Trouwreportages portretten reclame Fotostudio Ab Baart 072 5333712 Engelse inspiratie op haargebied opgedaan Cursus digitale fotografie De Schrijnwerker 12 (Oude Werf) Heiloo Kijk op: www.abbaart.nl HAAR ZAAK M/\/ waren de foto's prachtig maar ook vaak niet. Te licht of te donker, kleur niet goed, weinig contrast, noem het maar op. Nu kan daar een eind aan gemaakt worden. In de studio van Ab Baart leer je in een gemoe delijke sfeer de fijne kneep jes van de digitale foto kunst. Je zult echter wel met een PC om moeten kunnen gaan. Met een PC bewer kingsprogramma, die in al z'n eenvoud bij de camera geleverd is kun je de foto's manipuleren. Lichter/don kerder kleurcorrectie etc en weer opslaan. De foto kun je in de studio printen, of laten afdrukken bij de spe cialist. Zonodig levert Fotostudio Ab Baart zelf Photoshop Elements voor aanpassingen waar je heel veel mee kan. Voor goede uitleg en begeleiding kun je je nu inschrijven voor een cursus. Aan de hand van te maken- of gemaakte foto's gaat u aan de slag. U gaat ook foto's maken in de stu dio. Wie meer wil kan aan de slag met Photoshop 7. Het bewerkingsprogramma voor de fotograaf en vorm gever. Niet alleen wordt uit leg gegeven aan alle func ties en toepassingen maar meer de tips tricks. In beide cursussen komen de grondbeginselen van het fotograferen duidelijk aan de orde. Basiscursus drie avonden of één zaterdag kost E 75,- inclusief materi aal en koffie. Mastercursus vijf avonden voor E 150,-. Voor meer informatie: Fotostudio Ab Baart Heiloo, tel. 072-5333712. Winkelhof 't Loo 35 Heiloo tel. 072 533 27 79 Middenwaard 43C Heerhugowaard tel. 072 571 96 60 www.annethaarzaak.nl Onlangs is een delegatie van Annet haar zaak in Londen naar de kappersbeurs geweest, om zich te laten inspireren op het gebied van de allernieuwste trends. Al in de 'underground' er naar toe zagen de kapsters naar mate zij meer in de buurt van de beurs kwamen, de kapsels extremer worden. Er waren veel contrastkleuren, donker haar met high-lights en licht haar met low-lights, maar ook heel veel felle kleu ren zoals roze, paars, geel etc. Dit zijn voornamelijk kleuren voor de jongeren natuurlijk. Annet heeft veel mogelijkheden in de zaak om dit soort kleuren te reali seren, want naast Red ken werkt het team ook met het Australische merk Fudge, dat zich juist op de jongeren richt. Met spectaculaire kleu ren kunnen de allerlaatste haartrends worden gecreëerd. De vrouwen had den voornamelijk sluikval- lend haar in verschillende lagen, waarbij kleur en glans de hoofdrol spelen. En bij de heren zag je ook veel lengte, maar ook sprieterige kapsels waarbij de uiteinden van het haar in een andere (felle) kleur waren gekleurd. Iets totaal nieuws wat werd mee genomen zijn mesjes die je om je vinger kunt doen en zo het haar afsnijden. „Het is heel gek om het haar te snij den zonder dat je een echt mes in je handen hebt, maar ontzettend leuk bedacht!", meent Annet. Voor het team volgt een drukke tijd, waarin gebrainstormd wordt hoe de nieuwe etalagefoto's eruit moeten komen te zien. Als u nu al nieuwsgierig geworden bent kunt u een afspraak maken bij Annet haar zaak m/v 't Loo 35 in Heiloo tel. 072-5332779. Digitale fotocamera's wor den aan de lopende band verkocht. Wat kun je er alle maal mee? Voorheen lieten we onze films aan het foto lab over. De film werd ont wikkeld en de foto's afge drukt. De machine bepaal de de kwaliteit. Soms Hair by Vidal Sassoon

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 47