Hmtamont in q|§ l)CIII1 L' %i®r Sherry Theater met 2 eenakters Afscheid en Een lichte lunch Arno Huibers en Gerard Luijkenaar met jarig West Friesland Plat trekt volle zaal In de schaduw van Brei Tim van der Sluijs Oudejaarsconference 2003 Mark van Veerdonk Hoe ik pudding ruik The Dutch Swing Colleband L Pagina 33 wanneer, WWW. HEATER SEIZOEN 2003-2004 Jl J II THEATER Willibrordusweg 2.1851 HB Heiloo, tel/fax 072 5333156 Vrijdag 28 en zaterdag 29 november West Friesland Plat. Reservering op 074-3841718 of kaartkoop aan de kassa van de Beun. Uitverkocht. Zaterdag 29 november Sinterklaasmiddag aangebo den door de winkeliersvereni ging 't Loo. Let op de aan kondigingen in de Uitkijkpost van november. Let op! Kaarten zijn alleen verkrijgbaar in wc 't Loo, en niet bij de Beun! Dinsdag 2 december Tim van der Sluijs met Oudejaarsconference 2003 aanvang: 21.00 uur. Toegangsprijs E 13,50. C)P/65+: E12,-. Vrijdag 19 december The Dutch Swing Collegeband. Zeven uitge sproken virtuozen, ieder op zijn eigen instrument, zorgen voor een prima sfeer. Aanvang: 20.15 uur. Kaarten E 20,--. CJP/65+: E 18,75. Zaterdag 20 december Cabaret. Mark van Veerdonk met Hoe ik pudding ruik. 'Hoe Ik Pudding Ruik' is zoals van Van de Veer te verwachten is, goed gek en anders, maar vooral om je hele maal een breuk te lachen. Aanvang: 20.15 uur. Toegangsprijs: E 12,50. CJP/65+: E 11,35. Vrijdag 2 januari Kindertoneel. Arno Huibers en Gerard Luijkenaar met Jarig? (een programma over pesten). Aanvang: 14.30 uur. Entreeprijs E 5,-. Zondag 11 januari Cabaret. Fred Florissen en Pieter van Empelen: Een vleugje parfum tussen de spruitjes. Aanvang: 11.30 uur. Toegangsprijs: E 13,-. CjP/65+: E 11,75. Vrijdag 16 januari Cabaret, johan Hoogeboom met HI-HA-HOOG- EBOOM. Aanvang: 20.15 uur. Entree: E 12,50. CJP/65+: E 11,35. Zaterdag 17 januari Humor. Lachen mag weer en De Sketch is terug van weggeweest. Het Nederlands Sketch Theater is in rechte lijn de opvolger van Het Theater van de Lach, met als enig verschil, dat het Nederlands Sketch Theater koos voor een groot aantal korte bondige sket ches, waarin de gulle lach alle ruimte krijgt. Aanvang: 20.00 uur. Toegangsprijs: E 10,-. Zondag 18 januari Toneel. Sherry Theater entreeprijs E 7,50. Incl. consumptie. In 'afscheid' zal de hele buurt afgebroken worden voor nieuw bouw en dus zullen Lily en Joe moeten vertrekken naar een, van alle gemakken voorziene, flatwo ning. Dat komt hard aan, vooral omdat zij er hun hele leven met al z'n ups en downs hebben gewoond. Twee zusters komen in 'een lichte lunch' terug van het wekelijkse bezoek aan hun moe der. Dit keer besluiten ze eens niet direct naar huis te gaan, maar om ergens in een restaurant een lichte lunch te gaan gebruiken. Acteurs: Maryse de Lat en Pim de Smalen. Regie: Connie Keijsper. Aanvang: 14.00 uur. Entreeprijs E 7,50. inclusief consumptie. Wat als je geen vriendjes hebt? Of vriendjes die jou alleen maar pesten, je hebt dat thuis nooit verteld. En jouw moeder nodigt nou juist die vriendjes uit voor jouw feestje. Ze wil je toch zo graag verrassen. Nou, dan ben je nog niet jarig! Liever geen feestje Stanley is jarig. Maar wat zijn moeder en vader niet weten is dat Stanley liever geen feestje wil vie ren, omdat hij geen vriendjes heeft, behalve Lulu. Hij wordt gepest door Kennie en Gouden Gradje! En precies die vriendjes nodigt zijn moeder uit om hem te verrassen. Wat kan hij daar nou aan doen. Hij heeft zijn vader en moeder nooit iets verteld. Uiteindelijk verzint Stanley iets. Hij vlucht in zijn hoofd, want in zijn hoofd kan niemand komen, alleen hijzelf. "En als je weg bent kan niemand je meer pesten". Is dat een oplossing.... Werkelijke wereld Dit verhaal is geïnspireerd op het "verjaardagsfeest" van Pinter. Arno en Gerard hebben dit keer hun fantasie losgelaten op de wereld achter die woorden van Pinter. Want achter die woorden vermoed je de werkelijke wereld. Waar het bij Pinter gaat mogelijk over moord en misdaad, wordt het bij Arno en Gerard een ver haal over kinderen die pesten en gepest worden. Herkenbaar Een verhaal over emotie met bedreigingen, pesterijen, feest en muziek. Hun manier van acteren is dansant met gevoel voor humor en dichtbij de belevingswereld van kinderen, of eigenlijk herken baar voor iedereen. Aanvang: 14.30 uur. Entreeprijs E 5,-. Vrijdag 28 november en zaterdag 29 november. West Friesland Plat. leder jaar trekken ze de Beun bomvol: West Friesland PlatDe conferenciers Hannus Knoin, Fred Rootveld, Piet Zee Cor Steur staan jaarlijks garant voor een oer gezellig, West-Fries avondje uit, waar geweldig gelachen kan wor den. Met hun schitterende confe rences, knotsgekke sketsjes en hilarische liedjes zorgen ze ieder jaar weer voor een daverend humorprogramma, waar het publiek met volle teugen van geniet. Ook dit seizoen heeft het West-Friese cabaret een prachtig, gloednieuw programma voor U in petto en trekken De Mannen Van De Lach weer alle registers open. De voorstellingen zijn beiden uitverkocht! Dinsdag 20 januari Muziek. Vera Mann, Rob van Meerberg, Pianist Martin van Dijk en Christiaan van Hemert Bandoneon, viool en contrabas spelen In de schaduw van Brei. Er zijn al veel Brel-concer- ten gegeven, maar nog niet eerder werd een Brel-voorstelling gespeeld vanuit de optiek van zijn duvelstoejager, bodyguard, chaf- feur en vriend jojo (Jojo George Pasquier). Jojo wordt na dertig jaar uit de vergetelheid van zijn graf gerukt en komt aan in Het Voorportaal van Hemel of Hel. Jojo kan zich na al die tijd niet meer herinneren wie hij is en pro beert daar via liederen en zijn her inneringen aan Jaques Brei achter te komen. Hij wordt daarbij gehol pen door De Muziektherapeute, die van hogerhand is aangesteld om hem te laten kiezen: Hemel of Hel! Aanvang: 20.15 uur. Entree E 14,-. CJP/65+ E 12,75. Hoe ik pudding ruik' gaat over een man die zijn jeugd officieel als ver mist heeft opgegeven. Zelfs de misselijkmakende puddinggeur van vroeger doet bij hem geen belletje meer rinkelen. Het vel, de klonten, het zegt hem allemaal niets. De doktoren van het Gesticht voor geheugen Gestoorden staan voor een raadsel. Een wollen truitje, en een hilarische droom brengen uit eindelijk uitkomst. 'Hoe Ik Pudding Ruik' is zoals van Van de Veer te verwachten is, goed gek en anders, maar vooral om je hele maal een breuk te lachen. Aanvang 20.15 uur. Toegangsprijs E 12,50. CJP/65+ E 11,35. Op het moment dat dit stukje werd geschreven was 2003 nog één groot vraagteken. Wordt het oorlog, blijft het vrede? Blijft Nederland een monarchie, of toont tante Trix Nederland tijdens de troonrede de middelvinger? Danste heel Nederland op Koninginnedag uit solditariteit de Margarita? Blijft Albert financieel ook uw magere Hein? Kent Jan- Peter Balkenende meer woorden dan respect en verantwoordelijk heid? Wordt het wat tussen Jan- Peter en Wouter of kiest JP uitein delijk toch voor een tweede rari teitenkabinet met gekke Gerritje en Mad Mat? Een jaar lang heeft Tim voor u de kranten gespeld, actualiteitenrubrieken bekeken, weekbladen verslonden, radio beluisterd, teletekst gezapt en internet gesurft. Beleef het jaar opnieuw in een humoristisch deja- vü van 70 minuten. Waar lachten we om? Waar huilden we om? Waar maakten we ons boos om of waar hadden we ons boos over moeten maken? Met het tempo van een achtbaan vliegt u door het afgelopen jaar: de hoogtepun ten, de dieptepunten, het wereld nieuws, de actualiteit, de hypes, de trends, de maatschappelijke ontwikkelingen, de nederlandse politiek. Tim slingert u van links naar rechts. Hij zet de wereld op zijn kop, waardoor u er heel anders tegen aan kijkt. Fasten your seatbelts, want voor u het weet bent u ondersteboven! Aanvang: 21.00 uur. Toegangs prijs E 13,50. CJP/65+ E 12,-. Het was een fantastische muzikale happening, vorig seizoen in de Beun. Plaatsen tekortEn daarom krijgt u dit seizoen opnieuw de gelegenheid plaatsen te reserveren. Zeven uitgesproken virtuozen, ieder op zijn eigen instrument, zorgen voor een perfecte sfeer. Want iedereen kent de slogan: The best jazz is timeless. Aanvang: 20.15 uur. Het kaartje kost E 20,-. CJP/65+ E 18,75. Tb t r a t r- r% w i r*

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 43