LAS VAN BENNEKOM W&eAWPMilefcfcer,.efy, g^eüig^. en nieuw jWiKgêyenfuig^ (meêrj informatie Mihoenschotel met sesam broccoli en shii take Recept van Wildschut Zarzuele Spaanse visschotel RESTAURANT Wij hebben voor u samengesteld een uitgebreide partyservice kaart. En een speciaal thuismenu voor de maand december. Combinatieschotel van zalm-, huzaar-, kip- en eiersalade gegar- Combinatie Spaanse tapas van Serranoham neerd met gevulde eieren, rosbief, Carpaccio, Serranoham, met meloen, chorizoworst, olijven, knoflook- paling, gerookte zalmfilet, Hollandse garnalen en roombrie. broodjes, albondiga's, knoflookgarnalen. Stokbrood tappenade en kruidenboter. Voor 6 personen 47,50 per schotel. Stokbrood tappenade en kruidenboter. Prijs per persoon 6,75 min. 4 pers. Hors d'oeuvre van luxe hamsoorten, wildpaté, Carpaccio, ganzenborstfilet, rosbief, palingfilet, gerookte zalmfilet, Hollandse garnalen, pepermakreel, roombrie, notenkaas-, Port Salut. Griekse salade van fetakaas, pijnboompitjes, olijven en yoghurtdressing. Aardappelsalade. Warme gerechten zoals: Hazenpeper, knoflookgarnalen en Spaanse albondiga's. Stokbrood, kruidenboter en tappenade. Prijs per persoon 20,00 min. 4 pers. Luxe borrelhapjes 40 stubs 30,00 per schaal. Bestaande uit: Italiaans broodje met Hollandse garnalen. Canapé met gerookte paling. Italiaans broodje met zalmmayonaise. Canapé met gerookte zalmfilet. Croissantje met roombrie. Canapé wildpaté. Italiaans broodje met Serranoham en een bolletje meloen. Gevuld ei. (eenvoudig thuis te verwarmen) Vis hors d'oeuvre van gerookte paling, gerookte zalmfilet en Hollandse garnalen.7,50 Salade van luxe hamsoorten, groene asperges en mosterdmayonaise.7,50 Geserveerd met stokbrood en kruidenboter Bouillon met verse groentengarnituur Zeewolffilet met avocado's, gamba's en crème fraiche 14,25 Hazenpeper in wildsaus 12,50 Tournedos in rode wijnsaus18,50 De hoofdgerechten worden geserveerd met aardappelgratin en diverse verse groenten. Grand Dessert Noël.6,50 Prijs per persoon als viergangen menu29,50 (a la carte menukaart tijdens de kerstdagen) Wjji Medaillons van zalmfilet en roodbaarsfilet in kreeftensaus17,50 In de roomboter gebakken verse zeetong Dagprijs Tournedos met Café de Paris-, rode wijnsaus22,50 Varkenshaasje in Calvadossaus16,00 Kalfsbiefstuk in Gorgonzolasaus19,50 Tevens een uitgebreide wildkaart W Italiaanse Carpaccio, dun gesneden ossenhaas met mosterddressing oude kaas en pijnboompitjes 9,75 Vis hors d'oeuvre, gerookte paling, gerookte zalmfilet en Hollandse garnalen 12,00 Salade van luxe hamsoorten, groene asperges en mosterdmayonaise7,50 Verse pasta met groene asperges, gegrilde coquilles en witte wijnsaus14,50 Tomatensoep met pesto en room4,50 Wildbouillon4,50 Grand Dessert Noël7,50 Kerstavond zijn wij gewoon open en beide kerstdagen bent u van harte welkom vanaf 16.00 uur. Dit jaar geen vast Kaasplateau met een glaasje port 7,50 menu maar een aangepaste a la carte menukaart. Tijdig reserveren is aan te bevelen. 1 Januari zijn wij gesloten. Voor vier personen: Ingrediënten 24x mosselen, 8x coquil les, 4x kleine inktvisjes, 400 gram zeebaarsfilet, 8x gamba's, 3x vleestomaten, 2x sjalotjes, 2x teentjes knoflook, bosje peterselie, 3 eetlepels olijfolie, 2 eet lepels droge sherry, citroensap, zout, peper en 16 groene olijven. Mosselen en coquilles enige tijd met koud water spoelen en achter geble ven baarden verwijderen. In een pan doen 1 liter kokend water erover gie ten en koken tot alle schel pen open zijn. Tijdens het koken de pan heen en weer schudden. De mosse len uit het kookvocht nemen en het vlees uit de schelpen halen. Mosselvocht door een doek halen en apart zet ten. Inktvissen afspoelen, schoonmaken en het vlees in stukken snijden. Sjalotjes en knoflook pellen en grof hakken. Peterselie wassen droog deppen en hakken. Tomaten in kokend water 15 seconden laten ontvel len. Tomaten in grove par ten snijden. Olie verhitten sjalotjes knoflook peterselie en de tomaten glazig aan fruiten. Mosselen coquilles gam ba's inktvisjes de zeebaars en de gezeefde mossel vocht erbij toevoegen. Op smaak brengen met sherry, citroensap, zout, peper, en de olijven. Op laag vuur 15 minuten laten koken. Kook de mihoen volgens de gebruiksaanwijzing en laat uitlekken. Verhit de sesamolie in een wok en roerbak hierin de vleesreepjes bruin en gaar. Voeg de broccoli, de knof look, de gember, de rode peper, de sherry en de sui ker toe en laat het geheel ca. 5 min. Pruttelen. Tenslotte de shii-take, de sambal, de rest van de sojasaus en de helft van het sesamzaad toe en roerbak nog een paar minuten. Bestrooi de rest van het sesamzaad en serveer met omeletreepjes en kom kommerschijfjes. Bon Appetit of of of Ingrd. 4 pers.: 350 gr. varkenslapjes, 0.5 dl. sojasaus, 1 teen knoflook, 2 cm. gemberwortel, 1 rode peper, 250 gr. broccoli, 300 gr. shii take, 250 gr. mihoen, 0.5 dl. sesamolie, 2 eetl. sherry, 1 th.l. bruine suiker, 1 th.l.sambal, 50 gr. geroos terd sesamzaad. Bereiden (onge veer 25 min.) Pel en plet de knoflook, rasp de gemberwortel fijn. Halveer de peper over langs, verwijder de zaad lijsten en snijd hem in rag fijne reepjes. Was de broc coli en snijd kleine roosjes, borstel de shii -take en snijd ze vervolgens in repen. of Snijd het vlees in smalle reepjes, schenk de helft van de sojasaus erover en laat even intrekken.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 25