Trend watch Carribean zonnebrillendag bij Het Huis Moen Opticiens Vrolijke voorjaarscollectie Tally Ho tijdens de Carribean zonnebrillendag van Het Huis Moen... Uitkijkpost Vooriaarseditie Uitkijkpost Uoorjaarseditie Uitkijkpost Uoorjaars i'itkijkpost uoorjaarseditie Uitkijkpost Uoorjaarseditie Uitkijkpost Voorla; Op 27 en 28 maart presenteren wij de complete zonnebrilcollecties van diverse topmerken. Op deze dagen kunt u profiteren van 10% voordeel op de nieuwe zonnebrilcollectie! Het Huis Moen Zien mag gezien worden. opticiens CASTRICUM - GEESTERDUIN 37 - TEL. (0251) 65 66 95 HEILOO - WINKELHOF 'T L00 49 - TEL. (072) 533 25 95 HEILOO - Het Huis Moen presenteert de nieuwste zonnebrilmode 2004. Zonnebrillen zijn hot. Niet alleen als functioneel gebruiksvoorwerp, maar vooral ook als onmisbaar mode-accessoire. De nieu we collectie is weer specta culair. Kleurrijker en mooier dan ooit met prachtige modellen en van een hoog waardige kwaliteit. U gelooft uw ogen niet Onlangs heeft Het Huis Moen op de internationale beurzen uit het enorme aanbod weer een onder scheidende collectie samen gesteld. Van sportief tot modieus. Van onopvallend maar geraffineerd tot design van bekende ont werpers als Ray Ban, Calvin Klein, Chanel, Versus- Versace en DKNY-Donna Karen. De nieuwste trends Om u de collectie optimaal te kunnen tonen, opent Het Huis Moen het voorjaar met de flitsende Carribean Zonnebrillendag. Op zater dag 27 maart in Castricum tussen 9.00 uur en 1 7.00 uur en op zondag 28 maart in Heiloo tussen 12.00 uur en 17.00 uur tonen zij u de gehele nieuwste zonnebril collecties met topmerken zoals Gucci, DKNY, Donna Karen, Versus Versace, Ray Ban, Calvin Klein en Chanel. U heeft nog nooit zoveel zonnebrillen bij elkaar gezien! Natuurlijk informe ren zij u graag over de nieuwste trends op het gebied van zonnebrillen. Dit alles onder het genot van een tropisch hapje en drankje. omdat hun collectie maan delijks wordt vernieuwd, zou het over een paar dagen zomaar een andere kleur kunnen zijn! EDC/ Esprit heeft het thema 'kleur' gekozen voor hun zomercollectie, wat zich uit in broeken en shirts in alle kleuren van de regenboog. Net als Mexx komen ook EDC/Esprit, Street One en Cecil wekelijks met aanvul lingen op de collectie, dus kunt u gerust regelmatig bij Tally Ho langskomen om te zien welke nieuwe items er deze week in de rekken hangen! Jackpot is weer terug in de collectie en hoe! Een romantische lijn, geken merkt door bloemenprints op zachte pastelkleuren siert de rekken. De jassen zijn van Eddy's en de aparte tassen, superhippe slippers in verschillende kleuren en stoere schoenen van Fred de la Bretonière. Corel heeft een mooie collectie panta lons, met broderiedetails, of krijtstreepjes in een mooie zware kwaliteit linnen. Pan talons met een uitstekende pasvorm, die zowel sportief als gekleed te dragen zijn. Het kenmerk 'uitstekende pasvorm' past ook uiterma te goed bij de kleding van Sandwich. Zij lijken als een van de weinige merken te begrijpen dat niet alle dames het figuur hebben voor een heupbroek. Hoog in de taille dus, met een collectie broeken die prima te combineren is met de shirts, vesten en truitjes van hetzelfde merk. Zowel de broeken van Corel en Sandwich als van Jackpot zijn overigens verkrijgbaar tot maat 44. Bij de counter vindt u naast een kleurenpalet aan hemd jes en topjes van Petit Bateau, de net zo kleurrijke en apart vormgegeven sie raden van Pilgrim: perfect om uw outfit mee te com pleteren. 10% korting Tegen inlevering van de bon die u in de brievenbus heeft gekregen, ontvangt u alleen op zaterdag 27 en zondag 28 maart op de gehele col lectie zonnebrillen 10% kor- ting! Naast de Carribean Zonne brillendag, bent u bij Het Huis Moen opticiens natuur lijk altijd welkom voor de beste prijs-kwaliteit verhou ding, vakmanschap, exclusi viteit en een unieke collectie monturen. Het Huis Moen opticiens is in Castricum gevestigd in winkelcentrum Geesterduin, nummer 37, tel. 0251- 656695, en in Heiloo in winkelhof 't Loo nummer 49, tel. 072-5332595. Kijk ook eens op www. hethuismoenopticiens.nl. HEILOO - Na een restyling door architect Piet Hein Eek, is de winkel van Tally Ho in Heiloo mooier en overzichtelijker dan ooit. De voorjaarscollectie van Tally Ho kenmerkt zich dit voor jaar door vrolijke kleuren en frisse prints. Maar ook de pasteltinten en de aardetin- ten zijn deze zomer goed vertegenwoordigd, bijvoor beeld in de collecties van Replay, Esprit en King Louis. King Louis is een beetje gek, net even anders, zowel qua model als prints. Nieuw dit voorjaar is de kle ding van het zeer populaire merk Indian Rose, dat zich kenmerkt door jonge ont werpen met veel kleur en aparte prints op shirts, broeken en truien. Natuurlijk zijn ook de jeans vertegenwoordigd met goede, mooie en soms apart vorm gegeven broe ken van Replay en JR. Mexx kenmerkt zich door vele tinten blauw, maar (alleen geldig op 27 maart in Castricum en 28 maart in Heiloo)

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 28