De ondernemers van winkelhof 't Loo www.winkelhof.t.loo.nl Spectaculaire Soundmix-play backshow in Winkelhof 't Loo Activiteitenkalender winkelhof 't Loo VM Selection Uoorjaarseditie Uitkijkpost Voorjaarseditie Uitkijkpost Voorjaars Uitkijkpost voorjaarseditie Uitkijkpost Voorjaarseditie Uitkijkpost HET MOOISTE WINKELCENTRUM GRATIS PARKEREN GEZELLIG WINKELEN Naast de koopzondag, worden er de komende tijd ook weer vele andere leuke activiteiten gehoiuden in winkelhof 't Loo: Kijk ook eens op www.winkelhof-t-loo.nl! i: Ayr' - De 16-jarige Fardoe komt uit Bergen en veel mensen zullen haar vast wel herken nen uit het populaire tv- programma Idols, waarin ze het onlangs heeft geschopt tot de workshopronde. Als geen ander weet Fardoe dan ook hoe het is om voor een strenge, maar natuurlijk rechtvaardige, jury op te moeten treden. En natuur lijk hoe moeilijk het is om de allerbeste kandidaat aan te wijzen! Maar samen met April 9/10: Creativiteitsmarkt: 11 kramen vol cadeautjes, bloem stukken, fantasiekaarten, keramiek, etcetera. 24: Manifestatie 3VO, in en rondom het winkelcentrum van 3VO, in samenwerking met de politie en brandweer. De drie organisaties brengen deze dag onder andere verkeersveilig heid en veiligheid in huis onder de aandacht. Door middel van het geven van informatie, maar ook door spectaculaire demonstraties, zoals de alcoholsimulator. Mei 8 mei (Moederdag): moederdag in 't Loo. Net als vorig jaar kunnen alle kinderen weer een prachtige en heerlijke taart versieren, speciaal voor hun moeder. 15 mei: Informatiemarkt van de organisatie Heiloo Wereldwijd. echter binnen in het winkel centrum plaats, tijdens de soundmix-playbackshow voor kinderen Vanaf 12.00 uur strijden onder andere 'Anouk', 'M- Kids', 'Kinderen voor Kinderen', 'Jody Bernal', de 'Blues Brothers' en 'Bon Jovi' om de beker. Prijzen zijn er te verdelen voor de beste playback-act, maar ook voor de beste soundmixers, die live zullen HEILOO - Zondag 28 maart is het weer koopzondag in winkelhof 't Loo. Naast lekker winkelen voor de ouders wordt ook aan de kinderen ruimschoots aandacht besteed. Zo staat buiten, traditiege trouw, de minikermis van Klaas Braak opgesteld met de draaimolen, de suiker spin, oliebollen, het brand- weerspuitspel en ander spektakel. Het grootste spektakel vindt zingen, wat natuurlijk hele maal knap is! Fardoe 'Idols' Swaanswijk De jury wordt geleid door niemand minder dan Fardoe Swaanswijk, bijge staan door Lieke Vollers. de andere juryleden zal zij zondag natuurlijk haar uiter ste best doen om het 'idol van Heiloo' te kiezen. Geweldige finale Aan het eind van de dag, zo tegen 15.30 uur, wordt een geweldige finale gehouden, waarbij de twee beste artiesten nog één keer hun act ten gehore mogen bren gen. Er zijn 6 bekers te ver delen, 3 voor soundmix/ live, en 3 voor playback, en de winnaar van de finale ontvangt de hoofdprijs. Ook meedoen? Inmiddels hebben zich al twee groepen en 15 indivi duele deelnemers ingeschre ven bij de organisatie. Een zeer gevarieerd deelnemers veld, waar echter nog enke le acts aan toegevoegd kun nen worden! Wil jij ook mee doen? Dan kun je je aanmelden bij organisator Imagine, tel. 072-574552 of per e-mail imagine@ovmsales.nl. De maximum leeftijd is 12 jaar, en je mag dus alleen, of samen met anderen, een liedje playbacken öf live zingen. Doe mee, of kom kijken op zondag 28 maart, vanaf 12.00 uur in winkelhof 't Loo! Wil jij ook een dag in de schijnwerpers staanuitge dost als je idool? Doe dan mee aan de Soundmix-play backshow in winkelhof 't Loo!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 29