Goed spel brengt basketballers Flashing geen punten Alle meisjes Dojo 't Loo in de prijzen op het 'Open Helderse' Arjan Barendse clubkampioen jeugd 2003 Badminton Vennewater Laatste toernooi 2003 bij Double Stars Schaakvereniging Oppositie Nike Egmond halve marathon k Handbal Dames 1 Dimtronic Meervogels UITKIJKPOST -19 DECEMBER 2003 - PAGINA 14 Zwemdiploma's 't Vennewater Bridgeclub Limmen Afzwemmen zwembad Loos Bridgetlub Fumez Pas Nieuwj aarsreceptie de Foresters Heilooër Bridge Club Gymnastiekvereniging Aktief HEILOO - Voor het eerst dit seizoen kon Flashing coach Ronald Wernsen beschikken over een bijna complete selectie. Op William Buiter na, die zich vlak voor vertrek ziek meldde, was de selectie compleet en reisde Flashing met 10 man naar Spaarndam. Flashing ging goed van start, verdedig de agressief en via een snelle omscha keling van verdediging naar aanval werd er sterk geopend onder leiding van Dana Baro (2-6). De afgelopen week lag de nadruk op de trainingen voornamelijk op de verdediging, wat in de wedstrijd goed te zien was. Er werd als team hard gewerkt in de half court man-to-man verdediging, waarmee Flashing het Spaarndam moeilijk maakte tot scoren te komen. Zelf speel de Flashing prima aanvallen, echter vielen veel goed uitgespeelde kansen net naast de ring. Jochem van Donge kwam in het eerste kwart al in aanraking met een tegen stander, viel ongelukkig met zijn hoofd op het parket en moest duizelig vroeg tijdig de kleedkamer opzoeken. Het tweede kwart kenmerkte zich door een paar fraaie scores van de gediscipli neerd spelende Mike Oudejans en de nadrukkelijk aanwezige Laurens Bulthuis die 13 van de 19 punten in dit kwart scoorde. Traditioneel inmiddels, ging het sterke aanvallende spel van Bulthuis gepaard met een technische fout. Aan het begin van de tweede helft snel gevolgd door zijn vierde fout en voordat hij gewisseld kon worden een vijfde opzettelijke fout. Door de afwe zigheid van Buiter en het uitvallen van van Donge en Bulthuis bleef alleen David Wesselius over als grote man onder de borden. Wederom was het Dana Baro die zijn team op sleeptouw namen ervoor zorg de dat de aanval goed uitgevoerd werd. Ook verdedigend nam hij het voortouw met vijf steals waardoor Flashing de aansluiting hield met Spaarndam. De wedstrijd lag nog helemaal open toen het laatste kwart werd ingegaan met een 45-42 score op het bord. Flashing trachtte met een verdediging over het hele veld spaarndam onder druk te zetten, echter brak spaarndam hier een aantal keer doorheen en liep zo uit naar 10 punten voorsprong. Via een time out werden de Flashing heren weer op scherp gezet en begonnen aan een slot offensief. Door sterk verdedi gen en twee snelle driepunters van Ary Littooy en Mike Oudejans kwam Flashing terug maar net te kort voor de overwinning (59-62). Volgens coach Wernsen speelde Flashing bij vlagen fantastisch en in het eerste en derde kwart uitstekend bas ketball. „We spelen tot nu toe goed mee met elke tegenstander, zelfs tegen de ongeslagen koploper verloren we met slechts drie punten. Echter zullen we zelf de wedstrijd moeten leren bepalen. Vandaag lag de oorzaak bij de afwezigheid van Buiter en het vroegtij dig wegvallen van Bulthuis en Van Donge, waardoor Wesselius te veel minuten moest maken waarin hij goed verdedigde maar aanvallend geen stempel op de wedstrijd kon drukken en de scores vooral van buiten moesten komen waarbij de schutters niet thuis gaven." Inmiddels staat Flashing met slechts vier punten onderaan in de competitie, op de vraag hoe hij de rest van het seizoen ziet antwoord hij: "Ik zie nog steeds een stijgende lijn in ons spel. Inmiddels is Floris Vogel weer terug uit het buitenland, Ary littooy hersteld van een langdurige blessure, en met Baro en Oudejans beiden gedis ciplineerd spelend en nadrukkelijk aanwezig in zowel aanval als verdedi ging zie ik de rest van het seizoen posi tief tegemoet. Als we compleet zijn en de grote jongens doorgewisseld kunnen worden, denk ik dat we de ingezette lijn tegen spaarndam door kunnen trekken en de wedstrijden die we nu nog nipt verliezen in ons voordeel kunnen beslissen". De volgende wedstrijd wordt aanstaan de zaterdag gespeeld in sporthal het Vennewater om 18.45 uur tegen middenmoter AMVJ uit Amsterdam. HEILOO - Het 'Open Helderse' is een jaarlijks terugkerend internationaal toernooi in Den Helder. Dit keer stre den er, verdeeld over 2 dagen, 800 judo ka's afkomstig uit België, Denemarken, Hongarije, Israël en uiteraard Neder derde plaats was er niet minder om. Tiemen de By (-38 kilo) was niet zo pro fijtelijk als zijn jongere zus. Alhoewel Tiemen lekker stond te judoën kwam hij op de beslissende momenten net ervaring te kort. Hij verloor beide par- Martin Brouwer (-38 land om de hoogste eer. Alhoewel wat tijen. Evenals Martin Brouwer (-38 uitgedund door ziekte had Dojo 't Loo kilo) die ondanks ziekte t°^ een afvaardiging van 22 judoka's op pad HEILOO - Op vrijdag 12 december werd aan de Hogeweg 61 in Limmen het clubkampioenschap van tafelten nisvereniging Limmen-Heiloo gehou den. Aan het toernooi deden 30 fana tieke tafeltennisjeugdleden mee. Er werd door alle deelnemers eerst in poules gespeeld. De twee hoogst geëin digde uit elke poule kwamen in de kwartfinale. De kwartfinales werden gewonnen door: Patrick van Meggelen, Yoran kuyper, Remco Schoorl en Arjan Barendse. Yoran plaatste zich voor de finale door te winnen van Patrick en Arjan won van Remco. In een sterke finale won Arjan en behaalde hiermee zijn derde clubkam- pioenschaptitel binnen, Yoran werd hierdoor tweede. Remco werd derde doordat hij won van Patrick. In de B poule werd Sander van Hulst eerste en Stevan Keef tweede. HEILOO - Het enige thuisspelende team deze week was het jongste team 9. Een groot team met maar liefst zeven spelers die dit seizoen allemaal voor het eerst in de competitie spelen. Hiermee krijgen meer jonge spelers de kans spelervaring op te doen, maar er staat dus niet altijd de sterkste bezet ting in het veld. De eerste ontmoeting had tegenstander Heemskerk al met 8- 0 gewonnen, en dacht dat nog eens dunnetjes over te doen. Aan Robin Haak de eer de spits af te bijten. Voor de dappere en geconcentreerde Robin werd dit echter spitsroeden lopen. Het verschil tussen een enthousiaste begin ner en een ervaren talent was te groot, I 2 x 0-15. Falko de Graaf was vastbeslo ten de stand recht te trekken. In een partij met veel rally's pakte hij met gevarieerd spel het eerste punt 15-5,15- 8. De kleine felle Tara Timmer wilde dolgraag in de herkansing tegen de speelster waar ze in de uitwedstrijd nipt van verloren had. Ze kreeg echter een andere (lange) dame tegenover zich. In een felle gelijkopgaande partij met wisselende kansen won David weer van Goliath 15-9.15-6. Dat lengte niet alles zegt, liet ook Larissa le Blansch zien. Tegen een wel heel lange tegenstand ster liet ze prima spel zien. Met haar harde slagen, die niet voor die van jon gens onderdoen maakte ze haar tegen stander met 15-4, 15-1 een kopje klei ner. Robert Noorman en Falko wachtte een zware pot tegen het sterkste dubbel van de competitieleider. Tegen de ver wachting in kwamen ze wel op voor sprong. Maar in een aanvankelijk span nende, maar altijd aantrekkelijke partij, konden de prima spelende Heilooërs het toch niet redden 12-15, 6-15. Het dames dubbel, Larissa en Liselot van Balen, startte goed. Met Larissa als afmaker werd de eerste set uit het vuur gesleept. In de tweede set kwam echter het zwakke punt genadeloos bloot te liggen. Het samenspel liep voor geen meter. Betere tactiek bracht net niet voldoende uitkomst om de partij te winnen. Op de stand 3-3, met de sterk- ste troeven gespeeld, waren de kansen op gelijkspel nog wel zeer klein. Robin en Liselot kregen in hun partij geen kansen. Enthousiasme en doorzetting waren onvoldoende wapens tegen de ervaren Heemskerkers. Het gebrek aan tactische scholing maakte hier niet meer uit. Tara en de van ongeduld trap pelende Jeroen de Reus hadden de laatste kans om op 4-4 te komen. Een partij die begon met mooie felle rally's. Aan de zijde van de flitsende Tara klom ook Jeroen naar een prima niveau! Met individueel goed badminton werd de spannende eerste set gewonnen 15-11. In de tweede set laat Heemskerk zien dat samenspel veel meer oplevert, 3-15. Lang gaat het in allesbeslissende derde set gelijk op, maar de meer ervaren en op elkaar ingespeelde tegenstanders pakken op het laatst de winst 8-15. Dat Heemskerk pas laat in de derde set van de laatste pot de winst kon pakken, is een verdienste van het hele team! Ondanks 3-5 verlies, een goede presta tie van een beginnende ploeg tegen een team dat al in dezelfde samenstelling een jaar heeft gespeeld! Alle overige uitslagen dit weekend: Slotermeer 7 - Vennewater 1 4-4 Flinters 3 - Vennewater 2 4-4 Hybris 4 - Vennewater 3 4-4 Flinters 7 - Vennewater 4 4-4 Hybris 6 - Vennewater 5 2-6 Flinters 12 - Vennewater 6 1-7 HBV 19 - Vennewater 8 0-8 Vennewater 9 - Heemskerk 16 3-5 LIMMEN - Vredeburg speelde vrij dag 12 december ronde jjt van de interne competitie. Het was een volle schaakavond waarbij het eerste team tegen de Wijker Toren en het tweede team tegen Santpoort speelde. Na 3 gewonnen wedstrijden gaf het achttal niet geheel nodig dit keer de winst aan DWT. R. Rommel verloor in gewon nen stand en ook X Limmen had meer kunnen maken van zijn partij. H. Ebels liet een ijzersterk paard toe m zijn stelling, waar hij niet meer uit kon ontsnappen. J. Admiraal leek goed uit de opening te komen, maar ruilde ver keerd af waardoor in het eindspel een pion te sterk werd. R. vd Storm ver loor en K. Kramer, G. Hafkamp en B. Stolp wonnen waardoor de eindstand 3-5 werd. Het 4-tal speelde 2-2 via winst van D. Keijzer en R. Termes en verlies van M. Kos en B. Blekemolen. In de interne competitie hield J. Levering zijn broer H. Levering flauw op remise door het eindspel met alleen een loper over te houden. M.Voorwalt glunderde na zijn knappe overwinning op P. vd Heijdt. K. Aafjes hervatte succesvol zijn schaakcarrière na enige maanden rust en veegde E. van Duin van het bord. De tweede uitgave van het fraaie clubblad 'de Vredeburger' is uit. Liefhebbers voor een exemplaar kun nen contact opnemen via devredebur- ger@hotmail.com Kersttoernooi Komende vrijdag 19" december is het kersttoernooi waarna op 2 januari het snelschaakkampioenschap wordt ge houden, de competitie begint weer op 9 januari 2004. Uitslagen. Groep A. P. vd Heijdt-M. Voorwalt 0-1, D. Aafjes-C. Dinkla 1-0, B. van Diermen-B. Kerkhof 1-0, H. Levering-J. Levering remise, G. de Graaf-T. Witkamp 1-0, G. Pouw-M. Wester 1-0, M. Krom-M. Sturk 0-1, E. van Duin-K. Aafjes 0-1, S. Sofan-W. Mijnsbergen 0-1, N. Pepping-T. Al 0-1, C. Pepping-M. Koot Ö-L Groep B. Floris-jan van Zanten- Mathijs Hendriks 0-1, Nutte van Belzen-Joep van Zanten 1-0, Thijs Beentjes-Hidde Ebels 1-0, Thomas Voorwalt-Micha van Buuren remise, Irene Klaver-Bert Hollander 0-1, Nutte van Belzen-Joep van Zanten 1-0, Fabienne Mijnsbergen- Jeffrey vd Wagen 1-0, Jorinda Metselaar-Laura Aafjes 1-0. HEILOO - Door bondscompetitiever- 9 december: 1. JanJaap Langereis- olichtineen van Oppositie 2, dat tegen Bouke Woudstra 0,5-0,5; 2 Tom van en in Krommenie op een 5,5-2,5 neder- Ham - Piet Manni 0-1; 3 Gerard Rump - laag werd getrakteerd, enige in het Johan van der Wal 0-1 onderwijs werkzame leden gebukt gin gen onder het fenomeen 'ouderavond' en Frits van der Werff, zonder dat iemand het wist, zelfs bij Youp van 't Hek bleek te zitten, was het akelig rustig in 't Trefpunt. Een kleine sensatie was de eerste nederlaag van Tom van Ham, die Piet Manni, optisch, bijna van het bord druk te, maar bezweek onder Piet's counter attack. Johan van der Wal won, naar eigen zeggen, onverdiend van Gerard Rump, die in zijn frustratie hierover bijna een schaakklok deed sneuvelen. Cor van Etten zat, naar hij meende, in de opening 'voor Sinterklaas te spelen', maar liet Bob Bosma in het eindspel zo goed als kansloos. De jongste van de Vlaar-zusjes, Shannon, deelde, uit eer bied voor het leeftijdsverschil van zo'n jaar of zeventig, de puntjes met Hans Horninge. Wat verder nog opviel was, dat Heyo Niehaus per se een eigen schaakklok op tafel wilde hebben naast die, die tegen stander Arnoud Korse al had klaar, gezet. Maar kenners weten dat dat indruist tegen de schaakreglementen. Wel had Heyo genoeg schaakervaring in huis om de winst binnen te halen. De uitslagen van ronde 13, gespeeld op LIMMEN - De Bridgeclub Limmen heeft op 10 december als volgt gespeeld: A-Lijn: l.Min-Valkering 63,39, 2. Keyzer-Keyzer 62,50, 3. Fam.Hoogland 58,04, B-Lijn: i en 2 Fam.v.d.Molen en Klous-v.Straaten 57,14, 3. Kuiper-Zijp 56.79, C-Lijn: l.Fam. Morcus 62,50, 2.Goedhart-de Wit 59,64,3. Hulsebosch- Zeeman 57,14, D-Lijn: 1. Zoontjes- Valkering 62,86,2. de Nijs-Luttikhuizen 59,00 3.Fam.v.Wijk 56,50, E-Lijn: 1. Starink-'Vasbinder 59,52, 2. Nijman- Hulsebosch 55,95,3. Fam.Koene 54,17. 4 Bob Bosma - Cor van Etten 0-1; 5 Peter Folkertsma - Joop de Lange 1-0; 6 Dik Kraayenbrink - Otto Koenders 0-1; 7 Jan de Jong - Lindsey Vlaar 1-0; 8 Hans Horninge - Shannon Vlaar 0,5-0,5; 9 Arnoud Korse - Heyo Niehaus 0-1. Rangschikking na ronde 13:1 Tom van Ham 1046 pnt, 2 Bouke Woudstra 882,3 Piet Manni 838, 4 Frits van der Werff 817,5 Johan van der Wal 814. HEOILOO - Op 9 december werd er door leerlingen van zwembad Loos afgezwommen voor het C-diploma van het Zwem ABC. Dit werd gehouden in de Beeck in Bergen. De kinderen zwommen allemaal heel netjes en waren dan ook allemaal geslaagd. De geslaagden zijn: Diploma C: Kim Barnhorst, Laurens Biesheuvel, Berend Blok, John Burger, Max Dekker, Djurre Heemskerk, Cas Kaandorp, René Loogman, Ilse Nadort, Thijs Talsma, Jennifer Visser, Mark Wagter, Ludo Walter, Robert Wiebering, Dianta v. Wijk. HEILOO - De uitslagen van bridge club Fumez Pas van 11 december zijn: Lijn A: 1 M. G. Jacques 64,17, 2 T. Kunst T. Rosier 58,33, 3 L. Hoeksema Sc G. Rosier 55,42, Lijn B: 1 L. P. Zwanenburg 70,42,2 J. Baas Sc P. de Lange 55,00,3 O. van der Horst Sc R. Kops 53,33, Lijn C: 1 G. Starink Sc G. Meuleraan 60,50, 2 T. Chr. van Riemsdijk 58,50,3 N.& B. Hoenderdos 55,00, Lijn D: 1 T. Bras Sc T. Geerhng 63,02,2 C Sc M. de Jong 57,29,3 J. A. Vink 56,25. HEILOO - Door de jaren heen is het Jan Vermeer Pannekoeken Toernooi van Double Stars Heiloo- georgani seerd in de laatste week van het jaar- altijd even populair gebleven en is qua opzet nauwelijks veranderd. Natuurlijk is het eten van Pannenkoeken in de pauze altijd een belangrijk onderdeel van het toernooi. Een lekkernij voor de jeugd die al die jaren door moeders van de ontvangende vereniging werden gebakken. Het evenement is bedoeld voor de allerjongste leden van de deel nemende verenigingen die zo ongeveer de leeftijd van 7 en 8 jaar hebben. Sommigen hebben maar net kennis gemaakt met de voorloper van het honk- en softbal; anderen spelen alweer een jaartje mee. Hoewel spelvreugde voorop staat bij deze tak van sport, kun nen de jongelui soms zeer fanatiek zijn en een leuke wedstrijd laten zien aan de bezoekers. Programma Het programma voor deze peanuts ziet er deze dag als volgt uit. 10:00 Double Stars - Bears 10:40 Cromtigers Flying Petrels 11:20 Bears - Flying Petrels Pannenkoeken eten 12:20 Cromtigers - Double Stars 13:00 Flying Petrels - Double Stars 13:40 Bears - Cromtigers Jan Vermeer Sinds drie jaar heet het toernooi het Jan Vermeer Pannenkoekentoernooi. Dit ter nagedachtenis aan honk- en softbal- coryfee Jan Vermeer. De familie van Vermeer zal dan ook weer op deze dag aanwezig zijn om het toernooi te ope nen of om de prijzen uit te reiken. Arjan Doef treedt weer op als scheidsrechter. Naast de wedstrijdjes kunnen de spelers en speelsters deelnemen aan oefenin gen zoals slaan, fielden, gooien, enzo voorts. En niet alleen de leden van de deelnemende vereniging. Ook de jeugd uit Heiloo en omstreken is welkom op deze dag, want ook zij kunnen deelne men aan deze oefeningen die worden begeleid door oudere leden van Double Stars Heiloo. Bovendien zal er ook een HEILOO -In Zwembad 't Vennewater is in november en december afgezwom men voor de volgende zwemdiploma's. A-diploma: Sanne Rijs, Elsemieke Schouten, Francis Kweldam, Silvia van Duivenvoorde, Dirk Ploegaert, Daniëlle de Jonge, Romana Koster, Valerie de Jong, Mara Scepanovic, Joyce van Amstel, Mees Molenaar, Isabel Peereboom, Lana Kamminga, Ellemijn Hofland, Milan de Moor, Sven Levink, Lars Vink, Gabriëlle de Vet, Jiddo van den Berg, Sarlne Boersma, Sanne Jolijn Zeeman, Stan de Boer, Charlotte Hopman, Thomas Löw, Tom Diels, Max Meyerse, Joey Damiaans, Sanne Nieuweboer, Tomas Louter, Mark Velseboer, Renée van Strien, Stan Greveling, Dominique van der Zande, Tom Belleman, Hugo de Groot, Max Kastanje, Martijn de Laat, Suzanne Broer, Cindy Kroon, Joost van Doorn, Annemijn Wieland, Bojoura van Riel, Barry Kraakman, Lynn van den Berg, Marlou Bommer, Nienke Beenhakker, Pascal Hoberg, Stijn Hollander, Mika Smit, Jochem Emke, Lisanne van Westerop, Joppe Vleer, Sara Kostense, Laura Smit, Kielen Zuurbier, Bas Schenk, Max Alderder, Hannah Min, Halana Vlaming en Roman Brandt. B-diploma: Dirk Jesse Schaafsma, Jill en Dave Houtenbos, Liselotte Steen, Björn Schuurmans, Kristian Blom, Ilse Molenaar, Joyce Naiine, Wijnand Meines, Yorick Nijman, Eva Heitbrink, Julia v.d. Haagen, Bob Sander, Sanne Beun, Tomas Louter, Rachel Kauwen, Debora Meyer en Sandie Tóth. C-diploma:" Dana Groenland, Brian Klaassen, Roxanne Kerssens, Raoul de Groot en Remy de Graaf. Overlevingszwemmen Brons: Madhuri en Sheetal Kruithof, Isabelle en Sander Veter, Francis Kweldam, Ayla en Kathy Agasi en Wietske Postma. Zilver: Bonnie en Stan Liefting, Anne Zonneveld, Madhuri Kruithof, Megan Haazelager, Ditte De Lange, Sarah Mulder en Nina Molenaar. Goud: Elise Daane, Remy de Graaf en Suzanne Comans. gezonden. Er werd gejudood volgens het systeem van de dubbele eliminatie. Bij één verliespartij kom je in de verlie zersronde waardoor je alleen nog maar tweede of derde kunt worden. Bij een tweede verliespartij is het toernooi defi nitief over. Nils Bouwman (-30 kilo) verraste vriend en vijand in dit voor hem eerste toernooi. De eerste partij werd verloren maar, daarna kwam een opmars van 5 gewonnen partijen tegen merendeel hogere banders. Uiteindelijk bleef Nils helaas steken in de kruisfinales. Thijs Kamstra (-24 kilo) en Tim Kuipers (-24 kilo) kwamen uit in dezelfde poule. Thijs had één partij gewonnen en één verloren toen hij moest aantreden tegen Tim die eveneens één gewonnen en één verloren partij op zijn naam had staan. In de onderlinge strijd bleek Tim ster ker waardoor Thijs net buiten de prijzen viel en Tim met een mooie derde plaats naar huis toe kon. Thijs Lesterhuis (-34 kilo) werd zijn eer ste partij overdonderd door een gedre ven groene bander. Hierna wist Thijs knap 2 wedstrijden te winnen waarna hij in de verliezersronde opnieuw moest aantreden tegen zijn opponent uit de eerste partij. Dit keer gaf Thijs goed partij, maar verloor toch de partij met een yugo. Menno Tol (-30 kilo)was een zelfde lot beschoren. Zijn eerste partij moest hij (gele band) aantreden tegen een blauwe bander. Menno verloor de partij, won daarna 2 maal knap om ver volgens weer tegenover de blauwe ban der te staan. Deze was wederom een maatje te groot voor de jongere Menno. Kars Zoon (-34 kilo) won zijn eerste partij met een beenveeg, maar verloor zijn tweede partij met een yugo. Toen de derde partij in een 'onbeslist' eindigde was het aan de scheidsrechter om een winnaar aan te wijzen. Helaas wees hij niet naar Kars. Voor Levi Ferwerda (-24 kilo) was het zijn eerste grote toernooi. Ondanks zijn inzet wist Levi zijn 2 partijen niet te winnen, zodat het toernooi voor hem ook qver was. Een andere pupil, Ricardo Hernandez (-27 kilo) presteer de beter. Hij won 2 partijen met een overname (tani o toshi) voor hij tegen men. Zijn lichaam was echter niet zo sterk als zijn karakter. Martin verloor de partijen. Joris Molenaar 50 kilo) had geen geluk met de loting. Hij moest direct aantreden tegen de latere num mer 1 en vervolgens tegen de uiteinde lijke nummer 3. Joris verloor ook beide partijen. Timo Lesterhuis (-42 kilo) ging ongeslagen door naar de kwartfinales. Hier kwam hij een oude bekende uit Purmerend tegen. In een uiterst beke ken duel gaven de judoka's elkaar wei nig toe. Helaas voor Timo scoorde zijn tegenstander met een yugo en was de tijd om net op het moment dat Timo een houdgreep aan wilde zetten. In de verliezersronde kwam Timo knap voor, maar gaf uiteindelijk de voorsprong weg. De partij eindigde onbeslist en de scheidsrechter wees Timo's opponent als winnaar aan. Richard Tol (-46 kilo) moest in zijn eer ste partij aantreden tegen een uiterst ervaren judoka. Met een alle of niets poging probeerde Richard te scoren. Deze tactiek werkte in het nadeel van Richard uit. De volgende 3 partijen werden echter knap gewonnen. In de vijfde partij wierp Richard zijn tegen stander met een mooie Harai Goshi. Deze worp gold echter niet omdat hij werd ingezet net buiten de mat. Uiteindelijk verloor Richard de partij. Verdiende eerste prijs De derde vrouwelijke deelnemer van Dojo 't Loo was Karen Stevenson (-44 kilo). In een poule met louter hoger gegradueerde judoka's liet Karen zich door niemand verrassen. Geweldig grondwerk leidde tot even goede houd grepen, zodat Karen met louter winst partijen aan het eind van de dag de wel verdiende eerste prijs in ontvangst mocht nemen. Op de tweede dag van het toernooi kwamen de oudere judoka's de mat op. Ivan Sindunata 66 kilo) draaide een goed toernooi kwam in de wedstrijd voor de derde plaats uiteindelijk te kort tegen een tegenstander die zeker 20 kilo meer woog. Van de 11 deelnemers is een vierde plaats nog steeds niet onverdienstelijk. Jasper Corts (- 55 kilo) wist het tot de kwartfinales te brengen. Helaas werd de tegenstand hier te zijn eerste verliespartij opliep. Na nog groot, zodat ook Jasper moest afhaken een winstpartij wist hij de vijfde wed- Riersteker f-60 kilo) zat ir strijd niet in gunstige richting af te slui ten, zodat ook hij helaas bleef steken. In de meisjes poule (-28 kilo) moesten de hartsvriendinnen Gaby de By en Jasmijn Lesterhuis het tegen elkaar opnemen. Nadat beiden gewonnen had den van de overige meisjes uit de poule moest de onderlinge wedstrijd uitsluit sel geven over de grootte van de beker die Gaby en Jasmijn mee naar huis zou nemen. In een spannende wedstrijd waarin de meiden elkaar niets toegaven was Jasmijn uiteindelijk net even ster ker, zodat zij met de eerste prijs naar huis ging en Gaby met een niet minder verdiende tweede plaats. In de poule van -38 kilo begon Jasper Henselmans direct met een verliespar tij. Gelukkig was dit'niet maatgevend voor het verdere wedstrijdverloop. Na 3 gewonnen partijen ging Jasper door naar de kruisfinales waar hij met weder om 2 gewonnen partijen door was voor het gevecht om de tweede en derde plaats. Helaas verloor Jasper deze partij, maar de tevredenheid over de mooie EGMOND - Tot 24 december kan men zich nog inschrijven voor de 32ste Nike oicua x i^iuu. t vu«ivu Egmond Halve Marathon. Na-inschrij- sp^edguT(hoe hard kun je gooien?) en ving voor de Egmond Halve Marathon een tosmachine zijn. Een mooie gele- is niet mogelijk, genheid om nader kennis te maken met honk- en softbal. Rond half vier is de Egmond Pier Egmond prijsuitreiking, waarbij er natuurlijk Le Champion organiseert daags voor de weer voor alle deelnemers een vaantje halve marathon op 10 januari tevens is, maar slechts één beker voor de win- voor de 7e keer de ATB-strandrace naar van het toernooi! Egmond-Pier-Egmond, met een afstand Het Jan Vermeer Pannenkoeken- van 36 kilometer de grootste strandrace van de Benelux. Toegang is mogelijk voor zowel wedstrijd- als prestatiefiet sers. De mountainbiketop en wegren ners van naam gaan de cyclosportieven in een open wedstrijd vooraf. Na het keerpunt bij de Noordpier in IJmuiden vormt op de terugweg het parcours door Castricum aan Zee een extra hin dernis. De start is op de Noord- Boulevard van Egmond aan Zee om 12.15 uur. toernooi vindt plaats op zaterdag 27 december aanstaande in de Sporthal Het Vennewater. Voor meer informatie over Double Stars Heiloo: Mark Groothuis, tel 06- 44082393. Combiklassement Zaterdags de Strandrace Egmond-Pier- Egmond fietsen temidden van wereld toppers en zondags de Nike Egmond Halve Marathon lopen. Een ieder die deze prestatie realiseert, zal opgeno men worden in het combi-klassement van beide evenementen. Zij worden extra beloond met een plaquette met inscriptie van de namen van beide eve nementen en de gerealiseerde tijden. Voor de winnaars bij zowel mannen als vrouwen zijn nog weer extra prijzen beschikbaar. Busvervoer naar Egmond Egmond aan Zee zal op 11 januari voor binnenkomend autoverkeer tussen 9.00 uur en 17.00 uur afgesloten zijn. Pendelbussen van Connexxion zorgen ervoor dat de deelnemers en supporters Egmond aan Zee tijdig kunnen berei ken. Deze pendelbussen hebben een filevrije doorgang naar Egmond aan Zee via de Heilooër Zeeweg (vanaf de overige locaties). De Zeeweg is deze dag alleen toegankelijk voor de pendel bussen. De pendelbussen rijden om de 5-10 minuten vanaf de Wendelaarstraat bij Albert Heijn via Winkelcentrum 't Loo, NS-Station en Het Baafje in Heiloo naar Egmond aan Zee. Vanaf de locatie Olympiaweg bij de Wielerbaan wordt rechtstreeks naar Egmond aan Zee gereden. De bussen rijden van 9.30 uur tot 12.00 uur en zijn bestemd voor zowel deelnemers als supporters/toe schouwers. Daarna vertrekt om 12.10 uur nog een laatste bus uit Alkmaar. Deze bus rijdt via de opstapplaatsen in Heiloo naar Egmond aan Zee. De kosten voor een retourtje per pendel bus bedragen 2,50. Ter plekke kun nen kaartjes worden besteld. Accomodatie Het Sportcentrum De Watertoren in Egmond aan Zee is het gehele weekend beschikbaar. Voor niet-deelnemers is het subtropisch zwemparadijs zaterdag open, maar zondag gesloten. Egmond wandel marathon In het weekend voorafgaand aan de Nike Egmond Halve Marathon en de Egmond-Pier-Egmond organiseert Le Champion voor de eerste keer de Egmond Wandel Marathon, een twee daagse wandeltocht voor het hele gezin. Ook op 3 en 4 januari zelf hebben wan delliefhebbers de mogelijkheid zich in te schrijven. Inschrijving voor alle onderdelen is mogelijk via www.egmondpieregmond.nl. Ronald Biersteker (-60 kilo) zat in dezelfde poule als clubgenoot Pim Schuit. Daar waar bij Ronald de teller bleef steken op 2 wedstrijden wist de veel ervarener Pim een reeks van 6 gewonnen wedstrijden neer te zetten. Alleen in de finale kwam Pim net te kort. Een knappe tweede prijs was het gevolg. Geslaagde deelname meisjes Dojo 't Loo kan terugkijken op een geslaagde deelname aan dit zware toer nooi. Van de meisjes was de score zelfs 100 procent. Alle drie in de prijzen. De afgelopen zondag kwam ook de 'fine fleur' van het Nederlandse Jiu Jitsu in het Bondscentrum in Nieuwe- gein bijeen. Onder leiding van de hoogst gegradueerde Nederlandse jitsu- ka's werden er examens afgenomen voor de zwarte band 4e en 5e dan. Ook Erik Ekkelenkamp, de Jiu Jitsu leraar van Dojo 't Loo, ging op voor zijn 4e dan examen. Dit examen bestaat uit 2 zware onderdelen. Voor het eerste onderdpel was Erik enkele maanden geleden al geslaagd. Dit keer kwam het eigen werkstuk en een variëteit aan technieken aan de orde. De veeleisende examinatoren wisten het beste in de jit- suka's naar boven te halen. Na een zwaar examen behaalde Erik zijn vierde dangraad. HEILOO -S.V. de Foresters geeft op zaterdag 3 januari een Nieuwjaars receptie vanaf 16.00 uur in de kanti ne, met muzikale ondersteuning van de Bakerstreet Boys. Op die dag wordt tevens de finale gespeeld van het voetvolleybal-toernooi. Afgelopen jaar wist Heiloo zelfde beker te veroveren op het Pannekoekentoernooi. HEILOO - De Heilooër Bridge Club heeft op dinsdag 9 december als volgt gespeeld: A-lijn: 1. HH Huting/ Huting 63,3,2. DD Klerk/ Stark 55,4. B-lijn: 1. HH Leering/Turk 61,5, 2. HH Reuzenaar/Schaaper 57,3. Donderdag 11 december: A-lijn: 1. HH Smit/Tiel 60,8, 2. DD Flendrikse/Koot 59,2. B-lijn 1. DD Pohley/Post 56,7. 2. Fam. van Os 55,8. C-lijn: 1. Fam. Romar 71,9, 2. HH Bennink/ Theune 65,1. D-lijn 1. fam. Huijgen 71,4,2. Mw vd Wardt/ Hr Koenders 59,9. AKERSLOOT - Dimtronic Meervogels 1 HCV 2. Het eerste doelpunt viel aan Meervogelszijde via een break-out, HCV sloot meteen aan Meervogels deze achterstand weer wat li- 1moe Hot r»a oon clfrnTP via een penalty en maakte via een lobje dedigend slordig penalty werd het 3 der uit naar 5 - speelde. Via een 6 en HCV liep ver- 10. Gelukkig wist 1 - 2. Daarna miste Meervogels aanslui tend twee penalty's maar wist via een snelle aanval wel de gelijkmaker te sco ren. Vanaf dat moment liep Meervogels achter de feiten aan liep meer tegen zichzelf te handballen dan tegen HCV. HCV wist uit te lopen tot 2 - 6 terwijl Meervogels zowel aanvallend als ver in te lopen en was het na een slechte eerste helft 8 - 10. HEILOO - Zaterdag 13 december werd in de sportzaal van dorpshuis De Schulp de jaarlijkse onderlinge wed strijd gehouden bij gymnastiekvereni ging Aktief uit Egmond-Binnen. Onder grote belangstelling werden de discipli nes balk, brug, kast en mat afgewerkt. Op ieder onderdeel werd door een jurylid op vakkundige wijze geoordeeld over de prestaties van drieënvijftig jeugdige deelnemers. De kleuterafde ling gaf een demonstratie. Onder pro fessionele leiding van Mariska Warmer en Marian Welp en dankzij de inzet van vele vrijwilligers werd deze ochtend wederom een succes. Uitslagen: Jeugd 6-7 jaar: 1 Astrid Valkering (29,0), 2 Aymee Zentveld (28.0), 3 Lotte de Groot (28,0), 6-7 jaar: 1 Marieke Ory (27,5), 2 Mandy Baltus (27.1), 3 Mariska van de Schinkel (26,9), 8-9 jaar: 1 Jane Wesselingh (28.2), 2 Anna Isabella de Groot (28,1), 3 Arlene Baart (27,9), 8-9 jaar: 1 Anouk Hollenberg (29,6), 2 Susan van Rookhuijzen (29,4) 3 Nienke Wassenaar (29,1). Vanaf 10 jaar: 1 Renée Dijkman Dulkes (31,2), 2 Anne naar 14-11. Bij deze stand kregen twee Imming (29,2), 3 Willemijn Taal (28,9), speelster van Meervogels vlak achter Vanaf 10i jaar: 1 Michelle Nieuweboer elkaar een 2-minutenstraf waardoor (28,5), 2 Sophie Lute (28,4). Meervogels even met vier speelsters in Keurploeg het veld stond. Door een mindere fase 7 jaar: 1 Iris Melker (29,3), 2 Merel van van Meervogels met onnodig balverlies der Steen (28,7), 8 jaar: i Sterke tweede helft Meervogels begon sterk aan de tweede helft en zette de achterstand via een aantal vrije kansen om in een voor sprong, 11-10. HCV maakte weer gelijk en daarna liep Meervogels uit kwam HCV weer gelijk tot 14 - 14. Meervogels scoorde vanaf de cirkel en miste daarna weer 2 penalty's achter elkaar. De daaropvolgende penalty ging er wel in en na nog een mazzelbal letje vanuit de hoek won Meervogels uiteindelijk met 17 - 14. Nikki van Velzen (30,2), 2 Robin Staa (29,5), 3 Melanie Gul (29,4), 9 jaar: 1 Julia Slotemaker (29,7), 2 Samara Mey (28,8), 3 Maureen van der Schinkel (28,6), OVanaf 10 jaar: 1 Jeanique Oud (32,3), 2 Kelly Staa (29,8), 3 Melissa Beers (29,3).

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2003 | | pagina 14