Extra wintertennis bij TV Het Yennewater Boscrossers derde op NK clubs De Egmonden Muziek in de Slotkapel DVW jeugdnieuws Afsluiting peanutseizoen bij Double Stars Dimtronic Meervogels maakt nieuwe start Beleef Maestro in het Groot Russisch Staatscircus n 1 SSf UITKIJKPOST -17 SEPTEMBER 2003 - PAGINA 8 HEILOO - Terwijl Tannes, Tannes Jeugd en de jeugdclubkampioenschap- pen met veel succes zijn afgesloten en de clubkampioenschappen voor de senioren in volle gang zijn, hebben de mensen van Tennisvereniging Het Vennewater flink nagedacht over het winterseizoen. In het verleden kon, behalve overdag, alleen tijdens de rac ketavonden op dinsdag- en donder dagavond op de verlichte kunstgrasba- nen worden getennist. Er is echter veel vraag naar extra mogelijkheden om 's avonds te kunnen spelen. Met ingang van oktober, als het winter seizoen van start gaat, zullen de banen ook op woensdagavond verlicht zijn, van 19.00 uur tot 23.00 uur. Natuurlijk is de kantine dan ook geopend. Op deze woensdagavonden is er speci fiek gelegenheid voor de vele B- en C- spelers van Het Vennewater (catego rieën 3, 4, 5 en 6) om hun tenniscapa- citeiten te demonstreren en waar nodig bij te schaven. Leuke bijkomstig heid is dat ook de getalenteerde jeugd leden de kans krijgen om zich te meten met ervaren tennissers en zich daaraan kunnen optrekken. Dat past prima in het jeugdbeleidsplan, waaraan binnen kort de laatste hand wordt gelegd. Natuurlijk is het ook mogelijk voor de overige leden om op woensdagavond recreatief te tennissen, maar dat hangt af van het aantal beschikbare banen. Er wordt nog druk nagedacht over eventuele andere avondopenstellin gen. Dat is afhankelijk van de animo om te tennissen en ook om een extra bardienst te draaien. In een 'grijs verle den' was de kantine op vrijdagavond een ontmoetingsplaats voor de oudere jeugd en jonge senioren, die al dan niet met hun racket naar de banen kwa men. Misschien kan dat nieuw leven worden ingeblazen? Reacties bij Klaas Luchtmeijer. Ten aanzien van de bespeelbaarheid van de banen kunnen er gedurende een korte periode wat beperkingen voorkomen. Op 6 oktober a.s. presen teert het Vennewater-bestuur namelijk tijdens een extra ledenvergadering het voorstel om nog dit najaar alle 12 GTH-Nieuws HEILOO - Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo heeft recreatief turnen voor meisjes en jongens vanaf 6 jaar. Ook de kinderen van 4 en 5 jaar kunnen gymen op diverse kleuteruren. Voor de kleinsten vanaf 2,5 jaar is er ouder- en kind gym. Vind je trampolinespringen leuk, vanaf 9 jaar is er een trampoline-uur. Ook is er een selectiegroep turnen meisjes in de categorie LOS B. Per 1 oktober zal er een selectiegroep starten voor LOS A. Voor volwassenen is er dames conditie, en bodyfit. De heren kunnen aan de conditie werken tijdens een uur recrea tief volleybal. Alles lessen worden gegeven door bevoegde leiding. Kom een keer gratis proefles meedoen. Wilt u meer informatie omtrent dagen en tij den, dan kunt u bellen met mevrouw E. Koomen, tel. 072-5334439. Sans Atout HEILOO - De uitslagen van de bij de damesbridgeclub Sans Atout gespeelde wedstrijden op 10 september zijn: A-lijn: Hommes-v.d.Linden 56,25, Middelbeek-Daudey 55.42, B-lijn Bolweg-Kaashoek 63,33, Bakker- d.Waal 60,42, C-lijn V.d.Wiele-Baarsen ,en Effring-de Groot 56,25, D-lijn Kuit- Swart 61,67, Heusy-Schoonemeier 55. Training AMAK AKERSLOOT - De hardloop trainin gen van de AMAK zullen met ingang van dinsdag 23 september weer op de baan gegeven worden. De trainer rekent weer op hun komst, maar ook nieuwe leden zijn welkom. Aanvang 19.00 uur. Info tel. 0251- 313738. banen te voorzien van nieuw kunstgras en van nieuwe hekken, netten en net- palen. Het is de bedoeling om dat enigszins gefaseerd te doen, in stappen van 3x4 of 2 x 6 banen. Op de overige banen kan dan gewoon worden getennist. KAMPEN - Naast de diverse regionale en nationale fietscross competities is er jaarlijks een hele speciale wedstrijd: Het Nederlands Kampioenschap voor Clubs. De BMX-rijders rijden nu bij uitzondering niet voor eigen eer en glo rie, maar voor de vereniging waar zij lid van zijn. Maar liefst 27 fietscross verenigingen uit heel Nederland gaven acte de pre sence met in totaal 562 rijders en rijd sters. De baan van KWC Kampen was het wedstrijdtoneel, op deze baan zal volgend jaar ook een voorronde van het EK verreden worden. Bij de presentatie van de deelnemende delegaties bleek al dat Fcc de Boscrossers uit Heiloo met 40 rijders de op twee na grootste deelnemer was. Niet dat dit bepalend is voor de eind uitslag, want slechts de beste vijf indivi duele resultaten tellen mee voor het clubresultaat. Maar hiermee hadden de Heilooërs wel een groot aantal ijzers in het vuur. Na het verrijden van de drie manches, kwart en halve finales was er een res pectabel aantal finaleplaatsen veroverd door de Boscrossers. Zelfs diverse fina leplaatsen met gedoodverfde favorie ten, zodat de verwachtingen best wel hoog gespannen waren. Maar in de sport is de uitslag nooit zeker voor het einde van de wedstrijd, zeker niet op dit niveau. Zo ging de ijzersterk rijden de Dailey van Galen pas als derde over de finish op louter techniek, dit omdat zijn ketting eraf vloog! Toen hij op zijn DYW-Zeevissen REGIO - De zeevissers van DVW heb ben op zaterdagavond 13 september de tweede Wadddenzeewedstrijd gevist op de Rival vanuit Den Helder. De weer goden waren hen weer goed gestemd en er werd tot ver na zonsondergang gevist. Winnaar bij de heren is Jan Stoop geworden voor Joop Nieuwland, winnares bij de dames is Wil Nieuwland geworden voor Laura van Raalte en Ina Sengers en de winnaar bij de junio ren is Vincent Admiraal. Zaterdag 25 oktober wordt de laatste wedstrijd op de Waddenzee gevist en op 22 november hopen de leden de ver waaide wrakviswedstrijd van januari in te halen en het jaar af te sluiten. Voor beide wedstrijden zijn nog plekken vrij. Ook als niet DVW-lid kunt u, als er plek over is een keer een wedstrijdje meedoen. Voor opgave of verder infor matie kunt u bellen met E. Wijckelsma, tel. 072-5337330, via e-mail: wijckel- sma@hccnet.nl of via R. Blok, tel. 5336108. Flashing Heiloo verliest eerste wedstrijd De Boscrossers presenteren zich vóór de wedstrijd. cruiser in een andere finale alsnog voor de volle winst leek te gaan, had hij ook hier pech en werd geraffineerd de kant in gereden. Zo wisten diverse kansheb bers te weinig punten te vergaren, zodat de kansen op de titel al snel ver dwenen waren. Toch is door een aantal rijders sterk gepresteerd, en moest Rebecca Wichman, onlangs nog vierde op het WK, slechts een persoon voor zich dulden. Marcello Constantin liet slechts een enkel puntje in de manches liggen en won zijn finale. Het was echter de familie van der Kolk die een leeuwenaandeel had in de pun ten voor Heiloo. Claudia, Robin en Sharon van der Kolk hadden speciaal voor deze gelegenheid niet de ver trouwde geel-groene outfit aan van hun sponsor, maar de clubshirts van Boscrossers. Of hun dit vleugels gaf, of gewoon niets aan de snelheid afdeed, is bijzaak. In ieder geval lieten Claudia en Robin alleen in de finale enkele punten liggen, en wist Sharon met de volle winst te strijken. Toch kwam de derde plaats op dit kam pioenschap als een verrassing voor de meeste Boscrossers. Dat de strijd hard en spannend was geweest, dat was dui delijk. Maar dat er met 370 punten voor Heiloo, slechts 8 puntjes verschil tussen winnaar en derde plaats was, geeft wel aan hoe dicht de clubs bij elkaar zaten. Fcc Wycross uit Wychen legde beslag op de tweede plaats en Fee Wheels uit Veghel mag zich kampioen noemen. HEILOO - De uitslagen van de op 3 september gehouden viswedstrijden bij vereniging DVW zijn: 1 Mike Sanches 36 stuks, 2 Thomas Rots 22 stuks en 3 Mathijs Kaptein 15 stuks. De grootste vis was 45 cm. En die werd gevangen door Allijn van Nooyen. Kampioen over vijf wedstrijden: 1 Alex Mors, 2 Jan Nieuwland, 3 Jeffrey van Leeuwen. HSY Limmen nieuws LIMMEN - Zondag 7 september viste Limmen de eerste baarswedstrijd van het seizoen. Uitschieter was hierbij Tinus Veldt. Hij vang maar liefst 39 baarzen en was daarmee veruit de beste. Een gedeelde tweede plaats was er voor Rene Levering en Rob Jak. Zij vingen ieder 27 baarzen. Derde werd Siem Droog met 20 baarzen. Een dag eerder probeerde Rob Jak zich te plaatsen voor het N.K. baarzen. Deze selectiewedstrijd werd gevist in de Nauernasche vaart bij Krommenie. Van de 27 deelnemers scoorde hij een knap pe vierde plaats. Aangezien de eerste negen vissers van het eindklassement doorgaan naar het N.K. is ook Jak geplaatst. Dit N.K. vindt plaats in Barsingerhorn op 4 oktober. De tweede baarswedstrijd vindt zondag 21 september plaats. Volgens het wed- strijdrooster zal er gevist worden aan de Noordervaart. Het bestuur zal nog onderzoeken of hier niet te veel riet staat. Indien dit het geval is zal naar elders worden uitgeweken. Het vertrek voor deze wedstrijd is om 7.00 uur bij voormalig garage Schilder. De kampioenen van visclub DVW tonen trots hun bekers. heiloo+regio WWW. [jMM. nl Uitslag Heilooer BridgeClub HEILOO - De uitslagen van de bij de Heilooër Bridgeclub gespeelde wed strijden op donderdag 4 september zijn: A-lijn: 1. Huting/Huting 58,9, 2.Hr.Leek/Van der Steen 56,8. B-lijn: 1. Fam. Boukens 68,8, 2. Evers/Koot 62,5. C-lijn: 1. Bikker/Cavalini 60,8, 2. Van Linde/Visser 57,1. D-lijn: 1. Greyer/Fransen 66,2. Fam. Soeters 59,7. AKERSLOOT - Handbalvereniging Dimtronic Meervogels uit Akersloot maakt met haar Dames 1 team dit sei zoen naar eigen zeggen een nieuwe start. In de afgelopen jaren waren de prestaties ondanks de aanwezige kwa liteiten door allerlei oorzaken minder dan verwacht mocht worden. Dit sei zoen moet het anders worden. Met de komst van de nieuwe trainer Jos Post, een aantal nieuwe spelers in de selectie en een nieuwe shirtsponsor zijn de ingrediënten aanwezig om dit mogelijk te maken. Jos Post, vorig jaar nog actief als trainer bij Heren 1 van Dimtronic Meervogels, laat er geen twijfels over bestaan: „Deze selectie heeft kwaliteiten genoeg, alleen is dat er helaas tot op heden niet uitgekomen." Samen met coach Wijnand Krom heeft hij nu een selectie staan die bestaat uit een deel van het team van vorig jaar aangevuld met een aantal routiniers en een enke le jeugdspeler. Met deze combinatie van talenten moet het team dit jaar de lol in het spelletje terugkrijgen. De resultaten zullen dan al snel volgen. De resultaten van deze nieuwe start zijn tot op heden zeer bevredigend. Beide wedstrijden in de competitie werden ruim gewonnen. Ook in twee oefenduels in de zaal tegen VZV 2 en Vido werd gewonnen. Het gaat nog niet eens zo zeer om de uitslagen, de groot ste winst die behaald is dat er goed gespeeld wordt en dat er samen hard gewerkt wordt. Als dat lekker blijft lopen kunnen we nog wat van dit team gaan verwachten dit jaar. Meervogels gaat er voor dit seizoen'. HEILOO - Langzaam maar zeker loopt het honk- en softbal seizoen ten einde. Nog een maandje te gaan en de zomeroutfit wordt voor een bepaalde tijd vervangen door een winteroutfit en de trainingen zullen zich verplaatsen van de velden naar de diverse zalen in Heiloo en omgeving. Maar voor het zo ver is organiseert de vereniging nog een flink aantal activiteiten zoals het afslui tende Mixed Toernooi (zondag, 5 okto ber), de jaarlijkse jeugdsportdag (zater dag, 11 oktober) en een honkbal vier kamp (zondag, 12 oktober). Bovendien heeft het eerste dames softbalteam nog een trip naar Frankrijk op het program ma staan. Daar zal Tiet team in het weekend van 27 en 28 september deel nemen aan een internationaal honk- en softbaltoernooi georganiseerd door Teddy Bears baseball softball club uit Cergy-Pontoise (nabij Parijs). Peanuttoernooi Gewoontegetrouw worden tegen het einde van het seizoen overal in den lande toernooitjes georganiseerd voor de allerjongste honkballers en softbal- sters: de peanuts. Dit jaar kreeg onder andere de Heilooër honk- en softbal- vereniging de organisatie van dit eve nement toegewezen. Tijdens het afge lopen weekend werden in zeven regio's in het land door even zovele clubs soortgelijke toernooitjes georgani seerd, waaraan een kleine zestig pea- nutteams hebben deelgenomen. Bij Heiloo vond het toernooi afgelopen zaterdag plaats met een tiental teams. Naast Double Stars zelf waren de vol gende verenigingen present: Urbanus, Alcmaria Victrix, Cromtigers, Flying Petrels, Amsterdam Pirates, Odiz Froggs en Herons. Naast de toernooiwedstrijden werd het spel 'over-de-lijn' geïntroduceerd. Met het spelen van dit spel hoopt de KNBSB (Koninklijke Base- en Softbal Bond) een nieuw, snel, aantrekkelijk spel te introduceren dat een goede voorloper kan zijn van het officiële honk- en softbal. Het over-de-lijn ging om 10.00 uur van start en werd vooraf gegaan door een gezamenlijke war- ming-up voor alle teams. Onder bezie lende leiding van jeugdtrainer Mark Groothuis deden zo'n honderd peanut- ters hun uiterste best om zich op te war men voor het toernooi. Om even over 14.00 uur konden na een goed verlopen toernooi de vaantjes worden uitgereikt en konden spelers, speelsters, begelei ders en toeschouwers weer op huis aan. Junioren 's Middags speelde het eerste junioren team haar laatste wedstrijd om de pro-- motie naar de Junioren Topsport Competitie 2004 en daarmee tevens haar laatste competitiewedstrijd. Weliswaar kon het team niet meer mee meedingen naar een plaats in deze poule. Eerdere uitslagen bepaalden dat ze de derde plaats in de play offs ver kregen; deze laatste wedstrijd kon dat niet meer veranderen. In de wedstrij den van deze play offs werd attractief honkbal geboden, hetgeen ook afge lopen zaterdag zeker het geval was. Desalniettemin moest het team met 5-8 het onderspit delven. Uitslagen wedstrijden: Honkbal: Senl-Badhoevedorpl 8-20, VennepFlyers-Sen2 4-6, Sen4-Quick A,dam2 1-12, Junl-MULO 5-8,Jun2- Sullivans 13-0, Sullivans-Jun2 2-7, Herons-Adsp 2-8 en 0-8, Flying- Petrels2-Pupl 9-22, BanTopa-Pup2 13-4, FlyingPetrels4-Pup3 16-12, Pup3- FlyimgPetrels4 13-18. Softbal: Dames2-Herons 5-7, Dames2- Odiz 5-11, Saegullsl-Dames3 23-5, Koedijk-Adsp 3-15 en 15-14, Sparks- AMSTERDAM - Het eerste senioren team van basketball vereniging Flashing Heiloo speelde afgelopen zaterdag haar eerste competitiewed strijd uit tegen BV Lely Amsterdam in de eerste klasse rayon Noord Holland. Vier basisspelers van vorig seizoen hebben moeten afhaken in verband met studie, en het team heeft in Ronald Wernsen een nieuwe coach. Wernsen vulde het team aan met bekende spelers uit het tweede team, Foris Vogel en Dana Baro. Tevens haalde hij jeugdspeler Jochem van Donge erbij, en zette Joeri Zonneveld en Siddhi Iming terug naar het twee de. Met de nieuwe teamsamenstelling word hard getraind op een nieuwe aanval, waarbij de combinatie van jeugdige- met oudere ervarener spe lers in een mix van gecontroleerd maar snel aanvalsspel moet gaan resulteren. Tegen BV Lely startte beiden teams moeizaam waardoor in de 7de minuut de score nog maar 3-1 was. In het tweede en derde kwart begonnen beide teams te scoren en kwam er enige lijn in de aanval van Heiloo, waarbij' de bal goed rondgepast werd. Echter, de afrondende pass werd nog niet of nauwelijks gevon den, en de schutters gaven ook niet thuis. Lely speelde een rommelige aanval waarbij veel geforceerde schoten wer den genomen. Omdat Heiloo goed verdedigend wist te rebounden kon Lely niet uitlopen. Jochem van Donge maakte zijn debuut op dit niveau en liet zien goed mee te kunnen komen. Hij was eigen lijk de enige bij Heiloo die via een prima drive naar de basket wist te scoren. Heiloo was conditioneel sterker dan Lely en omdat er in de aanval nog niet afgerond werd probeerden de spelers via de fast break hun punten te scoren. Hierbij werden echter veel makkelijke scores gemist. De gehele wedstrijd ging het gelijk op, tot in de laatste minuut van de wedstrijd bij een stand van 45-47 William Buiter z'n vijfde fout maakt tijdens een score van de center van Lely. Vervolgens liet hij zich zo gaan tegen de scheidsrechter dat hij een technische fout kreeg. Omdat dit zijn zesde fout is werd deze bij de coach genoteerd en volgden twee vrije wor pen en balbezit voor Lely. De tegen stander benutte beide vrije worpen en wist ook uit tie volgende aanval te scoren (51-47). Heiloo vluchtte in een time-out en wist nog 1 maai te scoren, maar dit bleek niet genoeg voor de eindover winning. Scores Heiloo: Laurens Bulthuis 20, William Buiter 9, en Floris Vogel 5 punten. Komend weekend speelt Heiloo het voorrondetoernooi voor de beker in 's Gravendeel, welke vier wedstrijden ze goed kunnen gebruiken om aan elkaar te wennen en de eindfase van de aanval onder de knie te krijgen. De eerstkomende thuiswedstrijd in Sporthal Het Vennewater wordt gespeeld op zaterdag 27 september om 18.45 uur. Het eerste herenteam van Basketball vereniging Flashing Heiloo is ook te volgen via internet op www.vijfljep- pen.com/team. EGMOND - Op zondag 21 september wordt weer een begin gemaakt met de jaarlijkse concertserie in de Slotkapel te Egmond aan den Hoef. Het eerste concert wordt gegeven door de musici Elena Skorobogatova, piano, Svetlana Tsariova, zang Naftali Gurevich, cello en Alex Thijssen, hoorn. Dit optreden wordt georganiseerd naar aanleiding van het 300 - jarig bestaan van de stad Sint Petersburg, welke werd gesticht door tsaar peter de Grote. Het concert staat in het teken van muziek van Russische componisten. Drie van de vier musici werden gebo ren in de voormalige Sovjet-Unie. Elena Skorobogatova kreeg haar oplei ding aan het Prokofjev conservatorium van Donetsk in de Oekraïne. Na haar opleiding werkte ze tot aan haar ver trek naar Nederland als docente aan dit conservatorium. In Nederland heeft zij een succesvolle pianopraktijk. Svetlana Tsariova studeerde zang en koordirectie aan het conservatorium van Moskou. In Nederland leidt zij met succes een koor, dat zich gespeciali seerd heeft in Russische muziek en werkt daarnaast als zangdocente aan een muziekschool. Naftali Gurevich werd geboren in Letland, emigreerde naar Israël en kreeg zijn muziekopleiding aan de muziekacademie van Tel Aviv. In Nederland werkt hij als cellist bij het Radio Symfonie Orkest. Alex Thijssen studeerde aan het con servatorium van Amsterdam. Naast het geven van muziekles treedt hij op in orkesten. Gezien de achtergrond en de ervaring Fietspuzzeltocht met Comité 80-jarige Kerk EGMOND - De parochie van de H. Margaretha Maria Alacoque te Egmond aan den Hoef bestaat in okto ber 80 jaar. Om dat te vieren heeft het Comité 80-jarige Kerk een fietspuzzel tocht georganiseerd, die op zondag 5 oktober verreden zal worden. Deelname aan de tocht bedraagt E 2,- per persoon. Voor de goede organisatie van de tocht en het buffet (E 2,- p.p. extra) verzoekt de organisatie u om voor maandag 22 september kenbaar te maken dat u meefietst. Dit kan door een briefje in de brievenbus van de pastorie te deponeren, met daarop de na(a)m(en) van de deelnemer(s), of u alleen mee wilt fietsten met de fiets puzzeltocht of dat u ook van het buffet wilt genieten. U dient vooraf te betalen. van de musici belooft het op 21 sep tember een bijzondere muzikale mid dag te worden in de altijd sfeervol door kaarsen verlichte Slotkapel. Het concert begint om 15.00 uur, de toegangsprijs is E 9.-, pas 65+ en CJP E 7.-, kinderen tot 12 jaar E 4.50, koffie en koek inbegrepen. Kaarten kunnen van tevoren telefonisch besteld worden bij D. Thijssen, tel. 072-5062033 en bij W. Noteboom, tel. 5062387. De Slotkapel vindt u aan de Slotweg 19, Egmond aan den Hoef. Ouderenochtend weer van start EGMOND - Het is al weer de bijna de laatste zondag in september. De vakan ties zijn zo goed als voorbij dus een prachtig moment om over reizen te babbelen. Mw. K. Sander zal een video laten zien over een reis langs de Noorse kust. Natuurlijk kunt u zelf ook over uw ervaringen vertellen en zo hopen de deelnemers weer een gezellige ochtend te beleven. Alle 55+ers zijn uitgeno digd in Het Gebouw naast de NH-kerk in Egmond aan Zee. Op woensdag 25 september om 10.00 uur staat de koffie klaar. Bent u slecht ter been en heeft u vervoer nodig bel dan dinsdag 24 september mw. Prins, tel 072-5062055. DEFA start seizoen met alle 12 goed! EGMOND - De vereniging Defa (de Egmondse foto amateur) start het nieu we seizoen op vrijdag 19 september met alle 12 goed! Eenmaal per seizoen wordt door de fotoclub altijd dit thema gekozen, ditmaal dus al direct op de openingsavond. De leden worden in de gelegenheid gesteld hierbij hun beste foto's of dia's te tonen over één bepaald onderwerp. De onderwerpen mogen allerlei uiteenlopende aard zijn van Zowel van mooie verre buitenlandse reizen als een gebeurtenis om de hoek. Juist vanwege deze verscheidenheid aan onderwerpen biedt een dergelijke avond veel spektakel. Belangstellenden die misschien meer willen weten of gewoon ook lid willen worden van De Egmondse Foto Amateur zijn uiteraard ook welkom. De avond begint om 20.00 uur in het verenigingsgebouw naast de R.K. Kerk in de Wilhelminastraat 12a te Egmond aan Zee. Pup 11-6, Herenl-FlyingPetrels3 0, Herenl-Heronsl 13-4. Uitslag Heilooër Bridgeclub HEILOO - De uitslagen van de dins dag 9 september gespeelde wedstrijden bij de Heilooër bridgeclub zijn: A-lijn 1. Ds De Bruyckere/Stark 63,8,2. Ds Brinkhuis/Meuleman 60,0, B-lijn 1. HH Huting 75,0, 2. Ds Brokx/Giliam, 57,5. Donderdag 11 september: A-lijn 1. Ds De Bruyckere/Stark 69,8, 2. Ds Plas/Post 57,3, B-lijn 1. HH Haan/Hurkmans 63,5, 2. HH Smit/Tiel 56,3. C-lijn 1. Fam. De Graaff 57,9, 2. Rohn/ Zuurbier 56,7. D-lijn 1. Fam. Romar 63,5,2. Fam. Huijgen 57,3. Badminton 50+ HEILOO - Na deze geweldige zomer startte badminton 50+ op 3 september met het nieuwe seizoen. Wellicht dat u op een van die zwoele zomeravonden dit beweeglijke spel hebt gespeeld. Misschien nam u zich al lange tijd voor eens wat meer te gaan bewegen. Daar is bij ons alle gelegenheid voor en kunt u in een ongedwongen sfeer en leuke ambiance een shuttletje slaan. Vanaf vandaag bent u op woensdag welkom in de badmintonhal aan het Vennewater om 8.30 tot 11.00 uur zelf te ondervinden hoe badminton u bevalt. U kun twee maal een uur gratis meedoen waarbij u voor shuttles, een racket en advies gezorgd wordt. Het enige wat u nodig heeft is een paar niet afgevende sportschoenen of gympen. Wilt u eerst nog wat informatie, bel dan secretaresse Nettie Schalks, tel. 072- 5331175. HSV Kennemerland REGIO - Hengelsportvereniging Ken nemerland heeft de negende wedstrijd van de Zomercompetitie gevist in de Nauernaschevaart te Assendelft. Het was Harrij van Dessel die de wedstrijd wist te winnen. Met nog een wedstrijd te gaan mag Hendrik Delbrugge zich al kampioen van de A-klasse noemen. Daarnaast zijn Herman Otte en Werner Schon door opnieuw als laatste te eindi gen, zo goed als zeker van degradatie. Uitslag: Klasse A: 1Hendrik Delbrugge, 2. Nico Schouws, 3. Theo Breedijk. Klasse B: 1. Harrij van Dessel, 2. Bert Jansen, 3. Cor Martens. ALKMAAR - Maestro is de nieuwste show van het Groot Russisch Staatscircus. Een bruisend circusspek takel vol verrassende acts. Verpakt in een formule die bij jong en oud adre naline oproept. In een hoog tempo, met humor in de hoogste gradaties, prachtige diernummers, dynamische acties, grote illusies met onder andere een verdwijnende tijger, swingende balletten en contrasterende momenten van sprookjesachtige poëzie. Dat de Nederlandse producten Ilja en Willem Smitt met Maestro een gouden greep hebben gedaan blijkt uit het feit dat hun de eer is toegekend met deze nieuwe circusproductie de Russische Federatie te vertegenwoordigen tij dens het komende Duits-Russische Culturele Jaar. De naam Maestro refereert aan de hilarische kapelmeester en ringmaster wiens doldwaze lotgevallen de rode draad door het programma vormen. Met een 'ontploft kapsel' en verstrikt in micofoonkabels doe.t de Maestro met korte intermezzo's een aanslag op ieders lachspieren en men zal na afloop eensgezind vaststellen; De Maestro is briljant, maar knettergek. Humor parelt als champagne door de show. De Mr. Baen-achtige clown Oustiantsev en zijn kompanen excelle ren in subiele interacties met het publiek. Tempo en contrasten zorgen onafgebroken voor entertainment van wereldklasse: zoals een Junglebook met roofdieren uit vier continenten, loopings op crossmotoren met meer dan 80 kilometer per uur in een reusachtige metalen globe, turnkampi- oenen met duizelingwekkend zwaai en vliegwerk, een acrobatische pas-de- deux, grote illusies met onder andere een verdwijnende tijger, schittende balletten en een sterke muzikale omlijsting door het negen leden tellen de Bolshoj Circusorkest. De speciaal voor deze show geschreven composi ties, fantasievolle choreografie, fraaie kostuums en belichting maken Maestro tot een feest voor oog en oor. Ook het zitcomfort (1500 stoelplaat- sen), de zwevende catwalks, de ver hoogde piste,. De accommodatie, die door de pers wel eens beschreven is als Europa's mooiste theatertent dragen bij tot deze ultieme circushappening. Het complete Russisch Staatscircus, in samenwerking met het Russische Ministerie van Cultuur en zal van juli 2002 tot medio 2004 voorstellingen geven in Nederland, Duitsland, Oostenrijk, België en Luxemburg. Het productiekantoor is gevestigd in Nederland te Hem/Venhuizen. Locatie: Evenemententerrein aan de Olympiaweg (tegen over De Meent). De data woensdag 17 tot en met 21 september. Aanvangstijden: woensdag 17,15.00 uur, donderdag 18,20.00 uur, vrijdag 19,20.00 uur, zaterdag 20 15.00 en 20.00 uur en zondag 21 september 13.00 en 16.15 uur. Kaarten varieren van E 11,- tot E 34,- voor volwassenen en E 8,- tot E 29,- voor kinderen. De kinderprijs is geldig voor kinderen van 3 tot en met 12 jaar, 65-plussers en CJP-houders. Kinderen tot 3 jaar zijn gratis, mits op' schoot gehouden. Kaartverkoop: Alkmaar: VVV, Waagplein 2, Postkantoor a/d Houttil, GWK, Stationsweg 43a, Techador Tabaksshop, Europaboulevard 179, Cor Aldewereld Tabaksspeciaak, Vondelstraat 1, Bergen: VW, Plein 1, Castricum: VW/ANWB, Dorpsstraat 54, Egmond aan Zee, VW, Voorstraat 82a. En verder bij alle grote Postkantoren, GWK's en VVV's in Nederland, via Ticket Service 0900- 3001250 (45 cpm) en www.ticketservi- ce.nl rechtstreeks bij het circus via de ticketlijn 0900-1122333 (45 cpm) en www.ruscircus.com. De circuskassa's zijn vanaf dinsdag 16 september dage lijks van 10.00 tot 20.00 uur geopend- De voorstelling duurt ongeveer twee en een half uur, inclusief een pauze van twintig minuten. 8333S.. Mmrr "V?

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 8