OXBOW editie Uitkijkpost Uooriaarseüitie Uitkijkpost Voorlaars^^Witkijkpost Voorjaarseditie Uitkijkpost Voorjaarseditie Vrijdag 26 maart Vrouw Holland met: Wildplassen Vrijdag 2 en zaterdag 3 april Falkand Toneel met: 40 Love Dinsdag 6 april Kasper van Kooten met: Lijfspreuk Zaterdag 24 april Hetty Heyting met: Van mij mag het Zaterdag 14 en zondag 15 mei De Hanswijckers met: Aladdin 28 tot en met 31 maart/ 15 tot en met 22 april/ 6 tot en met 13 mei Filmliga Heiloo ""■Mi Westzijde 53 Zaandam (naast BBC) Tel. 075-6162943 Raadhuisweg 14 Heiloo Tel. 072-5332144 de beun Ergens in het hoge noor den staat een auto zonder benzine. De weilanden zijn vlak, de wind is guur, de bruid staat droog. Ze zijn met zijn vieren omdat het altijd al zo geweest is. En ze hebben honger. Als de trouwerij gewoon was doorgegaan, hadden ze nu aan het wildbuffet gezeten... Vrouw Holland brengt een muzikaal autodrama met meerstemmige avonturen en ongegeneerde verge zichten van dichtbij. 'Wildplassen' is het derde programma van Vrouw Holland, waarin Gabriëlle Glasbeek, Marieke Klooster, Karin Noeken en José Zwerink voorbij razen in hun energieke, theatraal en fysiek opgevoerde rijstijl. Ongelimiteerd caba ret, soepel bestuurd door de man achter de toetsen, Reinout Douma. De humor van Vrouw Holland wordt door puriteinen wel als 'schokkend' ervaren. Critici, die de 'onbe schaamde' vrouwen wel waardeerden prezen het viertal als 'brutaal' en 'gedurfd'. Maar de man nen in de zaal hoeven zich geen zorgen te maken, getuige de reactie van een toeschouwer: 'Voor mij was het een blind date. Ik moet zeggen dat het een grappige afspraak was. Ik heb genoten. Wat een vak vrouwen!' Vrijdag 26 maart, aan vang: 20.15 uur. Toegangsprijs 12,50, CJP/65+ 11,35. Ook in het cabaretabonnement. Falkand Toneel brengt het tweede avondstuk van dit seizoen, getiteld '40-love' (Joking apart) van Alan Ayckbourn. Rik: We hoeven toch niet te wachten op de Knudsens? Andrea: Nee, die zijn toch te laat. Rik: Te laat? Dat kan niet. Pelle is nooit te laat. Dat moet je nu toch wel weten. Alle anderen zijn in zo'n geval te vroeg. Andrea: Dat zijn Rik z'n col lega en z'n vrouw. Pelle en Theater de Beun heeft de komende tijd weer een aantal bijzonder aantrekkelijke voorstellingen op het programma staan. Gebracht door zowel professionele- als amateur gezelschappen, van cabaret tot toneel, en van muziek tot film. De kassa is geopend van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 17.00 uur en een uur voorafgaand aan de voorstellingen. Voor nadere informatie kan de Beun telefonisch worden bereikt onder tel. 072-5333156, of op de website www.theaterdebeun.nl. Liza Knudsen. Pelle is ver schrikkelijk saai, ontzettend Scandinavisch. Hij is niet onaardig, maar hij is zo ste riel. Doet nooit iets ver keerd. Bea: Nee? Hugo: Wat saai. Bea: Dat kan toch niet? Ik bedoel, niemand Andrea: Hij geeft het nooit toe. Je moet je het zo voor stellen, je gaat naar hem toe en je zegt: „Ik hoop niet dat je het erg vindt, Pelle, neem me niet kwalijk, maar je staat van achteren in brand. Er komt rook uit je mouwen en je kraag vat vlam". Dan zegt hij: „Nee hoor, niks van waar". En dat is het dan, geen discussie moge lijk... Vrijdag 2 en zaterdag 3 april in Theater de Beun te Heiloo, aanvang 20.15 uur. Toegangsprijs: 5,70, cjp/65+: 4,50, donateurs: 2,85. Als we zeggen: 'Ik spring een gat in de lucht' waarom blijven we dan zitten? We praten wel veelbewogen maar intussen staan we stil. Lijfspreuk: het lichaam spreekt, maar wat zegt het? Op een bedje van muziek en een oude hometrainer verkent Kasper de spelonken van onze lichaamstaal. Wie het horen wil moet het voelen! Je zult moeilijk stil kunnen zitten... Dinsdag 6 april, aanvang: 20.15 uur. Toegangsprijs: 12,50. CJP/65+ 11,35. Geen gewoon cabaretpro gramma, maar een comple te ervaring. Je wilt haar beter leren kennen? Ook haar zorgvuldig toegedekte geheimen en eigenaardig heden? Van Heyting mag het. Je wilt als publiek ook een woordje meespreken? Graag zelfs. Als improvisator van de bovenste plank gaat Heyting nog energieker en fantasievoller met haar publiek aan de slag dan voorheen. Ze mixt dat ge raffineerd met haar humor, rake teksten en mooie lied jes. Ook nu weer bijzondere verhalen en ijzersterke types van vlees en bloed. Een interessante krachtmeting met een ieder die dit niet wil missen. Aan haar zal het niet liggen. Zaterdag 24 april, aan vang: 20.15 uur. Toegangsprijs: 12,50. CJP/65+: 11,35. Muziek- abonnement mogelijk. De Hanswijckers is een jeugdmusicalvereniging voor kinderen van 9 tot 14 jaar uit de Egmonden en Heiloo. Na een jaar drama, zang en dans oefenen, komt het hoogtepunt in de vorm van 3 voorstellingen in theater de Beun. Elk jaar weer een spektakel van dans en zang, prachtige cos- tuums en decors. Ongeveer 35 kinderen die er een feest van maken! Dit jaar wordt de musical Aladdin opge voerd. De muzikale begelei ding wordt verzorgd door een groep jongeren van de Muziekschool Heiloo. Zaterdag 14 en zondag 15 mei, aanvang: Vrijdag: 20.00 uur, zaterdag: 15.00 en 20.00 uur. De leden van de Filmliga hebben, zoals gebruikelijk, in september een circulaire toegestuurd gekregen, waarin het programma voor het seizoen 2003/ 2004 is vermeld. im sw&dish oufdoor brand

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 16