i Voorjaars- en Zomercoiiectie 2 mm m ten dam parket Een bijzonder aanbod van Pullman Slaapkenner Eöji/iipe Coiffure 1 Heeft een slaapoplossing voor iedereen KEUS IN DE REGIO Uitkijkpost Voorjaarseditie Uitkijkpost Voorjaars» jlitkijkpost Voorjaarseditie Uitkijkpost Voorjaarsei Haarlijn voorjaar 2004 Het comfort van de Pullman Boxspring is uniek. Met The Box-All Inclusive maakt Pullman luxe slaapcomfort nu voor velen bereikbaar. The Box is tijdloos vormgegeven en standaard compleet uitgerust met hoofd- en voetborden, matrassen en luxe hoofdkussens. Slepen als nooit tevoren is geen droom meer, maar wordt werkelijkheid. Vraag naar de voorwaarden bij uw Pullman dealer. Compleet en speciaal geprijsd voor 2495,- www.slaapkenner.nl Rapisandi in teenslippers en sandaaltjes in verschillende kleuren met kraaljes en glitters vanaf 39,- Moccasains in diverse uitvoeringen en kleuren vanaf 79,- Muiltjes in diverse kleuren en hakhoogten vanaf 79,- Moccasains sopel, licht en soepel I Elegance wit met gesp 119,- Het zijn turbulente tijden. De wereld is enorm in beweging en dat zien we terug in de manier waarop mensen zich uiten. Ontspan en drijf mee met de stroom en ervaar wat voor moois je dat kan brengen; go with the flow... Maar maak wel je eigen keuzes, je eigen statement. De nieuwe Haarlijn Stream is veelbelovend. Frisse look De lange lok van het afgelopen seizoen maakt plaats voor een kortere en ietwat rafelige pony, waardoor een open en frisse look ontstaat. De pony kan met behulp van stylingproducten omhoog wor den gedragen - voor een stoere uitstraling - of juist wat vlakker, voor een meer natuurlijk effect. De rest van het haar wordt gekenmerkt door veel laagjes. De lagen worden afwisse lend geknipt en gesneden. Daarbij worden de punten speels naar buiten gestyld. De kruin wordt redelijk kort gehouden met verschillende lengten voor meer volume. De contouren van de oren en de nek zijn lekker plukkerig. Je voelt letterlijk de voorjaarskriebels in je nek! Wat de mannen betreft: zij krijgen in principe hetzefde sil houet. Ook daar zien we veel afwisselende lengten, maar met iets langere nek- en oorpartijen. Bovendien dragen de heren de voorkant wat rafeliger op het voorhoofd of juist naar achteren. Voor een stevige en zelfverzekerde uitstraling worden de rest van het haar flink plukkerig en wild gestyld. Stationsweg 81 072 5330789 Parket Massieve planken Laminaat Kurk ten dam parket levert een zeer breed scala aan vloeren, van handgemaakte, traditioneel gelegde tapisvloeren tot brede plankenvloeren, van laminaat tot kurk en bamboe, in veie uitvoeringen. Met al meer dan 60 jaar een uitste kende reputatie durven wij te stellen dat we u met onze specialistische kennis van alle typen houten vloeren vakkundig kunnen adviseren. ten dam parket heeft ervaren vak mensen in dienst. Dat is prettig voor u, en voor ons. En legt u liever zelf, rekent u dan op advies en ondersteuning. Rijksweg 60,1906 BJ Limmen Telefoon: 072 - 5055108 Fax: 072 - 5055108 www.tendamparket.nl ParketGroep Dit bijzondere aanbod geldt van 1-3-2004 tot 31-5-2004 Model- en prijswijzigingen voorbehouden Slaapkenner Lute: Kerkweg 1, 1906 AT Limmen, Telefoon 072-5051454 Strea UW KERASTASE-KAPPER Rijksweg 47 - Tel. 072 505 29 53 - Limmen NEDERLAND <r

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 27