Mooie èn lekkere prijzen gewonnen bij slagerij Brink Gezocht: nieuwe leden voor de vereniging voor singles Willem Blaeu: de sportiefste schooi van Alkmaar Bek(l)euring bij Fitcentrum de Winter UITKIJKPOST - 21 JANUARI 2004 - PAGINA 06 V HEILOO Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. vervolg van pagina 4 geldt het bestemmingsplan Zuid-Oost H, 2e uitwerking. Oude bestemmingsplan Dit uitwerkingsplan laat een derde bouwlaag als kapvorm toe. Het college wil voorkomen dat afbreuk wordt gedaan aan de stedenbouwkun dige en architectonische kwaliteit van het markante woongebouw door de realisering van een (incidentele) derde bouwlaag. Nieuwe bestemmingsplan Het eerste ontwerp om te komen tot die wijzi ging is thans gereed. Deze herziening is er op gericht de bestaande hoogtes te begrenzen. De plaatsing van dakopbouwen is daarmee planologisch niet meer mogelijk. Voorontwerp bestemmingsplan ter inzage Het voorontwerp le herziening van het bestem mingsplan Zuid-Oost H, 2e uitwerking, waarin de wijzigingen zijn opgenomen, ligt vanaf don derdag 22 januari 2004 gedurende vier weken ter inzage in het gemeentehuis bij de Publieks- balie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na telefonische afspraak met de heer L. Bas van de afdeling VROM, telefoonnummer (072) 535 67 46. Ook kunt u gedurende de openingstijden terecht in de openbare bibliotheek aan de Westerweg 250. Zienswijze Gedurende deze periode is er voor belangheb benden gelegenheid te reageren op het voorgenomen plan. Dit worden ook wel zienswijzen genoemd. Deze zienswijzen kunnen worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Informatie Voor meer informatie kunt u terecht bij de heer L. Bas van de afdeling VROM, telefoonnummer (072) 535 67 46. Gebruiksvergunning Het college van Burgemeester en Wethouders heeft op basis van artikel 6.1.1. van de gemeentelijke Bouwverordening een gebruiks vergunning afgegeven voor de Egelantier, Westerweg 250. Het college van Burgemeester en Wethouders heeft op basis van artikel 2.1.1. van de Brand beveiligingsverordening een gebruiksvergunning afgegeven voor Bungalow- en Caravanpark Westerhoeve, Westerweg 377a. Afval ete Milieu Leefomgeving Gemeente gaat snoeien. Deze winter gaat gemeente Heiloo weer op diverse plaatsen in de gemeente snoeiwerk- zaamheden verrichten. Het gaat hier om het uitdunnen van bosplantsoenstroken. Dit regulier van de beplanting een kans krijgt, zodat de bosplantsoenstrook ook in de toekomst goéd dicht begroeid blijft. Tevens worden diverse heestervakken terug gezet'. Dit houdt in dat de heesters zodanig gesnoeid worden dat er een goede verjonging plaatsvindt. Al het oude hout wordt verwijderd. Gemeentebos en 't Beestenboetje In het gemeentebos worden ook snoeiwerk- zaamheden verricht. Het gaat hierbij om het stuk bos ten noorden van het fietspad langs het Beestenboetje. Dit is al enkele jaren niet gebeurd. Door dit stuk bos uit te dunnen brengen we meer licht in het bos, doordat bomen en struiken die andere bomen in de weg staan worden weggehaald. Het accent komt zo meer te liggen op de grote oude bomen. De takken worden op een zogenaamde 'takkenril' gelegd. In deze takkenril kunnen veel vogels en andere dieren een schuilplaats vinden. Ook worden enkele bomen weggehaald op het terrein van het Beestenboetje. Uit onderzoek is gebleken dat enkele bomen ziek en/of aangetast zijn door verschillende schimmels. Deze worden ook verwijderd. Meer informatie Voor vragen kunt u contact opnemen met medewerkers van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer (072) 535 68 68. Milieubeleidsplan 2004-2007 Burgemeester en wethouders maken bekend, dat van 21 januari tot en met 18 februari 2004 het concept-milieubeleidsplan 2004-2007 van de gemeente Heiloo ter inzage ligt. Gedurende deze vier weken kunnen belangstellenden volgens de Inspraakverordening hun mening over dit plan kenbaar maken. Het Milieubeleidsplan heeft de titel 'Milieu in Heiloo, zo doen wij dat' meegekregen. Het plan laat zien waar in de gemeente Heiloo in de komende periode bij de uitvoering van het milieubeleid de nadruk zal komen te liggen en hoe we het milieubeleid samen met de inwoners gaan uitvoeren. Het college en de commissie openbare ruimte hebben inmiddels met het principe en opzet van het plan ingestemd. Op basis van de inspraak wordt het plan bijgesteld en vastgesteld. Inspraak Het concept-milieubeleidsplan 2004-2007 ligt ter inzage in het informatiecentrum in het gemeen tehuis. Belangstellenden kunnen tijdens de inspraaktermijn van 21 januari tot en met 18 februari 2004 zowel mondeling als schriftelijk een reactie op het concept-milieubeleidsplan geven. Een schriftelijke reactie kan worden gestuurd naar burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Voor het geven van een mondelinge reactie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer F. Kwint van de Milieudienst Regio Alkmaar, telefoonnummer (072) 548 84 51. U kunt ook uw reactie per e-mail sturen naar fkwint@alkmaar.nl. Meer informatie Voor meer informatie over het milieubeleidsplan kunt u contact opnemen met de heer F. Kwint van de MRA, telefoonnummer (072) 548 84 51. Het milieubeleidsplan is ook te vinden op de website van de gemeente Heiloo (www.heiloo.nl) onder Actueel/Heiloo contact/Afval, milieu. Mededelingen Thema-avond vrijwilligerswerk van 21 januari gaat niet door De discussieavond in het Open Huis op 21 januari 2004 met als thema "Versterking én verjonging van het vrijwilligerswerk in Heiloo" wordt geannuleerd. Veel organisaties blijken behoefte te hebben aan diverse cursussen en workshops zoals ehbo- cursus, cursus veiligheid, workshop conflict hanteren, workshop vrijwilligerscontracten, etc. in de komende periode richt de vrijwilligerscoör- dinator zich op het creëren van een doeltreffend scholingsaanbod. In de komende nieuwsbrief wordt u hierover bericht. Overigens rijn sugges ties voor scholingsactiviteiten nog altijd van harte welkom. U kunt hiervoor de vragenlijst gebruiken of via e-mail: e.d.graaff@heOoo.nl Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de coördinator vrijwilligerswerk mevrouw E. de Graaft, telefoonnummer (072) 535 66 84 of via e-mail: e.d.graaff@heiloo.nl. Werk in uitvoering Afsluiting Heerenweg Op de hoek Stationsweg/Heerenweg worden door Bouwbedrijf Dekker BV in week 4 van 2004 bouwwerkzaamheden verricht. Hierbij is de inzet van groot materieel noodzakelijk. Daarom is op vrijdag 23 januari 2004, van circa 7.00 uur tot 9.00 uur, een gedeelte van de Heerenweg, iets ten zuidwesten van de kruising met de Stationsweg, afgesloten voor het wegverkeer. De Stationsweg naar het NS-station (vanaf de rotonde) blijft hierbij bereikbaar. Een Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. H. Bekker van het Ingenieursbureau, telefoonnummer (072) 535 67 62. Gezellige bingoavond Het Oosthonk HEILOO - Vrijdag 30 januari wordt om 20.00 uur in het Oosthonk. Oostkanter 14, een gezellig bingoavond gehouden voor het hele gezin. Ook kan familie, buren, vrienden en kennissen worden meegenomen. De toegang is voor de leden gratis en niet-leden betalen 1 per persoon. Een bingokaart kost slechts 50 eurocent en de consumpties zijn goedkoop. Er zijn uiteraard hele leuke prijzen te winnen. In verband met het inkopen van de prijzen, wordt u verzocht om zich op te geven bij Harry Franse, tel. 072-5330111, de Waard 41,1851 RA Heiloo, fax 072 5339807, e-mail: h.f.hfranse@freeler.nl. Ledenvergadering PvdA Heiloo HEILOO - De PvdA Heiloo houdt op 28 januari een ledenvergadering in het Trefpunt, Abraham du Boishof 2, aan vang 20.00 uur. De lokale politiek en de gekozen burgemeester staan op de agenda. Ook niet-leden zijn van harte welkom. GroenLinks bijeenkomst HEILOO - De GroenLinks gemeente raadsleden nodigen houden op maan dag 26 januari om 20.00 uur hum frac tievergadering in het gemeentehuis. U kunt onderwerpen inbrengen die u ter harte gaan. GroenLinks kan ook op andere tijdstippen worden bereikt per telefoon 072- 5320018 of e-mail heiloo@groenlinks.nl. WD-Heiloo bezoekt Ypestein HEILOO - Op donderdag 29 februari vergadert de gemeenteraadsfractie van WD-Heiloo in Ypestein, in Ypsalon (aanvang 20.00 uur). Deze vergadering is speciaal bedoeld voor bewoners van Ypestein. Als u een onderwerp wilt bespreken, uw hart wilt luchten, of uw oor te luisteren leggen, dan bent u van harte welkom. Aanmelding is niet nodig. Inlichtingen bij Chris Streefkerk, tel. 072-5331386, of René van Splunteren, tel.: 072-5321931. Bloemschikken bij Groei en Bloei HEILOO - De afdeling Heiloo en omstreken van Groei en Bloei organi seert in februari en maart een cursus voor beginners en wat gevorderde bloemschikkers. Er wordt een fleurige schikking met voorjaarsbloemen op een moderne basis, gemaakt, een royaal opgemaakt cascadeboeket, en ook een ingepakte vaas opgemaakt met een bloemenzee. De cursusdata zijn groep 1: 4 en 18 februari, en 10 maart om 14.00 uur, groep 2: 4 en 18 februari en 10 maart om 19.45 uur, groep 3:5 februari, 4 en 18 maart om 20.00 uur. Zelf meenemen: Snoeischaar draad tang, zeer scherp mes en eventueel een krat om e.e.a. na afloop te vervoeren. De kosten bedragen 60 voor leden en 72,70 voor niet leden. De cursus wordt gegeven in de ter Cousterkerk, Holleweg 111 Heiloo. Opgave bij Stien Offerman tel. 0251-245837 of per e mail: jan-stien.offerman@planet.nl. gemeente-info WWW. Activiteiten AYYH HEILOO - Op donderdag 29 januari organiseert de Algemene Vrouwen Vereniging Heiloo e.o. (AWH) een lezing met als titel: 'Een natte handels oorlog, Noord-Hollandse marktsteden 1500 - 1800', door drs. D. Aten, histori cus en archivaris bij het Hoogheemraad schap Hollands Noorderkwartier. Tijdens deze lezing wordt de complete 'natte' handelsoorlog om de beheersing van de vaarten, sluizen, overtomen en dijkwegen tussen Hoorn, Alkmaar en Purmerend aan de orde gesteld. De aan wezigen zullen zien hoe Alkmaar aan het begin van de 17e eeuw een beslis^ sende voorsprong op Hoorn behaalde. Ook de razendsnelle opkomst van Purmerend als marktstad na de bedij king van de Beemster (1612), de Purmer (1622) en Wijde Wormer(1626) komt aan bod. Een en ander wordt door de heer Aten toegelicht aan de hand van tientallen dia's van historisch kaartma teriaal en oude prenten. De lezing is in het Open Huis (boven 't Loo), aanvang 14.00 uur. Toegang is gratis voor de leden, niet- leden betalen 3,- (inc. 1 consumptie). HEILOO - Na 43 jaar te hebben 'gesiagerd' hebben Hans en Gemma Brink onlangs het reilen en zeilen van hun slagerij Brink iii Kennemer Vers gedeeltelijk overgedragen aan Arnold Zwart, die reeds 14 jaar werk zaam is bij de slagerij en dus goed op de hoogte van alle ins en outs. In ver band met deze reorganisatie hield sla gerij Blink een leuke actie voor al haar klanten. Deze kregen bij elke besteding in de slagerij een bon, waarmee ze kans maakten op mooie èn lekkere prijzen. Vrijdag werden de winnaars door een van Brinks oudste en trouwste klanten, de heer N. Berger, uit een grote ton met de vele ingevulde bonnen getrokken. De eer ste prijs, een Senseo apparaat, werd gewonnen door mevrouw Riet, de tweede prijs, een broodmachine, ging naar Sjef de Haan. De overige prijzen werden als volgt verdeeld: een met worst of paardenworst ging naar M.G.M. den Blanken, I. Daienberg, D. Kat, J.H.V. Willigen en A. Leeuw, rollades waren er voor B. Metselaar en J.M. de Vries, de vierpersoons gourmetschotel werd gewonnen door E. Melgers en twee cheques ter waarde van 10,- werden verdeeld onder C. Zijlmans en P. Schouten. REGIO - Bent u alleengaand en wilt u uw vrienden-/kennissenkring op een leuke manier uitbreiden, dan is de Vereniging voor Singles wellicht iets voor u. De Vereniging voor Singles, afgekort VVS, is een gezellige club voor alleengaanden in de leeftijdscate gorie 35 tot 55 jaar, met leden uit de regio Noord-Holland. Dit jaar vierden zij hun 10-jarig bestaan. De VVS kan u diverse activiteiten bieden in een onge dwongen sfeer. Binnen de vereniging zijn er verschillende groepen werk zaam met meerdere coördinatoren. Regelmatig ziet de organisatie dat er binnen de VVS vele, leuke contacten/ vriendschappen (zijn) ontstaan tijdens activiteiten zoals bowlen, (stijl-)dan- sen, fietsen, wandelen, schaatsen, uit eten gaan, kookclubje, museum bezoe ken, thema-avonden, samen muziek beluisteren (onder andere Ierse muziek), weekendje weg, kerstbal, kerstdiner, gezamenlijk Oud en Nieuw vieren etcetera. De activiteiten vinden voornamelijk in het weekeinde plaats. Introducés zijn welkom op de 'open' avonden. Verder zijn bij de evenemen ten op de zondag de kinderen van de leden welkom. Eenmaal per jaar in het najaar vindt er een feestavond plaats en aan het begin van het nieuwe jaar wordt er een nieuwjaarsborrel georga niseerd. De activiteiten staan vermeld in de nieuwsbrief die de leden één keer per maand ontvangen. De contributie bedraagt 15,- per half jaar. Voor meer informatie: mevrouw R. Staadegaard, tel: 072-5336671, e-mail: vvsheiloo@hotmail.com 50-Plussers lezen voor bij Ollie B. Bommel HEILOO - De nationale voorleesda gen van 27 januari tot en met 7 februa ri is de nieuwe jaarlijkse campagne gericht op het voorlezen aan peuters en kleuters. In het kader van de nationale voorleesdagen komt iemand uit het team '50+ leest voor', in samenwerking met de openbare bibliotheek, vier och tenden voorlezen aan de peuters van Ollie B. Bommel, Kanaalweg 1. Het voorlezen vindt plaats op maan dag 26 januari, donderdag 29 januari, maandag 2 februari en donderdag 5 februari om 10.30 uur. Anneke Boot zal onder andere voorlezen uit het boek 'Ik wil de maan' van Jonathan Emmett en Vanessa Cabban. Dit boek is in 2003 gekozen tot beste prentenboek en heeft daarmee de jaarlijks kiekeboekprijs gewonnen. De nationale voorleesdagen zijn een initiatief van Stichting Lezen en worden georganiseerd door de Stichting CPNB. Met de campagne wordt aandacht gevraagd voor het voorlezen aan kinderen die zelf nog niet kunnen lezen. Voor meer informa tie: www.denationalevoorleesdagen.nl. Annet Haar Zaak bestaat (bijna) 10 jaar HEILOO - Dit jaar op 5 december aanstaande bestaat Annet Haar Zaak 10 jaar. Maar zij willen dit het hele jaar vieren, anders is na 3 weken ita die datum het jaar om. En dat zouden zij erg jammer vinden want zij heb ben wat voor u in petto. Zij willen namelijk elke maand in 2004 een gra tis 'make over' weggeven! Vanaf 1 februari aanstaande is op Happy Radio te horen wat u precies moet doen om in aanmerking te komen voor deze prachtige kans op een nieuw uiterlijk. Zet uw radiofre quentie op woensdags, vrijdags en zondags op 99.9 en 98.4 FM (andere dagen mag natuurlijk ook) en luister goed naar de reclames of u het spotje van Annet Haar Zaak hoort. Daarin wordt u verteld wat u moet doen om in aanmerking te komen voor de gra tis make over. Het is echter de bedoe ling dat u uzelf opgeeft en niet Cash Carry gaat voor dansbaarheid REGIO - Het belangrijkste van een feest is natuurlijk dat het ook een feest wordt! Dansbaarheid is dan ook altijd het uitgangspunt van het Cash Carry repertoire. De covers en classics van deze band beslaan de periode van 1960 tot en met het hui dige millennium. Cash Carry is in 1996 begonnen als 70's band maar is inmiddels uitgegroeid tot een 5-per- soons allround coverband met zan geres, bestaande uit: Willem de Fouw: gitaar en zang, Martin van Gulik: toetsen en zang, Ivar Lansen: slag werk en zang, Marco Goedhart: bas en zang, en S. Maas: zang. Verbreding van het repertoire heeft tot gevolg gehad dat Cash Carry voor bijna iedere gelegenheid de juiste band is. Inmiddels hebben zij op veel locaties een of meerdere malen optredens mogen verzorgen, dit varieert van kasteel tot café's, van huiskamer tot sportzaal. Of het nu rock 'n roll, soul. seventies disco, pop, ska, nederpop of rock is, zij stre ven ernaar de originele pophit zo dicht mogelijk te benaderen, met dezelfde intentie, sound en energie. Door regelmatig het repertoire aan te passen is het aanbod zeer gevari eerd. Zenit, centrum voor bewustzijn HEILOO - Je familie, het gezin waar in je opgroeide, je werkomgeving, je school, je kunt ze allemaal zien als een systeem. Zo'n systeem kun je let terlijk zichtbaar maken door het in de ruimte neer te zetten met behulp van representanten. Door het opstel len van het systeem kan aan het licht komen welke krachten en invloeden er spelen tussen de verschillende leden ervan. Het bijzpndere is dat de representanten dezelfde gevoelens en onderlinge verhoudingen gaan ervaren als de echte leden van h^t bedoelde systeem. Door te zien wat er is en oplossende uitspraken te laten zeggen ontstaat een nieuw innerlijk beeld. Door deze nieuwe ordening wordt het mogelijk dat de oorspronkelijke dynamiek, het stro men van de liefdesenergie binnen he systeem, weer op gang komt, zoda zich herstelt wat soms generaties lang gestagneerd was. Wordt deze bewe ging ervaren en verwelkomt, dan treedt een diep helende werking op binnen het systeem. De groep die 6 avonden bij elkaar komt is bereid om voor elkaar representant te zijn en de systemische energie mede te drageri. Hierdoor is het mogelijk op diepere lagen inzicht te krijgen wat er op zielsniveau in je familie, of welk ander systeem speelt. De bijzondere band die met elkaar ontstaat door de intense ervaringen van de opstellin gen, kan een heilzame werking heb ben op het proces van veranderen, die een ieder op zijn eigen wijze ondergaat. Info en opgave: Edwin Kater, praktijk voor bewustzijnstrai- ningen, familie en organisatie opstel lingen Tèrmijen 141, Heiloo tel. 072- 5340429, e-mail: kater-boon@zon- net.nl iemand waarvan u vindt dat die het nodig heeft. Annet Haar Zaak wil er bij hun maandelijkse keuze namelijk zeker van zijn dat degene die wordt uitgekozen, ook daadwerkelijk een make over wil. Als de make over klaar is wordt daarvan een prachtige portretfoto gemaakt door fotograaf Ab Baart en deze mag u natuurlijk houden. Tevens gebruikt Annet Haar Zaak deze foto (voor en na) in de advertenties en wordt er een schitte rende poster van gemaakt die min stens een jaar in haar salons te bewonderen is. Dus mocht u ambities hebben om (al is het maar een keer in uw leven) als fotomodel te fungeren, let dan op wat er in de plaatselijke kranten en op Happy Radio vermeld en verteld wordt. Deze oproep geldt voor alle leeftijden en voor mannen en vrouwen en zal zoveel mogelijk door Annet zelf worden gedaan. Annet Haar Zaak m/v Middewaard 43c, tel. 072-5719660 Heerhugowaard: Winkelhof 't Loo 35, tel. 072-5332779, Heiloo, www. annethaarzaak. n 1 ALKMAAR - Sinds 1998 is o.s.g. Willem Blaeu L.O.O.T-school (zie www.lootschool.nl) en per augustus 2004 komen daar sportklassen bij. Sportklassen zijn er voor leerlingen die het leuk vinden om veel verschil lende sporten te beoefenen. Zes uur lichamelijke opvoeding per week in plaats van drie uur. Vele sporten komen aan bod zoals skiën, snow- boarden, sportklimmen, schaatsen en snorkelen. Tijdens deze zes uur licha melijke opvoeding doen de leerlingen vaardigheden op als samenwerken, hulpverlenen, het accepteren van en omgaan met verschillen, communice ren, leiding geven én accepteren. Het komend schooljaar starten de sportklassen. VWO en HAVO leerlin gen kunnen in de tweede fase het vak L02 kiezen in de vrije ruimte. Sportklas en L02 vormen een goede voorbereiding op een opleiding in de sport- en bewegingsvervolgopleidin gen. TweeTalig Onderwijs Willem Blaeu Twee jaar geleden is de osg Willem Blaeu gestart met TweeTalig Onder wijs (TTO); het Willem Blaeu is de enige school in de regio Alkmaar. De leerlingen die kiezen voor het tweeta lig onderwijs krijgen na een voorbe reidingsperiode van enkele weken 50% van de lessen in het Engels. De vakken aardrijkskunde, geschiedenis, beeldende vorming, techniek, licha melijke opvoeding en wiskunde zuilen gedurende drie jaar in het Engels onderwezen worden. Daarnaast krij gen de leerlingen elk jaar een uur extra Engelse les. Ook zullen er ook in de bovenbouw extra uren Engels gegeven worden terwijl presentaties en werkstukken in het Engels worden gedaan. De leerlingen sluiten hun TTO opleiding af door deel te nemen aan het Cambridge Language A2 exam, onderdeel van het International Baccalaureaat, een uitstekende graad meter om hun Engels te beoordelen. Op maandag 26 januari is er om 20.00 uur een extra informatie avond aan de Robonsbosweg in Alkmaar. Ook op de Open Dag van 13 februari is er de mogelijkheid om extra informatie te krijgen of kijk op www.ttoschool.nl of www.willemblaeu.nl. RTL4 televisieploeg op bezoek bij van der Steen HEILOO - Dinsdag 13 januari heeft het RTL4 televisieprogramma RTL Auto Wereld met Allard Kalff opna mes gemaakt bij Van der Steen Autobedrijf in Heiloo. Van der Steen Autobedrijf stond even in het middel punt van de Nederlandse autowereld. RTL AutoWereld is het best bekeken autoprogramma van de Nederlandse televisie. De reden dat de televisieploeg van RTL het autobedrijf uitgebreid in beeld wil brengen, is omdat het bedrijf gebruikte auto's aanbiedt op www.AutoOnline.nl. Dit is één van de grootste online zoekmachines voor occasions in Nederland. Het aantal bezoekers van www.AutoOnline.nl is het afgelopen jaar met maar liefst 30% gestegen. Deze stijging wordt vooral toegeschreven aan de kwalita tief goede en betrouwbare gebruikte auto's die door autobedrijven zoals van der Steen Autobedrijf bv Heiloo worden aangeboden op www.Auto Online.nl. Ook is van der Steen Autobedrijf Heiloo gespecialiseerd in alle merken nieuwe auto's, onder het motto vertrouwd met alle merken gaat van der Steen Autobedrijf Heiloo zich specialiseren en profile ren in de verkoop van alle merken nieuwe auto's. Dit om alle autorijders in de regio de gelegenheid te geven op één adres alle merken nieuwe auto's te kopen en bovendien service, garantie en onderhoud uit te laten voeren, ook voor autoschade en rui- treparatie en/of vervanging. RTL AutoWereld in de uitzending van RTL Auto Wereld dat komend seizoen gepre senteerd wordt door Allard Kalff en Michael Pilarczyk is van der Steen Autobedrijf Heiloo te zien op: vrijdag 30 januari, op RTL 5 tussen 20.00 en 20.30 uur en zaterdag 31 januari, op RTL 4 tussen 17.00 en 17.30 uur. De informatie uit de uitzendingen is ook na te lezen op www.rtlautowereld.nl en op www.vandersteen-heiloo.nl. van der Steen Autobedrijf Heiloo is op vrijdag 30 januari te zien op RTL 5 en zaterdag 31 januari, op RTL 4. LIMMEN - Zelf waren Carla Bakker en Jos de Winter, eigenaren van Fitcentrum de Winter in Limmen, ook al twee keer slachtof fer van de flitspaal aan de Kenne- merstraatweg en aan de Kanaalweg in Heiloo. Twee keer geld wegge gooid en twee keer balen. Om van de nood een deugd te maken hebben ze daarom een leuke actie bedacht om het humeur van medeslachtoffers op te vrolijken en alles weer van een 'zonnige' kant te laten bekijken. Iedereen die in 2004 een bekeuring oploopt bij een van de flitspalen in Heiloo mag daarom op vertoon van zijn bekeuring één keer gratis op één van de zonnebanken in het Fit centrum in Limmen. Deze actie loopt tot 13 maart 2004. U kunt spontaan langskomen met uw bekeuring op De Drie Linden 2 in Limmen, maar u kunt ook telefo nisch een afspraak maken (072- 5054605), Ook als u nog nooit klant bent geweest, of nog nooit op een zonnebank gelegen heeft, bent u welkom. Fitcentrum de Winter, ook hét adres voor actief bewegen op bewegingsbanken, training op Power Plate's, en infrarood warmtecabine.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 6