DEZE WEEK reuze AZALEA'S CYCLAMEN per stuk 2,50 2 voor 4,50 de Aalsmeerse Bloemenhal HERFSTAANBIEPIN6! Voor de feestdagen en daarna een maatje minder toof Gezellige workshops! Tevens leuke cadeauartikelen n Pagina 24 Haal formulier met informatie bij ons in de winkel alle kleureni, zolang de voorraad strekt TOT ZIENS BIJ Een begrip in Heiloo. U vindt ons halverwege de Zevenhuizerlaan te Heiloo. Wekelijks wegen Maandelijks meten Advies voor ander eetpatroon Apparatuur voor extra buikspieroefeningen 2 maal per week op de bewegingsbanken met speciaal programma abonnement 20x 'slenderen' met leuke korting U kunt bij ons tevens terecht voor Massages Voetreflextherapie Snelbruiner Nagelstyliste (geen kunstnagels) Salon Schagen Salon Alkmaar Salon Heiloo Dorpen 14e Vogelweg 128 Westerweg 156 Schagen Alkmaar Heiloo Tel. 0224 297963 Tel. 072 5645517 Tel. 072 5339547 www.slenderyou.sah.nl de Stoof (vervolg van pagina 11) Badkamers Meubels in de badkamer, dat is vragen om ellende zal menigeen denken die wel eens de spaanplaten medi cijnkastjes of wastafelmeu bels door het vocht heeft zien kromtrekken. Bij de Stoof zult u daarvan zeker geen last hebben. Alle meu bels worden uitsluitend gefabriceerd van prima watervast materiaal, en met een twee componentenverf afgespoten in de eigen spui- terij. Zo bent u verzekerd van jarenlang plezier van uw meubels in de badka mer. Bovendien biedt de Stoof een zo ruime keuze in badkamers en bijbehorende accessoires, dat u tot en met de zeepjes aan toe uw badkamer naar eigen smaak kunt samenstellen. Ligbaden, douchebakken, fonteintjes met zuilen, spie gels, melkglazen lampjes, wc-rolhouders, plafonnières, noem het maar en de Stoof heeft het voor u. En de klant is koning bij de Stoof. Wilt u alleen een kraan die u zelf installeert, dan bent u net zo welkom als wanneer u een complete badkamer op het verlanglijstje heeft staan. AGA Cookers Aan het einde van de showroom wordt momen teel nog druk gewerkt aan een nieuwe ruimte, waarin straks de AGA cookers een plekje zullen vinden. Deze fraaie fornuizen zijn op zich zelf al een sieraad voor het oog en staan prachtig in zowel de moderne als de ouderwetse keuken. „Wie zich geen voorstelling kan maken van deze kooktoestel- len, moet maar eens even terugdenken aan de tijd van Swiebertje", lacht Carla Schermer, die samen met haar man jeroen de trotse eigenaar is van de Stoof. Keukens De Stoof staat uiteraard al langer bekend om haar fraaie keukens. „Alles kan bij de Stoof", laat Jeroen Schermer weten. „Omdat de keukens van A tot Z bij ons wordt opgebouwd en de klant tijdens de vervaar diging altijd welkom is om een kijkje te nemen bij de vorderingen, hebben we veel tijd en aandacht voor ons product. Na een eerste gesprek, waarvoor wij echt ruim de tijd nemen, meten we bij de klant thuis de maten op. Vervolgens maken wij een volledige offerte met maattekening. Daarna gaat één van de personeelsleden met de keuken aan de slag. Deze is ook helemaal verantwoorde lijk voor de bouw, zodat de klant ook één vast aan spreekpunt heeft. De keu ken wordt in onze werk plaats vervolgens helemaal in elkaar gezet, zodat wij nooit last hebben van niet sluitende deurtjes of kieren de naden tijdens de plaat sing. Voor een afwerklaag gaat de keuken naar de eigen meubelspuiterij in Heerhugowaard en wordt vervolgens door ons com pleet geplaatst, dus ook met eventueel stucwerk aan het plafond, loodgieterswerk en installatie van elektrische apparaten. Maar wanneer de klant de keuken liever zelf wil plaatsen of schilde ren, dan is dat uiteraard ook mogelijk", besluit jeroen Schermer. Voor meer informatie: tel. 072 5333392 of kijk op www.destoofkeukens.nl. s woon» Vips (vervolg van pagina 11) (waaronder hip schoeisel van Kangaroos). „We zullen niet extreem gaan verande ren, maar proberen de zaak wel onze eigen look mee te geven", zegt Karin Hoijtink, die onder de vorige eigena resse al 5 jaar werkzaam was bij VIP's. „Uiteraard wil len we onze bestaande klan tenkring graag houden, en goed lopende merken zullen we ook zeker niet gaan ver anderen. Toch is het zaak je te blijven onderscheiden van andere jeugdmodeza- ken, zeker in deze tijd." Kinderhoek „In januari zijn de beurzen, en gaan wij veel andere winkels bekijken", vult haar collega haar aan. „We wil len sowieso wat plekken in de winkel voorzien van een nieuw likje verf, en ook de etalage kan nog uitnodigen der. Maar we zullen inder daad niet te rigoureus gaan veranderen. Voor de kinde ren gaan we bijvoorbeeld een televisiehoek met video's creëren, zodat de ouders of oma's en opa's even lekker op hun gemak kunnen rondkijken. De speelhoek die we al hebben is wat dat betreft al het einde, maar een video doet het nu eenmaal ook altijd goed." De kwaliteit van de kleding staat wat betreft de nieuwe eigenaressen voorop. Bijvoorbeeld merken als Rags, Esprit, Barbara Farber én Filou en Kookaï vanaf de zomercollectie staan, daar- ViP'S voor garant. Kleuters zijn uiteraard echte avonturier- tjes. Hun kleding moet tegen een stootje kunnen en goed wasbaar zijn. Uiteraard wordt er ook veel aandacht besteed aan de 'look', want kinderen zijn nu eenmaal modebewust en laten zich graag van hun beste kant zien. Daarom verkopen ze bij VIP's niet alleen kleding, maar ook accessoires. Zo zijn de bad jassen van Schiesser momenteel een hit, terwijl de tassen, kettingen en rie men ook gretig aftrek vin den onder de jeugdige clientèle. Activiteiten Om iedereen de kans te geven eens bij VIP's binnen te lopen, organiseren de eigenaressen diverse leuke activiteiten. Zo konden de kinderen met Sint Maarten de winkel binnengaan voor een lekker snoepje, terwijl de kids tijdens de intocht van Sinterklaas zeker even een bezoekje aan VIP's moe ten brengen. Dan mag namelijk bij een aankoop een greep in de grabbelton worden gedaan, terwijl met een grappige kleuractie nog meer leuke prijzen te win nen zijn! De volwassenen kunnen dan meteen even een kijkje nemen in de kortingsrekken die VIP's tij dens de uitverkoop heeft staan, en bovendien vanaf half november de schoenen en winterjassen met 30% korting van de hand gedaan. In december komt namelijk de nieuwe collectie al weer binnen, terwijl voor de kerstdagen vanaf eind november het merk No No(nsens) een feestelijke maar draagbare lijn kinder kleding biedt. Bovendien bestaat er voor de vaste klanten een speciale spaar actie en mogen deze klan ten tijdens de 'vaste klan ten-koopavond' alvast iets moois uitzoeken voor de echte uitverkoop een dag later begint. Genoeg reden dus om eens langs te gaan bij VIP's, de winkel waar alle kinderen ook daadwerkelijk een VIP zijn!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 34