Nieuwe nachtmode-collectie Livera: méér dan nachtmode alleen Nachtmode wordt steeds belangrijker. De tijd dat nachtmode alleen in de slaapkamer wordt gedra gen, is verleden tijd. Nachtmode moet niet alleen functioneel zijn. Het moet een goede pasvorm heb ben, comfortabel en mooi zijn. Je moet het namelijk ook op andere momenten kunnen dragen. Livera heeft dit weten te vertalen in een veelzijdige collec tie met voor elke vrouw en elk geschikt moment een passend artikel. Er zijn drie trends te onder scheiden binnen de Livera- collectie. De eerste trend is nachtmode met een roman tische uitstraling in zachte tonen met als print bloemen, strepen en ruiten. Een ande re trend is nachtmode waar bij gebruik is gemaakt van krachtige kleuren in combi natie met funelementen. Als laatste zien we een bijzonde re 'moment'-collectie, die voor speciale momenten zoals kerst is ontworpen. Kleuren en materialen Het kleurgebruik in de bovenmode is duidelijk ver taald naar nachtmode, de sportieve kleurcombinatie rood/ivoor/lichtblauw is veel aanwezig. Daarnaast zien we de kleuren chocoladebruin, roze, zand, goud en verleide lijk zwart. Aansluitend op de behoefte aan comfort zijn de materialen voor komend sei zoen nog comfortabeler, fla nel, fleece en nicky velours zijn volop toegepast. Het materiaal satijn blijft geliefd en is voor komend seizoen dan ook doorgetrok ken in een groot aanbod satijnen slipdresses en pyja ma's. Mix Match Ook binnen de nachtmode winnen de mix match programma's aan terrein. Livera heeft een leuke roze gebloemde/gestreepte mix match-serie samengesteld bestaande uitslipdresses met spaghettibandjes, pyjama met korte mouw -voor jong en oud- geruite flanels en fleece huispakken. Deze nachtmode sluit goed aan op het aanbod lingerie. Zo kan men de collecties naar hartelust combineren! Veel vraag naar fun Figuren als Winnie the Pooh, Minnie Mouse, Snoopy en eigen ontworpen fun-prints blijven een grote rol spelen binnen de collectie. De vro lijk gekleurde prints zijn ver werkt in nachthemden, pyja ma's, huispakken en badjas sen. Bij de Snoopy-nachtmo- de is ook een bijpassende bh, hemd en slip verkrijgbaar. Voor deze nachtmode geldt dat de pasvorm is verjongd. Dit uit zich onder meer in kortere en wijde broeken. Vrouwelijk Supervrouwelijk is de slip- dress 'krijtstreep' en de trans parante slipdress 'mesh bor duur'.Ook deze nachtmode maakt onderdeel uit van een complete serie. Wie met kerst heel speciaal voor de dag wil komen, slaag met bovengenoemde items gera- randeerd! Ook het aanbod flanels in kerstruit- bestaande uit een uni broek en geruit jasje - mag er zijn. Nieuwe lingeriecollectie Livera: veelzijdig, comfor tabel en kleurrijk Het is Livera weer gelukt om met een veelzuidige lingerie collectie te komen. Zowel de vrouw die op zoek is naar verleidelijke lingerie als de vrouw die houdt van sportie ve setjes is bij Livera dit sei zoen aan het juiste adres. Kenmerkend voor de splin ternieuwe najaarscollectie, die nu in de winkels hangt, is het gebruik van warme kleu ren. Bovendien sluit de col lectie naadloos aan op de nieuwe nachtcollectie. Verleidelijk, romantisch, spor tief en comfortabel, dat zijn de vier kernwoorden van de nieuwe en veelzijdige linge riecollectie van Livera. En of je nu kiest voor een beu- gelbh of voorgevormde bh, een string of een boxer, de collectie biedt het allemaal. Voor elke vrouw heeft Livera wel een passend aanbod. Warme kleuren Kleur staat binnen de nieuwe collectie centraal. Zo spelen warme tinten als roze en rood een belangrijke rol. Bruintintente zijn in opkomst binnen de lingerie. Bovendien doet de combina tie bruin/ivoor het goed. Natuurlijk zijn grijs- en zwarttinten ook nog van de partij. Qua dessins kan bijna alles van strepen tot bloe men en zelfs vlinderapplica ties. Verleidelijk Meer dan ooit tevoren speelt kant een grote rol in de lin geriecollectie van Livera. Of je kiest voor een subtiele ver werking van dit verleidelijk materiaal of dat de hele bh van kant is vervaardigd, het is allemaal in de collectie van Livera te vinden. Zelfs de bh- bandjes zijn meer dan ooit versierd met kantmotieven. Een zwarte doorschijnende stringbody met subtiele vlin derprint onderstreept nog eens duidelijk de verleidelijke touch. Naast kant zijn bor duursels ook in het nieuwe assortiment aanwezig. Sportief en comfortabel Microfibre en katoen staan garant voor comfort op en top. Het vermelden waard is het microfibre setje verkrijg baar in trendy kleuren als blauw, oudroze, bruin en wit en zwart. Binnen dit pro gramma is een zowel een voorgevormde bh als een moulded bh verkrijgbaar. Bij de bh's zijn gratis doorschij nende bandjes bijgevoegd. De bh's zijn bovendien uit stekend als halter en kruis lings te dragen. Daarnaast bestaat het programma uit een overslag bh, die uiterma te geschikt is voor de kleine re cupmaten. Een slip, heup- string, -boxer en een hemdje maken het programma com pleet. Ook de succesvolle seamless-serie (de artikelen hebben geen naden en zijn dus uiterst comfortabel) maakt deel uit van de collec tie. Het kleurenpalet is uitge breid met bordeaux en don kerbruin. Combinatie met nachtmode De lingeriecollectie sluit naadloos aan op de nieuwe nachtmode-collectie. Zo biedt de lingeriespecialist een romantisch bh-setje in roze'met bloem- en streep- motief. Binnen deze serie zijn een beugelbh, een voorge vormde bh, string, slip, boxer en hemdje verkrijg baar en een bijpassende nachtcollectie. Huispakken Nachtmode is multifunctio neel. Dat bewijzen de huis pakken al veel langer. Lekker languit op de bank in een comfortabel huispak. Naast de huispakken van bovenge noemde stripfiguren heeft Livera opvallend zachte huis pakken van 'treddybeer-ach- tige' stof in zand en zwart opgenomen. Verrassend zijn de nieuwe nicky velours huis pakken in zand en zwart afgezet met sportieve bies. Livera is er dus weer helemaal klaar voor. Kom snel langs en laat je verrassen door het uit gebreide aanbod!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 19