Tendenz viert tienjarig jubileum A Silkstone in Buk Buk m The NMTEUBELS Mooie avond in de Beun door Anna, Hanna en Johanna E» WSufBL M15 NOV PAEMOP It TT DEUTEKOM DVD Kado GRATIS UITKIJKPOST - 12 NOVEMBER 2003 - PAGINA 2 MEDISCHE DIENSTEN DIENSTEN INGEZONDEN Praktijk gesloten van 17 t/m 21 november. ^€130 1 Het Vaderlandse Geschiedenis Boek door Nationaal Archief DVD Kado bij besteding van 25 euro aan DVD's Boek van de week: Het Vaderlandse Geschiedenis Boek DVD van de week: Winkelhof 't Loo 53 Tel 5335535 Respect voor flora en fauna Reactie anonieme brief. Tentoonstelling Bep Apeldoorn in Trefpunt Sluiting Bibliotheek Heiloo otC&V* Agenda Sporthal Het Vennewater 1 II Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 09.15 uur en De Smetkliniek (Willi- brord), Kennemerstraatweg 464, maan dag t/m vrijdag van 09.00 tot 09.30 uur. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Thuiszorg Regionale Thuiszorg, tel. (072)5127127 (dag en nacht bereikbaar) verzorgt o.a. huishoudelijke-, verzorgende- en Ver pleegkundige diensten, jeugdgezond heidszorg, diëtetiek, uitleen verpleegar- tikelen en gezondheidsvoorlichting Stichting De Dillenburg, tel. (072) 512 1280: stichting ten behoeve van zorg, welzijn en dienstverlening, tevens maaltijdservice aan huis De Thuiszorgwinkel lel. (072)5199265: lenen, huren en kopen van verpleeg- en hulpartikelen Kraamzorg Parenta Kraamzorg, tel. 0900 - Parenta (0900 - 7273682) (dag en nacht bereik baar): assistentie bij de bevalling en kraamzorg op maat, van de meest uit gebreide 8-uurs dagverzorging tot 3- uurs kraamzorg. Gezondheidswijzer Koorstraat 33-35, 1811 GM Alkmaar, tel. 5143384. U it vaart verzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo, tel. 072- 5115238. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur op werkdagen van 10.30 tot 11.30 uur en van 18.00 tot 19.00 uur, zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo. Spreekuur uit sluitend op afspraak. Het afhalen van voer en medicijnen kan op maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Op zaterdag uitsluitend volgens afspraak. Voor het maken van een afspraak kunt u bellen van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur op tel. 072-5340550. C.W. WILLEBOORDSE en A.M. KRUIZE-MOSCH HUISARTSEN De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 16.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij en advertentie-opgave moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm is E 0,42 (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk maandag 17.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadres seerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds J. Bruin, Heiloo, H.A. 12+ Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: voorganger ds J.L.W. Koppenhol, Huizen, koffiedrinken. Rooms-katholieke kerkdiensten GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: geen opgave ontvan gen. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met herenkoor, voorganger H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: gezinsviering met kinderkoor, voorganger H. Helsloot. Kindercrèche. OL Vrouw ter Nood Donderdag 17.00 uur: rozenkransge bed. Vrijdag 08.30 uur: eucharistievie ring, 17.00 uur: rozenkransgebed. Zaterdag 11.30 uur: biechtgelegen heid/rozenkransgebed, 12.00 uur: H.Mis met preek, 14.00 uur: stille aan bidding, 14.30 uur: lof, 15.00 uur: slui ting. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering, 15.00 uur: aanbiddingslof. Maandag 17.00 uur: rozenkransgebed. Dinsdag 17.00 uur: rozenkransgebed. Woensdag 08.30 uur: eucharistievie ring, 17.00 uur: rozenkransgebed. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering/gezinsviering met kinder koor, voorgegaan door pastor J. Oiling. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met gemengd koor, voorge gaan door pastor J. Oiling. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur in het Open Huis, 't Loo 22 Heiloo. Info 072- 5113535. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5333396. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Elke zon dag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Kerkdiensten Egmond St. Adelbertus Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur: eucharistieviering Zondag 10.30 uur: W.G. Communie viering. H. Marg. Maria Alacoque Egm. ad Hoef Zaterdag 19.00 uur: WG Communie viering. Zondag 10.30 uur: eucharistie viering. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. aan Zee Zondag 09.00 uur: eucharistieviering. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. SOW gemeente Egmond Egmond aan Zee. Zondag: 10.00 uur, voorganger ds H. Boersma. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger D. de Haan. Engelse vertaling aanwezig, tevens zondagsschool voor de kinde ren. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 42, Alkmaar, 072-5324530/ www.ekvriendschap.nl. Hervormd/Gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Geen opgave ontvangen. HEILOO - Vorige week stond in de Uitkijkpost een uitgebreid stuk over de Buk Buk, die dit weekend het 35-jarig bestaan vierde met een weekend vol muziek. Daarnaast was er zaterdagmid dag een groot programmaoverleg met verschillende poppodia in Noord- Holland. In dezelfde tijd, maar 25 jaar later, werd Tendenz in het leven geroe pen. Tendenz kwam voort uit een ver zoek van de gemeente Heiloo aan de vereniging Buk Buk, om een stichting jeugd- en jongerenwerk op te richten, met een apart onderdeel tienerwerk. Dennis Seynen (30) van de stuurgroep van Tendenz vertelt: „Het begon alle maal met een disco avond voor de groepen acht van de basisscholen, op vrijdagavond. Toen met een ingehuurde drive in show, maar tegenwoordig zijn de tieners zelf verantwoordelijk voor de dj hoek, die ze afwisselend behe ren." Deze Teenage Dance Party's bestaan namelijk nog steeds, waarbij de jonge medewerkers zelf ook verant woordelijk zijn voor de publiciteit, de bar en alle mogelijke werkzaamheden rondom zo'n avond. „Later kreeg Tendenz er, naast de vrijdagavond, een paar keer per maand op zaterdagavond Base Dance bij. Toen we in 1993 een aparte ruimte in het Brunogebouw kre gen, waardoor de Buk Buk en Tendenz echt twee aparte organisaties werden in een gezamenlijk gebouw, kreeg Tendenz ook een inloopfunctie. Sindsdien kunnen tieners op woensdag en donderdag gewoon aan komen waaien voor een kopje thee, om een spelletje te doen of om een praatje te maken. Door mond-tot-mondreclame werd deze groep tieners steeds groter en is er inmiddels een groot gedeelte dat ook medewerker is van Tendenz." Door de jaren heen is het elkaar ont moeten, en de gezelligheid nog steeds erg belangrijk binnen Tendenz, maar daarnaast heeft Tendenz de doelstelling om de kinderen te leren samenwerken, en zich te ontplooien en te ontwikke len. „Door het medewerker-zijn krijgen de tieners best veel verantwoordelijk heden, en wordt er van ze verwacht dat zij hun taken serieus nemen. Overigens gaat de school altijd voor, dus als er geen tijd is door huiswerk, dan willen we dat ze dat eerst gaan doen! En het is ook niet de bedoeling dat de tieners uren kwijt zijn met het vervullen van hun medewerkerstaken." Inmiddels heeft Tendenz zo'n 13 medewerkers die verschillende taken hebben. Guus (12) bijvoorbeeld, is medewerkers program ma en publiciteit. „Dat betekent dat ik zorg voor het verspreiden van flyers op scholen als er weer een Dance Party aankomt. Ook denk ik mee over het programma, wat we kunnen organise ren en hoe we dat gaan doen. Het leuk ste vind ik het hier altijd heel gezellig is. Je hoeft niet per sé iets te doen, maar kan ook gewoon wat komen drinken en een beetje hangen." Adriaan van 13 staat op vrijdag achter de bar en een paar keer per maand op zaterdag bij Base Dance. „Dat vind ik erg leuk, omdat je veel mensen spreekt en daardoor ook nieuwe mensen leert kennen. Ook heb ik door het barwerk onwijs snel uit m'n hoofd leren reke nen!" Vind hij het niet best zwaar, zo'n hele avond achter de bar staan? „Nee, de avond is juist altijd te kort!" De 16- jarige Terry is barhoofd. Zij zorgt voor dat het reilen en zeilen achter de bar, staat klaar als er vragen zijn, organi seert de taakverdeling en houdt de boel een beetje in de gaten. „Dit is mijn derde jaar als medewerker van Tendenz het verveelt nog lang niet. Toen ik net medewerker werd was ik onderdeel van de stuurgroep en hield ik me meer bezig met algemene dingen binnen Tendenz. Barhoofd zijn vind ik erg leuk, vooral door de gezelligheid die er eigenlijk altijd is in Tendenz. We kunnen het allemaal erg goed met elkaar vinden." Dit weekend viert Tendenz haar jubi leum. Vrijdag 14 november zijn de bezoekers vanaf de brugklas tot en met 15 jaar welkom van 19.00 tot 21.30 uur. Oud-medewerkers en oud-bezoekers vanaf 16 jaar zijn vanaf 22.00 uur wel kom voor een 'supervetgave' Drive-in- show, ook zonder persoonlijke uitnodi ging. De entree is deze avond geheel gratis. Voor de groepen 8 is het zater dag 22 november groot feest met een super special Base Dance. Van 19.30 tot 22.00 uur, toegang gratis. Een deel van de 'crewvan Tendenz. (foto: MSP) HEILOO - Zaterdag 15 november treedt Silkstone op in de Buk. Deze band uit Haarlem bestaat uit Niels Geusebroek (gitaar en zang), Frans van Essen (gitaar en zang), Niels Bik (drums) Daniel van Luipen (bas) en Paul van Twisk (toetsen). In 2002 brachten ze hun eerste single 'Ready' uit èn wonnen ze een Essent award, een prijs voor veelbelovend jong talent. Inmiddels hebben ze die naam wel waargemaakt op Lowlands 2002, in het voorprogramma van Kane en op vele festivals afgelopen zomer. De muziekstijl van Silkstone is gevormd door de grungebeweging waar de bandleden mee opgroeiden. Tegenwoordig spelen ze semi- akoestisch omdat ooit hun installatie niet in de studio van een radiozender paste en ze die sound eigenlijk wel mooi vonden. Op de CD 'For a Reason' staan veel nummers met verschillende invloeden, zoals 'Rain Has Come' en 'What's the reason' die ook allebei als single uitgebracht zijn. De voorverkoop is inmiddéls gestart bij Centerdisc, Slimpad 36 in Heiloo en bij de Buk Buk, Pastoor van Muijenweg 12. Kaarten kosten 7,- in de voorver koop en 8,- aan de deur. De zaal gaat open om 21.00 uur. i HEILOO - Dinsdag was de compleet uitverkochte voorstelling Anna, Hanna en Johanna in de Beun, gespeeld door Theatergroep de Kern. Indrukwekkend, boeiend, verrassend en hier en daar komisch. In een noten dop kan dit toneelstuk zo worden omschreven. Daar zou het stuk echter tekort mee worden gedaan. Het op zich complexe verhaal, door de uitgebreide vertolking van zowel het leven van grootmoeder Hanna, moeder Johanna en dochter Anna, afwisselend gespeeld door Diana Dobbelman, Ineke ter Heege, Fabienne Meershoek en Eke van Berge Henegouwen, wordt door De Kern overzichtelijk en boeiend gebracht. Knap, want wie het boek heeft gelezen weet dat het bij dit ver haal handig is om af en toe even terug te kunnen bladeren, om te zien wie wat ook alweer waar en wanneer heeft gezegd en gedaan. Het verhaal, geba seerd op het boek van Marianne Fredriksson, speelt af in verschillende tijdsperioden in Zweden. Vooral door middel van kleding en muziek wordt het onderscheid tussen deze tijdsperio den duidelijk gemaakt. Het stuk begint met Anna, die op bezoek is bij haar moeder Johanna. Johanna slijt haar laatste dagen in een verpleegtehuis. Anna zit na haar schei ding in een crisis en probeert weer greep op haar leven te krijgen. Daarbij kan ze niet op haar moeder rekenen, want die is inmiddels dement en niet meer in staat om met haar dochter te communiceren. Ze vermoedt echter dat haar eigen leven alles te maken heeft met dat van haar moeder, maar ook van haar grootmoeder Hanna en begint een speurtocht naar het verleden van deze vrouwen, wat ze verwerkt in een boek. Het leven van grootmoeder Hanna begint meteen met een heftige scène, want ze wordt op twaalfjarige leeftijd verkracht door haar neef Rickard. In de boerenstreek waar zij opgroeit krijgt het meisje daarvan de schuld, maar Hanna ontwikkelt een taaie overle vingsdrang en wordt kil en trots. Die houding beïnvloedt het leven van haar dochter Johanna en diens dochter Anna diepgaander dan ze kon besef fen. Want oeroude patronen worden doorgegeven van moeders op dochters en kleindochters, die nieuwe dochters krijgen. Hanna raakt zwanger van Rickard en krijgt een jongetje: Ragnar, dat door het leven gaat als hoerenjong. Hanna heeft zich inmiddels geschikt in haar rol als hoer met een onwettig kind, tot zij op een dag ene John Broman ontmoet. Hij wil de oude molen bij het Noorse water kopen en weer in gebruik nemen. Op aanraden van vroedvrouw Anna trouwt hij met Hanna, om voor hem te zorgen. Er ont staat, geheel tegen de verwachting en eigenlijk ook wens van Hanna in, een liefdesrelatie die naast Ragnar nog vier kinderen voortbrengt, met als laatste dochter Johanna. Als John Broman overlijdt, verhuist Hanna met de kinde ren naar Göteborg, geregeld door de inmiddels volwassen Ragnar. Hanna is erg ongelukkig in de stad en krijgt haar oude karakter; stug, bitter en trots weer helemaal terug en projecteert dit op dochter Johanna. Gelukkig heeft Johanna inmiddels een vertrouwens band opgebouwd met Lisa, de vrouw van Hagnar. Die stimuleert haar om haar eigen weg te gaan en haar eigen ideeën te vormen. Ze wordt lid van de sociaal democratische partij en ont moet haar grote liefde Arne Karlberg. Na een aantal miskramen baart Johanna een dochter die ze naar de vroedvrouw Anna noemt. Deze Anna groeit op tot een sterke vrouw, met veel trekken van haar grootmoeder Hanna. Inmiddels zijn vrouwen, zo zelfstandig geworden dat zij geen man meer nodig hebben om in hun levensonderhoud te voorzien, en Anna heeft hard gewerkt om voor zichzelf een mooie carrière op te bouwen. Ze komt er echter achter dat dit geen garantie is voor een geluk kig leven. Door haar verleden, en nog meer dat van haar moeder en groot moeder te beschrijven in een boek, hoopt ze rust te krijgen en te accepte ren dat veel van wat je overkomt in het heden, al is bepaald in het verleden. Een prachtig stuk, waar achteraf in de foyer van de Beun nog druk over werd gepraat. Met erg goed spel van Ineke Ter Heege, Fabienne Meershoek, Diana Dobbel man, Margreet Heemskerk Jan-Jaap Jansen, Eke van Berge Henegouwen, Sijtze van der Meer, Herald Adolfs. Eindregie: Elisabeth Karlsson, Kostuums: Ischa Stuart. Vraagt u zich ook wel eens af: 'Hoe was het ook al weer in onze vaderlandse geschiedenis?'. Dan schiet het Nationaal Archief u te hulp. Vanaf nu is er Het Vaderlandse Geschiedenis Boek, bedoeld om uw geheugen snel èn leuk een opfrisbeurt te geven. Aan de hand van 400 afbeel dingen wandelt u daarmee door het nationale verleden. Feiten uit het verre, maar ook het recente verleden komen in dit circa 450 pagina's tellende boek aan bod. Altijd al willen weten wat het oudste archiefstuk van Nederland is bijvoorbeeld? Wanneer wetten als de WAO en de WW zijn ontstaan? Of wanneer de aardappel in Nederland aankwam? Belangrijke, serieuze, maar ook leuke wetenswaardigheden: u vindt ze allemaal in dit boek. In Het Vaderlandse Geschiedenis Boek kunt u uw geheugen opfrissen. Aan de hand van meer den 400 afbeeldingen leidt het Nationaal Archief u langs de hoogte- en dieptepunten. Het eerste exemplaar van Het Vaderlandse Geschiedenis Boek is voor Tweede Kamerlid en voorzitter van de vaste kamercommissie voor Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, dhr. Clemens Cornielje. Hij ontvangt de uitgave op de speciale avond voor de Vrienden van het Nationaal Archief, op 28 oktober. Namens het Nationaal Archief en Waanders Uitgevers doet directeur dr. M.W. van Boven alle leden van de Tweede Kamer een boek cadeau. Tot en met zaterdag 15 november zijn het de 10 Dolle DVD Dagen bij alle platenzaken en warenhuizen. Dat bete kent dat u bij besteding van 25 euro aan DVD's een DVD cadeau krijgt. Deze DVD is samengesteld oor Warner Home Video en bevat series, fragmen ten uit de meest bekende Charlie Chaplin films, twee Looney Tunes films, muziekclips en trailers. Zo staan op de DVD de pilots van de bekende tv- series The Sopranos en Six Feet Under, en afleveringen van Coupling en Yes Minister. Van Charlie Chaplin zijn voor de liefhebber de fragmenten The Great Dictator, Modern Times en Goldrush verzameld. De avonturen van Bugs Bunny en Daffy Duck zijn te zien bij de Looney Tunes Films en bij de muziek clips zijn de titelsong van de populaire serie Friends te zien, maar ook drie muziekfragmenten uit de musical Ja Zuster Nee Zuster. Voor wie altijd als eerste op de hoogte wil zijn van de nieuwste films zijn de trailers interes sant, waar u naast de trailers van de nieuwste films op DVD, ook de trailers van de allernieuwste bioscoopfilms te zien zijn. Maar dat is nog niet alles. In de DVD hoes vindt u ook een bonnen boekje aan, met kortingsbonnen ter waarde van maar liefst E 130,-! U krijgt bijvoorbeeld E 5,- korting op de ont roerende en indrukwekkende film The Color Purple (2 discs, special edition), de klassieker One Flew Over The Cuckoo's Nest (2 discs, special edition), op de sprankelende muziekfilm Fame en op alle DVD's van Charlie Chaplin. Maar ook op diverse DVD's voor de kleintjes krijgt u korting. Bijvoorbeeld 2,50 op de DVD Nijntje en haar vriend jes, op Ko de Bos wachter show en op een hilarische film van Tom en Jerry. Meer dan genoeg reden dus om tot en met aanstaande zaterdag een film- of muziek-DVD aan te schaffen! door het Nationaal Archief voor 14,50 Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@llbris.nil Bij besteding van 25,- t/m zaterdag 15-11 OO HEILOO - Op 01-11-03 heb ik een bezwaarschrift ingediend tegen het kappen van de bomen aan de even zijde van de Tulpencroftlaan. Ik vind het ontzettend jammer dat bewoners er voor kiezen deze bomen te laten ver wijderen. Ik geef toe dat de luizenaf scheiding van de bomen last veroor zaakt maar m.i. is die last niet dusdanig dat de bomen ervoor gekapt hoeven. Wij zijn al in 1959 Heiloo komen wonen en hebben het altijd bijzonder gewaardeerd dat Heiloo een Gemeente was waar het groen hoog in het vaandel stond. Juist door de bomen is de Tulpencroftlaan een mooie laan gewor den waar het met plezier wonen is. Als die verwijderd worden dan is het een saaie, doodse staat geworden. Bovendien wordt er zoals u weet wereldwijd al veel te veel gekapt. Respect voor alles wat leeft geldt niet alleen voor mensen maar ook voor flora en fauna. De mentaliteit van men sen dat alles wat ook maar een beetje last veroorzaakt meteen weg en dood moet vind ik afschuwelijk. Dat zal eens op ons zelf terugslaan voor zover dat niet al gebeurd. Een vereniging als Natuurmonumenten heeft zoveel leden, maar in de eigen straat moeten de planten plaats maken voor 'sier bestrating' en moeten de bomen gekapt! De bossen zijn onze groene longen en iedere boom die gekapt wordt is er één te veel. Ook vogels heb ben recht op een plaats om te leven. U zou deze mentaliteit moeten tegen gaan in plaats van bevorderen! J. Moerbeek-Choufour Heiloo Geachte NN'er ik begrijp, dat het niet persoonlijk uitnodigen door de gemeente voor de voorlichtingsbijeen komst bij u verontwaardiging, irritatie en frustratie heeft opgeroepn. Uit uw schrijven blijkt overigens dat u toch aanwezig bent geweest. Ook u maakt van een trucje gebruik om in de annonimiteit ongenuanceerde kritiek te spuien, op alles wat gemeente is, dit geeft opluchting aan het van je af schrijven van een opgekropte frustra tie, maar het is wel de lafste manier. Na 36 jaar politiek trad ik terug, het was de kiezer die mij tot mijn verba zing, via voorkeurstemmen, weer op liet opdraven en nu wilt u mij wijs maken dat al deze kiezers, door een annoniem weergegeven frustratie, opeens van mening zijn verandert. Nee toch. Regelmatig wordt ik gebeld of aange sproken in het dorp door personen, die het ook met iets van de gemeente niet eens zijn en dat probeer ik dan samen met ze op te lossen, maar met gepreoc cupeerde NN'er heb en kan ik niets. Tom ten Hoope raadslid HEILOO - Gedurende de maanden november en december exposeert Bep Apeldoorn in het Trefpunt. De ten toonstelling is samengesteld uit werken in pastel en acryl. Bep is geboren in 1935 in Anna Paulowna en grootge bracht tussen de kleurenpracht van de bollenvelden. Toen zij op latere leeftijd uit liefhebberij ging schilderen, werden de kleuren van de bollenvelden een rijke inspiratiebron. Bep exposeerde meerdere keren in Heiloo, haar huidige woonplaats. Voor meer informatie over de geëxposeerde werken kan recht streeks contact worden opgenomen met Bep Apeldoorn, tel. 072-5333448. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo, container op parkeerterrein achter de Ter Coulsterkerk, tussen 10.00 en 12.30 uur. Maandag t/m vrijdag Stichting Uitkeringsgerechtigden Hei loo, container bij Bergeonstraat 30 of bij de Westerzij. De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluijsweijdt 9/Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tus sen 08.45 en 15.30 uur. De Zuidwester, Boekenstein 43, tij dens de schooluren, ook gebruikte kle ding. Muziek Dansschool, Het Veld 1, tus sen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks Willibrordschool, container staat naast de C 1000-supermarkt, hoek Wester- weg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Foresters, container op sportpark Het Vennewater, Vennnewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw De Bolder, hoek Kerkelaan- /Westerweg. Ook: container op de par keerplaats bij zwembad het Baafje. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trainingen en wedstrijden. Vogelvereniging Kleurenpracht, con tainer bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater. Halen op verzoek, tel. 5337339. Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Tennisvereniging Het Vennewater, container bij de ingang van het tennis park aan Het Zevenhuizen. Hockeyvereniging De Terriërs, contai ner bij de Nic. Greeuwflat in Vrieswijk, tussen 08.00 en 20.00 uur. Tennisvereniging Het Vennewater, container bij de ingang van het tennis park aan Het Zevenhuizen. HEILOO - Stichting Openbare Bibliotheek Heiloo zal aanstaande zaterdag (15 november) om 12.30 uur definitief haar deuren sluiten aan Het Malevoort 13. De sluiting van de bibliotheek aan Het Malevoort is definitief. Sommige leden nemen misschien met pijn in het hart afscheid van dit gebouw. Op vrijdagavond 14 november wordt van 20.30 tot 21.30 uur daarom de mogelijkheid geboden in de biblio theek, onder het genot van een kopje koffie of thee, nog wat na te praten of gewoon even door het gebouw te lopen. (advertentie) VICTOR! APARK 4 072 5115076 ALKMAAR Het Zevenhuizen 48 -1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners In Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwinnen over de verhuur voor het seizoen 2003. Vlooienmarkten op 30 november 2003, zondag 25 januari 2004 en 29 februari 2004. Woensdag 12-11-2003 Donderdag 13-11-2003 Vrijdag 14-11-2003 Zaterdag 15-11-2003 Zondag 16-11-2003 Maandag 17-11-2003 Dinsdag 18-11-2003 Woensdag 19-11-2003 Donderdag 20-11-2003 Vrijdag 21-11-2003 Zaterdag 22-11-2003 Zondag 23-11-2003 Maandag 24-11-2003 Dinsdag 25-11-2003 Woensdag 26-11-2003 Donderdag 27-11-2003 Vrijdag 28-11-2003 Zaterdag 29-11-2003 Zondag 30-11-2003 Maandag 01-12-2003 Dinsdag 02-12-2003 Woensdag 03-12-2003 Donderdag 04-12-2003 Vrijdag 05-12-2003 Zaterdag 06-12-2003 Zondag 07-12-2003 Maandag 08-12-2003 Dinsdag 09-12-2003 Woensdag 10-12-2003 13.00-17. 18.00-19.00 14.00-15.30 18.00-19.00 08.30-12.30 19.15-23.00 08.45-12.00 10.00-18.00 08.45-15.30 08.30-15.30 13,00-17.00 18.00-19.00 19.15-23.00 14.00-15.30 19.15-23.00 08.30-12.30 19.15-23.00 13.00-16.00 11.00-14.00 08.45-15.30 08.30-15.30 18.00-19.00 14.00-15.30 19.15-23.00 08.30-12.30 19.15-23.00 15.30-20.30 09.00-16.00 08.45-15.30 08.30-15.30 18.00-19.00 14.00-15.30 19.15-23.00 08.30-12.30 13.00-16.00 11.00-13.30 08.45-15.30 08.30-15.30 18.00-19.00 00 Basisschool basketballtoernooi Sportinstuif Schoolgym Zaalvoetbal Volleybal Handbal Schoolgym Schoolgym Basisschool basketballtoernooi 19.15-23.00 Zaalvoetbal 19.15-23.00 Zaalvoetbal 17.00-18.30 Basketball 15.30-20.30 Basketball 17.00-22.30 Volleybal 19.00-23.00 Volleybal Zaalvoetbal Sportinstuif Zaalvoetbal Schoolgym Zaalvoetbal Zaalvoetbal Handbal Schoolgym Schoolgym Sportinstuif Zaalvoetbal Schoolgym Zaalvoetbal Basketball Vlooienmarkt Schoolgym Schoolgym Sportinstuif Zaalvoetbal Schoolgym Zaalvoetbal Handbal Schoolgym Schoolgym 18.00-19.00 17.00-18.30 17.00-22.30 19.00-23.00 19.15-23.00 18.00-19.00 Basketball Volleybal Volleybal Zaalvoetbal 17.00-18.30 Basketbal 17.00-22.30 19.00-23.00 19.15-23.00 18.00-19.00 17.00-18.30 17.00-20.30 17.00-22.30 19.00-23.00 19.15-23.00 Volleybal Volleybal Zaalvoetbal Basketball Basketball Volleybal Volleybal Zaalvoetbal

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 2