Blokfluitspelen ontroert tot op alle leeftijden Geslaagd Yalentijnsbal van de Uylenspieghels Kindervoorstelling De raadselachtige planeet Wijziging regio's voor Dierenambulance Romée Veldhuis nieuwe voorleeskampioene Op vakantie met het Nederlandse Rode Kruis Akersloot wacht op B&W-kernbezoek Gemeente Castricum wil terugkeer intercity Stichting de Lelie houdt Cre-Art 'kunstzinnig' Akersloot Placyback show Scouting Limmen succes Gevonden en verloren Werkstuk Pastor Oiling op de website hoe laat. WWW nl Expositie Cor Sturkenboom bij Johwin Conquistanieuws 0251-215454. Eenzijdig ongeval Lezing in bibliotheek Akersloot Kindervoorstelling Toonbeeld jMODKHOW LIMMEN - In een afgeladen Burgerij traden afgelopen zondag elf groepen van scouting Limmen op tijdens de playbackshow. Elk jaar organiseert een bepaalde groep de middag, deze keer waren de Sherpa's aan de beurt, mei den in de leeftijd van 14 tot 18 jaar. De middag werd geopend door Inge en Nancy. Ga er maar' aanstaan als je 16 en 14 jaar bent en je moet voor een zaal vol mensen niet alleen de artiesten aan kondigen, maar ook nog de middag aan elkaar praten. Maar dat lukte ze uitste kend, ook Martine die het later van Nancy overnam had daar geen moeite mee. Het thema was Carnaval en daarom zat er in de jury dan ook niemand minder dan Prins Tyl XI met assistentie van nog een raadslid, en een oudleister van de Scouting. De scouts waren verdeeld in drie leeftijdsgroepen zodat elke leef tijdsgroep een prijs kon winnen. Als eerste kwamen de jongsten het podium op. Alle drie groepen brachten met veel enthousiasme hun carnavalshit en ver tederden daarmee het publiek. De klei ne welpen wonnen met het nummer 'effe wachte pizza' de eerste prijs. Na een korte pauze kwamen de iets oudere scouts aan bod. Stoer en zelfbe wust en met veel acteer talent brachten ze hun nummers. De eerste prijs ging na rijp beraad van de jury, naar de grote welpen met een mix van carnavalskra kers. Daarna waren de oudste scouts aan de beurt, wat een talent in Limmen, het spetterde eraf. Het klapstuk van de middag kwam echter van de Stam die met zijn vieren als monnikken ver kleedt het toneel opkwamen. Ze brach ten de act waarin André van Duin jaren geleden schitterde als klokkenluider in het lied Bim Bam Bom. Zeer terecht wonnen ze dan ook de eerste prijs, met lof van het publiek. Na de uitreiking van de prijzen ontvin gen de Sherpa's uit handen van Prins Tyl XI een prinselijke onderscheiding met oorkonde, en prees ze voor de organisatie van deze middag, en hun inzet voor de Limmer jeugd. De scouting heeft dringend behoefte aan mensen die iets van hun vrije tijd af willen staan. Voor meer informatie kunt u bellen naar Carla Freriks, tel. 072-5053688. CASTRICUM - Politie Noord Hol- land-Noord geeft de volgende voor werpen op als verloren en gevonden: Verloren in Castricum: bruine heren portemonnee met bankpassen en geld, zwarte portemonnee met pasjes rijbe wijs e.d., diverse kentekenplaten, geel goud/zilver dameshalsketting, gouden damesoorbel ring, knuffel beer, sleutels 3x bos, gsm Nokia 3410 grijs, gsm Nokia tijgerprint, gsm Ericson en een zilveren armband oosters getint met gezichten en tekens. Gevonden in Castricum: beige suedine handschoenen, autosleutel Nissan, blauwe overall, fietssleutel en een sleu telbos met 3 sleutels. Verloren in Akersloot: gouden arm band met Griekse schakels. LIMMEN - Vol trots deelt pastor Olling mee dat het werkstuk waar hij tijdens zijn sabbatperiode afgelopen zomer aan gewerkt heeft, te bekijken of te downloa den is vanaf de website van de Comeliusparochie: www.corneliuskerk- limmen.nl. U ziet dan de volgende tekst: Te downloaden: werkstuk St Cornelius van Rome naar Limmen. CASTRICUM - In verband met een groot aantal klachtenheeft gemeente Castricum recentelijk opheldering gevraagd bij NS over de nieuwe dienstregeling. In folders en brieven van de NSy gericht aan gemeenten en reizigersis tijdens de totstandkoming van de nieuwe dienstregeling 2004 door NS vastgesteld dat ook voor reizigers die vanaf Castricum rei zen de nieuwe dienstregeling een verbetering is. In de praktijk ervaart een groep forensen uit Castricum het tegendeel. rol gespeeld: voor de allergrootste groep reizigers, afkomstig uit Den Helder tot en met Alkmaar, zijn maat regelen genomen om het aantal treinen per uur te verhogen en meer capaciteit te bieden door langere treinen en de kortere reistijden. Om dit mogelijk te maken moest geschoven worden in de dienstregeling. Daarmee is de interci tystop op station Castricum, en tevens op station Heiloo, komen te vervallen. Weliswaar heeft dit gevolgen voor een aantal reizigers, maar een grote aantal reizigers dat van de verbetering profi teert, heeft hierbij de doorslag gegeven. In de daluren overdag is sprake van een verbetering van de dienstregeling met de twee extra sneltreinen per uur in plaats van een intercitytrein per uur. Echter, in de nieuwe dienstregeling stopt de intercitytrein niet meer op station Castricum waardoor met name in de spits de reizigerscapaciteit is afge nomen. De gemeente Castricum zal zich inzetten voor de terugkeer van de intercity. Jaarlijks voert de NS een nieuwe dienstregeling in. Ongeveer anderhalf jaar voordat een nieuwe dienstregeling wordt ingevoerd, start de NS met het ontwerpen daarvan. Dit betekent dat medio 2002 al met het ontwerpen van de dienstregeling 2004 is gestart. Voor een aanpassing van de dienstregeling maakt de NS gebruik van marktonder zoek. Daarnaast wordt overlegd met onder andere de provincie Noord- Holland en de consumentenorganisa ties. Gemeenten kunnen ook hun wen sen ten aanzien van de dienstregeling neerleggen bij de provincie en zo invloed uitoefenen. Deze wensbeelden worden vervolgens aan de NS voorge steld. Reizigers kunnen met hun klachten, wensen suggesties terecht bij de consu mentenorganisaties, verenigd in het LOCOV - Landelijk Overleg Consumentenorganisaties Openbaar Vervoer. Onder andere Rover is hierin vertegenwoordigd. LOCOV speelt een adviserende rol in het beslissingspro ces. De NS legt de conceptdienstrege ling voor aan het LOCOV in de maand januari voorafgaand aan een nieuw dienstregelingjaar. Na het advies van het LOCOV client NS concept voor de nieuwe dienstregeling in bij Prorail. Prorail toest de plannen en wijst capa citeit op de spoorweginfrastructuur aan de verschillende vervoerders toe. De totstandkoming van een nieuwe dienstregeling is een ingewikkeld pro ces dat voor de ene groep reizigers beter uitpakt dan voor de andere. Uiteindelijk is het de bedoeling van de NS dat er zoveel mogelijk reizigers pro fiteren van veranderingen in de dienst regeling. De flexibiliteit van het rijden over sporen is echter beperkt en hoopt NS tot het maken van keuzes. Overwegingen t.a.v. Castricum Voor de dienstregeling in Castricum hebben de volgende overwegingen een Dienstregeling 2005 De gemeente Castricum is voornemens om ten behoeve van de dienstregeling 2005 uitdrukkelijk de wens bij de pro vincie neer te leggen om de intercity trein in de spits terug te brengen. De conceptdienstregeling 2005 ligt momenteel ter advisering bij het LOCOV. Voor de reizigers die hun wensen, klachten en suggesties kenbaar willen maken is dit dus het moment om zich te wenden tot de consumentenor ganisaties (meer informatie op www.rover.nl). LIMMEN - een gedreven aquarellist met een heel eigen signatuur, zo omschrijft Cor Sturkenboom zichzelf. Als lid van de Vereniging Perspectief in Castricum betekent aquarelleren voor hem meer dan alleen maar een hobby. De meeste kunstwerken zijn gemaakt in de vrije natuur. Het is elke keer weer fantastisch om met een groepje collega schilders ergens te gaan zitten en dan intens met je hobby bezig zijn. En als het lukt, geeft dat een geweldige vol doening vindt de kunstenaar. Gedurende de wintermaanden houdt Cor zich bezig met olieverf. Indrukken, die hij in binnen- en buitenland heeft opgedaan, worden met intense liefde op het linnen vastgelegd. U kunt nu van deze werken genieten bij Johwin aan de Rijksweg te Limmen. De schilderijen zijn te bezichtigen tot eind mei 2004, gedurende de openingstijden. AKERSLOOT - Vrijdagavond 13 februari hebben een tiental blokfluit spelers onder leiding van juf Geske in Strammerzoomfte Akersloot hun jaar lijkse uitvoering gegeven. Zoals elk jaar waren ook nu weer alle stoelen bezet, ondanks het feit dat er door de nieuwe brandweerverordeningen slechts één ouder per kind de voorstelling mocht bijwonen. In vergelijking met voorgaande jaren was dat toch even wennen. Binnen het thema Feest op de fluit werden er Oudhollandse liedjes, Engelse songs, spookliedjes, polkavs, tango's en zelf een Russisch stuk ten gehore gebracht. Sommige werden door de gehele blok- fluitgroep gespeeld, terwijl andere solo, duet of trio werden uitgevoerd. Er werd gebruik gemaakt van de gewone sopraan-, de alt- en door Geske zelf een tenorblokfluit. Door deze afwisselingen bleef de voor stelling boeien tot het einde en was iedereen, jong en oud na afloop heel tevreden. De directrice van Stram- merzoom roemde ter afsluiting de spe lertjes om hun discipline en concentra tie en nodigde ze van harte uit om vol gende jaar weer te komen spelen. ALKMEER/LIMMEN - Na de suc cesvolle voorstellingen Op weg naar Fabelonia en Het geheim van de grot- tengriezel, die Peter Dekker en Lida Winder de afgelopen jaren op de plan ken brachten, vonden zij de tijd rijp voor een nieuwe productie. Dat werd De raadselachtige planeet. In dit moderne sprookje wordt gezongen, gesproken en gedanst en ook is er weer alle ruimte gelaten voor de improvisaties van Peter, Lida en de jeugdige toeschouwers. Professor Sikkepit is uitvinder en samen met zijn trouwe hulp Willemijn is hij elke dag te vinden in zijn werk plaats. Daar vindt hij van alles uit, maar zijn laatste uitvinding is wei een heel bijzondere. Alles gaat naar wens, totdat door één ongelukje zijn plannen in de war worden geschopt. Er gebeu ren vreemde dingen en ze beleven spannende avonturen. Hulp uit de zaal zal zeker nodig zijn om dit tot een goed einde te brengen. De opbrengst van deze uitvoering komt ten goede aan de Stichting Puck. Puck van Straaten is een meisje van 9 jaar, dat vorig jaar in het zwembad een hartstilstand kreeg en nu zeer zwaar gehandicapt is en in coma ligt. De voorstelling vindt plaats op zondag 22 februariaanvang 14.30 uur in De Vest in Alkmaar. Toegangskaarten kosten 3,50 euro en zijn o.a. verkrijgbaar bij Kixx Kinderkleding, Laat 177, Keurslager Peter Groot, van Ostadelaan 276 Alkmaar en NMS Fotolab, Vuurbaak 5 in Limmen. Burgemeester A. Emmens-Knol waagt zich op de dansvloer met prins Tyl XI. Eerder reikte zij hem de sleutel toe om tot en met het carnaval over Gorteldonk te regeren. LIMMEN - Afgelopen zaterdag hield carnavalsvereniging de Uylenspieghels in de 'Leutbunker' de Burgerij een Valentijnsbal voor een ieder van 45 jaar en ouder. Het was een avond met een zeer grote opkomst en waarvan ieder veel heeft genoten. Na de opening van prins Tyl XI was er een optreden met line-dance. Hierna volgde het officiële gedeelte van de avond, de sleutelover dracht. Burgemeester Emmens-Knol sprak prins Tyl XI toe en gaf hem het vertrouwen om tot en met het carnaval over Gorteldonk te regeren. Maar mochten er problemen komen dan zou ze hem daar op aanspreken. Prins Tyl XI antwoordde hierop dat het allemaal goed ging komen en dat hij er het volste vertrouwen in had. Hierna kon het feest echt beginnen én kreeg Dirk Brouwer heel wat mensen op de dansvloer. LIMMEN - Het programma bij jonge rencentrum Conquista voor woensdag 18, vrijdag 20 en zaterdag 21 februari is: Kinderen 4 t/m 10 jaar Bij de kinderwerkgroep is het zaterdag ochtend weer knutselen tot je erbij neervalt! Dit keer staat het maskers maken op het programma. Dat kan een vrolijk, eng of juist een grappig tweede gezicht van jezelf zijn. Je kunt ook aan dieren denken, een aap, konijn of mis schien een krokodillen masker! Denk er maar eens goed over na, voor veel knutselplezier in Conquista! De och tend begint om 10.30 en eindigt om 12.00 uur. De entree is 1 euro. Tieners 11 t/m 15 jaar. Zaterdagavond 21 februari presenteert Conquista weer een top film op groot doek! Je kunt natuurlijk ook gewoon lekker computeren, flipperen of muziek luisteren, dus tijd om je te ver velen zul je daar niet hebben. De tie neravond begint om 19.00 uur en Conquista sluit haar deuren om 23.00 uur. De entree is gratis. Jongeren vanaf 16 jaar Het jongerencafé is op vrijdag- en op zaterdagavond weer als vanouds geo pend van 20.30 tot 01.00 uur. Het café bestaat uit een eigen zaal met bar, pool biljart, internetcomputers en flipper kasten. Dus heb je zin om lekker een avondje bij te kletsen, of gewoon zin in een biertje en goeie muziek? Dan is Conquista the place to be! De entree is gratis. Woensdagmiddag inloop 9 t/m 12 jaar Voor iedereen van 9 t/m 12 jaar, is Conquista op 18 februari open van 14.00 tot 17.00 uur. Er staan de zes spel computers klaar en de muziek staat aan. Je kunt darten, tafeltennissen, poolbiljarten, computerspelletjes spe len, internetten, knutselen maar ook met de Play- Station op groot scherm spelen. Er is dus heel veel te doen in Conquista op de woensdagmiddag! Onder toeziend'oog van juf Geske blazen haar leerlingen een vrolijke noot in het bejaardencentrum Strammerzoom te Akersloot. AKERSLOOT - Op zaterdag 21 en zondag 22 februari houdt de Stichting Lelie in Sport en Cultureel centrum De Lelie te Akersloot, de tentoonstelling Cre-Art 'kunstzinnig' Akersloot. Met deze nieuwe naam slaat de Stichting een nieuwe weg in. Lag in de voorgaan de edities van de tentoonstelling de nadruk op Creatief, nu ligt de nadruk op Artistiek. Bestuurslid Els Minks: „Het is een uitdaging om elk jaar het altijd in grote getale aanwezige publiek te verrassen. De nieuwe opzet van de tentoonstelling is een logisch vervolg op 10 jaar Akersloot Creatief. Amateur-kunstenaars hebben weinig gelegenheden om hun kunstobjecten aan het publiek te tonen. Om die gele genheid te bieden is de opzet ver nieuwd en dus gekozen voor een nieu we naam. Naast in de regio bekende kunstenaars, zijn ook kunstenaars uitgenodigd die - buiten de familiaire en kennissenkring - nog nooit hun kunstobjecten hebben tentoongesteld. Els* Minks: „Heel veel van deze amateur-kunstenaars hebben schroom om hun vaak verrassende kunstobjecten aan een breder publiek te Tbssentijds was er weer een geweldig optreden van de Gorteldonkse 'Frans Bouwer'. Ook kwam 'Koos Albers' nog langs met een Amsterdamse medley en was er de heer Siem Droog met een voordracht. Als laatste brachten de twee dames van 'Abba' een bliksembe zoek aan Gorteldonk en traden met het nummer Waterloo op. Rem er af Hierna ging de rem er helemaal af en werd er nog tot laat in de avond flink gedanst en gefeest. Heel wat Gorteldonkers hebben deze avond onder het genot van een drankje, lekke re hapjes en leuke optredens een gewel dige Valentijnsavond gehad. Nu maken de Uylenspieghels zich op voor het weekend wat bol zal staan van de acti viteiten en hopen ook hier weer een heleboel grote en kleine Gorteldonkers te mogen begroeten. REGIO - Met de fusie van de gemeen ten Castricum, Akersloot en Limmen is vanuit de gemeente Castricum de wens uitgesproken om één dierenambulance te laten rijden in de nieuwe gemeente. Na overleg tussen de Gemeente Castricum, Dierenambulance Noord- Kennemerland en Dierenambulance Kennemerland is overeengekomen dat met ingang van 1 maart 2004 de vroege re gemeenten Limmen en Akersloot bij de regiö van Dierenambulance Kennemerland zullen komen, zodat de hele nieuwe gemeente Castricum bij hen hoort. Dit betekent dat u voor meldingen in deze plaatsen contact dient op te nemen met: De regio van Dierenambulance Kennemerland behelst dan de volgende plaatsen: Castricum, Limmen, Aker sloot, De Woude en Bakkum, Heems kerk, Uitgeest, Velsen-Noord, Beverwijk en Wijk aan Zee. De tonen. Ik heb veel moeite gedaan juist deze kunstenaars in De Lelie te krijgen. Mogelijk een stimulans voor anderen om volgend jaar ook mee te doen. Dierenambulance Kennemerland is gevestigd op Kleine Houtweg 35 te Heemskerk en telefonisch bereikbaar op 0251-215454. De regio van Dierenambulance Noord- Kennemerland behelst nu de volgende gemeenten: Aagtdorp, Alkmaar, -Bergen, Bergen aan Zee, Bregtdorp, Broek op Langedrijk, Heerhugowaard, Catrijp, Camperduin, De Rijp, Driehuizen, De Egmonden, Graft, Groet, Groot schermer, Hargen, Hargen aan Zee, Heiloo, Hensbroek, Noordeinde, Obdam (m.u.v. gevonden honden), Oterleek, Outkarspel, Noord- en Zuid Scharwoude, Rustenburg, Schoorl, Schoorldam, Stompetoren, St. Pancras, Ursem, Zuid-Schermer. Dierenambulance Noord-Kennemer- land is vanaf 31 januari 2004 gevestigd op Alexander Flemingstraat 35 te Alkmaar en telefonisch bereikbaar op 072-5150085. Artistiek is het credo tijdens de Cre- Art 'kunstzinnig' Akersloot. AKERSLOOT - Op woensdag 18 februari speelt het Nederlands elftal het eerste oefenduel van dit jaar. De laatste wedstrijd die Oranje tegen de VS speel de was in mei 2002, die met 0-2 gewon nen werd. Zal het rood wit blauw win nen van the red white and blue? De wedstrijd begint om 20.30 uur. Op de boerderij Vrijdag 20 februari is het carnaval in de Storey Club. Het thema is Op de boer derij, dus de pakken kunnen weer van stal gehaald worden. De mooiste uit dossing krijgt een prijs. De Flash-Power Drive in Show wisselt de klassieke car navalskrakers afwisselen met het bete re dancewerk. De Storey Club opent om 21.00 uur en de entree is gratis. Dockside Zaterdag 21 februari staat Dockside op het podium van de Storey Club om haar repertoire van hartverscheurende ballades, opzwepende jigs, reels en drinkliederen ten gehore te brengen. De Storey Club opent haar deuren om 21.00 uur. De entree is E 3,- Kom op tijd want vol is vol. Storey Club playbackshow De Storey Club playbackshow staat weer voor de deur! Op zondag 7 maart is het al zover. Je kunt je nu al opgeven, kijk op www.storeyclub.nl bij 'downlo ads' en download het inschrijfformulier. CASTRICUM - Zaterdagochtend rond half zeven vond er een eenzijdig onge val plaats op de Beverwijkerstraatweg. Door nog onbekende oorzaak raakte een automobilist van de weg een ramde een lantaarnpaal. Omstanders zagen rook onder de motorkap vandaan komen dus werden alle hulpdiensten ter plaatse gevraagd. Nadat was vastge steld dat de elektrische spanning van de lantaarnpaal af was kon het ambulan cepersoneel het lichtgewonde slachtof fer uit zijn auto bevrijden. De brand weer heeft de auto ontdaan van accu- stroom en heeft een na controle uitge voerd. De politie stelt een onderzoek in naar de oorzaak en heeft een berger gewaarschuwd die de zwaar beschadig de auto heeft afgevoerd. In de nacht van zaterdag op zondag rond 4.30 uur werd de brandweer gealarmeerd voor vuurverschijnselen op het baanvak Castricum Heiloo ter hoog te van het spoorwegviaduct. Een bewo ner had rook, vuur en vonken gezien en had via 112 de brandweer gewaar schuwd. Bij aankomst kon de brand weer niets meer vinden maar is het ver moeden dat baldadige jeugd vuurwerk heeft afgestoken onder het viaduct. Na overleg met de politie werd deze mel ding afgedaan als brandgerucht. AKERSLOOT - Op woensdag 3 maart geeft fietsfanaat André Brouwer in de bibliotheek Akersloot een lezing over zijn fietstocht over de Via de la Plata naar Santiago de Compostela. De lezing zal om 20.00 uur beginnen. Kaarten zijn a E 5,- verkrijgbaar in de bibliotheken van Akersloot, Castricum en Limmen. In april 2003 jaar fietste André vijftienhonderd kilometer van Sevilla naar Santiago de Compostela. Voor meer informatie of om een kaar tje te reserveren kunt u contact opne men met de bibliotheek in Akersloot op tel 0251-312948. Reserveren per e- mail kan ook via akerbibl@tref.nl. Een glimlach van trots op het gezicht van Romée. Zij is de nieuwe voorleeskampioene. UITGEEST - In de bibliotheek van Uitgeest werd zaterdag 14 februari de tweede ronde van de voorleeswedstrijd gehouden. Romée Veldhuis van basis school De Toermalijn uit Castricum werd de winnares van zes deelnemers. De deelnemers kwamen van drie Uitgeestse en drie Castricumse scho len. Elke deelnemer was al voorlees- kampioen van een school. Favoriete boeken, waaruit werd gelezen, waren van Carry Slee, Jacques Vriens en Fransien Oomen. Romée las Meester Jaap en het wc-rollen-gevecht voor van Jacques Vriens. In maart gaat zij mee doen aan de volgende voorronde. LIMMEN - Vakantie. Even zonder zor gen. Voor de meeste mensen is dat de normaalste zaak van de wereld. Maar niet voor iedereen. Soms is het prak tisch onmogelijk om (zelfstandig) op vakantie te gaan, door ziekte, handicap, leeftijd of sociale omstandigheden. Terwijl u het in zulke situaties mis schien juist wel extra hard nodig geeft om er even ontspannen uit te zijn. Het Nederlandse Rode Kruis organiseert daarom aangepaste vakanties. Daarmee kunt u ondanks gezondheids problemen, tóch genieten van een heer lijke vakantie. In week 29 van dit jaar, van maandag 12 juli tot en met zaterdag 27 juli, vaart het vakantieschip van het Nederlandse Rode Kruis, de J. Henry Dunant, voor gasten uit deze regio. Op reis met de Henry Dunant betekent een vakantie in een voortdurend veranderende omgeving. Het schip leidt u langs prachtige natuurlandschappen, pitto reske dorpen en steden. De hutten en sanitaire ruimtes zijn aangepast voor mensen met een functiebeperking. Een staf van beroepsmensen en professio neel geschoolde vrijwilligers stellen alles in het werk om u zorgeloos te laten genieten van uw vakantie. De afdeling Limmen van het Rode Kruis heeft nog een enkele plaats vrij voor deze prachtige vakantie. Als u geïn teresseerd bent om hieraan deel te nemen of als u iemand kent, die dat graag zou willen doen, neem dan contact op met Agnes Meijer, tel. 072-5051566 of Froukje Wolkorte, tel. 0226-420462. AKERSLOOT - De leden van het col lege van burgemeester en wethouders van de gemeente Castricum komen weer op bezoek in de kern Akersloot. Tijdens hun eerste kernbezoek, in sep tember 2002, beloofden zij de kernen vaker te bezoeken. Voor een hernieuw de kennismaking met de kern en zijn inwoners is de datum van dinsdag 24 februari gepland. De inwoners zijn van harte uitgenodigd om op die dag met hen van gedachten te wisselen over zaken die hen en de gemeente bezighouden. Op deze manier hoopt het college een actueel beeld te krijgen van zaken die bij de Akersloters leven. 's Middags tussen 16.00 en 18.00 uur bezoeken B&W de brandweerkazerne, het Mendelssohnplein en het kerkhof van de Nederlands Hervormde Kerk. Wie nieuwsgierig is naar de toelichtin gen op elk van deze locaties, is vrij om zich bij de groep aan te sluiten. 's Avonds vanaf 19.15 uur zijn de Akersloters welkom in de congreszaal van Sportcentrum De Lelie. Er is geko zen voor een deels thematische opzet van de avond. Vanaf 19.30 uur staan de gemeentelijke dienstverlening en infor matievoorziening in de kern centraal. Deze onderwerpen kwamen ook aan de orde tijdens het kernbezoek in 2002 en zij willen daarop nog eens terugko men door de stand van zaken en ont wikkelingen te schetsen. Vervolgens worden de ontwikkelingen op het gebied van de onderwijsvoorzie ningen onder de loep genomen. Vanzelfsprekend is er ruimte om te rea geren of vragen te stellen over beide onderwerpen. Vanaf ongeveer 20.30 uur krijgt de avond een informedl karakter. Het publiek kan dan een uur lang aan de collegeleden persoonlijk vragen stellen over allerhande onderwerpen, of met hen van gedachten wisselen hierover. CASTRICUM - Op dinsdag 2 maart is er een voorstelling van Mario van Erp Pinokkio in de Aula van Toonbeeld. De voorstelling is voor kinderen vanaf 4 jaar en vindt plaats om 14.00 uur en 16.00 uur. Duur voorstelling ca. 1 uur. Voorverkoop kaarten: Toonbeeld, Jan van Nassaustraat 6, The Readshop, Geesterduin en Muziekhandel Borst lap, Bakkummmerstraat, Toegang E 4,

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 10