OPEN Driving Range golfbaan Heiloo geopend HUIZEN ROUTE OPEN HUIZEN ROUTE Broodje n e»*-» li iet li DIEREN Aamenaam... Tfapi Broodje springlevend 18,50 DEUTEKOM Aangenaam Klassiek MEDISCHE DIENSTEN Adviesbureau NCPN BESCHERMING ERA www.era.nl ERA www.era.nl Staatssecretaris Annette Nijs naar Heiloo Groenlinks bijeenkomst Enthousiast "•rJWSï m Tl Saskia Noorman (PvdA) te gast in Heiloo Broodje springlevend door Bart Chabot Aangenaam Klassiek door diverse artiesten Sponsorloop basisschool De Duif PAPIER Bibliotheek Heiloo pakt flink uit tijdens kinderboekenweek 2003 Boek van de week: CD van de week: oo ^VNt1^ Agenda Sporthal Het Vennewater UITKIJKPOST - 24 SEPTEMBER 2003 - PAGINA 2 Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmën, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 09.15 uur en De Smetkliniek (Willi- brord), Kennemerstraatweg 464, maan dag t/m vrijdag van 09.00 tot 09.30 uur. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Thuiszorg Regionale Thuiszorg, tel. (072)5127127 (dag en nacht bereikbaar) verzorgt o.a. huishoudelijke-, verzorgende- en ver pleegkundige diensten, jeugdgezond heidszorg, diëtetiek, uitleen verpleegar- tikelen en gezondheidsvoorlichting Stichting De Dillenburg, tel. (072) 512 1280: stichting ten behoeve van zorg, welzijn en dienstverlening, tevens maaltijdservice aan huis De Thuiszorgwinkel Tel. (072)5199265: lenen, huren en kopen van verpleeg- en hulpartikelen Kraamzorg Parenta Kraamzorg, tel. 0900 - Parenta (0900 - 7273682) (dag en nacht bereik baar): assistentie bij de bevalling en kraamzorg op maat, van de meest uit gebreide 8-uurs dagverzorging tot 3- uurs kraamzorg. Gezondheidswijzer Koorstraat 33-35, 1811 GM Alkmaar, tel. 5143384. U it vaart verzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo, tel. 072- 5115238. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur op werkdagen van 10.30 tot 11.30 uur en van 18.00 tot 19.00 uur, zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo. Spreekuur uit sluitend op afspraak. Het afhalen van voer en medicijnen kan op maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Op Saterdag uitsluitend volgens afspraak. Voor het maken van een afspraak kunt u bellen van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur op tel. 072-5340550. Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds R.J. Blaauw, heilig avondmaal, 12+ jaar. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: voorganger ds W. van der Wolk, Haarlem. Rooms-katholieke kerkdiensten GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: voorganger ds. M. Braamse. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met nieuw jongerenkoor, voorganger H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: oecomenische vie ring met dames- en herenkoor, voor gangers: ds R. Blauw en pastor H. Helsloot'. Kinderwoorddienst OL Vrouw ter Nood Donderdag 10.00 uur: bedevaart Amstelveen. Vrijdag 08.30 uur: eucharistieviering. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering, 15.00 uur: aanbiddingslof. Dinsdag 14.00 uur bedevaart Krommenie. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met spontaan koor, voorge gaan door pastor M. Strack van Schijndel. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met gemengd koor, voorge gaan door pastor J. Oiling. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur in het Open Huis, 't Loo 22 Heiloo. Info 072- 5113535. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5333396. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Elke zon dag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Kerkdiensten Egmond H. Adelbertus Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur, zondag 10.30 uur. H. Marg. Maria Alacoque Egm. ad Hoef Zaterdag 19.00 uur. Zondag 09.00 uur: eucharistieviering met gemengd koor. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. aan Zee Zondag 10.30 uur. Woensdag 09.30 uur. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. SOW gemeente Egmond Zondag: 10.00 uur, voorganger ds W. Koelé te Egmond aan Zee. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger D. de Haan. Engelse vertaling aanwezig, tevens zondagsschool voor de kinde ren. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 42, Alkmaar, 072-5324530/ www.ekvriendschap.nl. Hervormd/Gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Uitgeest. Zondag 10.00 uur: voorganger ds M.J. Luijck. Startzondag m.m.v can- torij. HEILOO - Voor advies over sociale en maatschappelijke problemen kunnen inwoners van Heiloo terecht bij het adviesbureau van» de NCPN. Het bureau is dagelijks te bereiken tussen 19.00 en 20.00 uur onder nummer 072- 5334588. De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 16.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij en advertentie-opgave moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm is E 0,42 (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niette plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk maandag 17.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadres seerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. 4 oktober 2003 MAKELAAR Vermiste en gevonden dieren: 072-5616106 Knaagdieren: 072-5090234 Honden katten Akersloot: 0251-310079 Vakantieadvies: 072-5336180 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord Kennemerland: 072-5150173 (alarm), en 072-5150085 (informatie). Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Inspectie: 072-5337280 Vermist Dikke krielkip, crèmewit met bruin. De Kuilenaar, Heiloo. Zwarte katertje, ca. 5 maanden, rode halsband. Bachstraat, Akersloot. Klein cypers poesje, sleept met de achterpoten, 17 jr. Brugstraat, Limmen. Gevonden Jonge rode cyperse gec. kater, klein wit vlekje op de borst, tenger, ca. 15 jr. Tuinenhof, Heiloo. Oude cyperse poes, witte kin en befje, misvormd voorpootje. Adelbertusweg, Egmond-Binnen. Lapjespoes met veel wit, Westerweg, Heiloo/Limmen. Ongec. cypers katertje, witte neus en wangen, witte voorkant met cyperse vlek tussen de voorpoten, achter witte kniekousen, ca 4 maanden, afkomstig uit de trein bij station Heiloo. Info: tel. 0251-658504. Lapjespoes, Zeeweg, Heiloo. Grijscyperse poes met veel rode vlek ken, onderkant rood met zwart puntje, witte neus met rood vlekje, witte bef, hals en buik, wit aan poten. Westerweg, Limmen. Zwart/grijscyperse kater, gec. witte kin, wit tussen achterpoten en tussen voor poten, voor witte sokjes, achter witte kousen. Rijksweg, Limmen. 4 oktober 2003 MAKELAAR HEILOO - De VVD Heiloo is er trots op dat zo kort na Prinsjesdag Staatssecretaris Annette Nijs naar Heiloo komt om uitleg te geven over de onderwijsbegroting. Maandagavond 29 september zal zij een voordracht houden in Zaal 7 van het Open Huis. Iedereen met belangstelling voor onderwijs zal vanaf 20.15 direct met het Kabinet kunnen discussiërën. Onderwijs is iets waar iedereen mee te maken heeft. Als leerling of oud-leer ling, als ouders van kinderen op school, als leraar, of als medewerker van een Gemeente. Zo veel betrokkenen, dus ook zoveel meningen, en zoveel opvat tingen. Daarnaast, de onderwijsbegro ting bedraagt rond 26 miljard euro in 2004. Goed onderwijs is de enige mogelijk heid om Nederland inderdaad een ken niseconomie te laten worden. Maar onderwijs helpt ook bij het vormen van sociale vaardigheden, het leren om in een groep te functioneren. Om te zor gen voor een goede baankeuze, voor een toekomst, voor nu en voor later. Onderwijs is hard in beweging. Er wordt een einde gemaakt aan overma tige regelzucht, aan teveel nieüwe din gen, die tegelijkertijd ook weer inge voerd worden. Dat spanningsveld, waar ieder met betrokkenheid bij onderwijs mee te maken heeft, is het onderwerp van deze openbare bijeen komst. Of u nu de VVD een warm hart toe draagt, of niet, redenen genoeg om te komen naar een boeiende avond, waar u uw vragen over onderwijs rechts reeks aan het Kabinet kunt stellen. Annette Nijs staat borg voor een inte ressante bijeenkomst. HEILOO - De GroenLinks gemeente raadsleden nodigen u uit op de fractiever gadering op maandag 29 september om 20.00 uur in het gemeentehuis. U kunt onderwerpen inbrengen die u ter harte gaan. U kunt GroenLinks ook op andere tijdstippen bereiken per telefoon 072- 5320018 of e-mail heiloo@groenlinks.nl. In deze tijd hoor je nogal eens zeggen dat veel te veel mensen langs de zijlijn blijven staan. Dat actief meedoen in de maatschappij voor een te grote groep niet vanzelfsprekend is. Dat mensen geprikkeld moeten worden (vaak financieel) om hun rol in de samenleving mee te spelen. Hoe graag sommige mensen ons dit ook laten geloven* ik geloof er helemaal niets van. Natuurlijk zijn er mensen die door een lichamelijke of andere oor zaak de energie of het enthousiasme missen zich in te zetten voor dingen buiten zichzelf. Maar uit de dagelijkse (bibliotheek)praktijk en ook privé merk ik dat dit slechts een heel kleine groep is. Bloeiende verenigingen Neem nu de Uitmarkt Heiloo, die dit jaar al weer voor de negende keer gehouden werd. Meer dan 50 vereni gingen en organisaties deden mee. Als ik na ga hoeveel vrijwilligers zich op deze dag en de rest van het seizoen inzetten voor een bloeiende vereni ging. En niet zomaar inzetten, het enthousiasme straalt er van af! Buiten al deze verenigingen op cultureel, educatief en sportief gebied (zo'n 150 alleen al in Heiloo!) zijn er ook nog eens veel vrijwilligers actief bij meer regionaal en landelijk georiënteerde organisaties. Boeken repareren en besturen Ook heel dichtbij ervaar ik het warme enthousiasme van mensen, die het belangrijk vinden hun steen(tje) bij te dragen aan deze maatschappij. De bibliotheek heeft meer dan 50 vrijwil ligers die boeken repareren, tijd schriften uitzoeken, voorlezen op kin derdagverblijven en basisscholen, de volgorde van boeken in de kast con troleren, de uitlening in de uitleen- posten in de Zorgcentra verzorgen, meehelpen met de voorbereidingen en de uitvoering van de Uitmarkt Heiloo, de culturele agenda bijhou den, de verkoop van afgeschreven materialen verzorgen, de bibliotheek besturen, en een aantal uiteenlopende aanvullende (maar wel belangrijke) klussen uitvoeren. 50 chippers En voor diegenen die denken dat hier mee de koek echt wel op is: er hebben zich de afgelopen maanden meer dan 50 nieuwe vrijwilligers bij de biblio theek aangemeld. Zij helpen belange loos mee bij het enorme project waar bij circa 60.000 boeken en andere materialen van een computerchip moeten worden voorzien (voor het nieuwe uitleensysteem in de biblio theek, die medio december zijn deuren opent). Ook bij deze projectmatige vrijwilligers is de inzet groot. Zo groot zelfs dat volgens sommigen het tweede kopje koffie wel onder het werk opge dronken kan worden. Het is mooi om met zoveel verschil lende mensen in contact te komen, die allen op hun eigen wijze zich dienst baar willen stellen aan de bibliotheek en de maatschappij in zijn geheel. We kunnen niet zonder jullie inzet en enthousiasme! Robert de Graaf HEILOO - De driving range van Golf- en Countryclub werd afgelopen vrijdag met een zwierige zwaai van voorzitter Bert Goedegebuure officieel voor geopend verklaard Na het goede voorbeeld van de voorzitter, mochten de aanwezige leden zelf ook hun eerste balletje slaan. Opening Dat de driving range nu geopend is, is grotendeels te danken aan de inzet van Nico van Galen, voorzitter van de stich ting, die zich in een ingewikkelde pro blematiek mengde met de omgeving van de golfbaan. Bert Goedegebuure sprak in zijn openingsspeech zijn dank uit aan Nico van Galen, maar ook aan een bewoner vanwege zijn positieve houding in de discussie. „De driving range is nu zo gebouwd dat we als buren geen last van elkaar hebben", aldus voorzitter Goedegebuure. De opening van de driving range, bezocht door jong en oud, is een voor proefje van de golfbaan zelf, die in mei 2004 officieel in gebruik genomen moet worden. De baan wordt volgens Louis Laan, bestuurslid technische zaken van de golfclub, een heuse wedstrijdbaan. De baan, die werd ontworpen door golfbanenarchitect Alan Rijks zal negen holes beslaan. De driving range bezit 26 afslagplaatsen, waarvan elf overdekte. Alles is er klaar voor, alleen wacht de driving range nog wel op aan sluiting van gas, water en licht. De vergunning voor de driving range loopt vijf jaar. Daarna zal het complex moeten worden afgebroken en zal het een nieuw plaatsje krijgen in de lus van de afslag van de A9. Dit volgens een afspraak tussen club en provincie. Het is nu alleen nog de vraag of die afslag er komt. Het besluit daarover moet nog genomen worden. Rabobank De Golf- Countryclub Heiloo bestaat sinds 1994 en sindsdien span nen de bestuursleden zich in om de golfbaan te realiseren. De doelstelling die werd gesteld, 475 leden, is inmiddels gehaald en de golfclub beschikt inmiddels ook al over een professione le golfleraar in de persoon van Ivar van der Moolen. Najaren van procedures is dit het twee de goede nieuws binnen een week voor Voorzitter van de stichting Nico van Galen probeert op de voorgrond zijn swing'in de nieuwe driving range van Golf- en Countryclub Heiloo. Voorzitter van de club Bert Goedegebuure (midden) had even daarvoor de afslagplaats met een zwierige zwaai geopend, (foto UKP) de golfclub. Eerder vorige week, op woensdag, zetten Bert Goedegebuure en Hilbrand Klijnstra, algemeen direc teur van de Rabobank West- Kennemerland, hun handtekening onder een jarenlang sponsorcontract, die de Rabobank als hoofdsponsor ver bindt aan de golfclub. Ook deze hande ling vond plaats op de, op dat moment nog niet officieel geopende, driving range. Met deze ondertekening onderstreep ten beide partijen de inmiddels jaren lange samenwerking. In een korte toe spraak memoreerde Bert Goede gebuure, voorzitter van de golfclub, deze samenwerking en noemde de groeiende belangrijkheid van de adviesfunctie van de Rabobank en de nog steeds toenemende belangstelling voor de golfsport in Heiloo een perfec te match voor een langdurige samen werking. De aanleg van de golfbaan is inmiddels in een vergevorderd stadium: de dri ving-range is dus nu in gebruik geno men en in mei 2004 zal er op de baan gespeeld kunnen worden door de inmiddels 475 leden. Rabobank West-Kennemerland is een professionele, allround financiële dienstverlener. Van iedere twee perso nen in de gemeenten Heiloo en Castricum heeft er één een relatie met de bank. Voor bedrijfsrelaties geldt het zelfde. Als adviesbank op het gebied van financieel advies, beleggen/sparen, vermogensplanning, financieringen en verzekeringen is de Rabobank dé echte 'dichtbijbank' met kantoren in ieder van de vier kernen van het werkgebied. Op het terrein van internetbankieren is de Rabobank nr 1 in Europa. Met méér dan 120 medewerkers hoort Rabobank West-Kennemerland tot de grote werkgevers in haar omgeving. Voor nadere informatie Rabobank West-Kennemerland: de heer E.W. Beijers, tel. 0251-662500. Golf- Country Club Heiloo: de heer EM. Huurman, tel (072) 576 5011. «K HEILO - Tweede Kamerlid voor de PvdA Saskia Noorman zal op dinsdag 30 september een bezoek brengen aan de ledenvergadering van de PvdA in Heiloo. Haar bezoek valt vlak na het bekendmaken van de kabinetsplannen voor het komende jaar. Zij zal dan ook ingaan op de gevolgen die de kabinets plannen hebben voor de sociale zeker heid. Saskia Noorman (1946) is vanaf 17 mei 1994 lid van de Tweede-Kamerfractie van de PvdA. In de Kamer houdt zij zich bezig met sociale zaken (bijstand, armoe debestrijding, inkomensbeleid). Tevens is zij voorzitter van de vaste commissie voor Binnenlandse Zaken en Konink rijksrelaties. De ledenvergadering vindt plaats in het Trefpunt, Abraham du Boishof 2, aanvang 20.00 uur. O vs-t -.V! Maandagavond, 10 juli 2000 Ik kijk om de hoek van Hermans kamer. 'Ouwe reus?' Hij ligt als in coma. 'Gaat het weer een beetje, meneer Brood?' Geen reactie. 'Herman...?' fluister ik. Het enige dat ik hoor zijn de geluiden elders in huis. 'Herman...' Ik blijf een poos bij hem zitten. Hij ademt onrustig. Gaandeweg bekruipt me het gevoel dat ik de wacht hou. Avondwake. Chabot doet op dagboekachtige wijze verslag van de vreselijke lichamelijke gevolgen van Broods excessief drugs gebruik - zonder dat het ondraaglijk dramatisch wordt. Als Brood toch zo nodig van een hotel wilde springen, schrijft Chabot droog, moest die dat maar van het dak van het Hilton doen. Het Okura was ook een optie. Maar mocht hij zich bedenken, dan kon hij vanuit het Hilton zo weer naar huis lopen. Broodje springlevend is het slotdeel van de tragikomische biografiereeks over Herman Brood. In dit deel heeft de tragiek de overhand. Chabot beschrijft realistisch maar vol mededo gen Hermans nadagen: de fysieke afta keling, Hermans zelfgekozen dood, maar ook de spaarzame mooie momen ten, zoals de poseersessies van Herman voor zijn standbeeld in Madame Tussaud. Met het verschijnen van dit vierde en laatste deel is Chabots levenswerk, het monument voor zijn vriend, voltooid. De editie 2003 van Aangenaam Klassiek is net als de voorgaande edi ties een topper! In de Aangenaam Klassiekactie wordt zowel de verwende liefhebber als de nieuwsgierige gren- zenverlegger in de watten gelegd door ruim 155 minuten muziek van de bekende en onbekende(re) muzikale grootmeesters. Doordat het publiek jaarlijks gretig reageert op de actie, die naast een goedkope kennismaking met klassiek ook een korting (door middel van coupons) van liefst E 351,- op andere muziek-cd's oplevert, is dit jaar tevens een serie muziek-DVD's uit de hoed getoverd. Aangenaam Klassiek is dus uitgegroeid tot twee verschillende acties. In het boekje bij de dubbel-cd vindt u 36 aanbiedingep, kiest u voor de DVD dat heeft u nog altijd recht op de aankoop van 24 muziek-DVD's met een aardige korting. Aangenaam Klassiek heeft de signalen van het koperspubliek blijkbaar goed begrepen. Muziekliefhebbers hebben geen hokjesgeest. Vandaar dat u ook dit jaar een paar bijzondere nummers op de cd tegenkomt. Het is geen klassiek, geen pop, maar het beluisteren zeker waard. HEILOO - Donderdag 25 september rennen leerlingen van De Duif in Mariënstein zich het vuur uit de sche nen voor het goede doel. Ditmaal een doel dicht bij huis, het aankleden van de aula van de eigen school. Rennen is leuk, maar nog leuker is het om te worden aangemoedigd langs de kant van de weg. Dus, alle vaders, moeders, opa's en oma's, vriendjes en vriendin netjes en buren opgelet, start en finish zijn vanaf het schoolplein van de Duif en de aanvang van de sponsorloop is om 13.15 uur. Meer informatie cbs De Duif, tel. 072-5320874. HEILOO - Rond het thema van deze Kinderboekenweek Diep in het bos..., is er weer van alles te doen in de bibli otheek van Heiloo. 29 september, 19.30-21.00 uur Boekeushow Aan de vooravond van de Kinderboekenweek worden de bekroonde boeken besproken: griffels, penselen, maar ook de prijzen van de Kinderjury. Ouders, leerkrachten, 50+ voorlezers en andere belangstellenden zijn van harte welkom. Toegang gratis. Opgave vooraf bij de klantenservice in de bibliotheek. 1 oktober, 14.00 - 16.00 uur Natuurknutselen met medewerking van de Hobbyfarm. De hele middag knutselen met materialen uit het bos. Toegang gratis. Opgave vooraf niet nodig. De hele kinderboekenweek... Tijdens de hele week kunnen de klein tjes (t/m 8 jaar) meedoen aan de Kleurwedstrijd. De grotere kinderen (groepen 6, 7 en 8 van de basisschool) kunnen zich uitleven op de speciale Kinderboekenweek Quiz en nemen hun eigen Blind Date verrassingspak ket mee. Dit pakket is extra spannend omdat je niet van tevoren weet wat je allemaal mee naar huis neemt. Het pakket bestaat uit twee boeken, een tijdschrift en een cd, en kan gratis wor den geleend. Het aantal is beperkt, dus: op op. Verder kunnen alle kinderen op inter net het speciale Kinderboeken- weekspel spelen en zijn er voor kinde ren én volwassenen doorlopende ten toonstellingen samengesteld. Natuurlijk gaan deze helemaal over het thema van de Kinderboekenweek. Ook de bekroonde boeken hebben hier hun plaats gekregen. Donderdag De Duif, Mariënstein 180. Tussen 08.30 en 16.30 uur. Zaterdag Radboudschool, Slimpad 18. Tussen 09.00 en 12.00 uur. Zaterdag Fanfare Showband Heiloo, huis-aan- huisactie in plan Ypestein (noord) incl. de Dompvloetlaan en Groenelaan, plan Zuid en plan West tussen Ewisweg- Het Zevenhuizen- Het Malevoort (incl. De Ronge en Boswijk) en Pastoor van Muijenweg. Dozen en/of bundels gereedzetten op de rolemmerverzamelplaatsen langs de weg, vóór 09.00 uur. i Maandag Meander/Paulusschool, De Hucht 2, huis-aan-huisactie in plan Ypestein, zuidelijke gedeelte. Dozen en/of bun dels gereedzetten op de rolemmerver zamelplaatsen langs de weg, vóór 19.00 uur. Ook is dan brengen mogelijk tus sen 18.00 en 19.00 uur naar de par keerplaats bij school. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo, container op parkeerterrein achter de Ter Coulsterkerk, tussen 10.00 en 12.30 uur. Maandag t/m vrijdag Stichting Uitkeringsgerechtigden Hei loo, container bij Bergeonstraat 30 of bij de Westerzij. De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluijsweijdt 9/Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tus sen 08.45 en 15.30 uur. De Zuidwester, Boekenstein 43, tij dens de schooluren, ook gebruikte kle ding. Muziek Dansschool, Het Veld 1, tus sen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks Willibrordschool, container staat naast de C 1000-supermarkt, hoek Wester- weg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Foresters, container op sportpark Het Vennewater, VennnQwatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw De Bolder, hoek Kerkelaan- /Westerweg. Ook: container op de par keerplaats bij zwembad het Baafje. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trainingen en wedstrijden. Vogelvereniging Kleurenpracht, con tainer bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater. Halen op verzoek, tel. 5337339. Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Tennisvereniging Het Vennewater, container bij de ingang van het tennis park aan Het Zevenhuizen. Hockeyvereniging De Terriërs, contai ner bij de Nic. Greeuwflat in Vrieswijk, tussen 08.00 en 20.00 uur. Tennisvereniging Het Vennewater, container bij de ingang van het tennis park aan Het Zevenhuizen. door Bart Chabot voor Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo naast Winkelhof 'I Loo/ 672 5331483 L1BRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@Iibris.nl door diverse artiesten prijs voor Cd als ook DVD Winkelhof 't Loo 53 Tel 5335535 Het Zevenhuizen 48 -1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwinnen over de verhuur voor het seizoen 2003. Popconcert: Night of the Proms dit jaar op 18 oktober 2003. Vlooienmarkten op 30 november 2003, zondag 25 januari 2004 en 29 februari 2004. Woensdag 24-09-2003 Donderdag 25-09-2003 Vrijdag 26-09-2003 Zaterdag 27-09-2003 Zondag 28-09-2003 Maandag 29-09-2003 Dinsdag 30-09-2003 Woensdag 0140-2003 Donderdag 02-10-2003 Vrijdag 03-10-2003 Zaterdag 04-10-2003 Zondag 05-10-2003 Maandag 06-10-2003 Dinsdag 07-10-2003 Woensdag 08-10-2003 Donderdag 09-10-2003 Vrijdag 10-10-2003 Zaterdag 11-10-2003 Zondag 12-10-2003 Maandag 13-10-2003 Dinsdag 14-10-2003 Woensdag 15-10-2003 18.00-19.00 19.15-23.00 Zaalvoetbal 14.0045.30 Sportinstuif 19.15-23.00 Zaalvoetbal 08.30-12.30 Schoolgym 17.00-18.30 Basketball 19.15-23.00 Zaalvoetbal 17.00-20.30 Basketball 20.45-22.15 Handbal 08.45-15.30 Schoolgym 17.00-22.30 Volleybal 08.30-15.30 Schoolgym 19.00-23.00 Volleybal 18.00-19.00 19.15-23.00 Zaalvoetbal 14.00-15.30 Sportinstuif 19.15-23.00 Zaalvoetbal 08.30-12.30 Schoolgym 17.00-18.30 Basketball 19.15-23.00 Zaalvoetbal 13.0046.00 Zaalvoetbal 08.45-15.30 Schoolgym 17.00-22.30 Volleybal 08.3045.30 Schoolgym 19.00-23.00 Volleybal 18.004 9.00 19.15-23.00 Zaalvoetbal 19.15-23.00 Zaalvoetbal 14.0045.30 Sportinstuif 19.15-23.00 Zaalvoetbal 08.30-12.30 Schoolgym 17.004 8.30 Basketbal! 19.15-23.00 Zaalvoetbal 12.00-15.00 Zaalvoetbal 15.30-20.30 Basketball 19.30-22.30 Volleybal 18.0049.00 19.15-23.00 Zaalvoetbal

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 2