Ingezonden l ii IJ 1 Afzwemmen bij zwembad loos Open Oosthonk dartstoernooi PÉL 1 T 1 E UITKIJKPOST - 24 MAART 2004 - PAGINA 6 - - Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. ^NTf HEILOO vervolg van pagina 4 vastgesteld. Dit ingevolge artikel 139 van de Gemeentewet. Deze verordening regelt de verdeling van woon ruimte en wijzigingen in de samenstelling van de woonruimtevoorraad. De wijziging betreft een aanpassing van de definitie van de regio Noord-Kennemerland in verband met de toetreding van de gemeente Castricum per 1 januari 2004 tot de woning markt van de regio Noord-Kennemerland. Deze gewijzigde verordening is in werking getreden op 1 januari 2004. Ter inzage De verordening ligt voor iedereen ter inzage in het Informatiecentrum in de centrale hal van het gemeentehuis. Tegen betaling van de verschul digde leges kunt u een afschrift van de verordening verkrijgen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer A. Fictoor van de afdeling Vrom, telefoonnummer (072) 535 67 51 urgerzaken Rijbewijzen Als de verloopdatum van uw rijbewijs aan staande is (datum vernieuwen voor) dan is het noodzakelijk, dat u actie onderneemt. Bij een verlopen rijbewijs bent u formeel niet meer verzekerd en mag u officieel ook niet rijden. De gemeente tracht degenen bij wie dit aan de orde is schriftelijk te informeren, maar de ver antwoordelijkheid voor het vernieuwen blijft uiteraard bij de rijbevoegde. Speciale aandacht vragen wij van degenen, die gekeurd dienen te worden. Afhankelijk van allerlei factoren kan de procedure in dat geval langer duren dan u ver wacht en is de verloopdatum van uw rijbewijs snel aan de orde. Wij adviseren om dan mini maal twee maanden voor de verloopdatum met de procedure te beginnen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de publieksbalie Burgerzaken, geopend maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 12.30 uur en maandagavond van 18.00 tot 20.00 uur, telefoonnummer (072) 535 67 22. Verklaring omtrent het gedrag De Wet op de justitiële documentatie is in november 2002 gewijzigd in de Wet justitiële gegevens. In deze wet is ook de regeling opge nomen voor de Verklaring omtrent het gedrag (VOG). De nieuwe aanvraagprocedure voor de Verklaring omtrent het gedrag wordt vanaf 1 april 2004 van kracht. Hoe kunt u deze verklaring aanvragen? Een aanvraag tot afgifte van deze verklaring kan gedaan worden bij de publieksbalie Burgerzaken op het gemeentehuis. Daartoe dient een volledig ingevuld aanvraagformulier ingeleverd te worden. Degene die een Verklaring omtrent het gedrag van iemand wil hebben, veelal de - aan staande - werkgever, beschikt over dit formulier of kan dit aanvragen bij het Centraal Orgaan Verklaring omtrent het Gedrag (COVOG). Vooral de vermelding van het doel is een belangrijk onderdeel van de aanvraag. De kosten voor aanvraag van een Verklaring omtrent het gedrag bedragen 29,50 en dit wordt betaald bij inlevering van het aanvraag formulier op het gemeentehuis. De gemeente neemt de aanvraag in ontvangst en zendt de gegevens vervolgens (digitaal) naar het Ministerie van Justitie. Een beslissing volgt binnen vier weken na ontvangst van de aan vraag. De Verklaring omtrent het gedrag wordt vervolgens toegezonden door het Ministerie van Justitie. Als de beslissing negatief is wordt altijd eerst schriftelijk het voornemen tot weigeren kenbaar gemaakt. Ingevolge de bepalingen van de Algemene Wet bestuursrecht kan daartegen bezwaar worden gemaakt. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met medewerkers van het Centraal Orgaan Verklaring omtrent het Gedrag (COVOG), Postbus 16115,2500 BC Den Haag, telefoonnummer (070) 370 72 34 ofe-mail: frontdesk.dbz@minjus.nl U kunt met vragen ook terecht bij medewerkers van de afdeling Publiekszaken op het gemeente huis, geopend maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 12.30 uur en maandagavond van 18.00 tot 20.00 uur, telefoonnummer (072) 535 67 22. omgeving Reconstructie iepenlanen Met ingang van 1 januari 1991 heeft de minister van Landbouw en Visserij het Besluit bestrijding iepziekte opgeschort, omdat de minister vond dat de iepziekte onder controle was gebracht. Sindsdien is de gemeente verantwoordelijk voor iepziektebestrijding. In 1994 heeft de raad er voor gekozen om zieke bomen bij particulieren niet meer door of vanwege de gemeente te ver wijderen, maar wel de bestrijding van de gemeentelijke iepen in eigen hand te houden. De iepen op particulier terrein worden gecontro leerd en via de APV worden de eigenaren verplicht zieke iepen te laten verwijderen. Heiloo injecteert zelf ter preventie van iepziekte ieder jaar ongeveer 150 beeldbepalende iepen. Door het wegvallen van zieke iepen vindt op ver schillende plaatsen in het dorp nieuwe aanplant of reconstructie plaats. De uitvoering wordt in de komende jaren gerealiseerd. Het betreft de volgende straten: nieuwe aanplant ander soort iep: Het Male- voort, Ewisweg, Bayershofweg, Dokterslaan, Laan van Muijs, De Dors, Fredericks Hof, Belieslaan, De Omloop, Spillaan, De Achtkant, Pastoor van Muijenweg, Van Vladerackenlaan, Westerweg, Kennemerstraatweg en Goode- slaan nieuwe aanplant ander soort boom: Vrieswijk, Termijen en Mariënstein reconstructie: Kanaalweg, Slootenslaan en Laan van Zeeman reconstructie ander soort boom: HetZevenhuizen Nieuwe aanplant of reconstructie wordt in 2004 uitgevoerd aan Het Malevoort, Het Zevenhuizen, de Bayershoffweg en de Laan van Muijs. Aan Het Malevoort staan nog iepen van het soort Ulmus x hollandica 'Vegeta'. De laatste jaren zijn nieuwe iepen aangeplant die vrijwel zeker resistent is tegen iepziekte; dit is de Ulmus x hollandica 'Columella'. Deze smalle, zuilvormige boom met een doorzichtige kroon, is door de opvallende slanke vorm goed geschikt voor straat- en laanbeplanting. Inmiddels zijn er al weer 30 bomen gesneu veld aan de iepziekte en de gemeente gaat in het gedeelte van Het Malevoort tussen Zeeweg en Het Zevenhuizen de Ulmus x hol landica 'Columella' aanplanten. In 2001 zijn de iepen aan de zuidzijde van Het Zevenhuizen tussen de ingang van de sporthal en de Vennewatersweg vervangen door essen. Inmiddels zijn er in het gedeelte tussen Ewisweg en ingang van de sporthal weer 45 bomen aan iepziekte gesneuveld. Zowel aan de zuidzijde als aan de noordzij de worden essen teruggeplant. In het gedeelte van de Bayershoffweg tussen De Dors/Ringweg en De Omloop staan iepen waarvan er inmiddels 16 zijn gesneuveld aan iepziekte. De gemeente gaat hier eveneens Ulmus x hollandica 'Columella' aanplanten. Tenslotte zijn ook in de Laan van Muijs negen iepen gesneuveld door de iepziekte. Ook in de Laan van Muijs gaat de gemeente de Ulmus x hollandica 'Columella' aanplanten. De overige lanen worden in 2005 of later uitgevoerd. Jval en milieu Wijzigingen Milieupremieregeling Oud Papier zij de Milieupremieregeling voor oud papier hebben gewijzigd. Per 1 januari 2004 is de oude 'Milieupremieregeling Oud Papier 2002' inge trokken en de nieuwe 'Milieupremieregeling Oud Papier 2004' van kracht geworden. In de die de verenigingen ontvangen voor de inzame ling van oud papier. In de nieuwe Milieupremieregeling zijn de bedragen voor de inzameling van oud papier met behulp van kleine en grote containers ver hoogd. Het bedrag voor de huis-aan-huisinzameling van oud papier is gelijk gebleven. Ter inzage Bovengenoemde 'Milieupremieregeling Oud Papier 2004' ligt vanaf donderdag 26 februari 2004 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. ededelingen Verleende collectevergunning Door burgemeester en wethouders is aan de vol gende instelling vergunning verleend voor het houden van een collecte in de volgende periode. - ZOA Vluchtelingenzorg van 28 maart tot en met 3 april a.s. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. Boomfeestdag gaat niet door In verband met het overlijden van Prinses Juliana is besloten de Nationale Boomfeestdag laten vinden. elzijn Vrijwilligerswerk: voor niets gaat de zon op Vorige maand hebben wij u geïnformeerd over het gemeentelijk vrijwilligersbeieid. Hierop hebben Wij veel positieve reacties ontvangen zowel van organisaties, die gebruik willen maken van de vacaturebank, als van mensen, die vrijwilligerswerk zoeken. Diverse koppelingen zijn gemaakt en wij hopen op een goede samen werkingsrelatie. Mensen die op zoek naar een interessante functie als vrijwilliger willen we uitnodigen te kijken naar de vrijwilligersvacaturebank op onze website www.heiloo.nl of om contact op te nemen met de coördinator vrijwilligerswerk. Gezocht: 1Administrateur - Gym en Turnvereniging Heiloo 2. Secretaresse - Katholieke Bond voor Ouderen 3. Medewerkers - Wereldwinkel 4. Medewerkers - kinderboerderij ?t Beestenboetje 5.Medewerkers - Kringloop Heiloo 6. Brandwachten - Brandweer Heiloo 7.Zorgdierenteams - Stichting ZorgDier Nederland 8.Bezoekvrijwilligers - GGZ Noord Holland Noord 9.Kerkbegeleider - GGZ Noord Holland Noord 10. Deelnemers zangkoren - R.K. Willibrordusparochie Heiloo 11.Bestuurslid - Stichting WAO/AAW/UG belangen Heiloo 12. Decorbouwers - Stichting Disiclama 13. Administrateurs - Stichting Disiclama 14. Beheerder regionaal theaternetwerk - Stichting Disiclama 15. Voorlopers begrafenis - R.K. Willibrodusparochie Heiloo Meer informatie Voor meer informatie over vrijwilligerswerk in Heiloo kunt u contact opnemen met Esther de Graaft, coördinator Vrijwilligerswerk van de afdeling Welzijn, telefoonnummer (072) 535 66 84 op maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag. Wegens vakantie is Esther de Graaft weer bereik baar vanaf maandag 29 maart. U kunt uw vragen ook mailen naar info@heiloo.nl met als onderwerp vrijwilligerswerk. mana n Wijziging legesverordening 2004 Burgemeester en wethouders maken bekend dat de gemeenteraad van Heiloo in zijn vergadering van 8 maart 2004 de wijziging van de legesver- heeft vastgesteld. Dit besluit treedt in werking per 1 april 2004. De wijziging van de verordening ligt ter inzage in het Informatiecentrum op het gemeentehuis. Op verzoek kan tegen de daarvoor verschuldigde leges een afschrift van de genoemde wijziging worden verstrekt. Zie ook onder de rubriek Burgerzaken het artikel over de Verklaring omtrent het gedrag. HEILOO Op zondag 14 maart werd tussen 17.00 en 20.00 uur vanaf een veehouderij aan de Vennewatersweg een auto van het merk Volkswagen type Caddy voorzien van kenteken 05-VJ-PV ont vreemd. Het voertuig stond niet afge sloten. Vermoedelijk werd de auto gestolen door een man die informeer de of hij voer voor zijn paarden kon kopen. Vernieling personenauto's Op maandag 15 maart werden drie aangifte's opgenomen van het vernie len van personenauto's. Een van de aangifte betrof de vernieling van een personenauto van het merk Toyota type Yaris. Die werd bekrast in de nacht van donderdag op vrijdag 11-12 maart terwijl de auto op het erf van de woning aan de Geestakker stond geparkeerd. De andere auto betrof een Ford Focus. Van deze auto werd een van de buitenspiegels vernield ter wijl die vrijdagavond 12 maart op het Raadhuisplein stond geparkeerd. De derde aangifte had betrekking op het vernielen van een Renault type Senic. Deze werd tussen 12 en 13 maart bekrast terwijl de auto op de de Waard stond geparkeerd. Diefstal bromfiets Op dinsdag 16 maart werd door de eigenaresse van een bromfiets van het merk Puch aangifte gedaan van dief stal. De bromfiets werd zaterdag 13 maart tussen 10.00 en 12.30 uur gesto len terwijl deze afgesloten voor een van de woningen aan de Gouwe Boom stond. Tijdens het opmaken van de aangifte bleek de bromfiets terug gevonden te zijn. Die was kort daar voor overgebracht naar het politiebu reau om dat die onbeheerd was aange troffen op de Spoorlaan. Vernieling personenauto Op dinsdag 16 maart werd aangifte gedaan van het vernielen van een per sonenauto. De vernieling aan de blau we Ford Mondeo werd maandagoch tend ontdekt. Men zag dat beide ban den aan de linkerzijde van de auto lek waren. Door een medewerker van een takelbedrijf die de auto wegsleepte werd geconstateerd dat beide banden met een scherp voorwerp werden lek- gestoken. Inbraak in schuur Op woensdag 17 maart werd een aan gifte opgenomen van inbraak in een schuur van een woning aan het het Zandstuk. De inbraak werd in de nacht van zondag op maandag 14-15 maart gepleegd. Uit de schuur werd een mountainbike van het merk Kenosha ontvreemd. Zakkenrollerij Tijdens het doen van inkopen op woensdagmiddag 17 maart in een winkel in het winkelcentrum 't Loo zag een onbekende kans een porte monnee uit een schoudertas te stelen. De diefstal werd opgemerkt toen de eigenaresse een aankoop wilde beta len en zag dat de rits van de schou dertas openstond en dat de porte monnee gestolen was. In de zwarte portemonnee bevond zich een geld bedrag en enkele pasjes. Inbraak in bestelbus In de nacht van woensdag 17 op don derdag 18 maart werd in een bestel bus ingebroken die op de Stationsweg stond geparkeerd. Nadat een ruit aan de achterzijde van het voertuig werd ingeslagen werd een koffer met gereedschap ontvreemd. Vernieling personenauto Op een parkeerterrein van de de Kandelaar werd in de nacht van vrij dag 19 op zaterdag 20 maart een per sonenauto vernield. In de linkervoor- spijl van de rode Peugeot 307, werd een deuk geslagen. Gëvonden voorwerpen: mobiele tele foon merk Nokia kleur grijs zwart in hoes. Aangehouden man in het bezit van honderden xtc-pillen ALKMAAR/HEILOO Donderdagmiddag 18 maart werd een 23-jarige man uit Heiloo aangehouden op de Laat. Het bleek dat hij ruim 400 XTC-pillen bij zich had. Surveillerende agenten zagen de man lopen en wisten dat hij nog een aantal boetes moest betalen. Toen zij hem daarvoor aanhiel den en hem fouilleerden troffen zij de pillen aan. Deze zijn in beslag geno men. De man is overgebracht naar het bureau en is in verzekering gesteld: Harde wind zorgt voor overlast REGIO - De harde, stormachtige wind op vrijdagmiddag en -avond heeft op verschillende plaatsen tot overlast geleid. In Heiloo bleek de harde wind voor een dennenboom aan de Curtiuslaan teveel te zijn. De boom knapte af en is door de brand weer van de rijbaan verwijderd. In Egmond aan Zee woei een dakplaat van een gebouw aan de Kennedyboulevard. Er deden zich geen persoonlijke ongelukken voor. Swingen op '70 en '80 hits bij Berg en Bal in Castricum Op 23 april kun je lekker swingen op de hits uit de jaren '70 en '80 bij Multisportpark Berg en Bal in Castricum. Wie kent ze niet, die lekke re dansnummers uit die tijd. Zo wor den ze tegenwoordig (bijna) niet meer gemaakt. Heimwee naar deze tijd lijkt toe te slaan, gezien de terugkeer van fel gekleurde accessoires, flowerpo- werbehangetjes en de in ere herstelde knalkleurige plastic kuipstoeltjes in onze interieurs. In de mode waren ver schillende stromin gen aanwezig. Afhankelijk van het soort muziek wat favo riet was, droeg je de daarbij behorende kle ding. Soulliefhebbers herinne ren zich nog wel de plateauzolen waar je absoluut beroerd op liep maar het stond wel te gek bij je wijd uitlopende broekspijpen. Op dit moment weer volop verkrijgbaar en ook hanenkam men zijn weer helemaal hot. Zelfs TV series uit die tijd worden weer uit de oude doos gehaald. Voorbeeld daarvan is Floris, weliswaar een aan onze moderne tijd aange paste versie. Greese en Saturday night fever zijn dé muziekfilms uit die tijd. Kortom, laten we met z'n allen een sprong maken terug in de tijd. Trek je plateauzolen uit de kast en kom swingen op de muziek uit de jaren 70 en 80. Laat je weer meevoeren en raak hopelessly devoted to the DJNon stop bestookt deze dance engine zijn gasten met de beste danshits en een oogverblindende lichtshow doet de rest. Zorg dat je erbij bent 23 april, vanaf 21.00 uur. Kaarten a E 10,- per stuk zijn vanaf heden verkrijgbaar bij: Multisportpark Berg en Bal, De Bloemen 69 in Castricum, tel. 0251-657070. The Yoga Company Wil Kooij heeft een jarenlange erva ring opgebouwd in het geven van sportlessen. Ze heeft tot nu toe sport les gegeven bij een grote sportschool. Daar gaf zij les in Spinning, Poweryoga, Body mind, Aqua-les en Powerwalking. Zij heeft zich ook gespecialiseerd in het lesgeven aan diverse leeftijdsgroepen. Ze is voor zichzelf begonnen omdat ze zich meer wil gaan toeleggen op Yoga en Powerwalking. The Yoga Company blijkt een schot in de roos te zijn. Afgelopen zaterdag was de aftrap voor The Yoga Company. De open dag is bezocht door tientallen belangstellenden. Hieruit blijkt hoe zeer Yoga en Powerwalking in de belangstelling staat. „Het is erg jam mer dat Yoga een geitenwollen sokken imago heeft. Yoga is geschikt voor iedereen ongeacht de leeftijd, en past uitstekend in de huidige snelle manier van leven. Zelfs voor kinderen kijk ik heel serieus naar mogelijkheden voor het geven van kinderyoga", aldus Wil. „Over het algemeen wordt er in sport scholen aan grote groepen les gegeven in grote lokalen. Voor mij is het belangrijk dat ik veel individuele aan dacht kan geven en wil dan ook aan kleinere groepen lesgeven. Ik heb een geschikte locatie gevonden op de Bergeonstraat 28 in Heiloo. Daar heb ik de beschikking over twee sportza len. Na het sporten is er gelegenheid om nog na te genieten met een kopje koffie. Afgelopen maandag ben ik gestart met mijn lessen. Er zijn verschillende vormen van Yoga waarin les wordt gegeven; Poweryoga is een westerse variant van de Indiase Ashtanga-Yoga. Het is een dynami sche opeenvolging van houdingen. Poweryoga biedt een weg die leidt tot gezondheid, flexibiliteit, kracht, balans en reiniging van lichaam en geest. Je bouwt je krachten op. „Doordat je zo intensief bezig bent, kun je er van afvallen en er echte spierballen van krijgen. Aan het eind doen we ont spanningsoefeningen. De lessen zijn geschikt voor iedereen, alle lessen kun nen op eigen niveau uitgevoerd wór den.'?; Body Mind Een leuke les voor de beginnende sporter, deze start met een warming - up op muziek, vervolgens het los maken van de spieren. Poweryoga- technieken ademhalingsoefeningen en ontspanning ën meditatietechnieken. Kortom deze lessen helpen je om beter in je vel te zitten. Body Control Pilates) Pilates is een yogavariant die lichaam en geest traint zonder zweverig te wor den. Concentratie is een vereiste. De Pilates oefeningen richten zich vooral op je onderrug, buik bekken en bilspieren. Het brein achter de methode, Joseph Pilates noemt dit deel van je lichaam het 'powerhouse' Van hieruit wordt de rest van je lichaam getraind. Joseph Pilates is een van de grondleggers van wat we nu noemen de fitness noemen. Voordeel van Pilates is, dat je je hele lichaam gebruikt zonder dat je enorme spiermassa kweekt. De bloedcirculatie gaat omhoog, wat zorgt voor een snel lere stofwisseling en dat is weer goed voor de lijn. Pilates wordt begeleid op lounge muziek en is ideaal voor ieder een die zijn uiterlijk wil verbeteren, stress wil reduceren en streeft naar een beter mentaal en lichamelijk welzijn. Power Walking Power Walking doen we buiten en is conditioneel wandelen dus niet hard lopen. Het is eonditieverhogende methode van wandelen. De inhoud van de Power Walking training is d.m.v. speciale loop opdrachten intensief en gevarieerd. Iedereen kan er aan mee doen, ongeacht welke leeftijd. Power Walking is elke maandag en vrijdag van 9.30-10.30 uur. De Power Walking gaat door de bos sen van Heiloo, maar het strand, dui nen een avond en een moonlightwal- king staan ook op het programma. Alleen een paar goede wandelschoe nen en wat sportieve kleding is vol doende. Bel voor meer informatie met Wil Kooij, tel. 06-18741193. Fitcentrum de Winter viert 4-jarig jubileum LIMMEN - Op 25 maart bestaat Fitcentrum de Winter in Limmen ai weer vier jaar. In deze periode heeft het zich bewezen als een centrum waar de cliënten onder goede begeleiding in een gezellige sfeer kunnen sporten, zonnen of ontspannen. In die vier jaar heeft het centrum een goede cliënten kring opgebouwd. Het Fitcentrum wil dit jubileum daarom vieren met at zijn eliënten. In de periode van maandag 22 maart tot zaterdag 3 april mogen alle cliënten éénmaal hun geluk beproe ven door een envelop 'te trekken'. Hierdoor hebben zij kans een waarde bon te winnen voor een geldbedrag of voor gratis activiteiten in het Fitcentrum. De totale waarde van de prijzen bedraagt maar liefst E 600,-. Voor degenen die niet in de (hoofd)prijzen vallen is er toch een leuke aardigheid aanwezig om de boel thuis weer wat op te vrolijken. Dus als u toch van plan bent om naar het Fitcentrum te gaan, doe het dan in deze periode en wie weet houdt u er nog een leuke prijs aan over ook. Fitcentrum de Winter, De Drie Linden 2 in Limmen tel. 072-5054605. HEILOO - Op 16 maart werd er door leerlingen van zwembad Loos afge zwommen voor de NOB snorkeldiplo ma's A,B en C. Dit werd gehouden in de Beeck in Bergen. Snorkelen is een erg leuk onderdeel van het zwemmen omdat het zo uitgebreid is. Er wordt een gedeel te zonder snorkelspullen gezwommen waronder de borstcrawl maar ook de schoolslag is nog steeds erg belangrijk en natuurlijk een behoorlijke afstand onder water. Dan het snorkelgedeelte waarbij de kinderen, met elkaar 1 snorkel delen, onder water bril leegblazen, touwtje knopen, reddend zwemmen, en nog veel meer vaardigheden laten zien. De geslaagden zijn: A: Tim Hoogland, Crissy v. Weert. B: Ikina Kramer, Anouk v. Gijsen, Birgit Stevenson, Jolien Kerssens. C: Lars v. Gijsen Irene Schokker, Pieter de Groot. Op 17 maart werd er bij zwembad Loos afgezwommen voor het kleuterbrevet. Dit is voor kinderen bedoeld die al een HEILOO - Op zondagmiddag 28 maart vanaf 13.00 uur wordt er gedart in het Oosthonk. Op dit toernooi, Open Oosthonk genaamd, wordt gestreden om de titel open Heiloose dartkampioen(e) van Heiloo. De Oosthonk rankingpunten die je op deze toernooien kunt verdienen, geven aan het einde van het seizoen recht op leuke extra prijzen (uitreiking op 601 toernooi 26 juni). Open betekent uiteraard dat iedereen hieraan mee mag doen. Er wordt gespeeld op 8 dartbanen in het Oosthonk en er is een verliezerronde. Hier kom je in terecht als je de eerste ronde hebt verloren. 501 is de spelsoort die er wordt gespeeld. Het inschrijfgeld bedraagt 4 euro e vanaf 12.00 uur is de zaal geo pend. Het Oosthonk kun je vinden in Heiloo aan de Oostkanter nummer 14. Inlichtingen bij Paul Pesser, tel. 072- 5335179(-tussen 17.00 en 19.00 uur). eind op weg zijn naar het A-diploma. Ze zwemmen met kleren aan een stuk op de buik en op de rug. De geslaagden zijn: Renate Deijlen, Martijn den Hartog, Robin Schouten, Finn Volger, Ben Mienis, Josefien Koet, Jitske van der Woude, Silke Schiebergen, Sophie Brans, Benjamin Koet, Anouk Schouten, Bart Lagerweij, Jim Taylor, Marit Limmen, Robin Kok, Maura Sintemaartensdijk, Raymon Dumont, Iris de Boer, Melissa Langendijk,Ties de Haan, Roosmarijn van Haneghem, Rianne Baltus, Shannen van der Schinkel, Silke Sassen, Seline Boersen, Raquel Schouten, Max Cortie, Wietse Koomans, Bas Bart, Laura Zander, Enzo Deroma, Ben van Vuuten, Hilde Glorie, Emmelie den Dunnen. Dader autodiefstal direct aangehouden HEILOO - Donderdag 18 maart rond 03.40 uur is een 19-jarige jongen uit Heiloo op de Huibert Pootlaan te Alkmaar aangehouden wegens autodief stal. Surveillerende agenten kregen een melding binnen dat een auto gestolen zou worden op het Zeglis. Ook kregen ze het signalement van de dader door. Daar aangekomen troffen ze niets aan. Op een gegeven moment naderde de gestolen auto hen. De agenten zetten de achter volging in. De dader stapte de auto uit en ging te voet verder. Hij is uiteindelijk aangehouden en meegenomen naar het bureau. De auto is voor onderzoek mee genomen naar het politiebureau. •mts Heiloo contact Vr •Noord-Holland Noord 11 o nonn. I 1 IC. 1 88 44

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2004 | | pagina 6