gedekte tafels bij Silhouet binnenhuisarchitectuur Of u nu kiest tussen stereo of surround Gerard Schoon Audio-Video heeft voor u de winnaars in huis. Pagina 25 IKSÉilil; EUROPEAN HOME THEATRE SUBWOOFER OF THE YEAR 2003-04 EUROPEAN HOME THEATRE LOUDSPEAKER OF THE YEAR 2003-04 up WINKELHOF't LOO 51 HEILOO 072 5339774 Alle systemen worden door ons kosteloos bij u afgeleverd en geïnstalleerd. Laat u eens voorlichten over de mogelijkheden die wij kunnen bieden binnen uw budget. Zo hebben wij voor u een compleet surround system van Marantz - radio/dvd/versterkers, van - 5 luidsprekers en '1 /IAO - actieve subwoofer NU I 4¥0 Wie bij Silhouet binnenhuisarchitectuur binnenloopt, gelegen aan de Kennemerstraatweg 99 te Heiloo, kijkt zijn ogen uit. Prachtig gedekte tafels sieren momenteel de toch al zo fraaie interieurzaak. De lange tafels, die feestelijk zijn opgemaakt door een aantal bekende Heilooënaren, zullen met het oog op de aankomende feestdagen zeker inspiratie geven bij het win kelend publiek. De tafels zijn elk op een eigen manier aange kleed. Niet onlogisch wanneer je bedenkt dat de 'aankleders' ervan wel allen werkzaam zijn in een creatief beroep, maar verder niets met elkaar van doen hebben. Zo kleedde Mirjam Sijnesael (eige naresse van een gordijnenatelier) haar tafel met veel textiel, terwijl Margret Mars die de stylingsoplei- ding heeft gevolgd haar tafel in de moderne en Scandinavische sfeer dekte. Kunstenares Marjolein de Bruin (beeldhouwster) keek met heel kunstzinnige ogen naar haar tafel, terwijl Jacky Mol, stylis te van beroep, de mensen juist bewuster wil laten kijken naar de 'niet-kleuren' in de wereld. Haar in het zwart gedekte tafel lijkt daarom een gedurfde creatie, maar de bedoeling achter haar werk wordt verduidelijkt door: „Ik heb gekozen voor zwart, omdat veel mensen in deze tijd van over vloed eigenlijk niets meer voelen. Bij een zwart gedekte tafel moet je iets gaan voelen, of dit nu afkeer is of voorkeur." De styliste, die trends visualiseert en prognoses door middel van plaatjes in een toekomstbeeld omzet, benadrukt dat de tafels niet specifiek voor de Kerst bedoeld zijn. „Het zijn vooral fees telijke tafels geworden. Natuurlijk kun je de tafel met de kerstdagen zo presenteren, maar bij een andere feestelijke aangelegenheid passen onze creaties net zo goed. Ik denk dat iedereen die nieuws gierig is gewoon zelf maar even een kijkje moet nemen bij Silhouet." Kee Brandjes, medewerkster van Silhouet, dekt tenslotte tafel num mer vijf in een sobere sfeer. Geen overdadige luxe, maar met kleine extraatjes de tafel toch een feeste lijk uiterlijk geven is haar credo. Feest voor het oog Niet alleen de feestelijk gedekte tafels, ook de sfeervolle, ruime showroom is een feest voor het oog. Behalve toonzaal van de pro ducten is de showroom tevens een bron van nieuwe wooni- deeën. Onder het genot van een heerlijk kopje koffie kunt u op uw gemak rondkijken of uw al aanwe zige wensen met de medewerkers bespreken. Bij Silhouet zijn kwaliteit en servi ce begrippen waarover zelden gepraat wordt. Silhouet vindt dat daarover niet gesproken hoeft te worden, omdat de klanten dat altijd kunnen verwachten. Zo wor den de meubels altijd netjes op afspraak afgeleverd, gemonteerd, u kunt zelfs op proef iets meene men, kunnen de meubelsbij u thuis worden opgehaald, krijgt u after sales service, garantie, maat werk en materiaal- en kleuradvies bij u thuis. Zitmeubelen krijgen een tweede leven In de ambachtelijke stoffeerderij kan uw favoriete stoel of bank weer als nieuw worden gemaakt. U heeft keuze uit een zeer grote verscheidenheid aan kleuren, des sins en materialen bij Silhouet. Silhouet binnenhuisarchitectuur richt uw ruimte in met smaak en visie. Of het nu gaat om een woonhuis of een bedrijfspand. Maar ook combinaties van parti culier en zakelijk zijn bij hen in prima handen. Eigenaren Pieter Duyneveld en Kees Schermerhorn laten zich goed van de laatste trends op de hoogte houden door grote beurzen in binnen- en bui tenland te bezoeken. De collectie wordt dan ook regelmatig geresty- led en aangepast aan de woon wensen van deze tijd. Niet alleen de interieurcollectie, ook de kunst collectie, die bij Silhouet een prachtig plaatsje heeft gekregen boven de verschillende zithoeken, wisselt regelmatig. Voor meer informatie kunt u bellen met Silhouet, tel. 072-5331199. Open huis Op zaterdag 22 november houdt Silhouet open huis. De middag wordt aangekleed in Italiaanse stijl, waarbij wijn, gerechten, lekkere hapjes en andere Italiaanse ingre diënten gepresenteerd worden. Reden te over dus om binnenkort eens een kijkje te nemen bij de specialist in binnenhuisarchitec tuur! Gerard Schoon

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 35