen met leeftijdsgenoten. Bel of mail voor meer informatie met Ineke van Steenis, Runxputteweg 2, 1851 PM Heiloö", tel. 072-5339939 of stee- nis7@zonnet.nl. Sedert twee jaar is in Heiloo de Stichting Belangenbehartiging Uitkerings-gerech- tigden actief. Deze stichting behartigt de belangen van mensen met een sociale zekerheidsuitkering, zoals WAO, WWW, maar ook bijstand. Zij geeft emotionele steun aan mensen die bijvoorbeeld door ziekte, ongeval, baanverlies of echtschei ding hun inkomen plotseling zien dalen. Ook geeft zij informatie over de sociale zekerheidswetgeving en adviseert zij men sen welke stappen men kan ondernemen bij problemen met de uitkerende instan ties. Zonodig verwijst zij naar andere hulpverlenende instellingen. Uitkeringsgerechtigden kunnen met pro blemen of vragen terecht op het spreekuur van de stichting. Dit spreekuur is elke maandag van 14.00 tot 17.00 uur in het gebouw De Bergeon, Bergeonstraat 30. Hieraan zijn geen kosten verbonden. De stichting biedt ook betaalbare activiteiten aan. Er staat elke middag bijvoorbeeld bil jarten, kaarten, dammen of schaken op het program. Andere vaste activiteiten die de stichting organiseert zijn: op maandagmor gen en woensdagmiddag biljartcompeti ties, tweemaal per maand een open klaver- jasdrive en 's zomers viswedstrijden. Ook worden er regelmatig cursussen georgani seerd zoals een cursus (leren) klaverjassen of een computercursus. Deze worden dit jaar nog in september gegeven, hiervoor zijn nog twee plaatsen beschikbaar. Voor mensen met een minimuminkomen bedra gen de kosten E 20,-. In februari 2004 staat weer een computercursus gepland. Tenslotte wil de stichting graag in contact komen met alleenstaande vrouwen die een bijstandsuitkering hebben om een 'ont moetingsgroep' op te richten. In deze groep kunnen vrouwen met elkaar praten over dagelijks, concrete problemen en elkaar misschien oplossingen aanreiken. Wilt u meer informatie, dan kunt u zonder afspraak langskomen of bellen met J. Turk, tel. 072-5339885. Slaan op de bal in de slagtunnel bij Double Stars Heiloo Honk- en softbal: de enige sport waarbij je mag slaan en stelen! Zo luidt de tekst op de nieuwe poster die de honk- en softbalbond heeft uitgegeven. Dus mag dat ook bij Double Stars Heiloo tijdens de Uitmarkt. Het is al weer voor het derde achtereenvolgende jaar dat ook Double Stars Heiloo deelneemt aan de Uitmarkt. Ook nu weer kan de bezoeker van de Uitmarkt actief worden bij de stand van DSH. Bekend of onbekend met de sport: iedereen die dat wil kan een balletje komen slaan in de slagtunnel die is opgesteld op het terrein van de Uitmarkt. De in de slagtunnel opgestelde werpmachine 'spuwt' een bal in de richting van de slagman of -vrouw, zodat men kan oefenen op het slaan van de bal. Uiteraard is er begeleiding door geroutineerde honk- of softballers aanwezig, zodat de persoon die aan slag staat ook geholpen kan worden met het aannemen van de juiste slaghouding. Naast het slaan kan ook het gooien geoefend worden; met de speedgun wordt dan gemeten met welke snelheid de bal is gegooid! Ook de jong ste jeugd kan deelnemen aan deze oefeningen. Twee oefeningen waarmee men nader kennis kan maken met honkbal, softbal of peanutbal. Uiteraard kan de aan wezige begeleiding verder alle informatie verstrekken rond de vereniging Double Stars Heiloo en de wijze waarop je eventueel deel kunt nemen aan trainingen. Ze kunnen je ook nog uitleggen hoe je een honk moet stelen! Droom je er wel eens van om net zo te zin gen als Jim van Idols, viool te spelen als Janine Jansen of saxofoon als Candy Dulfer? Gelijk heb je! Want, muziek is geweldig om naar te luisteren, maar vooral ook om zelf te spelen. Blijf er daarom niet langer over dromen, maar geef je talent de ruimte! En wie weet ben jij over een tijdje wel de nummer 1 Hoe jonger, hoe beter Plezier vanaf het begin! Als je een muziekinstrument wil leren spe len, moetje daar op tijd mee beginnen. Want ook voor muziek geldt: hoe jonger, hoe beter. Bij de muziek- en dansschool ben je wel kom als je nog niet eens 3 bent! Die eerste muzieklessen heten: Muziek op Schoot'. Hartstikke leuk, want je doet het samen met je vader, moeder, oma, opa of verzorger. Cursusaanbod 2003-2004 Instrumenten: accordeon-viool-gitaar- harp-blokfluit-trombone-hobo-cello- drums-dwarsfluit-hoorn- keyboard-klarinet-piano-trompet-orgel- saxofoon-slagwerk-zang-tuba-cornet-alt- viool. Dansen is zingen met je lijf Dansen is heel leuk en de basis voor een goede houding. Zonder dat je het gevoel hebt dat je echt aan het 'werk' bent met je lichaam. Je danst...! Behalve dat ballet goed voor je is, is het vooral heerlijk om te doen. Wij geven les in allerlei soorten dans. Al ben je nog maar heel jong (4 bijvoorbeeld) of een paar jaartjes ouder: wij hebben voor iedereen een passende lesgroep. Voor jou, maar ook voor je moeder. En heb je spe ciale wensen? Geen probleem, vertel het ons. Klassiek- of Jazzballet Kinderen van 4 tot 6 jaar kunnen al begin nen met klassiek ballet. Ben je tussen de 7 en de 11 jaar? Dan geven we klassiek bal letles die weer een stapje verder gaat. En ben je 12 jaar of ouder? Dan kun je bij ons leren jazz-dansen. Ben je 7 jaar of ouder? Dan is de cursus» 'Spelenderwijs muziek' echt iets voor jou. Want op deze cursus leer je liedjes, ritmen, noten lezen en maak je kennis met allerlei verschillende muziekinstrumenten. Na een jaartje weet je dan welk instrument je het leukst vindt en kun je daar bij ons les op krijgen. De meeste instrumenten kunnen bij ons worden gehuurd. Cursussen: - muziek voor peuters/kleuters - muziek spelenderwijs - instrumentale lessen voor jongeren en volwassenen -harmonie-, fanfare-, en brassband oplei dingen - beginnend samenspel - samenspel gevorderden - voorbereiding vakopleiding - diverse koren - muziektheorie en gehoortraining - kleuterdans vanaf 4 jaar - algemene dansante vorming voor 6 t/m 11 jarigen - klassieke dans vanaf 11 jaar - jazz-dans vanaf 13 jaar - klassieke dans voor volwassenen - jazz-dans voor volwassenen. Jongeren en volwassenen kunnen ook bij ons terecht. Geef je talent de ruimte! Muziek- en Dansschool Heiloo Centrum voor de kunsten, lid VKV Het Veld 1, tel. 072-5332460, e-mailmuziekendansheiloo hetnet.nl In Heiloo bestaat reeds vele jaren de mogelijkheid om in een prettige sfeer franse conversatielessen te volgen onderleiding van een ervaren lerares Jenny Cornelissen. Zowel overdag als 's avonds wordt er geoefend in groepjes of privé, in uitspraak en spreekvaardig heid. Voor beginners en wat minder gevorderden wordt er gewerkt met de methode C'est ca, deel I en deel II. Dit zijn een lesboek en oefeningenboek, spe ciaal ontwikkeld voor volwassenen, die het begrijpen en spreken van het frans langzaam maar gedegen willen opbou wen. Voor de meer gevorderden bestaan er verschillende niveaus in discussie vorm, waarin met elkaar geconverseerd wordt in het frans over allerlei interes sante onderwerpen uit de maatschappij, actualiteiten et cetera. Soms zal de lera res zelf een vertelling in het frans geven, om ook uw luister- en begrijpvaardig- heid te trainen. Zonder al te veel huis werk, maar wel met een bepaalde regel maat in uw bezig zijn met de franse taal kunt u uw franse spreekvaardigheid op een prettige wijze opbouwen. Transsyberië express Deze lezing van 2 uur neemt u mee op de langste en boeiendste treinreis ter wereld. Van Moskou reizen we dwars door Siberië naar Wladiwostok. Van alle steden, die langs deze route liggen, wor den de geschiedenis, de bezienswaardig heden en de actualiteit besproken. De lezing Transsyberië express door Jenny Cornelissen is op vrijdag 24 oktober in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 van 19.45 tot 21.45 uur. Opgeven tel. 072-5336878 of op de Uitmarkt. NBvP, Vrouwen van nu. Een nieuwe naam voor een al lang bestaande organi satie van vrouwen die actief willen par ticiperen in de hedendaagse maatschap pelijke ontwikkelingen, die aan hun per soonlijke ontwikkeling willen werken en hun creativiteit willen ontplooien. Deze organisatie is landelijk georganiseerd, met provinciale en plaatselijke afdelin gen, bestaat sinds 1930 en is aangesloten bij de wereldbond: The Associated Country Women of the World. In Heiloo heeft de afdeling momenteel bijna hon derd leden, actief op allerlei gebied. Wat gaat er komend seizoen allemaal gebeuren? Om te beginnen is er elke maand op wisselende avonden een bijeen komst met een thema, een spreker of een activiteit. E$n kleine greep uit het pro gramma van het volgende seizoen: Een dialezing over de fietstocht Ruta de la Plata, dwars door Spanje, door Bert Sitters, schrijver van reisboeken voor fietsers; een boeiende voordracht over architectuur, een vrolijke avond met dansers en muziek uit Indonesië, een gezellige bijeenkomst, waarin mode, stijl en kleur centraal staan. Verder zijn er binnen de afdeling allerlei interessegroepen: de reiscommissie orga niseert regelmatig excursies naar musea en bezienswaardigheden, dan zijn er nog de tuinclub, twee leeskringen, twee hand werkgroepen (met zeer bijzondere resulta ten) een fiets- en een wandelclub actief, bovendien is het mogelijk om deel te nemen aan cursussen op cultureel creatief en communicatief gebied, die door de pro vinciale en landelijke cursuscommissies georganiseerd worden. Kortom: een zeer actieve vereniging, met voor elk wat wils. Maar naast alle activi teiten wil de bond vooral een ontmoetings plaats zijn voor vrouwen van alle leeftij den en alle gezindten in Heiloo. Bent u geïnteresseerd, neem dan contact op met tel. 072-5336861. Het is ook mogelijk een proeflidmaatschap voor een paar maanden aan te gaan. Meldt u hiervoor aan op de Uitmarkt. Hoekstuk 8 -1852 KX Heiloo - Tel. 072 6330132 Alle aanbiedingen zijn geldig zolang de voorraad strekt en tegen inleveringvan de bon. Openingstijden: ma. 13.00 - 18.00 uur di. t/m do. 09.00 - 18.00 uur vr. 09.00 - 21.00 uur za. 09.00 - 17.00 uur

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 13