ecee/i L.O.F. b.v, U SLAAGT MET LOF Rustig naar de kerst met LOF bv Winteracties bij schildersbedrijf j. Bolten Pagina 30 De WinterSchilder brengt WinterWinst Verloting van een mooie reproductie van deze winter- koningin onder de klanten die mee doen aan deze Winteractie AL KORTING VANAF 1 DAG WERK i.p.v. vanaf 3 dagen Jan Boltenhof 24 1852 HG Heiloo T 072 - 532 03 91 Logistiek in Optima Forma Opslag - Handling - Distributie - Fulfilment - Mailing - Postale verwerking Postbus 150,1800 AD Alkmaar Telefoon (072) 512 01 17 Fax (072) 512 01 08 Internetwww.loflogistiek.nl E-mail: info@loflogistiek.nl Mosselaan 55, 1934 PJ Egmond aan den Hoef Kent u dat gevoel? Altijd haast en stress voor de feestdagen? Kerstpakketten die nog niet zijn ingepakt en uw kerstmailings moeten ook de deur nog uit? Logistiek in Optima Forma (LOF) bv aan de Mosselaan 55 te Egmond aan den Hoef, neemt deze zorg hele maal voor u uit handen. Het bedrijf is gespeciali seerd in diensten voor opslag en distributie, handling, fulfilment, mailings, postale ver werking en advies in logistieke vraagstukken. Met name voor het mid den- en kleinbedrijf is LOF bv een welkome hulp in de drukke tij den. Wie met het oog op de komende feestdagen bij voorbeeld graag zelf zijn kerstpakketten samenstelt, maar liever niet thuis in de koude garage aan het inpak ken slaat, is bij LOF bv aan het juiste adres. Door de flexibele opstelling van LOF b.v. is bovendien veel moge lijk, zodat de pakketten toch een eigen (bedrijfs)karakter meekrijgen. „Hoewel het momenteel in kerstpakket- tenland even wat minder druk is dan de voorgaande jaren, merken wij toch dat een hoop bedrijven hun medewerkers ondanks de wat mindere economie een cadeau willen meegeven voor de kerstdagen", laat Herbert van den Heuvel weten. Met name doordat de kerstpakketten momen teel fiscaal niet meer aftrek baar zijn, is het krijgen van een pakket niet meer zo standaard. Wat daarom veel gebeurt is dat men naar een groothandel gaat om daar goedkoop in te kopen. Vervolgens moeten deze producten worden uitgepakt en in de kerstdozen worden ingepakt. Dit kost een hoop tijd, het levert een berg rom mel op aan verpakkingsma terialen en de verrassing is er vaak al af omdat de voorraad spullen toch in het magazijn van het bedrijf belandt. Wanneer men de spullen bij ons brengt zorgen wij er voor dat alles netjes ingepakt wordt en de dozen ofwel worden afgeleverd op elk gewenst adres, of worden opgehaald op een afgespro ken tijdstip. Wij ruimen de rommel ook voor u op en garanderen dat alles klaar staat op de afgesproken datum." Hetzelfde geldt eigenlijk voor de kerstmailings. „Bedrijven sturen meestal een kerst kaartje naar hun klanten of collega-bedrijven. Vaak moet het personeel nog even snel in de lunchpauze de kaarten in de enveloppen steken en dichtplakken. Wij nemen deze zorg volledig over. Een minimum of maximum aan tal afnemen bestaat niet bij LOF. En of het nu gaat om polshorloges, die u voor ver zending gelijk wilt zetten, of om de bestellingen uit cata logi, die gereed moeten wor den gemaakt. Of om een lading kerstbomen, die u komende kerstmis volledig opgetuigd aan uw relaties cadeau wilt doen, LOF ver siert het! Wij her-, om- en verpakken. Wij voegen toe, halen uit elkaar en assemble ren. Kortom, wij stellen pro ductpakketten samen, zoals u dat wenst." Wie ook groag de mogelijkhe den bespreekt wat betreft bovenstaande dienstverlening kan contact opnemen met LOF bv, via tel. tel. 072-5120117, of e-mailen naar info@loflogis tiek. nl. Op www.loflogistiek.nl vindt u bovendien alle gegevens over het bedrijf en informatie over de te leveren diensten. Om de zoveel tijd is uw woning of bedrijfspand aan de binnenzijde toe aan een fris en nieuw gezicht. Vanwege onderhoud of omdat u gewoon zin hebt in een andere kleur of nieuw behang. U wilt uiteraard dat het werk snel en professioneel wordt uitgevoerd. Denk dan aan de WinterSchilder. Wij bieden niet alleen gemak en vakwerk, maar ook WinterWinst: in de wintermaanden biedt de WinterSchilder particuliere en zakelijke opdrachtgevers een aantrekkelijke korting per man per dag! En u hebt ondertussen uw handen vrij voor andere activiteiten Neem contact met ons op voor WinterSchilder-advies. HEILOO - Sinds anderhalf jaar is Heiloo een schil dersbedrijf rijker. Na de vakopleiding, de onderne- mersopleiding en 13 jaar ervaring in loondienst begon Jörgen Bolten (32) in april 2002 voor zich zelf; Schildersbedrijf J. Bolten was geboren. Schildersbloed Jörgen, als vierde generatie afkomstig uit een echte schildersfamilie en zich gesteund wetend door vriendin Nelleke, heeft het druk gehad afgelopen zomer. Schildersbedrijf J. Bolten is nu nog een een mansbedrijf, maar dat lijkt te gaan veranderen, jörgen: „Afgelopen zomer was het zo druk dat ik sommige klusjes samenwerkte met iemand anders die ook een bedrijfje heeft." Vriendin Nelleke vult aan: „Waarschijnlijk nemen we er vanaf april iemand bij." En dat lijkt de eerste stap naar de beoogde groei. „Uiteindelijk willen we wel groter worden en ook klus sen gaan doen voor bedrij ven en woningbouw. Nu is nog zo'n 90% particulier." De economische tegenwind wordt niet gevoeld bij Jörgens bedrijf. „Onderhoud is altijd nodig. Van uitstel gaat het alleen maar rotten of wordt het nog lelijker. Natuurlijk is het in de winter iets minder druk maar dat is overal zo. Landelijk." Winterkoningin Daar is iets op gevonden. Jörgen neemt deel aan een landelijke actie die het schil deren binnenshuis in de winter een stuk voordeliger maakt. Bedrijven krijgen tus sen 17 november en 19 maart 12,50 euro korting per man per dag. Bij parti culiere klanten bedraagt de korting maar liefst 30 euro per man per dag! En bij hui zen van vijftien jaar en ouder komt een BTW kor ting waardoor de BTW kos ten maar zes procent zijn, in plaats van de gebruikelijke negentien. De BTW actie is een actie die het hele jaar door loopt en minstens tot 2004 geldt. Voor Schildersbedrijf J. Bolten is dit allemaal nog niet genoeg. Jörgen gaat verder. Is er bij de landelijke winterpremie de voorwaar de dat een klus minimaal drie dagen werk moet inhouden, noemt Jörgen dit oneerlijk en geeft elke klus de winterschilderkorting. Ook de klussen die maar één dag beslaan. En een extra actie is de ver loting van de mooie repro ductie van de winterkonin gin, die het promotiemateri aal voor de landelijke win terpremie actie siert, onder de klanten uit de actie periode. Veel actie dus deze winter bij Schildersbedrijf j. Bolten gevestigd aan de (hoe kan het ook anders) jan Boltenhof 24 te Heiloo. jörgen is bereikbaar op 072-5320391. WAV.yV.AV/a

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 40