LIBRIS. Uw Complete Boekhandel Heiloo van IMoord naar Zuid Geschiedenis en verklaring van de namen van straten wegen, lanen en paden anno 2003 Oude dorpsgezichten van Heiioo' Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 Twee boeken uit het eigen dorp. Dat zijn Heiloo van Noord naar Zuid en Het Straatnamenboek van Heiloo. Heiloo van Noord naar Zuid bevat tach tig oude afbeeldingen van Heiloo en zijn voorzien van tekst, verzorgd door vereniging Oud Heiloo. Het straatnamenboek van Heiloo verklaart de geschiedenis en de namen van straten, wegen, lanen en paden anno 2003 van Heiloo. Beide boeken zijn verkrijgbaar voor 75,-. HISTORISCH WESTFRIESLAND ■HH Heïloo ggjgSLHet boek bevat 80 oudé afbeeldingen van Heiloo/en zijn voorzien van tekstverzorgd door de vereniging 'Oud Heiloo'. Droge voeten op vrije grond Historisch West-Friesland De geschiedenis van West-Friesland en Kennemerland in vogelvlucht vindt u in het boek van Henk Komen. Streekgeschiedenis met een glimlach, zo zou je het boek het beste kunnen omschrijven. Lezen over toen is meer dan een opsomming van dorre jaartallen. Lees alles over mensen die leefden en streden tegen het water, vreem de overheersers en de historische kennis van beide streken. Droge voeten op vrije grond voor 27,-. Het tijdschrift voor West-Friezen over West-Friezen is Historisch West-Friesland. Historisch West- Friesland is inmiddels te koop bij zeventig verkooppunten in Noord-Holland, waaronder bij Boekhandel Deutekom. Afhankelijk van de belangstelling zal in de lente van 2004 weer een nieuwe editie van Historisch West-Friesland verschijnen. Westfriese spreukenkalender 2004 De Westfriese spreukenkalender 2004 staat boordevol leuke spreuken vanuit de Westfriese taal. De kalender is wellicht een aardig cadeau-idee voor een 'anderstalige' in uw eigen regio of voor familie en kennissen in andere regio's. De kalender is verkrijgbaar voor 7 7,- en zeg nou zelf, dat is toch geen geld voor 'die mooie stukkies, belevenisse of (jeugd)herinnering? Wedde datje deuze huis vriend nooit gien meer misse wulle?' Westfries Drukwerk De voorkant van het boekje Westfries Drukwerk ziet er leuk uit en dat is met de rest van deze vijfde bundel van de hand van Siem de Haan niet anders. Hij schrijft al 1 5 jaar korte vers jes voor de Westfriese Spreukenkalender. De bundel is te koop voor 5,75. DE MOOISTE WESTFRIESE SPREUKEN De mooiste Westfriese spreuken De mooiste Westfriese spreuken is een vervolg op het succesvolle Westfriese wijsheden. Het bevat een bonte verzameling spreuken, spreekwoorden en uitdrukkingen. opgetekend in het Westfriese dia lect. Samenstelling Peter Ruitenberg. Voor 5,80. Oade Siem de Haan' DEUTEKOM

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 46