jeugdmode maat 50 t/m I76 JEUGDMODE De Stoof keukens en wooninterieurs maakt uw woning compleet VIP's Jeugdmode heeft prima doorstart achter de rug Raadhuisweg 10 -1851 JA Heiloo - t.o. de Witte Kerk Pagina 11 Bel ons gerust voor verdere informatie. Offertes op afspraak. Industrieterrein Oosterzij 12, 1851 NT Heiloo T (072) 533 33 92 ViP'S wat meer gesetteld zijn gaan we de winkel zeker nog 'opleuken', gaan er wat merken die minder goed lopen verdwijnen maar mer ken waarvan wij veel ver wachten juist toevoegen aan het assortiment." Om klanten nieuwsgierig te maken naar de kleding voor baby's, jongens en meiden zal VIP's regelmatig leuke acties houden. De collectie onderkleding wordt op ter mijn uitgebreid (momenteel zijn er al erg leuke badjassen in de winkel te vinden) en de schoenencollectie wordt sprankelender en flitsender (vervolg zie pag 24) Wie de showroom van de Stoof binnenstapt, te vin den aan Oosterzij 12 te Heiloo, waant zich in een nostalgisch sprookje. Prachtige 'ouderwetse' badka mers en dito accessoires geven het gevoel even terug te zijn in grootmoeders tijd. Stortbakken met de trekkoorden van weleer, badkuipen op krullende pootjes en klassieke douche- en badkranen sieren de ruimte, terwijl de verpakkingen van de zeepjes, dou- cheschuim, geurzakjes, wierrook en verstuivers voor de huiskamer al een even 'oude' aanblik geven. Daarnaast verkoopt de Stoof 25 jaar gebruikt dit merk legio cosmetische artikelen authentieke en natuurlijke van L'Occitane. Al meer dan producten, met daarin Toen Karin Hoijtink en Carla Roos van Raadshooven op 6 oktober de zaak van VIP's, gelegen aan de Raadhuisweg 10 in Heiloo overnamen, was het even spannend of de klanten zouden blijven komen. Dik anderhalve maand ver der durven beide dames een volmondig 'ja' in de krant te noteren. „We willen VIP's op termijn toch meer ons eigen gezicht geven, maar we hebben voorlopig een goede doorstart gemaakt", meldt het tweet al enthousiast. „Omdat de zaak vanaf 1996 eigenlijk goed loopt (VIP's heette eerst Dikke Vriendjes) heb ben we besloten voorlopig op de oude voet door te gaan en eerst de lopende zaken af te handelen. Bovendien waren al bestel lingen voor het wintersei zoen gedaan, dus die heb ben we gewoon overgeno men. Wanneer we straks ingrediënten die strikt wor den geselecteerd met het grootste respect voor de mens, het milieu en de die ren. Alle producten zijn samengesteld op basis van zo natuurlijk mogelijke ingrediënten, zuivere essen tiële oliën en plantaardige bestanddelen, bij voorkeur biologisch. Van L'Occitane is een complete verzorgings lijn verkrijgbaar, variërend van oogbalsem tot schui mende foaming milk, en van essentieel lichaamswater tot dermatologische zeep. Maar ook een merk als Bonne Mère staat garant voor heerlijke zeepjes, ouderwetse 'grootmoeders zeep', linnenwater voor in de strijkbout en kruidige geurzakjes. Wie dus een ori gineel en natuurlijk product voor de feestdagen cadeau wil geven, moet zeker even bij de Stoof naar binnen lopen! Kijk dan ook meteen even naar de fraaie badjas sen van Gant of de overige baddoekensets. Ze zijn er in allerlei kleuren en maten. Vipp Hoewel de klant uiteraard als V(ery) l(mportant) P(erson) wordt behandeld bij de Stoof, wordt dat nu eens niet met bovenstaand kopje bedoeld. De nieuwste trend in 'badkamerland' is namelijk de afvalemmers van VIPP, een merk afkom stig uit Denemarken en inmiddels helemaal 'hot' in de Nederlandse keukens, badkamers, slaapkamers en kantoren. (vervolg zie pag 24)

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 21