BBSS W flf Nieuwe activiteiten bij Sportinstituut Het Vennewater t Voorjaarseditie Uitkijkpost Uooriaarseditie Uitkijkpost Uoorjaars Uitkijkpost Voorjaarseditie Uitkijkpost Voorjaarseditie Uitkijkpost 1 Inline-Skaten Ook dit jaar weer een cursus Inline-Skaten. Vanaf zaterdag 29 mei starten we met een drieweekse cursus. Tijdens de cursus leer je veilig skaten, goed remmen en mooie bochten draaien. Ground control Een mind-body workout die voor iedereen toeganke lijk is. De oefeningen op de mat worden zeer bewust uitgevoerd en leiden tot een flexibel en sterk lichaam. Fitness De openingstijden van het Sportinstituut worden vanaf 1 april verruimd. Voortaan zijn we geopend van ma t/m vrij van 8.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 22.30 uur. Op za van 8.00 tot 13.00 uur. Openingstijden Sportinstituut het Vennewaters ToTt instituut) i i het vennewater i for wellness All-in abonnement Professionele begeleiding Ruime parkeergelegenheid Divers lesaanbod Jong en oud Gastvrij Dinsdag j Weensdcif Donderdag Wifeless Zaterdag 09.00-10.00 Step Body shape RPM Body pump Body shape RPM 10.00-11.00 Combi spinning Body step Body pump Body step Combi spinning TBC 11.00-12.00 RPM 12.00-13.00 Bodystep 14.00-15.00 Ground Control ■jOf™ «SM! Ground Control 17.00-18.00 RPM Combi spinnina ■BMriHMNÈI Body pump RPM 18.00-19.00 Body pump Ground Control Body pump RPM Body step 19.00-20.00 RPM Body pump Body step Body shape Body pump 20.00-21.00 Body shape RPM Body pump 20.15-21.15 Body shape RPM Fitness Zaak ma t/m vrij van 8.00-12.30 uur en 13.30-22.30 uur en za van 8.00-13.00 uur. Kinderoppas: ma tot en met vrij 09.00-11.15 uur. Het Zevenhuizen 48 1852 JC Heiloo Tel. 072-5330344 Site: www.sivennewater.n HEILOO - Een nieuw kwartaal betekent voor Sportinstituut Vennewater een nieuw seizoen vol nieuwe activiteiten. Daarnaast worden de bestaande openingstijden uitgebreid. Op zondag 4 april wordt het nieuwe programma gepresen teerd. Deze dag zijn zowel leden als niet leden in de Bring your friend'actie welkom om te komen kijken en natuurlijk uitproberen wat Het Vennewater voor hen in petto heeft. Naast de presentatie van de nieuwste muzieken de nieuwe trainingsvormen, heeft Sportinstituut Het Vennewater voor haar huidige en toekomstige klanten een zeer aantrekkelijke aanbieding: de nieuwe leden betalen geen inschrijfgeld en bestaande leden die van deze kennismakingsdag gebruik maken krijgen twee weken gratis sporten cadeau! Naast deze 'bring your friend'-dag, biedt Sportin stituut Vennewater dit sei zoen instap- en kennisma kingslessen aan, waarin zowel nieuwe als bestaan de leden gratis kennis kun nen maken met trainings vormen van Sportinstituut Het Vennewater. In een extra lange les van 1,5 uur kan men dan uitgebreid proberen of dit iets voor hen is, en er kunnen vra gen worden gesteld. Ook worden de openingstijden verruimd. Sportinstituut Het Vennewater is vanaf 1 april voortaan op werkda gen van 08.00 tot 12.30 uur, en van 1 3.30 tot 22.30 uur geopend, en op zaterdag van 08.00 tot 1 3.00 uur. Buitensport activiteiten Mountainbiken In de buitensport wordt op 11 april een nieuwe cursus mountainbiken gestart. Deze groep fietst één keer per week in de duinen en leert bochten maken, klimmen en dalen, schakelen en één worden met de fiets. Deze cursus is geschikt voor zowel beginners als redelijk gevorderden die hun con ditie willen verbeteren en hun mountainbiketechnie ken willen verbeteren. Voor deze cursus zijn nog enkele plaatsen vrij, het dragen van een helm is verplicht. Sportief wandelen Elke vrijdag van 9.15 tot 11.00 uur wordt de trai ning 'sportief wandelen' gegeven. Sportief wande len is wandelen in de bui tenlucht onder leiding van een gediplomeerde instructeur. Deze les is toe gankelijk voor iedereen die hardlopen te intensief vindt maar het leuk vindt om in groepsverband aan de conditie te werken. Nordic Walking Nordic Walking gaat ver der dan de hiervoor genoemde cursus. Deze trainingsvorm is ontstaan in Finland en wordt veelal gebruikt in de cross count ry training. Door middel van stokken wordt tijdens het wandelen niet alleen de conditie verbeterd, maar worden ook de spie ren van rug, schouders en armen intensief getraind. Voor jong en oud is deze trainingsvorm ideaal om het uithoudingsvermogen te verhogen, om de spie ren te trainen, en natuur lijk om calorieën te ver branden. Inline skaten In het voorjaar wordt ook weer begonnen met inline skaten. In deze cursus leren de deelnemers in een compacte cursus de techniek van het skaten, hoe te remmen en hoe te vallen zonder gewond te raken. Beschermmateriaal en een helm zijn verplicht om de veiligheid van de cursist te kunnen waarbor gen. De cursus start op zaterdag 29 mei. Fysiotherapie Door een gediplomeerde fysiotherapeut worden bij Sportinstituut Het Vennewater behandelin gen fysiotherapie en reva- lidatietrainingen gegeven voor mensen die een bles sure hebben en zijn door verwezen door de huisarts of medisch specialist. Naast de revalidatietrai- ning is het voor mensen met verschillende spier- en gewrichtsklachten moge lijk om fysiofitness te vol gen. FysioFitness FysioFitness is een vorm van fitness waarbij gericht getraind wordt om klach ten of blessures te vermin deren. Belangrijkste ver schil met een regulier fit nessprogramma is de extra begeleiding door een fysiotherapeut. FysioFitness is voor ieder een die klachten heeft, of heeft gehad, aan het bewegingsapparaat. Dit is: de wervelkolom, gewrich ten, spieren, banden etce tera. Door middel van fysieke training is het mogelijk de belastbaar heid van het lichaam te vergroten zodanig dat klachten verbeteren of zelfs helemaal verdwijnen. Voordat u kunt beginnen met FysioFitness, maakt u een afspraak voor een proefles, waarin een inta ke gesprek plaatsvindt, onderzoek van de blessure en een test van de alge mene conditie. Op basis van deze gegevens wordt indien mogelijk en/of zin vol een oefenprogramma samengesteld. Groepstrainingen Ground Control Pilates Nieuw binnen de groeps trainingen zijn de Ground Control lessen. Ground Control is een mind-body bewegingsvorm, dat wil zeggen dat de bewegin gen zeer bewust worden uitgevoerd. Hierdoor wor den deelnemers zich hun lichaamshouding, bewe gingstechniek en ademha ling bewust. Het is een uitstekende training voor wie meer wil dan alleen de buitenkant op peil brengen. Deze geraffi neerde workout vindt plaats op de grond. De oefeningen zijn technisch uitdagend, u moet zeer geconcentreerd te werk gaan. Het gaat vooral om de kwaliteit van de bewe gingen en niet de kwanti teit. Extra uren Dit kwartaal worden extra uren voor bodystep, bodypump en RPM Spinning aan het rooster toegevoegd. Body Step is een stepprogramma met als doel een optimaal trai ningsresultaat. Vanwege het hoge calorieverbruik, verschillende bewegingen en vele herhalingen op meeslepende muziek, is het dè manier om in shape te komen. Bodystep is geschikt voor zowel beginners als gevorder den. Kennismakingsles Bodypump Op zaterdag 1 7 april wordt van 1 3.30 tot 15.00 uur een kennisma kingsles Bodypump gege ven. Bodypump is een spierversterkende les waar wordt gewerkt met een halter, waar aan gewicht naar keuze bevestigd kan worden. Alle spiergroepen worden getraind. Bodypump is geschikt voor zowel beginners als gevorderden. Voor infor matie over deelname kunt u contact opnemen met Sportinstituut het Vennewater. RPM Spinning RPM is een spetterende les op de spinbike. Een echte uitdaging om verder dan ver te gaan en je te laten voortstuwen door de muziek om bergen en dalen te fietsen. Deze interval training op de fiets is een echte calorie- killer, en geschikt voor zowel beginners als gevor derden. Voor meer informatie over het aanbod van Sportinstituut het Vennewater: raadpleeg het lesrooster in de advertentie of bel 072- 5330344.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 36