MEER VOOR UW HUIS! 'n strakke bikinilijn! 'The Bodystyliste GIT Vrijehuizenmarkt 1861GA Bergen Permanent ontharen nu mogelijk dankzij lichtflitstherapie blijvende, pijnloze haarverwijdering d.m.v. fotolicht ontharing 072-509017? De laagste courtage van Nederland, vanaf 0,5% De laagste courtage van Nederland, vanaf 0,5% Vrijehuizenmarkt vestigt zich in Bergen www.vhm •nu Vrijehuizenmarkt Uitkijkpost Voorjaarseditie Uitkijkpost Voorjaarseditie Uitkijkpost Voonaarsfl B'itkijknost Voorjaarseditie Uitkijkpost Voorjaarseditie Uitkijkpost Voorlaars Op 1 april opent de Vrijehuizenmarkt een nieuw kantoor aan de Stationsstraat 6 te Bergen. Vanuit dit nieuwe kantoor willen wij u graag van dienst zijn voor een flink deel van de kuststreek, namelijk vanaf Heiloo, de Egmonden, Bergen, Schoorl, Groet en Camperduin tot aan Callantsoog toe. wij hanteren de laagste courtage, vanaf 0,5%. landelijk al 70 vestigingen. wij werken op "no cure no pay" basis en berekenen geen intrekkingskosten. wij handelen alles persoonlijk met u af. de scherpste hypotheekoffertes van Nederland actieve aanpak. gratis zoekopdracht. ook voor bouwkundige keuringen en taxaties. Kantoor Duin en Kust - Stationsstraat 6 lAwjfersoontijke makefaar 072-5090177 (ook buiten kantooruren) Eindelijk een techniek die ongewenste haargroei nagenoeg pijnloos verwijdert! Deze revolutionaire methode met de Plasmalite® heeft een blijvend resultaat. De behandeling is volkomen risicoloos; dus geen pigmentverstrooiing of verbrandingen! Nooit meer scheren of waxen... Uniek in wijde omgeving!! 'Informeer ook eens naar de mogelijkheden van een natuurlijke facelift, zonder operaties! d.m.v het 'Environ' huidverzorgingssysteem.' HUWVERZÖRGINGS INSTITUUT IPL Gecertificeerd REGIO - Marcel Kortenoeven en Aron Dekkinga openen in april hun gezamenlijke vesti ging van makelaarskantoor Vrijehuizenmarkt aan de Stationsstraat 6 in Bergen. Aron Dekkinga sloot zich, na het behalen van zijn makelaarsdiploma bij de SVM, twee jaar geleden aan bij deze organisatie en start te zijn onderneming aan huis. Vorig jaar opende hij een Vrijehuizenmarkt-vesti- ging in Egmond aan Zee, maar zijn wens bleef om een pand in Bergen te betrekken. Makelaar Marcel Kortenoeven vertegenwoor digde als Vrijehuizenmarkt- makelaar de regio Heiloo, Limmen en Castricum. Samen bespraken ze de mogelijkheden om een gezamenlijk pand te betrek ken. Nieuw kantoor in stijlvol pand Toen Aron stuitte op het huidige pand in Bergen, twijfelden de twee geen moment. Samen zullen ze straks een makelaarskan toor- met het hele gebied tussen Callantsoog en Wijk aan Zee in het bestand- runnen in een stijlvol pand op een unieke locatie. Doelstellingen Vrijehuizenmarkt Vrijehuizenmarkt is een lan delijk snel groeiende fran- chiseorganisatie met 75 aangesloten makelaars. De doelstelling van Vrijehuizenmarkt is het doorbreken van het regulie re systeem, zodat kopers en verkopers op een professio nele, persoonlijke, vernieu wende, voordelige, vakkun dige en snelle manier hun pand kunnen kopen en ver kopen. In de praktijk bete kent dat, dat de Vrijehuizenmarkt een cour tage van vanaf slechts 0,5% berekent op alle soorten koopwoningen(informeer naar de voorwaarden). Ook buiten kantoortijden Daarnaast werken de make laars van Vrijehuizenmarkt ook 's avonds en in het weekend, waardoor zij in staat zijn om op de door u gewenste tijden een gratis en vrijblijvend advies te ver strekken. Uiteraard bent u ten allen tijde welkom om op het kantoor van de Vrijehuizenmarkt, aan de Stationsstraat 6 in Bergen, langs te komen voor een gratis en vrijblijvend advies. Daarnaast biedt de Vrijehuizenmarkt u de mogelijkheid om uw wen sen en mogelijkheden te bespreken met een erkende hypotheekadviseur. Van harte welkom! Aron en Marcel nodigen u van harte uit vooral uw hui dige hypotheekofferte mee te nemen! Voor meer informatie, tel: 072-50901 77 of bezoek de website www.vrijehuizen- markt.nl. HEILOO - Sinds kort is Gerda Dobber, eigenaresse van The Bodystyliste GD in Heiloo, gecertificeerd lichtflits therapeute. Ze is daarmee een van de slechts 14 in Nederland- in onze directe omgeving is ze zelfs de enige- met een dergelijke kwaliteitsnormering vanuit de ANBOS, de Nederlandse brancheorganisatie voor de schoonheidsverzorging. Velen kennen het probleem van ongewenste of over matige haargroei en het merendeel van deze men sen geeft aan bijna dage lijks bezig te zijn met sche ren, epileren en dergelijke. Toch blijft het een pro bleem waar men niet graag over praat. Pijnloos ontharen Bij de schoonheidsspecialis te was het al enige tijd mogelijk om te ontharen middels elektrisch epileren. Dit werd echter vaak als pijnlijk ervaren. Inmiddels is echter de flitslamptechniek ontwikkeld die haargroei op een effectieve manier blijvend kan verwijderen, en nagenoeg pijnloos. Het pigment in het haar neemt het infra-rode licht in zich op. De haar wordt warm en voert deze warmte naar een groep cellen die de haar produceert. Als de haar in de groeifase is, bevindt zich aan de onderkant van de haar een donker pigmentbolletje. De warmte, zo'n 60 a 70 °C, zal zich daar concentre ren en het groepje cellen waaruit steeds een nieuwe haar groeit, vernietigen. Cyclisch proces Haargroei is een cyclisch proces: haarzakjes bevin den zich afwisselend in een rust-, overgangs- en groei fase, waarbij gemiddeld 20 tot 40% van de haren zich in de groeifase bevindt. Verschillende factoren, zoals de plek op het lichaam waar de haargroei voorkomt, de dichtheid en dikte van de haar, en de kleur van de haar en omlig gende huid, hebben ook invloed op het aantal behandelinqen die u nodig heeft. Over het algemeen zal dat 3 tot 6 behandelingen zijn met een tussenliggende periode van 1 tot 3 maan den. Ontharen op het gezicht wordt in veel geval len vergoed door uw zorg verzekeraar, afhanklijk van de polisvoorwaarden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Gerda Dobber van The Bodystyliste GD, tel. 072-5320082. The Bodystyliste GD vindt u aan de Hoghe Weijdt 19 in Heiloo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 20