het» aanzien van 2003 jTu Ier a 1 3PENI (HUIZEN ROUTEl Publiekscampagne 'Stop huiselijk geweld!' Heimatkapelle en Stuurbaard Bakkebaard in de Buk Buk Muzikale play-in bij GGZ Willibrord BoeVet\t\fc 300 jaar oude Lindeboom op Landgoed Ter Coulster gesneuveld Inloopochtenden voor peuters en hun ouders in Bibliotheek Heiloo 7 februari 21 Het aanzien van 2003 14,50 DEUTEKOM 7 februari 2 3 DIEREN m ïmmrn 1 www.era.nl JOB in Ter Coulsterkerk Jongeren Café in de Willibrorduskerk Thema-avond pesten in de bibliotheek Het aanzien van 2003 door H. van Bree Boek van de week: Tweedehands boekenmarkt Trefpunt Workshop bloemen Trefpunt Leren Klaverjassen? Een reis door de muziek www.era.nl BESCHERMING Agenda Sporthal Het Vennewater UITKIJKPOST - 28 JANUARI 2004 - PAGINA 2 Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 09.15 uur en De Smetkliniek (Willi- brord), Kennemerstraatweg 464, maan dag t/m vrijdag van 09.00 tot 09.30 uur. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Thuiszorg Regionale Thuiszorg, tel. (072)5127127 (dag en nacht bereikbaar) verzorgt o.a. huishoudelijke-, verzorgende- en ver pleegkundige diensten, jeugdgezond heidszorg, diëtetiek, uitleen verpleegar- tikelen en gezondheidsvoorlichting Stichting De Dillenburg, tel. (072) 512 1280: stichting ten behoeve van zorg, welzijn en dienstverlening, tevens maaltijdservice aan huis De Thuiszorgwinkel Tel. (072)5199265: lenen, huren en kopen van verpleeg- en hulpartikelen Kraamzorg Parenta Kraamzorg, tel. 0900 - Parenta (0900 - 7273682) (dag en nacht bereik baar): assistentie bij de bevalling en kraamzorg op maat, van de meest uit gebreide 8-uurs dagverzorging tot 3- uurs kraamzorg. Gezondheids wij zer Koorstraat 33-35, 1811 GM Alkmaar, tel. 5143384. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo, tel. 072- 5115238. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur op werkdagen van 10.30 tot 11.30 uur en van 18.00 tot 19.00 uur, zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo. Spreekuur uit sluitend op afspraak. Het afhalen van voer en medicijnen kan op maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Op zaterdag uitsluitend volgens afspraak. Voor het maken van een afspraak kunt u bellen van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur op tel. 072-5340550. W. HARTONG HUISARTS, AFWEZIG 2 t/m 6 februari De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 16.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij en advertentie-opgave moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm is E 0,42 (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niette plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo: Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk maandag 17.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan dé balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadres seerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds R.J. Blaauw, ZWO werelddiaconaat. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: voorganger ds F.J.van der Wind. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: dienst van schrift en tafel m.m.v. oecomenisch zanggroepje, voorganger ds M. Braamse. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met jongerenkoor New Rhythm, voor ganger H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met herenkoor, voorganger J.Olling. Kinderwoorddienst. OL Vrouw ter Nood Vrijdag 08.30 uur: eucharistieviering. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering, 15.00 uur: aanbiddingslof. Woensdag 08.30 uur: eucharistievie ring. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met liturgisch koor, voorge gaan door pastor J. Oiling. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met gemengd koor, voorge gaan door pastor M. Strack van Schijndel. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur in het Open Huis, 't Loo 22 Heiloo. Info 072- 5113535. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5333396. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Elke zon dag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Kerkdiensten Egmond H. Marg. Maria Alacoque Egm. ad Hoef Zaterdag 19.00 uur: communieviering met samenzang. Zondag 10.30 uur: communieviering met Soli Deo Gloria. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. aan Zee Zondag 09.00 uur: communieviering met koor. Sint Adelbert Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur: eucharistieviering met Exspecto. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering met samenzang. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. SOW gemeente Egmond Egmond Binnen, zondag 10.00 uur, voorganger ds D. Firet Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger D. de Haan. Engelse vertaling aanwezig, tevens zondagsschool voor de kinde ren. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 42, Alkmaar, 072-5324530/ www.ekvriendschap.nl. Hervormd/Gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Uitgeest, zondag 10.00 uur: zending- en werelddiaconaatdienst, m.m.v. cantorij, voorganger ds M.J. Luijk. HEILOO - Het bijbelboek Job zou weieens in de bijbel terecht zijn geko men omdat de vraag van het lijden zo heftig door Job wordt gesteld. 'God waar bent u in mijn lijden, mijn ver driet?' Dominee Blaauw verwoordt Job, zondagmorgen om 10.00 uur in de Ter Coulsterkerk. Ook is er een kinder verhaal en een kinderlied. HEILOO - Op vrijdag 30 januari is er weer een Jongeren Café voor de jeugd van Willibrordus Parochiegemeen schap. In dit café voor jongens en mei den vanaf 13 kan worden getafelten nist, gesjoeld of gekaart, ook zullen er andere gezelschapsspelen beschikbaar zijn. De avond begint om 20.00 uur en wordt gehouden in de ontmoetings ruimte van de Willibrorduskerk, Westerweg 267 te Heiloo. Er staat chips, fris en een biertje (voor de 16+ers) klaar. De avond wordt om 22.30 uur afgesloten. Voor inlichtingen: ariejankuin@quicknet.nl, tel: 072- 5332179. HEILOO - De karakteristieke linde boom (rond de 300 jaar) bij de thee koepel op het landgoed Ter Coulster is zaterdagochtend door verrotting van wortels en stam scheefgezakt richting de koepel. De boom was zo slecht dat de familie van der Feen de Lille (eige naren van Landgoed Ter Coulster) hem helaas heeft moeten vellen. Zij zullen er een nieuwe lindeboom terugzetten met een bankje eromheen, zodat wandelaars van het mooie uit zicht kunnen genieten. Tevens zal het romantische houten witte bruggetje van begin 1900 weer in ere worden her steld. Bij het grasveld naast de thee koepel en in het begin van de oprijlaan worden weer nieuwe bomen aange- pland (eiken en kastanjes). Wandelaars op Ter Coulster zullen heb ben gemerkt dat er in de afgelopen twee jaar veel onderhoud in het bos is gedaan. Door de iepenziekte heeft de familie in de afgelopen jaren circa 200 grote iepen moeten vellen. Voorvader Gijsbert Fontein Verschuir heeft 200- 175 jaar geleden veel van de nu grote eiken en beukenbomen aan laten plan ten. Een aantal daarvan is nu zo slecht dat die door stormen zijn omgewaaid. Ook heeft de familie van der Feen de Lille een aantal slechte bomen preven tief gekapt omdat ze anders teveel ver nield zouden hebben als deze zouden zijn omgewaaid. Tevens maken zij het bos wat meer open zodat er meer licht op de grond valt, waardoor er meer ondergroei komt en de gezonde bomen meer kans krijgen om verder te groei en. De takken worden versnipperd en over de paden verspreid zodat die wat minder blubberig worden. De staat van de lindeboom op het landgoed Ter Coulster was zo slecht dat de familie van der Feen de Lille hem helaas heeft moeten vellen, (eigen foto) wereldnieuws iaddam gcpnk;:AlïVÜkl vogelpest vijfde Harry Potte Israel versus Arafat* - Beckham naar Real Vla be! Wisse Srnit Balkenende U»$an>*Cliiuers Beo» HEILOO - Van dinsdag 27 januari tot en met zaterdag 7 februari worden de Nationale Voorleesdagen gehouden. Deze campagne is een initiatief van de Stichting Lezen en richt zich specifiek op de ouders van kinderen van 0 tot 6 jaar. De doelstelling is, het voorlezen te bevorderen aan kinderen die nog niet leesvaardig zijn. Voor peuters en kleu ters is voorlezen erg belangrijk. Het is goed voor hun (taal)ontwikkeling en het vergroot hun woordenschat en tekstbegrip. Bibliotheek Heiloo organiseert tijdens de Nationale Voorleesdagen een aantal inloopochtenden voor peuters met hun HEILOO - De afdeling Jeugd gezondheidszorg van de GGD Noord-Kennemeriand houdt op don derdag 12 februari van 20.00 tot 22.00 uur een thema-avond over pesten in de bibliotheek Heiloo. Pesten komt veel vaker voor dan men denkt. Uit onderzoek is gebleken dat op basis scholen een op de vijf leerlingen regelmatig wordt gepest en een van de zeven zegt regelmatig als dader bij pesterijen betrokken te zijn. In het voortgezet onderwijs zijn er gemiddeld twee per klas het slachtof fer, terwijl vijf leerlingen zeggen dat ze regelmatig zelf pesten. De meeste leerkrachten hebben niet in de gaten dat er gepest wordt; 64% van de gepeste kinderen praat er thuis niet over. Tijdens deze voorlichtings avond komen onder andere de gevol gen van pesten en tips voor ouders aan de orde. Locatie van de bijeen komst bilbiotheek, Heiloo, Wester weg 250. Deelname 3,-. Er kunnen maxi maal 40 personen deelnemen aan de bijeenkomst. Voor opgave: jeugdge zondheidszorg GGD, tel. 072- 5662661 (maandag tot en met vrijdag van 9.00 uur tot 12.00 uur.) ouders. Ouders met kinderen op één van de peuterspeelzalen of kinderdag verblijven in Heiloo worden op specia le inloopochtenden ontvangen. Alle overige peuters en ouders zijn welkom op een algemene inloopoch tend, die gehouden wordt op donder dag 5 februari, van 10.00 tot 12.00 uur in de Bibliotheek van Heiloo, Westerweg 250! Tijdens de inloopochtenden wordt er voorgelezen voor de kleintjes (door leden van het team 'leest 50+ leest voor' en medewerkers van de biblio theek). Ouders kunnen dan informatie verzamelen over voorlezen en wat Bibliotheek Heiloo op dat gebied te bieden heeft. Natuurlijk is er ook alle gelegenheid om de meest uiteenlopen de vragen te stellen. Op de inloopoch tenden staat koffie/thee en limonade klaar. Tijdens de Nationale Voorleesdagen staat het prentenboek 'Ik wil de maan' van Jonathan Emmett centraal. Dit boek is dan ook prominent aanwezig tijdens de inloopochtenden in de peu ter- en kleuterafdeling van de biblio theek. Daarnaast worden tijdens de Nationale Voorleesdagen kinderen tot en met 5 jaar gratis ingeschreven (nor maal 2,50) en ontvangen de eerste 30 nieuwe peuter- en kleuterleden een vingerpoppetje van Molletje. MAKELAAR r REGIO - 'Je hoeft niet door schade en schande wijs te worden'. De Stuur groep Huiselijk Geweld Noord- Holland Noord zet vanaf 29 januari met deze en andere vervormde spreek woorden en gezegden, de mensen aan het denken over huiselijk geweld. Huiselijk geweld is geweld dat door iemand uit de huiselijke kring van het slachtoffer is gepleegd. Er is sprake van een relatie tussen slachtoffer en dader. Dat kan een huidige relatie zijn, maar ook een van vroeger. De dader kan een partner zijn, een ex, een kind of een huisvriend. Het begrip 'huiselijk' wijst dus op de relatie tussen dader en slachtoffer. En niet op de plek waar het gebeurt (het eigen huis). Het feit dat dader en slachtoffer elkaar kennen, of zelfs een relatie onderhouden, maakt het gebruik van geweld niet minder erg. Het maakt het juist pijnlijker. Geweld van een vreemde is ernstig, maar geweld van een bekende is meest al nog veel ingrijpender. Huiselijk geweld speelt zich af achter 2003 was niet alleen het jaar van Frans Bauer en Jamai, het was ook het jaar waarin Arnold Schwarzenegger gou verneur werd van Californië en het jaar van de protesten tegen de Irak-oorlog. Het koningshuis zorgde in de laatste maand ook voor nieuws met de geboor te van prinses Amalia. Maar de kreet 'We hebben hem' staat misschien wel voor het nieuws dat ons het meest zal bijblijven van 2003. Met deze woorden werd de aanhouding van Saddam Hussein op 14 december wereldkundig gemaakt. Verder vindt u in Het aanzien nieuws over: vogelpest, vijfde Harry Potter, Israël versus Arafat, Beckham naar Real, Mabel Wisse Smit, Balkenende-II, sars, Colombia ontploft, Robbie Williams, Ahold in opspraak, Martin Verkerk, Volkert veroordeeld, Siamese tweeling sterft na operatie, Balkenende bij Bush, zus Godett, wateroverlast Lage Landen, Van Abbemuseum heropend, Seder Soares doodgeschoten, Arnold Schwarze negger gouverneur, vijfde baan Schiphol, protesten tegen Irak-oorlog, Michael Jackson in opspraak, Gretta Duisenberg bezoekt Palestijnen, DJ Tiësto, Concorde uitgevlogen, Anna Lindh vermoord, Margarita Edwin de Roy van Zuydewijn, Armstrong wint vijfde Tour, Ford Genk, discussie over burqa, zesde wereldtitel Michael Schumacher, en nog veel meer! onder redactie van H. van Bree voor Heerenweg 67-69,1851 Kt. Heiloo naast Winkeihof 't Loo, 072 5331483 LBRIS. Uw Complete Boekhande] e-mail: lFifo.doutekom@Hbri8.nl HEILOO - Zaterdag 31 januari spelen Die Heimatkapelle en Stuurbaard Bakkebaard in de Buk Buk. Die Heimatkapelle uit Alkmaar bestaat uit Frau Astrid Alt, Gerhard Fahn, Pauli von Schagen, Denny Barsch, Franz Decke en Reino Bruscht. Heimatkapelle Die Darmstadter Hübsch is een muzikale kermis. Altijd lol, altijd verrassend. Dus staat de halve zaal de ene keer te ski-gymastie- ken, de volgende week verleidt Frau ze tot een potje strandvolleybal. Of paas eieren zoeken. En voor je het weet sta ook jij te slamdancen op 'Zwei Kleine Italiëner', loop je polonaise op Rosamunde of laat je je inspireren door het -door toetsenist Don Phillipo zo poëtisch vertolkte- 'Buck Dich', want Heimatkapelle Die Darmstadter Hübsch speelt alles. Stuurbaard Bakkebaard In 1996 begonnen de muzikanten van Stuurbaard Bakkebaard samen muziek te maken. Het trio maakt op een crea tieve manier gebruik van contrabas, diverse gitaren, stem, trommels en ander slagwerk, dat doet denken aan het werk van Tom Waits, dEUS en dichter bij huis De Kift. In 2000 deed Stuurbaard Bakkebaard mee aan het popconcours de Rob Acda Award in Haarlem en sleept meteen de eerste prijs in de wacht. De eerste cd, genaamd Chuck, komt uit in 2002. In dat jaar trad Stuurbaard Bakkebaard ook op Lowlands op en op de Amsterdamse Uitmarkt. Mercedes, het tweede album van de band kwam vorig jaar uit. Bij de opname van de cd wordt op een speciale manier gebruik gemaakt van de akoestiek, de ruimte en de sfeer. Er wordt lang niet altijd in het Engels gezongen, zelfs veelal in het Frans, Spaans en Duits. Muziek wordt niet alleen gemaakt met instrumenten, maar met de meest uiteenlopende effectenapparaten, zoals espressoappa raten, luidsprekers en een hoop rom melmarktgerei. Stuurbaard Bakke baard is een absolute ervaring. De zaal gaat open om 21.00 uur en de entree is 6 euro. Kijk ook op www.buk- buk.nl. de voordeur. Verborgen en onzicht baar. Praten over huiselijk geweld is niet vanzelfsprekend. 'Dat is privé, daar hoor je je niet mee te bemoeien' wordt dan gedacht. En dat is waar het fout gaat. We moeten er wel over pra ten, hoe moeilijk dat ook is. We moeten erover praten om de problemen van vrouwen, kinderen en zeker ook man nen helpen op te lossen .De andere kant uitkijken en zwijgen helpt niet. Spreken is nodig om huiselijk geweld te stoppen: 'zwijgen is fout, spreken is goud'. Slachtoffers, maar ook mensen uit de omgeving van het slachtoffer kunnen voor advies en informatie terecht bij de Informatielijn Huiselijk Geweld, tel. 072-5613614. Deze lijn is een onderdeel van SOS telefonische Hulpdienst. De beller treft bij de informatielijn een deskundig luisterend oor. Er wordt samen met het slachtoffer naar een oplossing gezocht. De Informatielijn Huiselijk Geweld is met de start van de campagne opengesteld. HEILOO - Zondagmiddag 15 februa ri zal - onder leiding van Marcel Klok - een muzikale instuif worden gehouden in de grote ontvangstruimte van GGZ Willibrord te Heiloo. Marcel Klok is al geruime tijd instruc teur van een der grootste showbands van Nederland, Beatrix Drum Bugle Corps uit Hilversum, en heeft daar zijn sporen al ruimschoots verdiend. Sinds april 2003 is hij ook de muzikale leider en showinstructeur van de Fanfare Showband Heiloo. Ook deze Heilooër showband heeft in het afgelopen half jaar mogen genieten van zijn vakkun dige en vooral gedreven uitleg. Marcel wil graag dat (nog) meer men sen de weg gaan vinden naar de muziekvereniging. Muzikanten, zowel beginnende als gevorderde blazers en slagwerkers, maar ook geïnteresseer den in muziek maken zijn dan ook van harte welkom op zijn play-in. Zondagmiddag 15 februari wordt men vanaf 13.00 uur door Marcel verwel komd met een kopje koffie, thee of een glaasje fris. Muzikaal wordt het natuur lijk wel hard werken: het is de bedoe ling om gezamenlijk twee stukken in te studeren en deze aan het einde van de middag aan het daarin geïnteresseerde HEILOO - op zaterdag 31 januari houdt de Stichting Vrienden Oude renwerk van 10.00 uur tot 13.00 uur weer de bekende tweedehands boe kenmarkt in het Trefpunt, aan de Abraham du Bois-hof 2 te Heiloo. De opbrengst is zoals altijd bestemd voor de door de Stichting Vrienden Ouderenwerk georganiseerde soci aal culturele activiteiten en goede doelen. Wie nog boeken en platen heeft, die niet meer worden gebruikt, kan deze naar het Trefpunt in Heiloo brengen, dat dagelijks van 9.00 uur tot 17.00 uur open is. Mocht dit te bezwaarlijk zijn, dan kunnen deze ook worden opgehaald, tel. 072-5331297. HEILOO - In het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo, wordt op vrijdag 20 februari van 10.00 tot 12.00 uur een workshop biedermeier gehouden. De prijs hier voor is 20,-. De materialen, bloe men en schaal, zitten bij de prijs in. Een snoeischaartje moet zelf worden meegenomen. Aanmelden bij Stichting Ouderen werk Heiloo, tel. 072-5331297. HEILOO - De Stichting Belangen behartiging Uitkeringsgerechtigden houdt weer een gratis cursus leren klaverjassen voor iedereen dié het spelletje wil leren. De cursus wordt gegeven op donderdag van 10.30 tot 11.30 uur. De start is op donderdag 4 maart in De Bergeon, Bergeonstraat 30 te Heiloo Aanmelden bij Jos Turk, tel. 072-5330838. Op woensdag 28 januari is weer de tweewekelijkse open klaverjas drive ten bate van de stichting. De drives beginnen om 19.30 uur en worden gehouden in de Bergeon, Bergeon straat 30. HEILOO - Op donderdag 29 janua ri vindt om 14.00 uur een filmvoor stelling van Jan Neefjes plaats in het Trefpunt/Abraham du Boishof 2. Met de mooiste fragmenten uit Opera, Operette en Musical mét onder andere der Zigeunerbaron, die Fledermaus en the Cats. De toe gang is 3,- inclusief koffie/thee. Dinsdag Base- en Softballclub Double Stars Heiloo, huis-aan-huis-actie wijk Centrum tussen Spoorlijn-Kerkelaan- Kennemerstraatweg en Stationsweg inclusief de hele Heerenweg, en tevens Kennemerstraatweg (excl. Noord en plan Oost), Kanaalweg, en het buiten gebied aan de zuidkant van Heiloo. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg vóór 18.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo, container op parkeerterrein achter de Ter Coulsterkerk, tussen 10.00 en 12.30 uur. Maandag t/m vrijdag Stichting Uitkeringsgerechtigden Hei loo, container bij Bergeonstraat 30 of bij de Westerzij. De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluijsweijdt 9/Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tus sen 08.45 en 15.30 uur. De Zuidwester, Boekenstein 43, tij dens de schooluren, ook gebruikte kle ding. Muziek Dansschool, Het Veld 1, tus sen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks Willibrordschool, container staat naast de C 1000-supermarkt, hoek Wester- weg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Foresters, container op sportpark Het Vennewater, Vennnewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw De Bolder, hoek Kerkelaan- /Westerweg. Ook: container op de par keerplaats bij zwembad het Baafje. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trainingen en wedstrijden. Vogelvereniging Kleurenpracht, con tainer bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater. Halen op verzoek, tel. 5337339. Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Tennisvereniging Het Vennewater, container bij de ingang van het tennis park aan Het Zevenhuizen. Hockeyvereniging De Terriërs, contai ner bij de Nic. Greeuwflat in Vrieswijk, tussen 08.00 en 20.00 uur. Tennisvereniging Het Vennewater, container bij de ingang van het tennis park aan Het Zevenhuizen. Vermiste en gevonden dieren: 072-5616106 Knaagdieren: 072-5090234 Honden katten Akersloot: 0251-310079 Vakantieadvies: 072-5336180 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord Kennemerland: 072-5150173 (alarm), en 072-5150085 (informatie). Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Inspectie: 072-5337280 Gevonden Zwarte gec. kater, witte streep op de neus, witte sokjes en 2 witte vlekjes bij de snor. Westerweg/v. Vladerackenlaan, Heiloo. Rode ongec. kater bij één mondhoek wit. Hoeverweg bij de militaire kazer ne. Egmond aan den Hoef. Vermist Cyperse poes, lichtgrijs/crème en beige, 9 maanden oud, Zevenhuizerlaan Heiloo. publiek ten gehore te brengen. De uit voering zal zittend worden gegeven, maar Marcel kennende zal dit zeker gepaard gaan met enkele ludieke showelementen. Marcel: „Ik weet zeker dat veel mensen thuis muziek maken, maar dat zij de stap niet durven te zetten om ook gezamenlijk te gaan musiceren. Ik hoop voor hen met deze play-in een mogelijke drempel weg te nemen en te laten zien hoe leuk het is om in een (show)orkest mee te doen." Uiteraard wordt Marcel Klok bijge staan door de enthousiaste leden van zijn Fanfare Showband Heiloo. De deelname aan deze instuif is geheel gratis. Wel zal bij de ingang van de zaal een bus worden neergezet, waarin een vrijwillige bijdrage kan worden gedaan. Hoewel niet verplicht, wordt een aanmelding voob deelname per e- mail op prijs gesteld. (info@fsh-hei- loo.nl) of via 075-6423234 (na 18.30 uur). Wie geen eigen instrument heeft, wordt verzocht dit meteen even te mel den, zodat hiervoor mogelijk kan wor den gezorgd. Muziekliefhebbende toehoorders zijn vanaf 16.00 uur uitgenodigd voor de korte, maar bijzondere uitvoering. Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Weizijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van "losse uurtjes" (o.a. op woensdag en donderdag van 18.00-19.00 uur) en/of de verhuur voor het gehele seizoen 2004/2005 kunt u terecht bij de afdeling Welzijn/COA van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Vlooienmarkten op zondag 7 maart 2004. Woensdag 28-01-2004 13.30-15.30 Donderdag 29-01-2004 14.00-15.30 Vrijdag 30-01-2004 08.30-12.30 Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag 31-01-2004 01-02-2004 02-02-2004 03-02-2004 04-02-2004 08.45-12.00 10.00-15.30 08.45-15.30 08.30-15.30 13.30-15.30 Donderdag 05-02-2004 14.00-15.30 Vrijdag 06-02-2004 08.30-12.30 Zaterdag Maandag Dinsdag Woensdag 07-02-2004 08-02-2004 09-02-2004 10-02-2004 11-02-2004 15.30-20.30 10.30-16.30 08.45-15.30 08.30-15.30 13.30-15.30 Donderdag 12-02-2004 14.00-15.30 18.00-19.00 13-02-2004 08.30-12.30 Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag 14-02-2004 15-02-2004 16-02-2004 17-02-2004 18-02-2004 13.00-16.00 10.00-15.30 08.45-15.30 08.30-15.30 13.30-15.30 Donderdag 19-02-2004 14.00-15.30 Vrijdag 20-02-2004 08.30-12.30 Zaterdag 21-02-2004 15.30-20.30 Zondag 22-02-2004 11.00-14.00 Maandag 23-02-2004 08.45-15.30 Dinsdag 24-02-2004 08.30-15.30 Woensdag 25-02-2004 18.00-19.00 Zaalvoetbal 19.15-23.00 18.00-19.00 Zaalvoetbal Sportinstuif 18.00-19.00 19.15-23.00 Zaalvoetbal Schoolgym 17.00-18.30 19.15-23.00 Basketball Zaalvoetbal Volleybal 13.00-16.00 Zaalvoetbal Handbal Schoolgym 17.00-22.30 Volleybal Schoolgym 19.00-23.00 Volleybal Zaalvoetbal 18.00-19.00 19.15-23.00 Zaalvoetbal Sportinstuif 18.00-19.00 19.15-23.00 Zaalvoetbal Schoolgym 17.00-18.30 Basketball 19.15-23.00 Zaalvoetbal Basketball Volleybaltoernooi Schoolgym 17.00-22.30 Volleybal Schoolgym 19.00-23.00 Volleybal Zaalvoetbal 18.00-19.00 19.15-23.00 Zaalvoetbal Sportinstuif 17.00-18.00 Zaalvoetbal 19.15-23.00 Zaalvoetbal Schoolgym 17.00-18.30 Basketball 19.15-23.00 Zaalvoetbal Zaalvoetbal Handbal Schoolgym 17.00-22.30 Volleybal Schoolgym 19.00-23.00 Volleybal Zaalvoetbal 18,00-19.00 19,15-23.00 Zaalvoetbal Sportinstuif 18.00-19.00 19.15-23.00 Zaalvoetbal Schoolgym 17.00-18.30 Basketball 19.15-23.00 Zaalvoetbal Basketball Oefening 14.30-15.30 Handbal Schoolgym 17.00-22.30 Volleybal Schoolgym 19.00-23.00 Volleybal 19.15-23.00 Zaalvoetbal

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 2