X Fysio Heiloo breidt uit Kitchen Technics introduceert Koffiebar Ingezonden Flessenpost BRIEVEN i UITKIJKPOST - 10 DECEMBER 2003 - PAGINA 6 HEfLOO Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. ededelingen Regeling kosten bestuurlijke voor procedures gemeente Heiloo elastingen Gemeentelijke belastingen en ove rige heffingen 2004 Tarieven 2004 Van der Steen helpt Sint met autopech Met dank aan alle Sinterklazen... INGEZONDEN Gemeente, politie kunt u hier iets aan doen? Brandveiligheid en eindejaarsuitkering Borstvoeding ook voor oudere baby's en peuters Zuurkool met kaas (vegetarisch) Geen Sinterklaassfeer in 't Loo Aanrander van paarden Nederlandse Rode Kruis heeft website Familievoorstelling door PapaverKidz vervolg van pagina 4 tegen het voornemen om voor bovenvermeld plan vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het geldende bestemmingsplan, schriftelijk een reactie indienen bij het college van burge meester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Na afloop van de inspraakpe riode wordt een verslag gemaakt op basis van een zakelijke weergave van de eventueel inge diende reacties en een gemotiveerd weerwoord daarop van de zijde van het college. Daarna besluit het college over de verdere toepassing van de voorgeschreven procedure volgens artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Op 12 maart 2002 is de Wet kosten bestuurlijke voorprocedures in werking getreden. Deze wet regelt de vergoeding van de kosten die een belanghebbende maakt bij de behandeling van een ingediend bezwaarschrift of administratief beroepschrift. De regeling bevat beleidsregels voor het vaststellen van de kosten, gemaakt door een belanghebbende in de bezwaarfase in gemeente lijke belastingzaken, waaronder bezwaren tegen de WOZ-beschikkingen en aanslagen gemeente lijke belastingen die na 11 maart 2002 zijn genomen of opgelegd. De kosten kunnen slechts via het bestuursrecht worden verhaald. Tijdens de bezwaarfase moet een verzoek tot kostenver goeding worden gedaan om hiervoor in aanmerking te komen. Ter inzage De beleidsregels liggen vanaf woensdag 10 december a.s. ter inzage in het gemeentehuis in het informatiecentrum. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw C. Hogendoora van Bureau Belas tingen, telefoonnummer (072) 548 66 20. Burgemeester en wethouders maken bekend dat de gemeenteraad van Heiloo in zijn vergadering van 3 november 2003 de volgende gemeentelijke belastingverordeningen en tarieventabellen heeft vastgesteld: Verordening onroerende-zaakbelastingen 2004 Verordening reinigingsheffingen 2004 Tarieventabel behorende bij de Verordening reinigingsheffingen 2004 Verordening lijkbezorgingsrechten 2004 Tarieventabel behorende bij de Verordening lijkbezorgingsrechten 2004 Verordening rioolrecht 2004 Verordening toeristenbelasting 2004 Legesverordening 2004 Tarieventabel behorende bij de Legesverordening 2004 Verordening marktgelden 2004 Verordening hondenbelasting 2004 In dezelfde vergadering zijn de tarieven 2004 voor sporthal het Vennewater en de gemeente lijke gymzalen vastgesteld. Op verzoek kan tegen de daarvoor verschuldigde leges een afschrift van de genoemde besluiten verstrekt worden. Deze besluiten treden in werking op donderdag 11 december 2003 Ter inzage De verordeningen liggen vanaf woensdag 10 december ter inzage in het gemeentehuis in het informatiecentrum. De openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een van de medewerkers van Bureau Belas tingen, telefoonnummers (072) 535 6613, (072) 535 6619 of (072) 535 66 20. Hieronder treft u een overzicht van de tarieven vanaf 1 januari 2004 van de meest voorkomende belastingen: Tarief tarief 2004 2003 Onroerende-zaakbelastingen Tarief eigenaar woning 1,80 1,65 Tarief gebruiker woning 1,44 1,32 Tarief eigenaar niet-woning 2,51 €2,30 Tarief gebruiker niet-woning 2,01 1,84 Rioolrecht bij een waterverbruik kleiner dan 300m3 €163,00 €155,00 HEILOO - Afgelopen vrijdag kwam de Sint met een aantal van zijn Pieten bij autobedrijf van der Steen met zijn auto langs, want ze hadden pech. Zul je altijd zien: laat je je schimmel in de stal staan, die ver dient tenslotte ook wel eens een dagje vrij, krijg je autopech! De medewerklers van van der Steen hebben vervolgens Sinterklaas- met de zwaailamp aan- naar de OBS de Meander in Ypestein gesleept, waar de Sint en zijn Pieten door alle kin deren, juffen. leraren, en ouders van alle schoolklassen werden verwel komd. Door de goede en snelle service van van der Steen Autobedrijf/ Autoschade was de Sint gelukkig toch nog op tijd op de Meanderschool. Sinterklaas was deze mannen natuurlijk erg dankbaar en ze werden dan ook getrakteerd op een heerlijke Zwarte Pietentaart. Afvalstoffenheffing éénpersoons- huishouden meerpersoons- huishouden Hondenbelasting tarief per hond Toeristenbelasting per overnachting €166,32 €161,16 €281,52 €270,00 80,00 83,40 €0,56 €0,52 Grafrechten onderhoudsrecht voor een graf 82,00 82,00 onderhoudsrecht voor eenum €17,50 €17,50 Hallo allemaal, even een flesje met post uit Nepal. Want het was Sinterklaas, en de vraag die daarbij hoort luidt: 'Daar heb jij natuurlijk geen last van in ver Nepal?' Nou mooi wel dus! Het zit namelijk zo: vorig jaar om deze lijd hadden wij in ons kinderhuis 2 Belgische stagiaires en die hebben Sinterklaas zoetjes geïntroduceerd. De kinderen konden zelfs 'Sinterklaas Kapoentje' zingen. Ik was er in het begin ook niet zo blij maar ach, waar om ook niet. Maar het werd dit jaar november en de stemmen gingen op bij onze kinderen, of Sinterklaas ook dit jaar weer langs kwam? En onder tussen kreeg ik de rechtstreekse vraag of opdracht van het Nederlandse Consulaat in Kathmandu, om zwarte Piet te spelen op een Hollands school feestje. Nou oké, dat wil ik wel, maar dan moet Sint óók maar even langs ons kinderhuis komen, vind je ook niet? En zo geschiedde. Vooraf werden er Sinterklaasliedjes ingestudeerd, vele kleurplaten wer den kleurrijk ingevuld, cadeautjes werden ingepakt en voor elk kind was er wel iets leuks. Op 4 december heb ben alle aanwezige vrijwilligers eerst geholpen met pepernoten bakken, dat was ook leuke voorpret. Zaterdag 6 december had de Sint gepland om langs te komen en op vrij dagavond 5 december werden er 27 schoentjes gezet. Overdag hebben de kinderen winterwortels en stro gekocht bij de buurtwinkel (waar ik het zelf iets eerder stiekem naar toe had gebracht). Een nieuwe kleurplaat werd gekleurd en een wensenlijstje ingevuld. Dit werd 's avonds samen in de schoen geschoven, nog een liedje werd luidkeels gezongen en de Didi hield de wacht om te zien of de zwar te Piet wel écht kwam. De verrassing bij de kinderen was groot die morgen toen de inhoud van hun schoen was verruild voor snoep goed en ballonnen. Toen de kinderen die avond voor Sint mochten verschij nen werden ook de briefjes nog uit het zilveren boek getoverd, nou span nender kon natuurlijk niet. Zwarte Piet was wel een beetje eng en die wist redelijk veel stoute dingen van de kinderen, maar ook de goede dingen. En de pepernoten waren wel héél erg lekker. En al deze cadeautjes? Die waren in de afgelopen periode door de vrijwil ligers en vele andere bezoekers aan ons huis binnengebracht. Bijvoor beeld kinderslabbetjes van Univé, (dat bedenk je toch niet?) maar die kunnen we dus wel goed voor onze kleinste kliederaars gebruiken. Maar ook een mooie doos met kleur tjes en tekenmateriaal, wasco krijt, horloges, een rekenmachientje, au tootjes, noem maar op. Een paar dingen moesten we er nog bij kopen, maar ook dat geld is ten slotte geschonken door gulle gevers. Dus aan alle Sinterklazen van de afgelopen periode, onze hartelijke dank namens de kinderen van Hamro Niwas kinderhuis in Kathmandu, René Veldt, Stichting Veldwerk, Nepal, www.stichting-veldwerk.org. Na prettig geschaatst te hebben, fietste ik over het fietspad van het Maalwater naar huis. Niet wetend dat dit een terrein is voor loslopende honden. Tot mijn schrik komen er twee soort jachthonden aan rennen, tegen mijn voorwiel aan. Ik plat op het asfalt en ga overeind. Komen er (en ik was al geschrokken) nog twee rotweilers bij, met nog vier andere hon den. Springend en blaffend om mij heen. Vallen was vervelend, maar dit was veel beroerder. Ik ben al niet zo'n honden liefhebber. Trillend van angst stond ik daar. De betreffende hondenuitlater van de acht honden, uit Velsen-Noord, regel de dit 'akkefietje' echter keurig. Hij bracht de fiets naar fietsenmaker, en de schade wordt vergoed. Gemeente en politie heb ik ingelicht en zij verwijzen naar elkaar. Nu is mijn vraag: loslopende honden langs een fietspad, dat kan toch niet? T. Bakker Heiloo Als wekelijks geïnteresseerd lezer van de Uitkijkpost wil ik de in de kop genoemde twee onderwerpen van een nader commentaar voorzien. 1. In de Uitkijkpost van 26 november j.l. las ik in de rubiek 'Heiloo contact' het artikel 'Gebouwen in Heiloo gecontro leerd op brandveiligheid'. Daarin wordt o.m. gesteld dat er in 2001 zo'n 160 bedrijven zonder gebruiksvergunning waren. Hieruit blijkt een grote mate van onverantwoordelijk gedrag van het col lege van B&W en de brandweer naar de burgers. Nu is er dan een inhaalslag gemaakt (ja, mag het ook!) en hebben nog slechts twee gebouwen geen gebruiksvergunning inzake brandveilig gebruik. Ook lees ik dat het college heeft aangegeven dat instellingen waar veel mensen komen, zoals o.m. horeca gelegenheden, boven aan de lijst, ston den om te worden gecontroleerd. Ik vind het onverantwoord dat na twee jaar inhaalslag het hoofdgebouw van de psychiatrische inrichting St. Willibrord en hotel Golden Tulip op dit moment nog geen gebruiksvergunning hebben. Instellingen waar toch veel mensen aan wezig zijn. En dat zo vlak voor Kerst en Nieuwjaar! 2. In de Uitkijkpost van 3 december las ik een verslag van de gemeenteraads vergadering van 1 december inzake het inmiddels tot een droevige soap uitge groeide probleem voor diverse partijen in de verplaatsing van de huisartsen praktijk van de Vinkenbaan naar het Slimpad. Jammer genoeg is in dat stuk niets ver meld over een door ondergetekende namens de NCPN ingediende motie om de inwoners van Heiloo, die op het niveau van een bijstandsuitkering moe ten leven, een extra bedrag te lenen betreffende de Eindejaarsuitkering. Ik had voorgesteld om de eindejaarsuitke ring voor dit jaar met 100% te verhogen tot een bedrag van 182 euro voor de meerpersoonshuishoudens en 90 euro voor de éénpersoonshuishoudens. Vorig jaar had ik al zo'n motie ingediend die toen- na aanvankelijk tegenstribbelen van CDA en VVD- unaniem werd aan genomen. Nu stemden CDA en GroenLinks meteen vóór mijn motie. De fractievoorzitter van de PvdA vond mijn motie wel sympathiek maar zei dat zijn fractie zou tegenstemmen. Nadat Heiloo 2000 en WD kenbaar hadden ALKMAAR - Moedermelk bevat heel veel goede voedings- en afweerstoffen: die kan een kind goed gebruiken. Zijn afweersysteem is pas rond het tweede jaar helemaal af en juist als 'ie wat ouder wordt en met de 'buitenwereld' kennis maakt kan moedermelk hem dan veel bescherming geven en zijn ontwikkeling ondersteunen. Ondanks dat de Wereldgezondheidsorganisatie adviseert om (ook in westerse landen) minimaal twee jaar borstvoeding te geven, ligt het percentage borstgevoe- de baby's van drie maanden in Nederland rond de twintig procent. Toch zijn hier ook genoeg moeders die hun kind langer voeden en die hebben vaak behoefte aan wat meer informa tie en het uitwisselen van ervaringen. Voor die moeders (en hun partners) organiseert de Vereniging Borst voeding Natuurlijk (VBN) daarom op woensdag 17 december van 20.00 tot 22.00 uur in Alkmaar een informatiea vond over lang voeden (ongeveer één jaar of langer). Er wordt een bijdrage gevraagd van 1 euro per persoon ter ondersteuning van dit (vrijwilligers) werk. Opgave kan bij Annemarie Weerman: 072-5125810 of Esther Driest: 072-5627794 Zuurkool is in Nederland vooral als stampot bekend. En dan met gerookt spek erin. Maar er is met zuurkool zoveel meer te doen. In de Franse- en ook in de Duitse keuken zijn er veel recepten met zuurkool als 'hoofd moot'. Toch gaan we nu niet naar de buitenlandse keuken, maar krijgen we een recept van eigen bodem. In de maand dat er zo veel vlees wordt gegeten, vooral met de feestdagen, is het misschien niet onverstandig om er maar weer eens een vegetarisch recept van stal te halen. U zult erva ren, dat zuurkool ook zonder vlees (spek) heerlijk kan smaken. In deze drukke dagen is het ook nog redelijk snel gemaakt. Benodigdheden voor 4 personen 1 pakje zuurkool (liefst wijnzuurkool of 500 gram zuurkool uit het vat); ongeveer 1,5 kilo aardappelen, 1 grote rode paprika, circa 1,5 ons (gesneden) jonge Goudse kaas; circa 1,5 ons (gesneden) komijnekaas en boter of (olijf-) olie. Bereiding: zuurkool gaar koken in circa 30 tot 45 minuten. De aardappe len in niet te grote stukken gaarkoken (circa 20-25 minuten). De paprika in vieren snijden ontdoen van zaad lijsten; vervolgens in reepjes en daar na in kleine blokjes snijden. De paprikablokjes in wat boter of olie gaar laten stoven. De aardappelen en zuurkool goed door elkaar mengen. Liefst met een staafmixer. Daarna de paprikablokjes erdoor roeren. Een vuurvaste schaal invetten en met wat paneermeel bestrooien. De helft van het zuurkool mengsel in de schaal doen. Vervolgens afdekken met jonge kaas. Dan de rest van de zuurkool in de schaal en ver volgens afdekken met de komijne kaas. Het geheel nog een poosje in een voorverwarmde oven plaatsen totdat de kaas goed gesmolten is. Zorg er wel voor dat de zuurkool na het koken goed is uitgelekt, anders wordt de zuurkoolmassa wat erg slap. De smaak is dan uiteraard nog best lek ker, maar het wordt wat moeilijker opscheppen. De hoeveelheden zijn bij benadering aangegeven. Dat hangt een beetje van uw smaak af. Zo kan er bijvoorbeeld wat meer zuurkool of wat meer kaas worden gebruikt. En laten we eerlijk zijn. daarvoor bent u de huiskok. Smakelijk eten! Wijntip Elzasser Riesling is heerlijk, maar ook eend Elzasser Edelzwicker of Gewurztraminer smaakt uitstekend bij dit gerecht gemaakt de NCPN-motie niet te steu nen (totaal 10 stemmen, dus een meer derheid) kwam de PvdA op haar eerder genomen besluit om tegen te stemmen terug. Waarom? Omdat ze gemerkt had dat de motie toch verworpen zou worden en nu dus alsnog haar 'sociale' gezicht wilde laten zien. Ik haat zo'n menta liteit! In een rijke gemeente als Heiloo met grote financiële reserves waar ook nog eens zo'n 1100 miljonairs wonen gunde de meerderheid van de gemeen teraad de financieel zwaksten geen extraatje van respectievelijk 91 en 45 euro. En dan te bedenken dat het voor de 230 huishoudens om het luttele bedrag van slechts 14.674 ging. Beschamend! Willem Gomes Heiloo Ik kon mijn ogen niet geloven toen ik een week of wat geleden het winkelcen trum 't Loo binnenliep. En tot mijn stomme verbazing zag dat er allemaal kerstversiering hing, en op het midden plein er een grote kerstboom stond. - Zelfs in sommige winkels was er niets te merken van het Sinterklaasfeest, terwijl er onder de bevolking in Heiloo het Sinterklaasfeest wel erg leeft, en het win kelcentrum 't Loo daat wel de vruchten van mee plukt. Ik hoop dat er volgend meer aandacht wordt besteed aan het Sinterklaasfeest. Hans Duinmaijer Heiloo Vanochtend om 8.30 is bij een Pensionstal in Heiloo een man op heterdaad betrapt achter een paard. Degene die hem betrapte (meisje dat de paarden ging voeren) is gelijk hulp gaan halen, toen ze terug kwamen zagen ze hem vluchten en zijn ze er achteraan gegaan. De eigenaresse van de stal had inmiddels 112 gebeld en uiteindelijk hebben ze de man vlak voor zijn ouder lijk huis kunnen arresteren. De man is ongeveer 5 jaar geleden al eens voor hetzelfde vergrijp opgepakt (verder is er toen weinig mee gedaan omdat de ouders van het 'toen nog jon getje' gesmeekt hebben het te laten rusten, zij zouden beter op hem letten en het in de gaten houden), bij ons op stal was al steeds het vermoeden dat het weer om dezelfde persoon zou gaan, de eigenaresse van onze stal had een paar maanden geleden ook al aan de politie gevraagd of ze deze man niet eens aan de tand konden voelen (al was het alleen maar om hem uit te sluiten, maar dat kon niet). Nu bleek dat de politie hem ook als verdachte hield. Met de arrestatie hopen we dat de rust (na een lange periode van angst onder de paardenliefhebbers in Heiloo en Limmen) kan weerkeren. Al een jaar werd er met de regelmaat van de klok (meestal op vrijdag, soms op zaterdag) een paard 'verkracht' en na onderzoek van de dierenarts bleek dan dat de mer rie in kwestie inderdaad door het geslachtsdeel van een man en steeds vaker door diens vuisten en of stokken gepenetreerd was. Vorige week is er bij een andere stal (in Limmen) een drachtige merrie dusdanig mishandeld dat het tot op heden nog niet zeker is of het veulentje geboren kan worden. Dit soort zieke praktijken krijgen vol gens ons te weinig aandacht. In Nederland is het allemaal nog vaag geregeld en worden er voor dit soort vergrijpen te weinig staffen opgelegd. Als je je bekeuring niet betaald kan je gaan zitten, maar als je samen met je dochtertje, huilend, 2 bebloede handen en het bloed tussen de achterbenen van haar pony staat af te wassen is er verder geen haan die ernaar kraait. (Naam en adres bekend bij de redactie) HEILOO - De praktijk van Fysio Heiloo aan Het Slimpad is na bijna een jaar van werkzaamheden uitge breid en gemoderniseerd. „Hard nodig", oordeelt het echtpaar Schefferlie. „We zijn uit ons jasje gegroeid." Er kwam ruimte beschikbaar na de verhuizing van peuterspeelzaal de Teddybeer en met behulp van de gemeente Heiloo kon Fysio Heiloo zijn praktijk uitbreiden. De heer Schefferlie roemt de handelswijze en de inzet van de gemeente. „Dat mag ook wel eens gezegd worden. De medewerking van de gemeente is per fect gegaan. De heer Jongebloet was de coördinator van de bouw. Het ging als een trein en alles in keurig over leg." Verbouwing Groot voordeel tijdens de verbou wing was dat de praktijk eigenlijk geen dag dicht is geweest omwille van de werkzaamheden. De bij de ver bouwing betrokken bedrijven hadden volgens Schefferlie alles goed op elkaar afgestemd en de verbouwing verliep in drie fases. Eerst werd het achterstuk, de vroegere peuterspeel zaal, verbouwd tot nieuwe oefen ruimte. Hierna volgde de oude oefen ruimte, waar nu twee behandel kamers zijn gemaakt. Daarna, in de derde fase, werd de oude entree ver bouwd en ook daar zijn nu twee nieu we en zeer ruime behandelkamers gekomen. Het totaal aantal behandel kamers is hiermee op vier gekomen, elk van ongeveer twintig vierkante meter, wat vrij ruim is en de privacy van de patiënt waarborgt. Oefentherapie Het geheel ziet er schitterend uit en ook de warme kleuren van de nieuwe aankleding zijn een rustgevende fac tor. Zowel de kleur als het interieur zijn volledig verzorgd door mevrouw Schefferlie. De fysiotherapeuten zijn dan ook tevreden over het eindresul taat. De omgeving wordt ook als posi tief ervaren. „Een rustige omgeving, mooi en in het centrum. Perfect", aldus Schefferlie. Maandag 8 december werd de officië le opening gehouden van de ver nieuwde praktijk en nu kan er hele maal weer ongestoord verder worden gegaan met het behandelen van patiënten. De praktijk, die inmiddels twaalf jaar en twee maanden bestaat, beschikt over vier deskundigen. Naast de heer Schefferlie, die gespeci aliseerd is in manuele therapie, fysio therapie en sportrevaiidatie, zijn ook de heren Molenman en Schaap (fysi otherapie en sportrevaiidatie) en mevrouw de Gee (bekkenfysiothera- pie) in de praktijk werkzaam. De laat ste tien jaar zijn de inzichten behoor lijk veranderd. Dit komt door zowel trainingsleer alsmede uit de revalida tie vanuit de sportwereld, waarbij de patiënt actief aan zijn herstel werkt. „De bedoeling is dat de belastbaar heid van het weefsel wordt vergroot", legt Schefferlie uit, „dit gebeurt door middel van actief bewegen. Je moet namelijk voorkomen dat mensen therapieafhankelijk worden. Fysio Heiloo is gevestigd aan het Slimpad 16a in Heiloo, tel. 072- 5339355. Rtnus en Dorothé Schefferlie proberen alvast de apparaten uit. (foto: MSP) HEILOO - Naast een showroom met Italiaanse designkeukens van gere nommeerde Italiaanse merken met daarnaast de aanverwante inbouw- apparatuur, verkocht Kitchen Technics ook al geruime tijd een uit gebreide collectie espresso- en cap- puccinomachines of een combinatie daarvan van merken zoals Ferrari, Lavazza, Miele en Spidem. Om deze apparaten en de werking ervan beter aan de klanten te kunnen tonen heeft Kitchen Technics besloten om in haar zaak aan de Kennemerstraatweg 95 een koffiebar in te richten. Vanaf aanstaande zaterdag introdu ceert Kitchen Technics dit nieuwe concept. Voortaan kan er in de winkel worden geproefd van een selectie koffiesoorten, die iedere week vers worden gebrand bij de Amsterdamse koffiebranderij 'Brandmeesters'. Dit betekent, dat de koffie voldoet aan de hoogste kwaliteitseisen. Het assorti ment bestaat uit vijf soorten, die onderling weer kunnen gemengd om aan uw smaak te kunnen voldoen. De te proeven koffie wordt altijd in de winkel vers gezet in een van de daar aanwezige koffiemachines. Ook aan de theeliefhebber wordt aandacht besteed bij Kitchen Technics, met een ruim assortiment aan theesoorten, die uiteraard ook kunnen worden geproefd. Daarnaast heeft Kitchen Technics in haar programma opgenomen het merk 'Salt Pepper" met een collec tie mooie, woon- en keukenaccessoi- res, bestaande uit designserviezen, roestvrijstalen kookattributen, mes- sensets, bestekken, pannensets en een uitgebreide collectie porselein. Het merk Salt Pepper kenmerkt zich door mooi design, prima kwaliteit en zeer betaalbare prijzen. Kitchen Technics aan de Kennemer straatweg 95 is geopend op dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 tot 18.00 uur, en op zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. De koopavond is op vrijdag van 19.00 to 21.00 uur. NIEUWSBI -AD VOOR HEILOO EN OAsASTREKI REGIO - Sinds kort is de website van het district Noord-Kennemerland van het "Nederlandse Rode Kruis ingevuld. Dit district is onlangs nieuw gevormd en bestaat nu uit de afdelingen Langedijk, Heerhugowaard, Alkmaar, Bergen-Egmond-Schoorl, Heiloo, Limmen, Castricum, Schermerland, Akersloot, Uitgeest, Beverwijk- Heemskerk en Velsen. Op de homepage worden actuele zaken aangekondigd. Verder kan het hulpaan bod en de activiteiten van het Nederlandse Rode Kruis in de regio worden gevonden. Kijk op www.rodekruis.nl/noord-ken- nemerland. HEILOO - Zondagmiddag 14 december zal er weer een nieuwe editie van het vérhalenmagazijn gespeeld worden in het Sierhuis minitheater. De spelers van Papaver Kidz hebben zich bekwaamd in het improviseren en acteren van verha len nadat ze de kinderen een aantal vragen hebben gesteld. Doordat er iedere keer weer een wisselende groep spelers op het toneel staat word het telkens weer een nieuwe verrassende voorstelling. Welke ver halen zullen de kinderen vandaag weer uit de kast halen? De voorstel ling begint om 14.30, zal ongeveer 5 kwartier duren en na afloop is er limonade. 'Sierhuis minitheater' is te vinden aan de Nijverheidsweg 4 te Heiloo en kaarten a 4,50 euro kun nen gereserveerd worden op tel. 072-5331406 (Sierhuis entertain ment).

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 6