SINT MOET NU RENNEN....!!! .9 I Sinterklaas recept ARROreclame www. i fr RIETVELD HOPMAN t t HEI LOB 072 - 533 53 09 .nl Afhaalmenu waardebon van 1,20 AKELAARS ERA S&Hfsi CO <3> adverteren Lopend (Buffet LU h ERA ERA Wij wensen u een gezellige Sinterklaasavond Ui O t fk HET HEERLIJK GOURMET AVONDJE IS GEKOMEN Kipschnitzels gepaneerd _4voor 500 LAAT ZIEN WAT JE DOET! gevelbelettering bewegwijzering reclameborden lichtreclame autoreclame full color stickers Kalfsschnitzels supermals 100 gram Saucijzenbroodjes grootofklein ELKE 4E GRATIS Gebraden rosbief Zeeuws spek 2Z5 Gebraden gehakt Hele grillworst 17? 1 f185 11 f185 J75 lm Krabsalade Kwaliteit en Vakmanschap Keurslagerij Snel <|45 openingstijden maandag t/m zondag van 16.00 u. t/m 22.00 uur. Dec. 2003 €14,75 Compleet, goed voor 2 personen Kong Po Mix Koe Loe Kee Kar Lee Kok Nasi Goreng of Bami Goreng of rijst Zondags, indien gereserveerd, tussen 18.00 uur t/m 19.00 uur 17,80 per persoon Soep van de dag Buffet naar keuze Dessert: ijs of spec, koffie Kinderen onder de 12 jaar halve prijs Bij 15 pers. kunt u iedere dag bestellen Bij besteding van iedere 15.- bij afhalen krijgt u een Bij 10 waardebonnen kunt u ze inleveren en krijgt u 12,00 korting Limmen Vislaantje 7 ERA, STERK DOOR SERVICE Expositie Joke Buisman Kip: het lekkerste stukje vlees? De fiteraire fetter S... Kleurrijk geschenk aan Open Huis HEILOO HEIL Baafjes HEILOO De Moestuin 15 HEILOO Westerweg 83 Vraagprijs 315.000,- K.K. Vraagprijs 219.000,- K.K. Vraagprijs 675.000,- K.K. Vraagprijs 225.000,- K.K. Vraagprijs 195.000,- K.K. Kennemerstraatweg 330 1851 BJ Heiloo Telefoon072-533 40 95 Fax 072-532 34 83 E-mail heiloo@hopman.nu Internetwww.hopman.nu UITKIJKPOST - 3 DECEMBER 2003 - PAGINA 9 Gelukkig heeft uw Echte Bakkerij Putter deze week M extra veel gebakken, al moet u wel snel zijn... tk Handgemaakte Chocoladeletters en Bonbons; •fr Banketletters en -Staven; Speculaas; Taai-taai-poppen én Moppen; Borstplaat; t Oud-Hollandse Tulband; Strooigoed; Sint-Nicolaas-feesttaarten; Pepernoten; 0 en véél Kikkers, Muizen en Marsepein wf: Heeft u de bon van vorige week al ingeleverd? Bij uw keuze uit ons Sinterklaas-assortiment 'n bestelling, krijgt u een heerlijke taai-taai pop j cadeau Limmen g;:gll| Hogeweg 159 072-5051562 Akersloot, Julianaweg 17 Uitgeest, Laogebtiurt 55, tel. 0251-512342 S tylwckdiieMmi fMafilwitf buitenreclame organisatievoor <5> <3> <3> <3> <2> Speciaal aanbevolen: 100 gram 100 gram 100 gram per stuk Salade van de week: .100 gram Kerkweg 18, 1906 AW Limmen Tel. nr. 072-5051263 Rijksweg 1211906 BG Limmen Telefoon 072 5051383 (m.u.v. reserveringen) (mix van groenten met varkenshaas, kipfilet en ossenhaas) (kipfilet in zoetzure saus) (geb. kerriedriehoekjes) Op de mooiste plek van Limmen aan het schilderachtige haventje 'Het Stet' ligt dit 3-kamerappartement met penthouse- achtige allure. Het appartement heeft een luxe badkamer en lichte, gedeeltelijk open keuken. Uitvoering en afwerking is van dien aard dat u het gewoon moet komen bekijken. Royaal balkon op het zuidoosten. Indeling Centrale entree met brievenbussen, belbord, lift en intercom. 1ste verd. Entree appartement, met toilet, L-vormige woonkamer met gas-open-haard en gedeelte lijk open keuken met provisiekast. Een grote slaapkamer met toegang tot badkamer, v.v. ligbad, douche, toilet en badmeubel en een kleinere slaap/hobby- kamer. Eetkamer met toegang tot het balkon. Bijzond. garagebox voor 1 auto met elektrische deur opener. Terras betegeld met vorstvrije tegels. UNIEK UITZICHT. Kengetallen Bwjr. 1988 Inh. 355 m3 Opp. 120 m2. Vraagprijs 395.000,- k.k Aanvaarding: In overleg ERA MAKELAARS 0,6. 1 H kerkweg 13, postbus 123, 1906 zj limmen telefoon: 072 5051464, telefax: 072 5053348 NVM internetadres: http://www.era.nl/rietveld Menig kinderhartje klopt te snel Want Sinterklaas die wordt verwacht Hij komt door de schoorsteen, en soms ookaan de bel Heeft hij dit jaar aan ons gedacht? Zou de goede Sint wel komen? Vol spanning wacht een ieder af De kinderen zijn niet in te tomen Krijg ik een cadeau, of krijg ik straf? Maar ondanks deze barre tijden Is Sint ook dit jaar weer paraat Hij komt elk kindje weer verblijden Is het de bel die daar net gaat? De cadeautjes worden binnengebracht Het is in huis plots één groot feest Ook aan iets lekkers heeft hij gedacht: Wat hartigs voor wie zoet is geweest Hartige Sinterklaas-letter Ingrediënten: 200 gram half-om-half gehakt gehaktkruiden 1 ei (losgeklopt) 4 plakjes bladerdeeg 1/2 eetlepel boter Bereidingswijze: 1) Verwarm de oven voor op 200 °C. Laat de plakjes bladerdeeg ontdooien. 2) Meng in een kom het gehakt, 1/2 ei en de gehaktkruiden. 3) Vet een bakplaat in met boter. Halveer de plakjes bladerdeeg tot 8 even grote rechthoeken. 4) Vorm met 4 plakjes de letter S. 5) Verdeel het gehaktmengsel over deze 4 plakjes bladerdeeg, dek het gehaktmengsel af met de andere plak jes bladerdeeg en druk de deegranden goed dicht. 6) Bestrijk de bovenzijde van het bla derdeeg met de rest van het losgeklop te ei. Bak de letter op de bakplaat in het midden van de oven in ca. 25 minu ten goudbruin en gaar. Voor een leuke variant: strooi voor het bakken sesamzaadjes of geschaafde amandelen over de letter. Zowel warm als koud is deze hartige letter heerlijk. Opwarmen is het lek kerst als dat in een oven gebeurt. In een droge koekenpan met deksel op een laag vuur is ook een goed idee. De mag netron kan wel worden gebruikt om op te warmen, maar het deeg wordt er wat slap van. HEILOO - Op 11 december wordt om 16.30 uur een nieuwe expositie geo pend in het Centraal Bureau Horizon College aan de Rechte Hondsbossche- laan 24a. Joke Buisman exposeert vanaf die dag, tot en met 19 januari haar werk. Geboren te Zuid- Scharwoude had Joke al op jonge leef tijd veel plezier in het tekenen. Daarnaast was de interesse voor kunst in de breedst mogelijke zin van het woord ook vroeg aanwezig. Na haar figuratieve en naturalistische beginpe riode heeft Joke Buisman lessen gevolgd bij diverse kunstenaars en op de Rietveldacademie in Amsterdam. De onderwerpen vindt zij in de natuur, maar ook maatschappelijke problemen geven vaak aanleiding tot het maken van een schilderij. De werken op de tentoonstelling zijn allen op papier vervaardigd waarbij acryl, gouache en pastel de meest gebruikte technieken zijn. Joke Buisman woont en werkt in Oudorp. waar ze haar atelier heeft. Joke Buisman heeft al vele exposities op haar naam staan en haar werk is in bezit van particulieren en bedrijven ook in het buitenland. Centraal Bureau Horizon College is geopend op weekdagen van 9.00 tot 17.00 uur. Kwaliteitsstoffering van uw meubelen vindt U bij MEUBELSTOFFEERDERIJ HEIJNE Wij maken er een serieuze zaak van U een goed advies te geven. Handelsweg 18 Heiloo. Tel. 5334950 Voor offertes geopend op zaterdagochtend van 9-12 uur of na telefonische afspraak. Een slogan waar niet iedereen het mee eens zal zijn. Dan bedoel ik niet de vegetariërs onder ons. Het is een kwestie van smaak, hoewel de meeste mensen een stukje kip op z'n tijd zeker zullen waarderen. En misschien wordt de keuze ook wel gevoed door de portemonnee. Want kip is niet duur (en toch lekker). Bij de super markt kun je prima terecht. Maar ook op de markt, bijvoorbeeld de woens- dagmarkt in Heiloo. Het product schap heeft een prima recept voor u. Ziet er lékker uit en is niet moeilijk klaar te maken. Liefhebbers van kip kunnen hun hart ophalen. Maar allereerst een paar tips met betrekking tot het bewaren en de .voorbereiding, te weten: koej bewaard is goed gegaard: altijd koud bewaren (minder dan 4°C). Bewaar de kip tot gebruik in de koelkast. Geef bacteriën geen kans: vermijd contact tussen rauw en bereid voedsel via handen, snijplanken, messen, en voorts de kip altijd door en door ver hitten. Dan nu het recept voor 4 per sonen. Kipfilet met paksoi en fetakaas U heeft nodig: 4 halve kipfilets (of iets meer als u dat lekker vindt), 1/2 potje Griekse fetakaas blokjes in olie met kruiden en 750 g verse paksoi in repen van ca. 1 cm dikte. Oh ja, ook nog een kleingesneden paprika. Bereiding - Snijd de kip met het mes op de plank in blokjes - Reinig mes, plank en handen direct met heet water - Laat alle fetakaas even uitlekken en bewaar de olie - Verwarm de olie uit het potje in de pan (kan gaan spatten) - Roerbak hierin de kip rondom goud bruin - Voeg de groenten toe en roerbak ca. 10 minuten. - Schep dan de kaas op het kipgerecht. Dit kipgerecht laat zich uitstekend combineren met gekookte mie. U kunt de kipfilets ook vervangen door 500 gram voorgesneden kip Wijntip: Griekse witte Retsina (let wel: deze wijn heeft een duidelijk harsachtig karakter) of Domestica Maar ook een Franse witte wijn (bij' voorbeeld Chardonnay) is niet te ver smaden. ifamens Sint wil ié even wat uitfeggen, zonder hfiééen of Hozen. Want die S is natuurlij niet zomaar geéozen, idéé, u hoeft niet te schriééen, ié maak. het niet te ang ga er rustig hij zitten, dan ga ié m'n gang. fEeuwen geleden, misschien wef in het jaar nuf, (Begon een éoeéenhaééer met deze flauweéul... (ijk veréocht hij chocolade donuts en ander eten, Aanvanéefifé veréocht hij brood, En fietste graag haf bloot in de januari éou zonder de lengte te meten., dfatuurlijé openbaarde depoééenpest zich, hij wilde nog de Qroepen, Kiaar het was af te faat, want hij versliéte zich door het vele snoepen. T'otaal uitgeput vond de Wegenwacht hem met een x in z'n ijzige zaé, fEn net op dat moment kwam Sinterklaas voorhj in z'n zondagse paé. Alle éwiéstaarten op een rijtje, dat is het hefe A(BC... De goede man is dood, dus doe ié er m'n voordeel meel (Even éijéen: wordt het letter een, twee, drie, vier, vijf of zes... ié éies voor de mooiste vorm, tja en dat ...is de SU De S van samen, want dan hen je tenminste niet alleen Dn ooé de S van seés, want een mens is niet van steen... De S van struiéen, om leééer veilig in te schuilen, Maar ooé de S van sniééen, élinét wat chiguer dan huilen. De S van smartlap, snotteren, snoeven en snuiven, Van stiééen en stuééen, steééen en sierduiven... Snaren en snorren,plus storende suééels die snellen, Smachten en sussen als de spoorwegen gaan spellen. Swingen en smurfen, staéen of stieéem stoéen, Super sfanée saté, inclusief een sissend stoéje éoéen... Stil naar 'n spannende strip suf en en dan spontaan spelen, Ach, met die schitterende (etter S hoef je je nooit te vervelen! De S, hij ligt voor u op tafel, maar wacht nog even met eten, Omdat de goede Sint iets helangrijés is vergeten... Want die beroemde S hoort ooé hij stemming en sfeer, Vergeet de woorden spotten en sarren dus voor deze éeerl Eigenliié houdt Sint niet van éleine (ettertjes, maar het budget was op..... Dus vandaar dat ooé ié - als zijn naaste rijmelaar - nu step! tÊenfjn Sinterélaasfeest, Dicé (Borst HEILOO - Beeldend kunstenaar Diny Hage uit Heiloo heeft een groot deel van de door haar vervaardigde wand kleden geschonken aan Cultureel Centrum het Open Huis, gevestigd boven het winkelcentrum 't Loo. De honderden bezoekers kunnen tijdens bridgen, klaverjassen, dansen, zingen en musiceren genieten van de kleuren pracht, die de wanden van de vele zalen thans opfleuren. Naast de maandelijks wisselende expositie in de foyer van het Open Huis is er thans een vaste exposi tie van de eigen collectie wandkleden. Diny Hage was lid van de kunstenaars- groep77-ll uit Heiloo en is een zeer veelzijdig beeldend kunstenaar. Naast wandkleden maakt zij prachtige beel den en schilderijen. In het Open Huis is tevens de expositie van Elly de Lange in de foyer te bezoeken. Vrijstaand wonen op mooie locatie nabij het Heilooërbos, winkelcentrum en station. Goed onderhouden, sfeervol jaren '30 huis. Ind.: entree, woonkamer met opensl. deuren naar tuin op het zuiden, eetkamer, keuken (2001), grote bijkeuken met zolder. 1e verd.: slaapk. met slaapzolder, luxe badk. met ligb., douchecab., wastafel, 2e toilet, 2e slaapk. met balkon, bergzolder. Bijz.: woning 385 m3, perceelopp. ca. 367 m2. Zeer grote garage apart te koop. Deze woning is op afspraak ook op zaterdag en zondag te bezichtigen. OPEN HUIS ZATERDAG 6 DEC. VAN 11.00 TOT 13.00 UUR. Zo goed als nieuw! Uitgebouwd woonhuis met nieuwe keuken, badkamer en 15 meter diepe tuin op het westen. Ind.: entree, hal, toilet, 10 m. lange woonkamer met opensl. deuren naar de grote tuin op het westen, open keuken (2000) in hoekopstelling met apparatuur, bijkeuken, ber ging. 1e verd.: 2 slaapkamers en luxe badkamer met lig bad, douchecabine, wastafelmeubel en 2e toilet. 2e verd.: vaste trap naar voorzolder en 3e slaapkamer. Bijz.: Bouwj. 1964, inh. 343 m3, perceelopp. 173 m2, woonoppervlak 110 m2. Onder architectuur verbouwde villa met garage op 889 m2. Stijlvol, riante ruimten, en opvallende details. Ind: hal met vide en garderobe, toilet, living (55m2) met natuurstenen vloer, vloerverwarming, houtkachel en opensl. deuren naar tuin, werkhoek, L-eetkamer (55m2) met hoekkeuken en inb.app., berging met aansl. wasm./droger. 1e verd: hal met balustrade, 3 grote slaap kamers, badkamer met ligbad, toilet en wastafel. Bijz: bj/63, verbouwd in 2000, inh. 650 m3, woonopp. 215 m2, tuin n.w. (20x20) met terrassen en vijver. Klein 'landhuisje' met diepe tuin midden in het centrum op 324 m2, met mogelijkheid voor aanbouw c.q. nieuwbouw. Indeling: entree, toilet met fonteintje, L-vormige woonka mer, dichte keuken, douchecel. 1e verd: overloop met inbouwkasten, 2 slaapkamers, waarvan 1 met dakkapel en wastafel. 2e verd: luik naar vliering. Bijz: bouwjaar 1937, inhoud 190 m3, tuin op het noordoosten van 22x7m. met garage, het geheel verkeert in originele staat, bestem mingsplan biedt uitstekende mogelijkheden voor uitbrei ding of gehele nieuwbouw. Betaalbaar wonen op mooie locatie in middenwoning met 3 slaapkamers, ruime badkamer en grote bergzolder. Ind. entree, toilet met fonteintje, kelderkast, woonkamer met vrij- uitzicht, uitgebouwde open keuken. 1e verd; 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche, toilet en wastafel, 2e verd: vaste trap naar grote bergzolder. Bijz: bj.'60, inh. 310 m3, opp. 147 m2, 11 m. diepe tuin op het noordoosten met stenen berging. Het geheel verkeert in originele staat. Aanvaarding kan snel. Rick Hoogervorst NVM-Makelaar Leny Sommeijer NVM-Makelaar

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 9