Stichting Puck hoopt dat droom werkelijkheid mag worden Wipmolen aan het Stet is weer op zijn vertrouwde plekje terug Opvallende kleuren in het gemeentehuis Conquista café: Pure live muziek met The Relic! Familie Kramer naar Gemaal 1879 te Akersloot Gran Fiesta de Tango Wendy van Dijk trekt veel bezoekers naar Limmen www >1: Circus Holiday Moskou CASTRICUM - Circus Holiday Moskou heeft zijn voorstellingen van dinsdag 30 maart in verband met de bij zetting van Hare Koninklijke Hoog heid Prinses Juliana afgelast. In plaats van de dinsdagvoorstelling zal het Circus op woensdag om 14.00 en om 19.00 uur een optreden geven. Kaarten die in de voorverkoop voor dinsdag zijn gekocht, zijn nu geldig nu voor de woensdagavond. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: Circus Holiday Moskou, tel. 013-5458461. Condoleanceregister Prinses Juliana CASTRICUM - Vanaf heden heeft de gemeente Castricum een condoleance register voor Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Juliana op de drie gemeentelijke locaties opengesteld. U kunt uw medeleven betuigen in het gemeentehuis te Castricum, Raad huisplein 1, bij de gemeentelijke locatie in Limmen, Zonnedauw 4 en in de bibliotheek te Akersloot, Rembrandt- singel 1 (geopend: ma, do, en vr 14.00- 20.30 uur; wo 10.00 -12.00 uur en 14.00- 17.30 uur; za 10.00-13.00 uur). Er wordt tevens aan gewerkt om het condolean ceregister via de website (www.castri- cum.nl) open te stellen. Studieweek voor koorzangers CASTRICUM - Van 16 t/m 21 augustus wordt in Castricum de jaarlijkse studie week voor koorzangers gehouden. Er is dit jaar gekozen voor koormuziek uit Finland, Estland en Letland. Vocatie biedt u ook nu weer een gevarieerd repertoire en uitstekende dirigenten, docenten en begeleider. Het repertoire is opgebouwd uit com posities van o.a. Arvo Part, Jean Sibelius en Hugo Alfvén. De dirigenten zijn: José Doodkorte (Nijmegen), Karin Jense (Rijswijk), Leo Rijkaart (Gouda) en Frans Schouten (Amsterdam). Ieder voor zich vakmensen met een uitstekende staat van dienst. Tijdens het afsluitende slotconcert op zaterdagavond 21 augustus wordt het koor op orgel en piano begeleid door Gerrie Meijers (Haarlem). Dagelijks wordt er van 9.30 tot 21.00 uur gerepeteerd. Elke ochtend begint Frans Schouten met stemvorming en koorscholing. Elk dagdeel staat er een andere dirigent voor het koor. De week wordt afgesloten met een presentatie/slotconcert voor publiek. Om deel te nemen aan de studieweek kunt u een keuze maken uit twee tarie ven, te weten: inclusief vijf warme maaltijden en exclusief de maaltijden. Deze worden gezamenlijk gebruikt in een van de horecagelegenheden in Castricum. Bent u geïnteresseerd in deze studieweek? Vraag dan het infor matieboekje op bij Miriam Lases, tel. 072-5320772; fax: 072-5320774; e-mail: vocatie@quicknet.nl. Beroerte, doodsoorzaak nummer 1 bij vrouwen ALKMAAAR - De Gezondheids- wijzer Alkmaar stelt een gratis infor matiepakket beschikbaar over beroer te. Het informatiepakket bestaat uit een videoband en brochures. Ook voor andere vragen op het gebied van gezondheid, zorg en welzijn kunt u terecht bij de Gezondheidswijzer Alkmaar, Hertog Aalbrechtweg 5 Alkmaar (gebouw GGD nabij station Alkmaar Noord), tel. 072-5662691. E- mail: gezondheidswijzer@ggd-alk- maar.nl of kijk op: www.gezondheids- wijzer-nk.nl. Openingstijden: maandag t/m donderdag van 9.00 tot 17.00 uur. LIMMEN - Afgelopen zaterdag bracht Wendy van Dijk, o.a. bekend van tv als de Japanse Ushi, een bezoek aan dro gisterij Aker te Limmen. De drogist deed mee aan een wedstrijd, die draait om het thema maak een droom waar Alle drogisterijen die meedoen hebben een droom bedacht die zij verwezenlijkt willen zien. Dit mag echter geen persoon lijke droom zijn, de droom moet een sociaal karakter hebben en de droom moet meerdere mensen in de omgeving raken. Na selectie van alle deelnemende drogisten behoorde drogisterij Aker tot de vijf beste dromenDe drogist koos voor de Stichting Puck. Puck van Straaten heeft 1,5 jaar terug een ongelukkig voorval gehad in het zwembad waarna zij plotsklaps lichamelijk en geestelijk gehandicapt raakte. De artsen hier hebben haar opgegeven. Echter in bv de Verenigde Staten bestaan the rapieën waarbij zuivere zuurstof wordt gegeven waardoor bepaalde functies weer terug kunnen komen. Uiteraard wil len de ouders van Puck alles in het werk stellen Puck, hun enig kind, deze behandeling te laten ondergaan. Dit is ech ter een langdurige, kostbare behandeling, die wel zo 'n E 150.000,- gaat kosten. Als de droom van dorgisterij Aker tot mooistewordt verkoren, kan de toekomst van Puck misschien toch een hele mooie wending krijgen, (foto MSP) Een nieuwe lente, een nieuw geluid CASTRICUM - Wouda Audiciens heeft het initiatief genomen om kunste naars uit de regio in de gelegenheid te stellen enkele van hun werken ten toon te stellen in de winkelruimte van Torenstraat 2c te Castricum. Vanaf 29 maart exposeert Janny Stuifbergen-van Dijk enkele van haar olieverfschilderij en. De expositie zal op 28 maart om 16.00 uur worden geopend door de bur gemeester van de gemeente Castricum, mevrouw A. Emmens-Knol.. Janny Stuifbergen is geboren in Amsterdam maar opgegroeid in de duinstreek van Bakkum en Castricum. Momenteel woont en schildert zij in Heiloo. Janny heeft vanaf het moment dat zij een potlood kon vasthouden getekend, maar pas op haar 18de jaar begon zij te schilderen met olieverf. Janny heeft in de daaropvolgende jaren helemaal haar eigen stijl ontwikkeld; zij is volledig autodidact. Hoewel Janny ook met pastelkrijt en aquarel heeft gewerkt is het schilderen met olieverf haar echte passie. Haar schilde rijen ontstaan afwisselend bewust of onbewust. Ingrediënten kunnen zijn emoties, onmacht, tastbaarheid, troost, zien, geloven, denken, voelen, drome righeid en het weten. Janny noemt het gevoelsschilderijen. Het schilderij moet iemand raken, troosten, men moet er als het ware door gevangen worden. Het werk van Janny was al eerder te zien in Het Open Huis te Heiloo. Onlangs heeft Janny de illustraties ver zorgd voor een driedelig prenten-doe- boek voor kinderen van 2 tot en met 6 jaar. De schilderijen van Janny zijn te bezichtigen op maandag tot en met vrij dag van 9.00 tot 17.00 uur bij Wouda Audiciens aan te Torenstraat 2C. LIMMEN - De molen aan het Stet te Limmen staat weer op zijn plek! Op 7 juni 2003 werd de bijna 5,5 meter hoge wipmolen tijdens de luilaknacht door vandalen in brand gestoken. Deze wip molen, gelegen op een klein eilandje in de Dusseldorpervaart, werd in 1973 eigenhandig gemaakt door timmerman Jaap Pepping, op een leeftijd van 77 jaar. De heer Pepping was door de voormalige gemeente Limmen gevraagd dit bouwwerk speciaal voor deze plek te maken, zodat jong en oud konden genieten van dit fraaie stukje Limmen. Hij stak vele uren werk in zijn creatie, maar het resultaat mocht er dan ook zijn! Toen vorig jaar dit stukje nostalgie moedwillig werd vernield moeten de daders niet geweten hebben wat voor waarde aan de molen werd gehecht. En dat niet alleen door de familie van J. Pepping. Ook omwonenden van de molen, en andere mensen die genieten van dit stukje van Limmen spraken hun droefheid uit. De heer C. Pepping, zoon van de inmiddels overleden Jaap Pepping, heeft nu, volgens de oude bouwtekening van de molen, de molen opnieuw eigenhandig herbouwd. De molen is afgelopen maandag door C. Pepping met hulp van werklui van de gemeente weer op zijn oude stek geplaatst. Onder grote belangstelling werd de molen onderdeel voor onder deel opgebouwd. De omstanders spra ken hun hoop uit dat het 'stukje oud- Limmen' dit keer gespaard mag blijven van zinloze vernielingen. „Een maand geleden lag de onderbouw op het gara gepad van de heer Pepping", vertelt een van de omstanders. „Zelfs toen is gepoogd deze te verslepen richting de waterkant, wellicht met de bedoeling deze in het water te gooien? Zijn auto, die ook op het pad stond, raakte daar bij ook nog eens vernield. Ik vraag me werkelijk af wat hier nou de lol van moet zijn. Die gasten moesten eens weten hoeveel tijd en liefde er in deze molen gestoken is door meneer Pepping. In wat voor wereld leven we dat zoiets kan gebeuren?" Ook een toekijkende dame, die het schouwspel op het eilandje met een Conquistanieuws LIMMEN - Het programma voor woensdag 24, vrijdag 26 en zaterdag 27 maart bij jongerencentrum Conquista is: Kinderen 4 t/m 11 jaar Bij de kinderwerkgroep wordt er op de zaterdagochtend een handige pennen- bak gemaakt. Ben je thuis ook altijd al je pennen en stiften kwijt? Vanaf nu niet meer dus! Natuurlijk kun je als er tijd over is nog even de disco in. De ochtend begint om 10.30 en eindigt om 12.00 uur. De entree is 1 euro. Tieners 11 t/m 15 jaar Zaterdag 27 maart: Hard Core Night! DJ Stefan gaat zich helemaal uitleven in een in hardcore style aangekleed Conquista. Op deze avond krijg je dan ook alleen de allerbeste hardcore beats te horen! Computeren, flipperen of gewoon lekker bijkletsen kan natuur lijk ook altijd. De tieneravond begint om 19.00 uur en Conquista sluit haar deuren om 23.00 uur. De entree is gra tis. Conquista Café: The Relic, top 100 band van formaat! Op vrijdag- en op zaterdagavond is Conquista Café geopend van 20.30 tot 01.00 uur. Zaterdag 27 maart is er een topband in huis! The Relic staat garant voor een goede mix van het stevigere top 100 werk uit de jaren 70, 80 en 90. Dus heb je zin in een biertje en live muziek van formaat? Dan is Conquista the place to be! De entree is gratis en vanaf 16 jaar. Conquista Club: 8 t/m 12 jaar Voor iedereen van 8 t/m 12 jaar, is Conquista open op de woensdag. Op 24 maart van 14.00 tot 17.00 uur staan de zes spelcomputers dan ook klaar en de muziek aan! Je kunt tafeltennissen, sjoelen, poolbiljarten, computerspellet jes spelen, internetten, knutselen maar ook met de Play-Station op groot scherm spelen. Gevonden en verloren CASTRICUM - De politie Noord Holland Noord geeft de volgende voorwerpen op als verloren en gevon den: Verloren in Castricum: gsm Siemens zwart met witte draak, gsm Nokia in zwart hoesje, gsm Nokia 3310 met rood hoesje, heren dubbelfocus bril gespikkeld klein montuur, herenbril met koordje in zwarte koker, gouden close for ever armband, ov jaarkaart, zwarte wollen alpino met klep, zwarte fietstas, 80 euro, bruine rugzak met babyspullen, rijbewijs B en een sleutel in mapje Schilder. Gevonden in Castricum: 2 Axa sleu tels, 2 sleutels met bruin label met Jape, kinderarmbandje goud, gouden schakelarmbandje slotje stuk, rode sjaal, sleutels in mapje Commandeur, sleutel met rode kegel en een leren kinderschoentje maat 22 gekleurde bandjes. Pont Akersloot weer terug op zijn plek AKERSLOOT - Op vrijdagochtend 19 maart werd de pont tussen de kern Akersloot en de Schermer over het Noordhollands Kanaal weer terugge plaatst op zijn ligplaats. Sinds 8 maart was de pont bij 't Schouw in Akersloot uit de vaart wegens groot onderhoud en een periodieke keuring door de Scheepvaartinspectie. Vanaf 20 maar is de veerdienst weer hervat. De gemeente Castricum is eigenaar van de pont en het Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier onder houdt de pont De pont die stamt uit 1898, maakt onderdeel uit van de pontjesroute een belangrijke, drukke, route rondom het Amstelmeer. Op een mooie zomer dag staan er soms 30 personen op de pont. De toename van het fietsver- keer was reden om in 2000 de veilig heid en betrouwbaarheid van de pont te laten inspecteren door de Scheepvaartinspectie. Ondanks de hoge leeftijd bleek de pont nog in prma conditie. Na wat kleine aanpas singen werd de pont voor vier jaar goedgekeurd. Om voor de volgende vier jaar weer een certificaat van goedkeuring te krijgen is de pont nu weer gekeurd. Ook ditmaal behoefte de pont enkele kleine aanpassingen. Onder andere is het dek waar nodig vernieuwd en is het geheel in de verf gezet. Rijden onder invloed CASTRICUM - Donderdag 18 maart omstreeks 01.20 uur is een 38-jarige man uit Limmen aangehouden. Hij blies 590 ug/1. Dat is ruim tweeënhalf keer de toegestane hoeveelheid van 220 ug/1. Zijn rijbewijs werd ingevorderd. De molen staat weer op zijn plek! Ten tijde van de foto zaten de wieken er nog niet op, maar die zullen inmiddels ook wel draaien. De molen werd vorig jaar in brand gestoken en door de heer Pepping minutieus weer opgebouwd, (foto UKP) Kernbezoek Limmen uitgesteld LIMMEN - In verband met de bijzet ting van Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Juliana is het kernbezoek van het college van burgemeester en wet houders aan Limmen, gepland op dins dag 30 maart, uitgesteld. Binnenkort kunt u op deze pagina lezen wanneer het bezoek van het college aan Limmen wel zal plaatsvinden. CASTRICUM - Van donderdag 18 maart tot en met woensdag 28 april exposeert Jan Hopman uit Schoorldam schilderijen in het gemeentehuis van Castricum, aan het Raadhuisplein 1. Zijn werk wordt gekenmerkt door opvallend kleurgebruik en oorspronke lijke vormen die de verbeelding van de toeschouwer aanspreken. Hopman (1943), die van 1945 tot 1968 in Castricum woonde, werkte jarenlang als journalist en fotograaf voor kran ten, tijdschriften, radio en televisie en reisde de halve wereld rond. Vier jaar geleden begon hij te schilde ren. Een nogal ongewoon besluit omdat hij met tekenen op school meestal de slechtste van de klas was. Zijn enthousiasme werd zo groot, dat hij de zolder ombouwde tot atelier en een teken- en schilderopleiding ging volgen in Amsterdam,. Na zijn eerste expositie in die stad was zijn werk onder meer te zien in Heiloo, Schoorl, Schagen en Warmenhuizen. Uitkijkend over het land achter de Westfriese Zeedijk in Schoorldam pro duceert hij het ene na het andere schil derij. Hij zegt: „Ik denk niet in concep ten, hoewel je dat op een opleiding altijd wordt voorgehouden. Achter een beeld moet een plan zitten. Het zij zo maar bij mij werkt het anders .Ik schil der direct vanuit mijn gevoel en laat mij leiden door spontaniteit. Waarbij ik kan putten uit een schat aan gegevens die in mijn onderbewustzijn liggen opgeslagen. Iedere keer verbaast het me weer wat er op het doek komt. Tja wat vertellen die beelden precies? In hoeverre lopen ze parallel met de wer kelijkheid. Eigenlijk interesseert met dat weinig. Een schilderij moet je op het eerste oog raken". Op de overzichtstentoonstelling hangen 30 schilderijen die in compositie sterk verschillen. Openingstijden gemeente huis van maandag tot en met donderdag 8.30-16.00 uur, vrijdag 8.30-12.30 uur. Het begrip coverband krijgt een nieuw leven met The Relic LIMMEN - Op zaterdag 27 maart heeft Conquista een top band in huis! The Relic staat garant voor een goede mix van het stevigere top 100 werk uit 70,80 en 90 jaren. The Red Hot Chilli Peppers, Avril Lavigne, Blondie, Anouk en vele andere komen voorbij. De band is in de zomer van 2002 opgericht en bestaat uit muzikanten die ieder al de nodige ervaring hebben. Caroline Wubbolts, Richard Mess, Ben van Egmond en Ton Schouws, laten zater dag Conquista schudden. Het begrip coverband krijgt een nieuw leven met The Relic! Conquista café is te vinden op de Kerkweg 50 in Limmen. De zaal gaat open om 20.30 uur, de entree is gratis en vanaf 16 jaar. tevreden glimlach in zich opneemt, doet een duit in het zakje: „Ik ben blij dat de molen er straks weer staat, maar ik hoop echt dat de jongelui er nu met hun handen vanaf zullen blijven. Ze weten niet wat ze met hun vernielingen aanrichten. Als je ziet dat elk spijkertje en elk streepje verf met zoveel liefde en geduld is aangebracht, dan besef je niet wat je met zoiets zinloos aanricht. Wie weet als u dit in de krant schrijft dat de daders wat meer nadenken over wat zij met hun brandje of vernieling aanrich ten. Ik hoop het echt van ganser harte!" Het wonder van drink water uit de duinen CASTRICUM - Zondag 28 maart kunt u om 10.00 uur met de boswachter mee op de fiets naar de plek in de duinen waar de drinkwaterzuivering plaats vindt. In de duinen bij Castricum ligt al sinds 1956 één van de twee infiltratie- gebieden waar op natuurlijke wijze drinkwater voor Noord-Hollanders wordt gemaakt. Er komt nog veel meer bij kijken voor dat het drinkwater bij u uit de kraan komt! Wist u trouwens dat de drinkwa terwinning in de duinen van belang is geweest voor het behoud van de dui nen? Hoe het verhaal van dit wonder uit de natuur in elkaar zit hoort u hele maal tijdens de fietstocht met de bos wachter. De fietsexcursie start bij bezoekerscen trum De Hoep, gelegen aan de Zeeweg te Castricum en duurt ongeveer 1,5 uur. U meldt zich aan via telefoonnummer 0800-7966288 of www.pwn.nl De excur sie is voor iedereen vanaf 12 jaar en deelname kost E 3,- p.p., toegang tot het duingebied is hierbij inbegrepen. Boeren, burgers en buitenlui! LIMMEN - Op 9 maart is op de Sint Maartenschool in Limmen een project van start gegaan waaraan de gehele school aan meedoet. Het thema is com municatie. Het project werd op ludieke wijze geopend door de dorpsomroe per, in de persoon van Ben Lieferink die aankondigde dat de komende weken in het teken van communicatie zouden staan. Zijn toehoorders, zo'n 530 leerlingen met hun leerkrachten en belangstellende ouders, zagen een vorm van communicatie uit lang ver vlogen tijden zo in levende lijve voor zich! Op de school is volop gewerkt rond het thema. De kinderen hebben veel geleerd over verschillende vormen van communicatie, er zijn excursies geweest en leerlingen hebben geknutseld over hetgeen zij geleerd en gedaan hebben. De resultaten van al hun werk zijn te bezichtigen op een voor ieder toegan kelijke tentoonstelling op donderdag 25 maart van 18.30 tot 19.30 uur. Informatieavond borstvoeding ALKMAAR - De Vereniging Borst voeding natuurlijk (VBN) houdt woensdag 31 maart van 20.00 tot 22.00 uur in Alkmaar een informatieavond over het geven van borstvoeding. Ook als je je tijdens de zwangerschap goed geïnformeerd hebt over borstvoeding kunnen er allerlei vragen rijzen wan neer je eenmaal je kindje aan de borst hebt. Je kunt dan behoefte hebben aan specifieke informatie over het geven van borstvoeding. Verder zijn er folders te koop en boeken te huur. Er wordt een bijdrage gevraagd van één euro p.p. ter ondersteuning van dit (vrijwilli gerswerk. Je kunt je opgeven bij Annemarie Weerman: 072-5125810 of Esther- Driest: 072-5627794. AKERSLOOT - Vijf broers en hun zus Joke, afkomstig uit Akersloot, Assendelft, Krommenie, Noord- Beemster en Queensland, hebben allen een creatief gen die heeft geleid tot een zeer afwisselende uiting van objecten waar onder sculpturen, linoleumsneden, sie raden en schilderijen. Joke is de roman ticus van het sextet en naast haar ande re activiteiten, zowel voor Akersloot en Krommenie, is boetseren en schilde ren haar passie. Gerard is de technicus van het gezin en ontwerpt sieraden voor hals en vingers met als basisme taal zilver en combineert dit met aller lei mineralen. Theo tekent en schildert bijzonder gedetailleerd. Zijn opmerkelijke preci sie is van een eenvoudige schoonheid. Cor weet alles van linoleum. Evenals zijn vader heeft hij jaren bij FORBO gewerkt en kent alle eigenschappen van dit materiaal en doet er meer mee dan we allen kunnen vermoeden. Jan is de stylist in de familie. Aquarelleert portretten en doet veel voor kerk en maatschappij. En tenslot te Henk, 'from down under' is gebiolo geerd door de Australische landschap pen. Ook heeft hij zijn in 1996 overleden moeder geportretteerd. Alle gezinsle den waren verbaasd over de gelijkenis. Zes creatieve hobbyisten die alles exposeren onder de noemer Mens en natuur. Hun werk is te zien in het Gemaal 1879 in Akersloot van zondag 4 april tot en met zondag 30 mei. Gemaal 1879 is elke zondag open vanaf 4 april tot en met 26 september van 13.30 tot 16.30 uur. Tevens is het gebouw en de technische installatie etc. te bezichtigen en op elke eerste zondag van de maand is er maal- demonstratie met de installatie. Toegang E 1,-, kinderen tot 12 jaar gra tis. Buiten de openingsuren tel. 0251- 313286 of 0251-313253 voor groepen en/of scholen. CASTRICUM - In samenwerking met Stichting Danzarin organiseert Stichting Iskra voor zaterdagavond 3 april om 20.30 uur een Argentijns tangoconcert en show met tango-orkest Orquesta Tango Amago en het tango dansensem ble Danzarin. Een geweldige gelegen heid om eens Argentijnse tangomuziek te beleven van een fantastisch tango orkest onder het genot van drankje en hapje. Beeldende kunstenaars en foto grafen kunnen er zich door laten inspi reren en hun impressies met diverse middelen vastleggen. Dit speciale tangoconcert vindt plaats in de vorm van een Tango Salon bij Dans Partycentrum Castricum, Dorpsstraat 72 in Castricum. Een Tango Salon is in Argentinië de gebruikelijke benaming voor een dansavond in de vele grote en kleinere tangoscholen, vaak met live muziek. In Argentinië is muziek en dans één; de muziek vertolkt hun emotie, hun ziel. Het is de expressie van liefde, geluk, sores en verdriet. In Nederland is de interesse voor Argentijnse tango sinds de komst van Maxima enorm toegeno men, maar de meeste liefhebbers van Argentijnse tango genieten liever van de muziek door te luisteren. Dit Gran Fiesta de Tango is daarom zowel een concert om te luisteren, alsook om te dansen en te kijken naar muziek en dans. Orquesta Tango Amago is een veelgevraagd tango-orkest van hoog niveau, dat ontstaan is vanuit studenten van de vakgroep Argehtijnse tango van het Conservatorium van Rotterdam. Orquesta Tango Amago bestaat uit een vijftal musici met piano, twee violen, contrabas en het meest markante instru ment voor de Argentijnse tango, de ban doneon. De bandoneon wordt bespeeld door Matthias Müller. Hij studeerde bandoneon in Rotterdam en speelde toen in het vooraanstaande tango orkest OTRA. Violiste Anja Schulze speelde eveneens in OTRA en diverse andere tango-ensembles. Verder spelen de Amerikaanse pianist Mark Wyman en de Russische violiste Rouzana Tsymbalova mee. De bassist is nog niet bekend. Tijdens de pauze van het orkest treedt Danzarin op met een prachtige tangos how. Kaarten kosten 7 euro en voor cjp/studenten en Pas 65+ 5,50 euro. Voorverkoop bij The Readshop in Geesterduin, Boekhandel Laan aan de Burg. Mooijstraat en Muziekhandel Borstlap aan de Bakkummerstraat 13. Reserveren kan ook bij het secretariaat van Stichting Iskra, tel. 0251 671501. Meer info is te vinden op www.iskra.nl en www.danzarin.nl. fi.^tudlo thuj

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 10