Kunstveiling ten bate van Stichting Veldwerk levert aardig bedrag op Opening cultureel seizoen van Theater de Beun Uitmarkt Heiloo laat grote variëteit zien Duinlandschap in voortuin Veel mogelijkheden tot dans bij Dance Fitstudio 115 Vinkenbaan en huisartsenpraktijk roepen weer vragen op 'Wordt 't nog es wat?' UITKIJKPOST 10 SEPTEMBER 2003 - PAGINA 6 Expositie Hilde Meure Muziekpodium Theatercafé Ontmoetingsmiddag vrouwen in de bijstand Activiteitencommissie ANBO/KBO Derde skeelerronde op De Oude Werf Bibliotheek woensdag en zaterdag open Brood, volksvoedsel nummer 1 Snelheidsremmende maatregelen omgeving Het Zevenhuizen HEILOO - Het bestuur van Stichting Veldwerk kan tevreden terugkijken op de grote kunstveiling, die zondag werd gehouden om de financiën voor het kinderhuis Hamro Niwas in Kathmandu voor het komende jaar weer te waarborgen. De nieuwbouw voor het nieuwe kinderhuis, en de op dit moment aanwezige 27 kinderen die van kleding en voedsel worden voor zien vragen een hoop geld. Om dit alle maal te kunnen realiseren organiseer de de Stichting Veldwerk een kunstvei ling. De beeldend kunstenaar Floris Brinkman uit Den Helder, bekend in binnen - en buitenland, schonk een groot deel van zijn collectie voor het goede doel. De opbrengst van de vei ling afgelopen zondag in de Noordergeestkerk bedroeg ruim E 9100,-. Dankzij de cheque van E 12.500,- die René Veldt namens de Stichting Veldwerk door de Lions Club Heiloo, Limmen en de Egmonden kreeg overhandigt werd er meer dan E 21.500,- opgehaald. Geen slecht resul taat, zo concludeerde ook de tevreden oprichter René Veldt. Voor het aangeboden werk waren bodem verkoopprijzen vastgesteld. Deze lagen tussen de 25 euro voor tekeningen oplopend tot 1000 euro voor grote schilderijen. Het geheel stond onder supervisie van veiling meester Hero Verger en Notariskantoor Kuiper uit Castricum. Wim Diepeveen en Peter Huizer, die de Noordergeestkerk als hun tijdelijk atelier mogen beschouwen, stelden de ruimte graag ter beschikking voor deze bijzondere veiling. De ruim honderd werken van de nationaal en internatio naal bekende kunstenaar vonden met wisselend succes aftrek bij het publiek. Topper van de veiling werd Studenten Veer, een groot doek dat voor E 1500,- van eigenaar verwisselde. Ook waren HEILOO - Van 11 september tot en met 30 oktober exposeert in het Centraal Bureau Horizon College, Rechte Hondsbosschelaan 24 a, Hilde Meure. Openingstijden werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur, opening 11 septem ber om 16.30 uur. Hilde Meure: „Al jaren lang had teke nen mijn interesse, maar zoals zo vaak kwam het er niet. In 1996 ben ik dan eindelijk een tekencursus begonnen bij het Ibis centrum in Alkmaar. Tekenen is altijd de basis waarmee je begint als je zoekt naar een vorm. Met mijn lera res, Ingeborg van Bleisem, klikte het meteen bijzonder goed. Na tekenen, acryl verven en aquarelleren kwam dan het monoprinten. Dat vond ik meteen heel erg leuk. Monoprinten is een techniek waarbij ze een zinken plaat met verf bewerkt en vervolgens door een etspers voert. Door daarbij verschillende materialen en papiers oorten te gebruiken ontstaan verras sende resultaten. Door mijn enthousi asme moedigde Ingeborg mij aan om met deze techniek door te gaan. Ik vind het dan ook nog steeds heel leuk. Op dit moment volg ik geen lessen, maar overweeg wel dit binnenkort weer te gaan doen, altijd goed voor nieuwe inspiratie en ideeën. Werken doe ik thuis, met geestdrift voor kleur en vorm, lekker op zolder, waar ik mijn eigen ruimte heb, en dat bevalt mij tot op heden zeer goed." ALKMAAR - Het is Rock and Roll wat de klok slaat op woensdag 17 sep tember in het Theatercafé aan het Verdronkenoord te Alkmaar. Daar speelt dan de regionaal bekende formatie The Broccoli Brothers. Voortgekomen uit 'The Als Je Maar Niet Denkt Dat Je Beter Band' spelen The Broccoli Brothers alweer enkele jaren op diverse locaties een repertoire, dat samengesteld is met nummers uit ruim 40 jaar popmuziek. De optredens staan steevast in het teken van gezellig heid en feest vieren. De ervaren muzikanten zijn: Ron Tromp (drums), Frank Nieuwenhuizen (Bas), Peter Broersen (gitaar), Dick Koch (saxofoon), Jan Blaauw (zang), en Henk Bakker (piano en zang). Aanvang om 22.00 uur, de toegang is vrij. Het publiek schat de doeken van kunstenaar Floris Brinkman op waarde. er veel schilderijen waar tijdens de kijkdagen al een bod op werd uitge bracht. De werken varieerden van pastels tot tekeningen, en van schilde rijen met olieverf tot grote doeken. Ook werden schilderijen uit de acade mietijd van Floris Brinkman geveild, waaronder 'Postbode' die tot hilariteit van de veilingmeester voor E 400,- mee naar huis mocht. Ontroerend was het moment, toen aan het eind van de middag de vijfjarige Piet Verver de Noordergeestkerk betrad. Hij had van zijn lerares Josanne de Graaf van de Paulusschool, die tevens secretaris is van de stichting, gehoord over de Stichting Veldwerk, en later nog eens aan zijn moeder gevraagd of sommige kinderen echt geen eten krijgen. Onder de indruk van dit gegeven, besloot hij om zijn opbrengst van de kleedjesmarkt, die zaterdag werd gehouden in de wijk Ypestein, aan de Stichting Veldwerk te schenken. De dagwinst, toch goed voor zo'n E 16,-, werd door René Veldt dankbaar aanvaard. Maar de kleine Piet Verver ging nog verdersom de kin deren in Kathmandu te helpen. Zijn schoolreisje naar de Duinrell mocht wat hem betrof ook wel komen te ver vallen, als het geld dan maar aan Veldwerk geschonken zou worden. Een nobele gedachte van deze kleine Heilooër, die volgens zijn juffrouw hiermee best een plekje in de krant verdiende. Nou, bij deze dus! Meer info over het werk van Stichting Veldwerk vindt u op www.stichting- veldwerk.org. Secretariaat: Stichting Veldwerk, p/a Vennewatersweg 21-50, 1852 PT, Heiloo, tel. 072-5339585. Wilt u de stichting financieel steunen, dan kunt u uw bijdrage overmaken op giro 8289522 of bank ABN/AMRO 543703266, t.n.v. St. Veldwerk te Egmond-Binnen. HEILOO - Herken je dit: De fiets van je dochter is stuk maar je hebt geen geld voor de fietsenmaker. Je compu ter loopt vast maar niemand die je ermee helpen kan. De kraan van de wasmachine is stuk; maar een loodgie ter is te duur. De kabel van de t.v. is stuk. Wie gaat dat vervangen? Je moet/wilt solliciteren maar per brief ben je twee postzegels kwijt. Wie betaalt dit? Op de vele vragen die er leven bij vrouwen in de bijstand, weet niemand natuurlijk een pasklaar ant woord. Maar samen oplossingen zoe ken is wel het streven, want samen sta je sterk. Lijkt het je wat om samen met andere vrouwen te praten over o.a. bovengenoemde onderwerpen, kom dan naar de ontmoetingsmiddag op 30 september, van 14.00 tot 15.00 uur in de Bergeon, Bergeonstraat 30 te Heiloo. Nadere info: Gabrielle: 072- 5337275 of Anouk 5334090. HEILOO - De activiteitencommissie van ANBO en KBO gaat weer van start op 10 september. Begonnen wordt met dansen in de Buk Buk, aanvang 14.00 uur entree E 2,-. Op 11 september start het klaverjassen vanaf 13.00 uur en de entree is E 2,- (inclusief koffie/thee) locatie het Trefpunt. Op 2 oktober vindt weer de herfst- bustocht plaats, die de deelnemers brengt naar Genemuiden, de tapijtfa- briek en naar een orchideeënkwekerij. Er zijn nog enige plaatsen beschikbaar E 34,-. Vertrek is vanaf het Trefpunt om 8.00 uur, thuiskomst pl. 19.00 uur. Onderweg krijgt u koffie en gebak plus een driegangen menu. Kaarten verkrijgbaar bij Wil Swart, tel. 072-5333946 of M. v.d. Horst, tel. 5333385. La Passinone opent het nieuwe Beun-seizoen.. HEILOO - De negende editie van de Uitmarkt Heiloo mag wederom als geslaagd worden beschouwd. Zaterdag kon iedereen zich weer laten voorlich ten op het gebied van cursussen, vere nigingen, sport, en andere culturele zaken. Het publiek liep massaal uit voor het grote aanbod aan activiteiten en informatie. De bezoekers van de Uitmarkt Heiloo noemden het evene ment dan ook 'erg gezellig'. Natuurlijk was er veel te zien en vooral te doen voor de aanwezigen. Schermvereniging Ludus et Gladus uit Alkmaar liet behoorlijk wat wapengekletter horen tijdens haar schermdemonstratie. Ook Double Stars stond garant voor actie. In een perfect afgeschermd gebied (uit veiligheidsoverwegingen) mochten de nieuwsgierigen een balletje proberen te gooien of slaan. Nieuw was dat Volleybal vereniging Effect op het gemeenteterrein een doorlopende demonstratie weg gaf. Op het Malevoort mocht de Heilooër Operette Vereniging zich tevens ver heugen op een grote belangstellende mensenmassa. De vereniging gaf middels een prijsvraag tevens twee vrijkaartjes weg voor haar nieuwe ope rette Rudigore. De boekenmarkt, georganiseerd door de Openbare Voor een acrobatische salto op de trampoline draaien ze bij GTH de hand niet om. (foto MSP) HEILOO - Op 20 september vindt de opening plaats van het culturele sei zoen in TJieater De Beun. Het duo La Passione treedt dan op (Jan-Paul van Spaendonck en Vincent De Lange). In hun voorstelling zetten zij het Nederlandse levenslied tegenover het Italiaanse,, de havenstad Napels tegen over Amsterdam, het Jordanese bel canto tegenover dat van Napels, een en HEILOO - Tijdens de "vorige succes volle edities van de Skeelerronde van Heiloo konden echte topprestatie van de verschillende deelnemers worden gezien. Weliswaar ieder op zijn eigen niveau, maar voor het aanwezige publiek een genot om naar te kijken. Bij de jongste deelnemers was het bereiken van de finish al een prestatie op zich, bij de iets oudere deelnemers was de strijd tot op de laatste meters erg spannend en bij de oudste catego rie hebben allen kunnen zien dat de jeugd absoluut de toekomst heeft. Zondag 14 september is iedereen wel kom om gratis deel te nemen aan de skeelerronde. Er wordt gestart in diverse leeftijdscategorieën waarbij de jongste, vanaf 4 jaar, start om 12.00 uur. De laatste startgroep voor de leef tijd vanaf 13 jaar start om 13.30 uur. De afstand varieert per leeftijdscate gorie. De prijsuitreiking vindt aanslui tend plaats voor het wijkgebouw De Ypsalon. Deelname is voor iedereen gratis, beschermmiddelen zijn wel verplicht. Indien door de weersomstandigheden skeeleren niet verantwoord is, zal het een hardloopwedstrijd worden. Info tel: 072-5330469. ander geïllustreerd met bekende en minder bekende liederen. Voor deze zeer aantrekkelijke voor stelling zijn nog kaarten beschikbaar aan de kassa van Theater De Beun, dat geopend is van maandag t/m vrijdag van 13.30 tot 17.00 uur en vanaf een uur voor de voorstelling. De toegangs prijs bedraagt E 11.-, CJP/65+ E 10.-. Bibliotheek werd eveneens druk bezocht. Zoals eigenlijk alle standjes, zodat de deelnemers en belangstel lenden al reikhalzend naar de tiende editie van het evenement kunnen uit kijken. Ludus et Gladus, de schermvereniging uit Alkmaar, zorgde voor spektakel op de Uitmarkt, (foto MSP) HEILOO - De Openbare Bibliotheek Heiloo is reeds enkele weken op woensdagmiddag weer geopend (ope ningstijden tussen 14.00 en 16.00 uur). Daarnaast is de bibliotheek sinds 1 september ook weer op zaterdag geopend (10.00 tot 13.00 uur). Brood heeft al sinds eeuwen een zeer vooraanstaande plaats gekregen in ons voedselpakket. Vooral in de middeleeuwen werd er door 'het volk' veel brood en daarnaast veel bonen gegeten. Brood had nog niet zo'n veelkleurigheid als thans het geval is. Je kunt nu te kust en te keur allerlei soorten brood kopen en de aardigheid is dat ook per land de broodkeuze weer enorm verschilt. In de Italiaanse keuken is het gebruik van sla of salade in combina tie met brood bekend en geliefd. Wie al eens een eenvoudige pizza belegd met blaadjes rucola heeft geproefd, weet dat de combinatie van sla en brood (brooddeeg) een prima combi natie kan betekenen.' Let op, de blaadjes van de 'salade roquette' - door ons verbasterd tot raketsla - worden pas na het bakken erover gestrooid. Anders zouden ze verlep pen. Maar we gaan geen pizza maken, maar een Italiaanse broodsa lade zoals ons door het voorlichtings bureau Brood is aangereikt. Een lunchgerecht dit keer en de hoeveel heden gelden voor 4 personen. Ingrediënten: 1 niet te vers ciabatta- of stokbrood, ca. 1 dl. olijfolie extra vièrge, 3 bosuit jes, 100 gram zwarte olijven zonder pit, 4 trostomaten, 50 gram rucola, 15 gram basilicum, 1 citroen, 25 gram vers geraspte Parmezaanse kaas, zout en versgemalen peper. Bereiding: snijd het brood in blokjes. Verhit een halve deciliter olijfolie in een koeken pan en bak de blokjes brood al omscheppend goudbruin. Laat de blokjes brood op keukenpapier uitlek ken en iets afkoelen. Snijd de bosuitjes in ringetjes en halveer de olijven. Snijd de rucola en basilicum in grove repen. Boen de citroen schoon, rasp de gele schil eraf en pers de citroen uit. Klop in een glazen schaal het citroensap met de rest van de olijfolie, de geraspte citroenschil, Parmezaanse kaas, zout en peper tot een dressing. Schep de uiringetjes, olijven, tomaat, rucola, basilicum en tot slot ook de blokjes brood door de dressing. Serveer de salade direct. Ook lekker bij de barbe cue of als anti-pasta. En als wijn drinken we natuurlijk een 'Italiaan'. Zowel een frisse witte als een lichte en fruitige rode wijn is een uitstekende metgezel bij dit gerecht. Uw slijter zal u gaarne adviseren. Uw (eigen) recepten zijn van harte welkom. Stuur ze naar: redactie de Uitkijkpostpostbus 68,1850 AB Heiloo of mail ze naar: redactie@uitkijkpost. nl HEILOO - „Wanneer wordt 't nou es wat bij die vlakte daar aan de Oosterzijweg?" Die vraag is Willem Koet, de vormgever van de duintuin al een aantal keren gesteld. Om een ant woord te geven op die vraag nodigt Tuinvormgeving W. Koet alle geïnte resseerden uit om zelf te kijken. Zaterdag 13 september wordt een open dag in de tuin van Dhr. Ackermans aan de Oosterzijweg nr. 124 gehouden. Ook de achtertuin die dit jaar aangelegd is kan worden bekeken. Er wordt in de duintuin uit leg gegeven door een medewerker van het Noord-Hollands duinreservaat en in de achtertuin door Willem Koet. Kleur De heer Ackermans vond de grote tuin bij zijn stolpboerderij aan de Oosterzijweg in Heiloo te groen. Gras, hagen en bomen; bijna geen kleur. Hij nam de tuinvormgever Willem Koet in de arm en samen besloten ze de voor tuin om te vormen tot een mini-duin landschap en de achtertuin in een speelse tuin met veel bloeiende plan ten. Voor de aanleg van de Duintuin werd de tuin drastisch 'op z'n kop gezet', wat wil zeggen dat de boven laag van 30 cm vruchtbare aarde afge schraapt en diep weg gespit is. Voor een duintuin geldt immers de oude natuurwet dat armoede bloei geeft. De zandlaag in de tuin ligt nu boven op. Midden in de tuin is een grote vij ver uitgegraven. Het zand dat daardoor vrijkwam is gebruikt om er de duinheuveltjes mee te creëren. Hooi Voor de vegetatie is hooi met zaad vanuit verschillende duingebieden HEILOO - De bewoners van de omgeving van het Zevenhuizen vragen de gemeente om snelheidsremmende maatregelen op het Zevenhuizen en willen daarom inspraak bij het herin- richten van het deel van het Zevenhuizen tussen de Westerweg en de Ewislaan. De gemeente heeft voor nemens om begin 2004 een riool midden in het Zevenhuizen aan te leg gen, dat houdt in dat de gehele weg er uit moet. Na de werkzaamheden aan het riool moet het wegdek opnieuw worden aangebracht en dan kunnen mooi voor hetzelfde geld effectieve snelheidsbeperkende maatregelen genomen worden vindt meer dan 50% van de omwoners van het Zevenhuizen. De gemeente wil slechts twee rode fiets accentbanen aanbren gen, waardoor een visuele versmalling ontstaat en een plateau op de hoek van het Zevenhuizen/Ewisweg. Na een in der ijl gehouden peiling onder de 87 bewoners van het Zevenhuizen, de Westerweg de Moestuin en het Bleekveld leverde binnen vier dagen 45 steunbetuigingen op om de gemeente te bewegen om meer aandacht te besteden aan de snelheidsproblemen op het Zevenhuizen. In een brief met de steunbetuigingen wordt de gemeente om inspraak bij de herinrichting gevraagd. De buurtbewoners zijn benieuwd of de gemeente die het steeds heeft over meedenken door en luisteren naar de burgers, ook in dit geval haar woord houdt: donderdag 11 september is er een inloopavond op het gemeentehuis van 19.00 tot 21.00 uur waar de plannen ter inzage liggen. HEILOO - Sinds 1 september is Dance Fitstudio 115 weer gestart met een nieuw seizoen vol dans en conditietraining. Zij bieden onder andere Flamenco voor de beginnende, maar ook voor de iets meer geoefende danser (es). Ook dit jaar zal er weer veel aandacht worden besteedt aan de verschillende ritmes en de daarbij behorende armbewegingen, die de Flamenco dans zo karakteristiek maken. Voor beide niveaus zijn er nog inschrijfformulieren. Is Flamengo niets voor u? Probeer dan eens een van de andere dans of aero bic lessen die de balletstudio te bieden heeft. Wat dacht u van jazz/showmusi cal, freestyle, klassiek ballet, body con tour of bodyshape. Wie weet staat u dan nog dit seizoen op de planken in een wervelende eindvoorstelling. Dus bent u 3 jaar of ouder, kom dan eens langs of bel voor meer informatie naar Dance Fitstudio 115, Stationsweg 115 in Heiloo, tel. 072-5332941 06- 22498872. Auditie jeugd showballet Zaterdag 27 september houdt Dance Fitstudio 115 tussen 9.30 en 12.00 uur een auditie voor haar jeugd jazz- en showballet. Ben je geïnteresseerd en tussen de 10 en 15 jaar oud, neem dan contact op en vraag naar een aan meldingsformulier. Info: Stationsweg 115,1852 LN Heiloo, tel. 072-5332914. gewonnen. „Het hooi is over het hele terrein verspreid", vertelt Willem Koet. „Fantastisch om na een jaar te zien hoeveel soorten het zijn gaan doen. Ondanks de zeer droge zomer waardoor er minder natte plekken zijn als we wilden. Maar de natuur moet hier zijn gang gaan en in de natuur moet je het kli maat maar nemen voor wat het is. Het is juist goed dat op hoger gelegen gedeeltes minder vegetatie is, daar moeten de soorten gedijen die er tegen kunnen. Door dit soort extreme omstandigheden gaat de tuin zich alleen maar sneller vormen." Moderne materialen De tuinvormgever Willem Koet streeft bij zijn tuinontwerpen een samengaan van natuur en strakke en moderne materialen na. In de achtertuin aan de Oosterzijweg zijn bijvoorbeeld terras sen van gegalvaniseerde stalen roosters. Daarmee is aangesloten bij de lijn van de inrichting van het grote huis. Ook daar zie je spannende com binaties van oud en modern, bijvoor beeld oude balken met daarnaast strakke eigentijdse elementen. Achtertuin De achtertuin is speels aangelegd met glooiend gazon en kronkelende sloot jes. Bloeiende vaste planteh, de losse vormen met de strakke terrassen als contrast vormen de basis van de tuin die nog jong en niet geheel af is. Wilt u kijken dan bent u welkom om. 11.00 ,12.30 of om 14.00 uur bij de boerderij aan de Oosterzijweg 124. Liefst van tevoren even bellen met Willem Koet, tel. 072-5600228 06- 29095147. Het jeugd schowballet. De Duintuin is meer dan u denkt! HEILOO - De CDA-fractie in de gemeenteraad van Heiloo vindt de gang van zaken rondom de verplaat sing van de huisartsenpraktijk onaan vaardbaar. Herhaalde malen is aan de bewoners van de Vinkenbaan toege zegd dat de portocabins op zo kort mogelijke termijn verplaatst zullen worden. Het CDA vindt dat het colle ge zich aan deze beloften dient te hou den. Dat college is echter een andere mening toegedaan nu er een definitie ve plaats voor de huisartsenpraktijk is gevonden. Er wordt ervan uitgegaan dat er in het voorjaar van 2004 al een praktijk is gebouwd aan het Slimpad. Het CDA is ervan overtuigd dat dat niet haalbaar is. Daarom heeft het CDA in de raads vergadering v.an 1 september jl. wet houder J. Daas verzocht te antwoor den op een aantal vragen. Op formele gronden (de collegepartijen stemden tegen) wenste hij de confrontatie niet aan te gaan. Vervolgens heeft het CDA o.a. de vol gende vragen schriftelijk bij het colle ge ingediend: -Hoe verklaart het college het feit dat al begin 2003 aan de bewoners van de Vinkenbaan is toegezegd dat de porto cabins zo spoedig mogelijk naar de Loet verplaatst zouden worden ver plaatst en er in augustus 2003 nog niets is aan gedaan? -Wat is de reden dat nu opeens een datum eind december 2003 als vroegst mogelijke datum van verplaatsing op de proppen komt? -Waarop baseert het college de opti mistische verwachting dat al in okto ber 2003 met de bouw van de defini tieve huisvesting kan worden begon nen, die dan na 4-6 maanden klaar zou zijn? -Als er valt te voorzien dat de eventuele nieuwbouw aan het Slimpad langer duurt dan nu wordt aangeno men (voorjaar 2004): is het college dan alsnog bereid om tot onmiddellijke tij delijke verplaatsing naar de Loet over te gaan? De CDA-fractie verwacht voor de raadsvergadering van 6 oktober de antwoorden. WD laat zich niet onbetuigd Ook de VVD liet zich niet onbetuigd in de 'zaak Vinkenbaan'. In een brief aan het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Heiloo, d.d. 24 augustus stelt de partij even eens vragen. Onder verwijzing naar artikel 39 van het Reglement van Orde voor de vergaderingen en andere werkzaamheden van de gemeenteraad van Heiloo worden de volgende vra gen gesteld over het besluit om het Slimpad 16 aan te wijzen als nieuwe locatie voor de huisartsenpraktijk De Duif. Hoe heeft u de omwonenden geïnfor meerd? Hoeveel omwonenden heeft u geïnformeerd? Heeft u slechts de kadastraal aangrenzenden bericht doen toekomen en zo ja, waarom heeft u zichzelf deze beperking opgelegd, gezien de impact voor de hele straat (Breedelaan en Slimpad)? Is het waar dat u in de brief aan de omwonenden de hoop uitspreekt dat de patiënten te fiets of te voet zullen komen? Waarop is deze hoop geba seerd? Mocht dit in de praktijk niet gebeuren, welke maatregelen denkt u te nemen om overlast van autogebruik voor de buurt tegen te gaan? Wat is de reden dat u in de brief aan de omwonenden spreekt van een maximaal toelaatbare goothoogte van 5,5 meter, terwijl in het bestemmingsplan een maximum van 5 meter is vastgesteld? Bent u het eens met onze berekening, dat de totale perceeloppervlakte ca. 2.200 m? is? Is het waar dat maximaal 30% van deze oppervlakte mag worden bebouwd? Hoeveel m? resteert er dan voor het nieuwe pand, uitgaande van het feit dat het gebouw van het Kieftennest reeds 400 m? voor zijn rekening neemt? Wat zal de bouwtermijn zijn, als er vanuit de buurt door belanghebben den bezwaar zal worden aangetekend tegen de nieuwbouw? Mocht het door u geschetste tijdpad overschreden worden b.v. door bezwaarprocedures, hoe denkt u dan de bewoners van de Vinkenbaan tegemoet te komen die door oponthoud extra overlast zullen ervaren?

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 6