NS reageert op klachten nieuwe dienstregeling Soundmix/playbackshow in winkelhof 't Loo Enthousiaste vrijwilligers boordevol creative plannen ■MM Interview met Jim door tienjarige Tommy uit Heiloo OHM rS DIEREN 19,95 DEUTEKOM UITKIJKPOST -11 FEBRUARI 2004 - PAGINA 2 DIENSTEN Hulp nodig bij belastingaangifte? Creatieve huisbezoeken: voortborduren op een goed initiatief Skarnaval en Valentijn in Buk Buk Boek van de week: Het laatste jurylid Swingen voor het goede doel éM BESCHERMING Percussiegroep Sherwin Kirindongo Tentoonstellinge Grafische technieken Het laatste jurylid door John Grisham Agenda Sporthal Het Vennewater Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend, tel: 072-5180618. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 09.15 uur en De Smetkliniek (Willi- brord), Kennemerstraatweg 464, maan dag t/m vrijdag van 09.00 tot 09.30 uur. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Thuiszorg Regionale Thuiszorg, tel. (072)5127127 (dag en nacht bereikbaar) verzorgt o.a. huishoudelijke-, verzorgende- en ver pleegkundige diensten, jeugdgezond heidszorg, diëtetiek, uitleen verpleegar- tikelen en gezondheidsvoorlichting Stichting De Dillenburg, tel. (072) 512 1280: stichting ten behoeve van zorg, welzijn en dienstverlening, tevens maaltijdservice aan huis De Thuiszorgwinkel Tel. (072)5199265: lenen, huren en kopen van verpleeg- en hulpartikelen Kraamzorg Parenta Kraamzorg, tel. 0900 - Parenta (0900 - 7273682) (dag en nacht bereik baar): assistentie bij de bevalling en kraamzorg op maat, van de meest uit gebreide 8-uurs dagverzorging tot 3- uurs kraamzorg. Gezondheidswijzer Koorstraat 33-35, 1811 GM Alkmaar, tel. 5143384. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. Uitvaartverzorging Heiloo, tel. 072- 5115238. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur op werkdagen van 10.30 tot 11.30 uur en van 18.00 tot 19.00 uur, zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J. A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo. Spreekuur uit sluitend op afspraak. Het afhalen van voer en medicijnen kan op maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Op zaterdag uitsluitend volgens afspraak. Voor het maken van een afspraak kunt u bellen van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur op tel. 072-5340550. REGIO - Woor wie het niet lukt om zelf de aangifte in te vullen, kan de Belastingdienst hulp bieden. U moet dan wel eerst telefonisch een afspraak maken. Hiervoor kan van 23 februari tot 5 maart iedere werk dag worden gebeld met 072-5271777 (tussen 8.00 en 16.30 Uur). Houd bij het maken van een afspraak uw sofi- nummer bij de hand. Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds D.C. Firet, Alkmaar. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: voorganger ds J.D. Kila, Alkmaar. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: voorganger ds R. Blaauw. Dienst van schrift en tafel, m.n.v. oecomenisch zanggroepje. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met herenkoor, voorganger W. van Schie. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met kinderkoor, presentatie eerste com munie, voorganger H. Helsloot. OL Vrouw ter Nood Vrijdag 08.30 uur: eucharistieviering. Zaterdag (priesterzaterdagviering) 11.30 uur: biechtgelegenheid/rozen kransgebed, 12.00 uur: h.mis met preek, 14.00 uur: stille aanbidding, 14.30 uur: lof, 15.00 uur: sluiting. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering, 15.00 uur: aanbiddingslof. Woensdag 08.30 uur: eucharistieviering. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met liturgisch koor. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met gemengd koor, voorge gaan door pastor B. van Schie. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur in het Open Huis, 't Loo 22 Heiloo. Info 072- 5113535. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5333396. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Elke zon dag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Kerkdiensten Egmond H. Marg. Maria Alacoque Egm. ad Hoef Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met Hoeverture. Zondag 10.30 uur: communieviering met Soli Deo Gloria. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. aan Zee Zondag 09.00 uur: eucharistieviering met koor. Sint Adelbert Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur: Communieviering met Jubilate. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering met samenzang. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. SOW gemeente Egmond Egmond aan Zee. Zondag 10.00 uur: voorganger W. Koel. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger D. de Haan. Engelse vertaling aanwezig, tevens zondagsschool voor de kinderen. Gebouw Wijk waard Muiderwaard 242, Alkmaar, 072-5324530/ www.ekvriendschap.nl. Hervormd/Gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Uitgeest. Zondag 10.00 uur: voorganger ds M. J. Luijk. Thomasviering. De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 16.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij en advertentie-opgave moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm is E 0,42 (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag van 9.00 tot 17.30 uur, dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur en donderdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, woensdag is de redactie afwezig. ■I Aangeleverde kopij De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. Adres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl, postadres: postbus 68,185Ó AB Heiloo. ■i Foto's en kopij, Kunnen tot uiterlijk maandag 17.00 uur worden verwerkt. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. U kunt eventueel een aan uzelf geadres seerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. HEILOO - In een brief aan mevrouw Germaine Trigallez en Dymphna Taylor uit Heiloo hebben de Nederlandse Spoorwegen in de per soon van regiodirecteur Herman Gelissen gereageerd op het ongenoe gen dat de Heilooër dames hebben laten blijken over de nieuwe dienstre geling. Ook 726 anderen uit Heiloo zetten hun handtekening op de lijst die de dames hebben overhandigd aan de NS. Het ongenoegen richtte zich op de intercity Nijmegen - Den Helder en vice versa, die sinds de invoering december 2003, niet meer stopt in Heiloo en Castricum. Keuzes In de brief beaamt de NS dat voor de reizigers richting Amsterdam een trein is weggevallen en daardoor nog maar vier treinen in het uur overblijven. Volgens de NS staat daar tegenover dat Heiloo er per uur twee treinen in de richting Haarlem - Den Haag heeft bij gekregen. De NS stelt dat ieder jaar de dienstre geling wordt aangepast en dat bij de aanpassing niet over één nacht ijs wordt gegaan. „Wij maken gebruik van marktonderzoek om de klantwensen te inventariseren en overleggen over de nieuwe opzet met onder andere de Provincie Noord-Holland en de consu mentenorganisaties. Uiteindelijk is het onze bedoeling dat er zoveel mogelijk reizigers profiteren van de veranderin gen.De flexibiliteit van het rijden over sporen is echter beperkt en noopt ons tot het maken van keuzes", aldus Gelissen in de brief. Hiermee doelt de regiodirecteur op het offer van de intercity om de snel trein naar Den Haag mogelijk te maken. Volgens de NS is het aantal rei zigers dat profiteert van de nieuwe dienstregeling groter dan het aantal personen die er hinder van ondervin den. Dit geldt niet alleen voor Heiloo, maar ook voor de reizigers die uit Den Helder tot en met Alkmaar komen. Heiloo en Castricum Ook beide gemeenten is om gevraagd een reactie op de nieuwe dienstrege ling. De gemeente Castricum sprak in de persoon van wethouder Voulon in december vorig jaar al haar ongenoe gen uit over de informatie die de NS begin 2003 over de nieuwe dienstrege ling had verstrekt. Volgens Voulon heeft de NS toentertijd Castricum 'op het verkeerde been' gezet. Hij beloof de toen actie te ondernemen. Die actie gaat er nu inderdaad komen en het is zelfs zo dat de gemeente Castricum en de gemeente Heiloo de handen ineen hebben geslagen om samen met de NS tot een oplossing te komen. Peter Bakker, woordvoerder voor de gemeente Heiloo: „Wij zijn als gemeente nog intern in overleg. Gemeente Castricum heeft ons hiero ver benaderd en ook hebben wij de brief van mevrouw Trigallez en Taylor ontvangen." Op de vraag of de NS een jaar geleden ook de gemeente Heiloo op het ver keerde been heeft gezet kon Bakker noch bevestiging, noch ontkenning uit spreken: „Ik werkte hier toen nog niet. Ik heb geen idee. We zijn wel geïnfor meerd." Toch ligt het voor gemeente Heiloo anders dan voor Castricum, meent Bakker. „Wij hebben de sneltrein naar Haarlem en Den Haag erbij gekregen. Castricum had die al." Bakker bena drukt dat de gemeente Heiloo 'het positieve wil halen' uit het feit dat er een extra lijn is bijgekomen. Bakker verwacht dat op korte termijn de beide gemeenten en de NS met een gezamenlijk persbericht komen, waar in de burgers zullen worden geïnfor meerd over de stand van zaken met betrekking tot de nieuwe dienstrege ling. HEILOO - Op zondag 28 maart orga niseert winkelhof 't Loo in samenwer king met de Imagine Drive-in Show een geweldige soundmix/playbackshow midden in het winkelcentrum. Iedereen die tussen de 5 en de 13 jaar oud is mag inschrijven met een eigen nummer. Men kan de inschrijfformulieren afha len en weer inleveren bij Albert Heijn en de Hema. De inschrijving sluit de tweede week van maart. Als er meer dan 20 inschrijvingen zijn, wordt er een loting gehouden onder de inschrijvin gen. De uitverkoren artiesten ontvan gen schriftelijk hun uitnodiging. De sterren van de dag zijn onze artiesten die gaan optreden. Ze krijgen dan ook een bijpassende VIP-behandeling. De kinderen ontvangen consumptiebon nen, wat lekkers, een foto van het optreden, en een herinnerings plaquet te. Als je veel kans wilt maken op een uitnodiging kunen kinderen het beste een nummer kiezen dat al een tijdje niet meer in de hitparade staat, want de huidige hits worden veel dubbel inge schreven. Nederlandse nummers zijn prima, heel oude nummers vindt de organisatie geweldig, en vrolijke num mers hebben de voorkeur. Er mag live (I o HEILOO - Op zaterdag 24 januari mocht de achtjarige Tommy Van Leeuwen uit Heiloo, samen met zijn tienjarige vriendje Ian Bolten, de Egmondse idol Jim Bakkum interviewen. Tommy zit in groep 5 van de Paulusschool en hield het interview voor de schoolkrant. Omdat de Uitkijkpost Jim maar niet te pak ken kan krijgen voor een interview omdat hij het zo vreselijk druk heeft, zijn we Tommy erg dankbaar dat hij al het werk voor ons heeft gedaan! 1. Hoe oud ben jij? Jim: 16 jaar. 2. Waar woon je? Jim: In Egmond-Binnen. 3. Hoe kwam je op het idee om mee te doen aan Idols? Jim: Ik zag commercials op tv en op internet waren ook een paar dingen en toen heb ik een mailtje gestuurd. 4. In welke klas zit jij? Jim: Ik zit niet meer op school.Daar heb ik geen tijd meer voor en geen concentratie. 5. Hoe lang duurt het om aan Idols mee te doen? Jim: Bij mij duurde het 4,5 maand voordat ik er in zat. 6. Had je de zenuwen toen je met Jamai op het podium stond? Jim: Tijdens de uitslag wel. 7. Vond je het leuk om aan Idols mee te doen? Jim: Ja, anders was ik nu niet zo ver gekomen. 8. Als je niet op je zelf moeht stem men, op wie zou je dan stemmen van Idols? Jim: Op Dewi. 9. Wil je nog een keer mee doen aan Idols? Jim: Als ik er niet door heen was gekomen zou ik het dit jaar weer pro beren. 10. Hoe heet jouw vriendin? Jim: Gaby. 11. Krijg je veel brieven van fans? Jim: Over het afgelopen jaar heb ik er 20.000 gekregen. 12. Komen er veel fans aan de deur? Jim: Ik ben niet zo vaak thuis dus dan ziet mijn moeder ze. 13. Hoeveel cd's heb jij ai gemaakt? Jim: Ik heb een cd gemaakt met alle maal liedjes en ik ga binnenkort weer met de tweede beginnen. En ik heb nu vier singles uitgebracht 14. Op welke basisschool zat jij toen je klein was? Jim: De Windhoek in Egmond- Binnen. 15. Wat is je lievelings tv program ma? Jim: De muziekzender MTV vind ik leuk. 16. Wat is je hobby? De dames van de werkgroep creatieve huisbezoeken vormen een hecht en zeer gezellig team. (foto: MSP) Jim en Tommy Jim: Zingen,optreden en gezellige dingen doen met mensen. Topeel spe len vind ik ook leuk,maar het is niet mijn hobby. 17. Doe je aan sport? Jim: Nee, maar ik ben het wel van plan om het dit jaar te gaan doen. 18. Wat is je lievelingsdier? Jim: Een olifant. 19. Wat is je lievelingskleur? Jim: Blauw en rood. 20. Wie is je idool? Jim: Ik heb zelf niet echt een idool, maar ik vind wel veel mensen goed. 21. Wat is je leukste liedje van jezelf? Jim: Als ik live ga zingen dan vind ik 'The way it goes' het leukste. 22. Kan jij op straat lopen zonder dat je aangevallen wordt door fans? Jim: Soms wel en soms niet. Als nie mand je ziet dan kan je gewoon lopen, maar dat gebeurt niet vaak. 23. Hoe kom je aan de band? Jim: De band komt voor de helft uit Egmond-Binnen. Daar speelt ook mijn broer in. worden gezongen, er mag met de origi nele artiest live worden meegezongen, er mag worden geplaybackt, en er mag ook worden gedanst. 's Ochtends vóór het winkelcentrum open gaat voor het publiek, mogen de live/soundmix artiesten op hun gemak oefenen. Om ongeveer 12 uur 's mid dags wordt dan echt begonnen, en zal de deskundige jury iedereen zo eerlijk mogelijk beoordelen. Niet op de 'Idols- manier', waarbij iedereen negatieve kritiek krijgt te horen, maar juist omge keerd. De jury is juist super positief! Aan het einde van de dag- ongeveer om 16.00 uur- is de prijsuitreiking en de finale. Er zijn 3 bekers voor de live/soundmix, en 3 bekers voor de pla yback/dans artiesten. De nummers 1 mogen in een zinderende finale tegen elkaar voor de hoofdprijs. Wat dat is wordt nog even geheim gehouden, want dat is een verassing! Pastoor van Muijenweg 12. 1852 EH Heiloo. tel 5321048 HEILOO - Vrijdag 13 februari is het Skarnaval in de Buk. Deze avond zal er weer heel wat afgeskankt worden, want er staan maar liefst 3 ska-bands op het programma. De avond word geopend door De Skarabeez, uit het diepe zuiden. Na de Skarabeez zullen Rude Rich The Highnotes het podi um betreden. Deze band, bekend van onder andere Lowlands zal met zijn Rocksteady, Ska en Early Reggae het hoogtepunt van de avond worden. Rude Rich The Highnotes hebben al vele optredens op hun naam staan en staan garant voor goeie muziek, een hoog dansbaarheids gehalte en absolu te garantie voor een feessie. Als afsluiter zal Iedereen Zóóö Jotje uit Alkmaar optreden. Entree: 6 euro Format (The valentine-edition) Op zaterdag 14 februari hangt de lief de in de lucht. Stichting Abstract orga niseert op deze avond een bijzondere editie van haar Format feesten in de Buk Buk te Heiloo. Deze avond zal van 21.00 tot 03.00 in het teken staan van minimale opzwe pende techno waarbij je de heupen wel moet bewegen. Speciale gast hier bij is de altijd verrassende Dj Shinedoe. Zij zal in de grote zaal wor den bijgestaan door Jeroen, Martyn en Jur (live). In de bar zal een romanti sche jaren tachtig sfeer vele harten in beroering brengen.Entree: 8 euro BukBuk Band Battle De eerste Big Buk Buk Band Battle zal plaatsvinden op vrijdag 5 maart. Bands kunnen zich nog inschrijven tot vrijdag 13 februari. De andere twee voorrondes zijn op 12 en 19 maart. Elke voorronde zullen vijf bands con curreren om een finale plaats. De 3 winnaars strijden met elkaar op 27 maart, om de Big Buk Buk Band Battle Bokaal en een plaats op het Oranjebal te Heiloo. Het Oranjebal (op Koninginnedag) is een festival met tussen de 1000 en 2000 man publiek, voor de winnaar is dit dus een kans om wat bekendheid te verwerven en op een groot podium te spelen. Het aantal inschrijvingen stroomt binnen, dus wees er snel bij. Er zijn een beperkt aantal inschrijvingen mogelijk. Als je dus op een vrijdag avond in maart niets te doen hebt, kom dan naar één van de Big Buk Buk Band Battles of kom op zaterdag 27 maart naar 'le Grande Finale' in Buk Buk. HEILOO - Sinds 2002 worden oude ren in Heiloo bezocht met 'creatieve huisbezoeken'. Mooie kaarten maken met Kerst en Pasen was de opzet. Uit een onderzoek van Stichting Ouderen werk Heiloo bleek dat deze bezoeken in een behoefte voorzien. Vandaar dat de stichting graag eens uiteen wil zetten wat een en ander inhoudt. Het project is ooit leven ingeblazen door Nonja van der Ark, tevens de motor achter het onderzoek. Zij kwam erachter dat veel 75+-ers alleen thuis zitten en soms niet veel meer zien dan de melkman en af en toe een koffie ochtend bezoeken. Rond Kerst* 2002 zijn 3 vrijwilligers gestart met kaarten maken bij de mensen thuis. Tot nu toe een succes maar nog onvoldoende bekend. En er zijn nog meer plannen! 75-, maar ook 55-plussers Het is een gezellige boel in de spreek kamer van het Trefpunt. De plek waar het Ouderenwerk gehuisvest is. Projectleider Carla de Jong stelt met trots de 3 vrijwilligers voor die de kar van de 'Creatieve Activiteiten Thuis" trekken. Wanda Vasbinder, Janny Engelsman en Gerda van Westerop raken niet uitgepraat over hun werk. Op tafel ligt het landelijke blad voor ouderen 'Perspectief'. De dames laten met trots een artikel zien, waarin hun huisbezoeken beschreven worden. „We komen niet elke week, hoor, maar één keer om mensen op weg te helpen. Het is de bedoeling dat ze een soort net werk om zich heen weten op te bouwen om zo vereenzaming tegen te gaan. De groep die we willen bereiken zijn de 75- plussers, maar er zijn ook 55-plussers bij die niet zo vaak meer het huis uit komen. „Voorwaarde is wel dat men zelfstandig woont", zo vertelt Carla. „Ik was laatst bij een mevrouw van 80 die nog met de rollator naar buiten kon. 'Mag ik dan wel meedoen?', vroeg ze mij", vult Gerda aan. En zo komt Janny bij een mevrouw die nog wel naar het dansen in het Trefpunt gaat. De grens wordt dus niet zo streng getrokken en de deelnemers kunnen ook zelf aangeven wat ze leuk vinden. Kerstmarkt bij de mensen thuis Ideeën zijn welkom bij het 'crea-team'. De dames draaien hun hand niet om voor het maken van prachtige 3D-of geborduurde kaarten. Maar naar muziek luisteren, fotocollages maken, een spelletje schaak of zelfs een appel taart bakken behoort tot de plannen. „We zouden er wel graag wat meer vrij willigers bij hebben, want het is natuur lijk goed als er voldoende mensen zijn. En ook voldoende creatieve handen. Zo is de een weer goed in dit en de ander in dat", vertelt Carla. „Mensen worden nogal eens afge schrikt als ze bedenken dat ze iedere week ergens heen moeten, maar dat is dus niet zo. Je hoeft je daar dus niet op vast te leggen." Een huisbezoek duurt ongeveer 2 uur, tot het creatieve werk klaar is. Soms wordt een nieuwe afspraak gemaakt om iets af te maken. „Je kunt het vergelijken met de Kerstmarkt, maar dan bij de mensen thuis. En we vinden alles leuk", lachen de dames. Ze vormen een hecht en zeer gezellig team. Onderling worden idee ën en ervaring uitgewisseld. Menig hobbymarkt wordt door hen bezocht op zoek naar nieuwe ideeën en materi alen. 'Dat ik dit kon maken!' De huisbezoeken hebben zeker ook een sociale functie. Zo zijn de deelne mers altijd blij wanneer de creatieve vrijwilligers bij hen thuis komen. „Het gaat altijd vanzelf en het is zulk dank baar werk. Je komt bij iemand binnen. Je hebt je jas nog niet uit of het is: 'Nou, we gaan eerst gezellig wat drinken",' volgens Wanda. Er zijn nauwelijks kosten verbonden aan het deelnemen aan dit project. „Materiaalkosten komen op ongeveer 1 euro. Door subsidie van een aantal fondsen is het mogelijk dit project te draaien. Ik werk er bijvoorbeeld zelf vier uur in de week aan en verder zijn er de vrijwilligers", zo meldt Carla. En dat de deelnemers versteld staan van hun eigen kunnen, blijkt wel uit het verhaal van Janny: „Ik hoor vaak terug van mensen: 'Dat ik dit kon maken! Ik wilde het eigenlijk aan die en die geven, maar ik denk dat ik de kaart zelf hou!"' Wilt u thuis ook graag eens iets maken? Heeft u creatieve ideeën? Wilt u mis schien zelf wel als vrijwilliger aan de slag? Of eerst meer informatie? Neemt u dan contact op met Carla de Jong, tel. 072-5331297 (op dinsdag van 9.00 tot 11.00 uur). door John Grisham voor Zaterdag Muziekvereniging Eensgezindheid, huis-aan-huis-actie in het Blockhove- park en Plan Oost. Dozen en/of bun dels gereed zetten op de rolemmer- verzamelplaatsen langs de weg, vóór 09.00 uur. Voor alle vaste acties: www.uitkijkpost.nl HEILOO - Zaterdag 31 januari was het swingen geblazen in wijkgebouw de Ypsalon. Dj's Dick Rozing en Ruud Schouten zorgden er, met het draaien van hun 45-toeren singles, voor dat niemand op zijn stoel bleef zitten. Dorstig geworden van al dat gedans is er die avond voor zo'n 300,- weggedronken. En dit allemaal voor het goede doel. Mede dankzij Stichting Ypsalon alsmede Wijkvereniging Ypestein en alle aan wezigen op die avond hebben we een steentje bij kunnen dragen aan een beter leven voor het gehandicapte kind. Misschien tot volgend jaar. Vermiste en gevonden dieren: 072-5616106 Knaagdieren: 072-5090234 Honden katten Akersloot: 0251-310079 Vakantieadvies: 072-5336180 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord Kennemerland: 072-5150173 (alarm), en 072-5150085 (informatie). Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Inspectie: 072-5337280 Vermist Zwartbruin cyperse gec. kater, op het befje en rondom de mond lichtgrijs, Herenweg, Egmond-Binnen. Goed tehuis gezocht: Voor een cypers poesje, 2 jaar en voor 2 jonge cyperse poesjes, 5 maanden. Info: tel. 0251-658504. HEILOO - De Percussiegroep Sherwin Kirindongo speelt elke donderdag van 20.00 tot 21.00 uur aan de Holleweg 145 Braziliaanse percussie. Wie het ook leuk lijkt om mee te doen, kan eens komen kijken en een proefles nemen. De cursus bestaat uit 10 lessen. Je hoeft geen ervaring te hebben, maar het mag wel. Voor meer informatie: Martine, tel. 072-5338576. HEILOO - Deze maand heeft het Nivon Heiloo een tentoonstelling Grafische technieken in de foyer van het Cultureel Centrum het Open Huis ingericht. Deze grafische techniekaf- drukken zijn gemaakt door cursisten van de cursus Grafische Technieken, die onder begeleiding stond van docen te Saskia Sengers. De verschillende technieken welke getoond worden zijn: etsen, droge naald in zwart en in kleur, materiaaldruk en Linosnede. Tijdens de openingstijden van het Open Huis kun nen deze werkstukken worden beke ken. Informatie over de openingstijden bij het Open Huis, tel.072 5333368. In het najaar zal bij voldoende belangstel ling weer een basiscursus op de woens dagavond worden georganiseerd. Voor informatie: tel. 072-5333127. Het plaatsje Clanton in de staat Mississippi is een rustig, vriendelijk stadje. Begin jaren zeventig bestaat er nog altijd een duidelijke scheiding tus sen blank en zwart, rijk en arm, maar tot echt grote conflicten is het nog niet gekomen. Dan wordt Clanton opge schrikt door een afschuwelijke mis daad. De jonge weduwe Rhoda Kassellaw wordt in haar huis verkracht en vermoord. Danny Padgitt, telg uit een beruchte criminele familie, wordt snel opgepakt en met spanning wordt uitgekeken naar zijn proces. Iedereen weet dat Danny's familie er niet voor zal terugdeinzen om de juryleden om te kopen of te bedreigen. Vanaf de zijlijn wordt de zaak-Padgitt nauwlettend gevolgd door Willie Traynor, een jonge journalist die net eigenaar is geworden van de plaatse lijke krant de Ford County Times. De jury komt tot een uitspraak, maar voor Willie en de inwoners van Clanton komt er daarmee geen einde aan de dramatische gebeurtenissen... In Het laatste jurylid keert John Grisham terug naar Clanton, het plaatsje waar ook zijn debuut De jury zich afspeelde. Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 JBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: lnfo.deutekom@HbrJs.nl Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners In Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van "losse uurtjes" (o.a. op woensdag en donderdag van 18.00-19.00 uur) en/of de verhuur voor het gehele seizoen 2004/2005 kunt u terecht bij de afdeling Welzijn/COA van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Vlooienmarkten op zondag 7 maart 2004. Woensdag 11-02-2004 13.30-15.30 Donderdag 12-02-2004 14.00-15.30 18.00-19.00 Vrijdag 13-02-2004 08.30-12.30 Zaterdag 14-02-2004 Zondag 15-02-2004 Maandag 16-02-2004 Dinsdag 17-02-2004 Woensdag 18-02-2004 13.00-16.00 10.00-15.30 08.45-15.30 08.30-15.30 13.30-15.30 Donderdag 19-02-2004 14.00-15.30 Vrijdag 20-02-2004 08.30-12.30 Zaterdag 21-02-2004 Zondag 22-02-2004 Maandag 23-02-2004 Dinsdag 24-02-2004 Woensdag 25-02-2004 11.00-14.00 08.45-15.30 08.30-15.30 18.00-19.00 Donderdag 26-02-2004 14.00-15.30 Vrijdag 27-02-2004 08.30-12.30 Zaterdag 28-02-2004 Zondag 29-02-2004 Maandag 01-03-2004 Dinsdag 02-03-2004 Woensdag 03-03-2004 Donderdag 04-03-2004 Vrijdag 05-03-2004 Zaterdag 06-03-2004 Zondag 07-03-2004 Maandag 08-03-2004 Dinsdag 09-03-2004 Woensdag 10-03-2004 13.00-16.00 11.00-13.30 19.30-22.30 18.00-19.00 18.00-19.00 17.00-18.30 15.30-20.30 09.00-16.00 08.45-15.30 08.30-15.30 13.00-18.30 Zaalvoetbal 18.00-19.00 19.15-23.00 Zaalvoetbal Sportinstuif 17.00-18.00 Zaalvoetbal 19.15-23.00 Zaalvoetbal Schoolgym 17.00-18.30 Basketball 19.15-23.00 Zaalvoetbal Zaalvoetbal Handbal Schoolgym 17.00-22.30 Volleybal Schoolgym 19.00-23.00 Volleybal Zaalvoetbal 18.00-19.00 19.15-23,00 Zaalvoetbal Sportinstuif 18.00-19.00 19.15-23.00 Zaalvoetbal Schoolgym 17.00-18.30 Basketball 19.15-23.00 Zaalvoetbal Oefening 14.30-15.30 Handbal Schoolgym 17.00-22.30 Volleybal Schoolgym 19.00-23.00 Volleybal 19.15-23.00 Zaalvoetbal Sportinstuif 18.00-19.00 Zaalvoetbal 19.15-23.00 Schoolgym 17.00-18.30 Basketball 19.15-23.00 Zaalvoetbal Volleybal 16.00-17.00 Zaalvoetbal Handbal Volleybal 19.15-23.00 Zaalvoetbal 19.15-23.00 Zaalvoetbal Basketball 19.15-23.00 Zaalvoetbal Basketball Vlooienmarkt Schoolgym 17,00-22.30 Volleybal Schoolgym 19.00-23.00 Volleybal Schoolvolleybai 19.15-23.00 Zaalvoetbal

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 2