Accentueer je eigen schoonheid tfji - ïMÉl mi mé 799." van der Lente,Cabrioweer Orange Limited Edition de nieuwe Volkswagen Transporter T5 ertrouwd met alle merken 'S .vandersteen-heiloo.nl BOSMAN 1TWEEWIELERS I voorjaarseditie uitkiikpost Voorfaarseditie Uiikiikpost uooriaarsCTi^'ikpost «oorjaarseditie Uitkijkpost «ooriaarseditie Uitkijkpost Zomerbloemen: plant ze nu! Orange Limited Edition brengt licht in de duisternis Deze en nog 70 mooiste Gazelle ooit zijn onder ande re te zien en te proberen bij Gazelle Select Genter Bosman Tweewielers aan de Westerweg in Heiloo. NU in de showroom: VW Golf 1.8i cabriolet 02-1999, 116.000 km, elekt. spiegels, 4 elektrische ramen, licht metalen velgen, rood metallic 8.250,- BIVIW Z3 1.81 cabriolet 04-1997, 88.000 km, lederen interieur met elektr. verst, stoelen, licht metalen velgen, klasse III alarm etc, groen metallic 19.250,- Audi A4 3.0i V6 cabriolet 08-2002, 31.000 km, autom, lederen sportinterieur met elektr. verstelbare stoe len, navigatie, t.v. parkeerpiloot, etc. etc. blauw metallic 55.950,- Suzuki Jimny 1.3 JLX 4WD cabrio soft top 05-2000, 32.000 km, hardtop en soft top, stuurbekr, cv ab, LMV, treeplanken, etc, groen metallic 12.500,- ^24 uur per dag een actueel overzicht van al onze gebruikte auto's!*^ Nooit meer zwaar fietsen in het donker. Met de unieke Orange Limited Edition van Gazelle: 's werelds eerste stadfiets mét automatische verlich ting zónder dynamo! Hoe kan dat? Dat weet alleen uw Gazelle dealer. Maak nu een proefrit, want op=op! WWW Een van de gruwelen van de hectiek van ons bestaan is de kans op stress. Een uiterst onaangenaam verschijnseldat niet alleen schade toebrengt aan ons mentale uithoudings vermogen, maar ook zichtbaar sporen op onze huid ach terlaat. Dit meest gevoelige orgaan van ons lichaam reageert direct op innerlijke spanningen en lichamelijke veranderin gen. Ze neemt signalen op maar zendt ook signalen uit. Skin fitness in de vorm van een speciale massage kan de huidfuncties revitaliseren. Belangrijker nog is het anti-stress effect door de aanraking op de huid, waardoor deze posi tieve impulsen doorzendt naar ons innerlijk gestel. Onderhuidse schoonheid Minder zichtbaar, maar wel bepalend voor een vitale uit straling van de huid is de stevigheid van het onderliggen de weefsel. Om dit fundament van de huid in conditie te houden zijn er gezichtsmassage behandelingen met diep tewerking. Deze zorgt voor nieuwe elasticiteit en stimu leert de vochtcirculatie. Tegelijk normaliseert het de huid functies en maakt een droge huid minder droog en een vette huid minder vet. Een ware oppepper voor de ver moeide en ouder wordende huid is de facelift massage die zorgt voor een strakker aanzien. In hetzelfde rijtje past de vacuüm massage die door middel van elektrische vacuüm- pompjes de spieren rond mond, neus en voorhoofd acti veert en stimuleert. Een behandeling die zeker ook de moeite waard is voor mannen. Helend en reinigend Vermoeidheid is niet het beste schoonheidsmiddel. Door spanningen en onvoldoende beweging slaat het lichaam afvalstoffen op en wordt de circulatie van de lymfe ver traagd. Een behandeling door een lymfedrainage voor het gezicht en lichaam opent als het ware het afvoersysteem naar de lymfebanen en knopen. Hierdoor treedt ontslak- king op en kunnen de giftige stoffen het lichaam verlaten. Maar deze 'helende' massage doet meer. Het heeft behal ve een reinigende, ook een rustgevende en ontstekings- remmende werking op de huid en het onderliggende weefsel. Lymfedrainage wordt ook wel toegepast voor en na een cosmetische ingreep. Het bevordert het gene zingsproces en doet zwellingen en vochtophopingen ver minderen. Vet en cellulite te lijf Bijna iedere vrouw heeft er last van, cellulite ook wel sinaasappelhuid genoemd. Bij de één zal het meer zicht baar zijn op de heupen en de billen, de zogenaamde vet- cellulite-, en bij de ander meer op de dijen en de onderar men, de vezelcellulite. Nog een variatie is de water-celluli- te, die meestal voorkomt bij slanke vrouwen en samen gaat met zware benen en een opgezette buik tijdens de menstruatie. Om dit euvel te behandelen zijn er verschil lende mogelijkheden. Naast de dagelijkse verzorging door het aanbrengen van een anti-cellulite crème, zijn er in de schoonheidssalon speciale anti-cellulite behandelingen. Voor een goed resultaat wordt een kuur aanbevolen. Daarnaast zal de schoonheidsspecialist voedingsadviezen geven die de vetverbranding stimuleren. Ook draagt regelmatige lichaamsbeweging en natuurlijk veel water drinken bij tot verbetering. Geur voor je humeur Ons gestel krijgt meer weerstand door een goed humeur. Af en toe een behandeling met aromatherapie kan hier aan een positieve bijdrage leveren. Kenmerkend voor deze therapie is het gebruik van de olie die onttrokken wordt aan planten en bloemen. Elk heeft een specifieke werking die op de behandeling en het individu wordt afgestemd. De werking van deze essentiële oliën is twee zijdig. Door middel van massage op de huid dringen ze door tot in de bloedbaan. Anderzijds bereikt de geur via de neus de hersenen en heeft een positief effect op de gemoedstoestand. Aromatherapie wordt ook gebruikt als werkzame stof bij een gezichtspakking of masker. In welke vorm dan ook, de werking van deze zuivere natuurlijke oliën hebben een bijzonder herstellend en ontspannend effect op ons gevoel van welbevinden. Houdt u van veel kleur? Dan moet u zomerbloemen planten! In het tuincentrum vindt u vanaf april tientallen soorten die de hele zomer zullen bloeien. Waaronder heel bekende, in verschillende vrolijke kleuren zoals geranium, petunia, vlijtig liesje of lobelia. De meeste bloeien door tot aan de herfst. Ze groeien in potten en bakken net zo goed als in de tuingrond. Veel meer dan water en voe ding geven en uitgebloeide bloemen weghalen, hoeft u er niet aan te doen. Nooit meer zwaar fietsen in het donker. Want Gazelle introduceert de Orange Limited Edition: 's werelds eerste stadsfiets met auto matische LED-verlichting, zonder dynamo! Behalve deze revolutionaire verlich ting heeft de Orange Limited Edition een nieuw aluminium frame met lage instap voor dames, een verende voorvork en veren de zadelpen, een hightech wielset, een zonder gereed schap verstelbare stuurpen en 7 onderhoudsarme ver snellingen in een opvallen de kettingkast. Maak nu een proefrit op deze spor tieve stadsfiets in gelimi teerde oplage bij uw Gazelle-dealer, want op=op! steen De Oude Werf 1-4-6 1851 PW Heiloo tel 072 532 01 60 fax 072 532 01 61 koopavond op vrijdag AUTOBEDRIJF AUTOSCHADE AUTOLEASE tot 21.00 uur GAZELLE SPARTA FIETSEN VESPA BROMFIETSEN AGU SPORT DEALER REPARATIE ONDERDELEN Westerweg 295 - Heiloo - tel. 072 533 12 41

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 33